>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - ‘s-Hertogenbosch & Eastbourne, 16,17-23.06.2013

Status
Zamknięty.
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
ATP Eastbourne
Spotkanie: Stepanek vs Seppi
Typ: Seppi ✅✅✅ 6:4,6:2 Seppi
Buk: Pinnacle
Kurs: 2,71
Stawka: 6/10

Analiza:
Idę pod prąd i gram na win Włocha. Stepanek po powrocie po kontuzji wreszcie doszedł do dobrej dyspozycji: ma passę 7 wygranych z rzędu, wygrał turniej w Czechach, pokonał na trawie Kohliego itd. Dlaczego więc Włoch? Po pierwsze: dużo punkcików ma do obrony, po drugie: uważam, że jest niedoceniany, po trzecie: jest to dla mnie mecz typu 50/50 i biorąc pod uwagę 2 ostatnie ich mecze widać, że będzie walka, a w takich okazjach zawsze warto zaatakować wyższy kurs tym bardziej, że sięga prawie pod 3,0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
acetate 474

acetate

Użytkownik
X. Malisse vs R. Bautista Agut - 1 @ 1.31 (Pinnacle) ✅ 6:4, 6:4
Zazwyczaj rzadko gram takie kursy, ale w tym przypadku jest to valuebet. Nie wiem, czemu bukmacherzy srednio wystawili po ~1,30. Wg mnie powinno byc tutaj jakies 1,15 - 20 max. Widzialem mecze Malisse&#39;a i gral wspaniale, bardzo dobrze serwowal. Wystarczy zreszta spojrzec na jego przeciwnikow: Ferrer, ktory dostal 2:0 (!), a nie jest to zawodnik ktory lubi przegrywac - a jesli juz, to napewno nie do zera. Nastepny w kolejce byl Lu - tutaj po pierwszym przegranym secie Malisse sie podniosl, aby pewnie wygrac dwa nastepne. Stracony set z Tajwanczykiem jednak zadnego wstydu mu nie przynosi - bylo juz napisane tutaj pare slow o Lu i jego umiejetnosciach na trawie.
A Bautista? No coz, ogral Berlocq&#39;a, ktory mistrzem nawierzchni trawiastej nie jest. Taka wygrana nie robi jakiegos wielkiego wrazenia. Jego bilans na trawie jest przyzwoity, to prawda - ale nie ogral nikogo naprawde mocnego w przeciagu ostatnich 3 lat.
Widac, ze Malisse&#39;ovi zalezy na punktach w tym turnieju, i wg mnie moze on go wygrac. Dzisiejszy mecz nie powinien mu sprawic wiekszych klopotow. Tzw Peffka dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Na Mahuta bym uwazal, to nie ten zawodnik co kiedys, zawodzi go czucie wolejowe , nie biega do wszystkiego. Pamietam ich mecz z 2011r to Donskoy robił co chciał. Posiada dobry serwis i przeradza sie momentami w ruskiego ballbashera. Osobiscie pograłem Ruska +3,5g ale nie zdziwie sie jak wygra
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ja również popieram typy na Mahuta, dla mnie jeśli tylko nie odpuści, to powinien spokojnie ograć Ruska. Kogo ograł Donskoy? Beznadziejnego Isnera, który posiada tylko i wyłącznie serwis i jeśli ten mu nie siedzi, to może go ograć byle ogór. W tej formie Amerykanin to żaden wielki gracz. Haase to w ogóle szkoda słów, co wczoraj zagrał. Szli łeb w łeb w 1 secie i przy 5-4 Holender nagle przegrywa swój gem serwisowy i seta, a w 2 podobnie w decydującym momencie traci 2 razy swój serwis bez walki i przegrywa 5-7. Albo puścił mu ten mecz albo taka z niego miękka rura. Tak więc nie jarałbym się za mocno osiągnięciami Ruska. Dla mnie Mahut to wygrywa jesli podejdzie do meczu jak należy.✅
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Seppi A. - Stepanek R. (Liczba setów 2-drogowo) WYNIK ?
TYP:
Powyżej 2.5
KURS:
2.37
Stawka: 60 | Do wygrania: 82.50 PLN
Bet365

???? Dodig I. - Fognini F. (Liczba setów 2-drogowo) WYNIK ?
TYP:
Powyżej 2.5
KURS:
2.37
Stawka: 60 | Do wygrania: 82.50 PLN
Bet365

Jeszcze dwie ciekawe propozycje zauważyłem na dziś. Wg mnie w obydwu powyższych meczach będzie sporo walki i raczej nie skończy się na dwóch setach. Stepanek na trawie wiadomo - klasa sama w sobie. Po drugiej stronie siatki jednak dziś będzie rywal, który również na trawie robi sobie całkiem ok a w zeszłym roku doszedł do finału tego turnieju. Seppi może i się męczył w dwóch pierwszych spotkaniach tutaj, ale jednak wygrał. Wątpię, żęby Seppi przegrał ten mecz 0:2 nie urywając seta Stepankowi. Grali z sobą pięciokrotnie, wszystkie spotkania wygrał Czech, ale w większości była walka. Grali też raz na trawie i też było trzeysetówka:
24/2012 ATP Halle (GER) Grass Radek Stepanek Andreas Seppi 7-6(6) 4-6 7-6(7)
W drugim meczu dwóch cięzkich do przewidzenia zawodników. Dodig w zasadzie jak ma dzień to bardzo ciężki do zatrzymania, pokonał tutaj już Raonica i Istomina - bez straty seta !! Na pewno budzi to szacunek i dziś jest faworytem, ale z drugiej strony siatki nieobliczalny Fog. Grali ze sobą dwukrotnie, w obydwu spotkaniach była walka i wg mnie dziś będzie podobnie, wątpię żeby któryś z nich wygrał dziś 2:0.
Podsumowując, w obydwu spotkaniach zapowiada się ostra walka a kursy na to zdarzenie bardzo ciekawe ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
A ja uważam że Seppi może wygrać. Dlaczego? Ostatnie lata to zwycięstwo i finał w tym turnieju. Teraz może i gra słabiej ale z kim ma wygrywać to wygrywa. Radka bardzo lubię, ale to nie te lata, bilans 5-0 dla Czecha, jak napisał Kuba większość meczy to walka... uważam że w końcu przyszła pora na zwycięstwo Włocha ???? Mecz z tych 50/50 , więc tak jak poprzednicy pobieram wyższy kurs.

Seppi 2.75 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bernie wczoraj zagral dość przyzwoicie i choć mógł to szybko zakończyć, nieco sobie życie utrudnił ale mimo wszystko widzę w nim lekki progres i ambitne plany odnośnie tegorocznego tripu na trawie.

Simon, znany wszystkim przebijaka potrafi myśleć na korcie, tworzyć ciekawe akcje i wymęczyć wielu shotmakerów, jednak Tomic posiada swój &#39;game&#39; i nie uważam, by wdawał się w większe wymiany z Francuzem - spodziewam się prędzej dużej ilości kończących z fh i wiele dropszotów, ponadto serwisem też powinien stwarzać różnicę.

Stawiam na Berniego

Bernard Tomić - Gilles Simon @ [1,71] PinnacleSports
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Dodig I. v Lopez F.
2,35 Betfair

Półfinał turnieju w Eastbourne, dzisiaj obaj Panowie wygrali swoje mecze w dwóch setach, nie będę wnikał dokładnie kto komu pomagał bo równie dobrze Lopez mógł się już dziś pożegnać z turniejem, jednak &quot;szczęście&quot; dopisało i Verdasco zaczął popełniać bardzo głupie błędy w końcówce tiebreaka. Dodig dziś bardzo pewnie, rywal Fognini, teoretycznie dobrze grający na grassie, jednak dziś nie pokazał nic. Dodig bardzo dobrze serwował i przede wszystkim nie popełniał głupich błędów co mu się zdarza bardzo często. Warto również odnotować, że Dodig jeszcze nie stracił podania podczas tego turnieju co jest niezłym osiągnięciem. Fognini, Raonic, Istomin - żaden z nich nie zdołał przełamać Chorwata, co świadczy o sile jaką pokłada we własnym serwisie. Typ opieram głównie na drugim secie meczu Lopez v Verdasco, gdzie starszy z Hiszpanów doszedł do decydującego gema tylko dzięki serwisowi, praktycznie każda dłuższa wymiana padała łupem Fernando. Bilans pojedynków bezpośrednich na korzyść Dodiga, dwa lata temu, Madryt, zwycięstwo Chorwata w trzech setach. Kurs według mnie zdecydowanie przesadzony, przypomina mi się sytuacja gdy Dodig był również podobnie stawiany w meczu z Dolgopolovem w Dusseldorfie, tutaj zadanie powinno być cięższe bo Lopez jednak swoje gra. Wszystko będzie zależeć od serwisu, jeśli obaj będą czuć podanie, zapowiada się nam długie spotkanie, jeśli jednak jednemu zabraknie tego ważnego atutu mogą pojawić się schody. Następny mecz z serii 50/50 - w moim przekonaniu z przewagą Dodiga, więc pobieram z zamkniętymi oczyma ten typ.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Malisse-Mahut 1 @1.57 bet365
Tutaj mi sie widzi wygran Belga. Duzo lepiej Malisse zna ten turniej. Bedzie to przynajmniej 4 polfinal Belga w Hertogenbosch z rzedu ! Moze wreszcie tym razem Malisse zamelduje sie w finale. W ostatnich 3 latach , Malisse w polfinalach dwukrotnie przegrywal z pozniejszymi tiumfatorami (Stakhovksy, Tursunov) i rok temu z Petzschnerem. Zycze Belgowi, zeby tym razem sie udalo pokonac ten etap, bo turniej jak widac zna znakomicie. Jezeli chodzi o Mahuta to jestem tutaj bardziej sceptyczny. Rozmumie, ze Francuzowi trawa pasuje, ale Mahuta to znaja wszyscy przez pryzmat wystepow w Queens. No jest jeszcze oczywiscie slynny mecz 3-dniowy z Isnerem na Wimbledonie, ale jak tak popatrzec obiektywnie to Mahut na Wimbledonie osiagnal tylko raz 3 runde w swojej seniorskiej karierze. Reszta to sa porazki w 1 i 2 rundach (w tym ten slynny mecz z Isnerem). Jezeli ktos popatrzy na turnieje na trawie poza Queens, czyli Eastbourne (wczesniej bylo to Nottingaham w tourze) i Hertogenbosch to do tej pory Mahut nigdy nie przebral w tych turniejach 2 rundy. Mahut sezon do tej pory ma fatalny w singlu, wiec trawa go cieszy. W Queens bylo dobrze, ale skonczylo sie na 2 rundzie tylko, bo trafil sie Murray. Tutaj Mahut przeszedl kwalifikacje, gra dobrze, jest w polfinale, ale rywal zdecydowanie najtrudniejszy jutro w osobie Malisse&#39;a. Dzis Mahut w 2 secie mial juz spore problemy z Donskoyem i generalnie sporo break pointow obronil w tym meczu. Jutro na Malisse&#39;a to wg mnie nie wystrczy i licze, ze Malisse po 4 polfinalach z rzedu w Hertogenbosch w koncu zamelduje sie w finale.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Feliciano dzisiaj zgodnie z planem, aczkolwiek też nic ponad normę nie pokazał. Jutro na przeciwko naprawdę trudny rywal w mega gazie. Ivan Dodig. Zaebiście dziwny gracz. Potrafi przegrać z każdym w żałosnym stylu, ale jak złapie formę to wygrywa łatwo z prawie każdym, oczywiście wyłączając tych najlepszych. Wygląda na to, że tutaj Chorwat złapał formę na swojej lubianej trawce. Odprawieni w 2 setach pewnie: Istomin, Raonic (tutaj jeden tb) i Fognini. Ivan jeszcze nie oddał ani razu swojego podania i to robi na pewno wrażenie. Przede wszystkim gdy Dodiga złapie już tą formę, to jest dosyć pewny i myślę, że to jego przewaga nad Feliciano, który nawet jak gra dobrze, to potrafi nagle zacząć niesamowicie psuć.
Faworytem dla mnie jest tu Dodig, któremu daje również największe szanse na końcowy tryumf. Kurs powyżej 2,20 więc pobieram bez wątpliwości.

Dodig @ 2,24 Betsafe⛔
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Malisse - Bautista
Bautista jest tak wysoko tylko i wyłącznie dzięki szczęśliwej drabince. Z trawą to on wiele wspólnego nie ma . Przy takim specjaliście jak Malisse wymięka. Malisse odprawił Ferrera, Lu, więc dzisiaj to powinna być formalność i spacerek. Nie ma co się dłużej rozwodzić.
Malisse 1.26 Fortuna ✅
Garcia Lopez - Henrych
Garcia Lopez zdecydowanie lepiej radzi sobie na trawiastych kortach. Póki co dwie wygrane bez starty seta, Henrych nie powinien tutaj wiele nawojować. Jak dla mnie kursy na Lopeza powinny oscylować w granicach 1.4, więc znowu dostrzegam value, szkoda, że nie takie wczoraj.
Garcia Lopez 1.65 Fortuna ✅

Mahut - Donskoy
Donskoy w kolejnej i aż się micha cieszy z niedowierzania. Dla Mahut będzie to już 6 mecz i w perspektywie zbliżającego się Wimbledonu może wydawać się dużo. Weźmy jednak pod uwagę, że w stawce pozostali zawodnicy, którzy są w zasięgu Francuza i ma on realne szanse na finał, a wiadomo jak one wyglądają w Wimbledonie... Jedynie odpuszczenie przez Mahuta spowoduje, że Donskoy może tu coś zdziałać, bo sportowo nie będzie miał on tu wiele do powiedzenia
Mahut 1.36 ✅
Wawrinka Chardy
Wawrinka nie należy do trawiastych tuzów. Do tej pory poszło bez straty seta, ale rywale też byli plażowi. Chardy powinien postawić poprzeczkę znacznie wyżej. Set w jego zasięgu
Chardy +1.5 seta 1.73 Fortuna ⛔
Seppi Simon
Ostatnie dwa turnieje w Eastbourne bardzo udane dla Seppiego. Przed rokiem doszedł do finału, w którym uległ Roddickowi. Dwa lata temu także finał, ale z happy endem. Teraz od trzeciego finału z rzędu dzieli go jeden krok, a Simon na trawie nie robi furory, więc myślę, że scenariusz z trzecim finałem z rzędu jest wielce prawdopodobny, a kursy ponad @2 w necie to inwestycja warta pogrania

Seppi +1.5 seta -
1.33 Fortuna
Seppi
- 1.95 Fortuna
Garcia Lopez - Wawrinka
Podtrzymuję to co pisałem o Wawrince czyli że nie należy do trawiastych tuzów. Kurs na Szwajcara nie do zaakceptowania. Garcia Lopez powinien tu mocno powalczyć i stać go na urwanie seta, a przy takich kursach na wygraną GGL - 3.95- kurs na handicap setowy będzie z pewnością bardzo atrakcyjny

Garcia Lopez +1.5 seta
- 2.00 Fortuna
wciąż się głowię czy pograć Malisse...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2,10 Seppi 1/10

Mozna lekko sporobowac bo jest minimalnym faworytem wiec tak ze 1,7 na niego to max, Simons gra na trawie przecietnie. Wloch powinien zaatakowac drugi serwis Francuza i moze cos z tego byc. Sam serwuje znosnie i potrafi grac kątkowo plasko takze nieprzyjemnie sie te jego strzaly wyciaga. Nawet mistrz defensywy moze nie dac rady... delikatnie bo dla mnie psycha Włocha to jest dno.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dodig - Lopez Typ: 2 @ 1.72 Pinnacle ✅
Gdybym nie znał wyników Ivana z tego tygodnia spiodziewałbym się kurósw na Lopeza w okolicach @1.4-1.5. Oglądałem bowiem mecz Dodiga z Raoniciem i szczerze powiedziawszy nie brałbym tamtego spotkania jako wyznacznik formy Chorwata (podobnie jak wygranej z będącym bez formy Istominem oraz zupełnie niepasującym do gry na nawierzchni trawiastej Fogninim). Kanadyjczyk grał drewnianie jak mało kiedy, prawie w ogóle nie trafiał czysto serwisem. Z kolei Dodig grał nieźle, ale momentami zdecydowanie zbyt agresywnie. Choć oczywiście pewne doza inicjatywy na trawie jest wskazana, to niektóre proste, techniczne błędy oraz podwójne błędy serwisowe (które czesto wynikały z tego, że Ivan serwował z siłą pierwszego podania przy drugim) mocno raziły w oczy. Feliciano powinien zrobić z tego użytek. Jak potwierdzają jego coroczne wyniki trawa jest jego jedną z ulubionych nawierzchni zaś on sam nie jest przedstawicielem osławionej hiszpańskiej rzeźby. Posiada doskonały, często wyrzucający serwis, wielokrotnie skutkujący wysoką skutecznością wygranych piłek po pierwszym podaniu. Dlatego też wątpię by Dodig dostał tyle szans na przełamanie co w poprzednich spotkaniach. Oczywiście Lalo to również wielki znak zapytania od strony mentalnej, ale tak wysoki kurs na Feliciano zdaje się rekompensować ten mankament.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dodig - Lopez Typ: 2 @ 1.72 Pinnacle
Gdybym nie znał wyników Ivana z tego tygodnia spiodziewałbym się kurósw na Lopeza w okolicach @1.4-1.5. Oglądałem bowiem mecz Dodiga z Raoniciem i szczerze powiedziawszy nie brałbym tamtego spotkania jako wyznacznik formy Chorwata (podobnie jak wygranej z będącym bez formy Istominem oraz zupełnie niepasującym do gry na nawierzchni trawiastej Fogninim). Kanadyjczyk grał drewnianie jak mało kiedy, prawie w ogóle nie trafiał czysto serwisem. Z kolei Dodig grał nieźle, ale momentami zdecydowanie zbyt agresywnie. Choć oczywiście pewne doza inicjatywy na trawie jest wskazana, to niektóre proste, techniczne błędy oraz podwójne błędy serwisowe (które czesto wynikały z tego, że Ivan serwował z siłą pierwszego podania przy drugim) mocno raziły w oczy. Feliciano powinien zrobić z tego użytek. Jak potwierdzają jego coroczne wyniki trawa jest jego jedną z ulubionych nawierzchni zaś on sam nie jest przedstawicielem osławionej hiszpańskiej rzeźby. Posiada doskonały, często wyrzucający serwis, wielokrotnie skutkujący wysoką skutecznością wygranych piłek po pierwszym podaniu. Dlatego też wątpię by Dodig dostał tyle szans na przełamanie co w poprzednich spotkaniach. Oczywiście Lalo to również wielki znak zapytania od strony mentalnej, ale tak wysoki kurs na Feliciano zdaje się rekompensować ten mankament.
Oglądałem oba spotkania Dodiga które były transmitowane i powiem tak , mimo że Raonic grał fatalnie a Fognini grał ,,swoje&#39;&#39; to jednak trzeba przyznać że Dodig wygląda na jednego z najpewniej grających zawodników w sezonie trawiastym . 4 podwójne błędy , zazwyczaj przy 40-0 gdy Dodig chciał zaryzykować źle o nim nie świadczą , większość gemów ekpresowo , 3/4 do 0 lub do 15 .
Jakie proste błędy techniczne ? Gra bardzo regularnie i do tego mocno , stopniowo spychając rywala do defensywy , bardzo dobrze wygląda jego gra w odbiorze . Lopez akurat swoimi lekkimi slasjami czy miękkimi zagraniami które często z niewiadomych przyczyn wali w siatkę jest zawodnikiem który robi o wiele więcej prostych błędów. Wiadomo czasami uda mu się jakiś atak zakończony volleyem czy wymuszeniem błędu rywala ale przeplata to prostymi błędami , punktami oddanymi za darmo .
Ratuje go oczywiście serwis który jest na najwyższym poziomie i jak funkcjonuje 1 serwis to wszystko elegancko.
Jednak jak nie siedzi serwis i trzeba wygrać wymianę to wczoraj z Verdasco , zwłaszcza w 2 secie Lopez miał mało do powiedzenia . J
Ale pisanie o Dodigu że popełnia proste błędy jest nieprawdą , piszesz o serwisie Lopeza ale Chorwat ma go na podobnym poziomie . Ma jednak przewagę w wymianach bo Lopez z każdej piłki może zrobić błąd , regularny to on nie jest , dlatego jak szybko nie kończy jego szanse na wygranie punktu maleją .
Typowy mecz na trawie gdy spotykają się 2 takie strzelby , może być do 1 przełamania , 1 błędu . Ja wolę odpuścić typowanie zwycięzcy . Biorę over w 1 secie , zaufam ich serwisom .
over 9.5 w 1 secie @ 1.53 ✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
midq 677

midq

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Wawrinka S.
Szybko i na temat. Wawrinka w 1 rundzie Wimbla dostał Hewitta, mało było graczy nierozstawionych trudniejszych od Hewitta (a na trawie to chyba tylko Mahut mógł podobnie naszkodzić). GGL trafił na Dustina Browna, też nie ciekawie. Obaj mogą polecieć już w 1r. Wawrinka jest wyżej w rankingu i wg. mnie ma większe szanse w Wimbledonie niż GGL. Możliwe, że nie będzie chciał się nadwyrężać przed meczem z Hewittem i spokojnie się przygotować już na kortach Wimbledonu. Za grosiki myślę, że warto pograć na GGLA.
GGL @ 4,15 bah
⛔ jednak stachu GSM ale było ciekawie pod koniec 2 seta
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Dodig I. - Lopez F. (Liczba setów 2-drogowo) WYNIK ?
TYP:
Powyżej 2.5
KURS:
2.25
Stawka: 60 | Do wygrania: 75 PLN
Bet365

???? Seppi A. - Simon G. (Liczba setów 2-drogowo) WYNIK ?
TYP:
Powyżej 2.5
KURS:
2.25
Stawka: 60 | Do wygrania: 75 PLN
Bet365

A ja sobie tak zagram ja powyżej, gdyż wg mnie ciężko dziś typować zwycięzców w powyższych dwóch meczach.
Są argumenty za Dodigem, ale są teżza Lopezem. Zarówno jeden jak i drugi bez straty seta jeszcze w tym turnieju, więc przysłowiowo &quot;trafia kosa na kamień&quot; ???? Wg mnie zarówno jeden jak i drugi powalczy a kurs wystawiony na 3sety jak najbardziej zadowalający. Grali ze sobą raz, w 2011 na CLAY, była 3setówka. Dziś powinno być podobnie.
Seppi z Simon zwykle też grali zacięte spotkania, z tym że ostatni raz grali ze sobą dawno bo w 2008 roku. Na trawie grali z sobą raz, na Wimbledonie, wygrał Seppi 3:2. Oglądałem tutaj Simona z młokosem Edmundem i szczerze to wiele Brytyjczykowi nie zabrakło aby urwać seta. Simon jakoś specjalnie dobrze nie grał, po prostu przebijał w swoim stylu czekając na błąd rywala. Czy na trawie jest to skuteczny styl ? Raczej nie - jak się trafi na gracza agresywniejszego. Seppi rok temu był tutaj w finale, więc powinien też się postawić. Wg mnie 2:0 nie powinno się skończyć dla którejś z stron.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Garcia-Lopez G. - Wawrinka S.
Szybko i na temat. Wawrinka w 1 rundzie Wimbla dostał Hewitta, mało było graczy nierozstawionych trudniejszych od Hewitta (a na trawie to chyba tylko Mahut mógł podobnie naszkodzić). GGL trafił na Dustina Browna, też nie ciekawie. Obaj mogą polecieć już w 1r. Wawrinka jest wyżej w rankingu i wg. mnie ma większe szanse w Wimbledonie niż GGL. Możliwe, że nie będzie chciał się nadwyrężać przed meczem z Hewittem i spokojnie się przygotować już na kortach Wimbledonu. Za grosiki myślę, że warto pograć na GGLA.
GGL @ 4,15 bah
???? Xavier Malisse - Nicolas Mahut dla Mecz. (1.60) WYNIK ?
???? Guillermo Garcia-Lopez - Stanislas Wawrinka dla Mecz.(1.25) WYNIK 16 46 ✅
KURS: 2.00
Stawka: 100 | Do wygrania: 100 PLN
Expekt
A ja się nie zgodzę i wg mnie nie ma co szukać tutaj sensacji...
Jakby Wawrinka chciał odpuścić to zrobiłby to wcześniej a nie w półfinale... Nie uważasz??? Hewitt owszem groźny na trawie ale Statiu też przecież w fantastycznej dyspozycji jest i nie ma co przypuszczać, że Stasiu może odpaść w R1 z Hewittem. Tzn. Jest to prawdopodobne ale patrząc na formę Szwajcara mało realne...
GGL miał stosunkowo łatwą drabinkę w tym turnieju, dlatego jest tu gdzie jest. Na ten moment ja nie widzę argumentów przemawiających za GGL dziś.
Do dubelka dokładam Xmana, o którym już pisałem wielokrotnie wcześniej. Wg mnie on wygra ten turniej.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
A ja się nie zgodzę i wg mnie nie ma co szukać tutaj sensacji...
Jakby Wawrinka chciał odpuścić to zrobiłby to wcześniej a nie w półfinale... Nie uważasz???
GGL miał stosunkowo łatwą drabinkę w tym turnieju, dlatego jest tu gdzie jest. Na ten moment ja nie widzę argumentów przemawiających za GGL dziś.
Do dubelka dokładam Xmana, o którym już pisałem wielokrotnie wcześniej. Wg mnie on wygra ten turniej.
O odpuszczaniu nie ma mowy, ale GGL radzi sobie tu przyzwoicie i pomimo iż często zdarzają mu się nieoczekiwane wpadki to jak już w danym turnieju zajdzie wysoko to potrafi namieszać. Patrząc na dotychczasowe osiągnięcia obu panów na trawie można by rzec, że to GGL ma lepsze papiery na tą nawierzchnię. Buki zaniżają kursy na Szwajcara przez pryzmat rankingu, jego nazwiska, a tak na prawdę te kursy nie oddają rzeczywistych możliwości i szans obu panów w tym spotkaniu. Wg mnie value w kursach na Lopeza i do handi setowego dokładam wygraną
GGL 3.41 Fortuna
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Eastbourne, 21.06 15:30
Feliciano Lopez - Ivan Dodig
typ: -1.5 seta Lopez
3,06
Pinnacle
Analiza
Dzis polfinaly turnieju w Eastbourne, naprzeciw siebie stana Hiszpan, Feliciano Lopez oraz Chorwat, Ivan Dodig. Obaj panowie bardzo dobrze czuja sie w grze na trawie. Szczegolnie imponuja jednak ta gra Hiszpan. Lopez swietnie serwuje, czesto grywa serve and volley, co na trawie w przy dobrym woleju, jaki posiada Lopez jest sporym handicapem. Dodig to jednak gra z glebi kortu, gorszy serwis od Hiszpana. Lopez przed Wimbledonem wyraznie sie rozkreca. W Londynie przeszedl kwalifikacje, przegral dopiero w trzech setach z pozniejszym finalista, Cilicem. Tu bez straty seta ogrywal Nieminena, Monaco i swojego rodaka, Verdasco. Dodig gra nie rowno, tu ogrywa rywali bez wiekszych problemow, lecz juz w Londynie niemilosiernie meczyl sie np. z Wardem. Zdecydowanie wiecej argumentow po swojej stronie ma dzis Feliciano Lopez.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mecz: Wawrinka- Lopez ✅
Typ: Wawrinka 2:0
Kurs: 1,92
Uwazam, ze Pan Stanisław gładziutko pojedzie Lopeza. W bezposrednich starciach 5-2 dla Stacha. Panowie grali ostatnio ponad rok temu gdzie Wawrinka wygrał 6:1, 6:2. We wczorajszym spoktaniu szwajcar pokazał jak sie gra w tenisa pokonując cięzkiego rywala jakim jest Chardy. Lopez natomiast pokonał 228 rakiete w rankingu ATP - Hernycha. Nie widze hiszpana w tym spoktaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom