>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Barcelona & Bukareszt, 22-28.04.2013

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Na temat jutrzejszych spotkań w Hiszpanii zostało już wiele napisane więc skupiam się na spotkaniach w Bukareszcie ;)
Więc o godzinie 10 zmierzy się Francuz Simon z Niemcem Danielem Brandsem. Zdecydowanie wyżej cenie umiejętności Simona który nie powinien mieć problemów z Brandsem. Ostatnio zwycięstwo Simona z Nieminenem, oglądałem to spotkanie i Gilles dobrze w nim wyglądał niedużo błędów i myśle że powinien spokojnie wystrzelać Brandsa któremu na pewno nie będzie odpowiadał styl gry &quot;przebijaka&quot; z Francji.Za Brandsem przemawia jedynie serwis za Simonem rzetelność i cierpliwość, spokój w budowaniu akcji a przede wszystkim jego bh.Warto również dodać że Francuz broni tutaj punktów z poprzedniego roku i na pewno da z siebie wszystko w jutrzejszym meczu.
Gilles Simon-Daniel Brands Typ 1 Pinnacle 1,36
W drugim spotkaniu zaplanownym na 11:30 Viktor Troicki zmierzy się z Lukasem Rosolem, dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Czech który ostatnio pokonał Seppiego, dobre podanie Czecha, chłodna głowa, nie podpala się jak kiedyś, h2h na jego korzyść(dwa zwycięstwa na mączce w zeszłym sezonie),więcej inteligencji na korcie na pewno po stronie Lukasa, po drugiej stronie Viktor Troicki który w obecnym sezonie przegrywa prawie z każdym , słaba psychika popełnia dużo błedów gdy mu nie idzie,w tym turnieju miał słabą drabinkę, nie przekonują mnie jego zwycięstwa z Matosevicem który na mączce jest słaby i z bardzo chimerycznym Niemcem Tobiasem Kamke który potrafi wygrać z Del Potro a przegrać z Jeese Huta Galungiem.
Lukas Rosol-Viktor Troicki Typ 1 1,95 Pinnacle
W kolejnym spotkaniu zmierza się Janko Tipsarevic i Hiszpan Garcia Lopez, dla mnie zdecydowanym faworytem jest Janko którego dzisiaj oglądałem,bardzo rozsądna gra Serba z bardzo dobrze dysponowanym dzisiaj Kolumbijczykiem Giraldo,dobiegał dosłownie do wszystkiego,mączka jest jego ulubioną nawierzchnią i nie sądze by przegrał z Hiszpanem który zaliczył na prawdę sporo zwycięstw ostatnio i sądze że może nie wytrzymać fizycznie tego spotkania, poza tym uważam że za Serbem przemawia jego podanie które dzisiaj było na wysokim poziomie, a przede wszystkim bardziej cenią jego oburęczny bh niż jednoręczny bh Hiszpana.
Janko Tipsarevic- Guilermo Garcia-Lopez Typ 1 1,40 Bet365
W ostatnim najbardziej emocjonującym spotkaniu spotka się ulubieniec publiczności grający na włąsnych śmieciach i bardzo dobrze dysponowany Rumun Victor Hanescu z Niemcem Florianem Mayerem, dla mnie faworytem tego spotkania jest oczywiście Rumun oglądałem go w singlu jak i deblu, bardzo rozsądna gra Victora który na prawde jest w dużym gazie, dzisiaj wygrana z Youzhnym, przede wszystkim dobre podanie Rumuna i bardzo mądra gra Victora na korcie dla którego ziemia jest jego ulubioną nawierzchnią,po drugiej stronie Florian Mayer który mnie nie przekonuje w tym sezonie,szczerze mówiąc wątpię czy podoła z tak dysponowanym Rumunem który gra na dodatek przed własną publicznością, na swoim korcie bo mieszka na co dzień 30km od Bukaresztu.
Victor Hanescu-Florian Mayer Typ 1 2.00 Pinnacle
Co do jutrzejszych spotkań deblowych w Bukareszcie w pierwszym meczu zmierza się Santiago Gonzalez i Scott Lipsky z Olivierem Marach i Lukasem Dlouhym, dla mnie to spotkanie to no bet ale jeśli byłbym zmuszony typować wybrałbym Meksykańsko Amerykańską parę.
W drugim spotkaniu zmierzy się bardzo doświadczona para Max Mirny którego raczej nie musze przedstawiać jeden z najlepszych deblistów w historii wraz z młodym jakże utalentowanym zawodnikiem Gospodarzy Horią Tecau. Naprzeciwko nim Andreas Seppim i Viktor Troicki, szczerze mówiąc zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Mirny i Tecau, doświadczenie Maxa i bardzo dobry return i podanie Rumuna a przede wszystkim ich zgranie zaprocentują w tym spotkaniu, warto dodać ze Horia Tecau wygrywał tu rok temu z Robertem Linstedem,dla mnie Troicki i Seppi to żaden debel i zdecydowałem się pograć na bardziej doświadczoną parę.
Mirny/Tecau-Seppi/Troicki Typ 1
To chyba tyle na temat jutrzejszych spotkań w Bukareszcie
Pozdrawiam
Gawronix
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Bukareszt, 10:00, 26.04
Gilles Simon - Daniel Brands
typ: 2-0
2,1
WilliamHill
Analiza
Jutro cwiercfinaly turnieju ATP w Bukareszcie, w jednym z nich, Francuz, Gilles Simon spotka sie z reprezentantem Niemiec, Danielem Brandsem. W moim odczuciu lekka promocje urzadzili nam bukmacherzy wystawiajac kursy na jutrzejsze spotkanie, bo zdecydowanym faworytem jest Simon. Francuz celuje w Bukareszcie w swoj czwarty tytul, triumfowal juz tu w 2007,2008 i ubieglym roku, a wiec broni troche punktow za ubiegloroczny turniej, wiec na pewno jest maksymalnie zmotywowany do zwyciestwa w kazdym kolejnym spotkaniu. To potwierdza chocby walka z Finem, bedacym ostatnio w bardzo dobrej formie, Nieminenem, gdzie po przegraniu pierwszego seta Simon potrafil sie podniesc. Wszystko to pokazuje, ze Francuz w stolicy Rumunii czuje sie swietnie. Jego umiejetnosci gry na cegle rowniez sa dosyc wysokie, osiaga niezle wyniki, nie tylko raz po raz wygrywa w Bukareszcie. No a Brands? Jakiz to zawodnik na clay? Niemiec swoja gre opiera glownie na atomowym serwisie, lecz gdy tylko zagranie returnowe pojawia sie na drugiej stronie zaczynaja sie klopoty. Z kontuzjowanym Monfilsem sobie poradzil, ale jak bedzie ze specjalista od gry defensywnej? Styl gry Niemca idealnie pasuje do gry Simona, Niemiec bedzie atakowal, Simon popelnial niewielka ilosc bledow, gral z kontry. Jesli tylko Brands nie zagra na 1000% swoich mozliwosci moze miec problemy. Tym bardziej, ze tak jak wspomnialem na clayu wybitnym grajkiem to on nie jest. Nie odnotowalem zadnego rezultatu na tej nawierzchni w wykonaniu Niemca godnego uwagi. Biorac pod uwage fakt, ze Francuz na pewno nie odpusci tego spotkania, nie widze innej mozliwosci niz jego pewne zwyciestwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pozwolę się tu zapytać: co się dzieje cholera znowu z Brian Bakerem? Jego ulubiona część sezonu się zaczęła, a on znowu jakaś kontuzja?
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Bellucci - Tursunow 1 @ 1,8 ✅
Juzny - Hanescu 1 @ 1,6 ⛔
Goffin - Mayer 2 @ 1,65 ✅
Lopez/Granollers @ 1,44
totalne dno w wykonaniu Jużnego.

Monaco - Almagro @ 2,46
Wow. Taki kurs na świetnie dysponowanego Juana? Biorę. Almagro ostatnio kiepsko gra, Argentyńczyk wręcz przeciwnie.


Rosol
- Troicki @ 1,94
Kolejny raz na Lukasa, który gra bardzo dobrze i stabilnie od paru ładnych meczów. Widziałem trochę Troickiego z Kamke, &#39;nothing to write home about&#39;

Nishikori - Ramos @ 1,55
H2H 3-0, 2-0 na cegle, Ramos stracił seta z naszym Jurkiem i grał ogółem bardzo średnio, Kei powinien sobie poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Brands-Simon 2 @1.38
Gilles Simon wygrywal wBukareszcie w 2007, 2008 i 2012 roku. Po meczu Simona z Nieminenem publicznosc nagrodzila zawodnikow nawet brawami na stojaco. Brands bedzie skracac wymiany, atakowac, ryzykowac, ale na Simona to nie wystarczy tutaj i nawet jezeli poczatek sezonu na cegle dla Francuza jest niezbyt laskawy, bo przegral Frnacuzom tie z Agrnetyna w Davis Cupie meczem z Berlocqiem, a i w Monte Carlo spisal sie slabiutko to tutaj w Bukareszcie ma wszelkie predyspozycje, zeby znou zaliczyc wzlot.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Szczerze to patrzę i nie wierzę, że tyle osób pakuje się w Simona i to jeszcze po takim kursie. Oprócz tego, że Francuz wygrywał tu w latach poprzednich nie ma żadnego atutu na jego korzyść. A każda seria musi się kiedyś skończyć, a powiem nawet więcej, że Simon nie ma tutaj prawa ponownie wygrać, a jeśli tak by się stało to byłby to koniec świata. On od dawna gra tragicznie, Tragicznie przez duże T. Kiedy rozegrał jakiś dobry mecz? Jak się cofniemy w czasie jakieś 2-3 lata to może byśmy coś znaleźli. Jedna kompromitacja goni kolejną. Brands w tym sezonie bardzo pozytywnie się prezentuje. Dobry solidny tenis. Na clayu czuje się bardzo dobrze. Także 3.10 na niego tutaj to potężne value. To jest mecz przynajmniej 50/50 więc na prawdę nie rozumiem jak ktokolwiek w ogóle może rozważać granie Simona po 1.40. Przecież ten kurs to jakiś żart. W 5 minut mogę znaleźć 10 pewniejszych zdarzeń o takim lub wyższym kursie. Także nie mam pojęcia czym się kierujecie grając na Francuza. Ja korzystam z value i gram na Niemca.
Brands- Simon @ 3.1
Brands +1,5 seta - Simon @ 1.83
 
A 47

all_in

Użytkownik
Brands- Simon over 21,5 pkt 1.72 bet365
Popieram Majestro. Nie widziałem co prawda meczu Simona z Nieminenem, ale miałem okazje widzieć poprzednie mecze Francuza i to była katastrofa. Przebijanie na drugą stronę z wieloma UE. To już nie ten sam Gilles co kiedyś. Zatracił balans między ofensywą a defensywą, nawet w ofensywie gra bezpiecznie i okopuje się za linią. Jedynie co mu zostało to koordynacja,bo nawet kondycyjnie wygląda słabiej. Brandsa przyznam się szczerze dawno w akcji nie widziałem. Wyniki jednak nie najgorsze, widać dobrze wszedł w sezon na mączce. H2H 1:1 ostatni mecz w tym roku na hardzie pod dachem 7:6 6:4 dla Simona. Na mączce 4 lata temu wygrał Brands po 3-setowym pojedynku. Francuz broni tytułu sprzed roku, jednak widzę równie pochyłą w jego rozwoju, mimo wszystko ma szanse na jego obronę ze względu na poziom przeciwników w tym turnieju. Myślę iż będzie to ciężki mecz i potrwa on trochę stąd typ na over gemowy w tym meczu.
Nishikori(-2,5)- Ramos 1.72 bet365
Kei na mączce przyzwoity. Nie ma problemów z mańkutami. Z Ramosem H2H 3:0. Spotkał się z nim m.in. w zeszłym roku właśnie w Barcelonie gdzie odprawił go 7:6 6:3. Albert dosyć regularny, pewnego poziomu nie przeskoczy i liczę że również tak będzie dziś. Nishikori w zeszłym roku ćwierćfinał w którym musiał kreczować także jest co bronić.
 
maxlp 16

maxlp

Użytkownik
T.Berdych vs T.Robredo / Handicap Betting Sets - Robredo, Tommy (+1.5) @ 1.77 Marathon
Dzisiaj dla Robredo spora szansa, nie twierdze, ze wygra, ale na pewno bedzie walczyl na maksa o zwyciestwo. Hiszpan gra u siebie na mozna powiedziec &quot;hiszpanskiej&quot; nawiezchni, Do tego swietna forma 7 meczow z rzedu bez porazki. Berdych na maczce nie gra najlepszego tenisa, ogolnie ostatnio nie blyszczy forma. W Monaco odpadl z przecietnym Fabio po dosc lekkim 2:0. Dzisiaj spora szansa dla Hiszpana, mysle, ze zobaczymy 3 setowy pojedynek.
Idąc tym tokiem rozumowania warto może postawić Powyżej 2,5 seta @ 2.5 Bet365 ✅, który sam osobiście pograłem ;)
 
C 1

cojestgrane

Użytkownik
Szczerze to patrzę i nie wierzę, że tyle osób pakuje się w Simona i to jeszcze po takim kursie. Oprócz tego, że Francuz wygrywał tu w latach poprzednich nie ma żadnego atutu na jego korzyść. A każda seria musi się kiedyś skończyć, a powiem nawet więcej, że Simon nie ma tutaj prawa ponownie wygrać, a jeśli tak by się stało to byłby to koniec świata. On od dawna gra tragicznie, Tragicznie przez duże T. Kiedy rozegrał jakiś dobry mecz? Jak się cofniemy w czasie jakieś 2-3 lata to może byśmy coś znaleźli. Jedna kompromitacja goni kolejną. Brands w tym sezonie bardzo pozytywnie się prezentuje. Dobry solidny tenis. Na clayu czuje się bardzo dobrze. Także 3.10 na niego tutaj to potężne value. To jest mecz przynajmniej 50/50 więc na prawdę nie rozumiem jak ktokolwiek w ogóle może rozważać granie Simona po 1.40. Przecież ten kurs to jakiś żart. W 5 minut mogę znaleźć 10 pewniejszych zdarzeń o takim lub wyższym kursie. Także nie mam pojęcia czym się kierujecie grając na Francuza. Ja korzystam z value i gram na Niemca.

Brands- Simon @ 3.1
Brands +1,5 seta - Simon @ 1.83
&quot;Brands na clayu czuje sie dobrze &quot; , chyba jak lezy i sie opala na plazy to piasek mu pasuje, czy ty chociaz raz w zyciu widziales jak ten zawodnik gra? to jest taki Karlovic , ktory jak przejdzie return nie na volleja to jest ciezko cos ze soba zrobic zeby odegrac ,
Brands ma gorszy serwis od Karlovica ale za to minimalnie lepszy zasob odbic z glebi kortu , mimo wszystko nawet biorac pod uwage ze Simon nie ma &quot;glowy&quot; i lubi sie polamac to sorry ale jak widzisz wymiany z glebi kortu jako ze to clay ? nagle Brands zacznie odbijac jak Nadal , a przez poprzednie 5 lat swojej kariery ukrywal swoj &quot;atut&quot; czyli granie z koncowej lini?
ogarnij sie troche i pisz moze z sensem a nie pierdoly w stylu Brands lubi clay , zaraz sie okaze ze Karlovic jest kandydatem do wygrania french open
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fantazja niektorych ponosi. Moze napisze tylko o Brandsie male sprostowanie bo wiele osob moze sie poczuc dziwnie ogladajac potem mecz i krzyczac do monitora: &quot;on lubi clay? Co na tym marnym forum wypisuja za bzdury!&quot;.

&quot;cojestgrane&quot; poniekad temat wyczerpal. To typowy gracz typu serwisman. Stara sie byc wszechstronny i cegla mu nie przeszkadza ale zeby napsac, ze dobrze na cegle gra czy sie czuje? Nienormalne. On gra tak plasko, ze bardziej sie nie da, cegla robi mu sporo problemow przez koziol przez nierowne odbicia itd. Co zyskuje na clay? Tylko to, ze przy jego poruszaniu sie bo pilek czesciej nadaza bo jest wolno, co traci? sile uderzen, sile serwisu, taktyke plaskich zagran, dominacje nad rywalem itd czyli gdzies 3/4 swojego repertuaru.

Brands i tak stara sie byc wszechstronny ale taktyka z nim jest prosta, urozmaicac gre, dropy, zwolnienie-przyspieszenie, gra katowo bo biega slabo, slajsy i duzo na bh. Brands to otwarta ksiega kazdy wie jak z nim grac wiec jaki rywal najmniej mu moze pasowac? Cierpliwy clayplayer, masa hiszpanow lub wlasnie takie Simony jak dzis. Mozecie typowac Niemca, nikomu to nie przeszkadza ale przy okazji nie ma sensu wprowadzac w blad wiele osob na forum. 99% takich glupot zostawiac ale czasem trzeba zareagowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? N. Almagro (-1.5 Sets) vs J. Monaco (+1.5 Sets) dla Mecz (1.571) WYNIK 63 75 ????
???? D. Brands vs G. Simon dla Mecz (1.433) WYNIK 16 57
⛔

PinnacleSports
8 break pointów w drugim secie dla Monaco i co !!?? I to i tak za mało !!http://affiliates.beaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_1409b_96

Po pierwsze to bardzo fajnie,że Roxanne zareagowała na brednie o Brandsie ???? Już miałem się też wypowiedzieć na ten temat, ale w zasadzie wszystko zostało powyżej przez nią napisane ... Dodam tylko, że wg mnie kurs w granicach 1,45 na WIN na Simona dla mnie jest wystarczający. Brands nie ma argumentów, żeby powalczyć z Simonem, mimo że nie lubię grać tego chimerycznego zawodnika...
Przypomnę też, że gryby nie krecz Monfilsa to pewnie byśmy Brandsa w tej fazie turnieju nie oglądali ???? Specyfikę Brandsa przedstawiła powyżej Roxanne więc nie będę się powtarzał.
Simon tutaj ma o co grać (wygrał tutaj rok temu), nawierzchnia pod niego, po za tym ma co sobie i nam udowodnić po ostatnich wtopach...
Dodatkowo leci set na Monaco. O Almagro już pisałem wcześniej grając przeciwko niemu i zdania nie zmianiam. W dalszym ciągu gram przeciwko Almagro, a tym razem trafia na zawodnika w ostrym gazie i coś czuję, że to może być OUT from TOURNAMENT dla Almagro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ja również uważam że Simon da radę. Nie jest w formie ale Brands na clayu to nie to samo co na twardej nawierzchni. Oglądałem go w meczu z Davydenko i Rusek nie miał problemów z pokonaniem go. Co do obrony tytułu to ciężko mu będzie jeżeli Tipsa będzie grał tak jak wczoraj to uważam iż on zgarnie tytuł.
Simon 1.36 bet365
Tipsarevic 1.3 bet365
teraz są niższe troszkę kursy.
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Dziś asekuracyjne ako: Berdych +1.5s 1.20 x Kerber +1.5s 1.16=1.39. Asekuruję się w związku z ostatnimi dość niespodziewanymi porażkami w przypadku Berdycha natomiast Shvedova to nieprzewidywalna zawodniczka. Odprawiła już w Stuttgart&#39;cie Suarez Navvaro (wychodząc z przełamań) i powiozła całkiem sprawnie Vinci. Biorąc na poprawkę defensywne umiejętności Kerber, Angie powinna wygrać to spotkanie, ale gorąca głowa Niemki może sprawić że ugra tylko seta. AKO mimo to bezpieczne i z nienajgorszym kursem jeśli ktoś ma większe saldo w Pinnacle. Kursy z Pinka.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
A mnie sie wydaje, ze Berdych wygra i to zdecydowanie. Robredo gra bardzo delikatnie a takie cos moze Czech wykorzystac. W turnieju z kumatych graczy zostal tylko Nishikori, Nadal i Almagro wiec szansa na 1/2 turnieju ogromna. No jeszcze jest Raonic. Ma o co walczyc Berdych w Barcelonie. W Monte Carlo bylo wolniej a Fognini gral w stylu, ktorego Tomas nie znosi. Delikatny bh Robredo to zupelnie inna bajka. Czech powinien zdominowac rywala i atakowac. Ok zdarza sie Czechowi wpadki ale jeszcze niedawno Tommy przegrywal z Bolellim, Lorenzim, 3-setowka z Volandrim, szybka wtopa z Matosevicem. Szalu nie ma.
Berdych 1.46 4/10
Berdych 2:0 2.10 1/10
wiecej szczescia niz rozumu w tym drugim secie...
 
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Robredo gra bardzo delikatnie a takie cos moze Czech wykorzystac.
Gra tak delikatnie, że wyciągnął z 3-5 z Dimitrov&#39;em na 7-5 ???? . Jak uważasz. To ja gram delikatnie stawiając +1.5seta na Czecha a nie Robredo ;). A całkiem poważnie: Tomas to pewnie ogarnie, ale ja chcę uniknąć nerwów.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gra tak delikatnie, że wyciągnął z 3-5 z Dimitrov&#39;em na 7-5
Boze litosci... a co ma piernik do wiatraka. Co ma styl gry i delikatnosc do wyciagniecia seta ze stanu 3-5 na 7-5?! Nie mozna grac lekko i wygrywac na cegle? Bosz trzymajcie mnie...

No i Dimitrov z kontuzja ale po co ja sie produkuje, przeciez wyciagal z 3-5 na 7-5 wiec jest super serwismanem, ktory wali tylko 200 km/h kazde uderzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
przeciez wyciagal z 3-5 na 7-5 wiec jest super serwismanem, ktory wali tylko 200 km/h kazde uderzenie.
Jak używasz argumentów, to nie kręć bata przeciw sobie bo właśnie to zrobiłeś. Berdych np. serwuje regularnie koło 200 km/h a ostatnio właśnie na cegle dostaje bęcki, więc jak ma się to do tego co napisałeś? Bzdurnie trochę co? Co więcej, przypomnij sobie jak ten &quot;lekko grający Robredo&quot; objechał tydzień temu w Marocco Stanislasa Wawrinkę a Szwajcar też nie jest delikatnie pykającym tenisistą. Pytasz jeszcze czy grając delikatnie na cegle nie można wygrwywać..pewnie, że można ale skoro przytaczasz taki argument, to już totalnie Twojego typu 2-0 Berdych nie rozumiem. Oczywiście też uważam, że Berdych to ogarnie, ale Twoja argumentacja jak na moderatora...marna.
dla Ciebie bzdura dla mnie nie, nie bede przekonywac Cie do swoich racji, zyj w swoim swiecie i daj co chcesz jest mi to obojetne, skoro nie rozumiesz tak prostego przekazu i nawet to przeinaczasz to nie bede Cie wiecej wyprowadzac z bledu - rox
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Almagro N. - Monaco J.
Typ: Monaco ⛔⛔⛔6:3,7:5, ale Monaco spaprał tyle BP ach..
Kurs: 2,49
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 4:3 dla Almagro, ale ostatnie 2 mecze wygrywał Monaco. Według mnie Argentyńczyk prezentuje się ostatnio lepiej, a Almagro zaliczał też wtopy tj porażka z Melzerem czy też bardzo słaby finał w Houston z Isnerem. W Barcelonie obaj nie stracili seta: Monaco pokonał Tomica i Chardy&#39;iego, a Nicolas wygrał z Dodigiem i Granollersem. Jak dla mnie duża szansa dziś na 3 z rzędu wygraną Juana Monaco.

Dodatkowo na grubo:
Typ: Monaco wygra pierwszego seta - 2 ostatnie mecze zaczynał 6:0
Kurs: 2,20 Unibet ⛔⛔⛔gruba,ale wtopa 6:3;)



Turniej: ATP Bukareszt
Spotkanie: Hanescu V. - Mayer F.
Typ: Mayer ✅✅✅ 3:6,6:7
Kurs: 2,15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jak dla mnie Hanescu jest ogólnie gorszym tenisistą i traktowany jest w tym meczu jako faworyt przez lokalizację turnieju w Bukareszcie.Ranking ATP za Mayerem - 29 vs 55. Fakt, że Rumun ma świetną passę na nawierzchni ziemnej, ale patrzmy na turnieje rangi ATP i to te w tym roku. Hanescu wygrał w tym roku na mączce mecze z: Naso, Bachinger (oba w Monaco) oraz ponownie pokonał Bachingera i Jużnego (Bukareszt). Porażkę zaliczył w Monako z Grannollersem w 3. setach. Mayer ma ten sam bilans 4/1, w oinako przegrał z Dimitrovem, ale w Bukareszcie pokonał już Cipollę i Goffina. Jak dla mnie 40/60 dla Mayera jeśli chodzi o szanse na wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
A mnie sie wydaje, ze Berdych wygra i to zdecydowanie. Robredo gra bardzo delikatnie a takie cos moze Czech wykorzystac. W turnieju z kumatych graczy zostal tylko Nishikori, Nadal i Almagro wiec szansa na 1/2 turnieju ogromna. No jeszcze jest Raonic. Ma o co walczyc Berdych w Barcelonie. W Monte Carlo bylo wolniej a Fognini gral w stylu, ktorego Tomas nie znosi. Delikatny bh Robredo to zupelnie inna bajka. Czech powinien zdominowac rywala i atakowac. Ok zdarza sie Czechowi wpadki ale jeszcze niedawno Tommy przegrywal z Bolellim, Lorenzim, 3-setowka z Volandrim, szybka wtopa z Matosevicem. Szalu nie ma.
Berdych 1.46 4/10
Berdych 2:0 2.10 1/10
wydaje mi się że wcale tak łatwo może nie być, nie raz zdarzało się, że sobie z Hiszpanem nie radził, mówi nam o tym historia ich bezpośrednich spotkań (5:3 dla Berdycha).
oczywiście zgadzam się że zdarzały się Robredo wtopy, ale pamiętać trzeba że on nadal był na etapie powrotu na najwyższy poziom,
przegrywał z nimi ale to były dwa pierwsze turnieje sezonu dla niego, widać że od tego czasu osiąga dużo lepsze wyniki.
na ziemi powinien być bardzo groźny, to jest jego żywioł, gra na hiszpańskiej ziemi, Berdych nie jest w dobrej dyspozycji, do tego w tym turnieju nigdy nie osiągał dobrych wyników
ciekawe spotkanie się zapowiada :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom