>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP - Roland Garros 25.05-08.06

Status
Zamknięty.
ycho 9

ycho

Użytkownik
Tommy Robredo - Radek Stepanek

Typ:1
Kurs:2.00
Buk:Bet365
Analiza:
Ja w przeciwieństwie do gesy666 myślę że wygra Robredo , nie było mnie przez kilka dni w cywilizowanym świecie więc nie oglądałem meczów z udziałem panów , dlatego oprze swój typ na statystyce i może dlatego jest on inny.
Na początek poprzednie pojedynki obu panów , i tak sięskłada że grali ze sobą już sześciokrotnie , z czego pięc pojedynków wygrał właśnie Hiszpan .
Tommy jest też wyżej notowany w rankingu ATP , bo na 14 pozycji a Czech na 22.
W poprzednich turnieja w których obaj brali udział było różnie :
Rzym i bardzo dorbra gra Sepanka , przegra dopiero w półfinale z Djokoviciem.
Tommy odpada w ćeiwrć finale z Andy Roddickiem , więc niewiele gorzej .
W Monte Carlo zaś Stepanek odpada już w pierwszej rundzie z Soderlingiem , co jest ważne bo w drugiej Soderling odpada z Robredo co daje jakieś bliższe porównanie formy obu panów , tyle że w 3 odpada też Robredo , a turniej odbył się jakiś czas temu więc nie można się na nim całkowicie opierać .
Myślęjednak że i tak zdecydowanie więcej przemawia za Hiszpanem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tylko wez pod uwage, ze Robredo ma lekki uraz, ktorego doznal w meczu z Gicquelem niby nic groznego ale znaczenie jakies moze miec bo faworytem zdecydowanym jest Stepanek.
 
M 0

mlody16

Użytkownik
Jesli dla Ciebie Hanescu to kelner to brak mi slow. Viktor nie osiagnal wielkich sukcesow tylko przez kontuzje, eliminowal wielkich graczy na clayu z RG, np. Nalbandiana kiedy Argentynczyk mial bardzo dobra forme. Ginepri slabo gral z Youngiem, ktorego kelnerem na cegle mozna nazwac, Hanescu to zupelnie inna klasa. Serra gra bardoz niewygodny tenis dla rywali, pewnie go nawet nie widziales na korcie skoro tak lekcewazysz Francuza. Flo gra ryzykownie, bywa, ze skutecznie bo taki styl jest w jakims sensie unikalny w ATP, duzo dlugich pilek, ciezko sie z tego atakuje co lubi czynic Ginepri. Ciezki mecz to bedzie dla Amerykanina.
Czasy gdy Hanescu wyeliminowywał Nalbandiana dawno się już skończyły i nigdy nie powrócą. Ważne, że teraz Viktor jest poprostu typowym przeciętniakiem co z resztą widać po jego wynikach. Serre widziałem wiele razy na korcie, szczególnie niedawno. Widzę, że ty oglądaś go w czasach kiedy jeszcze błyszczał, teraz tak nie jest. Grać na Robbiego ! !
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
To jakiś bazar?
Każdy wyraził swoje zdanie i powinno na tym się skończyć. Mecz zaczyna się planowo o 14 i tak powinien się rozpocząć gdyż na tym korcie gra już Safina a Jankovic będzie kończyć swój pojedynek. Czas pokaże kto miał rację. Ja po krótkim przeanalizowaniu stawiam na remis hehe ze wskazaniem na Serre. Przede wszystkim dlatego że gra na kortach we własnym kraju i o niebo lepiej gra na clay&#39;u. Ginepri dopiero teraz wystrzelił na pomarańczku i jak dla mnie to za mało by postawić na niego.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
To co dzisaj zrobil Davydenko to przekracza wszelkie logiczne przemyslenia! dlatego tez robie sobie przerwe z obstawianiem tenisa bo to co sie tam dzieje to jest poprostu cyrk. Kazdy kto ogladal to spotkanie wie o co mi chodi. Moze ktos podzieli sie opinia na ten temat?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Ja nie admin i mod tenisa , ale o tym co Denko robi to chyba warto uszy nadstawić.
A druga sprawa to na kazdym z turnieju typu RG czy AO jest kolo co ze stanu 2-0 da ciała i przegra.
Na AO pamietam kolo prowadzil 2-0 i mial meczowa i .... przegral.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To co dzisaj zrobil Davydenko to przekracza wszelkie logiczne przemyslenia! dlatego tez robie sobie przerwe z obstawianiem tenisa bo to co sie tam dzieje to jest poprostu cyrk. Kazdy kto ogladal to spotkanie wie o co mi chodi. Moze ktos podzieli sie opinia na ten temat?
Nie ma co na ten temat dyskutowac, kto widzial 5 set na antenie eurosportu sam wie co robil Rosjanin. Jedno tylko mnie dziwi, wladze ATP dalej uwazaja, ze wszystko jest ok a tak naprawde po dzisiejszym dniu Davy powinien sie dyskwalifikacje dozywotnia. Nie chcial wygral wiec musial miec w tym jakis cel.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Gulbis E. - Llodra M 2 2,25
▶ Obecnosc tych dwoch zawodnikow w czwartej rundzie jest sporym zaskoczeniem napewno Gulbis mial latwiejsza droge od Llordy po drodze pokonal jedynie Blake ale jak wiadomo Amerykanin jest beznadziejny na macze wiec obecnosc Lotysza az tak bardzo nie dziwi ale juz Llorda troszke tak w przeciagu dwoch dni stoczyl bardzo dobre pojedynki najpierw z Berdychem(3-2) a pozniej gladko w trzech setach pokonal Bolleliego ogromnym atutem Michaeala jest serwis ma na swoim koncie juz 48 asow co daje mu trzecia pozycje a co wazniejsze jesli nawet nie popisze sie asem to bardzo szybko konczy pilki przy swoim serwsie,Lotysz takze niezle serwuje ale robi sporo bledow jak w spotkaniu z Lapentim,panowie grali ze soba dwa razy dwukrotnie lepszy byl Llorda ale bylo to juz dosc dawno w dodatku na betonie ale i tak faworytem tego spotkania jest Mihail ktory ma ogromna szanse rozradowac publicznosc w Paryzu a co za tym idzie awasnowac do cwiercfinalu co bez watpienia bylo by jego ogromnym sukcesem
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Juz tak na koniec to wydaje mi sie, ze taki mecz powinien byc liczony jako 1.0 albo poprostu stornowany na kuponie z tym, ze buki jesli nie dostana oficjalnej wiadomosci na ten temat to rozliczaja normalnie jak przegrane spotkanie. Zgadzam sie z Roxanne w tym, ze Davy powinien dostac bana od ATP.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Arnold/Chela - Darcis/O.Rochus 1 @ 1.60 7/10
Arnold i Chela świetnie współpracują ze sobą w Paryżu. Argentyńczycy rozprawili się w 1 rundzie z Czechami Dammem i Viznerem, a przecież to są chłopaki grający ze sobą na codzień. Ba, Vizner nawet wygrał rok temu French Open. To njuż zwiastowało wielką formę Latynosów. Druga runda to kolejne łatwe zwycięstwo, z kategorii &quot;bez potu&quot; ???? . Arnold, to 34-letni zawodnik, doświadczony deblista, porusza się po korcie z kobiecą wręcz gracją...ale gra dobry tenis. Chela już w turnieju singla grał całkiem nieźle, myślałem nawet że zajdzie trochę wyżej, niż mu się udało w rzeczywistości. W każdym razie widać, żę Latynosom współpraca się układa bardzo dobrze i moga sporo namieszać w tegorocznym turnieju. Po drugiej stronie siatki staną Belgowi - Olivier Rochus i Steve Darcis. Szczerze mówiąc, zaskoczyli mnie oni, że wyeliminowali w poprzedniej rundzie, po 3 setach walki, parę De Voest/Hasse. I Rochus i Darcis są w tej chwili w beznadziejnej dyspozycji, co najlepiej obrazują ich dokonania w singlach. A jak będziemy patrzeć tylko na nawierzchnię, na której obecnie grają, to już jest tragedia. Jeśli chodzi o doświadczenie deblowe, to Darcis i Rochus grali ze sobą już kiedyś, w 2 turniejach, ale ze skutkiem bardzo mizernym. Powoli będę kończył, więc podsumuję. Doświadczenie jest zdecydowanie po stronie Argentyńczyków, po drugie Arnold, jedyny prawdziwy deblista w tym meczu, po trzecie są również w lepszej dyspozycji. Dlatego....high stake na Latynosów ????
 
W 0

wojtasmks

Użytkownik
Spotkanie: Gulbis - Llodra
Typ: 1:3
Kurs: 5.0
Bukmacher: expekt
Analiza:

W moim odczuciu kursy na ten mecz sa troche dziwne. gdy zobaczylem ze buki uznaja Gulbisa za faworyta (na poczatku bylo 1.6 na Gulbisa) to bylem troche zaskoczony. Nie wiem czym Gulbis zasluzyl sobie na takie uznanie bukow, ale chyba nie tym ze wygral z Blakem, bo na clay&#39;u Blake jest slaby. Mysle, ze takze nie tym, ze jego 1. serwis jest pare kilometrow szybszy niz Llodry, bo na ziemi 5, 6 km to zadna roznica. Oprocz tego Gulbis popelnia wiecej bledow, ma mniejszy procent 1. serwisu, Llodra serwuje wiecej asow i to duzo wiecej, Llodra pokonal Berdycha i Bolelliego. Jesli chodzi o mnie to kursy powinny byc co najmniej 50-50 i tak szacuje szanse obu tenisistow na wygrana, a ze ktos daje wyzszy kurs to zaryzykuje i postawie wygrana Llodry 3-1 bo taka wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna.
 
1337 0

1337

Użytkownik
Ja nie admin i mod tenisa , ale o tym co Denko robi to chyba warto uszy nadstawić.

A druga sprawa to na kazdym z turnieju typu RG czy AO jest kolo co ze stanu 2-0 da ciała i przegra.

Na AO pamietam kolo prowadzil 2-0 i mial meczowa i .... przegral.
To sa uroki tenisa, to samo mozna napisac np o meczu siatkowki wczoraj Japonii z Wlochami. Japonia w setach wygrywa 2-1 i w IV secie maja 24-18. I co ? Wlosi dogonili Japonie wygrali seta 33-31 po czym wygrali TB. Sport to sport do konca nie wiadomo co moze sie zdarzyc ;)

Przy okazji dzisiaj bylem sklonny postawic na Llodre. Wkoncu jest u siebie i chyba po raz 2 tak daleko zaszedl w turnieju wielkiego szlema. Kurs w okolicach 2,2+ napewno przedstawia &quot;value&quot; z Gulbisem. Oceniam szanse 50-50% osobiscie zagralbym +1,5 seta na Llodre ale moj buk nie oferuje tego typu zakladow, a szkoda.
 
A 0

a-rod

Użytkownik
Gulbis E. - Llodra M.
Typ: Llodra M. ⛔ (Wynik: 6-4,7-6,6-3)
Kurs: 2.00
Stawka: 1/10

Llodra gra lepiej niż np w 1 rundzie moim zdaniem. A uważam, że Gulbis jest na tyle niedoświadczony, że Llodra jest idealnym zawodnikiem, któremu może nie podołać w tej fazie Wielkiego Szlema. Francuz gra bardzo ofensywnie w co wkalkulowane ma nieco błędów i nie zraża się nie powodzeniami. Łotysz natomiast jeżeli szybko nie znajdzie klucza na taką grę Michaela może się całkiem posypać. Uważam, że młodzianowi zabraknie spokoju by egzekwować swoje założenia w obliczu agresywnej postawy Llodry wspieranego przez liczną widownię. Allez!
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Gonzalez F. - Ginepri R over 37,5 1,75
▶ No moze nawet pokusilbym bym sie postawic na Ginerpiego ktorory powinien stawaic zaciety opor Gonzo,Amerykanin gra naprawde niezle w ostatnim meczu w sposob dosc gladki pokonal Serre,Robin w swoich meczach nie popelnia az tak wielu bledow,dysoponuje niezlym serwsiem co napewno powinno mu dac szasne by zaistniec w tym meczu,Gonzo natomiast ostatnio stoczyl bardzo wyczerpujacy pojedynek z Wawrinka nalezy dodac ze Gonzo przegrywal juz 2-0 a mimo to wygral to spotkanie 3-2 ale tu wieksza zasluga samego Szwajcara ktory po dwoch wygranych setach zbyt szybko uwierzyl w wygrany mecz ale Chiljczykowi zadrzaja sie bardzo banalne bledy na korcie co napewno wykorzysta Ginepri ktory juz w pojedynku z Andrevem pokazal ze potrafi wykorzystac niedyspozycje swojego rywala

Ferrer D. - Stepanek R over 39 1,85
▶ I w tym meczu predzej postawilbym na Stepana ktory jest jednym z najlepiej serwujacych zawodnikow na turnieju skutecznosc skonczonych pilek z pierwszego serwisu bardzo dobra min na kazdy mecz to 80%,rowniez wiekszosc wymian toczy sie pod jego dyktando znakomicie gra przy siatce chyba najlepiej z calej czolowki jak narazie idzie jak burza ze grac potrafi pokazal juz w meczu z Robredo,Ferrer natomiast musial sie sporo nameczyc w spotkaniu z Hewitem i to jesli chodzi o serwis znacznie lepsze wrazenie robi Stepanek,a takze nie potrafi skonczyc wiekszosc wymian dlatego uwazam ze Stepan ma spore szasne nawet na zwyciestwo w tym meczu ale glownie spodziewam sie niezlego widowiska a co za tym idzie duzej ilosci gemow
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
Spotkanie: Ljubicic - Monfilis
Typ: 3:0
Kurs: 5,4
Buk: betfair
Analiza: Dzsiaj na glownym korcie Chatrier spotaka sie chorwat Ljubicic ktory w rankingu zajmuje 30 pzycje z francuzem Monfilisem ktory jest na 59 miejscu. Oboje grali juz 5 razy ze soba z czego 4 razy wygral Ljubicic a tylko raz Monfilis. Ljubicic w pierwszych 2 rundach nie mial problemow z Prodonem i Junquieira ktorych pokonal gladko 3:0 a w ostatniej rundzie przegral juz 2:0 z Davydenko i pokazal klase i wygral jeszcze 3:2 co napewno wplynie na niego pozytywnie.
Monfilis z drugiej strony w pierwzsych dwoch rundach tez gladko przeszedl. z Horna i Clementem 3:0 a w ostatniej rundzie z Melzerem sie strasznie meczyl i wygral ledwo 3:2. Oboje czyli w ostatnich rundach sie emczyli lecz nie ma porownania melzera a Davy! Monfilis straszne ma problemy zeby utrzymac wlasny serwis. Mial do tej pory w turnieju juz az 28 double fouli. Ljubicic z drugiej strony nie bezdie mial takich problemow swoimi poteznymi serwisami. Francuz moim zdaniem tez nie ma atutu publicznosci jak np PHM Llorda i Chardyo ,bylo widac w meczu z Melzerem ze mu tak publicznosc nie dopinguje i duzo francuzow za nim nie przepada za swoje aktorstwa.
Mysle ze jak jutro Ljubic solidnie bedzie gral i nie bedzie mial za duzo UE to nie ebzdie mial najmniejszych problemow z Monfilisem!
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Spotkanie: Ljubicic - Monfilis

przegral juz 2:0 z Davydenko i pokazal klase i wygral jeszcze 3:2 co napewno wplynie na niego pozytywnie.
Wes mnie nie rozsmieszaj, gdzie on klase pokazal. To chyba Davydenko pokazal jak mozna na nim zarobic, gdy przy 2;0 jego brat postawil na niego na live. Rusek zarobi wiecej na tym turnieju niz ten kto go wygra????Ewidentnie zaczal nagle popelniac mnostwo niewymuszonych
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Maria Sharapova - Dinara Safina
Typ:two:0
Kurs:2.45
Buk:Bwin
Analiza:
Maria po zakończeniu kariery przez Henin została pierwszą rakietą damskiego tenisa .
W tym turnieju rzecz jasna rozstawiona jest również z 1 .
Safina to numer 14 światowego tenisa .
Obie grały ostatnio w paru turniejach ale na żadnym nie wystąpiły obydwie , Safina wygrała w Berlinie , a Sharapova odpadłą w ćwierćfinale w Rzymie , gdzie była lepsza obsada i chyba Maria myślami była już w Paryżu.
Obie zawodniczki są Rosjankami , a więc będzie to bratobójczy pojedynek , w którym nikt nie odpuści.
W dwóch pierwszych rundach Maria wygrywałą 2:1 , ale już w trzeciej wygrałą 2:0 z dobrą Knapp .Safina wygrywałą wszystko do 0 , ale nie grała jeszcze z żadną renomowaną rywalką.
Myślę że klasa i umiejętności Sharapovej wygrają dziś dla niej mecz 2:0
 
P 15

panasik

Użytkownik
Wes mnie nie rozsmieszaj, gdzie on klase pokazal. To chyba Davydenko pokazal jak mozna na nim zarobic, gdy przy 2;0 jego brat postawil na niego na live. Rusek zarobi wiecej na tym turnieju niz ten kto go wygra????Ewidentnie zaczal nagle popelniac mnostwo niewymuszonych

nie da sie tez porownac monfilsa do davydenki, ja tez uwazam ze ljuba poradzi sobie z monfilsem, jeszcze przed pojedynkiem z denko ljuba odprawil prodona ktory byl w niezlej formie i hiszpana ktory byl w gazie i obu 3;0 widac ze serwis dziala, meczu z davydenko nie ogladalem, ale tez juz wiele razy powtarzalem ze nie wierze w czystosc gry denki, ale ljuba wydaje sie w dobrej formie, ladnie trzyma serwis, a monfils juz wczoraj mial duze problemy ze slabym melzerem znajac jego psyche pewne zlkecewazyl przeciwnika i robil fikolaki i salta na korcie ????
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Chciałbym w tym miejscu przeprosić wszystkich, którzy czytają moje posty. Chodzi o Davydenke, przy każdej okazji próbowałem zmienić jego wizerunek, który zszarpał sobie po turnieju w Sopocie i Sankt Petersburgu, ale jak widać mocno się myliłem co do niego. Jestem ciekaw czy ATP się tym zajmie, bo jeśli nic nie zrobią w przeciągu 3 miesięcy z tym przestaje grać bo jak możesz przewidzieć kiedy oni sobie ustawili mecz.
Ljubicic-Monfils 1,91
Tak się zastanawiam czy gadali z Davydenko przedtem bo jeśli tak to w sumie Ljuba nie ma po co grać bo zarobiony. Chorwat znalazł się w tej fazie turnieju tylko dzięki zachłanności Rosjanina, który zamiast zarobić na korcie postanowił na boku. Boje się, że to coś bardziej poważnego i tu nawet nie chodzi o to czy Denko zarobił czy nie, wiadomo jak w tej Rosji jest same mafie, które wszystkim rządzą, może po prostu go szantażują, a ten nie ma innego wyjścia bo po prostu boi się o siebie czy o rodzinę. Dobra przechodzimy do rzeczy. Są dwie rzeczy, w których tylko Ivan przeważa nad Francuzem. Wiadomo to jest oczywiście serwis i doświadczenie. Monfilsowi wróżoną wielką karierę gdy grał jeszcze w juniorach po wygraniu Turnieju Wielkoszlemowego, ale niestety jego ryzykowny styl gry powoduje często kontuzje, te jego ślizgi na betonie:/ i raczej nie może po prostu trenować przez cały rok aby grać na 100% swoich możliwości, a uważam że jakby trochę wydoroślał, grał może troszkę mniej pod publikę to stać go przynajmniej na TOP10. Obdarzony dobrym serwisem, szybki, dosyć dobry forehand, mógłby poprawić backhand, dobra gra pod siatką ma wszystko czego trzeba aby wspiąć się na wyżyny. Problem również jest w jego psychice, potrafi wygrać z każdym, ale też z każdym przegrać. Na pewno publika będzie po jego stronie bo on jedyny z Francuzów może zostać w tym turnieju. Myślę że drewniak, który umie przebijać na druga stronę jeśli tylko piłka leci bliżej od niego niż 1,5 metra nie da rady dzisiaj Monfilsowi, który dosyć dobrze radzi sobie z odbiorem mocnych serwisów. Kurs dosyć dobry, a Denko pewnie czeka na Ljube kiedy skończy bo pewnie na wakacje razem sie wybiorą, bo coś wspólnego muszą mieć- aktorstwo I klasa.
Ferrer-R.Stepanek 1,93
Ferrer znakomity gracz, tylko strasznie nierówny. Ostatni pojedynek z Hewittem bardzo zróżnicowany. 1. set i początek drugiego fantastyczna gra. Świetnie rozrzucanie Australijczyka po korcie fantastyczne forehandy, które owocowały punktami, bardzo mała ilość błędów. Drugi set początek również świetny i później wszystko się posypało. Lleyton grał cały mecz na dobrym poziomie tylko pojawiły sie błędy i to w ogromnej ilości, już nie dobiegał do piłki tak jak poprzednio, nie miał pomysłu na grę. Przez 2 sety i później wszedł na wyższy bieg, choć nie najwyższy, potrafił się udźwignąć i wygrać całe spotkanie. Na przeciwko dzisiaj uważam że rewelacja tego sezonu clayowego Stepanek. Przegrał w tym sezonie tylko z Soderlingiem i po kreczu z Djoko. Prezentuje w miarę równy poziom, bardzo dobry serwis, znakomita gra przy siatce, ilość błędów w normie. Uważam że dziś on może być zwycięzcom tego spotkania gdyż nie przeżywa takich wahań formy, gra na bardzo dobrym poziomie, jest dosyć wypoczęty, a 5-setówki z dniem przerwy niekorzystnie wpływają na formę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Znow zgadzam sie w 100% z Wawrinka. Stawiam niewielka stawke na Stepanka i wieksza na Monfilsa. Nie rozumiem ani troche argumentacji, ze Ljubiccic wygral z Davydenko. Chorwat gral naprawde bardzo slabo i tylko pierwszy serwis go ratuje. Monfils jest na clayu lepszy, ma za soba publicznosc. Powinien wygrac 3-1 lub 3-2. Stepanek zyciowa forma, troche jak w Kanadzie rok temu, moze wygrac moze przegrac szanse sa dosc rowne a kurs mam 2.30

Monfils, Stepanek wygraja - oby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom