>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, 18-24.04.2011

Status
Zamknięty.
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
na jutro planuje taki o to typ:
Ferrero J.C. (Esp) - Murray A. (Gbr)
a więc zacznijmy od statystyk. Murray czwarta rakieta rankingu ATP ,finalista ostatniego ATP w Monte Carlo. Dochodząc do finału odprawiał takich graczy jak:Gil ,Stephanek czy Simon. Oglądałem kilka meczy i musze powiedzieć że gość jest w formie. Ferrero zaś często odpada już w 1/64 czy 1/32 turnieju. Nie ma raczej najmniejszych szans z tak dobrym zawodnikiem chodz niespodzianki są solą tego sportu. Mój Typ na jutro:
Murray A. (Gbr)
edit by Hell:
Nie wiem jak nie zauważyłeś ale Murray już od Poniedziałku wspominał że jednak tutaj nie zagra, wczoraj się to potwierdziło JCF zagra z Zverevem.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiaj udało się trafić wreszcie 3/3 typy, jutro znów nie widzę żadnych dogów i zamierzam zagrać kilka spotkań z niższymi kursami, na jednym kuponie. Dzisiaj było trochę nerwowo z tego co czytałem, ale nie stawiam raczej dokładnych wyników, bo to pierwsza runda, może się przytrafić słabszy moment, dlatego nie przejąłem się za bardzo problemami na korcie Gasqueta i Lopeza. Co do jutra:
Richard Gasquet - Blaz Kavcic 1 @ 1.20 Betsson
Konsekwentnie na Gasqueta. Dzisiaj &quot;ledwo&quot; nie odpadł z Chelą, ale wyjście z takich tarapatów na pewno psychicznie go wzmocni. Jest w dobrej formie, fizycznie powinien także dobrze wyglądać. Kavcic to zdecydowanie łatwiejszy rywal od Cheli i jutro Francuzowi powinno być o wiele łatwiej o zwycięstwo.
Santiago Giraldo - Albert Ramos-Vinolas 1 @ 1.40 Betsson
Przed tygodniem grałem na Gimeno-Travera przeciwko Giraldo, natomiast tym razem wydaje mi się, że Kolumbijczyk poradzi sobie z leworęcznym rodakiem Travera. Krótko mówiąc to trochę wyższy level tenisowy, Santi ograł w pierwszej rundzie Bellucciego, czas na kolejnego rywala, teoretycznie dużo łatwiejszego. To nie będzie łatwy mecz, ale zwycięsko powinien wyjść z niego Giraldo, rok starszy od Ramosa, ale dużo bardziej doświadczony i to powinno zaowocować.
Jurgen Melzer - Marcel Granollers 1 @ 1.33 Betsson
Nie sądzę by Melzer był zmęczony turniejem w Monte Carlo i uważam, że stać go i w Barcelonie na dobry rezultat. Granollers ostatnio prezentuje się całkiem nieźle, jest mocno zmotywowany, ale Melzer to trochę za wysoka półka. Przed tygodniem Jurgen odprawił Rogera, solidnego Haase, czy Almagro. Marcel ze swoimi wyprawami do siatki, solidnymi serwami nie ma większych szans, bo to wszystko ma też Austriak, tyle że na wyższym poziomie. Melzer wygra jeśli tylko podejdzie do tego meczu na 100% (nie wiem nic o żadnych urazach, dlatego sądzę że tak będzie).

Robin Soderling - Ivan Dodig 1 @ 1.20 Betsson

Kurs powinien wynosić 1.05 w moim przekonaniu. Soda to przecież finalista dwóch ostatnich edycji French Open, który uwielbia cegłę, bardzo dobrze się tu czuje, a tylko w 2011 roku wygrał 3 turnieje ATP! Ostatni raz mogliśmy go oglądać w Miami przed 4 tygodniami. Jednak taki scenariusz miał miejsce również w zeszłym roku, kiedy to Szwed po Miami, zdecydował się na rozpoczęcie sezonu &quot;ceglanego&quot; w Barcelonie, a nie jak większość w MC i w 2010 roku doszedł w tym turnieju do finału. Dodig w tym meczu powinien od początku do końca być tłem dla solidnego do bólu Sody.
AKO @ 2.68
Bardzo fajnie wygląda kurs z tych czterech spotkań, myślę że to lepsze rozwiązanie niż kombinowanie z DW czy handicapami...
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Santiago Giraldo - Albert Ramos-Vinolas 1 @ 1.40
Przed tygodniem grałem na Gimeno-Travera przeciwko Giraldo, natomiast tym razem wydaje mi się, że Kolumbijczyk poradzi sobie z leworęcznym rodakiem Travera. Krótko mówiąc to trochę wyższy level tenisowy, Santi ograł w pierwszej rundzie Bellucciego, czas na kolejnego rywala, teoretycznie dużo łatwiejszego. To nie będzie łatwy mecz, ale zwycięsko powinien wyjść z niego Giraldo, rok starszy od Ramosa, ale dużo bardziej doświadczony i to powinno zaowocować.

Hiszpan jest u siebie, Giraldo w Barcelonie gra pierwszy raz. Ich niedawny pojedynek zakończył się długim 3 setowym 4-6 7-5 7-5 dla kolumbijczyjka w Meksyku, te aspekty trzba wziąć pod uwagę, moim zdaniem mecz będzie równy i wybrałem typ na wyższy kurs czyli Ramosa.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Benoit Paire - Albert Montanes @ 7.58 Pinnacle

Monti jest faworytem ale czy on zasluzyl sobie az na takie faworyzowanie? Benoit Paire to podobno utalentowany tenisista , tylko u niego czasem tak jest ze nie zawsze mu sie chce przynajmniej takie opinie o nim slyszalem. Pojde analiza Moziego i jesli koles ma odblokowac sie i zagrac dobry turniej to wlasnie tutaj tym bardziej ze przechodzil on przez kwalifikacje co napewno moglo go wzmocnic gdzie stoczyl kilka ciezkich pojedynkow. Francuz ma 3 x 3 setowe pojedynki za soba a Montanes w tym roku na cegle nie pokazal nic nadzwyczajnego wiec mozna pokusic sie o niespodzianke.
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Ferrero J.C. - Zverev M. 2-0 ✅ 6:4, 7:5 ✅
kurs: 1,65

Nie sądzę aby Zvereva, który nie przeszedł nawet rundy kwalifikacyjnej, a dostał się jako LL było stać na ugranie Ferrerowi choćby seta. Ferrero grał wczoraj fajny tenis, odprawiając Malisse bez dorobku setowego, tym bardziej Niemiecowi nie daje na to szans.
Pograłam także Ferrero -4,5 (kurs ok.1,87). ⛔

F. Lopez - G. Garcia-Lopez ✅ 6:7, 6:3, 6:4 ✅
typ:1
kurs: 2,5

Delikatnie spróbuję też na Lopeza, który wczoraj przysporzył mi tyle nerwów. Mimo wszystko nie grał najgorzej, po prostu marnował swoje okazje. Serwis - na przemian, od asów po podania z drugiego serwisu. Ale dzisiaj liczę na to, że przystąpi do meczu podwójnie zmobilizowany. Ktoś może napisać, że rozegrał wczoraj długi mecz, później jeszcze debla. Ale przecież on jest przyzwyczajony do takiej gry. Jeżeli uda mu się utrzymać swój serwis, na co dzisiaj liczę to powinien to wygrać.
Jak dla mnie kursy powinny być wyrównane, ale skoro buki wystawiają na Lopeza kursy 2,5 to skorzystam.

Ponadto zastanawiam się jeszcze nad handi -5 dla Soderlinga i delikatnie także spróbuję, mimo że to jego 1-wsza runda.

Postawiłam w końcu under 19,5 licząc ze Soda wygra w 2-óch szybkich setach. Typ wszedł chociaż nie do końca tak, jak miało być ???? Skończyło się 6:2, 6:4 ale dla Dodiga.


Mniejszych kursów nie tykam bo są mecze, w których niekoniecznie będzie łatwo, a nie mam zamiaru denerwować się typem po kursie 1,2 ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Garcia Lopez - F.Lopez 1,56 3/10 ⛔

Opis Lopeza wyżej mecz za 35 minut więc tu się musze streszczać. Zdecydowanie bardziej cenie tenis GGL na clayu, nie jest to tez typowy Hiszpan, który ciagnie wymiany ile sie da (GGL gra niezle na hardzie oraz trawie) ale jest zdecydowanie bardziej regularny niz Feliciano. Niezły return, niezły serwis, niezła gra z końca kortu. Wszystkie elementy GL na dobrym poziomie - typowy średniak z dobrymi momentami w karierze. Atuty Lopeza? Serwis, wolej i koniec. Z drugiego podania Feliciano dziś powinien miec sporo ponizej 50% a % 1 serwisu może być tu kluczowy. Ewentualne tb to faworyt GGL ze względu na duża liczbę UE Felka.

Nie rozumiem postawy GGL od 2 seta, w 3 zrobił 3:3 i odrazu oddał.

Hanescu - Anderson 1,75 3/10 ✅

Podobał mi się Hanescu w Casablance, nie jest to jakiś wielki genialny tenis ale trzeba przynać, że bh ładnie ustawia wiele wymian na winnera bezposredniego lub tylko otwiera kort. Fh i serwis całkiem ok i dziwi mnie troche to, że kurs rośnie na Rumuna. Bardzo solidny gracz. Anderson mnie nigdy nie przekona na cegle chociaż udowodnił, że na poziomie chall na tej naiwerzchni radzi sobie dobrze. Jak na swoj wzrost dobrze porusza się po korcie i nie jest typowym drewnem mimo wszystko nie widze go z sukcesami na maczce. Wiele szczegolow malo dopracowanych, Hanescu jest bardzo doswiadczony i powinien wykorzystać błędy rywala.
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Garcia Lopez - F.Lopez 1,56 3/10
Opis Lopeza wyżej mecz za 35 minut więc tu się musze streszczać. Zdecydowanie bardziej cenie tenis GGL na clayu, nie jest to tez typowy Hiszpan, który ciagnie wymiany ile sie da (GGL gra niezle na hardzie oraz trawie) ale jest zdecydowanie bardziej regularny niz Feliciano. Niezły return, niezły serwis, niezła gra z końca kortu. Wszystkie elementy GL na dobrym poziomie - typowy średniak z dobrymi momentami w karierze. Atuty Lopeza? Serwis, wolej i koniec. Z drugiego podania Feliciano dziś powinien miec sporo ponizej 50% a % 1 serwisu może być tu kluczowy. Ewentualne tb to faworyt GGL ze względu na duża liczbę UE Felka.
Hanescu - Anderson 1,75 3/10
Podobał mi się Hanescu w Casablance, nie jest to jakiś wielki genialny tenis ale trzeba przynać, że bh ładnie ustawia wiele wymian na winnera bezposredniego lub tylko otwiera kort. Fh i serwis całkiem ok i dziwi mnie troche to, że kurs rośnie na Rumuna. Bardzo solidny gracz. Anderson mnie nigdy nie przekona na cegle chociaż udowodnił, że na poziomie chall na tej naiwerzchni radzi sobie dobrze. Jak na swoj wzrost dobrze porusza się po korcie i nie jest typowym drewnem mimo wszystko nie widze go z sukcesami na maczce. Wiele szczegolow malo dopracowanych, Hanescu jest bardzo doswiadczony i powinien wykorzystać błędy rywala.
Lopez z Garcią zagrają o 14.00 jak nie później coś koło 14.30-15.00
Jeśli chodzi o typ Hanescu to zgadzam się z Tobą. Kevin to jednak rasowy Hard kortowiec i osiąga tam wspaniałe rezultaty. Na ziemi Hanescu bije go na łeb i szyję doświadczeniem czuciem kortu ,poruszaniem się. Jedyne co mnie zniechęca to ostatnie dwa wygrane ale przegrane mecze Rumuna ze Starace i Gonzalezem. W dziwny sposób oddał te mecze i nie zapominajmy ,że Anderson jest w bardzo wysokiej formie. Nie mniej jednak większe szanse daje Rumunowi.
Co do drugiego typu to grając 1.56 na Garcie Lopeza w jeszcze całkowicie nie ustabilizowanej formie to bardzo nie opłacalna inwestycja. Za Garcią przemawia tylko nawierzchnia i z tej racji grać 1.56? Mecz Hiszpana w Monte Carlo z Richardem to była totalna kpina także doskonale widać jego nierówność na ten moment. Według mnie będzie groźny jeszcze w tym sezonie ale musi się ustabilizować. ( nierówna gra , dużo DF , proste błędy z volleyu przeplatane świetnymi defensywnymi zagraniami )
pozdro
 
B 59

blox

Użytkownik
Carlos Berlocq (+6,5 g) - David Ferrer [2.10] ⛔

Ferrer nie powinien mieć problemów z wygraniem, ale raczej nie rzuci do boju wszystkich sił, może czuć lekkie zmęczenie po Monte Carlo. Brelok to do tej pory solidny czelendżerowiec. Widać, że teraz chciałby zaistnieć w cyklu ATP, tym bardziej, że nadszedł sezon na jego ulubionej nawierzchni. Wczoraj ograł Nieminenena, wcześniej w Miami Gulbisa i zagrał wyrównany mecz z Berdychem. Ma niezłe umiejętności, gra dość dynamicznie, nie zamula. Myślę, że te 6 gemów powinen ugrać, może nawet powalczy o jakiś TB.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Guillermo Garcia-Lopez - Feliciano Lopez 1 @ 1.55 Betsson
Lopez nie jest kompletnym leszczem na cegle, to jest pewne, ale dzisiaj z drugiej strony siatki stanie inny Hiszpan, z którym Fela będzie miał spory problem. Widziałem Garcie-Lopeza w meczu z Istominem i wyglądał bardzo dobrze. Denis mimo że nie ma wielkich predyspozycji na cegłę pokazał z Gasquetem w MC i tutaj w pierwszym meczu że i tak będzie dosyć groźny. W wymianach dawał sobie radę jednak tylko na początku i jeśli nie przejął inicjatywy, próbą winnersa to Garica-Lopez potrafił go mądrze rozrzucić i wymusić błąd. Lopez tak jak Istomin będzie opierał swoją grę na mocnym podaniu i wyprawach do siatki, w wymianach duża przewaga Guillermo. Mecz powinien mieć podobny przebieg do poniedziałkowego pojedynku GG-Lopeza z Istominem ;)
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Raonic - Greul @ 3,3 ⛔ pech
Fajny kursik na Niemca. Według mnie trochę kurs przesadzony. Kanadyjczyk wielkim orłem na cegle nie jest, Simon czuje się tam bardzo dobrze. Greul ma niezły return, solidna niemiecka szkoła tenisa. Myślę, że warto zaryzykować.
Fyrstenberg/Matkowski - Aspelin/Anderson @ 1,4 ⛔ DNO I ŻENADA
Nasi powinni sobie poradzić ze Szwedem i reprezentantem RPA. Są w dobrej formie, nawierzchnia też powinna ich faworyzować. Przeciwnicy grają chyba po raz pierwszy w takim zestawieniu, także brak zgrania może pokrzyżować im szyki, jeżeli myślą o wygranej w tym meczu.
moze trochę nieskładnie, przepraszam.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Raonic - Greul @ 3,3

Fajny kursik na Niemca. Według mnie trochę kurs przesadzony. Kanadyjczyk wielkim orłem na cegle nie jest, Simon czuje się tam bardzo dobrze. Greul ma niezły return, solidna niemiecka szkoła tenisa. Myślę, że warto zaryzykować.
Może i Niemiec potrafi grać na mączce ale na poziomie challengerów, tutaj poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko, różnica klas jak dla mnie miażdząca, mimo, iż nie oglądałem żadnego spotkania Kanadyjczyja na ziemi, to po ostatnich wynikach można wnioskować, że i na tej nawierzchni daje sobie nieźle radę. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Raonica, ja próbuje DW 2:0 @ 1.83
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
Może i Niemiec potrafi grać na mączce ale na poziomie challengerów, tutaj poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko, różnica klas jak dla mnie miażdząca, mimo, iż nie oglądałem żadnego spotkania Kanadyjczyja na ziemi, to po ostatnich wynikach można wnioskować, że i na tej nawierzchni daje sobie nieźle radę. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Raonica, ja próbuje DW 2:0 @ 1.83
a Raonic przepraszam Cie bardzo to na jakim poziomie potrafi grac na maczce?

Odp: Futures.

obczaj historie jego meczy...

tegoroczne nic o nim nie mowia, oprocz tego ze ma zyciowke, a gra np z dziadkiem Stepankiem ktory na turnieje jezdzi w formie rekreacyjnej, albo z niestabilnym psychicznie Llodra lub Gulbisem...
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
ta barcelonka to jakaś pokręcona zaczyna sie robić.. coś mi się wydaje, że mecze soderlinga i davydenki były ustawione ;)
Soda bez formy,zobacz ostatnie jego wyniki i niespodzianka owszem,ale odrazu ustawka to przesadzone stwierdzenie.Denko wyciągnął strate bodajże 2 breaków i jeśli dwukrotne odłamanie Vasselina przez Rosjanina (bądź co bądź umiejętnościami przewyższa o klase albo nawet o dwie Francuza) to ustawka to odstaw tenis:cool:
 
B 2K

borek149

Użytkownik
a Raonic przepraszam Cie bardzo to na jakim poziomie potrafi grac na maczce?

Odp: Futures.

obczaj historie jego meczy...

tegoroczne nic o nim nie mowia, oprocz tego ze ma zyciowke, a gra np z dziadkiem Stepankiem ktory na turnieje jezdzi w formie rekreacyjnej, albo z niestabilnym psychicznie Llodra lub Gulbisem...
a powiedz mi kiedy Niemiec wygrał z zawodnikiem takiej klasy jak wyżej wymieniłeś na ziemi? Bo ja sobie nie przypominam i nawet nie chce mi się tego szukać bo szkoda mojego czasu, jak już zmierzy się z przeciwnikiem zajmującym miejsce w rankingu ATP koło setki, to już sobie z takimi nie radzi. Tu widzę to różnicę klas.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Almagro – Davydenko 2 2,82 (pinnacle) – 3/10j
Możliwości obaj mają ogromne, szczególnie na kortach ziemnych. Niestety nie grają ostatnio swojego najlepszego tenisa. Szansę w tym meczu oceniam „50 na 50″, dlatego kurs 2,82 na Rosjanina chętnie zagram. Może to czas, aby Davydenko przypomniał sobie swoje najlepsze momenty w karierze ? Pierwsze dwie rundy przeszedł w dobrym stylu, choć rywali miał niewygodnych – liczę dziś na jego przebudzenie!
Vagnozzi – Ferrero 1 5,98 (pinnacle) – 1/10j
No i na koniec takie moje małe szaleństwo na dziś ;) Bukmacherzy trochę przesadzają z kursami na Włocha. Może nie jest on wybitnym graczem, ale na clayu grać potrafi. Kto wie, może to jest dla niego turniej życia. Przeszedł łatwo kwalifikacje, w turnieju głównym ograł już Fogniniego (krecz) i Monaco! Te nazwiska to uznane marki na kortach ziemnych.
Ferrero wrócił po długiej przerwie, jest specjalistą od kortów ziemnych, ale ma już swoje lata i słabszy mecz może mu się przydarzyć. Tym bardziej, że jest to jego pierwszy turniej po ponad półrocznej przerwie.
Przy odrobinie szczęścia ten typ ma szansę powodzenia, kurs jest przesadzony i ja spróbuje ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Melzer - Montanes @ 1.57 8/10

Austriak najlepiej czuje się na mączce jak i na trawie to pokazują wyniki, dzisiaj gra z Montanesem jednym z moich ulubieńców lecz który gra bardzo słabo wczoraj katorga z psycholem z Francji i styl Hiszpana nie powala jak rok czy dwa lata temu.

H2H 5-2 dla Jurgena ostatni mecz to ćwierćfinał w Suttgarcie i porażka Austriaka, nie będę tutaj pisał kto co i jak gra, ponieważ obaj są na oddzielnych biegunach. Montanes miał posiedzieć u siebie w mieście troche dłużej bo w Monaco stracił troche punktów i ta III r. to będzie to maksimum.

Jurgen jest na fali dla niektórych porażka z Pitbullem była jednak wtopą po zwycięstwie z Fedexem, ale jednak Pitbull dla mnie po Nadalu to główny kandydat do tytułu RG lub przynajmniej SF/F to jeszcze zależy od drabinki.

Melzer &amp; Melzer/Zimonjić @ 1.84 5/10

Turniej w Barcelonie myśle że może być dosyć przełomowy dla Jurgena poniewaz jak wyzej napisalem ze pokona Montanesa jak i z Zimonjićiem powinni pokonać Gonzaleza i Lipskiego w swoim pierwszym meczu.

Tacy debliści jak oni dużo nie potrzebują by się zgrać na takich przeciwników schody zaczną sie kiedy zagrają z Nestorami, Bryanami no i może Lindstedtem/Tecau tutaj w Hiszpanii.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Simone Vagnozzi - Juan Carlos Ferrero
Typ: 1
Kurs: 5,35
Ferrero nie grał grubo ponad pół roku. To jego pierwszy turniej od USO, które było we wrześniu 2010. Naprawdę nie wiem jak w pierwszej rundzie przeszedł X-Mana, bo w drugiej Zvereva to się aż tak nie dziwię. Teraz też nie ma wielkiego przeciwnika przed sobą, bo Simone Vagnozzi to dopiero 186 postać rankingu, kwalifikant, niezły deblista, w pierwszych rundach pokonał swojego rodaka, Fogniniego, a potem Juana Monaco 6-3 6-2 (co się z nim dzieje ;/). Wiadomo, że Hiszpan potrafi grać na cegle wyśmienicie, ale żaden tenisista po takiej przerwie nie gra na swoim najwyższym poziomie, robi więcej błędów niż w swojej, nawet przeciętnej, formie, dlatego taki kurs 5,35 (Pinnacle) biorę z pocałowaniem ręki, za małą stawkę.
Wynik: ⛔ 2-1 (6-7, 6-4, 4-6)
 
N 0

nexilus

Użytkownik
Melzer - Montanes @ 1.57 8/10
Austriak najlepiej czuje się na mączce jak i na trawie to pokazują wyniki, dzisiaj gra z Montanesem jednym z moich ulubieńców lecz który gra bardzo słabo wczoraj katorga z psycholem z Francji i styl Hiszpana nie powala jak rok czy dwa lata temu.
H2H 5-2 dla Jurgena ostatni mecz to ćwierćfinał w Suttgarcie i porażka Austriaka, nie będę tutaj pisał kto co i jak gra, ponieważ obaj są na oddzielnych biegunach. Montanes miał posiedzieć u siebie w mieście troche dłużej bo w Monaco stracił troche punktów i ta III r. to będzie to maksimum.
Jurgen jest na fali dla niektórych porażka z Pitbullem była jednak wtopą po zwycięstwie z Fedexem, ale jednak Pitbull dla mnie po Nadalu to główny kandydat do tytułu RG lub przynajmniej SF/F to jeszcze zależy od drabinki.
Melzer &amp; Melzer/Zimonjić @ 1.84 5/10
Turniej w Barcelonie myśle że może być dosyć przełomowy dla Jurgena poniewaz jak wyzej napisalem ze pokona Montanesa jak i z Zimonjićiem powinni pokonać Gonzaleza i Lipskiego w swoim pierwszym meczu.
Tacy debliści jak oni dużo nie potrzebują by się zgrać na takich przeciwników schody zaczną sie kiedy zagrają z Nestorami, Bryanami no i może Lindstedtem/Tecau tutaj w Hiszpanii.
Odnośnie Melzera wczoraj miał jakieś problemy zdrowotne. W połowie 1 seta była przerwa, medycy mierzyli mu ciśnienie itp. Nie mogę się przyczepić do jego gry, ponieważ grał dobrze, boje się jednak, że może oddać mecz jeśli sytuacja się powtórzy.
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Almagro N. - Davydenko N. @ 1.55
Nikolay jest w słabej formie. Przeszedł Dolgopolova bo ten miał problemy ze zdrowiem i nie odprawił Ukrainca wcale tak pewnie. Potem mecz z Francuzem Rogger-Vass który również nie był jednostronny. Almagro gra u siebie w Hiszpani bo przecież w Barcelonie i świetnie czuje te korty w dodatku na swojej ulubionej nawierzchni w przeciwieństwie do Ruska. W dodatku forma również wydaję się na + po stronie Hiszpana.
Dodig - Raonic @ 2.25
Dodig niewątpliwie bardziej czuje ziemię od Kanadyjczyka oraz ma dużo większe doświadczenie co może być sporym plusem w tym typie. Łatwo odprawił Milota i Soderlinga który niby nie jest w najwyższej formie ale jednak. Raonic męczył się wczoraj z Niemcem Greulem i wygrał ten mecz można powiedzieć na styk. Gdybym miał wskazywać faworyta w tej parze to Dodig byłby minimalnym a ,że jest 2.25 to spróbuję zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Almagro N. - Davydenko N. @ 1.55
Dodig - Raonic @ 2.25
Zgadzam się z typami jak najbardziej.
Almagro N. - Davydenko N. 1,45 2:0 ✅

Tutaj według mnie jest to mega typ dnia. Pierwszym atutem za Almagro jest fakt, że gra u siebie. Jest to całkiem dobry zawodnik, w tym roku forma niezła (bodajże 2 wygrane turnieje + jeszcze 1 finał), do tego lubi przecież grać na mączce. W pierwszym meczu doszło do bardzo zaciętego spotkania pomiędzy dwoma Hiszpanami. Almagro ograł 5:7, 6:7 Pablo Andujara który w pierwszej rundzie nie dał żadnych szans Granollers-Pujol, Gerard 6:0, 6:1, a wcześniej Andujar wygrał przecież turniej w Casablance. Więc jeżeli Almagro ograł takiego przeciwnika to musi być w genialnej formie.
Davydenko N. to jednak jest klasa niżej od Hiszpana. Już o nim niedawno pisałem. Ograł na tym turnieju kontuzjowanego Ukraińca, chociaż nie bez problemów. I wczoraj ograł Francuza Roger-Vasselin, Edouard w dość dziwnym meczu. O ile mam dobrą pamięć to było bodajże w II secie już 5:2 czy 5:3 dla Francuza. Dziś jeżeli wygra Rosjanin będzie to dla mnie wielką niespodzianką.
Raonic M. - Dodig I. 2,10 1:2 ✅
Roanica już widziałem w meczu z Gulbisem na poprzednim turnieju w Monte Carlo i nie spodobał mi się. Wydawało mi się jakby chciał wszystko skończyć swoim serwisem. Do tego wczoraj słabo zaprezentował się w meczu z Greulem. 3 sety i dopiero wygrana w tie-breaku. Dziś powinno być jeszcze trudniej, bo tutaj Dodig prezentuje się całkiem nieźle. Zresztą wczoraj pokonał dość sensacyjnie samego Soderlinga.
Kolejny fakt to, że Chorwat dość często gra na mączce, co jest kolejnym atutem dla niego. Do tego kurs zachęcający.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom