>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Barcelona, Bukareszt 18.04-24.04.2016

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Obserwuje Verdasco w turnieju w Bukareszcie i chlopak tam naprawde dobrze gra.. Wczoraj meczyl sie z Garcia - Lopezem ale drugi z hiszpanow wcale nie odstawal poziomem.. Jednym slowem grali naprawde niezly tenis.. Pouille wyrzucil Delbonisa, poza tym nic specjalnego.. Jest to gracz wg mnie mniej solidny, mniej rowny od Verdasco. Patrzac na przekroj calego turnieju i na forme jak i gre obu graczy dla mnie faworytem jest hiszpan.. Nie mowie, ze bedzie to latwy pojedynek ale mysle, ze nawet jak beda 3 sety, hiszpan wygra ten turniej.. Podsumowujac:
Verdasco vs Pouille Verdasco win 1.5
Z Nadala vs Kei
Nadal super forma, ale tak jak juz ktos wczesniej pisal to zmeczenie moze wyjsc.. Kei wyglada solidnie w tym turnieju i jak mu sie czacha nie zagotuje powalczy.. W tym meczu warto postawic na over gemowy, 3 sety.. Ja osobiscie ide bardziej ryzykownie: Kei wygra 1 seta po kursie 2.5.. Licze na dobre wejscie w mecz japonca, wygrana seta, a pozniej odzew Nadala i wygrana hiszpana 2:1. Rowniez powodzenia.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Verdasco vs Pouille
over 9.5 w 1 secie |1,75| bet365
Widziałem każdy mecz obu zawodników w Bukareszcie i ten typ to jedyne rozwiązanie na dzisiejszy finał, przynajmniej moim zdaniem. Można by długo dyskutować co do pozycji obu panów w rankingu ATP a szczególnie Hiszpana, który jest na 82 pozycji co porównując do np. Troickiego (zwykle do niego porównuję) to jest to totalne nieporozumienie bo Serb jest typowym przebijakiem i grając przeciwko niemu zwykle można dobrze zarobić. W tym momencie Verdasco by go szybko poskładał, ale to już inna bajka. Osobiście dziś bym się nie pokusił zagrać w żadną stronę bo staje na przeciwko siebie dwóch w sumie można powiedzieć, że nawet podobnych zawodników. Oboje na prawdę fajny solidny serwis i oboje nie szukają dłuższych wymian tylko starają się szybko kończyć akcję. Pouille tym swoim szybkim forhendem moża napsuć trochę krwi Hiszpanowi ale i również odwrotnie. Verdasco zaczął od Setkica, ktorego pokonał 2:1 chodź stracił pierwszego seta po tb, ale później na pełny, luzie do 1 i do 5. Następnie Albot pewnie do 3 i do 1. Następnie również pewnie Hasse po tb i do 3 i wcozraj Garcie Lopeza 2:1, gdzie wielu twierdzi, że się męczył bo nawet stracił seta, ale on to wziął pewnie na luzie do 3 i do 2, nie dając mu większych szans. Francuz zaczął od Lajovia i pewne zwycięstwo do 3 i do 4, następnie na jego drodze Ivo który jest totalnie bez formy i przejście do następnej rundy nie było problemem i pokonał go do 3 i do 4. Następnie Lorenzi, którego pokonał 2:1 ale po na prawdę równym spotkaniu, które mogło pójść w obie strony. Wczoraj zwycięstwo z Delbonisem 2:0 po tb i do 3, aż w końcu dzisiejszy finał. Tak jak mówię, oboje tak samo zmotywowani i będą dziś na pewno trzymać swój serwis i minimum 6:4 w pierwszym secie po takim kursie to ja biorę w ciemno i na prawdę polecam!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Nadal R. - Nishikori K.
Nishikori K. ::: 3,22 ::: 1/3 ⛔
Nishikori K. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3 ⛔
Powyżej 21 gemów ::: 1,75 ::: 1/3 ⛔

H2H 8:1 z lat 2008-2016. Grali ze sobą dość niedawno, bo podczas turnieju w Indian Wells wtedy też grałem w stronę Nishikoriego i nie trafiłem z typem. Teraz również idę w jego stronę z kilku prostych powodów. Już na Mastersie w Stanach Zjednoczonych w 1 secie Japończyk mógł wyjść na podwójne przełamanie, jednak ten moment był moim zdaniem kluczowym momentem meczu. Kei nie wykorzystał swojej okazji i od tego czasu już zaczął przegrywać sromotnie gemy.
Tym razem liczę na bardziej optymistyczny scenariusz przebiegu meczu dla mojego typu, bo kto jak kto, ale Nishikori jest tuż obok Djokovica chyba najtrudniejszym przeciwnikiem dla Hiszpana. Kei uwielbia grać w Barcelonie, wygrał ten turniej już 2 razy (2015, 2014). Teraz przyjdzie zmierzyć mu się z &quot;królem mączki&quot; który powoli dochodzi do głosu, co może tylko cieszyć wszystkich fanów tenisa ziemnego.
Grali ze sobą już w finale, turnieju Masters Madrid 2014 i tam Nishikori zabawił się z Hiszpanem jak z dzieckiem pierwszy set wygrał 6:2, ale doznanie kontuzji podczas tego meczu uniemożliwiło mu dokończenie meczu, ostateczny wynik to 2:6 6:4 3:0 dla Nadala, dzisiaj czas na wielki rewanż.
Wynik: 6:4 7:5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom