>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Barcelona & Bukareszt, 20-26.04.2015

Status
Zamknięty.
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Fognini Fabio - Nadal Rafael, 0:2@1,25

Nadal jest w trakcie przygotowań do French Open. Nie musi wszystkiego wygrywać, ale Foga będzie chciał ograć w sposób bezdyskusyjny. Uważam, że mecz może wyglądać na równy, ale będzie toczył się pod całkowitą kontrolą Nadala. Przegranie przez niego seta z niestabilnym Fogninim będzie dla mnie dużą niespodzianką.
Spojrzałem na kursy. Żałosne. Piszę o swoich przypuszczeniach, nie po to, żeby namawiać Was żeby grać na Nadala, ale żeby zastanowić się, czy szukać na siłę niespodzianki w przypadku dobrej gry Włocha. Moim zdaniem zostanie zmieciony z kortu. Nadal jest pamiętliwy... On nie lubi przegrywać dwa razy pod rząd z tym samym zawodnikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
DZIŚ KATASTROFA, PRZEPRASZAM JAK KTOŚ SKORZYSTAŁ.
TYP DNIA WSZEDŁ I TO BY BYŁO NA TYLE...
SWOJĄ DROGĄ FOGNINI AKA &quot;GORĄCA GŁOWA&quot; POKONAŁ DRUGI RAZ W TYM SEZONIE NADALA NA MĄCZCE !!!

ATP Barcelona:

Cuevas P. - Bautista-Agut R.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 2/10
Co tu dużo pisać, Cuevas to przede wszystkim nawierzchnia ziemna i odkąd w 2014 roku wrócił na korty, tak robi do tej pory całkiem niezłe wyniki, a nie zapominajmy o tym, że w tym roku wygrał już 1 turniej ATP w Sao Paulo. Później w Rio po 3 setach przegrał z Rafaelem Nadalem więc to żadna ujma, na kolejnym turnieju zatrzymał go finalista Juan Monaco grający przed własną publicznością, a warto dodać, że przegrał z nim po 3 setach czyli podjął walkę.
Hiszpan zawodzi w tym sezonie po całości, ale tak to już bywa w tenisie i ogólnie z zawodnikami. Po świetnym sezonie przychodzi kryzys i gorsze wyniki, tak się też dzieje z Bautistą-Agutem. Tak szczerze w to w tym roku pokonał tych co miał pokonać, a jeżeli trafił na kogoś odrobinę lepszego od siebie (Berdych, Monfils, Gasquet) czy będącego w formie jak np. Jack Sock wtedy mecz dla niego kończył się najczęściej wynikiem lose.
Wynik: (5)6:7 2:6 ⛔ @Edit: Szkoda, że Cuevas nie wyszedł w 1 secie na podwójne przełamanie, a miał do tego 3 okazje.
Paire B. - Kohlschreiber P.
Paire B. +1,5 seta ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 2:2 z lat 2012-2013 i ostatnie dwa mecze wygrał właśnie Francuz, a to powinno dać nam od razu do myślenia, że ten mecz może być bardzo zacięty. Ja to nie raz już pisałem, że odnośnie &quot;Kolby&quot; to nie mam szczęścia i wiele razy grając przeciwko niemu, albo na niego po prostu nie trafiałem z typem. Dziś jednak pomimo to próbuję kolejny raz, bo szanse są dość spore. Niemiec w tym sezonie gra kichę, słabo, nikogo dobrego nie pokonał, do tego często tracił sety.
Francuz to co prawda tenisowy czajnik (gorąca głowa), ale nie raz potrafił zagrać genialny mecz przeciwko zawodnikowi z czołówki. W tym sezonie widać ewidentnie, że się stara łapać punkty, nie bez powodu wygrywał ITFy i Challengery.
Wynik: 4:6 (6)6:7 ⛔ @Edit: Teraz po rozum do głowy przyszedłem, lepiej było grać over gemowy. Człowiek cały życie się uczy. :cool:

Lopez F. - Andujar-Alba P.
Andujar-Alba P. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 1:0 z US Open 2012 roku, gdzie po morderczych 5 setach wygrał Lopez. To dziwne, że spotkali się tylko raz skoro obaj pochodzą z Hiszpanii gdzie turniejów jest dość dużo. Wczoraj zdziwiło mnie to, że Pablo w jednym buku na starcie był dogiem i już myślałem, że to będzie promocja dnia po 2.50, ale kursy zostały szybko zweryfikowane, co mnie wcale nie dziwi.
Andujar-Alba gra tu świetnie, dwóch solidnych zawodników ma już na rozkładzie - Ramos i Mayer. Lopez jest o 4 lata starszy, nie ta szybkość, on lubi zdecydowanie szybsze nawierzchnie gdzie swoim slajsem może kręcić piłki. Sam wynik z Illhanem i 3 set 7:6(5) mówi nam wszystko. Jedynie co mnie martwi to fakt, że w następnej rundzie będzie czekał prawdopodobnie Rafael Nadal.
Wynik: 3:6 4:6 ✅ @Edit: Typ dnia!

Robredo T. - Granollers-Pujol M.
Powyżej 20 gemów ::: 1,72 ::: Pinnacle ::: 2/10
To dziwne bo kolejny raz dwóch Hiszpanów rozegrało ostatnio ze sobą dopiero pierwszy swój bezpośredni pojedynek. Było to w Monte-Carlo gdzie wygrał Robredo 6:1 6:1. Podobno nic dwa razy się nie zdarza i na to też liczę dzisiaj. Granollers-Pujol tutaj jakby odżył i w końcu zaczął grać na miarę swoich możliwości. Na pewno będzie chciał się zemścić za tą kompromitującą porażkę z przed kilkunastu dni. Dwa pewne zwycięstwa nad Matosevicem i Tsongą robią dobre wrażenie. Myślę, że linia 20 gemów zostanie spokojnie pokrywa nawet w 2 setowym meczu.
Wynik: 6:2 6:2 ⛔ @Edit: 2 gemy więcej ???? .
Estrella V. - Klizan M.
Estrella +1,5 seta ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 2/10

Grali ze sobą w tym roku w Quito gdzie Estrella wygrał cały turniej, pokonał wtedy Klizana 6:2 6:2. Tym razem co prawda może być inaczej, ale reprezentant Dominikany to starszy facet, bardzo ambitny i waleczny. Na pewno nie odpuści ani jednej piłki, zresztą ma już tutaj na rozkładzie dwóch dobrych tenisistów jak Cilic i Dominic Thiem. Mączka to jego ulubiona nawierzchnia, a Klizan jak to Klizan. Ma dużo przestojów w grze, znany jest z gorącej głowy, lepsze mecze przeplata z tymi gorszymi. Pokonał Monaco, ale Juan po wygraniu 1 seta, kompletnie przestał grać. Drugi set przegrał do 0, a później po prostu jakoś to się potoczyło, Klizan przełamał i po meczu. Argentyńczyk już nie był w stanie odrobić brejka.
Wynik: 4:6 3:6 ⛔
ATP Bucharest:
Bolelli S. - Haider-Maurer A.
Bolelli S. ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 2/10
Bolelli ten sezon ma całkiem udany, zresztą wygrał szlema w deblu razem z Fabio Fogninim. H2H 1:1 z lat 2010-2014 i zawsze urywali sobie po secie, choć jeszcze ani razu nie grali na nawierzchni ziemnej. Większe szanse dzisiaj daje Włochowi który jest zdecydowanie bardziej doświadczony, a rok temu wygrał 3 turnieje o randze Challenger. Jeżeli spojrzeć na wyniki Simona w 2015 roku to nie zachwycają, ale jeżeli przyjrzeć się im dokładnie to porażki wcale nie dziwią, bo trafiał ciągle na zawodników z czołówki.
Haider-Maurer chyba mnie nigdy nie przekona, co prawda w tym sezonie całkiem przyzwoite wyniki, ale patrzę i widzę, że nikogo dobrego on nie pokonał. Tomic - kiepski gracz na mączce, Gulbis to wiadomo największa porażka 2015 roku, pokonał Robredo w Rio, ale Hiszpan wtedy wracał po kontuzji i grał bardzo słabo. Liczę na 3 sety 2:1 dla Włocha.
Wynik: 6:4 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Paire - Kohlschreiber ---- Kohlschreiber @ 1,54 ✅
Benoit Paire próbuje poprawić swój ranking i trzeba przyznać, że mu się to coraz lepiej udaje, bo jeszcze na początku roku był bodajże koło 100 miejsca, a teraz jest 78. W ubiegłym roku zaliczył w Barcelonie 2 rundę, a teraz jest już w 3, więc pewnie jest zadowolony z wyniku. Jego rywal Niemiec Kohlschreiber rok temu był w ćwierćfinale, a w 2013 nawet w półfinale tej imprezy. Niemiecki tenisista rok zaczął niezbyt dobrze, ale ostatnio poprawił swoją grę i w Monte Carlo grał już całkiem nieźle. Paire zaliczył w Monte Carlo 2 rundę - wygrał z Kudlą, a przegrał z Simonem, w Barcelonie najpierw pokonał zawodnika z dziewiątej setki rankingu, a następnie Gulbisa. Nie są, więc to osiągnięcia szczególnie imponujące, można powiedzieć, że gra on obecnie na swoim normalnym poziomie typowym dla niego w tym roku i nie pokonał żadnego tenisisty, który byłby od niego zdecydowanie lepszy. Kohlschreiber jest od Francuza znacznie wyżej w rankingu, poprawił ostatnio swoją grę, bo w Monte Carlo najpierw pewnie pokonał Kukushkina, później przegrał nieznacznie z Bautistą Agutem, a w Barcelonie wygrał z Kuznetsovem. Niemiec jest na pewno bardzo zmotywowany by obronić punkty za ćwierćfinał i by ustabilizować formę na wysokim poziomie. Jest generalnie tenisistą lepszym niż Paire i z mocniejszą stroną mentalną, więc sądzę, że Kohlschreiber wygra to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Tommy Robredo v Marcel Granollers (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 62 62 ⛔⛔⛔
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2,75
Bet365
@edit
mecz nie wyglądał tak jednostronnie jak wynik na papierze...
Spotkanie dwóch Hiszpanów w Barcelonie? Oj na pewno będzie tutaj sporo walki i nikt na pewno nie odpuści. &quot;Groszek&quot; potrafi błysnąć na mączce i na pewno po pokonaniu Tsongi morale wzrosły i Marcel będzie miał dużą motywację zrewanżować się Tommiemu za dotkliwą porażkę ostatnio w Monte Carlo. Rok temu żaden z nich w Barcelonie nie pograł za długo a teraz pojawia się szansa na QF, więc walka też o sporo punktów do rankingu. Oczywiście faworytem jest tutaj Robredo, który już jest całkiem blisko swojej optymalnej dyspozycji ale... ale nie skreślałbym tutaj Marcela i myślę, że stać go na walkę i ugranie seta z bardziej doświadczonym kolegą ????
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Garcia-Lopez G. - Rosol L. 1 @1.61 Sportingbet ::: 2/10j✅✅
Zarówno jeden jak i drugi potrafią grać na cegle. GGL po dobrym występie w Zagrzebiu przygasł i nie prezentował nam pełni swoich umiejętności. W Rumunii wreszcie zaczął wygrywać, nie miał problemów z słabym Giustino i bez większych problemów pokonał Baghtadisa, który jednak cegły nie lubi i bardziej traktuje to jako zło konieczne. Rosol w Bukareszcie osiągał do tej pory naprawdę dobre wyniki, m.in. zwyciężył tutaj 2 lata temu a rok temu był w finale. Teraz formy nie prezentuje zbyt dobrej. W Monte Carlo uległ Tomicowi, który z grą na cegle ma tyle wspólnego co Fognini z chłodną głową. Tutaj poradził sobie w pierwszym meczu z mocno przeciętnym Lajoviciem. Stoczyli w sumie 3 sety. GGL jest tutaj mimo wszystko faworytem, jest w lepszej formie. Powinien tutaj wygrać.
Nishikori + Robredo @1.74 Marathon ::: 3/10j⛔⛔
Czekam jeszcze aż więcej buków wystawi ofertę na Robredo.
Tommy wreszcie zaczyna pokazywać formę, jako prezentował pod koniec zeszłego roku. Bardzo dobre mecze z Grannolersem oraz Kukushkinem. Nie dawał im większych szans, łamał ich jak chciał. Po drugiej stronie kortu stanie Klizan, będący ostatnio również w całkiem niezłej dyspozycji. Wygrał w Casablance, tutaj pokonał już m.in. Juana Monaco i Estrellę. Gdyby miał tylko nieco inną drabinkę, mógłby tutaj zajść jeszcze dalej. Nie daję mu jednak większych szans z Tommym.
Kei ta sama sytuacja co wyżej. Po przejściu na cegłę gra coraz lepiej, Gabashvili jeszcze sobie trochę przy nim pograł, natomiast Giraldo dał radę ugrać jedynie 3 gemy. Bautista nie jest już w tej formie co rok temu, wciąż jednak gra nieźle, czego efektem są zwycięstwa nad Cuevasem i Belluccim. Moim zdaniem nie stać go jednak na pokonanie Japońca.
Na koniec dwa typy, w które raczej lepiej nie inwestować zbyt dużo :]
Andujar-Alba P. - Fognini F. 2 @1.58 Pinnacle ::: 0.5/10j⛔⛔
Fabio &quot;gorąca głowa&quot; Fognini zmierzy się z Hiszpanem Andujarem. Pablo słabo wchodzi w mecze, ale później już idzie mu całkiem nieźle. W Barcelonie póki co przyzwoite wyniki. Fabio pokonał dzisiaj zaskakująco Nadala, i to 2:0. Zagrał bardzo dobry mecz, kilka punktów zdobył w pięknym stylu. Najbardziej obawiam się o jego głowę i chęć do gry. Jeśli zachowa spokój i skupi się na grze, nie powinien mieć problemów z Andujarem. Umiejętności w końcu ma ogromne.
Simon G. - Gimeno-Traver D. 2 @4.14 Pinnacle ::: 0.5/10j✅✅
W tym przypadku kieruję się głównie tzw. &quot;czutką&quot;. Cegła to nawierzchnia, która najbardziej leży Gimeno. Póki co pokazuje się z całkiem niezłej strony, najgroźniejszego rywala jakiego miał do tej pory - Troickiego - pokonał. A faworytem wcale nie był. Simon ograł tutaj powracającego po długiej przerwie Janko Tipsarevicia. Myślę jednak, że gdyby Serb miał więcej siły to niekoniecznie oddałby drugiego seta mając przewagę brejka i oddając 5 gemów z rzędu. A w trzecim gdyby zdrowie pozwoliło spokojnie mógłby powalczyć z Simonem. Gilles przebijaka potrafi zamęczyć tym swoim przebijaniem piłki rywali, aż będą popełniać w końcu błędy. Jest nazywany uboższą wersją Nadala, i jest w tym sporo racji. Nie ma przede wszystkim uderzenia kończącego. Gimeno póki co fajnie tu gra, z niezłej strony pokazał się w Casablance, może tutaj sprawić niespodziankę.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Kohlschreiber - Ferrer ---- Kohlschreiber +6 gemów @ 1,49 ✅

Po raz kolejny typ z &quot;Kolbą&quot; w roli głównej. Tym razem przeciwnikiem Niemca będzie David Ferrer, czyli zawodnik z bardzo wysokiej półki. O Kohlschreiberze pisałem w swoim poprzednim poście, więc nie będę powtarzał, natomiast dodam parę słów o Hiszpanie i poprzednich meczach między tymi panami. Ferrer ma jak do tej pory bardzo udany sezon. Wygrał chyba 3 turnieje, w tym jeden na mączce w Rio. Forma jest od początku roku i raczej nie widać, by miała go opuścić w najbliższym czasie. W Barcelonie pokonał słabego już Montanesa, a później młodego Ymera. Tym razem przeciwnik będzie znacznie trudniejszy, bo nie dość, że jest wysoko sklasyfikowany w rankingu, to odzyskał dobrą formę w ostatnim czasie. H2H wynosi 9-3 dla Ferrera, ale postanowiłem przyjrzeć się tylko ich meczom z 2014 i 2013 roku. Auckland 2013 - zwycięstwo Ferrera różnicą 6 gemów, Rzym 2013 - Kohlschreiber nie wyszedł na kort, Cincinnati 2014 - zwycięstwo Ferrera po niezwykle zaciętym meczu w 3 tiebreakach, Wiedeń 2014 - zwycięstwo Ferrera w 3 setach 6-3 2-6 7-6. Jak widać, w żadnym z tych meczów Niemiec nie przegrał różnicą większą niż 6 gemów, a sporo spotkań miedzy nimi było bardzo zaciętych. Faworytem oczywiście jest Hiszpan, ale będzie mu niezwykle trudno rozgromić Kohlschreibera. Hiszpan zresztą w ostatnich latach nie osiągał w Barcelonie dobrych wyników - 2 runda w 2013 i 2014, natomiast Niemiec był rok temu w ćwierćfinale, a rok wcześniej w półfinale. Lubi tu grać i uważam, że powalczy.
 
E 107

emile44

Użytkownik
Simon - Gimeno DW 2:0 1,65 Bet365 ⛔
już 1.72 podbijamy stawkę ;p
Tragedia , jestem tym meczem niesamowicie zniesmaczony , oczy bolały od gry Simona i jego pretensji nie wiadomo do kogo , pierwszego seta Hiszpan jakby nie wierzył , że może wygrać potem uwierzył i pozamiatał. Zwyciężył zasłużenie prowadził wymiany a Simon - serwis fatalnie , dużo UE jedyne na plus to akcje przy siatce. Szkoda gadać ...
Jak dla mnie to największy pewniak po niezłym kursie na jutro , Simon pokazał się z dobrej strony w meczu z Janko , dał się raz przełamać , ale potem odrobił stratę wygrywając 5 gemów z rzędu. Zaś Gimeno swoje już zrobił w tym turnieju mecz z Troickim grał jako tako , lecz dzisiejszy mecz z Mekticem to poziom challengerowy, typowa przebijanka i kto pierwszy popełni błąd , jutro Francuz będzie bezlitosny. Typ do grania za dużą stawkę.
Vesely - Karlović 1 1,53 Bet365 ✅ brawo Vesely , w pierwszym secie 2 razy problem z utrzymaniem podania , ale w kluczowych momentach dobre zagrania. Drugi set pod dyktando Czecha , który już w pierwszym gemie przełamał.
Karlović - ziemia to nie jego teren , dobry serwis z Coricem go uratował , jednak tutaj trafia na lepszego rywala , Czech jak na razie zmiata rywali z kortu co prawda Jaziri i Schwartzmann to nie jakieś tuzy , ale wygrał z nimi bez problemu. Czech wydaje się wkraczać na właściwe tory i jutro będzie wygrywać większość długich wymian , a jego serwis również działa do tej pory bez zarzutu , jak dla mnie ma większy potencjał niż 46 lokata którą zajmuje obecnie.
W Barcelonie ciężkie mecze do grania Nishikoriego i Ferrera po takich kursach uważam , że grać się nie opłaca , a mecz Fogniniego z Andujarem - wielka niewiadoma. W Bukareszcie Monfils - niski kurs na zwycięstwo , a że wygra 2;0 z Bollelim nie postawię , zaś w meczu Garcii z Rosolem skłaniałbym się do grania na Hiszpana ale też nie za duże stawki.
Pomogłem - podziękuj !
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Pablo Andujar v Fabio Fognini dla Mecz. (1.50) WYNIK 61 63 ⛔⛔⛔ ????
???? Guillermo Garcia-Lopez v Lukas Rosol dla Mecz. (1.50) WYNIK 64 76 ✅✅✅
KURS: 2,25
Bet365
@edit
Fog!! Kur..!! Klasyczny mezalians :;/:
Konsekwentnie w GGLa! Wg mnie jest on aktualnie w lepszej formie niż Rosol. Owszem Lukas zaczął grać lepiej, ale to jeszcze nie to. Ogromne męczarnie z chimerycznym Lajovicem, który miał UWAGA 18 break pointów w meczu z Rosolem! Wykorzystał tylko cztery takie szanse i jestem przekonany, że GGL w takiej sytuacji wykorzystałby ich znacznie więcej. Walka o SF, więc stawka spora, GGL tego nie puści...
Fog ???? Oj dziś wielu przez niego przegrało... Nie ma się co oszukiwać, Fog odprawiając Nadala sprawił olbrzymią sensację i nie ze względu na słabą grę Hiszpana tylko ze względu na swoją fantastyczną postawę. Pełna koncentracja, ogromna wola walki -&gt; polecam sobie oglądnąć gema przy stanie 5:4 w drugim secie w jaki nieprawdopodobny sposób &quot;makaron&quot; odłamał Nadala, czapki z głów!! Jeżeli tylko Fabio potraktuje mecz z Andujarem poważnie (a na trybunach kibicuje mu Flavia Pennetta ???? więc motywacja jest) to nie widzę większej szansy dla Pablo, mimo iż jest na fali wznoszącej. Dodam tylko, że Fog potrafi grać z Andujarem (H2H 5:0 dla Włocha). Na takiej fazie turnieju, gdzie gramy o SF, Włoch odpuścić już nie powinien. Wiem, że to hot head jeden z największych w tourze, ale po tym co dziś widziałem dam mu szansę!

================================================== ===
???? Gilles Simon v Daniel Gimeno-Traver (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 76 46 26
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3,00
Bet365
@edit
No i Gimeno powalczył :spokodfhgfh:

Daniel pomalutku, pomalutku buduje formę przed najważniejszymi turniejami na CLAY tego sezonu. W Casablance już prezentował się delikatnie pisząc bardzo solidnie, gdzie osiągnął finał tej imprezy pokonując po drodze Veselego czy rewelację tamtego turnieju Ouahaba. Tutaj powalczył z Troickim i mimo porażki w pierwszym secie później już zdominował mecz. Wiadomo, że na mączce Gimeno-Traver czuje się najlepiej a stawką tego meczu jest SF, więc na pewno da z siebie wszystko. Rywalem jego będzie regularny do bólu Simon. Nie mniej jednak Francuz miewa swoje &quot;humorki&quot; i czasami potrafi zgubić sety z dużo niże notowanymi rywalami (Jaziri, Kuku, Struff). Dziś też już przecież w drugim secie przegrywał z powracającym Janko, ale jednak odrobił straty... Z Danielem wg mnie o odrabianie strat będzie mu znacznie trudniej niż z Tipsą. Zapowiada się mecz walki, który moim zdaniem rozstrzygnie się w secie trzecim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Dzisiaj będzie nietypowo ???? Przepis na kurs ~1,4 - 1,5 na jutro to AKO z następujących zakładów:

1) Andujar - Fognini: under 12,5 gemów w 1. secie @ 1,142 // 6-1
2) Kohlschreiber - Ferrer: over 7,5 gemów w 1. secie @ 1,125 // 3-6
3) Simon - Gimeno-Traver: over 7,5 gemów w 1. secie. @ 1,125 // 7-6

AKO: 1,445 ✅

Wszystko grane w bet365.

ad 1) Tu wszystko trzeba rozpatrzyć pod kątem Klauniniego: albo mu się zachce, albo się mu nie zachce. Jeśli Fogowi się zachce, to pyknie Andujara w 1. secie bez konieczności rozgrywania TB - zrobił to już do tej pory 5 razy. Jeśli Fog strzeli focha to da się połamać albo sam się połamie w kluczowym momencie i po frytkach - set dla Andujara. W obu przypadkach prawdopodobieństwo TB znikome.

ad 2) David Ferrer co między fajką a fajką biega do każdej piłki i Kolba co ma dobry serwis i rozgrywa zza linii końcowej - tutaj nie ma mowy o jednostronnym 1 secie, a na pewno nie z podwójnym przełamaniem. Co prawda cegła faworyzuje Ferrera, ale jeśli oddaje się kilka gemów Ymerowi - ba, daje mu się przełamać - to sprawa nie wygląda tak oczywiście.

ad 3) Dwa przebijaki - szkoła francuska i szkoła hiszpańska (raczej z dolnej półki). Kto będzie przebijał dłużej, ten wygra. Teoretycznie nawierzchnia lepiej pasuje Gimeno-Traverowi, ale to Francuz stawia barykady za linią końcową i ciężko go zmusić do błędów. Dwa gemy po każdej stronie to imho minimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
C 7

cfc1905

Użytkownik
Andujar - Fognini 2 @1.5
Jestem pod duzym wrazenie Fabio ktory w krotkim odstepie czasu dwa razy pokonal Nadala na ziemi co nie jest latwym zadaniem, z kolei Andujar rozgrywa najlepszy turniej w tym sezonie, lecz pokonanie przecietnego Mayera czy slabo spisujacego sie Lopeza moze nie wystarczyc na Fogniniego. Do tego turnieju jego wyniki byly tragiczne przegrywal mecz za meczem. Obaj tenisisci grali ze soba w Rio gdzie Fognini latwo pokonal Andujara. Jezeli Fabio nie zacznie pajacowac na korcie to powinien wygrac ten mecz
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Wybaczcie, za kolejną porcję ????
================================================== ===
???? Martin Klizan v Tommy Robredo (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 76 64 ⛔⛔⛔
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2,50
Bet365

@edit
walka była, brakło szczęścia na 3 sety...

Jeden i drugi na fali wznoszącej i mecz powinien być bardzo zacięty. Dziś oglądałem mecz Robredo z &quot;Groszkiem&quot; i Tommy zagrał dobre spotkanie. Widać było mobilizację, wolę walki i był bardzo skuteczny przy break pointach. Na pewno zależy mu tutaj na dobrym wyniku aczkolwiek teraz dostaje nieobliczalnego (jak jest w formie) Klizana. Wg booków Robredo jest tutaj faworytem, może i jest, ale chyba nie aż takim jak wskazują to kursy... Jak najbardziej Słowak jest na tyle w dobrej formie, aby był w stanie wygrać seta z faworyzowanym Hiszpanem. Ba, nie zdziwię się jak wygra i całe spotkanie, ale typowanie kto wygra jest wg mnie trudniejsze niż stwierdzenie tego, że zobaczymy w tym meczu sporo walki. Ja typuję w &quot;starym, sprawdzonym stylu&quot; trzy sety ????

================================================== ===
???? Kei Nishikori v Roberto Bautista-Agut (Liczba setów 2-drogowo) dla Mecz. WYNIK 62 36 61 ✅✅✅
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 3,25
Bet365


@edit
tutaj zgodnie z planem ;)

Panowie spotkali się raz rok temu i to właśnie w tym turnieju. Górą po trzech setach okazał się Kei, jednak w tamtym meczu nie był on tak wyraźnym faworytem, jak jest dziś. Nishikori gładziutko przejechał się po Gabie i Giraldo, ale teraz poprzeczka będzie zawieszona trochę wyżej. Roberto również jeszcze bez straty seta tutaj a po drodze pokonał Belluciego i Cuevasa. Hiszpan przebudził się w Monte Carlo, gdzie w końcu pokazał się z lepszej strony i jak na razie utrzymuję tę dyspozycję. Grając &quot;u siebie&quot; z turniejową &quot;jedynką&quot; na pewno da z siebie wszystko i będzie chciał się dobrze zaprezentować przed własną publicznością. Kei jak wiemy rok temu tutaj wygrał, więc sporo punktów ma do obrony, więc również nie odpuści. Liczę na bardzo dobre spotkanie z strony Hiszpana, bo oczywiście Kei jest w ostrym gazie i trzeba wpiąć się na wyżyny, aby z nim powalczyć. Jak najbardziej Roberto na to stać!
 
J 202

jazirii

Użytkownik
Klizan - Robredo 1 @3,00 + over 21,5 1,83 bet365 ✅
Typ na Słowaka z prostego względu, kurs tutaj jest źle wystawiony, maksymalnie 2,5 na Klizana w tym spotkaniu. Słowak jest w formie o czym już wspominałem, opisując jego grę, jest waleczny, dobrze się porusza po korcie, ma dobry serwis. Robredo na pewno jest tutaj faworytem, ale lekkim fawotytem, a nie pewnym. Hiszpan ma swoje plusy jak doświadczenie, ogranie, ale czasami popełnia błędy, chociażby jak w spotkaniu z Milosem, że przez nie przegrał to spotkanie, tutaj mecz będzie wyrównany, najprawdopodobniej 3 setowy, polecam zagrać też over gemowy.

Garcia Lopez - Rosol 1 @1,50 bet365 ✅
Hiszpan powoli łapie formę, po kompromitującej porażce z Ouahabem, bardzo dobrze rozpoczął turniej w Rumunii, a jego dyspozycja znowu jest lepsza niż byla, w tam tym sezonie bardzo dobrze się Garcia zaprezentował na clayu, tocząc nawet 3 setowe spotkania z Novakiem Djokoviciem. Z kolei Rosol upada coraż niżej, gra coraz gorzej, przegrana z Tomiciem na clayu, który na tej nawierzchni nigdy nic nie pokazał oraz wymęczony mecz z Lajoviciem, nie pokazują*go w dobrym świetle. Widziałem go dzisiaj jeszcze w deblu, słabo zagrał w wymianach, zepsuł parę banalnych volleyi, nie wydaje mi się, aby jutro Czech miał swój dzień.

Simon - Gimeno Traver 1 @1,25 ⛔ + DW 2-0 1,66 ⛔ bet365 (zastanawiające kursy na live przy 5-2 Gimeno kurs na seta Simona 8, 5-3 6,50, przegrywając w tie-breaku przy stanie 5-3 3,95, a na mecz przy stanie 5-2 kurs na zwycięstwo 2,25, naprawdę dziwiły te kursy, Traver wygrał wszystko jasne
Simon miał dzisiaj cięzki mecz z Janko, który się już znacząco poprawił, dużo bardziej regularny, nie popełniał DFów, mecz był cięzki, ale Simon był ostatecznie lepszy. Francuz nie popełnia błędów, trzyma piłkę w korcie, gra wyrzucająco, potrafi skończyć, trafia mu się*as serwisowy, Gimeno przebija piłkę, ale nie potrafi grać winnerów, dodatkowo Francuz jest bardziej regularny od niego, można pobrać handicap, bądź dw jeszcze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 227,9K

dx2

Użytkownik
Simon-Gimeno Tr. 1 @1.3
Teoretycznie moge zrozumiec, ze turniej rangi ATP 250 nie jest juz mega atrakcja dla zawodnika z czolowki jak Gilles Simon, kiedy w ciagu jednego miesiaca sa turnieje jak monte Carlo, Madryt i Rzym, a zaraz pozniej French Open. Simon sobie jednak ten turniej generalnie upodobal. Francuz jest trzykrtoynym triumfatorem tego turnieju i nikt nie wygral tu tyle meczow z aktywnych graczy co Gillws Simon. Na tym etapie n ie spodziewam sie porazki Francuza. Simon nie rzuci na szale 100 % umiejetnosci, ale uwazam, ze przycisnie kiedy trzeba, wyciagnie kilka bardzo dobrych zagran i to wystarczy na koniec meczu. Daniel Gimeno Traver moze byl finalista w Casablance, ale Hiszpan zbyt rzadko gra dobrze. Gimeno jest bardzo dobry na challengery i ma te kilka swoich upodobanych turniejow w cyklu glownym, ale ogolnie nie jest to zawodnik do grania regularnie na wysokim poziomie. Gimeno na pewno ma przewage silowa nad Simonem. Hiszpan dysponuje lepszym serwisem, a jego czesto odwrocony forehand potrafi zaskoczyc. Problem jednak jest tez taki, ze strone backhandowa Gimeno najchetniej by wyrzucil ze swojego repertuaru. Gimeno lubi zaatakowac i skracac wymiany, gdy na przeciwko jest rywal technicznie lepszy, ale to nie jest w tenisie zadna filozofia w koncu niezaleznie od zawodnika. Hiszpan stylem przypomina mi troche Igora Andreeva. Simon to duzo bardziej wszechstronny gracz, mysle ze jeszcze pogra. Poza tym bardzo duzo sympatii na przestrzeni ostatnich sezonow wsrod rumunskieh publicznosci zyskal sobie Simon faktem, ze regularnie tu przyjezdza i juz 3-krotnie wygrywal, wiec w waznych momentach to Francuz bedzie miec tu wsparcie. W moim mniemaniu Simon jeszcze tutaj zagra conajmniej mecz. Dlatego juz wole wziac nieduzy kurs i szukac jakiegos innego typu obojenie z jakiej dyscypliny niz na sile pakowac sie w jakies underdogi.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Rosol po 2.6 z Garcia 5Dimes ⛔ bylo blisko do 3 setow;p
W tasiemcu mam na garcia, ale po zatwierdzeniu kuponu obczailem h2h jeszcze raz i widze ze Rosol tutaj broni punktow za zeszly rok, gdzie Garcia odpadl rok temu w pierwszej rundzie. Oczywiscie kontra wiec mi wszystko jedno kto wygra, ale widze tutaj value na rosola. Moze i clay to nie jest jego ulubiona nawierznia, w przeciwienstwie do przeciwnika, ale powalczyc umie a wymeczony mecz z Lajovicem niczego nie potwierdza. Wynik 2:1 dla ktoregos z panow bo masowka na Garcia sie w dwoch setach nie skonczy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Barcelona:
Klizan M. - Robredo T.
Powyżej 20 gemów ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10
Klizan M. +1,5 sets ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 2/10

Obaj zawodnicy są ostatnio w dobrej formie, o czym świadczą ich wyniki. Klizan wygrał Casablance, tutaj pokonał w dobrym stylu Estrellę i Juana Monaco, nawet na turnieju w Miami urwał set samemu Novakowi Djokovicowi, a to tylko świadczy, że Klizan w końcu zaczął grać swój najlepszy tenis.
Robredo znany jest przede wszystkim z długich meczów, najczęściej kilku setowych i na to liczę tym razem. Jak na razie Hiszpan przed własną publicznością nie zawodzi, dwa pewne zwycięstwa w tym jedno jak kolejnym rodakiem Granollersem, ale Marcel w tym roku ewidentnie jest pod formą i ja się na nią wczoraj nabrałem po jego wynikach nad Tsongą i Matosevicem.

Wynik: 7:6(5) 6:4 ✅

Andujar-Alba P. - Fognini F.
Powyżej 20 gemów ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 2/10
Fognini F. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 2/10

Zapowiada się genialny mecz w Barcelonie. Hiszpan przed własną publicznością gra świetnie, pokonał już 3 solidnych zawodników bez większych problemów - Ramosa, Mayera i Lopeza. Myślę, że i w tym meczu postawi czoło, bo na pewno stać go na walkę z Włochem który znany jest z bujnej psychiki. Taki zawodnik potrafi dojść do 3 finałów pod rząd w turniejach ATP, z czego aż dwa wygrać, a momentami gra czasami nawet i długofalowo po prostu bardzo słabo i przegrywa mecz za meczem. Fognini wygrał w tym roku jeszcze Australian Open w deblu razem z Bolellim. To co mocno przemawia na korzyść Włocha to H2H 0:5 od 2005 do 2015 roku bez straty seta. Fabio powinien to wygrać skoro już dwa razy w tym roku pokonał Rafela Nadala i teraz nie bardzo wypada odpaść z Pablo Andujarem-Albą który też miał kiedyś 2 piłki meczowe w meczu przeciwko królowi mączki, ale wątpię by to zwycięstwo dzisiaj przyszło mu łatwo tak jak w poprzednich pojedynkach między nimi.
Wynik: 6:1 6:3 ⛔ @Edit: Szkoda, bo pierwsza myśl to była gra na Hiszpana.
ATP Bucharest:
Garcia-Lopez G. - Rosol L.
Rosol L. +1,5 seta ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 21 gemów ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 0:1 i to z przed dwóch lat gdzie spotkali się właśnie na tym turnieju. Bez większych problemów wygrał Rosol. GGL po dobrym początku roku i wygranym turnieju w Zagrzebiu, teraz ewidentnie spuścił z tonu i nie jest już taki mocny jakby się mogło wydawać. W Rumunii zaliczył dwa pewne zwycięstwa, pierwsze to pominę, ale pokonanie Baghdatisa wielkiej chluby mu nie przynosi. Z tego co wiem Cypryjczyk zaczął mecz od 2 przełamań, więc z serwisem Hiszpana wcale tak dobrze nie jest. Rosol w tym meczu na pewno powalczy, stać go nawet na niespodziankę tak jak w 2013 roku.

Wynik: 6:4 7:6(7) ⛔

Bolelli S. - Monfils G.
Powyżej 20 gemów ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 2/10
Bolelli S. +1,5 seta ::: 2,14 ::: Pinnacle ::: 1/10
H2H 1:1 z lat 2007-2015. O Włochu pisałem już ostatnio więc nie ma sensu się powtarzać, gra równo, zatrzymują go jedynie zawodnicy z czołówki. Tutaj odniósł już dwa pewne zwycięstwa. Po drugiej stronie siatki nieobliczalny Monfils który zaprezentował się ostatnio całkiem nieźle w Monte-Carlo, tutaj co prawda pokonał Youzhnego oddając mu zaledwie 2 gemy, ale Rosjanin w tym sezonie gra niezwykle słabo. Za mniejszą stawką spróbuję na jednego seta dla Włocha po dość dobrym kursie.
Wynik: 3:6 (4)6:7 ✅
Karlovic I. - Vesely J.
Powyżej 23 gemów ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 2/10
Karlovic I. +1,5 seta ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 1:0 z 2014 roku, gdzie grali w Niemczech na mączce. Tym razem liczę na podobny scenariusz meczu. Obaj zawodnicy świetnie serwują, ale większe doświadczenie stoi za Karlovicem. Pomimo, że nazywany jest drewnem (i słusznie) to jednak rok temu zrobił całkiem niezły wynik na nawierzchni ziemnej. Vesely od turnieju w Auckland który wygrał, przegrywał mecz za meczem, chociaż ostatnio coś drgnęło z wynikami to jednak pokonał dużo słabszych zawodników niż Ivo - Chorwacka dwumetrowa wieża.

Wynik: 4:6 4:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Andujar @2,37znowu zielonooo
Idzie masowka na Fabio, jestem w stanie to zrozumiec, bo ma papiery do gry jak malo kto, do tego ogral w swietnym stylu Nadala, ale helol, to jest chlop bez glowy, jeszcze pare tygodni temu graliscie na Jurka przeciw Fogniniemu ???? , owszem jak glowa bedzie na karku, to skonczy sie 2:0, ale jak bedzie pajacowanie to bedzie ciezko sie podniesc w tym meczu, a jesli chodzi o to, czy bedzie pajacowanie, czy nie daje 60:40 na tak, wiec wynik meczu dla mnie to 60/40 na win hiszpana, awiec kurs 2,37 pobieram w ciemno, poza tym historia uczy, ze jak sie ogra kogos duzo lepszego nastepny mecz sie przegrywa, mam nadzieje, ze dzisiaj nie bedzie wyjatku od reguly ???? Andujar w tym turnieju to nie chlopak do bicia, wiec rekawice podejmie, do tego publicznosc bedzie mial za soba, w kazdym razie mecz powinien byc na wysokim poziomie.
@wrobel chodziło mi o forum, bo kazdy gral Foga, chyba, ze pisali, zeby pisac, a nie grali
@qbali napisalem przeciez, ze daje 60/40 na to, ze glowa nie wypali u Foga, a jak nie wypali wygra Pablo, co daje mi 60/40 na win hiszpana, wystarczylo przeczytac to co napisalem i zobaczyc co mam napisane pod kazdym postem.
Anyway znowu mialem racje, mniej jadu, nie pisze tu, zeby pisac tylko, zeby inni wygrywali ze mna ???? pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Raczej nie poszła masówka na Fabio np. w totomixie kurs z rana na jego wygrana był 1,50 następnie podskoczył do 1,6 mniej więcej, ja natomiast pobrałem go po 1,7-KURSY DNIA. Teraz spadł do pierwotnego stanu 1,55. Nie wiem kto wygra ale po tym co obaj prezentuja wybrałem lepszego zawodnika. Bilans 5:0 dla Włocha, 2 wygrane w 2014/2015, dlaczego dzisiaj miało być inaczej?

Fognini - 1,61 - Pinnacle⛔⛔⛔ 6:1 6:3 Za dużo niewymuszonych błędów Fabio bo aż 33, w moim odczuciu zlał to spotkanie...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Andujar @2,37
Idzie masowka na Fabio, jestem w stanie to zrozumiec, bo ma papiery do gry jak malo kto, do tego ogral w swietnym stylu Nadala, ale helol, to jest chlop bez glowy, jeszcze pare tygodni temu graliscie na Jurka przeciw Fogniniemu ???? , owszem jak glowa bedzie na karku, to skonczy sie 2:0, ale jak bedzie pajacowanie to bedzie ciezko sie podniesc w tym meczu, a jesli chodzi o to, czy bedzie pajacowanie, czy nie daje 60:40 na tak, wiec wynik meczu dla mnie to 60/40 na win hiszpana, awiec kurs 2,37 pobieram w ciemno, poza tym historia uczy, ze jak sie ogra kogos duzo lepszego nastepny mecz sie przegrywa, mam nadzieje, ze dzisiaj nie bedzie wyjatku od reguly ???? Andujar w tym turnieju to nie chlopak do bicia, wiec rekawice podejmie, do tego publicznosc bedzie mial za soba, w kazdym razie mecz powinien byc na wysokim poziomie.
Mozesz podac jakim algorytmem sie posiłkowales przy wyliczeniu stosunku 60:40 dla Andujara??? ???? jestem po prostu bardzo ciekawy jak to wyliczyłes bo mi jakoś nie wychodzi...
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Nishikori - Klizan ---- Klizan +5 gemów @ 1,72 ⛔
Pierwszy półfinał turnieju, w którym zagra faworyt do wygrania całej imprezy Japończyk Kei Nishikori oraz Słowak Martin Klizan. Nishikori wygrał tutaj w roku ubiegłym, jest w bardzo dobrej dyspozycji i wygląda na to, że uda mu się obronić tytuł, ale po drodze będzie musiał pokonać bardzo dobrze grającego ostatnio Klizana. Słowak to specjalista od nawierzchni typu clay, jak wspomniałem ostatnio w znakomitej formie już od Casablanki. Tamten turniej wygrał, później mała wpadka w Monte Carlo z Troickim, ale w Barcelonie znowu powrócił do wygrywania i odprawił kolejno: Monaco, Estrellę i Robredo, a więc pokonał nie byle kogo. Faworytem jest Japończyk, ale Martin może tutaj powalczyć, a nawet stać go na wygranie jakiegoś seta. Co ciekawe H2H to 2-0 dla Klizana. Pierwszy mecz z 2007 roku, więc nie ma co brać go pod uwagę, natomiast drugi to mecz z 2014 z Rolanda Garrosa i wtedy Słowak wygrał 7:6 6:1 6:2. Taki wynik napawa optymizmem i jest bardzo możliwe, że Nishikori będzie miał duże problemy by awansować do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
E 107

emile44

Użytkownik
Vesely - Gimeno 1 1,66 Bet365 ✅ DW 2:0 2,50 Bet365 ⛔
Ogólnie mecz wyszedł na plus , w pierwszym secie Vesely nie był sobą , potem pozamiatał Hiszpana , do którego jednak zyskałem większy szacunek.
Mam nadzieję ,że to koniec gry w tym turnieju dla Gimeno , kursy według mnie kuszące. Jiri w bardzo dobrej formie w tym turnieju , a jest to gracz , że jak mu idzie to idzie do końca , dziś z Karlovicem , w szczególności dobry 2 set , dobry serwis , mądra gra w wymianach. Zaś Gimeno pokonał Simona hmm ... Czy bić mu wielkie brawa ? Gratulacje składam, ale no właśnie Simon dzisiejszy to karykatura tenisisty , kompletnie oddał inicjatywę , popełniał wiele prostych błędów , a serwis najlepiej przemilczeć. Gimeno gra nieźle , ale na Czecha mam nadzieję to nie wystarczy , zresztą ma też w nogach więcej kilometrów przebiegniętych i mecz skończony kilka godzin później. Jeśli się zawiodę na tym typie to będę ostrożniej grał przeciwko Gimeno , co pokaże jutro ten mecz zobaczymy. Typ na 2;0 gram ostrożniej głównie skupiam się na czystej 1.
Monfils - Garcia 1 1,4 Bet365
Monfils rozgrywa jak na razie bardzo dobry turniej , po fajnym meczu pokonał , bez większych problemów Bollelego , który pokazał dobry tenis. Garcię oceniam mniej więcej na poziom Bollelego na ten moment . A w grze Francuza coraz mniej jest zagrań pod publiczkę ,choć oczywiście ma swój styl , jednak chcę zaznaczyć , że nie ma zbędnego popisywania, a dobra gra i jak widzimy przynosi to efekty. Można rownież pokusić się o 2:0 dla Francuza kurs 1,95 ;)
Mecze w Barcelonie znowu przeszacowane genialnie grający Andujar i będący w nie najwyższej dyspozycji Ferrer , a kursy 1,1 - 7 coś chyba za wysoko. Nishikori męczył się dziś z Agutem , a chcę zauważyć ,że Klizan jest w bardzo dobrej formie , jak dla mnie to pozamiatał Robredo - małe problemy z głową są u Klizana np. 6-0 do 6-5 w tie breaku. I myślę , że to go może zgubić jutro z Keiem , ja nie zagram stąd raczej nic , ale jak ktoś lubi handicapy gemowe można się pokusić o grę na niefaworytów albo overy gemowe.
Pomogłem - podziękuj !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom