>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Casablanca, Houston 06.04-13.04

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Casablanca, Morocco
Grand Prix Hassan II

ATP World Tour 250

Outdoor
Clay
€450,000

Singles Final:
[Q] G Simon (FRA) d [5] J Benneteau (FRA) 75 62

Doubles Final:
Montanes/Ventura d Cerretani/Perry 61 62

Houston, TX, U.S.A.
U.S. Men&#39;s Clay Court Championships

ATP World Tour 250

Outdoor
Clay
$500,000

Singles Final:
[7] M Granollers-Pujol (ESP) d [1] J Blake (USA) 64 16 75

Doubles Final:
Gulbis/Schuettler d [3] Cuevas/Granollers-Pujol 75 76(3)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka z niespodzianek:

Houston

Canas - Blake 3.74 ✅

Spory kurs, korty są dziwne, niby Blake finał rok temu ale w tym sezonie gra słabo James. Spadł już na 17 miejsce w rankingu, nie wygrywa turniejów. awet Davis przegrał w domu z Wawrinka. Od Australian Open nie zagrał ani jednego dobrego turnieju, przegrał z Gonzalezem, Fishem, Hewittem i Berdychem, nie są to słabi gracze ale żeby żadnego meczu nie wygrać z graczami na tym poziomie? To już jest bardzo żle. Canas bywa w różnej dyspozycji ale zawsze jest ciężkim rywalem ze względu na styl gry i dobrą oborne. Niby też nie wygrywa lecz stać go na pojedyncze niespodzianki. Te wygrane z Federerem to potwierdzają. Na clayu raz grali 76 64 dla Jamsa w WTChampionship.

Tak naprawde to wygrać może Phau z Fishem 4.70 ✅ , Capdeville z Querreyem 3.34, nie wiem jak zdrowie Granollersa bo ostatnio kreczował a Dabul to trudny rywal tu się typu nie podejmuje. Fish miewa wpadki tak jak z Rochusem, korty nie są pod niego, Querreyowi na razie w Houston nie szło, Capdeville to nie byle gracz, uniwersalny więc powinna mu taka nawierzchnia odpowiadać. Jego też stać na dobre mecze.

Casablanca

Nic tutaj nie widze ciekawego, tylko informacja ogólna. W Casablance jest znakomita pogoda do gry, nie ma upałów obecncie, cały ten tydzień ma byc do 20 stopni ale przy sloncu będzie temp. odczuwalna troche wyższa. W Maroku upały to spory problem dla graczy, teraz pogoda jest ok. Chaki, Ziadi, El Amrani od dłuższego czasu trenują bo był cykl challangerów tam i może być jakaś niespodzianka z ich udziałem, szczególnie w deblu. Trzeba uważać, zrestzą kursy na nich porażki są mizerne, tym bardziej nie warto grać.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Popieram w 100% typ na Canasa, ogólnie w Houston jest kilka opcji do zagrania za dobry kurs. Mi najbardziej podoba się Bjorn Phau, który jeśli pokona Mardy Fisha to pozwoli nam zarobić sporo, kurs dokładnie wynosi 4,52. Niemca widziałem, a nawet rozmawiałem z nim podczas Porsche Open w Poznaniu i na clayu czuje się całkiem nieźle, wtedy przegrał dopiero w finale. Wiadomo, że Fish to nie jest żaden challengerowiec, ale ja nie mam o nim dobrego zdania. Zacznijmy od tego, że Amerykanin jest zawodnikiem, którego wyobrażam sobie tylko na korcie twardym. 25 % na wygraną dla Phaua spokojnie, kurs jak widać znacznie wyższy.


Fish - Phau 2 4,52
 
C 0

czajek

Użytkownik
Jeszcze na dzis znalazłem jedno dosc ciekawe spotkanie

Taylor Dent : Marcos Daniel
Typ 1 ✅
kurs ;2.50


Analiza : według mnie ciekawe spotkanie , Dent ostatnio w Miami popisał sie znakomitymi wynikami np wygrywając z Robredo. O Brazylijczyku juz dawno nie słyszałem ostatnio grywa tylko w chellengerach. Kurs na denta bardzo wysoki 2.50 . Jezeli utrzymał forme z Miami to mysle , ze zmiana nawierzchni na Cley tutaj duzo nie zmieni w jego grze.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mecz Gil ✅ - Ljubicic się jeszcze nie zaczął, będzie możliwość grania live więc napisze kilka słów. Mają zacząc 15:30 ale to chyba niemożliwe, wszystko się przedłuża dziś w Maroku. Myśle, że faworytem jest zdecydowanie Gil. Gra w kratke w tym sezonie jednak na tej nawierchni potrafi każdego zmęczyć. Słabo serwuje ale świetna technika gry, dużo rotacji, zmian rytmu, zagrań bardzo pomysłowych i kombinacyjnych. Ljubicic najlepsze lata ma za sobą, ostatnio jak go skrytykowałam to zagrał świetny turniej a zaraz potem na hardzie ograł go Oscar Hernandez. W 1 rundzie ograł Clementa, który też singlową kariere ma już chyba po za sobą i skupia się na deblu. Świetnie serwował Chorwat i dziś może już tak łatwo nie być jesli chodzi o asy a to kluczowa sprawa u Ivana - serwis. Bez niego nie istnieje. Gil wie jak ma z nim grać, ciągle na BH do upadłego i zaczną się błędy Chorwata. Pisze o tym bo widze w sieci mnóstwo typów na Ljubicica, nie rozumiem tego. Jeśli wygra Chorwat pierwszego seta to na pewno dam Gila na wygranie meczu. PRzed meczem też lekko na niego.
 
C 0

czajek

Użytkownik
Ja jestem jedynym z tych co stawiaja na Lubicica. I w jednym sie pomysliłes , Chorwat to profesor gry taktycznej według mnie . I napewno nie da sie zabiegac jakiemus Gilowi. Poprostu góra 2 lub 3 wymiany i do siatki , watpie zeby bawił sie w przbijanie , bo sam wie ze tak tego meczu nie wygra . jego taktyka jest prosta , wygrac wszystkie swoje podania i liczyc z tebreku na dobry serwis. Kurs 2.00 , a mecz według mnie wyrównany wiec za grosze warto .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Możliwe ale czy przy stylu gry Gila to jest w ogóle realne? Ljubicic do siatki mało co chodzi obecnie a na cegle raczej jeszcze mniej. Widze wyrażnie ton krytyczny w stosunku do Portugalczyka, wręcz lekceważacy a to już spory bląd. To bardzo dobry gracz, ostatnio Nadal nie miał z nim łatwo. Grał w Poznaniu, na pewno mamy na forum ludzi z Poznania, którzy potwierdzą, że to gracz trudny z kombinacyjnym stylem gry, podcięcia i slajsy to norma a właśne takiego stylu nie znosi Ljubicic bo musi na cegle zejsc nisko na nogach a to najgorszy element w jego grze przez calą kariere. Kiedyś nie robił wyników głownie z tego powodu, przecież Ljubicić stał się graczem klasowym dość pózno. Zobaczymy jak to będzie, dobrze, że mamy kulturaną wymiane zdań na forum, zachęcam do pisania opinii.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Również uważam, że Gil to solidny zawodnik, na top 30 spokojnie. Udowodnił to wygrywając z Almagro w tym sezonie. Dwa razy 7-6 na cegle z Nicolasem to bardzo dobry rezultat. Zgodzę się również co do meczu z Nadalem - Portugalczyk zrobił bardzo dobre wrażenie.

Dziś w meczu z Chorwatem rodak Cristiano Ronaldo popisał się kilkoma fantastycznymi backhandami i dropshotami, mimo męczarni w przegranym pierwszym secie zdołał pokonać Ljubę, który znowu udowadnia, że występ w IW to był tylko przebłysk dawnej formy.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Grał w Poznaniu, na pewno mamy na forum ludzi z Poznania, którzy potwierdzą, że to gracz trudny z kombinacyjnym stylem gry, podcięcia i slajsy to norma a właśne takiego stylu nie znosi Ljubicic bo musi na cegle zejsc nisko na nogach a to najgorszy element w jego grze przez calą kariere. Kiedyś nie robił wyników głownie z tego powodu, przecież Ljubicić stał się graczem klasowym dość pózno.
Wiem, że już po meczu, ale widziałem Gila w Poznaniu w ubiegłym sezonie. Gra bardzo urozmaicony tenis, dużo biega, często rozwiązuje akcje niekonwencjonalnymi dropami, lub zagraniami przeciwko nogom. Jedynym mankamentem jest brak silnego uderzenia, ale póki trzyma piłke w korcie - rywal ma wiele problemów.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nie warto, Kubot i Marach męczyli się tutaj już z Devilderem i Rochusem, którzy debla nie traktują zbyt poważnie, a Montanes z Venturą to obrońcy tytułu z przed roku, do tego Ventura grał tu już w singlu z Marachem, może i nie ma to aż takiego przełożenia na debla ale jednak wynik 6:1 6:1 o czymś świadczy. Ci Hiszpanie lubią tu grać i w singlu i deblu są bardzo groźni, kurs 2.47 w bwinie skłania mnie nawet do postawienia kilku PLN-ów na nich...
niestety kurs już spadł :/
Kubot/Marach - Montanes/Ventura
Typ: 2
Kurs: 2.29
bwin
Spotkanie 2 rundy turnieju ATP w Casablance. Nawierzchnia na której rozgrywany jest ten turniej to Red Clay. W rankingu deblowym najwyżej jest 27-letni Łukasz Kubot, który zajmuje 28 miejsce, jego o 2 lata starszy partner Austriak Oliver Marach jest 42. Hiszpanie klasyfikowani są nieco niżej, 29-letni zawodnicy są klasyfikowani odpowiednio na 52 i 102 miejscu. Polsko/Austriacka para miała świetny początek sezonu, kiedy to osiągnęli półfinał Australian Open, nieźle zagrali również w kolejnym turniej Costa da Sauipe, gdzie osiągnęli półfinał. Jednak forma potem poszła wyraźnie w dół, w Buenos Aires porażka w pierwszej rundzie z Dabulem i Roitmanem, potem co prawda finał w Acapulco, jednak gdy spojrzy się na wyniki w tym turnieju można zauważyć jak wiele mieli szczęścia, turniej ten nie należał do mocno obsadzonych a dwa pojedynki wygrywali w decydującym secie w stosunku 11:9, natomiast w Indian Wells odpadli w 2 rundzie. Hiszpanie nie grają na co dzień ze sobą, ale wyniki jakie osiągają w tym sezonie zasługują na respekt. Santiago Ventura w parze z Ramirezem-Hidalgo wygrał 3 challengery z rzędu na clayu, wcześniej był jeszcze w finale w Buenos Aires. Albert Montanes w parze z Hernandezem był w półfinale Vina Del Mar i Costa da Sauipe. W tym turnieju Kubot i Marach męczyli się już z Devilderem i Rochusem, którzy nie traktują debla zbyt poważnie pokonując ich 7:5 6:4, Hiszpanie pokonali parę gospodarzy Saber/Ziadi 6:4 6:3. Para Polsko-Austriacka była w finale tego turnieju w 2007 roku (grali wtedy w pierwszej rundzie z Venturą, wystepował on wtedy w parze z zupełnie nieznanym reprezentantem gospodarzy El Aarey i męczyli się okropnie... 6:1 3:6 10:7). Hiszpanie wygrali ten turniej w zeszłym roku, nie tracąc w całym turnieju nawet seta...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Casablanca

Bardzo ciekawy turniej w Casablance, najlepszy od lat, dziwne, że takie małe zainteresowanie w dziale. Dobre przetarcie przed Masters w Monte Carlo. Ten turniej już od 13 kwietnia. No i transmisje będą na Polsacie Sport Extra więc szykuje sie dobry tydzień dla grających.

Wyniki z dziś:

Andreev - Devilder 6:7 7:6 6:4
Gicquel - Zverev 6:4 7:5
Serra - O.Rochus 6:3 6:3
Gabashvili - Ramirez Hidalgo 6:4 6:4

Dziś bez niespodzianek. W dobrej formie jest Gabashvili i Gicquel, Andreev męczy strasznie, mecz z Devilderem trwał ponad trzy godziny, pierwszy pojedynek też 3-setowy z Chakim (7:5 z 3 secie). Najmniej odpoczynku będzie miał Gaba, który dopiero skończył grać przez opóżnienia. Możliwe, że finał tego turnieju będzie na francuzkim kanale dostępnym w kablówkach.

Rozkład na jutro:

Andreev - Gicquel

Najciekawszy mecz na jutro, Marc ma szanse na wygraną ale to będzie raczej kolejny wyrównany mecz, chyba, że Andreev jest już zmęczony i odpuści przed Masters. Gicquel raczej nie ma mowy oby odpuścił, on się mobilizuje na mecze we Francji, Tunezji czy w Maroku właśnie. Chociaż jego styl gry nie do końca mnie przekonuje na wolnych kortach.

Ferrero - Hanescu no bet

Gil - Montanes no bet

Serra - Gabashvili

Jeśli chodzi o umiejętności to Rosjanin jest o klase lepszy ale to straszny dziwak i nie wiadomo nigdy jak zagra. To chyba najdziwniejsza postać obecnie w rozgrywkach. W dodatku nie ma za dużo czasu na regeneracje. Teoretycznie powinien wygrać, jeśli chodzi o sam kontekst tenisowy ale stawiać grubiej Teimuraza to nie jest dobry pomysł. On już wiele razy odpuszczał kiedy był faowrytem.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Hanescu - Ferrero no bet ?? dlaczego tak sądzisz ? Przecież Hanescu nie gra nic specjalnego i zapewne jutro polegnie z Ferrero
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Być może masz racje, tylko czy trzeba jakoś specjalnie grać aby ograć, jednego z przedstawicieli licznej tenisowej rasy &quot;pussy&quot;, JC Ferrero? Też niekoniecznie. Ja nie czuje tego meczu, drobna niespodzianka w postaci wygranej Rumuna mnie nie zdziwi. Podobno Ferrero ma plan skoku w rankingu, podobno na serio ma grać w tym roku aby chociaż troche o sobie przypomnieć, poprawić ranking itd itd ale to wszystko jest nie pewne. On nie ma jaj, nie będzie szło to może odpuścić. Hanescu faktycznie nie ma dobrego sezonu, zgadzam się ale jednak w ostatnich latach (a dokładnie po kontuzji kolana) najlepsze wyniki robił jednak na cegle. Nie ma co wnikać w szczegóły dlatego tak się dzieje bo to nić w analizie tego konretnego meczu nie pomoże. I jeden i drugi nie mają czego szukać w Monte Carlo a tu jest szansa na półfinał, jeśli kursy będa bardzo niskie na Ferrero to handi na Rumuna może nie być głupie ale to na pewno nie jakieś marne 2.5 gema, wtedy nie ma mowy, nawet 3.5 to mam wątplwości a chyba takie będzie.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja widziałem dziś wszystkie mecze ATP Casablanca i moim faworytem do wygrania tytułu jest Serra bądź Hiszpan Ferrero. Pamiętajmy, że Ferrero bardzo chce wygrać w Maroku, ponieważ zależy mu na seedzie na Roland Garros, a wiktoria tutaj bardzo go do tego przybliży. Co do Gicquela to rzeczywiście, on się bardzo motywuje na turnieje w tym regionie, o ile się nie mylę, to on pochodzi z Afryki Północnej (Tunezja?). Stawiam na finał Serra - Ferrero, w tak wyrównanym gronie zawodników wszystko jest jednak możliwe. Jutro proponuję zagrać jedynie Gila po 1,813, jeśli już ktoś musi coś postawić ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ostatnio tenis ladnie mi wchodzi wiec Rox prosiła zebym cos tu napisał. Dzisiaj wg. mnie ciezkie mecze w żadnym nie ma zdecydowanego faworyta- dzisiaj bd potrzeba troche szczescia ????

Odesnik W. - Isner J. 1.70
Buki wystawiły rozne kursy na te spotkanie, ja obecnie gram w STS&#39;ie i tam jest bardzo sympatyczny kurs po którym warto zaryzykowac. Wiekoszość z nas juz poznała Isnera ogromny wierzowiec potezny serwis przy jego serwisie najczesniej nie ma gry ostatnio niezle wyniki... grozny jest rowniez na ziemi jak sie okazuje, dzisiaj gra z rodakiem wiec obaj panowie na cgele czują sie zapewne dosyc nieswoją do tej pory nie mieli groznych przeciwników i tak awansowali dalej... Odesnij zmiutł jednak z kortu Melzera- nie widziałem meczu nie wiem co sie dzialo ale 6:0 w drugim secie... po takim kursie chyba warto zaryzykowac?
Hewitt L. - Garcia-Lopez G. 1.30
Tutaj kurs troche mały, ale Hewitt idzie jak burza i myśle, ze moze wygrac ten turniej, gra z Hiszpanem ktry tu jest b. grozny. Kangura na pewno czeka najtrudniejsze spotkanie w tym turnieju, zobaczymy na ile go stać...
Canas G. - Korolev E. 1.30
Canas powrócił na swoją koronną nawieszchnie powróciły zwycieswa. Wielu myślalo ze z Dent&#39;em czeka ciezkie spotkanie najprawdopodobniej porażka, smialem sie z takich opinii i slusznie wygrał pokojnie dwa razy do dwóch... tutaj juz na pewno bd ciezkei spotkanie Rusek dobry serwis, ale wg mnie jego gra nie pasuja na ta nawieszchnie... to bd sprawdzian formy Canasa ciekawe na ile go jeszcze stac.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Marc Gicquel - Igor Andreev ⛔

Dwie opcje baaaardzo lekko.

OVER 22.5 1.97

Spodziewam się meczu 3-setowego lub bardzo zaciętego więc może być więcej niz 23, pisałam troche o tym meczu wczoraj. Marc jest z Tunezji i zazwyczaj te turnieje traktuje poważniej. Nie boje się o jego kondycje bo on doskonale jest przygotowany do gry przecież on się będzie tym zajmować po zakończeniu kariery. Andreev zmęczony, średnia forma, maratony a zaraz Masters w Monte Carlo.

wygrana Marca 2.37 i handicap plus 3 gemy 1.84
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie : Juan Carlos Ferrero-Florent Serra
typ:0-2 w setach
kurs: 3.8
Buk:Expect

Analiza: Dziś o 16.30 zostanie rozegrane finałowe spotkanie w turnieju z serii ATP Casablanca.Zmierzą się zawodnicy , którzy w swoich półfinałach pokonali w 2 setach odpowiednio Ferrero Andreewa a Serra Montanesa.Oglądałem kilka spotkań z tego turnieju i zauważyłem spadkę formy Juana Carlosa Ferrero.W ćwierćfinale przeciwko Rumunowi Hanescu zagrał bardzo dobrze ale już wczoraj w półfiale popełniał sporo niewymuszonych błędów.Dużą zasługę w jego zwycięstwie miał paradoksalnie Igor Andreew , który wielokrotnie ,,pomagał&quot; swojemu rywalowi wyrzucając piłki w aut bądź grając w siatkę.Hiszpan znany jest z tego że w swojej karierze miał bardzo dużo kontuzji. Wydaję mi się że dziś może być juz zmęczony całym turniejem.Naprzeciwko niego stanie Francuz Serra, aktualnie sklasyfikowany na 47 miejscu, Ferrero jest 115. Na cegle będzie to ich pierwsze spotkanie.Uwżam że Serra jest w stanie sprawić niespodziankę i pokonac Ferrero.Ma niezły serwis , umie grać returnem a wczoraj serwis Ferrero był co najwyżej średni.Dlatego sądzę że dziś w 2 setach to Francuz okaże się zwycięzcą, jeśli Ferrero będzie grał to co wczoraj to nie będzie z tym większych problemów.Dobrym kursem na to spotkanie jest także samo zwycięstwo Serry ja jednak zaryzykuje i zagram 2-0 w setach gdyż myślę że jest spora szansa na powodzenie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Przedziwne podejście masz do tego meczu. Według mnie wszystko jest odwrotnie. Każdy zawodnik w każdym meczu częsciowo rywalowi pomaga. Na tym ten sport polega. To nie jest kosz gdzie sam musisz wygrać, w tenisie można mieć wszystkie statystyki gorsze (serwis, bp, %) a wygrać spotkanie bo będzie rywal robić mase błędów. W poprzednim sezonie był taki chyba mecz Davydenki, miał lepsze statystyki serwisowe, więcej piłek wygranych, wszystko na plusie w stosunku do rywala a przegrał mecz. Ja spadku formu Ferrero nie zauważyłam, doszedł do finału, ograł Andreeva i spada mu forma? No no logiczne jak nie wiem co. Wcześniejszych meczów nie widziałam ale pojedynek z Rosjaninem widziałam i grali całkiem dobrze, szczególnie JC Ferrero. Jego zapowiedzi odnośnie powrotu są raczej na serio. Hiszpan nie jest znany z tego, że miał dużo kontuzji, jest znany z tego, że był numer 1 i wygrywał French Open, on jest dobrze przygotowany do turnieju, braków kondycyjnych nie ma, wręcz przeciwnie. Jest głodny tenisa, dawno już nie grał w finałe. Co do stylu gry bo piszesz, że skoro ileś tam piłek Pussy podarował rywalowi to i Francuzowi może podarować. Teoretycznie tak ale w tenisie to tak prosto nie działa. Ja raczej uważam, że bęzie odwortnie, to Serra zrobi więcej błędów własnych, dlaczego? Ano jeśli uznamy, że Igor Andreev jest reguralny to nie dziwne, że Ferrero starał się przejąc incjatywe i sam coś działać, stad bledy. Natomiast teraz jest odwrotna sytuacja, to Ferrero jest regularneijszy niz Serra i rola się moze odwrocic. Serra w meczu z Montanesem staral sie atakowac, nawet do siatki czasem i nie były to ataki wysokiej jakości, Ferrero będzie go mijać na luzie jeśli tak bedzie grac. Serra nie potrafi grać bardzo dlugo regularnie, ostatnio jego wyniki w turniejach slabiutkie. Uwazam, że przegra z JC Ferrero. H2H 2-0 dla Serry ale to 2006 trawa i niedawno hard.

Ferrero - Serra 1.45, -3.5 2.10 ✅
 
F 0

filweb

Forum VIP
Hiszpan przegrał w swojej karierze mnóstwo finałów - to kolejny argument przemawiający za Francuzem. Jeśli kursy byłyby równe, to postawiłbym na Ferrero, jednak współczynnik &gt;3 na Florenta mówi sam za siebie. Value zdecydowanie stoi po stronie mocno i agresywnie grającego Francuza, który również bardzo solidnie serwuje. Serra w dwóch ostatnich spotkaniach zachowywał się podobnie - po łatwym pierwszym secie szybko uzyskiwał przewagę w drugiej odsłonie, po to by za chwile ją stracić, ale też tylko na moment, aby finalnie wygrać 2-0. Jestem jednak pewien, że jeśli Ferrero wygra pierwszego seta to w tym momencie będziemy mogli dopisać mu 250 punktów w rankingu ATP.

Kończąc, chciałbym powtórzyć słowa Roxanne, która kilka dni temu napisała, że turniej w Casablance jest bardzo ciekawy. Ciekawi zawodnicy, najlepsi sędziowie, super pogoda, to wszystko powoduje, że już dziś planuję swój pobyt na marokańskich kortach w roku 2010 ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Średni mecz jak na finał. 6/4 dla Ferrero, pierwsze 4 gemy to duża dominacja Juana, kluczowy gem 5. Mnóstwo bp zmarnował Hiszpan i zaraz się zrobiło 3-3 15-30 jednak jakoś to wyciągnał Ferrero. Taśma pomagała Francuzowi, troche to denerwujące, kilka zagrań Ferrero jak z dawnych lat, super minięcie i odpowiedz na skrót Serry na początku mistrzostwo świata. Potem już Francuz takich zagrań nawet nie próbował a Ferrero jeszcze raz zagrał pięknego dropa. Ferrero kończy mi kupon na którym był Stas Wawrinka + Kohli więc lekko daje na Serre 4.55 i już mam spokój można powiedzieć. Nadal kibicuje mocno Ferrero. Turniej dziś się kończy a w raz z nim ten temat więc pozwalam sobie na luzny wpis.

6/4 7/5 strasznie słaby drugi set ale warto było zobaczyć radość Ferrero, tyle kasy ma mógłby już sobie dać spokoj a jednak widać, że kocha tenis i stara się wrócić. W dzisiejszym świecie to nie takie częste. Znakomity turniej, nigdy Casablanki nie brałam na serio ale w tym roku był swietny turniej. Brawo FERRERO!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom