>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Brisbane, Chennai, Doha

Status
Zamknięty.
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Lu Y-H. / Sharan D. - Garcia-Lopez G. / Oswald P. 1 1,70

Divij Sharan to dosyć ograny deblista na twardych nawierzchniach na poziomie challengerowym. Jego partner Yen-hsun Lu również najlepiej czuje się na kortach twardych. W zeszłym roku panowie na US Open zrobili małą niespodziankę i awansowali do 3ciej rundy urywając w niej seta szanowanemu w deblowym światku duetowi Qureshi/Rojer. W międzyczasie pokonali zawsze groźnych Haase i Sijslinga oraz doświadczony duet Erlich/Ram. Dodatkowo Sharan gra u siebie, co powinno go dodatkowo zmotywować.
Garcia-Lopez to zawodnik, który w deblu nie gra zbyt często a i radzi sobie dużo gorzej niż w singlowych pojedynkach. Philip Oswald głównie czas spędza na turniejach rangi challenger i najczęściej są to korty ziemne. Podsumowując, widzę tutaj przewagę duetu Sharan/Lu. Panowie pokazali się razem z bardzo dobrej strony i są bardziej ograni na tego typu nawierzchni. Ciekawy duet, myślę, że warto na nich zagrać.

Butorac E. / Klaasen R. - Murray J. / Peers J. 2 1,53

W Australii gra kolejny gospodarz - John Peers, który odnalazł wspólny język z Brytyjczykiem Jamie Murrayem. Panowie pograli w tamtym sezonie ze sobą kawałek czasu i osiągali na prawdę fajne wyniki. Ćwierćfinał US Open czy półfinał Mastersa w Szanghaju to solidne wyniki i z optymizmem pozwalają patrzeć w przyszłość, bo to młoda para. Butorac i Klaasen to z kolei doświadczeni zawodnicy, ale ze sobą grali mało i głównie w hali. Ciekawe jak to będzie wyglądać w tym sezonie, bo mogą skleić ciekawą parę. Ja jednak zaufam młodym wilkom, bo prezentują się bardzo solidnie. Zobaczymy, czy utrzymają formę z końcówki zeszłego sezonu. Jeśli tak, to powinno być do przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Jaziri M. - Kamke T. @1.57 Bet365
Więcej atutów po swojej stronie ma Tobias, jest według mnie tenisistą solidniejszym, bardziej ogranym. Od paru lat utrzymuje się w TOP100, wiadomo że pewnego poziomu już nie przeskoczy, jednak nie raz pokazywał, że może być groźny, nawet grając przeciwko zawodnikom z topu. Jaziri zaś mimo całkiem niezłych wyników w Challengerach i paru startach w ATP jest zawodnikiem o mniejszych umiejętnościach i Niemiec powienien sobie dzisiaj z nim poradzić.

Gimeno-Traver - Kubot @2.37 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Copil-Sugita 2 @2.35
Myslalem, ze faworytem tego spotkania bedzie Japonczyk. Tutaj clash stylow. Copil silowy tenis, serwis bardzo wazny. Sugita wrecz przeciwnie niewiele sily, ale regularnosc. Japonczyk grac potrafi, ostatnie miesiace spedzil tez w australijskich challengerach. Poza tym z tegi co widze po kwalifikacjach to wychodzi mi raczej wygrana Japonczyka. Dla przykladu Sugita ogral juz dwoch rowniez bardzo mocno serwujacych zawodnikow, czyli Klahn i Herberta, wiec starcie z Copilem to nie bedzie raczej nic nowego. Podoba mi sie kurs. Japonczyk zlapal duzo lepsza forme, wiec typuje jego wygrana.
Kuznetsov-Ebden 2 @1.3
Ebden potrafi, dzuo przebijania bedzie. Do kombinacji.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Hanescu (+1.5 seta) - Sousa 1 1.76 ✅
Hanescu win 2.9 ✅
Pinnacle


Joao Sousa zanotował wybuch formy pod koniec zeszłego sezonu - to fakt. Lecz czy utrzyma wysoką dyspozycję również w roku 2014 ? Tego nikt nie wie, jednak bukmacherzy zachowują się jakby byli w stanie tę przyszłość przewidzieć. Hanescu w okresie wybuchu formy Sousy dostawał co mecz baty od zawodników różnej klasy, lecz ugrane sety z takimi nazwiskami jak Pospisil, Tipsa, Anderson czy wreszcie pokonanie w Paryżu właśnie Joao Sousy w kwalach do Mastersa w stosunku 2-0 zostawiają po nim trochę pozytywnych wrażeń. Hanescu z niejednego pieca chleb jadł i liczę, że skoro wybrał się na drugi koniec świata to zagra na maxa swoich mozliwości. Mecz oceniam jako fifty-fifty jeśli chodzi o potencjał obu graczy, choć przed Sousą jeszcze większa część kariery podczas gdy Hanescu powoli będzie zjeżdżać do bazy. Wyniki z przed 2óch miesięcy nie będą miały dziś znaczenia, zobaczymy ile zostało z wybuchu formy portugalczyka. W Paryżu również grałem w stronę Hanescu i się nie zawiodłem, liczę na powtórkę z rozrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Groth S. - Harrison R. 2 1,5 ⛔
O Harrisonie już co nieco zostało powiedziane. Przeszedł kwale niemalże jak burza i w pierwszej rundzie dostaje Grotha. Australijczyk bazuje na serwisie, bardzo mocnym, ale poza tym nie ma nic do zaoferowania. Jak nie siądzie pierwszy serwis, co zdarza się często, to wygląda jak dziecko we mgle szukające matki. Harrison takich rywali powinien łykać z łatwością jeśli myśli o poważnej karierze i osiąganiu ciekawych wyników. Regularność, błyskotliwość, technika - oto co przemawia za Amerykaninem. Jest już w rytmie, nie stracił wielu sił, jestem dobrej myśli.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Edmund K. - Pospisil V. @ Aircel Chennai Open
under 20.5 gems @ 1.90 // marathonbet

32 w rankingu ATP Kanadyjczyk Vasek Pospisil podejmie dziś młodego Brytyjszyka Kyle&#39;a Edmunda, który jest na pozycji 376 w rankingu. Dla obu zawodników będzie to oczywiście pierwsze spotkanie w tym sezonie, zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest Kanadyjczyk. Dla Edmunda według tego co znalazłem będzie to pierwszy mecz na twardym korcie co odrazu przemawia na korzyść Pospisila. Co jak co ale doświadczenie jest najważniejsze, a Edmund takowego nie ma. Bardziej doświadczony Kanadyjczyk powinien łatwo zdominować w tym meczu nad osiemnastolatkiem, który w tym turnieju dostał dziką kartę.
Typ dobry, ale nietrafiony, bo kanadyjskie drewno spartaczyło 3 break pointy przy 40-0 w 2 secie.
Ja od siebie wrzucam typ na gemy w meczu Verdasco. Jak dla mnie Volandri jest co najmniej 3 klasy niżej i Hiszpan powinien go przełamać co najmniej ze 3 razy w meczu.
Verdasco - Volandri ponizej 19 gema 1.75 Betsson ✅
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Nikolay Davydenko -Daniel Brands @1,65⛔⛔ Pinnacle
Turniej w Doha to chyba ulubiony turniej Rosjanina. Przez ostatnie 4 lata osiągał tu znakomite wynikim jedynie w 2012r. w 1r zatrzymał go Roger Federer. Ogrywał w tym turnieju takie sławy jak Nadal, Federer, Ferrer. Jutro zmierzy się z Niemcem, który również dobrze się zaprezentował rok temu w tym turnieju, zatrzymując się dopiero w półfinale. Teraz ma pecha, ze od razu trafia na tak trudnego zawodnika. Grali ze sobą w tym roku na clay i Davydenko ograł go gładko w dwóch setach. Po za serwisem Brands nie powinien niczym zaskoczyć Rosjanina na jego ulubionym turnieju.
 
M 22

michal9607

Użytkownik
Typy na jutro
Nikolay Daydenko-Daniel Brands 1 ⛔
Felicjano Lopez- Michaił Kukuszkin 1✅
Adrian Manniarino Jeremy Chardy 2 ✅
Garcia-Lopez -Oleksandr Nedovyesov 1 ✅
Pierwszych dwóch panów przedstawiać nie trzeba myslę że doswiadcznie zrobi swoje
Chardy w koncówcu sezonu dobra forma Mannarino wyszedł Wimbledon ityle w sezonie
Ostatni typ musze przyznac nie znam Ukrainca a wiem jak gra Hiszpan więc pewna 1 może zaryzykuje tu z 2-0
// Jeden plus przy każdym typie Ci wystarczy - Maders.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Brisbane &amp; ATP Doha
???? Lopez F. - Kukushkin M.
Lopez F. ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 2/10
Po takim kursie na pewno warto w to wejść. Kazach w mojej opinii to poziom &quot;challenger&quot; bez większych sukcesów. Co prawda &quot;ostatnio&quot; wyszedł mu turniej w Moskwie, ale nic poza tym. Do tego nabawił się podobno jakiejś kontuzji.
Lopez to znana marka, choć dość często traci sety, to jak już przegrywa mecze to nie z byle kim. Na nawierzchni hard gra zdecydowanie najwięcej i jego slajsy jutro wybiją tenis z głowy Kukushkina.
Wynik: 6:4 6:4 ✅
???? Dolgopolov A. - Ferrer D.
???? Przysiezny M. - Mayer F.
Ferrer D. &amp; Mayer F. ::: 1,59 ::: Betsson ::: 1/10
Jedyne co mnie martwi w pierwszym meczu to spadki kursów w większości bukmacherów na Davida Ferrera, ale nic poza tym. H2H 1:6, rok temu Ferrer tutaj doszedł do półfinału, na pokazówce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pokazał się z dobrej strony, jak zwykle agresywny i waleczny. Dolgopolov nie jest aż tak cierpliwy by wygrać z Hiszpanem, a po drugie jest o wiele słabszy.
Mayer umiejętnościami bije na głowę Przysiężnego. Niemiec nie miał rok temu szczęścia do zawodników na początku sezonu i często trafiał na kogoś będącego w formie lub po prostu lepszego od siebie. Przysiężny pokazał się z dobrej strony po US Open, ale wtedy większość zawodników gra już na pół gwizdka gdzie nie ma w kalendarzu już żadnego turnieju wielkoszlemowego. Rok temu Przysiężny na ATP wygrał tylko jeden mecz z Grannolersem w Tokio.
Wynik I: 3:6 7:5 3:6 ✅
Wynik II: 2:6 6:3 (5)6:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Lopez F. v Kukushin M. ✅
1,72 Marathon
Typuję tutaj po bardzo dobrym kursie na Hiszpana, którego rywalem będzie Kazach, który według mnie jest dość solidnym zawodnikiem na poziomie Challenger, jednak to wszystko. Pod koniec sezonu wyszedł mu jeden turniej w Moskwie i pewnie tym są spowodowane tak wysokie kursy na Feliciano Lopeza. Będzie to spotkanie dwóch dobrych technicznie zawodników, jednak na inny poziom. Dla Kukushina będzie to duży problem, gdyż oczywiste jest, że źle się gra przeciwko zawodnikowi grającemu w takim samym stylu, ale jednak lepiej. Myślę, że serwis Lopeza i slajs powinny spokojnie zdetronizować Mikhaiła, który zapewne gdyby nie dobry turniej i wypracowany dzięki temu ranking, dziś byłby w Nowej Kaledonii, tak wykorzystał okazję, żeby zarobić niezłe pieniądze za wpisowe i spędzić kilka chwil w Brisbane. Trochę się zagalopowałem, jednak nie widzę tutaj zbyt sporych szans dla Kazacha, jednak wiemy jak to Feliciano, seta oddać lubi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Sijsling I. - Mahut N. @2,49 pinnacle ✅
Sijsling I. - Mahut N. +1,5 seta @1,61 pinnacle ✅
Ponownie próbuję typu z singla. Uważam, że kurs na Mahuta jest nieco zawyżony. Igor co prawda dysponuje niezłym serwisem i na hardzie ma to duże znaczenie, ale to wcale nie musi być czynnik decydujący. Obaj panowie stosują dużo elementów ofensywnych w swoim tenisie i o wyniku tego spotkania zadecyduje regularność. Tenis Mahuta cechuje też wielka elegancja - nienaganna technika poruszania się po korcie, technika wolejowa to wszystko, co ogląda się (przynajmniej mnie osobiście) z wielką przyjemnością i w tej kwestii Nicolas może być osobą godną naśladowania dla wielu. Moim zdaniem Igor wcale nie jest takim wyraźnym faworytem, jak wskazują bukmacherzy i z tego korzystam.
Bopanna R./Qureshi A. - Paire B./Wawrinka S. @1,53 williamhill ✅
Wielki come back Indo-Pak Ekspresu! Dla mnie osobiście to świetna wiadomość, bo mam do tej pary wielki sentyment. Bo po pierwsze to są bardzo sympatyczni goście, a co ważniejsze, wybitni debliści i ich przewaga w tym meczu nie powinna podlegać dyskusji. Wawrinka co prawda zagrał kilka meczy z Pairem już w deblu w przeszłości, ale to nie jest ten poziom. Na dodatek oglądając Stasia w Abu Dhabi można odnieść wrażenie, że Wawrinka jeszcze nie wrócił z urlopu i wszystko, co najlepsze, dopiero przed nim. Debel to powinno być tylko przetarcie przed singlem i szansa zarobienia troszkę więcej grosza. Wspominałem już, ze Bopanna gra u siebie? To kolejny argument za faworytami tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 0

belm0o

Użytkownik
Hewitt L. - Kokkinakis T. +1,5 seta betgun @1,75 ???? 2 set 5-3 prowadzenie Kokkinakisa, łatwo wygrywane gemy serwisowe i naglem boom 5-7 :/ ⛔

Utalentowany junior dobre wyniki w 2013. Przegrany finał AO 2013 z Kyrgiosem, wygrany fianł Wimbledonu w grze podwójnej z Kyrgiosem i US Open również przegrany finał oczywiście wszystkie imprezy juniorskie. Kwalifikacje przeszedł jak burza, nie tracąc seta.
Hewitt jak to Hewitt swoje lata już ma, ale poprzedni sezon dość udany, chociaż początek roku 2013 nie był zbyt udany, rok temu w tym turnieju 1wsza runda z problemami z Kunitsynem wygrana 2-1, w 2 przegrał z Istominem 0-2. AO 1wsza runda 0-3 z Tipserevicem. Także różnie to może być z formą, a może też z motywacją na mecz z młodym rodakiem, którego niewątpliwie będzie zależało na dobrym wyniku z bardziej doświadczonym i utytułowanym Hewittem.
Także typ uważam za jak najbardziej warty do zagrania, szaleć nie ma co. Bo wiadomo to początek, ale wiele przemawia za ugraniem seta przez Kokkinakisa, a kto wie, może i meczu.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
????Dolgopolov vs Ferrer 0:2 kurs:1,45 ⛔
Podzielam zdanie @Shakala odnośnie tego meczu.Ferrer jest tutaj zdecydowanym faworytem.Umiejętności,psychika,ostatnio osiągnięty półfinał tego turnieju.To wszystko przemawia za Hiszpanem.Ukrainiec niekiedy potrafi sprawić sporą niespodziankę ale myślę,że tak doświadczony gracz jak David sobie na to dziś nie pozwoli i nie da rozwinąć skrzydeł Dolgopolovi.Widziałem mecz Ferrera z Wawrinką w ostatniej pokazówce i widać,że jest przygotowany optymalnie.Myślę,że regularność Hiszpana wybije z głowy tenis Ukraińcowi.
????Gasquet vs Hossam-Poniżej 15,5 kurs:1,75 ⛔
Dziś w Doha swoją rywalizację rozpocznie obrońca tytułu z zeszłego sezonu,Richard Gasquet.Nie ma co się za bardzo rozwodzić na temat tego meczu.Hossam to poziom ITF i nic więcej.Gra tu o ile dobrze pamiętam dzięki dzikiej karcie.Francuz to czołówka touru,uwielbiam oglądać jego grę jednoręcznym bh,broni tutaj wielu punktów.Myślę,że dziś ten mecz dla niego to będzie czysta formalność,obowiązek i swego rodzaju rozgrzewka przed starciem z Monfilsem w drugiej rundzie.Według mnie więcej niż trzech gemów Richard faraonowi nie odda.
Bukmacher:STS
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Brands - Davydenko 1,83 Bet365
O Nikosiu można mówić wszystko, dobrze wiemy jak to z nim jest, ale musimy przyznać że w Doha to zupełnie inny tenisista, że gra świetnie to mało co powiedzieć. Rok temu doszedł tu do finalu przegrywając z Gasquetem, więc nie wierzę żeby odpadł już w I rundzie. Oboje nie grali od października, spodziewam się wyrównanego spotkania, liczę na doświadczenie oraz na to że gra w Doha, a to jest miejsce dla niego szczególne.
⛔ 6-4 6-4
Brown (+1,5s) - Dodig 1,80 Bet-at-home / Unibet
Brown to dziwny tenisista, brakuje mu regularności, ale są spotkania w których gra jak natchniony. Brown przebojem wbił się do I rundy turnieju w Doha, gładko ogrywając swoich rywali. Dodig poprzedni sezon miał dość dobry, ale co pokaże w tym to wielka nie wiadoma, tym bardziej że nie grał od 2 miesięcy. Natomiast Brown już w kwalifikacjach pokazalł na co go stać. Myślę, że spokojnie stać na przynajmniej na jeden set, dla odważnych można też spróbować czysty win po 3.
✅ 6-4 6-2 Spokojnie Brown handi ogarnął ????
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Carreno-Busta - Bhmabri @ Bhambri 2.25 Betclic ✅ 0:2

Jak dla mnie dosyć atrakcyjny kurs na Hindusa. Mistrz juniorskiego Australian Open z 2009 , który całe życie męczy twarde korty zmierzy się z Hiszpanem , którego tak naprawdę wolę oglądać na mączce , na hardzie nie odnosi zbytnich sukcesów. Ostatnie mecze Bhambriego to wygrany challenger na australijskiej ziemi w Traralgon . Jeżeli Hindus się nie spali to przewiduję tu jego spokojne zwycięstwo , bo przecież w końcu gra u siebie !!
powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Laaksonen H. v Bedene A. ✅
1,94 Marathon
Próbuję tutaj zagrać na bardziej doświadczonego zawodnika. Bedene jest już znany sympatykom tenisa, co jakiś czas potrafi odpalić. Rywalem będzie Szwajcar Laaksonen, zawodnik z początku trzeciej setki rankingu ATP. Obaj zawodnicy nie są typem gracza na twardą nawierzchnię, obaj preferują mączkę. Dziwią mnie tak bardzo wyrównane kursy, bukmacherzy oceniają szansę 50/50 ale ja tutaj widzę wygraną Słoweńca. Aljaz w tamtym roku zagrał tutaj świetne zawody, dochodząc do półfinału gdzie przegrał z Janko Tipsareviciem. Pewnie Bedene nie jest zadowolony z takiego rozwoju sytuacji, w ostatnich meczach 2013 roku nie był w dobrej formie, średnio jego gra wyglądała, ale z drugiej strony Bedene pewnie przygotowywał się przede wszystkim pod kątem tego meczu. Bedene jest lepszym zawodnikiem, jednak wszystko zależy od tego jak wejdzie w sezon, jak się przygotował.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Przemyślenia na dziś.
Groth S.-Harrison R.
Typ:2 @ 1.50 ⛔
Buk: Expekt
Oto moja pierwsza propozycja na dziś myślę, że warto postawić na Amerykanina na pewno jest większym talentem, od Kangura który gra tylko siłowo posiada bardzo mały wachlarz zgrań w przeciwieństwie do Harrisona który w ręce trochę talentu posiada i na pewno stać go nawet na 30 rankingu w tym sezonie. Harrison kwalifikacje przeszedł jak burza pokonując Reid&#39;a Wanga oraz Ito pokonując tego ostatniego &quot;Ito&quot; w 3 secie 6:0 robi to wrażenie bo jakąś szkółkę tam posiada. Sam rekordzista świata prędkości tenisa ziemnego w serwisie i tylko tyle mogę o nim powiedzieć, obaj panowie jeszcze nigdy nie grali ze sobą liczę że ten pierwszy pojedynek wygra Harrison który jest na pewno lepszym tenisistą a serwować także potrafi.
Do tego bez analizy polecam:
Chardy J. / Dimitrov G.-Fleming C. / Hutchins R. typ:1 @1,8 Unibet
Dimitrov-Cilic typ:1 @ 1,55 Trzeba to brać puki kursy w miarę bo będą spadać bardzo szybko.
edit:popieram typ M@jstera na Bhambriego po @2,25 można brać.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Peter Gojowczyk [GER] vs. Dominic Thiem [AUT] WYNIK 75 60 ✅✅✅ easy
KURS: 2.10
ComeOn

Konsekwentnie przeciwko Dominicowi, który i tak już daleko zaszedł przebijając się przez kwale. Zdziwiłem się, że pokonał Bachingera - dziś do pokonania ma kolejnego Niemca i tym razem moim zdaniem już mu się taka sztuka nie uda. Nawierzchnia zdecydowanie przemawia za Peterem, który tutaj już pokonał groźniejszych rywali niż Thiem (Kavcic, Struff). Peter w zeszłym sezonie miewał przebłyski potencjału na nawierzchni HARD - m.in. osiągnął drugą rundę w US OPEN pokonując Sijslinga czy Sandgrena a po walce przegrał z Donskoyem. Po takim kursie na pewno warto spróbować Gojowczyka w starciu z młodym Austyjakiem.
Do dubelka dokładam seta na Dustina Browna w starciu z Dodigem po kursie 1.68 w ComeOn &gt;&gt; też ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 105

ceeferem

Użytkownik
Brown D. - Dodig I. (Doha 31.12.2013, 12.30)
TYP: 1 set winner DB (2.75 Unibet) , over 22 (1.80 Betsson)

Parę słów:

Dwóch zawodników, których naprawdę cenię. Nie wiem czy dalej Dustin podróżuje Vanem czy nie ale dla mnie to najbardziej wyluzowany zawodnik z grona ATP (w pozytywnym sensie oczywiście...żaden alko+dragi ???? ) czy gra z Murrayem czy z kimś z 2 setki podchodzi bez spiny i gra swoje, dorzuci parę trickshotów...jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to nie...w Doha bez straty seta objechał Fabbiano, Serre i Kleca....30 asów tylko 3 razy przełamany...rok temu odpadł w pierwszej rundzie z Ferrerem 5-7 6-3 6-2 co ujmy nie przyniosło...po drugiej strony siatki zawodnik o walecznym charakterze, którego ciężka praca i walka z kłodami rzucanym pod nogi przez życie, zaprowadziło tam gdzie jest obecnie. Niezły zeszły sezon i w singlu i w deblu, zresztą przez jakiś czas musiał dźwigać chorwacki tennis na swoich barkach. Rok temu pożegnał się tutaj jak Dustin w 1-ej rundzie z Kohlschreiberem gdzie fakt startował z pozycji underdoga. Dzisiaj jako faworyt szczerze mówiąc nie wiem w jakiej jest dyspozycji a co najważniejsze jak funkcjonuje jego serwis. Zważywszy, że to pierwszy turniej w roku i pierwsza runda plus fakt, że Dustin 3 spotkania już tu rozegrał i wielka niewiadoma po stronie Dodiga to moje typy idą w kierunku 1 seta dla DB oraz overa w meczu. W sumie nie zdziwiłbym się jakbyśmy zobaczyli dwa lub trzy TB.
p.s
Ivan póki co forma świąteczna...
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Peter Gojowczyk [GER] vs. Dominic Thiem [AUT]
KURS: 2.10
ComeOn

Konsekwentnie przeciwko Dominicowi, który i tak już daleko zaszedł przebijając się przez kwale. Zdziwiłem się, że pokonał Bachingera - dziś do pokonania ma kolejnego Niemca i tym razem moim zdaniem już mu się taka sztuka nie uda. Nawierzchnia zdecydowanie przemawia za Peterem, który tutaj już pokonał groźniejszych rywali niż Thiem (Kavcic, Struff). Peter w zeszłym sezonie miewał przebłyski potencjału na nawierzchni HARD - m.in. osiągnął drugą rundę w US OPEN pokonując Sijslinga czy Sandgrena a po walce przegrał z Donskoyem. Po takim kursie na pewno warto spróbować Gojowczyka w starciu z młodym Austyjakiem.
Do dubelka dokładam seta na Dustina Browna w starciu z Dodigem po kursie 1.68 w ComeOn.
a ja tutaj zagram Dominica, szczerze jestem w szoku z &quot;wybuchem jego formy od &quot;kicbuhel&quot; a gra na hardzie w jego wykonaniu tutaj robi wrazenie, wystarczy spojrzec ile szans mial wczoraj niemiec z mlodzianem....--- yyy 0 !!!! latwo wygrywane gemy serwisowe,bardzo szybko, Gojowczyk jest na podobnym poziomie,bardziej ograny to na pewno, ale licze tu bardziej na progres kariery mlodego ktory zamelduje sie na pewno w top 100 w tym roku
Thiem 1,66 bet 365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom