>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Orange Prokom Open

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech ja dzisiaj troche na siłe na podpicie kursu kuponu zagrałem
Volandri vs Marach ech nie jestem przekonany do tego spotkania...no ale zobaczymy... Widze, ze dzisiaj z całego serca kibicujemy naszemu rodakowi ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
(1) N. Davydenko vs (7) F. Volandri

Widac, ze Volandri b. dobrze radzi sobie na Sopockich kortach, lecz ma dużo mnejsze umiejentości od Davydenko, który moim zdaniem wygra ten turniej. Mimo dużo wyzjszej pozycji Rojnanina w rankingu ich ostatnie spotkanie zakończyło sie zwyciestwem Volandriego... 6-3 6-4 miało to miejsce w lutu, lecz nic dwa razy sie nie zdarza i Rosjanin wezmie dzisiaj srogi rewanz...
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Agustin Calleri v Florian Mayer 1.50 2.26

Augustin ten sezon może zaliczyć do udanych. Jednak mnie w tym turnieju nie przekonuje. Trzeba także pokreślić że trudnych przeciwników na drodze do półfinału nie miał. Za to Meyer bez problemu pokonał takich tenisistów jak Robredo czy Chele który sie spisuje ostatni czasy znakomicie. I to w dwóch setach. Trzeba podkreślić że Meyer jest o siedem lat młodszy od Aregntyńczyka, i Florian jest na 60 miejscu a Augustin na 39 miejscu w rankingu ATP. Dużym atutem niemca jest wzrost, ma on 190 cm przy 183cm Calleriego. Ja Jednak stawiam na Niemca, ponieważ w tym turnieju gra znakomicie i napewno będzie chciał dojsć do fnału.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Popieram twój typ, tez myśle ze tak własnie bedzie...ale bałes sie zagrac te spotkanie tam moze sie wszytko stac :roll:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=red:a45768b0ed]N. Davydenko vs F. Mayer [/shadow:a45768b0ed]

Znamy juz pare finałową Sopockiego turnieju, chyba nie możemy narzekać na skład tego finału....Spewnością czeka nas ciekawe spotkanie! Mayer jest skazywany na pożarcie przez Rosjanina ale...Zapraszam do zamieszania typow, oraz analiz(ja oczyiście sam równiez zamieszcze)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja typuje pewna 1! Mayer gra fantastyczny turniej ale mało kiedy zachodził az tak daleko i moze mu brakować kondycji... To pierwsze spotkanie oby panów. Davydenko musi wrescie wygrac jakis turniej, jestem niemal pewny ze nastpi to dzisiaj.... A JAKIE JEST WASZE ZDANIE??
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Moim zdaniem nie wytrzyma psychicznie. Pamiętam go z kilku poprzednich turniejów. Odpadał gdy był faworyzowany. Teraz też jest faworytem a ambitny Niemiec nie ma nic do stracenia i zniszczy go walecznością :p Kurs na Mayera ok. 3
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Nikolay Davydenko v Florian Mayer 1.38 2.60

Dla mnie faworytem tego meczu jest Davydenko. W tym sezonie wygrał tylko turniej w Poertschach, ale miał kilka finałów, półfinałów oraz mnóstwo ćwierćfinałów. Mayer w tym turnieju gra znakomicie. jego dojście do finału oraz pokonanie doskonałych zawodników to już wielki sukces dla tego dość młodego Niemca. Myśle że Rosjanin będzie chciał się pokazać jak najlepiej przed US open i wygrać ten turniej. Stawiam na Nikolay Davydenko ponieważ myśle ze jego doświadczenie nie pozwoli na przegraną z takim niedoświadczonym zawodnikiem jakim jest Florian Mayer.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
[shadow=blue:5b9108267c]Nikolay Davydenko 2v1 Florian Mayer [/shadow:5b9108267c]

Moj faworyt tego turnieju nie zawidół mnie lecz musiał sie niezykle napocic;) Finałowe spotkanie było fanastycznym widowiskiem wielkie brawa dla Niemca który przegrywa juz 5:1 a wygrał seta...miejmy nadzieje, ze za rok bedzie równie udany turniej
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
I znamy zwycięste Orange Prokom Open ???? Takie nerwy.... :zy3ou: Dobra zacznijmy od pierwszego seta. Set był bardzo wyrównany, nastąpiły w nim dwa przełamania. Meyer zdany na pożarcie pokazał na co go stać. Operował wieloma zagraniami. Wymiany popwadzone przez obu tenisitów były bardzo efektowne. Ale jednak set się musiał rostrzygnąć w tie braku. Niemiec juz prowadził 5-2 ale doświadczony Davydenko, wzniósł sie na wyżyny swoich umiejętności i wygrał tego seta. Drugi set bardzo dramatyczny. Davydenko miał nad wszystkim kontrole(do czasu) Prowadził już z Meyerem 5:1. Wszyscy juz byli pewni wygranego meczu przez Rosjanina, ale NIE!!!. Meyer był w stanie wygrać sześć gemów z rzędu :zy3ou: I wygrał seta. Szok. W trzecim secie było już widać już duże zmęczenie Floriana. Szukał zagrań, które mu pozwalały na brak wymian, które kończyły się dla niego zle. Rosjanin w tym secie miał przewage od początku tylko nie umiał przełamać, mimo wielu break pointów. Ale co sie uciecze to nie odwlecze. Przystanie 4:4 Nikolay przełamał ???? I ostatecznie mecz został łupem Nikolay Davydenko. Tak jak się spodziewałem że Rosjanin wygra, ale takich emocji się niespodziewałem. 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom