>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Barcelona, 18-24.04.2011

Status
Zamknięty.
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
David spokojnie 2 sety strata 6 gemów cos mu sie stało chyba kolano w drugim brał medikala i po powrocie na kort bronił kilku breaków ale wszystko skonczyło sie planowo.zwyciestwo Melzera w tym meczu z Ferrerem w hiszpani hhhhhhmmmmmmm..... łatwiej szóstke trafic w totka :grin:
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Nicolas Almagro - J.C. Ferrero (6.00) Live @ bet365 ⛔
Co tu dużo pisać, po pierwszych czterech gemach wymiany dość wyrównane Ferrero stara się atakować co często kończy się ue, po jednym przełamaniu na koncie obu panów, szykuje się wyrównane spotkanie i grzechem było by nie spróbować zagrać na Juana po tym kursie.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Ivan Dodig - Feliciano Lopez 1 2.0 Expekt
Pozwoliłem się wtrącić. Dodig wyeliminował Soderlinga, Roanica i naprawde czuje się dobrze w Barcelonie. Natomiast Lopez według mnie &quot;mizeria&quot;. Wprawdzie oglądałem tylko 1 jego mecz na tym turnieju ale wrażenia na mnie nie robił. Wygrana Lopeza w tym pojedynku na pewno będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
Dziękuje MistrzowiAA za wychwycenie błędu. Soderling(5#) rozstawiony z 3. Robel
1 mój post i takie błędy, mam nadzieje że ich nie powtórzę w następnych. Oczywiście Barcelona.
No i po zawodach. Dodig po wielkich problemach wygrywa. Jak na razie 100% skuteczności. Zapraszam również na mój temat By Robel

christopher48 // Jesteś nowym użytkownikiem, zatem wyjątkowo nie będę usuwał tego postu. Pamiętaj na przyszłość, że możesz edytować swój post - zaznaczyć czy typ jest trafiony czy nie:
EDYTUJ -&gt; ZAAWANSOWANA EDYCJA -&gt; i klikasz na emotkę plusika bądź minusika, ewentualnie piszesz, że jest zwrot jeśli do niego dochodzi.
Życzę powodzenia przy kolejnych typach ????
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Ferrer - Almagro
Typ: Ferrer 2:0
Kurs: 2.0
Finał jest już dla wszystkich raczej jasny. Powtórka z M-C jest niemal pewna. Ferrer jest w bardzo dobrej formie. Na mączce pokazuje swoje najlepsze &quot;ja&quot;. Na dziś dzień ma wszystko czego potrzebuje, by dochodzić do finałów na owej nawierzchni. Dwa razy pokazał Melzerowi, że ten nawet w dobrej formie nie może się z nim równać na clayu. Oddaje po 5-6 gemów w meczach z zawodnikami z czołówki na mączce. Jeśli chodzi o Almagro zastrzeżeń mam wiele. Nie gra tego tenisa do jakiego nas przyzwyczaił. Ewidentnie jest pod formą. W M-C wystarczyła lepsza forma Melzera, by ten łatwo oddał mecz. Już wcześniej męczył się ze średnim Gonzalezem grając wyczepujący 3 setowy mecz. W Barcelonie też go nie widzę. Na początku ciężki mecz z Andujarem, potem Davydenko doprowadza do TB w 1 secie, Ferrero pokazuje, że nawet on po długiej przerwie może przysporzyć mu problemów. Wynik wskazuje na gładki win Almagro, jednak sam mecz pokazywał, że wcale tak nie było. Jeśli chodzi o h2h ostatnie mecze były bardzo wyrównane, jednak przy obecnej formie Ferrera i niekompletnym, a nawet rzekł bym słabo grającym jak na siebie Almagro nie widzę szans na seta dla Nicolasa. Wątpię nawet w to, że ten mecz będzie równie zacięty jak poprzednie, ale wolę nie ryzykować linii 22.5 gema. Dlatego gram 2-0 dla Davida.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Almagro – Ferrer 1 2,99 (bwin) – 5/10
Almagro może nie gra obecnie swojego najlepszego tenisa, ale w tym turnieju prezentuje się dobrze. Korty jak najbardziej mu odpowiadają, ale to samo można powiedzieć o jego dzisiejszym rywalu, który także kocha grać na mączce.
Głównym powodem, dla którego zagram na Nicolasa jest to, że we wczorajszym spotkaniu Ferrer miał problemy z nogą. Nie wiem czy to były skurcze czy jakieś nadwyrężenie. W każdym bądź razie Almagro to niewygodny rywal i na pewno David będzie musiał w tym spotkaniu sporo biegać.
Ferrer to typowy „walczak”, nie jest typem zawodnika, który bierze „medical” z błahego powodu. Nawet w normalnych okolicznościach Almagro miały swoje szanse w tym spotkaniu, no a jeśli Ferrer nie jest w pełni sprawny to myślę, że w tym meczu może być niespodzianka.
Jeżeli ktoś zdecyduje się zagrać na Almagro to polecam pograć u bukmachera, gdzie krecz=przegrana!
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
a czy uważasz, że ryzykowałby kontuzje wracając po medyku na kort? to były zwykłe problemy z mięśniami, potrzebował time-outu, pomocy swojego fizio i heja. Nie widziałem nawet grymasu na twarzy Ferrera do końca spotkania. Na kontuzję bym nie liczył. Jeśli ma kreczować, to przed meczem, a już by o tym było głośno, bo to półfinał i ludzie sobie rezerwują czas na mecz. Wątpię by oddał go po wyjściu na kort, a jak pisałem wyżej, w obecnej formie jakby się Almagro nie prezentował z Ferrerem nie ma szans.
Ps. Granie 5/10 stawkę na mecz o takim prawdopodobieństwie to szaleństwo. Ile czasu będziesz odrbiał to na kursach 1.4? :S
 
bilet44007 154

bilet44007

Użytkownik
a czy uważasz, że ryzykowałby kontuzje wracając po medyku na kort? to były zwykłe problemy z mięśniami, potrzebował time-outu, pomocy swojego fizio i heja. Nie widziałem nawet grymasu na twarzy Ferrera do końca spotkania. Na kontuzję bym nie liczył. Jeśli ma kreczować, to przed meczem, a już by o tym było głośno, bo to półfinał i ludzie sobie rezerwują czas na mecz. Wątpię by oddał go po wyjściu na kort, a jak pisałem wyżej, w obecnej formie jakby się Almagro nie prezentował z Ferrerem nie ma szans.
Ps. Granie 5/10 stawkę na mecz o takim prawdopodobieństwie to szaleństwo. Ile czasu będziesz odrbiał to na kursach 1.4? :S
Dokładnie tak jak napisałeś, już się zaczyna pisanie kontuzja itp,itd... ostatnio było nawet nie pamiętam w jakim spotkaniu(uważajcie na krecz) i skończyło się jak zwykle czyli batami dziś nie przewiduje innej opcji 2;0 dla Ferrera nie oszukujmy sie jak wyżej napisane Almagro pod formą dziś już nie będzie tak łatwo zaczną sie preblemy psycha siądzie i będa piły latały za linie i będa sie łamać rakiety,Ciekawym rozwiązaniem na dzisiejszy drugi półfinał jest też over 16,5gema nie wierze że Dodig nie ugra 5g, śmiem twierdzić że będzie TB w meczu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rondo 23

rondo

Użytkownik
Z drugim Twoim typem się niestety nie zgodzę. Na clayu jest czołówka, która walczy, dochodzi do Nadala i dostaje baty. Finał tak jak napisałem - pewny, nadal wie ze Ferrer jest mocny i odprawi gładko Almagro, dlatego na pewno będzie się śpieszył w meczu z Dodigiem. On zawsze walczy o gema, nigdy nie odpuszcza. Może być 0:40 down, a i tak goni potrafiąc przełamać i przy takim stanie. Linia ryzykowna, jednak 4 gemy Dodiga to chyba jednak realne maximum. Nie jest to jakis wyjadacz na mączce. Owszem gra dobrze, równo, ale jedyne sukcesy jakie odnosił w przeszłości to raczej trawa i hard. Obawiam się, że z myślą o finale i o tym, że jednak przeciwnikiem półfinałowym mógł być ktoś znacznie mocniejszy, tak jak np w M-C - Murray, Nadal będzie chciał szybko skończyć mecz. under 16.5 jak najbardziej możliwy.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ferrer, D - Almagro, N
Typ: 1
Kurs: 1,47
Buk: Sportingbet
Stawka: 7/10
Tutaj krótko H2G 6:0 na korzyść Davida. Spotkali się w tym sezonie podczas finału Acapulco, tam grali 3 wyrównane sety. Dzisiaj nie ważne czy w dwóch czy w trzech ale wygra David. Jak dla mnie On i oczywiście Nadal odskoczyli strasznie innym zawodnikom na cegle. Almagro i tak nie jest w jakieś super formie, gdyby Davydenko dał rade grać cały mecz jak pierwsze 4,5 gemów to Almagro nie byłoby już w tej imprezie....
 
K 0

ka55ka

Użytkownik
Moje typki na dziś to
1. Ferrer D. - Almagro N 2:1 gdyż historia pokazuje że pomiędzy 2 hiszpanami będzie zacięty mecz. Kurs 3.5
2. Ferrer D. - Almagro : łączna ilość gamów w secie 1 powyżej 9.5 kurs 1.7
Wczorajszy mecz Davida z Melzerem, Melzer wyglądał dla mnie jakby wogóle Melzerowi nie zależało, mógł ograć Davida ale zabrakło trochę szczęścia.
Lipa Ferrer. D forma wyśmienita. Wszystko mu wchodziło.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Bardzo jestem ciekaw meczu Nadal-Dodig linia 7,5 dość spora trzeba przyznać.Dodig gra nieźle na tym turniej i ugranie przez niego 5 gemów z Rafą bardzo możliwe.Wiadome jest,że Nadal walczy o każdą piłkę,ale linia naprawde spora i myśle,że warto spróbować.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
R.Nadal-I.Dodig +1,5 seta 2 6.8
Ja gram konsekwentnie chorwata od początku turnieju.Myśle że nawet set jest w jego zasięgu dlatego wybrałem taki typ.Dobry 1-szy serwis którym zdobywa dużo punktów,solidny forehand jak również backhand nie służy mu tylko do podtrzymywania wymian.Chorwat nieźle gra zza lini końcowej ma
bardzo dobre warunki fizyczne i wcale wielki Rafa nie będzie miał takiego łatwego meczu.Typ bardzo ryzykowny.Co
do porównania Melzera do Ferrera to różnica klas jest ogromna.Austriak ma jedynie jakieś szanse na szybszych nawierzchniach z Pitbullem.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Gdyby to była 1 runda turnieju, nikt by nie grał dodatniego handi na Dodiga. Mówicie, że gra dobrze w tym turnieju, ok nie przeczę, ale z kim? Lopez ledwo przeszedl Nishikoriego, wczesniej GG Lopeza męczył i był niemal przegrany gdyby Guilermo nie oddał mu meczu. Tak więc wymęczone zwycięstwo nad Lopezem o niczym nie świadczy. Wcześniej Raonic? Za przeproszeniem drewno, a na cegle to już żaden z niego tenisista. 2-3 rundy i do domu, a i w tym meczu były zwroty akcji. Soda? Bez formy, wychodzi z kontuzji, nie wiem po co w ogole pokazywal sie w Barcelonie. Tak więc Dodig powinien się cieszyć, że zaszedł do półfinału. Jest napewno już zmęczony - to nie Nadal który potrafi grać po kilka turniejów tydzień po tygodniu. Prawda jest taka że wszystko zależy tu od Nadala. Jeśli przyciśnie, a robi to od M-C w każdym meczu, Dodig nie będzie istniał
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
john90 115

john90

Użytkownik
Zgadzam się z Rondo. Wydaje mi się, że Nadal będzie próbował jak najszybciej skończyć mecz bo czeka go trudniejszy finał, na który chce stracić jak najmniej sił. Mój typ Nadal -7.5 gema, a ponadto grałem -3.5 gema na Ferrera. Jak na razie idzie zgodnie z planem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Świetny mecz Davida. Jednak zagranie all in na dw 2-0 wywołuje wiele emocji. Cały mecz pod kontrolą Pitbulla, dobre długie wymiany. Muszę przyznać, że myślałem, iż będzie to łatwiejszy mecz dla Ferrera, może wynik na to nie wskazuje, że był to trudny mecz 6-3 6-4, ale moim zdaniem nie należał do najłatwiejszych. A więc jutro szykuje nam się powtórka z Monte Carlo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rafael Nadal - David Ferrer
Typ: 2
Kurs: 8,78
Bukmacher: Pinnacle
Drugi z rzędu taki sam finał. W Monte-Carlo Rafa wygrał 6-4 7-5 po naprawdę zaciętym boju. Czy tym razem David ugra więcej? Trudno powiedzieć, ale na pewno stać go na to, bo to właśnie po Nadalu najlepszy tenisista na cegle W TEJ CHWILI (zaznaczam) i chyba nikt nie ma wątpliwości. Ciekawe czy utrzyma tę formę do RG, ale francuskie korty raczej tak dobrze mu nie siedzą (najdalej był w ćwierćfinale, dwukrotnie). Rok temu w Rzymie był w finale pokonując Murray-a, Tsongę, Verdasco (który grał wtedy super, nie to co teraz), a przegrał właśnie z Rafą, a potem podczas French Open już mu tak dobrze nie szło. To z pewnością nie jest tak regularny zawodnik jak Nadal czy (dawniej) Federer, miewa wzloty i upadki, ale jak już trafia na swoje 5 minut to mało kto mu może zagrozić, co udowodnił tym i poprzednim turniejem. Wszystkie mecze wygrał 2-0, ale skupmy się na ostatnich dwóch, żeby podkreślić jak najbardziej obecną dyspozycję. 6-3 6-2 z Hanescu, 100% wygranych piłek (26/26) po trafionym pierwszym serwie - impressive, nie dał Rumunowi ani jednego BP. Półfinał z Almagro, także przecież świetnym na mączce, w końcu to Hiszpan, i mamy wynik 6-3 6-4, tym razem już mniej wygranych piłek, raz dał się złamać, ale Nicolas zagrał dobrzy mecz, nic nie może sobie zarzucić, po prostu Ferrer był za dobry i nic się nie dało zrobić. Nadal dzisiaj grał z Dodigiem, który zaskoczył wszystkich dochodząc do półfinału, wygrał bez większych problemów 6-3 6-2, ale zajęło mu to 1,5h i aż dwa razy dał się złamać, jak na kurs 1,01 to naprawdę nie było takie łatwe zwycięstwo. Zdecydowanie możemy się spodziewać powtórki z przed tygodnia czyli zaciętego i dobrego spotkania dwóch wybitnych specjalistów na kortach ziemnych, długich wymian, mało błędów, utrzymywania serwisu i być może sporadycznych break pointów, mega prawdopodobne że tym razem będzie jakiś TB. Polecam grać na Ferrera chociażby dla większych emocji, kurs jest tak dobry, że grzech nie zagrać i to nawet za większą stawkę, a jak nie czysty win to przynajmniej handi (setowe/gemowe) albo coś na live, ale wtedy już może być za późno w razie jak Ferrer dobrze zacznie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Za drobną stawkę można spróbować parę Gonzalez/Lipsky,którzy są rewelacją tego turnieju,jeśli chodzi o gre deblową.Ograli już m.i.n dobrych deblistów Melzera i Zimonjica a także parę Mirnyi/Nestor,więc forma jest.Bryany jak zwykle w sumie solidnie,ale Amerykanie na clayu tak dobrze jak na hardzie już sobie nie radzą.Bryan/Bryan w poprzednich rundach sporo problemów z parą Cermak/Ram oraz Knowles/Mertinak,gdzie dopiero po mistrzowskim tie-breaku wygrali oba spotkania.Sądze,że stać Gonzaleza i Lipskiego na zwyciestwo,kurs zachęcający i za drobne można spróbować.

Gonzalez/Lipsky 5,80
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Nadal – Ferrer 2 7,65(youwin) – 4/10
Ostatnio nie idzie mi zbyt dobrze w dobieraniu underdogów, od przyszłego tygodnia będę musiał zmienić trochę taktykę. No ale ostatni raz jeszcze spróbuję zainwestować w typ, dla wielu pewnie nierealny.
Nadal nie gra w Barcelonie tak dobrze jak w Monte Carlo, Ferrer natomiast wszedł na poziom jeszcze wyżej. W Monaco David stawił Nadalowi wielki opór, w 2 secie pachniało TB, kto wie jakby wtedy potoczyły się losy tamtego meczu…
Kurs grubo ponad 7,0 jest wzięty z kosmosu, Nadal to nie jest maszyna i jemu także może zdarzyć się słabszy dzień. Ferrer jest w życiowej formie, nigdy nie przepadałem za jego stylem, ale to co on wyprawia obecnie na kortach ziemnych jest godne podziwu.
Davidowi należy się ta wygrana jak mało komu, życzę mu tego z całego serca, bo dla mnie jest tenisistą z charakterem jakich jest coraz mniej…
Polecam zagrać tam, gdzie krecz=zwrot, bo Ferrer w tym turnieju korzystał podczas spotkań z pomocy lekarzy, ale w półfinale już było wszystko okej, także jestem dobrej myśli!
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Nadal – Ferrer 2 7,65(youwin) – 4/10

Ostatnio nie idzie mi zbyt dobrze w dobieraniu underdogów, od przyszłego tygodnia będę musiał zmienić trochę taktykę. No ale ostatni raz jeszcze spróbuję zainwestować w typ, dla wielu pewnie nierealny.

Nadal nie gra w Barcelonie tak dobrze jak w Monte Carlo, Ferrer natomiast wszedł na poziom jeszcze wyżej. W Monaco David stawił Nadalowi wielki opór, w 2 secie pachniało TB, kto wie jakby wtedy potoczyły się losy tamtego meczu…

Kurs grubo ponad 7,0 jest wzięty z kosmosu, Nadal to nie jest maszyna i jemu także może zdarzyć się słabszy dzień. Ferrer jest w życiowej formie, nigdy nie przepadałem za jego stylem, ale to co on wyprawia obecnie na kortach ziemnych jest godne podziwu.

Davidowi należy się ta wygrana jak mało komu, życzę mu tego z całego serca, bo dla mnie jest tenisistą z charakterem jakich jest coraz mniej…

Polecam zagrać tam, gdzie krecz=zwrot, bo Ferrer w tym turnieju korzystał podczas spotkań z pomocy lekarzy, ale w półfinale już było wszystko okej, także jestem dobrej myśli!
ja nie wiem co wy macie w głowach, żeby taki typ stawiać. Jak masz nadmiar pieniędzy to możesz mi przesłać. Nadal to maszyna do wygrywania na mączce i jemu zdarzają się słabsze chwile podczas meczów jak chociażby 2 set z Murrayem ale jest nie do ruszenia. Jedynie co może się zdarzyc to over 19,5 gema po 1.80 co proponował bet365 na ten mecz, bo 2-0 nie ma co grać. Także sklepie Nadal Ferrera napewno tylko ciekaw jestem, jak długo będzie stawiał mu opór.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
ja nie wiem co wy macie w głowach, żeby taki typ stawiać. Jak masz nadmiar pieniędzy to możesz mi przesłać. Nadal to maszyna do wygrywania na mączce i jemu zdarzają się słabsze chwile podczas meczów jak chociażby 2 set z Murrayem ale jest nie do ruszenia. Jedynie co może się zdarzyc to over 19,5 gema po 1.80 co proponował bet365 na ten mecz, bo 2-0 nie ma co grać. Także sklepie Nadal Ferrera napewno tylko ciekaw jestem, jak długo będzie stawiał mu opór.
Popieram.Wątpie aby był ktoś taki w tym sezonie aby pokonał Rafe na clayu.Jedynie kontuzja chyba może mu przeszkodzić w wygraniu jakiegoś meczu na mączce.Nadal jest bezkonkurencyjny jęśli chodzi o tę nawierzchnię i nikt mu nie dorównuje.Ferrer owszem gra bardzo dobrze co pokazał wczorajszy mecz z Almagro,ale Rafa gra o klase lepiej i nie widze żadnych szans Davida.Kurs duży bo i szanse malutkie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom