>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Bangkok & Kuala Lumpur, 26.09-02.10.2011

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sugita &amp; Matosević @ 1.78 8/10 ⛔ 36 46, 62 76(7)

Nie czytałem portalu półmastersa w Tokio z następnego tygodnia ale prawdopodobnie ten dobrze grający i ciągle rozwijający się zawodnik czyli Yuichi Sugita dostanie WC więc nie ma tutaj potrzeby pośpiechu jak i psychicznie schodzi pewien balast, jeśli można rozwinąć skrzydła na turnieju poprzedzającym półmastersa u siebie w kraju.

Sugita to nie jest taki typowy Azjata który lubuje się bronić, Japończyk gra ofensywnie i lubi dominować na korcie, a greenset będzie do tego wręcz idealny.

Zhang jeszcze bez większych sukcesów, trzyma się swojego kontynentu i bazuje na takich turniejach i dobry drabinkach, lecz nie tym razem.

Marinko narazoe jest na rezerwie do kwalifikacji do półmastersów, więc lepiej tutaj trochę posiedzieć i poczekać może na dniach się wskoczy do drabinki, a w międzyczasie można wejść tutaj do głównego turnieju.

Turniej ten sam co Sugita więc greenset też powinien bradziej pomóc Aussiemu niż mu popsuć szyki, a zagra z młodym Ukraińcem Poplavskyym który powoli, powoli aspiruje na jakieś challe, ale jednak kwalifikacje do Kuala Lumpur są jedynie skorzystaniem z szansy że było się bliżej niż na co dzień Malezji.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Marchenko - Chiudinelli @ 1.80 8/10 ✅ 67(7) 06
Jeszcze nie tak dawno Marco siedział twardo w pierwszej setce i grał bardzo dobrze a na kortach twardych w cyklu Azjatyckim miał pare dobrych spotkań jak z Kolbą czy Tsongą ale przyszedł moment że jednak wszystko padło i wrócić do starego rytmu jak i rankingu jest ciężko, ale te korty bardzo pasują Szwajcarowi który powinien powoli, powoli iść w góre.
Ilya nigdy swoją grą mnie nie zachwycał, jest jakiś taki nijaki przeważnie, lepszy wachlarz na pewno miał i ma Chiudinelli to powinno zaowocować awansem do głównego cyklu w którym dawno nie było widać Marco, a chyba ostatni jego turniej w cyklu ATP był w styczniu w Doha.
Gabashvili - Zhang @ 2.70 5/10 ⛔ 62 64
Wczoraj pisałem że Chińczyk jeszcze bez sukcesów, a dzisiaj stoi przed pierwszym z nich czyli awans przez kwalifikacje do głównego cyklu.
Gaba jak to Gaba nigdy nie wiadomo co wymyśli, jest bardzo nieprzewidywalny, a jednak Azjaci na cyklu jesiennym bardzo starają się zagrać na większych obrotach niż zwykle, wczoraj Ze pokonał Sugite więc czemu ma się nie pokusić po kolejną niespodzianke?
 
P 161

poozon

Użytkownik
Andujar - Kamke typ 2 kurs 1.8 . Bet-at-home stawka 5j

Andujar słaby na Indoor , mało spotkań w karierze zagrał na tego typu nawierzchni ( bilans 2/11 ). W niedziele zagra w finale ATP Bukareszt a we wtorek już w pierwszej rundzie w Bankoku . Klimatyzja i te sprawy . Nawet jeśli przesuną spotkanie powinno być dobrze . Value na Kamke od 1,9 ale w tej sytuacji nawet 1,8 warte gry . Na Pinacle wystawione w kursem 1.92 poleciało momentalnie na 1,74 i zakład został zdjęty


Grać po pierwszej piłce . Dla przypomnienia tutaj macie tabelkę gdzie jak buki rozliczają
http://tennisbios.com/view/tennis-bookmakers
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jestem na 99% pewny, iż Andujar nie zagra w tym turnieju. Jutro bedzie dokładne info na ten temat. Głupotą byłoby granie tyle meczy pod rząd+taka podróż, no ale zobaczymy.
Tursunov D. - Capdeville P. 1,30✅

Kurs nie zachwyca, ale jak dla mnie to najpewniejsze spotkanie jutrzejszego dnia. Tursunov oczywiście najlepsze lata ma już za sobą, teraz na stałe zajmuje miejsce w top50, nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Na hardzie jest nadal bardzo grozny, ostatnio praktycznie same przegrane, ale po walce 5 setów na US OPEN z Darcisem, wygrał w DC Z Mello, miał czas aby się dobrze przygotować do tego turnieju. Rywal w 1r spokojnie do ogrania. Capdevill, najlepiej czuje się na cegle, ale grywa n hardzie w challangerach nawet z niezłymi wynikami. Jest na granicy pierwszej setki i taki poziom reprezentuje, jego miejsce jest wg mnie w challangerach, w turniejach ATP nie ma większych szans na powodzenie, mam nadzieję, ze to się jutro potwierdzi.

Dodig I. - Dimitrov G. 1,55⛔
Ja określam ten mecz jako starcie dwóch wielkich talentów. Jednak już po kursie widać, kto się bardziej spełnia w turze. Dodig w ostatnich miesiacach zrobił olbrzymie postępy, duży awans w rankingu około 30 miejsca. Jednak ostatnie miesiace nie zachwycają, nie wygrywa kilku meczy pod rząd. Lecz stać go na świetną grę co pokazał pokonując przed US OPEN Nadala po świetnym meczu. Dimitrov świetny talent, wielka nadzieja...nie wszedł jeszcze do top50, i chyba w najbliższych miesiącach to się nie zmieni. Koleś jest dla mnie przedziwny kto widział jego mecze to wie. Ma świetną technikę, dobry FH, 1BH ale jak dla mnie brak charakteru wiele meczy oddaje bez walki, przegrywa mecze gdy się wydaje, że ma wszystko pod kontrolą... Chorwat na tą chwile jak dla mnie zdecydowanie lepszy.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lu Yen-Hsun vs. Souza Joao 1,30✅

Lu w ostatnich miesiącach wyraznie spuścił z tonu, grywa w challangerach i to z różnym skutkiem. W Azji przebywa od kilku tygodni, rozegrał tam trzy turnieje, jeden chall wygrał, ale nie pokonał tam nikogo znaczącego. W zeszłym tygodniu porażka w 2r z Klaasenem. Podejrzewam, iż po wygranym turnieju musiał następny potraktować trochę ulgowo. Teraz wreszcie zagra w turnieju ATP, i nie ma mowy o odpuszczaniu, czas wygrać kilka spotkań na tym poziomie. Souza ostatnio duże postępy, wyrozniająca się postać w challach, w zeszłym tygodniu niezły wynik w Bukareszcie 1/8 porażka z Volandrim, w tym meczu ugrał jedynie dwa gemy. Ostatnie miesiące to gra na cegle i tylko na cegle, teraz bardzo daleko podróż, zmiana czasowa i co najważniejsze inne korty, nie widzę szans dla Brazylijczyka w tym starciu.
Bolelli Simone vs. Gulbis Ernests 1,30⛔
Włoch przeszedł tutaj w ładnym stylu kwale, jednak tutaj nie ma już na co liczyć. Kiedyś zapowiadał się na niezłego grajka, ale nic z tego nie będzie gra głownie w challach i to z mizernym skutkiem jak na jego potęcjał. Wykonał plan awansował do turnieju ale tutaj już inna bajka, Łotysz wreszcie się ogarnął i gra tak jak się tego On niego oczekuje, może w tym turnieju naprawdę dużo zdziałać.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zupełnie się nie zgodzę z typem na Lu. Nie przepadam za Azjatą, który wg mnie jest przeciętny i idealny do gry przeciwko niemu. Souza ostatnio daje rade, generalnie może tutaj wskoczyć do TOP100. Motywacja zatem u Brazylijczyka musi być. A Lu? Z kim on wygrał w Ningboo (gdzie to w ogóle leży ;o) Jedynie Kudryavtsev to godne nazwisko, lecz ten skreczował. Kursy na Lu w tym turnieju świadczą o tym, że był jedyny do wygrania: 1.15, 1.17, 1.43(Alex) i 1.3 w finale. Podczas ost tygodni przegrał z takimi asami tenisa, jak: Heliovaara [@4.8], czy Klaasen [@4.2]... Kto trafił, ten trafił. Souza w dziwnym meczu z Ungurem obronił 4MP. Ogólnie rzecz biorąc kurs na Lu jest ogromnie przesadzony, co oficjalnie wyśmiewam, @1.2 i do tego spada. Souza value tygodnia.
⛔
Ogólnie średnio widzę grę na faworytów, ale powodzenia z Gulbisem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Gabashvili T. - Nishikori K.
Typ: 2 (-1.5) seta
Kurs: 1.75
Buk: Sportingbet
Stawka: 5/10
{ATP, Malezja, 14:30}
Nishikori przed kontuzją, czyli turniejem US Open wypracował świetny rezultat podczas letnich turniejów 11-3.
Gabashvili rozgrywał ostatnio cztery challengery, podczas którego w Taszkiecie przegrał z Ferrekh Dustov 1:2, w pierwszej rundzie.
Podczat challengera w Instabule przegrał z Brugues-Davi Arnau , tutaj przegrał bez wygranego seta i znowu odpadł w pierwszej rundzie.
W Bangkoku pokonał jedynie Joshue Miltona w pierwszej rundzie, by w drugiej przegrać z Lim Yong-Kyu, który jest na 297 miejscu w rankingu ATP i kolejna porażka bez wygranego seta.
Dobrze jedynie wypadł podczas turnieju w Astanie, gdzie doszedł do finału i uległ Schuettler Rainer 1:2.
Rusek doszedł do finału, bo we wczesniejszych rundach zmagał się z zawodnikami, którzy są rozstawieni powyżej 300 miejsca w rankingu i to potrafił z nimi toczyć wyrównane 3-setowe boje.

Łukasz Kubot - Lukas Rosol
Typ: 1
Kurs: 1.70
Buk: Betsafe
Stawka: 5/10


{ATP, Malezja, 9:00}

Polak po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją wraca ponownie na kort. Pierwszym sprawdzianem na korcie będzie gra przeciwko Czechowi podczas turnieju w Kuala Lumpur.
Turniej będzie rozgrywany na szybkiej nawierzchni, więc Kubot ma tutaj przewagę. Jego gra często opierała się na jego dobrych serwisach.
Jeśli po przerwie Kubot nie będzie miał problemu i jego serwis będzie na dobrym procencie, to Czech powinien być w opałach, bo w ostatnich meczach nie prezentuje najwyższej formy.
W sierpniu podczas Winston Salem przegrał w pierwszej rundzie z Roger-Vasellin oraz kilka dni później w US OPen odpadł w pierwszej rundzie z Pospisilem, wygrywając tylko seta. W obu turniejach była twarda nawierchnia.
Czech 20. 09 rozegrał mecz podczas turnieju w Bukareszcie, na mączce również nie mógł stawić czoła, tym razem Ungurowi, który nie dal najmniejszych szans Czechowi, wygrywając 64, 61.
Uważam, że Łukasz będzie zderminowany, by nie odpaść w pierwszej rundzie turnieju. Obecnie zajmuje 57 miejsce w rankingu ATP, a Rosol 78. Łukasz przed kontuzją pokazywał się bardzo dobrej strony i prezentował wysoką formę.
Mam nadzieję, że po kontuzji nie ma śladu i przeciwko zawodnikowi, który dotychczas odpadał w pierwszej rundzie Polak nie powinien mieć problemu, bo to nie jest ulubiona nawierzchnia Czecha.
✅2:0
✅3.5j
GL
 
P 161

poozon

Użytkownik
Haase R. - Nieminen J. typ Haase , kurs 1,72 , buk bwin stawka 5/10

Kolejny raz przeciwko finowi . Już pisałem na forum . Nieminen przyleciał tutaj chory .W pierwszej rundzie męczył się z anonimowym Thiem ( brał medicala i non stop za głowę się łapał ) . Wycieńczony organizm dzisiaj znowu dostał po d...

During the flight here I started to feel that I&#39;m getting sick and when I landed here, I felt awful. I had fever, a very sore throat and a huge headache. I&#39;m feeling better now, luckily I&#39;ll play my first match on Tuesday so I get to practice before that. My first two days here I didn&#39;t step outside my room. This is fifth time that I get sick during the last 12 months, that&#39;s not normal. I have tried to get my immune system stronger but obviously it hasn&#39;t worked well. I have to see a doctor again when I come back from this trip.
To get sick that often is not good for anyone but especially when your profession is an athlete, it has a big negative affect to your performance. At least you always lose practice-, rest- or competition days. I have often gotten sick during the spring time (in Europe) because my allergy and asthma (those I have had since I was a little kid) often take down my immune system during that time but I have never been sick this often. I&#39;m happy that I haven&#39;t got injured more but you still don&#39;t need any viruses/bacteria to disturb your plans. Hopefully I can stay healthy for the rest of the season. First just to get ready for my match here.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Melzer - De Voest @ 1.31 8/10 ✅ 60 64
Jurgen jesli w ogole myśli o jeszcze jakimś powrocie do TOP15 i zaistnieniu na jesień oprócz debla w Londynie, powinien posiedzieć choć dzień dłużej w Kuala Lumpur niż zazwyczaj.
Nawierzchnia jak i rywal powinna pasować do rodzaju amunicji jaką posiada Austriak.
Rik wszędobylski nie jest, raczej będzie stał z tyłu choć przy siatce jest dobry lecz bedzie próbował czekać na błędy ze strony Jurgena ktore będa ale jednak nie sądzę by Afrykaner wytrzymał ostrzał przez całe spotkanie jak i jego defensywa nie jest az tak wspaniała by wyciągać każdą akcje.
Dlouhy/Melo - Davydenko/Gabashvili @ 1.45 5/10 ✅ 64 76(5)
Czech i Brazylijczyk we Francji zanotowali finał nie muszą wpojać się w znaczącą zmiane nawierzchni jak i widać że sami sa optymistami przed tym turniejem bo dalej grają ze sobą.
Davydenko chociaż wygrał dzisiaj z młodym Amerykaninem to nie jest ten stary firmowy Rosjanin który miał swoje wady, lecz w wymianach potrafił postraszyć każdego ostatnio z tym, jest coraz gorzej jak i dzisiaj z Ryanem często przegrywał dłuższe wymiany, dodam tylko że ostatnio myślałem że jednak Denko chociaż zawsze w TOPie to jednak w deblu nie uczestniczył jak niedościgniony Kafelników i jednak myśle ze jutro mecz bardziej potraktuje jako rozgrzewka przed spotkaniem z Kubotem.
Gabashvili miał dzisiaj mecz na patelni ale jak na Rosjanina przystało coś pękło, coś nie wyszło nagle nastąpił zastój i poległ z Nishikorim, Teymuraz jak i Denko wielkimi deblistami nie są i chyba jutro obaj nie będą aż tak zmotywowani do meczu pierwszej rundy.
Bolelli/Fognini - Giraldo/Kamke @ 1.57 5/10 ✅ 62 76(6)
Aktualna Włoska para daviscupowa która wygrała nie tak dawno w Chile bez większych problemów, postanowiła pociągnąć passe na podobnej nawierzchni dzisiaj wygrana z Dimitrovem i Dodigiem, jutro teoretycznie łatwiejszy rywal no turniejowa sklejka Giraldo/Kamke która pokonała gospodarzy w której zabrakło brata Ratiwatany, a jeśli nie ma jednego z nich ten team traci o połowe jakości jak nie lepiej i chyba Sonchat nie był zbytnio zmobilizowany by tutaj o cos grać z kimś innym jak nie z bratem.
Jutro Włosi którym wiedzie się tutaj dobrze chociaż Fabio przegral z Danaiem to jednak SuperBol gra dalej w kolejnej rundzie z Dimitrovem i będą chcieli chyba tutaj posiedzieć trochę dłużej, a może nawiązać do kumpli z DC którzy wygrali turniej w Bukareszcie.
Dlouhy/Melo &amp; Bolelli/Fognini @ 2.16 3/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Gilles Simon - Yen-Hsun Lu
Typ: 1 (-4) gema Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
{ATP, Bangkok, 14:00}

Francuz zajmuje obecnie 12 miejsce w rankingu ATP, gdzie jego dzisiejszy rywal jest sklasyfikowany na 68 miejscu.
W spotkaniach bezpośrednich widnieje wynik 4:0.
Gilles Simon w 2009 roku wygrał turniej w Tajlandii, a po drodze do finału pokonywał m.in. Tsonge, Melzera, a w finale pokonał bez straty seta Viktora Troickiego.
W tym sezonie Francuz na twardych nawierzchniach poczyna sobie bardzo dobrze. Podczas US Open doszedł do 1/16 finału, gdzie pokonał go dopiero po bardzo zaciętym pojedynku John Isner.
Jeszcze wcześniej w turnieju Cincinnati doszedł do ćwierćfinału, gdzie musiał uznać wyższość Andy Murraya.
Chińczyk po zwycięskim turnieju w swoim kraju,w którym toczył boje z zawodnikami, którzy są rozstawieni powyżej 100 miejsca w rankingu ATP.
W Taszkiecie odpadł w pierwszej rundzie z Klaasenem, który obecnie jest na 216 miejscu.
Ogólny bilans na twardej nawierzchni Francuza to 135-88, a Chińczyka to 333-182, choć to głównie zawodnik, który bierze udziały w challengerach, stąd taki wynik na tej nawierzchni.
GL
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Hanley/Norman - Haase/Wassen @ 1.68 8/10 ✅ 64 63
Hanley bez Aspelin i Norman bez Moodiego troszkę ze sobą już grają, absencja Aspelina oczywista zakończenie kariery, lecz z Moodiem nie wiem co się dzieje.
Belgijsko-Austrlijska para jakieś fundamenty posiada lecz narazie idzie im to średnio, nie mam do nich aż takiego zaufania na turniejach lecz dzisiaj grają z takim tępym gościem ostatnich czasy że nie sądzę by Haase bo o nim mowa, w ogóle okazywał jakąś ochotę gry w Bangkoku.
Holender wczoraj z Finem pokazali prawdziwą rosyjską ruletke na korcie win lub ue i więcej filozofii nie było, może jeden od drugiego pokazywał jak bardziej można było zmarnować sytuacje, jeśli Haase będzie zachowywał się chociaż trochę tak jak wczoraj para Holenderska powinna pożegnać się z turniejem bez większego echa i szkoda tutaj najbardziej doświadczonego Rogiera, ale chociaż dzięki uprzejmości krajana będzie jakieś wpisowe.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Marach/Qureshi - Bolelli/Fognini @ 1.72 5/10 ✅ 64 61

Świetnie grająca Włoska para po odpadnięciu z singla prawdopodobnie przeistoczy się w narzekająca sklejkę na tym podrzędnym ATPku, a zwłaszcza po dużym apetycie SuperBola na pierwszy ćwierćfinał od dwóch lat lecz jednak po pierwszym secie z Dimitorem, Włoch już nie istniał na korcie, na tym meczu i prawdopodobnie już nie na tym turnieju.

Marach po nieoficjalnym rozstaniu się z Kubotem, szuka partnera tak jak i Łukasz, choć różnie to bywa Qureshi przed półmastersem traktuje ten turniej bardziej jako trening ale jeśli idzie dobrze to czemu nie połasić się o tytuł z Austriakiem, o finał jutro z Włochami którzy na pewno nie są zadowoleni z singla na tym turnieju i chyba jednak nie będą skoncentrowani na walke w deblu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
30 września, 14:30
Nicolas Almagro - Kei Nishikori 2 2,40 [5dimes] - 6/10j ✅
Szczerze powiedziawszy do wczoraj uważałem, że Japoniec w tym turnieju wiele nie ugra. Jednak zaimponował mi w spotkaniu z Petzschnerem, który wcale nie grał źle. Przede wszystkim Kei wkłada wiele serca w ten turniej, publiczność traktuje go jak swojego. Może warunki fizyczne ma skromne, ale nadrabia dynamiką i szybkością.
Almagro pod formą, w dodatku jakoś hala w Malezji mu nie leży. Wczoraj strasznie męczył się z Ramosem Vinolasem, który o grze na szybkich nawierzchniach ma mało pojęcia.
Kursy na to spotkanie bardzo mnie zaskoczyły, sądziłem, że Nishikori będzie faworytem. W takim wypadku obowiązkiem jest zagranie na Japończyka ;)
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Jedna istotna kwestia - nawierzchnia w Kuala Lumpur jest wolna, z wysokim kozłem. Natomiast w Bangkoku jest jak najbardziej szybka nawierzchnia.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ja dziś polecam granie na Tipsarevica i Nishikoriego, kurs na dublu ponad 3,60. Chłopaki powinni dziś poradzić sobie z przeciwnikami, myślę że zarówno jeden i drugi po zaciętych pojedynkach wyjdą zwycięsko. Jak ktoś szuka singla to grajcie Nishikoriego po kursie w graniach 2,40 ;)
edit :
✅✅
Jak myślicie Nishikori uwalczy jutro coś z Serbem?
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Według mnie Nishikori ma szanse, choć lekkim faworytem jest Tipsa. Daję tak 60:40 - jak dla mnie NO BET - jedynie jakiś over w pierwszym secie!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
oglądałem Tipse w meczu z Cipolla, tipsa sprawny. Wg mnie powinien wygrac z Kei. Kei wcale wielkiego tenisa nie gra.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Nom, ale jak dla mnie ładnie w tym turnieju nadrabia walecznością, naprawdę widać że się stara ;). Serb 4 razy wygrał w bezpośrednich, Kei ani razu. Nie wiem, coś mi serducho podpowiada że Japończyk jutro sobie poradzi, ale w BetClicu mam dość zawężone pole manewru. Jedyne sensowne zakłady to na wygraną Kei albo na 3 sety, które moim zdaniem są prawdopodobne.
A co sądzicie o Baghdatis - Troicki? Mi się wydaję że Troicki powinien go zjeść ???? , a kurs ciekawy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom