>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour 20-26.10 Basel, Lyon, St.Petersburg

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Basel

Place: Basel, Switzerland
Date: October 20-26, 2008
Surface: Carpet
Prize Money: €891,000

Website: http://www.davidoffswissindoors.ch

Singles Final:
(1)R Federer (SUI) d J Nieminen (FIN) 63 64

Doubles Final:
(1)B Bryan (USA) / M Bryan (USA) d J Blake (USA) / M Knowles (BAH) 61 61

Lyon

Place: Lyon, France
Date: October 20-26, 2008
Surface: Indoor Carpet
Prize Money: €713,000
Website: http://www.gptennislyon.com

Singles Final:
S Grosjean (FRA) d M Gicquel (FRA) 76(5) 64

Doubles Final:
(WC)Grosjean/Tsonga d Kubot/Zovko 64 63

St.Petersburg

Place: St. Petersburg, Russia
Date: October 20-26, 2008
Surface: Indoor Hard
Prize Money: $1,049,000
Website: http://www.spbopen.ru

Singles Final:
(2)A Murray (GBR) d (6)F Verdasco (ESP) 62 63

Doubles Final:
(1)Nestor/Zimonjic d (4)Melzer/Perry 61 76(3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Llodra - Robredo 2.10 3/10

Korty w Lyonie wyjatkowo dziwne, szybkie, czasem przypominaja mi troche z turnieju wroclawskiego, bardzo szybki koziol i to bedzie faowryzowac atakujacych. Chyba nie jest przypadkiem to, ze gra we Francji Ljubicic i Roddick. Llodra wiadomo jak gra po serwisie siatka i szybkie punkty. Raz idzie lepiej raz gorzej lecz on w Lyonie powinien zajsc za skore rywalom. Ostatnie dwa turnieje nie zbyt udane, lepiej gral we Francji w Metz. Generalnie w Lyonie niczego nigdy nie zwojowal Michael, powyzej 2 rundy nie udalo sie zajsc, nie wiem dokladnie jaka jest przyczyna, rowniez bywalo z singlem Llodry, obecnie jest bardzo wysoko. Robredo troche nieobliczalny, ja sie nie zgadzam ze on nie potrafi grac na hardzie, umie i regularnoscia mozna wiele zdzialac tylko czy pod koniec sezonu Hiszpan jeszcze bedzie w stanie tak grac? W dodatku Lyon to nie typowy kort twardy dywanowy. Mysle, ze bedzie ciezko Robredo, grali na korcie trawiastym 4 lata temu wygral bez problemu Francuz.
 
D 0

dreamer_21

Użytkownik
Spotkanie : Lopez F. - Chiudinelli M.
Typ :Chiudinelli M.
Kurs : 5.00
Bukmacher : Betathome

Analiza : Spotkanie Hiszpna Lopeza z Chiudinelli to jedno z zaplanowanych na dzis Spotkan podczas turnieju w Szwajcarskim Basel Faworytem Bukmacherow Jest Hiszpan jednak ja Upatruje w Tym Spotkaniu Niespodzianki i Stawiam na Chiudinelliego Mam za soba 3 Argumenty ... Pierwszy Argument Ktory Przemawia Za Szwajcarem jest to ze do tej pory Obaj Panowie grali ze soba 2 Razy i 2 razy Wygral ... Chiudinelli a wiec Hiszpanowi nie &quot; Lezy &quot; ten zawodnik a Szwajcar wie jak wygrywac z Lopezem ... Drugi Argument to juz mamy Koniec sezonu Zawodnicy sa Zmeczeni i Mamy do czynienia z bardzo wieloma Niespodziankami chocby dzisiejsze spotkanie Tursunova z Hrabatym Ktore wygral Hrabaty a kurs na Tursunova wynosil 1.13 byl nie mal pewniakiem wg. Bukmacherow ... Zawodnicy z Czolowki nie wytrzymuja i przegrywaja z Nizej Notowanymi Rywalami ktorzy w sezone rozegrali o zdecydowanie mniej spotkan ... no i 3 Powod dlaczego dzis wygra Chiudinelli to mianowicie ze gra u Siebie ... Jest Szwajcarem turniej rozgrywany w Basel wiec napewno bedzie chcial sie zaprezentowac przed swoja Publicznoscia Ktora bedzie mu Dopingowac do Walki ... Po Kursie 5.0 Mozna smialo grac na Szwajcara
 
ester 87

ester

Użytkownik
Kurde, ciekawe co się dzieje, kursy pospadały kosmicznie... A o żadnych kontuzjach nic nie znalazłem nigdzie, podejrzanie się zapowiada...
 
P 15

panasik

Użytkownik
na paru zamknietych forach i platnych serwisach dobrzy i najlpesi typrzy dawali na robredo stad wahania kursow i jakies bloki, najwikeszy wal w ostanich czasach to mecz ljubicica z tym francuzem.. 6;7 4;5 i serwis ljuby 18 asow 90% przy 1 serwisie kurs 241 na win grnazuza i 41 na win w drugim secie i... ljuba zapomnial jak sie gra.. dorobil na pewno, kto siedzi w tenisie troche wie o czym mowie, a kunistyn nie oddal mecuz ogladalem, schutler bardoz regualrniy niemal bledow nie popelnial bardzo dobrze gral szybki i regularny.. pozdro!
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Polemizowałbym ze stwierdzeniem, że Ljubicic „podejrzanie” przegrał mecz.
Po pierwsze Ivan od dłuższego czasu gra przeciętnie.
Już w meczu z Hanescu zaobserwowałem, iż odpuszcza w decydujących momentach. Brakuje mu kondychy na długie pojedynki co w połączeniu ze słabą ostatnio psychiką i „niemłodym” już wiekiem sprawia, że na Ljubicic-u można zarobić, stawiając przeciwko niemu.

Z drugiej strony Francuz – Ouanna. Niedoceniali go ci, którzy myśleli iż za darmo dostał WC. Nie przez przypadek wygrał ostatnio turniej w Renes, w finale pokonał Mannarino, który w ostatnich tygodniach bardzo błyszczał formą.

Oglądałem ten wczorajszy pojedynek. To co wyprawiał Francuz – szybkość, zadziorność, ryzyko - przypominało mi trochę styl gry Tsongi. Czasami wybronił takie piłki, że nei dziwię się iż Ivanowi się odechciało. Zresztą Iwan grał zbyt asekurancko, zbyt przewidywalnie. Fakt, przegrał jak frajer. Podobnie jak Wawrinka. Nie.e doszukiwałbym się jednak w tym pojedynku podtekstów. Przecież kursy na Lubo już przed meczem oscylowały w granicach 1,4-1,5 co wskazywało, że Ouanna może sprawić niespodziankę.

Nie ukrywam jednak, że zgadzam się z opiniami, że sensacji pod koniec roku w tenisie nie brakuje. Każdy „doświadczony” grający w tenisa wie, że pod koniec roku lepiej polować na sensacje :spokodfhgfh:

Pozdrawiam,
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
jak myslicie, Acasuso nie zrobi dzis wala? 1.65 wyglada smakowicie jezeli sie spojrzy z kim gra. Bohli nawet w chalengerach niewiele wygrywa. Jezeli Acasuso podejdzie powaznie powinien wygrac bez wiekszych problemow.

nie wiem nic o formie obu panów, ale skoro Chocho powinien go łatwo ograć to czemu tak wysoki kurs? oddsmakerzy się rzadko mylą!!!
 
P 15

panasik

Użytkownik
Polemizowałbym ze stwierdzeniem, że Ljubicic „podejrzanie” przegrał mecz.
Po pierwsze Ivan od dłuższego czasu gra przeciętnie.
Już w meczu z Hanescu zaobserwowałem, iż odpuszcza w decydujących momentach. Brakuje mu kondychy na długie pojedynki co w połączeniu ze słabą ostatnio psychiką i „niemłodym” już wiekiem sprawia, że na Ljubicic-u można zarobić, stawiając przeciwko niemu.

Z drugiej strony Francuz – Ouanna. Niedoceniali go ci, którzy myśleli iż za darmo dostał WC. Nie przez przypadek wygrał ostatnio turniej w Renes, w finale pokonał Mannarino, który w ostatnich tygodniach bardzo błyszczał formą.

Oglądałem ten wczorajszy pojedynek. To co wyprawiał Francuz – szybkość, zadziorność, ryzyko - przypominało mi trochę styl gry Tsongi. Czasami wybronił takie piłki, że nei dziwię się iż Ivanowi się odechciało. Zresztą Iwan grał zbyt asekurancko, zbyt przewidywalnie. Fakt, przegrał jak frajer. Podobnie jak Wawrinka. Nie.e doszukiwałbym się jednak w tym pojedynku podtekstów. Przecież kursy na Lubo już przed meczem oscylowały w granicach 1,4-1,5 co wskazywało, że Ouanna może sprawić niespodziankę.

Nie ukrywam jednak, że zgadzam się z opiniami, że sensacji pod koniec roku w tenisie nie brakuje. Każdy „doświadczony” grający w tenisa wie, że pod koniec roku lepiej polować na sensacje :spokodfhgfh:

Pozdrawiam,
zdecydownie nie zgodze sie ze wala nie bylo, na kilku zamknietych forach+ zamknietych strafach w polsce jak i zagranica pojawilo sie krypto info ze przyjaciel ljuby mocno poleca grac na niego gdyz ljuba chce wrocic do gry i bardzo chce wygrac ten mecz i jest glodny gry, mozna to sobie tlumaczyc ze francuz dobrze gral juz wczesniej itp WC dostal ale nie uwierze w czystosc tego meczu bo jak ktos ma 6;7 4;5 i swoj serwis tak jak mowie miazge przy swoim podaniu 90% seriwsu 0 dany break pointow nagle zapomina jak sie gra, jak posiedzi ladnych pare lat w tenisie zagoscisz na pewnych forach zmienisz zdanie, nie kazdy tak ew potrafi odpuscic mecz jak davidenko.. byc moze za pare lat wiekszosc tych afer wyjdzie, do tej pory udalo sie dac zlapac paru, mniej przebieglych, ale powiem tylko jedno tenis to najbardziej brudny sport, jedni odpuszczaja bo im sie sie nei chce i wcale nie graja u buka, ale duza czesc gra.. tak wpadke ljuby da sie wytlumaczyc ale posiadajac te i inne info, ciezko mi uwierzyc w czystosc pozdro i zycze powodzenia!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Po meczu to sobie mozesz, kazde wpisy zupelnie kretynskie PO MECZACH, ze niby na forach zamknietych to i tamto bedzie kasowany, panasik szczegolnie Ciebie sie to tyczy bo w przypadku llodry nie ma akurat mozliwosci aby kilku typerow stawkami zmienilo tak mocno kurs, czemu? to proste, pinnacle ma pewne limity i do danej kwoty nie ruszaja kursow i te limity sa ogromne skoro calkiem zablokowali to znaczy ze szykuje sie wal a nie pisanie glupot, ze fora zamkniete itd, skoro jestes taki maczo i dzialasz na zamknietych to po co mi male biedne FB? przeciez jestes cool typer z zamknietego, po prostu wchodzisz i piszesz jaki to z ciebie super gosc bo cos wiesz z niby zamk., daj sobie spokoj.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Mecz Lodry to był 100% fix.Polecam obejrzeć sobie go na youtube no i Betfair-Tak jak w przypadku Davydenki kursy parę minut przed meczem na Lodrę z 2.20 do około 5 .....W necie krążyło info o kontuzji Lodry a tutaj zonk...Według mnie obstawianie spotkań na info z neta czy niskich kursów nie ma sensu w tym tygodniu gdyż to jest prawdziwe żniwo dla buków.Dla części grajków już są wakacje praktycznie a część powalczy jeszcze w Paryżu o kasę punkty i awans do Mastersa.Więc odradzam w tym tygodniu grania za większą stawkę niż 6/10 i polecam lepiej szukać jakiegoś value.
Pozdro
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Josselin Ouanna - Nicolas Lapentti typ:2 kurs:1.81 bluesq Tenis: Francja, ATP Grand Prix de Tennis de Lyon 2008 (22.10.08 21:00)
Jakim cudem Ouanna gra dalej? Do tej pory się zastanawiam.
Lapentti sprawił niemałą niespodziankę pokonując Ivo. Warto zwrócić uwagę na statystyki w tym meczu. Ivo 35/36 wygranych piłek pierwszego serwisu, a mimo to Lapentti dwa razy go łamał. Bardzo solidny tenis reprezentanta Ekwadoru.
Ouanna zdecydowanie za dużo błędów własnych. Widać, jaka przepaść dzieli challengery a turnieje rangi Atp.
Z głębi kortu Ekwadorczyk dużo solidniejszy i to powinno zadecydować.
 
P 0

piotrekradom111

Użytkownik
Spotkanie: Gilles Simon - Andreas Seppi
Typ: Simon wygra 2/0
Kurs: 2.05
Bukmacher: expekt
Analiza: Po godzinie 16-00 na kortach twardych w Lyonie dojdzie do starcia drugiej rundy turnieju, w którym zmierzą się Gilles Simon i Andreas Seppi.Według mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Francuz, który w ostatnim czasie prezentuje się naprawde rewelacyjnie! W pierwszej rundzie francuskiego turnieju pokonał Juana Monaco po trzysetowym pojedynku, w decydującym secie oddał rywalowi zaledwie gema. Kapitalny turniej rozegrał w Madrycie, gdzie doszedł do finału. Przegrał w nim z Szkotem Andy Murrayem po dwusetowym meczu. Wcześniej Simon rozegrał pięć meczów trzysetowych, które zawsze zakańczał na swoją korzyść. Pokonał Nadala, Karlovica, Ginepri&#39;ego, Blake&#39;a i Andreeva. To są zawodnicy ze światowej czołówki i jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem gry Simona w ostatnim czasie. To świadczy o tym, w jak dobrej jest formie. Niepowodzeniami zakończyły się jego starty w Wiedniu i Metz, gdzie odpadał w pierwszych rundach. Na początku września wygrał turniej w Bukareszcie. Seppi to zawodnik, do którego nigdy nie miałem przekonania. Bardzo dobre mezce przeplata fatalnymi, jak choćby podczas turnieju wMetz, gdzie odpadł z Mannarino po szybkich dwóch setach. W Lyonie Włoch pokonał w pierwszej rundzie Davida Gueza 2/0. W niezwykle udanym dla jego rywala turnieju - w Madrycie odpadł już w pierwszej rundzie przegrywając z Hiszpanem Robredo po trzysetowym meczu. W Wiedniu odpadł również w pierwszej rundzie, przegrywając z Argentyńczykiem Canasem 0/2. Na US Open odpadł w 1/32 finału z Roddickiem. Andreas obecnie nie jest w formie, w odróżnieniu od Simona i sądzę, że ten mecz szybko się zakonczy zwycięstwem finalisty ostatniego turnieju Masters.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
???? Gilles Simon - Josselin Ouanna
▶ Typ: 1

Gorąco polecam ten typ! Simon po pierwsze gra u siebie, publiczność w Lyonie go uwielbia co wyraźnie dodaje mu skrzydeł (np. wczoraj w kluczowych momentach meczu z Seppim) - Ouanna (również Francuz) zapewne będzie miał na trybunach mniej zwolenników. Simon zajmuje obecnie 9 miejsce w rankingu ATP i ma realne szanse na awans do ósemki i występ w turnieju Masters w Szanghaju, ponieważ do 8 w rankingu Del Potro traci tylko 6 pkt a do siódmego Ferrera 7 pkt (Hiszpan najprawdopodobniej wypadnie z ósemki). Dodatkowo 24-letni Simon jest ostatnio zdecydowanie w formie - ostatni raz widziałem go grającego tak pewnie, błyskotliwie i z luzem na wygranym przez niego turnieju w Indianapolis (ew. w Kanadzie kilka dni później). Jego dzisiejszy przeciwnik, o dwa lata młodszy Josselin Ouanna jest (przynajmniej dla mnie) graczem raczej anonimowym -182 miejsce w rankingu ATP, występy głównie w Challengerach (i to z różnym skutkiem) a nieliczne starty wśród elity kończone zawsze w początkowych rundach (kwalifikacji). Zastanawiający jest fakt, że grający z dziką kartą Ouanna odprawił już w tym turnieju już Ljubicica i Lapentiego, ale na Simonie, który pokonał już Juana Monaco i Seppiego a wcześniej dotarł do finału w Madrycie (Andreev, Blake, Ginepri, Karlovic, Nadal) nie robi to raczej większego wrażenia. Nie widzę dzisiaj innego rozwiązania niż szybkie zwycięstwo Simona...


???? Andrey Golubev - Mischa Zverev
▶ Typ: 2

Powiem tak: oglądałem wczoraj mecz Golubeva z Safinem i byłem zażenowany poziomem spotkania - Safin grał BEZNADZIEJNIE i tylko dlatego Golubev wygrał ten mecz, choć momentami wcale poziomem &quot;słabizny&quot; nie odbiegał od Marata. Statystyki przemawiają wyraźnie na korzyść Zvereva, do tego dobra dyspozycja urodzonego w Moskwie Niemca (np. na turnieju w Moskwie) i nie mam wątpliwości.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
???? Gilles Simon - Josselin Ouanna
▶ Typ: 1

Gorąco polecam ten typ! Simon po pierwsze gra u siebie, publiczność w Lyonie go uwielbia co wyraźnie dodaje mu skrzydeł (np. wczoraj w kluczowych momentach meczu z Seppim) - Ouanna (również Francuz) zapewne będzie miał na trybunach mniej zwolenników. Simon zajmuje obecnie 9 miejsce w rankingu ATP i ma realne szanse na awans do ósemki i występ w turnieju Masters w Szanghaju, ponieważ do 8 w rankingu Del Potro traci tylko 6 pkt a do siódmego Ferrera 7 pkt (Hiszpan najprawdopodobniej wypadnie z ósemki). Dodatkowo 24-letni Simon jest ostatnio zdecydowanie w formie - ostatni raz widziałem go grającego tak pewnie, błyskotliwie i z luzem na wygranym przez niego turnieju w Indianapolis (ew. w Kanadzie kilka dni później). Jego dzisiejszy przeciwnik, o dwa lata młodszy Josselin Ouanna jest (przynajmniej dla mnie) graczem raczej anonimowym -182 miejsce w rankingu ATP, występy głównie w Challengerach (i to z różnym skutkiem) a nieliczne starty wśród elity kończone zawsze w początkowych rundach (kwalifikacji). Zastanawiający jest fakt, że grający z dziką kartą Ouanna odprawił już w tym turnieju już Ljubicica i Lapentiego, ale na Simonie, który pokonał już Juana Monaco i Seppiego a wcześniej dotarł do finału w Madrycie (Andreev, Blake, Ginepri, Karlovic, Nadal) nie robi to raczej większego wrażenia. Nie widzę dzisiaj innego rozwiązania niż szybkie zwycięstwo Simona...


???? Andrey Golubev - Mischa Zverev
▶ Typ: 2

Powiem tak: oglądałem wczoraj mecz Golubeva z Safinem i byłem zażenowany poziomem spotkania - Safin grał BEZNADZIEJNIE i tylko dlatego Golubev wygrał ten mecz, choć momentami wcale poziomem &quot;słabizny&quot; nie odbiegał od Marata. Statystyki przemawiają wyraźnie na korzyść Zvereva, do tego dobra dyspozycja urodzonego w Moskwie Niemca (np. na turnieju w Moskwie) i nie mam wątpliwości.
Ale wiesz,że turniej jest w Rosji i to jest prawdopodobnie fix ustawiony mecz myślę,że dla Golubeva, Zverev lubi grać w ustawkach ostatnio ładnie się zaprezentował w Moskwie i raczej należy unikać turnieji w Rosji a jeśli już to grać NAPEWNO NIE NA FOWORYTÓW WTEDY ZAROBISZ $$
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Specjalnie nie edytuje poprzedniego postu,żeby ktoś mi nie zarzucił,że napisałem to po fakcie.

Podsumowanie krótkie mafia= fix= $$

To są właśnie turnieje w Rosji PAMIĘTAJCIE ZAWSZE GRAĆ PRZECIW BUKOM.

Golubev-Zverev winner Golubev
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Heh, miałeś rację co do zwycięstwa, ale nie sądzę, żeby mecz był ustawiony ;) obaj zawodnicy byli &quot;równie przeciętni&quot;, popełniali te same błędy i wynik cały czas był sprawą otwartą... Z perspektywy czasu stwierdzam, że typ był faktycznie nie wart ryzyka, ale cóż, ważne, ze Simon za sporą stawkę wszedł bez problemu ;) pozdr
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Golubev nie robi wynikow zadnych, Zverev od czasu do czasu pojawia sie w turniejach glownych lub wysoko w chall. wiec zdecydowanym faworytem byl Niemiec ale ten turniej to jest identyczny jak Moskwa, nie wygrywa tenis tylkow zyszy kurs.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
????DEL POTRO- NALBANDIAN 1 (1,6)


ZDECYDOWANE 1. Mój ulubieniec z Argentyny w wyśmienitej formie robi bardzo mało błędów, do tego genialny,potężny serwis. Del Potro ostatnio pokazał Nalbandianowi kto rządzi w Argentynie wygrywając z nim w turnieju z cyklu Masters w Madrycie 6-4 6-2, myslę,że dzisiaj będzie podobnie 2 sety kurs (2,55). Jak dla mnie nie ma innej opcji niż wygrana Del Potro w 2 setach. Nalbandian miał dosyć łatwą drabinkę podobnie jak Del Potro ale i tam miał spore problemy aby dojść do półfinału, wymęczył w tie breaku Vliegena, męczył się takżę z Beckerem. Rok temu górą w hali był Nalbandian natomiast w tym roku rządzi DEL POTRO. Jeśli Del Potro nie dozna żadnej kontuzji i bedzie grał na swoim normalnym poziomie będzie 2-0 .Jak dla mnie to buki robią błąd wystawiając tak spory kurs na Del Potro tym bardziej,że osatnio na dniach rozwalił swojego rodaka 6-4 6-2 ale cóż cieszmy się i korzystajmy z ich błędu. Myślę,że w niedziele zobaczymy bardzo ładne widowisko Federer-Del Potro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom