>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - New Haven 17-25.08

Status
Zamknięty.
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
???? Verdasco Fernando - Mardy Fish
Typ: Verdasco Fernando @ 1.50
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Kolejny dzień zmagań w nieobliczalnym turnieju w New Haven. Tym razem na przeciwko siebie staną tenisista rodem z Hiszpanii - Fernando Verdasco oraz Amerykanin Mardy Fish. Verdasco ma 25 lat, jest obecnie 13 w rankingu ATP, w tym roku wygrał turniej w Chorwackim Umagu (Clay) pokonując Igor Andreeva (3-6 6-4 7-6) oraz doszedł do R64 Australian Open, R16 Roland Garros, R16 Wimbledonu. Mardy ma 27 lat, jest obecnie 35 w rankingu. W wielkich szlemach radził sobie znacznie gorzej od Verdasco. R32 Australian Open, R64 Roland Garros oraz R128 na trafiastych kortach Wimbledonu. Obaj panowie idą jak burza w tym turnieju. Verdasco wygrał z Dudi Selą 6-4 6-4, z Ivo Minarem 6-3 6-1 oraz 6-2 7-6 ze Zverevem. Fish natomiast pokonał Wayne Odesnika 6-1 4-6 6-1, Marc Gicque 6-4 6-3 oraz Jessiego Levine&#39;a 6-3 7-6 . Tak więc Verdasco wygrywał wszystkie spotkania w 2 setach, natomiast Fish oddał 1 seta Odesnikowi. To może mieć jakiś mały wpływ na kondycje Amerykanina, zwłaszcza, że mecz grali wczoraj. W 2004 roku na grassie w Halle wygrał Fish 6-2 6-2, ale to było 4 lata temu. Dziś moim faworytem jest Verdasco i myślę, że może rozstrzygnąć ten mecz kolejny raz w 2 setach. Mecz będzie napewno wyrównany, ale liczę na wynik z happy endem.



P.S. Jak macie pisać takie analizy jak contera to w ogóle nie piszcie.
 
pavel885 0

pavel885

Użytkownik
Cilic M. - Fish M.
Ile setów bedzie granych? 3 sety✅✅✅
kurs 1.80
B-A-H
no to turniej w New Heaven dobiega konca. Do finalu niespodziewanie dotarli Amerykanin Mardy Fish - 40 zawodnik rankingu ATP oraz Chorwat Marin Cilic - 32 zawowdnik rankingu ATP. W polfinale Fish pokonal bedacego ostatnio w bardzo dobrej predyspozycji Hiszpana Verdasco natomiast Cilic gladko rozprawil sie z niespodzianke tego turnieju z Luka Gregorckiem 2:0 natomiast Fish mial nieco trudniejszy orzech do zgryzienia bo dopiero w 3 setach pokonal rywala. Obaj zawodnicy sa w bardzo dobrej formie, to ze Fish doszedl do finalu to akurat mnie nie dziwi bo bardzo lubi grac na tej nawierzchni, nieco inaczej jest z Ciliciem ktorym miewa nieraz dobre mecze a nieraz calkiem katastrofalne na tej nawierzchni to zapewne zalezy od jego dnia ;) Uwazam ze szykuje sie bardzo wyrownany pojedynek, a zwyciezce zostanie wyloniony dopiero po 3 setowej walce ;)
 
pavel885 0

pavel885

Użytkownik
czy ja wiem to jego ulubiona nawierzchnia i pozwole sobie przytoczyc stwierdzenie jakie padlo na forum i sie w 100% z nim zgadzam ze Amerykanie jak graja u siebie to daja z siebie 200% mozliwosci takze Fish mnie akurat nie zdziwil ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom