>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Masters Series - Monte Carlo

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
kwale:

M Youzhny (RUS) d J Ouanna (FRA) 64 36 64
N Devilder (FRA) d B Balleret (MON) 64 62
S Darcis (BEL) d D Sela (ISR) 64 67(1) 63
J Nieminen (FIN) d S Stakhovsky (UKR) 64 63
K Vliegen (BEL) d M Zverev (GER) 64 64
A Martin (ESP) d A Golubev (KAZ) 63 63
A Beck (GER) d I Navarro (ESP) 76(7) 62
P Andujar (ESP) d A Smirnov (UKR) 60 75
F Cipolla (ITA) vs P Starace (ITA)
F Fognini (ITA) vs N Massu (CHI)
A Clement (FRA) vs R Ramirez Hidalgo (ESP)
T Gabashvili (RUS) vs P Cuevas (URU)
T Bellucci (BRA) vs N Lapentti (ECU)
O Hernandez (ESP) vs O Rochus (BEL)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jeśli można zapodam takie przedturniejowe dywagacje.

http://www.atpworldtour.com/tennis/en/common/TrackIt.asp?file=/1/posting/2009/410/mds.pdf

Co mnie tknęło to, to że Fedex nie miał tutaj w ogóle grać bo po co prawdopodobnie się znowu ośmieszać jak na hardzie gdzie był, no i może jeszcze jest paniczem ale jednak nie wychodzi, to po co będzie się pchał na mączkę gdzie Nadal jest nie do pokonania i to bez żadnych dywagacji, chociaż w tym sezonie to inauguracja jeśli się nie mylę gry elity na mączę więc różnie to bywa lecz jednak po długim czasie i krótkim namyślę Fedex zatwierdził &quot;dziką kartę&quot; nie wiem co mój idol od niepamiętnych czasów, tutaj knuję ale jednak chyba miał wgląd na drabinkę przed wszystkimi. Na pierwszy rzut oka gracze z którymi gra na low levelu w tym roku są w drugiej połówce drabinki więc do finału Murraya jak i Nadala nie spotka, a teoretycznie Verdasco, Simon czy Nole są łatwiejszymi rywalami lecz czysto teoretycznie jak dla mnie, więc chyba gdyby nie wgląd lub jakiś mocny fakt jestem pewien że Fedex nie wziąłby WC i to jeszcze na cegiełkę w Monte Carlo gdzie Nadal nie stracił seta od &#39;06 r. a ostatnim był właśnie Szwajcar który uciął chociaż to Hiszpanowi. Co do ofert żeby nie było sucho to napiszę coś jutro rano.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mysle, że jest troche inaczej. Roger jest zajęty sprawami prywatnymi obecnie ale przecież czołowe rakiety świata toczyły wojne z szefem ATP o to aby Monte Carlo dalej było turniejem Masters. Ljubicić sporo sie tym zajmował i tera znaprawde byłoby głupio nie grać, ja sobie troche tego nie wyobrażam ale faktycznie szanse to on ma marne i polegnie pewnie szybko.

PS. drabinka powinna być rozlosowana przed przyznaniem wc wiec to chya nierealne aby miał jakiś wzgląd...
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
(1/10)
Kto wygra MC &#39;09?, 1/3 kursu za dotarcie do finału:
Gilles Simon @ 101.00
W tym turnieju stawiam na mojego ulubieńca Francuskiego w roli czarnego konia do zwycięstwa jak i dotarcia do finału MC. Jakby nie patrzeć Francuz nie ma aż takiej trudnej drabinki z osób rozstawionych w turnieju by dotrzeć do półfinału czy finału tego turnieju. W I. ćwiartce mamy Nadala, DP jak i Monfilsa jak i Stepanka któremu jak tylko pozwala dyspozycja dnia podchodzi bardzo poważnie do Mastersów jak i Szlemów. II. ćwiarta chyba najmocniej obsadzona Murray, Davydenko tutaj raczej nie wpisywałbym go lecz jednak myślę że ten turniej weźmie sobie go na poważnie i będzie tego co jesteśmy do tego przyzwyczajeni, z pozostałych został Nalbandian który jeśli uwierzy w swoje możliwości może ograć każdego bez skrupułów no i został Cilić z rozstawionych lecz jednak myślę że nic wielkiego tutaj nie ugra ponieważ zbyt słabo i wolno się porusza jak na grę na cegłę myślę że sam serwis mu nie starczy i pożegna się z turniejem dosyć szybko. Przedostatnia ćwiartka myślę że jest bardzo łatwa dla Verdasco i Djokovića mógłbym postawić zameldowanie się w finale Serba lecz jednak to nie twarda nawierzchnia no i jestem przyzwyczajony do jego nierównej formy, dodać można jeszcze Almagro gdzie myślę że jest w stanie przegrać już pierwszy pojedynek z Montanesem i zawsze groźnego jak przystało na Hiszpana na mączce Ferrera 11-5 lifetime @ MC. No i drabinka gdzie jest mój czarny koń tego turnieju z wszystkimi z tej ćwiartki do tyłu Francuz jest z Kieferem 0-1, Robredo 1-4, 0-3 clay jak i Melzerem 0-1 lecz z tym ostatnim myślę że do półfinału ktoś się upora bynajmniej Seppi lub Fedex, najbardziej boję się właśnie pojedynków na początku z Kieferem chyba że Niemiec przegra z kwalifikantem czy z Robredo w ćwierćfinale który ma dosyć dobry lifetime na MC 6-3 w ostatnich paru latach i zawsze odpada z graczem wyżej rozstawionym, może i jest czas na Hiszpana że przegra z kimś niżej notowanym przed spotkaniem z Simonem, może będzie to już dziś Schuettler. Simon będzie miał na pewno ze sobą kibiców Monako jak to Monako lecz jednak jest to samo co Francja lecz mają swoją Flagę jak i Hymn i kawałek ziemi, lecz na pewno kibice będą przychodzić wspierać swoich rodaków jak jak Lisnarda i Francuzów między innymi Simona, kolejny argument to, to że jest to pierwszy turnieju dla elity na mączce i nie myślę by #5-#18 miała bardzo prostą drogę i w cuglach wygrywali spotkaniach i zachodzili jak najdalej. Simon od półtora roku na hardach jak i na mączce zrobił bardzo dużo postępów wygrał między innymi turnieje w Bukareszcie &#39;07 i 08&#39; jak i Casablance 07&#39; może to nie poziom Masters lecz jednak każdy wytrawny kibic tenisa wie jak ważną nawierzchnią dla Francuza jest mączka ceglana, no i jeden z błahych argumentów to, to już trochę wspominała @Roxa Fedex ma teraz inne sprawy na głowie żonę i dziecko w drodzę dla nich miał przełamać się w Miami lecz jednak poległ z kretesem z trzysetówce z Murrayem, więc dlaczego miałby wygrywać wszystko co popadnie na battlefieldzie Nadala który jest królem od ładnych paru lat, a ostatni raz przegrał seta właśnie ze Szwajcarem w &#39;06. Podsumowując kibice będą z Simonem, atrybuty fizyczne zwinność, szybkość też za Simonem nie jest on klocem który czeka na piłkę, problemy lub inne sprawy na głowie światowej #2, no i oczywiście chęć pokazania i przełamania się Francuza ponieważ nie wygrał tutaj żadnego meczu od dwóch lat, a jednak chyba już zmężniał by piął się w rankingu ATP coraz wyżej ponieważ na pewno na to zasługuję.

Czy Simon zaskoczy wszystkich podczas turnieju w Monte Carlo?
A z suchych typów na dzisiaj:
Robredo - Schuettler 6/1 6/4
Schuettler +5.5g @ 1.85
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Z oferty na pierwszą rundę znalazłem ciekawy typ na Serre, który gra z Karlovice. Jakoś nie pasuje mi połączenie kort ziemny i Ivo, traci tutaj swoje wszystkie zalety, a dodatkowo Chorwat już od jakiegoś czasu prezentuje się słabo, natomiast Serra bardzo dobrze, finał w Maroku. Mam tylko nadzieje, że nie da o sobie znać zmęczenie. Jak dla mnie to śmiało można brać typ na Francuza po 1,5 , albo nawet DW 2-0 (kurs 2,25).
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Serra w formie? hm on ma takie wyskoki dobrej gry. A swoja droga on ni epokonał tam nikogo dobrego. Jego przeciwnicy to Belluci, O.Rochus, Gabashvili, Montanes i na deser porazka z Ferrero. Fakt za francuzem przemawia nawierzchnia, ale minusem jest jego zmeczenie. Uważam, ze 5 meczów i tylko 1 dzien odpoczynku na Ivo to mało. Karlovic szybko wybije mu z głowy ten turniej. Wiekszosc tych zawodników co grał Serra nie umywa sie do Chorwata. Uważam ,ze nawet na tej nawierchni Serra, którego forma dl a mnie zmienia sie z min na min nie da rady przełamac serwisu Ivo. Serra to zwykły grajek, który nawet na tej nawierzchni nie ma czym zaskoczyc Ivo, który nie jest moze w wielkiej formie ale wypoczety napewno da sobie z nim rade. Stawiam przeciwnie gładkie zwyciesto Ivo. Wracajac do Francuza to jego serw jest słabiutki. Hm a swoja droga to Serra moze sie wycofac z tego turnieju bo 1 dzien odpoczynku na tak długi turniej to zdecydowanie za mało i mysle ze sobie da spokoj. KOntuzji mozna sie szybko nabawic
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Acasuso - Granollers 1.48 ⛔

Chardy - Monaco 1.60 ✅

Stawka rekreacyjna.

Generalnie boje się grać spotkań w pierwszej rundzie a co dopiero dwóch Argentynczyków w Europie ale jakoś nic lepszego nie widze. Troche z Widzem analizowaliśmy i akurat te dwa mecze nam w miare pasowaly. Chardy co odwalił w Houston to nie mam pojecia, niby talent a gra jak totalna ciota czasem. Bardziej dba o swój wygląd niz walczy na korcie, kolejny laluś co kreczuje jak go glowa boli. Monaco strasznie mocny na cegle i strasznie regularny. Wrocił po kontuzji pod koniec poprzedniego sezonu, widać było na US Open, że nie ma kompletnie czucie gry. Ten sezon niezly. Dobry wystep w Miami, dobry na Davisie, krótki okres na cegle w Ameyce też ok, raz krecz ale to mało istotne, jak przegrywał to z graczami solidnymi typu Acasuso, Robredo, Gonzalez. W tej chwili Chardy nie dorasta mu do piet jesli chodzi o poziom gry. Acasuso na cegle w tym sezonie swietny. Dziwi mnie bardzo duza roznica miedzy meczami na clay i na hard bo kiedys nie bylo aż takiej roznicy. Chucho umie grac na dywanie czy hardzie, ma potezny serwis. W clay ograł w tym roku Monaco, Chele, Robredo a potem na twardych trzy porażki. Granollers gra dziwny serwis, bez stylu, na szybszych kortach to nawet serve &amp; voley, na cegle to troche takie klepanie bez sensu. W czelendzerach wygrywal ale w głowych już nie. Jose jest zdecydowanie lepszy ale trzeba pamietac, ze dla graczy z Argentyny to pierwszy turniej w Europie, zmiana stresy czasowej itd. chociaz pewnie juz siedza w Monte Carlo nie od dziś.
 
tenismaster 0

tenismaster

Użytkownik
Chardy - Monaco 1.60
To jest prawdziwy prezent od buków, spoglądając na drabinkę spodziewałem się kursu w granicach 1,20-1,30 na Monaco. Chardy na hardzie ;) to jeszcze ma coś do powiedzenia, ale clay to już inna bajka a Monaco właśnie na ziemi czuję się najlepiej. Bardzo wyrównany finał z Robredo w Buenos Aires to kolejna rzecz przemawiająca za Argentyńczykiem. Wygrana inna niż 2:0 będzie sporą niespodzianką, a już przegrana z Chardym dla mnie sensacją. Dobrze, że zwróciłes uwagę na strefę czasową, ale wydaję mi się, że Monaco jest już w Monte Carlo jakiś czas i nie powinno to mieć wpływu na jego grę.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Oj Rox podałas moje ypy nie ładnie:0 :klaps;
Seppi vs Melzer 1.60
Austrujak słaby sezon nie moze sie pochwalic zadnymi dobrymi wynikami, w tamtym tygodniu zaliczył wystep w dalekiem Casablance gdzie odpadłw 2 rundzie z Odesnikiem- w 2 secie przegrywając do 0! Sepppi to wg. mnie solidny zawodnik tez nie zachywca w tym sezonie, ale zaczyna sie sezon na ziemi i mysle, ze najdejda lepsze dni dla tego tenisisity!
oprocz tego gram dzisiaj Hanescu nie wiem czemu taki duzy kurs, hmmm ja biore w ciemno!
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Spotkanie: Beck, Andreas - Kiefer, Nicolas
Typ: Beck, Andreas
Kurs: 2.40
Bukmacher: Expekt
Analiza: Przed nami pierwsza runda turnieju w Monte Carlo. Bardzo prestiżowy turniej, gdzie będziemy mogli podziwiać grę najlepszych tenisistów na globie. Dokładniej przyjrzałem się rywalizacji dwóch Niemców: Andreasa Becka oraz Nicolasa Kiefera. Kiefer niewątpliwie nie lubi grać na cegle, stara się omijać to podłoże, gdyż najwyraźniej bardzo mu to nie leży. Warto dodać, że jeszcze w tym sezonie ani razu nie stoczył spotkania na tej powierzchni. Dla Becka to ciekawy turniej, kwalifikacje przeszedł bez większych nerwów, stracił jedynie dwanaście gemów w dwóch meczach i grał je właśnie w Monte Carlo, czyli spodziewam się, że bardziej niż przeciwnik przyzwyczaił się do tego rodzaju nawierzchni. Stawiam tutaj na zwycięstwo młodszego Niemca - Becka.
 
M 0

mucka_2

Użytkownik
Paul-Henri Mathieu- David Nalbandian
Typ:1
Kurs: 3,7
To co Nalbandian pokazał w meczu z Troickim wołało o pomstę do nieba. Argentyńczyk psuł niemal każdą piłkę. Jeśli zagra na podobnym poziomie z Mathieu to mogą być dwa łatwe sety dla Francuza. Faktem jest, że Mathieu w tym sezonie nie może znaleźć formy, ale po takim kursie ze słabo grającym Nalbandianem grzechem byłoby nie zaryzykowac na Francuza chocby kilku złotych.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Kurs owszem przesadzony, ale Nalbandian to typowy gracz turniejowy według mnie. Na mniej ważne turnieje jeździ rzadko i traktuje to bardziej jako rozgrzewkę a na takie turnieje jak w Monte Carlo podchodzi zupełnie poważnie. Z drugiej strony u siebie mam kurs na Mathieu 3,04 także albo kurs spadł albo masz ciekawego bukmachera.
Kurs na Becka spadł w Betsafe nagle o 25gr czyli sporo - polecam.

nie ma czegos takiego jak 25 gr, kurs to wspolczynnik co to ma do groszy? - rox
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
(5/10)
Ljubićić - Vliegen 6/4 6/7 6/4
Ljubićić @ 1.62
Ljubo wraca na cegiełkę, przeszedł test na hardzie gdzie naprawdę nie było źle, grał w Casablance na właśnie clayu gdzie uległ Gilowi 7/6 5/7 4/6 który zrobił największy postęp z Challengerowców i raczej Chorwat dopiero powracający do formy nie miał szans z szybkim filigranem z Portugalii. Vliegen na twardej nawierzchni gra jako tako, lecz na cegle to kompletna klapa, I. r. na Challengerze w Neapolu z Crivoiem 6/1 6/7 2/6 który też magikiem na tej nawierzchni nie jest, następnie porażka w Casablance z Gicquelem który w tym sezonie też jeszcze nie błyszczał 5/7 3/6 i Marrakesz gdzie I. r. przeszedł dzięki kreczowi Hajka, gdzie następnie uległ Rabiemu Chakie 4/6 3/6 samymi wynikami można stwierdzić że narazie to Belg imponująco nie gra na cegle, a Ljubo bardzo chce się pokazać większemu gronie kibiców jak i zawodnikom że jeszcze się nie skończył, myślę że po tym spotkaniu Ivan zamelduję się w II. rundzie.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
(5/10)
Ljubićić - Vliegen @ 1.62
Ljubo wraca na cegiełkę, przeszedł test na hardzie gdzie naprawdę nie było źle, grał w Casablance na właśnie clayu gdzie uległ Gilowi 7/6 5/7 4/6 który zrobił największy postęp z Challengerowców i raczej Chorwat dopiero powracający do formy nie miał szans z szybkim filigranem z Portugalii. Vliegen na twardej nawierzchni gra jako tako, lecz na cegle to kompletna klapa, I. r. na Challengerze w Neapolu z Crivoiem 6/1 6/7 2/6 który też magikiem na tej nawierzchni nie jest, następnie porażka w Casablance z Gicquelem który w tym sezonie też jeszcze nie błyszczał 5/7 3/6 i Marrakesz gdzie I. r. przeszedł dzięki kreczowi Hajka, gdzie następnie uległ Rabiemu Chakie 4/6 3/6 samymi wynikami można stwierdzić że narazie to Belg imponująco nie gra na cegle, a Ljubo bardzo chce się pokazać większemu gronie kibiców jak i zawodnikom że jeszcze się nie skończył, myślę że po tym spotkaniu Ivan zamelduję się w II. rundzie.
Takie mam dwie uwagi ????
Po pierwsze Crivoi gra niemal TYLKO na cegle i to na poziomie challengerów radzi sobie nieźle, więc stwierdzenie że na tej nawierzchni nie błyszczy może być mylące. Po drugie Vliegen w niezłym stylu przeszedł kwalifikacje w Monte Carlo, pokonując Zvereva i będącego w niezłej formie Cuevasa. Dlatego nie skreślałbym go tak szybko. Tym bardziej że Ljuba ledwo wygrał z Klemą w Casablance, a Gil ma znacznie słabszy serw niż Vliegen, a mimo to Ivan tak sobie z podaniem Portugalczyka radził. Fakt, można dodać Chorwata to jakiegoś dubelka, ale jednak chyba nie ma co przesadzać ze stawką.
i coś ode mnie ????


Lopez/Verdasco - Safin/Andreev 1 @ 1.44
✅ ( 7:6, 6:4 )
Krótko i na temat. Hiszpanie do stała para, dwóch zawodników z bardzo dobrym serwem, z dorbą grą z głębi pola i stosunkowo niezłą siatką. To zawodnicy bardzo uniwersalni, odnoszący sukcesy i na cegle i na hardzie. Pokazali się w tym roku już z niezłej strony na AO. Safin i Andreev nie mieli okazji nigdy grać razem podczas jakiegokolwiek turnieju, brak im zgrania z pewnością. Andreev dodatkowo po trudnym turnieju w Casablance, nie będzie się przemęczał przed singlem. Jak dla mnie łatwa jedyneczka.
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Hej ???? Mam do was pytanie bo po analzie wyników Ivo Karlovica mam juz sporo watpliowsci do tego ze jutro pokona Serre w I rundzie. Co wy o tym sadzicie? Czy mimo wolnej nawierzchni da sobie rade z grajkiem jakim jest Serra? Wiem, że Ivo mobilizuje sie zawsze na dobrze opłacane turnieje i cos tam stara sie ugrac. W sumie zagrałem jutro na Karlovica po kursie 2,40 i jakos mam przeczucie ze wystarczy na zmeczonego Francuza do którego nigdy nie miałem zaufanie. Swoja droga jak wyzej wspomniałem przeciwnicy Franucza nie sa z najwyższej półki. Mam nadzieje ze ktos z was podzieli sie swoimi odczuciami co do tego meczu
 
C 0

czajek

Użytkownik
Według mnie granie Karlovica to strata pieniedzy ,a tym bardziej na wolnej nawierzni . Tym bardziej , ze ostatnio spisuje sie bardzo słabiutko. Jezeli nie bedzie dobrze chodził serwis z kasa mozesz sie raczej pozegnac , bo serra nie przegra wymiany a głebi kortu z drewnikiem , bo tak trzeba nazwac ponad 2 m karlovica .
 
S 0

szczygiel87

Użytkownik
Jednak z drugiej storny Serra nie jest super zawodnikiem i nie takie mecze przegrywał. Hm najbardziej licze na zmeczenie Francuza i kurcze nie wierze ze po 5 meczach i jednym dniu odpoczynku ograł gładko Chorwata.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Post numer 2000, więc trzeba mądrze i trafnie się wypowiedzieć ????

Ivo Karlovic - Florent Serra 1 @ 2.70
✅ ( 6:4, 6:4 )
Pewnie jutro da się znaleźć +2.5 gema, co polecam jeszcze mocniej. Kurs na Chorwata kosmiczny. Ivo fakt, formy w tym roku jeszcze nie pokazał. Sporo porażek i to z zawodnikami, z którymi Doktor przegrywać nie powinien. Teraz czas na grę na cegle, więc teoretycznie jego największy atut, serw, spada na 2 plan. Ale tylko teoretycznie. Ivo pokazał nie raz i nie dwa, że jak będzie trafiał serwem, to i Fed ma z nim kłopoty. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba Robin Soderling powiedział kiedyś, że najbardziej nie lubi grać właśnie z Karloviciem. Czemu? Bo w tym meczu nie zależy nic od niego, a od serwu Chorwata. Tak więc kurs 2.70 na Ivo z przeciętnym Serrą trzeba grać. Serra dla mnie jest mizernym zawodnikiem, który ma wyniki niewiele lepsze od Karlovicia w tym roku. Raczej nie patrzyłbym na to, że Serra lepiej gra na cegle od Ivo. Robredo przewyższa Francuza o dwie klasy, a rok temu na clayu poległ w pojedynku z Karloviciem. Jak dla mnie ten kurs to prawdziwy prezent, szanse oceniam 50/50, podmęczony Francuz na pewno nie wygra tak łatwo jak myślą buki.


Lleyton Hewitt - Marat Safin 2 @ 2.35
✅ ( 4:6, 5:7 )
Kolejny super kursik. Dwaj odwieczni rywale, spotykali się już 9 razy ze sobą, H2H 5:4 dla Kangura, ale na cegle, w ich jedynym pojedynku na tej nawierzchni, Marat oddał Hjułitowi 4 gemy. Dawno temu to było, ale Hjułit nie zwykł przegrywać z kimkolwiek w takim stosunku. Przejdźmy jednak do teraźniejszości. Safin, jak zwykle, nieprzewidywalny. Kończący karierę po tym sezonie Rosjanin gra mocno w kratkę, jednak w każdym spotkaniu daje z siebie wszystko. Dyspozycja Marata jest zagadką, jest z nim trochę jak z ww Karloviciem. Usiądzie mu serw = big troubles dla rywala. Hewitt, mimo że w poprzednim tygodniu wygrał turniej na cegle, nie przekonał mnie tym tryumfem ani trochę. Dawał się przełamać wielokrotnie, a zwycięstwa zawdzięczał tylko marnym podaniom rywali, bo łamał wszystkich jeszcze częściej, niż oni jego. Warto zauważyć jeszcze, z kim Australijczyk się mierzył. Janqueira, Roitman, GGL, Korolev i Odesnik. Hmmm...żaden z nich nie jest zawodnikiem w połowie tak dobrym, jak Marat. Dodatkowo dochodzi kwestia zmiany klimatu, Lleyton 2 dni temu grał finał w Houston, przelot do Europy na pewno da się lekko we znaki. Mamy w tym spotkaniu do czynienia z kolejnym zawyżonym kursem, z którego trzeba wręcz skorzystać.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Lleyton Hewitt - Marat Safin 2 @ 2.35
Zgadzam się. Według mnie mecz to czyste 50/50. Safin jest wstanie wygrać z Hewittem, szczególnie że gra u siebie (mieszka w Monte Carlo od wielu lat), to jego 10&#39;ty występ na tutejszych kortach, Hewitt wygrał turniej w Houston, ale pokonał tam bardzo słabych przeciwników i choć wyniki czyste, to czasem Kangur po prostu grał słabo, tracąc swoje podania, po za tym 2 dni to trochę mało na odzyskanie równowagi pomiędzy Stanami a Monako, szczególnie że Lleyton był tak wzruszony i poruszony jak odbierał puchar w Houston, że na pewno impreza po tym była gruba. Marat to człowiek zagadka i nigdy nie wiadomo, co na korcie wymyśli. Może przegra czysto, może powalczy, może wygra. Jednak Rusek to nie jest zwykły drewniak, co tylko serwisem robi, gdyby tak było to kilka lat temu nie byłby przez chwilę pierwszą rakietą świata. Mecz równy, a kursy na Marata wysokie, więc spróbujmy za niewielką stawkę. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom