>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Masters Series Toronto (Canada)

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wiem pomyliło mi, przepraszam...

[shadow=green:8ee606dd44]J. Benneteau 0:2 J. Acasuso [/shadow:8ee606dd44]
3-6 6-7

[shadow=red:8ee606dd44]Gonzalez 2:1 Ljubicic [/shadow:8ee606dd44]
6-4 6:7 7:6

Ech kawał dobrego spotkania, jednak widać było, iż Ivo nie jest dzisiaj w najlepszej dyspozycji mimo tego byl bliski pokonania Chilińcyka, który od czasu do czasu zaskakiwał genialnymi forchedami nie do odbioru.Ech znowu obstawiłem przeciwko Gonziemu i znowu wygrywa :roll:

[shadow=red:8ee606dd44]Marray 2:0 Moya[/shadow:8ee606dd44]
 
L 45

laha

Forum VIP
Gasquet R. - Verdasco F. 1 1,40 (8/10) B-a-H ✅

Gasquet wczoraj grał nieźle i przy tragicznej grze Blake wygrał z nim. Nie możemy mieć do niego pretensji o Wimbledon bo przecierz już w 1 rundzie spotkał się z Federerem (i to jeszcze na trawie) Verdasco natomiast nie gra najlepiej o czym świadczą chocby oddanie seta Rasheev&#39;owi. Pewne zwycięsto Gasqueta Smile
w pierwszym 6:0 i myslalem ze spokojnie to wygra. Poszlem zjesc kolacje i patrze a w 2 4-6 ???? a 3 kontrolował i wygrał 6-2 ????

Gasquet R. - Verdasco F. 2:0 (6:0 ; 4-6 ; 6-2)

-----------------------------------------------------

Ljubicic I. - Gonzalez F. 2 2,35 (5/10) B-a-H ✅

Jeśli ktoś oglądał wczoraj Fernando to wie jak grał. Zagrał przepięknie (dla tych którzy nie oglądali Very Happy) a IvO ? ledwie wygrał ratując sie serwisem. Moim zdaniem Gonzo prezentuje dużo większą forme niż Ljubicic i dziś pokona Chorwata
(chyba dobrze mówie Razz)

Tak jak wyżej. Perwszy set wygrany pewnie 4:6 potem nerwówka i 7:6 no i potem też nerwówka i 6-7

Ljubicic I. - Gonzalez F. 1:2 (4-6 ; 6-7; 7-6)

P.S Dobrze ze tego nie oglądałem ????

Typy: 7
Trafione: 6
Skuteczność: 86%

Blake rox ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dzień pełen emocji oraz małych niespodzianek.... :oops:

[shadow=blue:74f2157677] I. Ljubicic v F. Gonzalez 4-6 7-6 6-7 [/shadow:74f2157677]

Mecz pełen emocji. W całym meczu była bardzo wyrównana walka. W pierwszym secie znakomita gra Gonzaleza, widać że jest w formie. Jego atutem są piekielnie silne Forhendy. Chilijczyk popełniał w tym meczu mało błędów, co było jednym z głównych czyników do wygrania pierwszego seta. W drugim secie zażarta walka, która musiała być rostrzygnięta w tei- breku na korzyść Chorwata. W decydującym trzecim secie zdarzenia potoczyły się podobnie jak w drugim. Więcej zimnej krwi zachował Fernando i wygrał ten mecz w stosunku 7-6. Chilijczyk jest mocny w tym turnieju. Reprezentuje wysoki poziom i udowodnił że w tym turnieju chce zajść daleko, zainponowała mi jego gra w tym turnieju dlatego życze mu jak najlepiej 8)

X. Malisse v T.Johansson 7-6 6-3

Belg udowodnił wysoką forme w tym turnieju. Wreszcie przełamał kompleks, co do przegranych na twardej powierzchni z Szwedem. Malisse w pierwszym secie prowadził dość wyrównaną walke. Obaj tenisiści pewnie wygrywali swoje podania. Więć mecz musiał się roztrzygnąć w tie- breku. W tym turnieju Malisse udowodnił że w tie- breaku jest faworytem. I tak sie stało, Malisse wygrał seta 7-6. W drugim secie już nie było aż tak wyrównanej walki. Najpierw przełamał Szwed i wysunoł się na prowadzenie wynikiem 3-2. Ale Malisse nie zamirzał oddać tego seta i wygrał następnę cztery gemy i ostatecznie wygrał seta oraz mecz w stosunku 2:0.


C. Moya v A. Murray 6-2 6-4

To co prezentuje w ostatnim czasie Szkot jest inponujące. Po przyjezdzie z wygranego turnieju, w Toronto spisuje się znakomicie. Jego następnym przeciwnikiem był Moya. Było wiadomo iż Andy jest na fali i powinien bez problemu wygrać ten mecz. I tak się stało. W pierwszym secie Andy dość szybko przełamał i miał pełną kontrole nad tym setem wygrywajac go 6-2. W drugim Moya także nie miał zbyt wiele do powiedzenia, chociaż Hiszpan pierwszy przełamał podanie Andyego. Ale nawet się nie obejrzał a Murray wyrównał i ostatecznie wygrał seta. ten młody zawodnik także jest w bardzo wysokiej formie, tak jak Gonzalez. I napewno będzie się liczył w tym turnieju.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Berdych T. - Gasquet R. 1.55

Czech wsprawił wczoraj ogromną niespodzianke, pokonując samego Rafaela Nadala w trzech setach! Berdych kilka razy przełamywał serwis Hiszpana. Gasquet również ma za soba 3-setową batalie ale z duzo niżej notowanym niż Nadal - Verdasco. Jezeli ktoś pokonuja samego mistrza to na drugi dzien nie powinnien odapść z zawodnikiem fotmatu Gasquet, który jednak na pewno nie jest bez szans...

Murray A. - Nieminen J. 1.35

Młody Szkot jest ostatnio w niewiarygodnej formie! Gra poprostu wspaniale, lecz po takim okresie dobrej gry zawsze przychodzi te gorsze spotkanie i na niespodziewana przegrana. Lecz nie zapowiada sie aby to nastapiło dzisiaj...Nieminen w tym turnieju poprostu nie natrafił jeszcze na godnego siebie rywala...wczoraj spotkał sie z (przecientym)Sanguinettim i wygrał po trzech setach, gdzie w decydyjacym wygrał w tiebreaku...Nie ma wiekszych szans!

Gonzalez F. - Acasuso J. 1.30

Wg. bukow Gonzi jest zdeydowanym faworytem, na tym turnieju gra b. dobrze wczoraj po trzech setach pokonała samego Ljubicica. Acasuso oprócz Robredo(II runda)nie mial poważnego przecinika, Chilińczyk to juz najwyższa połka a do takiego poziomu Acasuso jeszcze troche brakuje...mówi o tym wyniki pomiedzy tymi tenisistami, Gonzi wygrał 6 z 7 spotkań...
 
L 45

laha

Forum VIP
Malisse X. - Johansson T. 1 1,60 (7/10) B-a-H ✅

Mimo iż bezpośrednio w H2H prowadzi Szwed to trzeba pamiętać ze X-man jedyną wygraną z nim odniósł własnie tutaj. Nasz X-man wydaje się bardziej ograny na amerykańskim hardzie. A ToJo ? chyba nareszcie się przyłożył i udało mu się przejść 1 runde (od maja 6 porażek w pierwszych rundach Laughing) Można grać Smile

X-man potwierdził swoją forme i jak napisał Roonie przełamał kompleks przegrywania z ToJo na hardzie. Nie będę nic więcej pisał bo Roonie napisał już chyba wszystko

Malisse X. - Johansson T. 2:0 (7:6 ; 6:3)

Typy: 8
Trafione: 7
Skuteczność: 88%
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Andrew Murray v Jarkko Nieminen 1.42 2.70

Moim zdaniem spotkanie dwóch równorzędnych zawodników. Jarkko w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, zajmując ostatecznie 15 pozycje w rankingu ATP. Ale Andy jest w takiej formie w jakiej jeszcze nie był. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta, i nie powinien stracić go i tym razem. Widać że Szkot bardzo dobrze się czuje na twardej powierzchni, ponieważ gra na niej bardzo dobrze. Więc myśle że spotkanie tych dwóch zawodników to formalność i ten mecz wygra Andrew Murray .


Richard Gasquet v Tomas Berdych 2.12 1.65

Spotkanie dwóch młodych, bardzo utalentowanych zawodników. Richard po doskonałym meczu z Blake, muisał się uporać z Verdasco w trzech setach. Za to Berdych po pierwszej bezproblemowej rundzie, pokonał Rafaela Nadala w trzch setach. To dla tego młodego Czecha napewno wielki sukces. Francuz po dwóch trudnych meczach jest napewno bardzo wykończony. A wczorajsze zwycięstwo nad Nadalem, Czecha dało mu jeszcze większej pewności siebie. Zdaje sobie sprawe że ten mecz będzie bardzo wyrównany, ale jednak moim zdaniem zwycięsko wyjdzie Tomas
Berdych. :oops:
 
L 45

laha

Forum VIP
Gonzalez F. - Acasuso J. 1 1,30 (8/10) B-a-H

Gonzalez jest w świetnej formie. Ach te jego forhendy :] Miał zdecydowanie trudniejszą drabinke ale mimo tego radzi sobie znakomicie. Acasusco wygrał z Phau&#39;em Robredo i z Benneteau. Acasusco napewno będzie &#39;straszyl&#39; swietnym serwisem ale skoro Gonzalez pokonał Ljubicicia (dla niewtajemniczonych on świetnie serwuje) to pokona i Acasuso.
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
A ja nie byłbym taki pewny czy Gonzalez bedzie miał aż taką łatwą przeprawe z Acasuso ???? Ktoś pisał wyżej że drabinka dla argentynczyka ukladala sie znacznie lepiej ... Czy ja wiem ? Może Phau nie jest wirtuozem ale Robredo, który przezywa niezłe wzrosty formy no i na tym turnieju tez to pokazywal eliminujac Safina ... Dodajmy wyeliminowanie rewelacyjnego Benneteau i to dość gładko w dwóch setach. Zgodze się że Gonzo jest faworytem ale Acasuso nie stawiałbym na straconej pozycji a kurs jest dość zachęcający ...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Pisal kilka dni wczesniej, iz Robredo jest wykończony fizycznie po meczu z Safinem. Pod koniec tego meczu wzywał trajnera, poniewaz miał powaznie problemy z ude. W jeden dzien nie da sie pozbyc takiej kontuzji...3 setowej walki w nastepnym meczu juz nie mial szans wytrzymac a byk bliski wygranej. Dlatego ma lepsza drabinke :wink:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=red:ee579ad61b]R. Gasquet 2:0 T. Berdych [/shadow:ee579ad61b]
6:4 6:1

Ech Berdych nie był dzisiaj soba. Widac, ze ten mody Czech nie potrafi jeszcze zagrac dwóch spotkań pod rzad na b. wyskoim poziomie. Zeby wygrac dzisiaj z Gasquetem trzeba było zagrać na bardzo wyskokim poziomie. Francuz jest w świetnej formie i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w tym turnieju...

[shadow=green:ee579ad61b]Marray 2:1 Nieminen[/shadow:ee579ad61b]
6:4 6:7 6:3

Ech to było spotkanie obu zawodników którzy sa w b. wyskokiej formie.Dlatego spotkanie było tak niezwykle wyrownane. Fin grał bardzo solidnie, Szkot za to od czasu do czasu zachywcał wręcz refelacyjnymi zagraniami(az ja sam krczytałem z zachwytu!!!) W drugim secie Marray wygrywał juz 5:3 by przegrać w tiebreaku. W trzecim 19-letni Andy pokazał klase i nie dał szans starszemu Finowi wygrywając do 3...Po tym spotkaniu Marray za te niezwykle efektowe akcje został moim ulubionym tenisista...

[shadow=green:ee579ad61b]Gonzalez 2:0 Acasuso[/shadow:ee579ad61b]
6:1 7:5
 
L 45

laha

Forum VIP
Gonzalez F. - Acasuso J. 1 1,30 (8/10) B-a-H ✅

Gonzalez jest w świetnej formie. Ach te jego forhendy Miał zdecydowanie trudniejszą drabinke ale mimo tego radzi sobie znakomicie. Acasusco wygrał z Phau&#39;em Robredo i z Benneteau. Acasusco napewno będzie &#39;straszyl&#39; swietnym serwisem ale skoro Gonzalez pokonał Ljubicicia (dla niewtajemniczonych on świetnie serwuje) to pokona i Acasuso.
Tak jak myslałem Gonzalez pewnie wygrał ten mecz. Nie oglądałem meczu wiec nie powiem wam co sie działo ale myśle ze znów Forhend uratował Gonzaleza ???? a Acasuso pewnie walił serwis.

Typy: 9
Trafione: 8
Skuteczność: 89%

Blake rox ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
[shadow=green:7bcf628efa]J. Acasuso v F. Gonzalez 6:1 7:5[/shadow:7bcf628efa]

Gonzalez udowodnił że poprzednie wygrane spotkania to nie przypadek, tylko bardzo wysoka forma. W pierwszym secie nie dał żadnych szans Argentyńczykowi, oddając mu tylko jednego seta. W drugim walka był już bardziej wyrównana, ale i tak górą był Chilijczyk. Jest w bardzo wysokiej formie, tylko walke o finał stoczy z najlepszym tenisistą świata Rogerem Federerem. W obecnej formie ma szanse chociaż powalczyć, ponieważ Szwajacar przegrał seta z Tursunovem oraz Malisse. Dlatego moim zdaniem mecz będzie bardzo ciekawy.

[shadow=red:7bcf628efa]A. Murray v J. Nieminen 6-4 6-7 6-3[/shadow:7bcf628efa]

To był chyba najbardziej wyrównany ćwierćfinał. Walka była niesamowita. W pierwszym secie dużo wyrównanych gemów, kończących się break-pointami. Ale wiele z nich nie było wykorzystanych. Dla tego pierwszy set wygrał Andy który utrzymał swoje przełamanie. W drugim pierwszy przełamał Fin, ale Szkot szybko wyrównał i drugi set musiał się rostrzygnąć w tie- breaku, który wygrał Nieminen. W trzecim, minimalna przewaga Szkota, który wygrał seta 6-3. Andy ma dużą szanse na dojście do finałów, ponieważ w półfinale spotka się z Richardem Gasgetem. A to są zawodnicy o zbliżonych umiejętnościach. Dla ten mecz będzie bardzo wyrównany.

[shadow=blue:7bcf628efa]R. Gasquet v T. Berdych 6-4 6-1[/shadow:7bcf628efa]

Berdych udowodnił ze nie potrafi wygrać dwóch meczów z trudnymi zawodnikami. W pierwszym secie jeszcze jakoś dawał rade, i stracił swoje podanie tylko raz. Ale w drugim Richard już go zdominował. Oddał Czechowi tylko jednego gema i w półfinale spotka się z Andym Murrayem. Trzeba przyznać że Francuz jest także w niesamowitejm,wysokiej formie. Po pokonaniu Bleka, Verdasco oraz Berdychu ma dużą szanse na dojście do finału.

[shadow=blue:7bcf628efa]R. Federer v X. Malisse 7-6 6-7 6-3[/shadow:7bcf628efa]

Malisse udowodnił że pokonanie Davydenko to nie przypadek. Z pierwszą rakietą świata prowadził niesamowitą walke. W pierwszym secie przegrał w tie-breku, więc walka był bardzo wyrównana. W drugim znów set musiał sie rostrzygnąć w tie-breaku, ale tym razem padł on łupem Belga. W trzecim Roger zdołał utrzymać przełamanie i wygrał 6-3. W półfinale spotka sie z Gonzalezem, który jest w znakomitej formie. Więc zwycięstwo w tym turnieju Szwajcara nie jest aż tak pewne jak na początku, ale i tak myśle że odniesie sukces.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Gasquet R. - Murray A. 1,45 2,50
Gasquet idzie jak burza w tym turnieju.Lecz dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z Murrayem.Obaj tenisiści mają podobne warunki fizyczne lecz serwis przemawia za francuzem,który wczoraj miał 56% pierwszy serwis i wygrał 92% piłek przy pierwszym serwie.Murray wczoraj rozegrał 3 setowy pojedynek z Nieminenem.Ryzykował serwisem,ale nie wychodziło mu to za dobrze tylko 37% pierwszego serwisu i tylko 6 asów serwisowych.Gasquet miał 4 asy w 2 setach ???? Myślę że francuz awansuje do finału po wyrównanej dwu setowej walce.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech moim zdaniem kurs na Marray jest fantastyczny, chyba sie skusze na niego ponieważ...

Już drugi turniej gra na b. wyskokim poziomie w zeszłą niedziele przegrał dopiero w finale z Clementem. Dwa finały pod rzad to byłby niewiarygodny sukces dla tego młodego Szkota. Wczoraj wygrał bardzo wyrownane spotkanie co pokazuje, iz mimo mlodego wieku potrafi wygrywac decydujace piki. Niektore zagrania mial takie, ze nie moglem w nie uwierzyć!Jezeli dzisija bedzie takich wiecej na pewno moze wygrać z Francuzem. Moim zdaniem o zwyciestwie w tym spotkaniu zadecyduje dyspozycja dnia, kurs na Marray jest poprostu świenty, wiec ja skusze....Zobaczymy kto miał racje :roll:
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Ja dzisiaj rowniez stawiam na Francuza. Swietna forma, swietne przygotowanie do tego turnieju, Murray w tym turnieju przeslizguje sie do kolejnych rund, a przeciwnikow jakich wyeliminowal na pewno mial latwiejszych niz Rysiek. Slaba jakosc serwu, brak doswiadczenia, to moim zdaniem zawazy dzisiaj na zwyciestwei Gasqueta ktorego po kursie 1,61 biore z usmiechem na ustach ????
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Pary półfinałowe:

R.Gasquet-A.Murray 1,42 2,61 12.08 19:05
R.Federer-F.Gonzalez 1,05 8,10 13.08 01:05

kursy z betgun

Jak juz poprzednicy wspominali Gasquet gra znakomicie w tym turnieju i nie powinien miec problemów z Murrayem, który miał chyba łatwiejszą droge do półfinału. Federer też powinien sobie poradzić chociaż nie skreślał bym tak zdecydowanie Gonzaleza, który może zaskoczyć wszystkich. Jeśli wygra z Federerem, wygra ten turniej.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
R.Gasquet v A.Murray 1,42 2,61

Wogóle nie zgadzam się z waszymi typami co do meczu Francuza z Szkotem. Moim zdaniem Andy gra znakomicie, nie przegrał jeszcze seta. Po ostatnim wygranym tourze przyjechał tu i doszedł do półfinału. Czuje się dobrze na twardej powierzchni. Co do rywali obu tenisistów, to nie zgodziłbym się że Gasget miał trudniejszych. Tylko pokonał dobrego Bleka, co nie był w najwyżeszj formie. Murray pokonał Ferreo, Henmana, ostatnio Nieminema który zajmuje 15 pozycje w rankingu ATP. Ja mówie, wbrew wszystkm że Andy Murray wygra ten mecz.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Tak jak przeczuwałem Gasquet zagra z Federerem chociaż Gonziemu udało sie ugrać seta Szwajcarowi. Myślę, że w obecnej formie Francuz jest w stanie pokonać dominatora - Federera.
 
G 0

grego

Użytkownik
Tak jak przeczuwałem Gasquet zagra z Federerem chociaż Gonziemu udało sie ugrać seta Szwajcarowi. Myślę, że w obecnej formie Francuz jest w stanie pokonać dominatora - Federera.
Nie wydaje mi się to możliwe, bo Federer rzadko przegrywa, a jeszcze rzadziej przegrywa finały ???? faktycznie Gasquet gra fenomenalnie w tym turnieju i przegrał bodaj jednego seta z Verdasco w całym turnieju. Poza tym h2h w tej parze to 4-1 na korzyść Rogera, który wygrał 4 ostatnie spotkania w tym 3 w obecnym sezonie:

Wimbledon England Grass R128 6-3 6-2 6-2
Halle Germany Grass R16 7-6(7) 6-7(7) 6-4
ATP Masters Series Indian Wells CA, U.S.A. Hard R16 6-3 6-4

dlatego też uważam iż tym razem również sięgnie po tytuł.Jeżeli już grać na Ryśka to, że urwie seta Szwajcarowi, bo na więcej bym nie liczył :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom