>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Casablanca & Houston, 08-14.04.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Casablanca
???? Haase R. - Klizan M.
Klizan M. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10
Jeszcze nie ma wystawionego kursu, a ja już wiem na kogo zagram w tym meczu. Martin Klizan po 4 porażkach z rzędu jest teraz bardzo zmotywowany na jakiś konkretniejszy sukces. Każdą jego porażkę w 2013 roku można jakoś wytłumaczyć, bo nie grał z byle kim. Do tego należy dodać, że na hardzie nigdy nie lubił grać. Większość swojego tenisowego życia spędził na kortach ziemnych, a rok temu w podobnym okresie gry zrobił sobie mały tour po turniejach w Maroku (Casablanca, Rabat, Marrakech). To świadczy o tym, że do turnieju w tym kraju ma jakąś osobistą mentalność. Tutaj swój pierwszy mecz zakończył w dwóch setach z dobrze spisującym się na mączce Włochem Filippo Volandrim który przeszedł gładko kwalifikacje, a sam mecz stał na wysokim poziomie.
Holender Robin Haas nie jest w dobrej formie, a to, że pokonał Bautista-Aguta który ostatnio notuje same porażki o niczym dobrym nie świadczy, 3 sety i dużo przełamań to słaby wynik, tak samo pokonanie w 3 setach Francuza Scheppera który często gra na halach, a na cegle prawie wcale, to nie jest wynik marzeń. Klizan to znacznie lepszy zawodnik, a patrząc przez pryzmat meczu z Włochem Volandrim i okolicznościach sympatii do Casablanci swoje pieniądze moim zdaniem warto zainwestować w Słowaka Martina Klizana.
Wynik: 5:7 1:6 ✅
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Robin Haase - Martin Klizan 2 1,50 Bwin 5:7 1:6 ✅ jak bym wykrakał kłopoty zdrowotne Haase co Klizan pewnie wykorzystał ????
Zgadzam się z kolegą wyżej od siebie dodam tylkou że Hasse ma za sobą dwa ciężkie ponad 2 godzinne mecze co może się dziś na nim odbić pozatym Klizan przegrał 2 mecze z Haase więc dziś na pewno będzie zmotywowany żeby mu odpłacić i spodziewam się bardzo zaciętej postawy z jego strony typ zagrany wczoraj po kursie 1.68 dziś już widzę straszne spadki
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Casablanca
Spotkanie: Haase R. - Klizan M.
Typ: Haase ⛔⛔⛔
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet

e:5:7,1:6 szacun dla wszystkich, którzy grali na Słowaka

Analiza:
Ja dziś znowu trochę pod prąd:p Obaj nie błyszczą ostatnio, ale to Klizan moim zdaniem bardziej rozczarowuje w tym sezonie. Na ostatnich 5 gier przegrał 4 razy (Nieminen,Lu,Tomic,Simon). W Maroku przełamał się i ograł Volandriego w dwóch setach, ale to wcale nie był taki łatwy mecz dla niego (6:4,7:6). Holender Haase miał podobną słabą serię porażek, ale w Casablance już ma na konce 2 wygrane, bo gra od R32. Pokonał Bautistę-Aguta i De Scheppera - oba mecze 2:1 i moim zdaniem jest w stanie ograć dziś Klizana. H2H dla Holendra 2-0, a spotkanie z 2012 roku na mączce zakończyło się wynikiem 6:3,6:3.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Casablanca
???? Zemlja G. - Anderson K.
Anderson K. ::: 1,31 ::: Pinnacle ::: 6/10
Z reguły unikam takich kursów, ale tutaj nie wyobrażam sobie zwycięstwa Grega Zemlji. To, że znalazł się w ćwierćfinale zawdzięcza tylko dzięki łatwej drabince. Pierwszy mecz grał z Niemcem Bachingerem i jakoś wygrał w 3 setach, później trafił mu się Szwajcar Henri Laaksonen (294 miejsce) którego również pokonał. Ogólnie to Zemlja nie prezentuje się jakoś wybitnie w 2013 roku i jest znacznie słabszy niż Kevin Anderson. Wszystkie sportowe argumenty przemawiają za reprezentantem RPA... Jest lepszy, jest w dobrej formie.
Wynik: 4:6 4:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja osobiście popieram dzisiaj typ na Klizana.. może nawet skusiłbym się pograć 2:0. Oglądałem wczoraj mecz holendra i kompletnie nie przekonała mnie jego gra. Jak dla mnie grał bardzo asekuracyjnie.. bezpiecznie bez większego ryzyka . Moim zdaniem miał szczeście że wczoraj nie przegrał meczu . Francuz miał o wiele więcej bp tylko w kluczowych momentach nie umiał zachować zimnej krwi albo podejmował złe decyzje . Jezeli chodzi o serwis to wczoraj Robin także nic konkretnego nie pokazał. I serwis nie był jakoś bardzo trudny nie sprawiał tak dużych problemów Francuzowi .. w większości nie miał problemu z jego odebraniem . Po prostu Robin miał wczoraj dużo szcześcia że nie przegrał i nie ma co się w sumie rozpisywać.. wynik nie świadczy o jego grze. Okej był to solidny tenis ale bez fajerwerków. Klizan natomiast bardzo lubi grać na tej nawierzchni .. jeżeli pamięć mnie nie myli too osiąga w sezonie najlepsze wyniki właśnie na tej nawierzchni. W tamtym sezonie w większości Martin startował w challengerach i to tam wygrywał turnieje. Ale proszę spojrzeć jakich zawodników tam pokonywał na tej nawierzchni. Pokonywał tam bardzo solidnych graczy którym większości również najlepiej się gra na cegle. Wzrost 190 cm napewno jest atutem który Martin umie wykorzystać. Ja osobiście wczoraj nie oglądałem mecz Klizana z Włochem i sugeruje się tylko swoimi obserwacjami Martina na tej nawierzchni z poprzedniego sezonu i wczorajszą gra Holendra z Francuzem. H2H na korzyść Robina . w tym sezonie się już spotkali w Zagrzebiu gdzie wygrał Holender ale inna nawierzchni inna forma Robina dlatego kompletnie bym się tym nie sugerował. Podsumowując.... Haase nie prezentuje moim zdaniem takiego tenisa na jaki go stać , gra bardzo asekuracyjnie co wczoraj nie raz mu się odbiło .. to częściej Francuz dominował wymianach. Ogólnie jakoś wogóle nie moge znaleźć argumentów które by przemawiały za Holendrem. Jezeli Klizan przez cały mecz utrzyma wystarczającą koncetracje nie przewiduje innego typu jak 2:0 dla Martna ????
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Nie zgadzam się kompletnie, że nie ma argumentów za Holendrem ani, że nie ma sensu patrzeć na H2H. Pisanie o wyczynach Klizana z zeszłego sezonu mija się natomiast z celem, bo w tym roku wygrał jedynie 4 mecze na 12 spotkań. Pokonał Violę, Mathieu,Sijslinga i Volandriego, a tegoroczna porażka z Haase też jest istotna, mimo, że w swojej analizie skupiłem się na meczu jaki rozegrali na mączce. Mecz meczowi na każdym turnieju jest nierówny, argumenty o grze bez fajerwerków są zbędne, bo liczy się fakt, że Haase awansował dalej i mamy dziś nowy mecz w nowym zesawieniu personalnym. Rankingowo nie dzieli ich tak wiele, warunki fizyczne Holender ma na pewno niegorsze, forma obu kiepska w tym sezonie, więc jak dla mnie jest to typowy mecz 50/50 i oczekiwałem kursów po 1,8 na obu. Kurs na Robina jest zaś dużo wyższy, co moim skromnym zdaniem (patrząc uważnie na formę Klizana i historię spotkań) czyni ten typ zdecydowanym value betem.
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
R. Williams-R. Ramirez Hidalgo 2.06 Pinnacle 7:6 1:6 6:4 ✅
Zacznę od tego ze gram ten mecz bardzo bardzo grubo. Nie będę podawał tu stawek ale jak na moje zasoby finansowe jest to duża kwota. Nie ukrywa ze gram grubo ponieważ chce się odegrać po ostatnich niepowodzeniach.
Co do samego meczu trochę mnie zaskoczyły te kursy, wiem ze jest to clay ale jak wiemy ten clay w Houston jest dużo szybszy niz standardowo.
Williams w tym turnieju jak na razie dał się tylko raz złamać w meczu z Pellą potem przyszedł mecz z Karloviciem w którym Chorwat zaserwował aż 28 asów co świadczy o tym jaka jest ta nawierzchnia. Wczesniej Williams ograł innego clayeowca Pelle 2:0 Moze niektórych to zdziwi ale ulubiona nawierzchnia Amerykanina to właśnie clay. Pomimo że jak na razie najwieksze sukcesy osiąga na hardzie, ale to dlatego ze najczęściej gra w chalangerach na kortach na swoim kontynencie a tam wiadomo dominuje hard. Jeżeli lubi grac na cegle to na pewno fajnie sobie na niej radzi.Williams pomimo swojego wieku szybko przeszedł z poziomu chalangerów na ATP. Dzis jest duza szansa na połfinał w zawodach tej rangi
Co do Ramireza to bardzo zdziwił mnie jego wynik z Verdasco, nie widzialem tego meczu i ciezko cokolwiek powiedzieć, ale uwazam ze Verdasco jest daleki od swojej optymalnej formy i wiecej było w tym zasługi Vernando niz Rubena. No ale to tylko moje przypuszczenia, moze jak ktos ogladał ten mecz to wiecej napisze o grze Ramireza-Hidalgo. Ale fakty sa takie ze Hiszpan w tym roku nic ciekawego nie gra. Jak do tej pory wszystko przegrywał.
Podsumowując jest to mecz dwoch zupełnie odmiennych graczy. Po jednej stronie młody głody sukcesów i bardzo utalentowany amerykanin, po drugiej stronie mysle że już gasnący 35 letni Ramirez-Hidalgo.
Wdzieczny będe za każde sugestie dotyczace tego meczu ponieważ mecz dopiero o 19:00 i jeszcze go nie obstawiłem ale zamierzam zagrac naprawde grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
bartek uprzedziłeś mnie bo sam miałem napisac co nieco na temat tego spotkania. Zdecydowanie popieram typ na Williamsa, zaskoczyły mnie te kursy. Buki chyba sugerują się gładkim zwycięstwem Rubena nad Dasco no ale wiemy jak gra w tym sezonie Nando. Rhyne niezłe wyniki w tym roku, fajnie pogrywa. Widziałem go ostatnio w meczu z Dolgopolovem (przegrał 4/6 6/4 4/6) i mimo wielu przełamań w spotkaniu mecz był niezły, Amerykanin ma dobry FH, nieźle returnuje i serwuje. Widać trochę braki w BH ale tragedii nie ma. Hidalgo w Houston wygrał swoje 2 pierwsze mecze w sezonie. Ruben wiadomo, typowy ziemniak, swoje najlepsze lata ma za sobą. Słabiutki serwis, który Rhyne powinien mocno atakować i ustawiać sobie całą wymianę. Value jest, sam pogram Williamsa grubiej.
No i nie będę kolejny raz wspominał o nawierzchni w Houston, dodam tylko że zdecydowanie premiuje ona takich graczy jak Rhyne.
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Zemlja znajduje się na liście kwalifikacji do turnieju w Monte Carlo, których pierwsza runda rozpoczyna się już jutro... więc bardzo możliwe że bilet lotniczy do Monte Carlo na dzisiaj został już wykupiony... jeśli tak to mamy tutaj prawie 30 procentową lokatę... pomijając że Anderson gra ostatnio naprawdę świetnie to nawet bez tych kwalifikacji powinien gładko odprawić słoweńca...
Kevin Anderson - Grega Zemlja 1 1,285 (Marathonbet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Haase-Klizan 2 @1.5
Na pewno cegla to najlepsza nawierzchnia dla Slowaka, ktory wygyrwal juniorski French Open. Czemu tak ? Byl tutaj kiedys taki mecz w 2010 roku, gdzie nieznany wtedy mlodziutki Klizan gral mega dobry mecz w Casablance z Wawrinka (Wawrinka wygral 6-4 0-6 6-4), ktory tez radzi sobie tutaj nader dobrze. Duzo wtedy mlody Slowak zyskal w oczach kibicow na calym swiecie i na pewno slowo &quot; Casablanca&quot; to dla niego mile wspomnienie. Z Haase za to ciekawa sytuacja byla w ubieglym roku, bo Holender przegral rok temu od razu w Casablance w 1 rundzie, ale juz w Monte Carlo tydzien pozniej Holender byl az w 4 rundzie. Mysle, ze ta 3 runda w tym roku w Casablance Haase zabezpiecza sobie dorobek punktowy, bo w Monte Carlo nigdy nic nie wiadomo. Oczywiscie moze Holender pociagnac jeszcze tutaj dalej i chomikowac punktyw malym turnieju w Casablance przed Monte Carlo jako polisa ubezpieczeniowa, ale jednak sklaniam sie w strone Klizana, ktory na pewno ma dobre wspomnienia z tym turniejem. Holender tymi swoimi wygranymoi soprawia troche wrazeniept. &quot; zagram na tyle ile trzeba&quot;(wezmay dla przykladu taki mecz z De Schepperem), ale z Klizanem taka postawa juz nie przejdzie, takze spodziewam sie w nastepnej rundzie jednak Slowaka.
 
S 0

slabeusz

Użytkownik
witam,
co do meczu Williams-Ramirez, ja stawiam na Ramireza. Niby dlaczego Williams ma byc faworytem, a wedlug Pyzia nawet zdecydowanym. Widzialem mecz Williams - Pella i szalu nie bylo. Co prawda nie widzialem Ramireza z Verdasco i sam chetnie sie dowiem jak przebiegal mecz od tych co ogladali,ale widzialem Ramireza w ostatnim meczu deblowym. Nigdy wczesniej go nie ogladalem i biorac pod uwage wiek myslale, ze to zwykly przebijacz, ale tak nie jest.
Słabiutki serwis, który Rhyne powinien mocno atakować i ustawiać sobie całą wymianę.
Ja widzialem zupelnie co innego. Serwis bardzo dobry, mocny i dokladny. Do tego szybki forehand.Poczatkowo w bet365 kurs na Ramireza byl 1.7 teraz w wyniku masowki na Williamsa kurs skoczyl do 2.0. Wedlug mnie zdecydowanie za wysoki.
Williams - Ramirez
kurs: 2.0 (bet 365)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Houston
???? Ginepri R. - Monaco J.
Ginepri R. +4,5 ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10
Ostatnio handicap na Tima Smyczka +4,5 nie wszedł. Monaco pierwszy set wygrał po tie-breku, a w drugim podłamany psychicznie Smyczek ugrał tylko jednego gema. Dziś stawiam na o wiele mocniejszego psychicznie mięśniaka z Florydy Robbiego Ginepri który obudowuje straconą pozycję w rankingu spowodowaną przez przerwę od US Open 2012 do turnieju w Dallas w 2013 roku. Amerykanin w Houston wygrał już 5 meczy, łącznie z kwalifikacjami, a ostatnio pokonał Martina Alunda który rozprawił się z Hewittem. Dość zaskakujący wynik, a kurs 1,20 na Monaco który pokonując Tima Smyczka wygrał swój pierwszy mecz w 2013 na turniejach rangi ATP jest moim zdaniem źle oszacowany. Panowie grali ze sobą w 2008 roku i wygrał wtedy Monaco 7:5 7:6(3).
Wynik: 1:6 0:6 ⛔
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Murray/Peers - Almagro/Ramirez Hidalgo @ 2,72 Marathonbet✅ 63 76:spokodfhgfh:

Wydaje mi się, że mamy tu do czynienia z mega value. Nie wydaje mi się, żeby Hiszpanie mieli być tak wielkimi faworytami, jeżeli w ogóle nimi są. Fakt - ich wyniki na razie tu robią wrażenie, ale myślę, że nie są do końca reprezentatywne. Debel Lorenzi/Cipolla to słabiutka para, bez serwisu. Z kolei Sock/Johnson pokonali przez Hiszpanów w 2 r musieli grać właściwie mecz po meczu i chyba miało to znaczenie, bo pierwszy set oddali bez walki.
Wyspiarze po ostatnich słabych występach w Houston prezentują się na razie także bardzo przyzwoicie. Stadlera/Monroe odprawili jeszcze w 3 setach (pewne zwycięstwo w 3), ale już naprawdę niezłych deblitów Erlicha/Butoraca w doskonałym stylu 64 62.

Teraz jeszcze ważne aspekty dot. hiszpańskiej pary. Hidalgo przed godziną skończył ciężki 3 setowy pojedynek z Williamsem, a młodzieniaszkiem to on nie jest. Przegrał, a raczej wielkich ambicji w deblu nie ma, więc myślę, że nie do końca na rękę jest mu tu zostawać dalej. Almagro z kolei właśnie teraz gra z Lorenzim. Pewnie wygra, ale póki co remis i mecz zapowiada się na długi, a właśnie po tym spotkaniu ma dojść do pojedynku deblowego..

Myślę, że biorąc pod uwagę te aspekty, trzeba przyznać, że buki zagalopowały się z tym kursem na parę brytyjsko-australijską.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, 13.04 0:05, ATP Houston Debel
Murray/Peers - Almagro/Ramirez
typ: 2
1.55
Unibet
Analiza
Spotkanie ktore dzis opisze było planowane na 12.04, juz jednak dzis wiemy, ze tego dnia sie nie odbedzie z powodu przedluzajacych sie spotkan singlowych, dlatego tez zdecydowalem sie na zagranie tego typu na 13.04. Dwaj Hiszpanie, Nicolas Almagro oraz Ruben Ramirez Hidalgo spotkaja sie z typowymi deblistami Murrayem i Peersem. Faworytami bukmacherow sa zawodnicy z Hiszpanii, uwazam, ze powinni oni bez wiekszych problemow awansowac do kolejnej rundy, a juz pisze dlaczego. Obaj swietnie czuja sie w Houston, Ramirez w singlu odpadl dopiero dzis w cwiercfinale, natomiast Almagro w tej chwili jest na jak najlepszej drodze do awansu do polfinalu. W deblu rowniez radza sobie swietnie, wygrywaja bez straty setow, pokonali groznych Amerykanow, Johnsona i Socka oraz Wlochow, Lorenziego i Cipolle. W takim skladzie graja od czasu do czasu, bez wiekszych sukcesow, jednak caly czas pozostaja grozna para, tym bardziej, ze osobno maja na swoich kontach kilka sukcesow deblowych. Peers i Murray to typowi deblisci, rowniez z rzadka wystepuja w takim skladzie. O ile o Murrayu mozna powiedziec, ze jest niezlym debliscie, to o Peersie tego juz wspomniec nie moge, jest to poziom raczej challengerowy, bez wiekszych sukcesow deblowych w rangach turniejow ATP. Zgranie obie pary maja wiec slabe, zadecyduja sie indywidualne umiejetnosci, a tu przewaga jest po stronie Hiszpanow, ktorzy powinni dzis zwyciezyc.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
00:00 13.04 a np 23:30 12.04 to faktycznie wielka różnica. Nie wiem czy w ogóle zdajesz sobie sprawy, że w Houston to będzie dalej TEN SAM DZIEŃ.
Almagro ma teraz 40 minut odpoczynku i mają grać.
Zgranie na pewno po stronie wyspiarzy, którzy grają od tego roku razem, ale zdążyli rozegrać więcej meczów razem niż Hiszpanie przez 4 lata..
Typ przeciwny do mojego - nie neguję, ale w analizie kilka zdeformowań pod typ. Ja bym w życiu nie ruszał Hiszpanów po takim kursie.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Na twitterze właśnie poinformowali, że mecz odbędzie się o 1 w nocy Polskiego czasu.
Ja skłaniałbym się ku analizie blaise, bardzo mało czasu na odpoczynek, Ramirez Hidalgo po 3 setówce a Almagro dopiero co skończył swojego singla.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
debel nie jest tak energochłonny, a ponadto jesli Panowie sa juz w polowce, to niewiem czy odpuszcza, jesli odpuszcza - przegraja, jesli nie - wygraja, bo sa po prostu lepsi
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
radomiak, tutaj się z Tobą zgodzę. Debel nie wymaga tyle wysiłku co singiel, ale Almagro w nim też awansował do 1/2 i myślę, że jego głównym celem jest turniej singlowy. Został rozstawiony z jedynką i będzie chciał to potwierdzić na korcie.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Stanislas Wawrinka - Tommy Robredo
Kurs: 1,22-1,30
Casablanka, godz. 16:00

Mecz z gatunku na podbicie AKO. Stanisław w tym roku na mączce spisuje się bardzo przyzwoicie. Na rozkładzie ma np. zawsze groźnego Mikołaja Almagro, którego ograł 2:0 w Buenos Aires w lutym. Oprócz tego bez większych wpadek, bo za taką chyba nie powinno się uznawać porażki z Fogninim (ćwierćfinalista RG z 2011 roku). Oprócz tego były jeszcze plecy z Ferrerem, ale to żaden wstyd, bo po walce - 1:2. Wczoraj oglądałem drugiego seta z meczu Garcia-Lopezem (6:1, 6:2) i muszę przyznać, że wyglądało to bardzo przyzwoicie na tle przeciętnego rywala. Niezły serwis, dobrze działała gra kątowa, no i ten jednoręczny BH... ???? W sumie bilans na cegle AD 2013 to 6/2. Po drugiej stronie siatki stanie weteran kortów tenisowych Tomasz Robredo. W tym roku widziałem jeden cały jego mecz z lutego, z Buenos Aires, gdzie został zniszczony przez Bolelliego, choć wynik aż tak bardzo na to nie wskazuje (2:6, 4:6). Z tegorocznej historii wynika, że większych wpadek raczej nie było, tj. z kim powinien wygrywać z tym wygrywał. Bilans 8/4 (porażki z: Ferrerem, Almagro, w/w Bolellim i Lorenzim). Przy tym nie pokonał nikogo znaczącego. Wczoraj sporo namęczył się z mającym niezły sezon na hardzie Paire (3 razy przełamał T.R.), który w tym roku grał dopiero trzeci mecz na ziemii. Może ktoś wie co się działo w ostatnim secie, bo Francuz jakby oddał go bez walki - 0:6 i tylko 4 wygrane piłki przy swoim podaniu w 3 gemach! Jeśli Szwajcar podejdzie poważnie do zawodów, a raczej nie ma powodu, żeby odpuszczać to spokojnie powinno wejść. Można też szukać dokładnego wyniku 2:0 (1,60-1,75).
* * *
Nie oglądałem streama, ale wynik co najmniej dziwny. Stanisław wygrywa na luzie pierwszego seta 6:1, żeby w dwóch kolejnych setach zdobyć w sumie 5 gemów i przegrać aż 5 swoich podań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom