>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Brisbane, Hong Kong (31.12.2023 - 01.01.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
pobrane.jpg

Miejsce: Brisbane , Australia
Data rozgrywania: 31.12.2023 - 07.01.2024
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $739,945
Oficjalna strona turnieju: https://www.brisbaneinternational.com.au/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/brisbane
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/brisbane/339/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/brisbane/339/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
Zwycięzcy debla 2023:



sfx7532.jpg

Miejsce: Hong Kong
Data rozgrywania: 01.01.2024 - 08.01.2024
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród:
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/hong-kong
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/hong-kong/336/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/hong-kong/336/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
Zwycięzcy debla 2023:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Brisbane (Q)
Barrere vs. Sweeny

Mecz kwalifikacyjny do turnieju w Brisbane, który rozgrywany jest dla pań i panów, równocześnie z trwającym w Sydney i Perth United Cup. Francuz to wyżej klasyfikowany zawodnik, który zaistniał już w głównym cyklu i można powiedzieć, że się tam zadomowił, choć może to za duże słowo, bo dla mnie jest to gracz jeszcze na przełomie ATP i challengerów. Jeszcze niedawno grał w tych nieco gorszych rozgrywkach i to przez wiele lat czyli tam gdzie na co dzień grywa Sweeny. Na pewno pozycja Australijczyka w rankingu nie jest adekwatna i jak najbardziej ma potencjał by być zdecydowanie bliżej setki czy nawet w okolicach miejsca Barrere. Widziałem trochę spotkań Dane i trzeba przyznać, że utalentowany zawodnik o dobrej technice i już z niemałym doświadczeniem może coś znaczyć choćby w takich turniejach. To dla niego niewątpliwie szansa, a presja będzie jednak na faworycie. Do tego powinny pomóc mu trybuny. Ponadto dwa lata temu nawet ograł dość gładko Francuza właśnie w Australii i czemu miałby tego teraz nie powtórzyć? By wziąć ten mecz pod lupę przekonały mnie jednak kursy, bo były wręcz ogromne na Sweeny'ego i aż zacząłem rozmyślać czym jest to spowodowane. Kontuzja? Gorsza forma? Z tego co wiem nic takiego nie miało miejsca, choć w jakiej są dyspozycji zweryfikuje dopiero kort, gdyż już długo ich nie oglądaliśmy. Na koniec wspomnę, że kursy na Australijczyka dochodziły nawet do 11,00 i to chwilę temu. Obecnie są wiele, wiele niższe.

👉 powyżej 19 gemów azjan @1,45 lub Sweeny wygra seta @2,07 (LVBET) ❌

Jak zaczynałem pisać analizę kurs na underdoga wynosił nawet 11,0 a obecnie nawet poniżej 5,0!

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Ryan Peniston vs. Maxime Cressy
Typ: Ryan Peniston
Kurs: @2.55


Kwal. ATP Brisbane, 2:00. Nawierzchnia HARD. Na początek typ, który uważam za trochę "na wyrost". Otóż ubiegły rok dla Cressiego był kiepski. Poleciał w rankingu, przegrywał mecze, w których powinien brylować dzięki swoim warunkom fizycznym (201cm wzrostu). Bilans ogólny 19/31 i na twardej nawierzchni 3/10 jest marny. Jego rywal, Brytyjczyk Peniston też nie należy do "kozaków" - zwłaszcza po mizernej końcówce roku (październik, listopad) gdzie przegrywał 1 rundy challengerów, jednak bilans ogólny 31/31 oraz na twardych nawierzchniach 20/12 wygląda lepiej niż bilans Amerykanina/. Optymizmem napawa też zwycięski finał CH Winnipeg (sierpień) oraz półfinał w CH Charlestone (wrzesień). Cressy największy sukces jaki osiągnął tozwycięski finał na hali w Rennes po kreczu rywala. Szanse oceniam 50/50 licząc na agresywny tenis leworęcznego Penistona.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Lukas Klein vs. Maxime Cressy
Typ: Lukas Klein
Kurs: @2.20
Stawka: 2j.


Kwal. ATP Brisbane 2:00. Konsekwentnie gram przeciw Cressiemu. Wczoraj opisywałem jego słabiutki sezon 2023, wczoraj natomiast potwierdził, że się nie myliłem. Co prawda wygrał, ale to zwycięstwo nie przekonywało i nie było w nim tego Cressiego z zeszłego sezonu. Wygrał z Penistonem tylko 1 małym punktem i swój tryumf może okrasić dużą dozą szczęścia gdyż obronił swoje podanie 6 z 7 razy, przy czym 3-krotnie(100%) wykorzystał szanse dane przez rywala. Poza tym 1 st service mimo 76% skuteczności był tylko 55% całego serwisu Amerykanina. Zdobył tylko 61% punktów przy swoim serwisie, który też kulał bo popełnił 12 DF. Całość podsumowuje 21 niewymuszonych błędów w 2 setowym meczu(20 gemowym).
Teraz trochę o Słowaku. Wirtuoz rakiety to nie jest, 170. miejsce w rankingu, z przyzwoitym serwisem, z ułańską fantazją, która jednak jest nieregularna. Potrafi zaskoczyć ale i przybliżyć do wylewu. Słowak ma 193 cm wzrostu i 85kg. To powinno pomóc w grze z Cressim. Wczoraj Klein odprawił Halysa, który me podobne parametry fizyczne jak Cressy. Sam Słowak prezentował niezły serwis - 76% (70% 1st) 4 asy, znaczna przewaga na małe punkty (6) i tylko 4 UE. Za te kilka godzin powinien dać radę i wygrać, choć węszę ciężki mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +690
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Alex Michelsen vs Diego Schwartzman
Typ: Alex Michelsen
Kurs: @1.80


Kwal. ATP Brisbane 4:00. Mamy do czynienia z pojedynkiem 19-latka i 31-latka. Dwóch różnych szkół, dwóch technik, pojedynek znanego tenisisty z tym ambitnie wkraczającym w rzemiosło jakim jest tenis. Schwartzman słynął z "kołowrotka" w lewej dłoni. Kręcił non stop, ganiał ich po korcie, jednak z racji wieku stał się mniej precyzyjny i przez to mniej skuteczny, mówiąc mało kulturalnie - "stępiał" , jednak nic nie można mu ująć, bowiem onegdaj był 8. rakietą świata. Za to należy mu się dozgonny szacunek, mimo że teraz jest dopiero na początku drugiej setki rankingu. Abstrahując od jego umiejętności, nigdy nie czuł się komfortowo na nawierzchniach twardych poprzez swoje warunki fizyczne - 170 cm wzrostu i 65 kilo wagi. Ostatni sezon to patrzenie jak dostaje bęcki od innych. Michelsen to świeża, 19-letnia krew. Jako junior triumfował on jako singlista i deblista w prestiżowym Eater Bowl. Jako wychowanek college'u z Georgii wygrał w grze podwójnej Wimbledon Jr w 2022 roku. Ma mnóstwo epizodów w turniejach seniorskich, dostaje WC m.in na Indian Welle rok temu. O wszystkim jednek nie dam rady tu wspomnieć. Wczoraj, w pierwszej rundzie kwalifikacji do turnieju Brisbane przejechał się po doświadczonym Gianessim, imponując tylko 6 UE oraz ponad 70% returnem drugiego serwisu rywala. Schwartzman wczoraj bez trudności ograł młokosa Bradshawa, jednak w nocy zagra z zawodnikiem z pierwszej a nie ósmej setki rankingu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +750
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Romain Arneodo/Tristan Samuel Weissborn vs Michael Venus/Marcus Daniell
Typ: Michael Venus/Marcus Daniell
Kurs: @2.00


ATP Brisbane, gra podwójna, 2:00. Z mojej wiedzy oraz doświadczenia wiem, że korty twarde raczej premiują zawodników silnych, wysokich, z mocnym uderzeniem. W grze podwójnej również siła i warunki fizyczne są w cenie. Te elementy są po stronie nowozelandzkiej pary. Prezentują oni wzrost 190 cm oraz 191 cm w kontrze rywale przedstawiają 175 cm i 180 cm, Czyli 26 cm więcej. Dodatkowo serwis będzie po stronie chłopaków z Nowej Zelandii. Na pewno bardziej doświadczoną parą jest duet monakijsko-austriacki, jednak ich bilans nie powala mimo blisko 100 meczów razem. Nowozelandczycy wspólnie grają (z przerwami) od 2014 roku, co przekłada się na raptem 13 spotkań. Jednak patrząc na każdego indywidualnie mamy porównanie jak słabo względem Nowozelandczyków wypada reprezentant Austrii i Monako. Indywidualne bilanse znacznie po stronie Nowej Zelandii i na nich nieśmiało dziś liczę.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Romain Arneodo/Tristan Samuel Weissborn vs Michael Venus/Marcus Daniell
Typ: Michael Venus/Marcus Daniell
Kurs: @2.00


ATP Brisbane, gra podwójna, 2:00. Z mojej wiedzy oraz doświadczenia wiem, że korty twarde raczej premiują zawodników silnych, wysokich, z mocnym uderzeniem. W grze podwójnej również siła i warunki fizyczne są w cenie. Te elementy są po stronie nowozelandzkiej pary. Prezentują oni wzrost 190 cm oraz 191 cm w kontrze rywale przedstawiają 175 cm i 180 cm, Czyli 26 cm więcej. Dodatkowo serwis będzie po stronie chłopaków z Nowej Zelandii. Na pewno bardziej doświadczoną parą jest duet monakijsko-austriacki, jednak ich bilans nie powala mimo blisko 100 meczów razem. Nowozelandczycy wspólnie grają (z przerwami) od 2014 roku, co przekłada się na raptem 13 spotkań. Jednak patrząc na każdego indywidualnie mamy porównanie jak słabo względem Nowozelandczyków wypada reprezentant Austrii i Monako. Indywidualne bilanse znacznie po stronie Nowej Zelandii i na nich nieśmiało dziś liczę.
W końcu rozegrali ten mecz ??
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Nie wygląda to dobrze bo do 16:00 (02.01) miejscowego czasu jest przewidywany deszcz (prawdopodobieństwo 60% i więcej)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Yannick Hanfmann v Sebastian Korda
Korda over 7.5 asa serwisowego kurs 1.85 superbet Korda 12 asów

8 asów Kordy wysoko i nie , zależy hm jeśli postawi na próby wygrywającego serwisu to nie za wysoko jeśli postawi na wyspki procent pierwszego serwisu i bardziej bezpieczne serwowanie to nie zdziwi że połowy nie zrobi.Serwować potrafi , nawierzchnia w Brisbane jak najbardziej sprzyjająca asom.Rune w meczu z Purcelem posłał 12 , Purcel do spólki z Thompsonem w meczu deblowym posłali Nadalowi i Lopezowi też 12 .Hamfman jakimś tytanem returnu nie jest , nie tak dawno w Antwerpi Theim wsadził mu 14.
Korda przed AO w ubiegłym roku zaliczył finał w Adelaide i mocno ćwiczył tam asy , nawet w finale z Nowakiem udało mu się posłać 15.
Wiadomo potem znakomity występ na ubiegłorocznym AO i kontuzja.
Ale już chyba nie ma po niej śladu , chyba znowu będzie chciał przećwiczyć asy przed szlemem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2040
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Pedro Cachin/Francisco Cerundolo vs Laslo Djere/Jaume Munar Clar
Typ: Pedro Cachin/Fransisco Cerundolo
Kurs: 2.40


ATP Hong Kong, gra podwójna, 10:00. Może trochę szalony typ ale kurs bardzo ładny. Żaden z tych czterech gentelmanów nie jest typowym deblistą, raczej postawili oni na kariery indywidualne. Munar Clar kiedyś kręcił się niedaleko setnego miejsca ale teraz jest 250. w rankingu deblistów. Argentyńczycy rozegrali razem 5 spotkań, wszystkie "w czapkę", natomiast para serbsko-hiszpańska to typowy "składak" na potrzeby turnieju. Typ opieram zatem na aspektach indywidualnych dokonań zawodników oraz na poza sportowym aspekcie, o którym za chwilę. Argentyńczycy preferują "clay", jednak to zawodnicy 70. i 19. w rankingu, ograni na poziomie ATP, w turnieju indywidualnym jeszcze w grze (Cachin), natomiast z drugiej strony Djere i Clar, którzy nie są "na papierze" o wiele słabsi, jednak ich dokonania na tego typu nawierzchni ustępują dokonaniom rywali. Zarówno Serb jak i Hiszpan polegli w kwalifikacjach do turnieju głównego. Były to porażki w słabym stylu, na podstawie których wysnuwam wniosek, ,że dla nich Hong Kong to trochę męka. Zatem jaki jest cel by dalej tu mieli zostać? Djere znany jest ze swojej antypatii do gry deblowej a Hiszpan zwyczajnie w świecie jest w tym przeciętny. Biorąc pod uwagę ich sportowe "dokonania" w kwalifikacjach i poza sportowy aspekt antypatii Djere myślę, że warto za niewielką stawkę spróbować grać na Argentyńczyków.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Nadal - Theim
Theim over 5.5 asa serwisowego
kurs 1.95 superbetTylko 3( ale ze 4 poszły minimalnie w aut) , szkoda że Theim nie dotrwał do tajbreka w pierwszym secie.A sam Nadal zaskoczył , jak na pierwszy mecz po rocznej przerwie to więcej niż dobrze!!Theim nie powąchał nawet breick pointa!!! Hm 2 garosy w tym sezonie bo jeden na Igrzyskach Olimpijskich.Wygląda na to że Nadal nie próznował;-)
będzie ciekawie ;-)


Hm znają się bardzo dobrze , swoe serwisy też ale Nadal pierwszy singlowy mecz od blisko roku.Nie powinien być w jakiejś mega formie na returnie , pewnie będzie jej dopiero szukał.Theim nie tak dawno w ANtferpi na hali wcisnął Hanfmannowi 14 .Wydaje mi się że spore szanse na dłuższy mecz , może nawet 3 sety .6 asów Dominika jak najbardziej do zrobienia , nawierzchnia szybka i chyba schyłek kariery Nadal , na pewno bliżej niż dalej w wielu szans na wciśnięcie paru asów wielkiemu Nadalowi Theim mieć nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alex Michelsen - Ugo Humbert
typ over 11.5 asów w meczu kurs 2.00 superbet9 asów 5:4

Młody amerykanin ma czym przyłożyć w poprzedniej rundzie ze Shwartzmanem zaserwował 10 .Z asami Humberta bywa róznie ale wydaje mi się że jeśli dostanie kilka asów od młodego będzie się chciał zrewanżowac tym samym ,Równiez ma czym przyłożyć.
Alex powinien postawić na serwis i skracanie wymian obaj potrafią trzymać serwis , chyba spore szanse na jakieś extra gemy w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Arnaldi-L.Klein 1 @1.55

Dałbym w tym meczu na tenisiste z Wloch. Arnaldi caly czas sie rozwija i notuje co raz to lepsze wyniki. bardzo dobry mial wystep na ostatnim USO. Ten sezon tez ma szanse dobrze zaczac. Ten pierwszy 3-godzinny mecz Arnaldiego z Fucsovisem to naprawde wydaje sie stal na bardzo dobrym poziomie. Fucsovics nieraz dobrze pokazal sie podczas AO, a tu byl mega wyrownany mecz, mogl to roznei dobrze wygrac Fuccsovics w dwoch setach, a w deciderze o zwyciestwie zadecydowal tie-break, gdzie kolejno wymieniali sie pilkami meczowymi (najpierw MP mial Arnaldi, pozniej Fucsovics i na koncu wykorzystana znowu Arnaldi).

Po prostu Arnaldi jest lepszym tenisista w teorii. Lukas Klein jest tenisista mniej wszechstronnym, ktory opiera swoja gre na bardzo dobrym podaniu i forehandzie, ale jak to czesto u takich zaowdnikwo bywa backhand jest tu slabszy. Klein dobre przetarcie, udane kwalifikacje, dwa duze boje za soba co tez powinno pozwolic mu sie rozegrac, ale i tak uwazam ze Arnaldi z Fucsovicsem dali duzo wiecej jakosciowo. Duzo satysfakcji dala ta wygrana Arnaldiemu bylo widac od razu po meczu, wiec nie powinie sie zatrzymywac i licze na awans Wlocha do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +726
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Co myślicie o meczu Michelsena z Humbertem? Francuz powinien to ogarnąć?
Dla mnie "no bet". Tu ktoś chce iść w asy i w mojej ocenie to chyba słuszny trop. Michelsen w gazie i z jego strony 10 asów myślę, że wpadnie. Humbert umie też uderzyć z serwisu i tu też kilku się można spodziewać. Poza tym Francuz nie jest mistrzem returnu także drogą do zwycięstwa może być dla niego serwis.
 
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Hongkong
Tiafoe vs. Kecmanovic

Spotkanie na twardych kortach w Hongkongu, które według mnie nie ma wyraźnego faworyta, choć według bukmachera jest nim Amerykanin. Nie chcę tego negować z kilku względów, ale mamy jeszcze dość sporo niewiadomych. Nie dość, że Frances zagra pierwszy mecz w sezonie, co już samo w sobie jest dużym znakiem zapytania, to dodatkowo jest to zawodnik tak nieprzewidywalny, że nawet w sezonie regularnym raczej nie warto iść w jego kierunku, tym bardziej w tak niszowym turnieju. Może wygrać ten mecz w cuglach jak i przegrać go w słabym stylu, dlatego nie ma co strzelać i lepiej poszukać okazji w zakładach specjalnych, a tam zobaczyłem coś niecodziennego. Linię asów u poszczególnych bukmacherów bardzo się różnią, a wyróżnia się betfan, u którego wystarczy 9 asów, by pokryć over meczowy. U dwóch innych operatorów linia jest wiele wyższa i do sukcesu potrzeba aż 14 asów, więc mamy różnicę aż 5! Czasem bywają tak duże różnice, lecz w meczach, gdzie linie są na poziomie kilkudziesięciu asów i ten błąd może mieć większe odchylenie. Tutaj niewątpliwie mamy okazję, lecz trzeba się zastanowić czy wybrać over czy under. Dziś wybieram over z kilku względów. Po pierwsze Tiafoe ma bardzo duży potencjał pod względem serwisu i on sam może pokrywać takowe linie, o ile ma dobry dzień. Ponadto jest jednym z najsłabszych defensorów i jemu stosunkowo łatwo inkasuje się asy, chyba że w tym roku zamierza zmienić strategię. Pozostaje też kwestia Kecmanovicia, który serwismenem nie jest, ale w ostatnich meczach potrafił zaliczyć 4, 5 i 5 asów, więc całkiem nieźle i jeśli to powtórzy to będziemy bardzo blisko sukcesu. Oczywiście bardzo ważny będzie przebieg, gdyż krótki mecz może oznaczać porażkę, ale jest tu potencjał na dość długi mecz.

👉 liczba asów 9+ @1,55 (betfan) ✅

Typ bez analizy:
👉 Rune vs. Shevchenko powyżej 19,5 gemów @1,47 superbet ✅

Moje analizy znajdziesz także na DISCORD!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Emil Ruusuvuori vs Karen Khachanov
Typ: Karen Khachanov
Kurs: @1.65



ATP Hong Kong, II runda, 11:00. "Kaczki" raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Duże chłopisko, umie uderzyć, przyspieszyć grę, kiedyś 8., dziś 15. rakieta świata. Naprzeciwko stanie 24 - letni Fin, 69. rakieta rankingu. Zeszły rok bardzo przeciętny w wykonaniu Skandynawa. Z większych osiągnięć ćwierćfinał w Miami i ćwierćfinał w CH Helsinki. Rosjanin finał w Zhuhai, półfinał w Miami, półfinał AO i kilka ćwierćfinałów. Przeciętny sezon pokazuje jego bilans 31/30 w ubiegłym sezonie. Ten też nie zapowiada się kosmicznie bo wczoraj z Bonzim niby wygrał ale na takich statystykach, że aż to smutne. Serwis wchodził w ciut ponad 50% z czego zwycięskie były niecałe 2/3. Dokładnie 65%. Drugi serwis ledwo ponad 50% i wykorzystane 8 z 25 BP. Niby 5 asów ale rekompensowały je 4 DF. Na Rosjanina trzeba zagrać o niebo lepiej by myśleć choćby o ugraniu seta.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Brisbane
Humbert vs. Thompson

Spotkanie o ćwierćfinał turnieju na Antypodach, który jest częścią cyklu przygotowawczego do Australian Open. Faworytem bukmacherów jest Francuz, z czym nie zamierzam dyskutować, choć na pewno nie można lekceważyć bardzo doświadczonego gospodarza. Australijczycy zazwyczaj na swoim kontynencie grają najlepszy tenis, co już nie raz widzieliśmy w wykonaniu choćby Popyrina, Kokkinakisa czy Millmana. Poprzedni sezon dla Jordana był całkiem niezły i na pewno ma aspirację by zaliczyć mocny start kolejnego sezonu. W I rundzie pokonał Vukicia, co nie było dużym wyzwaniem i ten mecz na pewno będzie wiele trudniejszy, gdyż Humbert wyglądał bardzo solidnie w końcówce ubiegłego sezonu, szczególnie w hali i tutaj na start ograł Michelsena, który zapowiada się bardzo dobrze. Jakbym musiał obstawiać to minimalnie bliżej mi do Ugo, choć mam nadzieję, że mecz trochę potrwa, a co za tym idzie zobaczymy over gemów jak i asów. Moją uwagę zwróciły asy Francuza i najniższą linię na rynku wystawił forBET, a konkurencja aż o dwa oczka wyżej, co jest dość sporą różnicą, patrząc o jak niskich wartościach rozmawiamy. Humbert w poprzednich meczach zaliczył kolejno 5, 8, 4 i 4 asy, więc zawsze ponad linię, lecz pamiętajmy, że większość z tych wyników zaliczył w hali, gdzie teoretycznie łatwiej o asy, więc przy szybkiej wygranej może być o over bardzo trudno. Istnieje jednak dodatkowy argument, a mianowicie defensywa Thompsona, która jest zwyczajnie średnia i można tam znaleźć luki. Przewagą Humberta jest też lewa ręka i to zazwyczaj spore utrudnienie dla graczy praworęcznych. Francuz lubi szukać kątów i przy dobrym dniu i w miarę długim meczu ta linia powinna zostać pokryta. Polecam także zajrzeć na tenisbydawid.pl, gdzie znajdziecie raport dotyczący asów i średnie obu panów są zdecydowanie ponad wskazaną przeze mnie linię.

👉 Humbert powyżej 3,5 asów @1,55 (forBET) 🔄 ZWROT

Moje analizy znajdziesz także na DISCORD!
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Struff - Ofner typ Struff kurs 1.85 Fortuna

Struff lepiej wygląda rankingowo od swojego rywala chodz jak wiemy ranking nie gra. W Hongkongu Struff podejmował Cilica. Dobrze Niemiec wyglądał na serwisie i return na drugim serwisie miał na poziomie 53% także calkiem dobrze. Kursy dość wysokie pewnie poprzez ostatnie dość gładkie zwyciestwo Ofnera z McDonaldem. Tenisista z Austrii bardzo dobrze prezentował się na returnie, ale Amerykanin nie zachwycał też na serwisie. Ofner na nawierzchni twardej w sezonie 2023 przegrywał z tenisistami rankingowo o wiele niżej. Struff poprzednim sezonie dobrze rozpoczął sezon, gdzie przebrnął przez całe kwalifikację Australian Open. Następnie dobre występy w Indian Wells, Phoenix oraz Miami. Struff w ostatnich spotkaniach popelnia niewiele mało niewymuszonych błędów. Ostatni mecz wyszedł Ofnerowi, ale to według mnie też przez slaby występ Amerykanina. Według mnie Niemiec jutro bierze ten mecz. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom