>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP - Stuttgart (GER) - Clay

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wtorek - 18 lipca 2006

Oto dzisiejsze spotkania:

A.Waske-M.Zabaleta 1,42 2,70 18.07 14:25
P.Kohlschreiber-J.Melzer 1,41 2,73 18.07 17:55
J.Vanek-T.Gabashvili 1,80 1,92 18.07 12:05
O.Marach-T.Popp 1,42 2,70 18.07 13:05
S.Greul-R.Schuettler 1,72 2,02 18.07 16:35
A.Pavel-J.M.Del Potro 1,72 2,02 18.07 11:05
J.Novak-S.Bolelli 1,55 2,26 18.07 12:25

To moje spontaniczne typy. Na analizy przyjdzie czas w wyższej fazie turnieju :]
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Czwartek 20 lipca

Na dzisiaj wybrałem z tego turnieju: Hartfielda, Berdycha, Hornę, Wawrinkę, Maracha i Melzera :p
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dużo spotkań ci nie weszło, postawienie na Hartfielda było dużym ryzykiem, ponieważ Lapennti jest dobrym zawodnikiem jezeli chodzi o takie turnieje. Hartfield miał małe szanse na wygranie.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Berdych, Marach i Horna nie zawiedli. Wawrinka gdy w drugim secie złamał na 4-5, myślałem, że powalczy. Jednak Ferrer złamał i sie skończyło 4-6. Hartfield stawiał opór w pierwszym secie, gdyby wygrał tie breaka mógłby wygrać cały mecz :]
 
drago 108

drago

Użytkownik
Profek wystawią taka ofertę:

Horna-Monaco 1.65 1.98
Berdych-N.Lapentti 1.32 2.85
Ferrer-F.Mayer 1.50 2.26
Acasuso-Marach 1.23 3.40

A więc z tych czterech spotkań typowałbym tak:

Nicolas Lapentti powinien wygrac z Berdychiem kurs kuszący 2.85 jak pójde dzisiaj do profka to zagram go

Ferrer vs. Mayer... myślę że Ferrer wygra to spotkanie gładko 2:0

Acasuso vs. Marach... pewna 1 i tyle ???? 2:0 i po meczu ????

Horny nie ruszam ale powinien wygrac z Monaco...

Pzdr. mam nadzieje że moje typki się przydadzą ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Drago napisał/a:
Nicolas Lapentti powinien wygrac z Berdychiem kurs kuszący 2.85 jak pójde dzisiaj do profka to zagram go


Nie ma szans Berdych wygra, ale Lapennti napewno będzie walczyć.
Wiedziałem że Berdych wygra, ale że tak łatwo??
 
drago 108

drago

Użytkownik
Lepentti mnie zaskoczył kompletnie naszczęście nie zgarałem ????

Ładnei wyczułem żeby Horny nei grac ????

Acasuso i Ferrera grałem ???? ładnie wygrali 2:0 2:0 ???? Dołożyłem pare meczyków i wyszło 7.65 :] oby weszło ????

ale na Lapenttim się zawiodłem :/
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Berdych T. - Ferrer D. 1
Analiza:
Mamy spotkanie numer 2 i 3 tego turnieju, moim faworytem jest dwójka poniewaz w ostatnich tygodniach jest w znakomitej formie! Wczoraj poprostu zniszczył Lapenttiego 1-6 2-6 niektore jego zagrania byly poprostu znakomite...Ferrer rowniez rozegrał dobre spotkanie z Mayerem- wygrał bez wiekszych problemow ale zdarzały mu sie dziwne przerwy i wtedy tracił sporo punktow Czech na pewno dzisiaj to wykorzysta! Licze na niezwykle wyrownane spotkanie!

P.S Wy tez dawajdzie analizy, byle amator moze dawac suche typy ech... :|
 
drago 108

drago

Użytkownik
To Widzu mamy pojedynek ???? Ja stawiam na Ferrer&#39;a ???? Dziaj kusi mnie granie na nie faworytów bo jak nazwac moich faworytów fuxami :] ;) Ferrer gra dobrze w tym turnieju a Berdych ograł tak łatwo Lapenttiego :/ niestety nie wiem co było przyczyną ???? No cóż zobaczymy kto mial racje Widzu ;)
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kurcze zapomnialem dodac typ Acasuso vs. Monaco ;)

Acasuso gra bardzo dobrze a z Marachem pokazał jednak klase Monaco nie jest tak dabrym zawodnikiem jak Jose myslę że można gracw szystkie zakłady jakie buk przyjmuje dokł wynik 2:0 kto wygra 1 set Jose handicapy i rózna takie ????

Pzdr.

Acasuso to mój pewniak tygodnia ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja tez zagrałem obok Massu (edytowany przez Gusta) to najwiekszy pewniak dnia ???? Co do pojedynku... zobaczymy:p
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jednak Ferrer i zanosi się na niespodziankę, bo pierwszego seta drugiego półfinału wygrał Monaco. Czyżby Ferrer - Monaco?? Wtedy chyba Ferrer ???? Finał już jutro :]
 
drago 108

drago

Użytkownik
I jak się spodziewałem Acasuso wygrał spotkanie ale nei 2:0... ale w sporcie chodzi o zwycięstwo a nie o wynik... Jose Acasuso vs. David Ferrer stawiam na argeńtyńczyka Myślę że to właśnie Jose wygra Mercedes Cup ???? Jutro opszerniejsza analiza finału i z kursami z większej ilości niż 2 buków ;)

Pzdr. ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Finał na 90% wygra Ferre jest w genialnej formie a Asunsao mial dzisiam troche szczescia i ogolnie zagrał sałby mecz robił dużo błedow nie ma wiekszych szans
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
FERRER-ACASUSO 1.80 1.80 Buk: Profesjonal

Ferrer D v Acasuso J. 1.57 2.25 Buk: Gamebookers

Analiza: W tym turnieju lepiej się prezentował się Ferrer. Żeby dojśc do finału musiał pokonać trudniejszą droge niż Acasuso. Ferrer w tym sezonie spisuje się znakomicie, zajmując wysokie miejsca w turniejach ATP oraz wielkich szlemach. Acasuso moim zdaniem miał łatwiejszą droge do dojścia do finału. To nie jest jego sezon. Nie prezentuje sie dobrze w innych turniejach, odpadajac w 2 albo 3 rundzie. Tak samo jak w wielkich szlemach. To jest chyba jego pierwszy finał w tym sezonie. Moim zdaniem powinien wygrać Ferrer. Mój typ na ten finał David Feerer.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom