>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Roland Garros 25.05-08.06

Status
Zamknięty.
A 0

a-rod

Użytkownik
Capdeville P. - Zverev M.
Typ: Capdeville P. ✅ (Wynik: 6-1,6-4,6-2)
Kurs: 1.65
Stawka: 3/10

Jak już pisałem wyżej, Capdeville niegdyś nazywany największym talentem Ameryki Płd nie bez powodu. Jego trzy wygrane pojedynki kwalifikacyjne mnie przekonują w obliczu wyników Zvereva. Nie wycofuję się z poprzedniego typu i uważam, że na 3 setach się nie skończy, ale wygrać raczej ma większe szanse Capdeville.
EDIT : Capdeville jest Chilijczykiem:p ale to tak na marginesie ???? Prasa
Edit: Dzięki, nie wiem co mi się wkręciło z tą Argentyną. :jezora:
 
R 0

rrisin

Użytkownik
Balbym sie to grac za wieksza stawke ze wzgledu na Monfilsa.Nie bylo pewnosci przed turniejem czy sie czasem nie wycofa, na jakis uraz narzekał.

Mysle,ze Safin odda dzisiaj chociaż seta. Jean-Rene nie jest az tak slaby, a Safin choc ostatnio w calkiem niezlej formie, czesto oddawał seta. Teraz tym bardziej powinien stracic chociaz tego jednego.Kurs dobry i mysle,ze warto brać. 4 lub więcej setów 2,0 7/10 ✅ Safin 3:1
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech ale sie tutaj syf robi, Roxxx wez sie lepiej do pracy i usun pare postów!

Co do pogody to ma padać caly dzien wiec watpie, ze cos dzisiaj zagraja ale nie trace nadzieji. Juz jutro bez opadów wiec nadrobia pewnie zaleglosci....
Andreev vs Starace 1.35

To co Rosjanin wyprawia na ziemi to jest niemozlie w tamtym sezonie fatanastyczne wystepy tutaj i porazka dopiero w 1/4 z Djoko... Nie wyobrazam sobie aby mogł odpaść w I rundzie chodz Wloch na pewnoe nie oddam meczu łatwo, moze byc ciekawe ale zwyciesca moze byc tylko jeden:-?

Karlovic vs Falla 1.30

Troche sie obawiam tego typu ale jednak zaryzykowałem. Ivo dobrze wypada w ostatnich spotkaniach, Falla taki troche nieobliczalny na pewno bedzie ciezko, ale przy serwise Chorwata bedzie bez walki...
 
R 0

rrisin

Użytkownik
Berdych - Llodra 4 sety lub więcej 2,0 4/10 2:3 Llodra ✅

Berdych latwo pierwsza runda, ale chwały mu to nie da wielkiej. Llodra to zdecydowanie trudniejszy przeciwnik niż Smeets.Przebrnal pierwsza runde dosyc pewnie, a Berdych w wielkiej formie z pewnoscia nie jest.Mysle,ze warto skorzystac z tego kursu, bo Czechowi nie powinno byc tu łatwo.

Korolev - Santoro 1 1,65 7/10 ⛔ 0:3
Rosjanin pokazal sie pare razy ostatnio.W Walencji aż półfinał, z ktorego odprawił go Almagro.Nie udawalo sie pozniej tego powtorzyc ale walczyl,min odprawil Sode w Rzymie.Santoro jak juz padlo wczesniej bez formy i nie powinien mysle ugrac wiecej niz seta.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Chris Guccione - Nicolas Devlider 2 @ 1.55 ✅
Simone Bolelli
- Marcos Baghdatis 1 @ 1.55 ✅
Oscar Hernandez - P-H Mathieu 4 lub 5 setów @ 1.60 6/10
Całkiem przyjemny kursik. Oscar, 30 latek z Hiszpani, rozegrał w swojej długiej już dość karierze 94% pojedynków na cegle. Zęby zjadł na tej nawierzchni. Gra barzdo nieprzyjemnie, bowiem zagrywa baloniki na końcową linię. I jest w tym strasznie regularny, nie psuje zbyt wiele...i wystarczy to na zawodników średniej klasy. Ci z górnej półki spokojnie sobie z nim radzą...ale Mathieu, mimo że jest 19 w rankingu ATP, wg mnie do górnej półki się nie zalicza. O jego pojedynku w pierwszej rundzie nie ma co mówić, to było pożegnanie wielkiego Gugi, króla Paryża. Dlatego tak na prawdę Mathieu tenisa poważnego na tym turnieju jeszcze nie skosztował. Za to Hernandez wywalczył 2 rundę po dość ciężkim pojedynku z Ivo Minarem. Mathieu nigdy nie czarował piękną i jakąś wybitną grą. Hernandez gra zaskakująco dużo w tym roku w poważnych turniejach, nie tylko challengerach. Jest ograny, w niezłej dyspozycji...secik urwać Francuzowi na pewno jest w stanie urwać.

Simone Bolelli - Juan Martin Del Potro 1 @ 1.45 8/10
Tym razem Bolek, po gładkim pokonaniu Bagiey, zagra z Argentyńczykiem Del Potro. Przed sezonem to właśnie w Potro upatrywałem młodego wilka, który może sporo namieszać. No ale co tu dużo gadać...kontuzjogenny jest jak żaden inny zawodnik chyba. Niestety, przez wątłe zdrowie nie zrobi on wielkiej kariery. Raz plecy, raz noga, znowu plecy...szkoda Martina, bo talent ma niemały. A tak trafił na rozpędzonego Bolelliego, no i już w 2 rundzie pożegna się z turniejem. Mecz będzie niewątpliwie przyjemny dla oka, ale przygotowanie fizyczne Bolka + ogranie + świetna forma nie pozwolą na zbyt wiele Argentyńczykowi. Stawiam na dość łatwe 3:0.


Jose Acasuso
- Andy Murray 1 @ 2.0 5/10
Kursy na Czuczo lecą, ale nie ma się czemu dziwić. Murray po tym co pokazał w 1 rundzie, nie powinien mieć szans z reprezentantem Argentyny. Może i Acasuso nie ma świetnej formy, ale na Szkota grającego tak fatalnie jak przez dwa sety z Eyssericiem spokojnie jego umiejętności wystarczą. Martwi mnie jedna rzecz. Acasuso ma to do siebie, że wygrywa z zawodnikami słabszymi lub równymi jemu. Natomiast nigdy niemal nie wygrywa z zawodnikami z czołówki. Nie ukrywam więc, że liczę na kolejny słaby mecz Murraya. Andy mimo starań i treningów pod clay, nie jest jeszcze gotowy na wygrywanie na cegle. Co prawda parę niespodzianek w tym roku zrobił, ale było to kilka tygodni temu. Dyspozycji utrzymać się nie udało...no i to jest niepowtarzalna szansa dla Czuczo. Jest o wieeele bardziej doświadczony na cegle. Ma niemałe umiejętności. Niech tylko nie zabraknie mu koncentracji, a będzie dobrze ????
 
mirazzzh 0

mirazzzh

Użytkownik
Blake - Gulbis

Panowie co sądzicie o tym sotkaniu??
Czy ten młody zawodnik ma szanse pokonać doświadczonego amerykanina.
Kuszący kurs 2.9, warto zaryzykować??
 
typper 2

typper

Użytkownik

Jose Acasuso
- Andy Murray 1 @ 2.0 5/10

Kursy na Czuczo lecą, ale nie ma się czemu dziwić. Murray po tym co pokazał w 1 rundzie, nie powinien mieć szans z reprezentantem Argentyny. Może i Acasuso nie ma świetnej formy, ale na Szkota grającego tak fatalnie jak przez dwa sety z Eyssericiem spokojnie jego umiejętności wystarczą. Martwi mnie jedna rzecz. Acasuso ma to do siebie, że wygrywa z zawodnikami słabszymi lub równymi jemu. Natomiast nigdy niemal nie wygrywa z zawodnikami z czołówki. Nie ukrywam więc, że liczę na kolejny słaby mecz Murraya. Andy mimo starań i treningów pod clay, nie jest jeszcze gotowy na wygrywanie na cegle. Co prawda parę niespodzianek w tym roku zrobił, ale było to kilka tygodni temu. Dyspozycji utrzymać się nie udało...no i to jest niepowtarzalna szansa dla Czuczo. Jest o wieeele bardziej doświadczony na cegle. Ma niemałe umiejętności. Niech tylko nie zabraknie mu koncentracji, a będzie dobrze ????
Murray jakby nie zlekceważył młodego to wygrałby lekko 3:0, co pokazują wyniki jego wygranych setów 6:2, 6:0, 6:2. Po pierwszym secie pomyślał, że samo pójdzie i wygra małym nakładem sił. Ten mecz trochę zaciemnia obraz formy Andego, jednak ja stawiam w tym meczu zdecydowanie na niego.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Odesnik, Wayne - Lee, H.T.
Typ: Odesnik, Wayne ✅ (Wynik: 6-2,4-6,6-3,6-2)
Kurs: 1.65
Stawka: 4/10

Amerykanin grał z Canasem bardzo pewnie. Wygrał w dobrym stylu, udało mu się nie stracić nawet seta i trzeba zaznaczyć, że Canas absolutnie nie odpuszczał do końca. Leworęczny Amerykanin nigdy nie grał jeszcze z Lee w swojej karierze. Koreańczyk bez wyników na caly&#39;u w tym sezonie. Doszedł tylko do 1/4 w Monachium, ale rywali w pierwszej i drugiej rundzie nie można nazwać klasowymi (Eitzinger R. i Silva J.). Pierwszy dobry przeciwnik i odpadł bo dwóch setach (Bolelli S.). Mecz Wayne&#39;a widziałem i jestem dość pewien tego typu. Meczu Lee nie widziałem, ale wygrał on z Bjorkmanem, który już chyba tylko w deblu gra (jeśli się mylę, poprawcie).
Bolelli S. - Del Potro. J.M.
Typ: Bolelli S. ✅ (Wynik: 3-6,7-6,7-5,6-2)
Kurs: 1.45
Stawka: 6/10

Nie ma co dużo pisać bo zgadzam się ze wszystkim co napisał Prasa. Wygrana Argentyńczyka nad Josselynem Ouanna nie robi żadnego wrażenia. Simone nie powinien mieć większych problemów.
 
gesy14 0

gesy14

Użytkownik
Panowie co ztm gulbisem,co myslicie ja na to postawilem.Widzialem pare meczow blake&#39;a i nie zrobil na mnie wrazenia.Po za tym patrzac na jego statystyki to popelnil ostatnio kolo 50 bledow lol
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
Dziś w Paryżu następny niepewny dzień jeśli chodzi o pogodę na turnieju tenisowym France Open .Z prognoz meteo widać ,że porannne gry rozpoczną się planowo a wśród nich przerywany dwukrotnie wczorajszy pojedynek Hiszpana F.Lopeza Z Argentyńczykiem M.Vassalo Arguello. Po 3 rozegranych setach prowadzi Argentyńczyk 2:1 a w 4 tym secie jest 2:1 w gemach i 40:15 w punktach dla Lopeza . Stawiam w tym pojedynku na Hiszpana ,który jest bardziej doświadczonym tenisistą i lepiej ogranym na kortach gliniastych o czym świadczą ostatnio wygrane w Dusseldorfie na World Team Championship 2:0 z Niemcem Gremelmayerem i 2:0 z Rosjaninem Andriejewem .Lopez i Vassalo spotkali się w oficjalnych spotkaniach z cyklu ATP tylko jeden raz .W tym pojedynku na glinie wygrał Vasallo 2:1.Dziś wygra Lopez po 5 setowym pojedynku .
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Jeśli chodzi o pogodę to dzisiaj w Paryżu nie będzie padać, ale niestety z prognoz wynika,że jutro i pojutrze ma padać deszcz i zaczyna to powoli być denerwujące wchodza na kort-rozgrzewka, grają 40 minut deszcz schodzą czekają 3 godziny wchodzą rozgrzewka- grają 1 godzinę deszcz. Niech przeniosą ten French Open do Hiszpanii tam nie pada. hehehe :spokodfhgfh: (Spain Open ładnie brzmi)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jose Ignacio Chela - John Isner - 4 sety lub więcej @ 1.80 ✅
Chris Guccione - Nicolas Devlider 2 @ ✅
Bobby Reynolds - Thierry Ascione 2 @ ⛔
Simone Bolelli
- Marcos Baghdatis 1 @ ✅
Oscar Hernandez - P-H Mathieu 4 lub 5 setów @ 1.60 ✅
Simone Bolelli - Juan Martin Del Potro 1 @ 1.45 ✅
Jose Acasuso
- Andy Murray 1 @ 2.0 ⛔

Alejandro Falla
- Julian Benneteau 1 @ 2.35 5/10 ( 4 lub więcej setów @ 1.35 9/10 )
Po tym, co działo sie dziś uważam, że to świetny kurs na Fallusa. 5 setów i wygrana z Dr. Ivo to jest spory sukces, tym bardziej, że Karlovic zaserwował ok 40 asów. Z drugiej strony reprezentant gospodarzy, który lewdo wygrał z podstarzałym Spadeą, Amerykanin juz bardziej chyba myśli o emeryturze niż poważnej grze, a jeszcze nastraszył Francuza. Może zaszkodziło Benkowi tak długie granie w Casablance? Nie wiem. Falla to niezły zawodnik, leworęczny. Może forma ostatnio taka sobie, ale...wygrana z Karloviciem zdecydowanie skłania mnie w stronę Kolumbijczyka. A seta ugra z pewnością. Jeden lub drugi ????

John Isner/Sam Querrey - Filippo Volandri/Potito Starace 1 @ 1.80 7/10
Dwa wieżowce z USA staną na przeciwko dwóch Włochów. Wszyscy ucestnicy tego spotkania odpadli juz z turnieju singlistów. Isner z Chelą zrobił bardzo dobre wrażenie, podobnie Querrey z Fedem zagrał nieźle. Volandri, ciągle mający problemy z kontuzją kolana, przegrał z lucky loserem Andujarem, Starace zaś dziś, ku mojemu zmartwieniu z Andreevem. Nie stawił mu większego oporu. Przechodząc do debla...doświadczenie na clay po stronie Włochów. Ale serw i gra pod siatką juz zdecydowanie na korzyśc Amerykańców. A to dwa baaardzo ważne aspekty gry w deblu. Poza tym Volandri nie w pełni sił...gramy Amerykanów ????
PS. Zachęcam do pisania analiz!
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Chce zapytać o zdanie fachowców w tej dziedzinie a mianowicie co do meczów:
Devilder, N - Nadal, R over 26.5
bwin bardzo niską linie ustawilł. Chciałbym się poradzić czy warto zagrac na ten over. Nadala to na pewno nie trzeba mi przedstawiać ale chcialbym się nieco dowiedzieć na temat Devilder&#39;a. Posiada on mocny serwis? Czy jest ktoś mi wstanie coś powiedzieć na temat tej osoby? Jest wstanie urwać parę gemów Nadalowi? Bo mi wydaje się ze jest wstanie przegrać przynajmniej 6-4 6-3 6-2. Jak wy myślicie?
Drugi mecz to Federer - Montanes
Linia równieź bardzo niska jak na klase zawodników. Montanes wiem że osttanio coś pogrywa. Widziałem nawet mecz z Djokoviciem. Jego gra mogła się podobać chociaż uważam że popełniał zbyt dużo błedów. Linia ustawiona jedynie na 26.5. Moim zdaniem nie widzę tu nic innego jak over. Jak wy uważacie? Chociaż kurs lata w granicy 1.60 &quot;tylko&quot; Zę beda 4 sety płacą 4.55zl a że 5 setów 16zł
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Nurloss co do linni w meczu Fedexa, jest ustawiona tak ze wynik 6-3, 6-3, 6-3 daje Ci wygrana. To by wygladalo tak , ze Szwajcar w zaleznosci od tego kto pierwszy servuje musialby przelamac rywala 4 lub 5 razy w calym meczu. Moim zdaniem malo realny scenariusz.
 
stefans@ 0

stefans@

Użytkownik
M. Melo A. Sa - S. Bolelli A. Seppi
Typ 1 ako 1.6
✅✅✅

Dla mnie typ dnia , debel Melo/Sa jest naprawdę w dobrej formie pokazali to ostatnio wygrywają turniej w Austrii, poza tym Bolleli mysli o grze singlowej a nie o deblu jego wczorajsza gra była bardzo słaba, wygrał pojedynek ale nie zachwycał , Melo /Sa myślę ze liczą na coś wielkiego w RG i maja za sobą argumenty , nie grają singlów wiec myślę ze debla spokojnie dziś wygrają to jest ich priorytet , a Włoski debel nie zachwyca gra w ostatnich miesiącach;p
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
RG już powoli wkracza w decydującą fazę, o poprzednich meczach nie będę się wypowiadał, ale moim zdaniem w niektórych przypadkach ATP powinna się przyjrzeć, dokładnie przeanalizować jak to zrobiła z meczami w ubiegłych latach.
Tursunov- Chardy 1,55
Rosjanin może do wielkich wirtuozów na clayu nie należy , ale są oznaki dobrej gry. W poprzedniej rundzie wyeliminował dobrego na clayu Puyola. Dobry serwis, niezły forehand, jak na rosyjskiego gracza jest całkiem spokojny. Po drugiej strony challengerowy grajek, o którym nie będę się rozpisywał bo to co zrobił w poprzedniej rundzie nikt chyba na świecie (no może oprócz niego i kogoś tam jeszcze znajomego- nie wnikam w to) nie przypuszczał iż dojdzie przy takiej drabince do tej fazy turnieju. Fakt wychodziło mu wszystko, druga sprawa że nie miał przeciwnika po drugiej stronie, po dniu konia przeważnie dla takich zawodników przychodzi słabszy dzień. Myślę że Tursunov nie powinien mieć problemów z pokonaniem go, naprawdę rzadko będzie dochodzić do sytuacji gdzie breakpointa będzie miał Francuz. Na pewno publicznośc będzie za ni, ale ile Ci Francuzi mogą grać, w końcu w sumie nie mają takiego naprawdę klasowego zawodnika. Można chyba pomyśleć o jakimś handi, który nie powinien być duży a kurs dosyć spory.
Youzhny- Verdasco 1,80
Czarodziej już niestety nie imponuje formą. Cieszę się że przeszedł chociaż gładko te dwie rundy, przeciwnicy żadni, ale z taką formą naprawdę bałem się o jego dalszy udział w turnieju. Panowie spotkali się już podczas ostatniego turnieju Masters Series w Hamburgu, w 1. rundzie wówczas wygrał Włoch dosyć łatwo 6:3 6:2 i myślę że tutaj powinna być powtórka, czyli wygrana Fernando. Mika już zaczął się gdzieś gubić po AO, kiedy przegrał w ćwierćfinale z Tsongą. Wiem on się mobilizuje na Wielkie Szlemy, ale zawsze widać było jakąś oznakę dobrej gry przedtem. Niestety teraz jego gra jest tragiczna. Wydaje mi się że serwis zwolnił, dużo niestety musi zaczynać z 2. serwisu, ogromna ilość błędów, po prostu nic się nie klei. Verdasco jest to typowy gracz na ziemie, stary wyjadacz na kortach ceglastych i będzie ciekawy pojedynek. Tylko najgorsze jest to że nie widzę atutów po stronie Rosjanina. Gra katastrofa, wynik też bardzo nieciekawie.
Davydenko- Ljubicic 1,20
Widać że Nikolay umie sobie radzić z dobrym serwisem, co musiał udowodnić dzisiaj w spotkaniu z Safinem. Rosjanin naprawdę zaczął grać wkońcu dobry tenis. Wyeliminował ogromną ilość błędów, które popełniaał całkiem niedawno. No można by się przyczepić do jego serwisu, ale nie jest wcale taki najgorszy. Próbuje biegać po korcie, piłki przebite na jego stronę są jak bite o mur i wracają bez problemu na drugą stronę czekając na błąd przeciwnika. Ljuba jak przystało na tak wysokiego gracza, dysponuje bardzo silnym serwisem, dobry forehand, ale popełnia dużą ilość błędów. Myślę że będziemy oglądali tie-breaki, ale górą powinien być Rosjanin, już nie mówcie że ustawi mecz, bo ostatnimi czasy robi wszystko aby zmienić swój wizerunek i wychodzi mu to naprawdę bardzo dobrze.
Aspelin S./Knowle J. - Brunstrom J./Soderling R. 1,253
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych par męskiego debla kontra debel z łapanki. No w sumie może nieprzypadkowo skojarzeni, bo co ciekawe zagrali razem 1 turniej w Gstaad. No i interesującym faktem jest to że spotkali się oni 1 ćwierćfinale turnieju deblowego własne ze swoimi jutrzejszymi przeciwnikami po drodze pokonując Beks/van Haasteren. Niestety w sumie się nie spotkali bo mecz został odwołany i ogłoszony walkower dla Aspelina i Knowle`a podajże z powodu kontuzji Brunstroma. No cóż miejmy nadzieję że powtórki nie będzie i wyjdą na kort, ale zwycięzcy pozostaną tacy sami ????
Clement A./Llodra M. - Cuevas P./Horna L 1,15
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
TYPY CRYSTIANO07 PRZENIESIONE Z NIEODPOWIEDNIEGO DZIAŁU
Gulbis E.
- Lapentti N.
2.1
BAH
Pewność:7/10

Dzisiaj Gulbis niespodziewanie wygrał z wyżej notowanym rywalem Jamesem Blakem. Jutro to on zdaniem bukmacherów ma większe szanse na wygraną w spotkaniu z Lapenttim. Moim zdaniem to tylko podpucha ze strony buków. Ci co na tenisie się nie znają i jadą po kursach prędzej zagrają Gulbisa. Jednak jest na tyle dużo argumentów, żeby to Ekwadorczyk jutro wygrał, że moim zdaniem warto skusić się na doga. Obaj panowie jeszcze ze sobą nie grali. Gulbis jak dotychczas pokonał: Simona Greula (3:0) i Jamesa Blake (3:1). Ten drugi wynik był na pewno niespodzianką przynajmniej dla mnie, bo grałem na Blake. Lapentti jak dotychczas wygrał z: Janko Tipisareviciem (3:1) i Bobbym Reynoldsem (3:1). Myślę, że zawodnik pochodzący z Ekwadoru jutro zwycięży Łotysza. Obaj grają dobrze i spodziewałbym się ciekawego i zaciętego spotkania jednak zakończonego wygraną Lapenttiego.

Almagro N.
- Murray A. (+1.5)
1.8
BAH
Pewność: 6/10


Na 11:00 zaplanowany jest kolejny z ciekawych pojedynków tegorocznego Rolanda Garrosa. Hiszpan Nicolas Almagro zmierzy się z Anglikiem Andym Murrayem. Faworytem bukmacherów jest Almagro. Moim zdaniem to jednak Anglik wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku lub wygra chociaż 2 sety. Na początku miałem grać czystego doga jednak postanowiłem trochę zwiększyć swoje szanse na wygraną i zagrałem z handicapem. Myślę, że szansa jest spora. Murray gra co raz to lepiej w tym turnieju, a Łamagro jest tenisistą bardzo dziwnym i słabym psychicznie. Myślę, że Nicolas nie wytrzyma presji, bo przecież to on jest faworytem i straci te 2 sety. Anglik w pojedynku z Jose Acasuso grał naprawdę dobrze i wygrał pewnie 3:0. Almagro na razie miał łatwych rywali i to też jest przewaga Murraya. Anglik rozegrał już 2 trudne spotkania, a Almagro miał łatwiejsze mecze. Podsumowując mam nadzieję, że Murray mnie nie zawiedzie i jutro zwycięży lub wygra chociaż te 2 sety.
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
????D.Tursunow - J.Chardy????
Typ: 2
Kurs: 2.30
Buk :bwin

Dziś na mistrzostwach Francji w tenisie ziemnym odbędzie się pojedynek rosyjsko-francuski w singlu mężczyzn . Spotkają się 33 zawodnik rankingu ATP Rosjanin Dmitrij Tursunow z zawodnikiem gospodarzy Jeremim Chardym,który w rankingu zajmuje 144 lokatę. Zawodnik francuski był sprawcą największej sensacji w 2 rundzie France Open pokonując Argentyńczyka Dawida Nalbandiana 3:2. W 1rundzie pokonał kwalifikanta z Portugalii F.Gila 3:0. Tursunow w 1/64 pokonał kwalifikanta Niemca Brandsa 3:0 a w 1/32 Hiszpana G.Garcia Lopeza 3:0. Hiszpan w tym roku spisuje się bardzo słabo a szczególnie na kortach gliniastych i stąd ,,odjazd na rowerku,,z meczu z Tursunowem (7:6 6:0 6:0).Na glinie w tym roku Rosjanin rozegrał 9 spotkań ,z których 5 wygrał(Anderson,Daniel,Kiefer,Brands,GGLopez) i poniósł 4 porażki(Andriejew,Gremelmayr,Acasuso,Murray) .Chociaż Chardy nie jest zawodnikiem klasy Andriejewa czy Murraya ale na glinianej mączce czuje się jak ryba w wodzie i mając za sobą francuską publiczność postara się o kolejną niespodziankę . Chardy rozegrał w tym roku 13 meczów na glinie ,z których 9 wygrał i 4 przegrał(A.Martin,Galvani,Greul,Monfils) .

_______________________________________________________
Żywa ryba jak pstrąg płynie pod prąd. Martwa ,śmieci i g.... płynie z prądem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gulbis duzo lepszy niz Lapentti. Moim zdaniem warto grac Lotysza. Bardzo dobry mecz z faworyzowanym Blake`iem, widac, ze ma forme. Bardzo zaskakuje mnie jego gra z BH, swietne slajsy. Nicolas kilka lat temy penwie by wygral, dzis lepszy jest zdecydowanie Gulbis 5/10
 
N 0

nurloss

Użytkownik
Co powiecie na takie typy?
Benneteau J. - Falla A. (-1.5/+1.5) 2 2.20 albo 4 lub więcej setów za 1.55
Falla samo to że wygrał z Karloviciem i go kilka razy przełamywał to już coś. Benneteau męczył się strasznie z Spadea, Vincent a w moim odczuciu to chyba nie jest jakiś wielki grajek. Uważam żę Falla powinien powalczyc. Seta na pewno ugra, lecz kurs średnio zadawalający lecz czy Falla jest na tyle dobry by wygrać albo chcoiaz ugrać 2 sety? Jak myślicie?
Bolelli S. - Llodra M. (-1.5/+1.5) 2 1.90 lub 4 sety lub więcej za 1.45
W zasadzie ta sama argumentacja co Falla.

Mathieu P.-H. - Schwank E. (-1.5/+1.5) 1.60

Ten mecz wydaje się być bardzo ciekawy. Schwank wygrał najpierw z Moya a później z Granollersem i to w dość łatwy sposób. W ogóle Schwank ma osttanio świetną formę. Mathieu już z Hernandezem powinien przegrać. Nie wiem co się stało z Hernim po 2 setach, w ktorych to po prostu gromił Mathieu. Kurs całkiem ciekawy. Zwłaszcza że mocno prawdopodobne jest to że Schwank może nawet wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom