>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati - 14.08-21.08.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 14.08.2016 - 21.08.2016
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $4,362,385
Oficjalna strona turnieju: http://www.wsopen.com/
Lista Startowa: http://www.wsopen.com/Players/Entry_List/?intloc=headernavsub
Drabinka: http://www.wsopen.com/2016_mens_interactive_draw/
Plan gier: http://www.wsopen.com/ResultsAndSchedule/day_schedule/?intloc=headernavsub
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-cincinnati/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Youzhny-Berankis 1 @1.5 b365
Mikhail juz tym samym tenisista nie bedzie co kiedys, ale trzyma poziom w tej amerykanksiej czesci przed USO. Malo kto pewnie sobie zdaje sprawe, ze Rosjanin to pewnie jeden z najbardziej utuytulowanych graczy w tourze, gdyz Youzhny wygral 10 tytulow, a jako tenisista byl miniumum w kazdym cwiercfinale szlema czy dwukrotnie w polfinalach US Open. Rok temu gral wrecz fatalnie, a w Montrealu zagral super. Teraz tez niezly wystep w tym roku w Toronto, czyli przebrniete kwalifkacje, wygrany mecz w turnieju glownym i porazka z Wawrinak w dwoch tie-breakach. Tydzien przerwy na olimpijskie zmagania powinien zadzialac korzystnie na Rosjanina. Berankis jest dobrym tenisista, ale obecnie gra strasznie i niewiele wskazuje,z eby mial wrocic z dani na dzien do dobrej dyspozycji.
Halys-Mannarino 2 @1.4 expekt
Dwoch Francuzow. Mannarino akurat zawsze byl dorbze obeznany z amerykanskimi kortami, gdzie zagral weile challengerow i niezle USO. Tutaj troszke przewrotnie bo w przeciwienstwei do turniejow w Indian Wells-Miami w tych turniejach Kanada-Cincinnati jakos wybitnie mu sie nie wiodlo, ale to i tak duzo wieksze i starty tutaj po stronie Mannarino. Halys z talentem, ale Mannarino powinien pokazac wyzszosc. Typ kombinacyjny ze wzgledu na kurs.
R.Harrison-Millman 1 @1.1.85 expekt 6-4 5-4 40*-15 (2 MP na swoim serwisie i przegral...pogratulowac)
Harrison ostatnio zwyzka formy, gdyz Amerykanin znany jest przede wszytskim z krotkich okresow dobrej gry. Tutaj podobnie Harrison wie z czym sie ten turniej je, gdyz wygrywal tutaj juz mecze w turnieju glownym, a Millman nie jestem pewien czy w ogole tutaj wystartowal w swojej karierze. Ostatnio dobry mecz Millmana z Nishikorim na igrzyskach, Millmam technicznie bardzo dobry, ale tutaj jest typowa szybka nawierzchnia i Harrison bedzie sie starac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Zverev-Mannarino 2 @1.83 b365
Obydwaj zawodnicy spotkali sie w ostatnich tygodniach juz dwukrotnie. W Atlancie wygral Mannarino 6-3 3-6 7-6, a w Los Cabos Zeverev 6-1 6-1. Latwo sie chyba domyslic, ktory mecz byl grany na powaznie. Mischa gra lepiej ostatnimi czasy, ale Mannarino jest lepszy tenisista i bardziej kompletnym. Ten turniej jest oczywiscie najbardziej prestzizowy ze wszystkich trzech i stad stawiam na Mannarino.
Taki Murray do tego i chyba mozna grac.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: S.Johnson - F.Delbonis
Typ: 2-0
Kurs: 1,65
Bukmacher: sts

✅
Johnson bardzo dobre wyniki w tym roku na kortach twardych.Więcej rozegranych meczy od przeciwnika.Powalczył w RIO,teraz gra u siebie w USA.Miał kilka dni przerwy,więc z regeneracją nie powinno być problemu. Delbonis ostatnio regularnie odpada w pierwszych rundach.Ma dobry ranking (44),ale gra słabo.Steve ranking sporo wyższy(22),więcej meczy i dużo lepsze wyniki w tym sezonie.Myślę,że mecz będzie na sporej przewadze gracza z USA
Tak mi jeszcze chodzi po głowie :
Spotkanie:Cuevas P / Granollers M - Kubot L / Peya A
Typ: Kubot L / Peya A
Kurs:1,8 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Opelka - Chardy ✅✅
1 @2,90 Bwin


Młody Amerykanin w bardzo dobrej formie. Osiemnastolatek ma za sobą super turniej w Atlancie, zaskoczyl tam wszystkich swoją dyspozycja i doszedł do półfinału gdzie odpadł po trzy setówce z Isnerem. Opelka ma swietny forhend bekchend, bardzo dobry serwis. Trzeba też podkreślić że gra u siebie i trybuny będą za nim. Z drugiej strony mamy francuza który niczego nie pokazał w tym sezonie i naprawde nie wiem czemu jest tu az takim faworytem, najwidoczniej buki nie wierzą w potencjał osiemnastoletniego amerykanina. Myślę, że po takim kursie warto spróbowac ????
Powodzenia.

Edit: świetne spotkanie amerykanina, tak jak pisałem świetny forhend bekhend no i serwis, 3-4 lata jak to wszystko doszlifuje to top 20 spokojnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
M 493

milo93

Użytkownik
Opelka - Chardy
1 @2,90 Bwin
Młody Amerykanin w bardzo dobrej formie. Osiemnastolatek ma za sobą super turniej w Atlancie, zaskoczyl tam wszystkich swoją dyspozycja i doszedł do półfinału gdzie odpadł po trzy setówce z Isnerem. Opelka ma swietny forhend bekchend, bardzo dobry serwis. Trzeba też podkreślić że gra u siebie i trybuny będą za nim. Z drugiej strony mamy francuza który niczego nie pokazał w tym sezonie i naprawde nie wiem czemu jest tu az takim faworytem, najwidoczniej buki nie wierzą w potencjał osiemnastoletniego amerykanina. Myślę, że po takim kursie warto spróbowac ????
Powodzenia.
Chardy 1.37 Unibet ⛔ :cool:
Chłopie takich głupot dawno nie widziałem chłopak ma tylko dobry serwis jest drewniany jeśli go rozrzucisz na bok to on nic nie przebije. Turniej w Atlancie mu wyszedł, ale wcześniej miał problemy w kwalach challengerów z naprawdę słabymi graczami. Dodatkowo podejrzewam, że może być zmęczony bo ostatnio intensywnie grał, a dla takiego kolosa to naprawdę dużo. Chardy wygra to bez problemu.
Oczywiscie lepiej zagrać francuza, który nic nie pokazuje na twardych kortach w tym sezonie po tak bardzo nedznym kursie na którym nic sie nie zarobi :p
Dla mnie 1.37 to nie jest nędzny kurs jak jestem czegoś pewien zobaczymy po meczu kto ma rację ;)
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Chardy 1.37 Unibet
Chłopie takich głupot dawno nie widziałem chłopak ma tylko dobry serwis jest drewniany jeśli go rozrzucisz na bok to on nic nie przebije. Turniej w Atlancie mu wyszedł, ale wcześniej miał problemy w kwalach challengerów z naprawdę słabymi graczami. Dodatkowo podejrzewam, że może być zmęczony bo ostatnio intensywnie grał, a dla takiego kolosa to naprawdę dużo. Chardy wygra to bez problemu.
Oczywiscie lepiej zagrać francuza, który nic nie pokazuje na twardych kortach w tym sezonie po tak bardzo nedznym kursie na którym nic sie nie zarobi :p
 
K 0

kamola

Użytkownik
Opelka Chardy 0:2 2.12 Unibet
W moim przekonaniu Chardy z łatwością wygra dzisiejsze spotkanie. Opelka co posiada to jedynie serwis, jeszcze niedawno był daleko w rankingu. Chardy to bardzo dobry gracz ze słabymi wynikami ostatnio. Wyjdzie dzisiaj zmotywowany i na pewno wygra 0:2. Polecam
Coś więcej? Brakuje tutaj jakiegokolwiek rzeczowego argumentu. Analiza powinna skupiać się na wielu aspektach i przedstawić całą sytuację związaną z danym meczem./Macko18
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Opelka R. - Chardy J.
Opelka R. +1,5 seta ::: 1,70 ::: 1/3 Pinek ✅
Opelka R. ::: 2,99 ::: 0,5/3 Pinek ✅

Zrobiła się niezła masówka na Opelkę który w następną niedzielę ukończy 19-lat, ale temu nie ma co się dziwić. Reilly gra tutaj z dziką kartą, gra u siebie, w ostatnim czasie jest w dobrej formie. W Newport 3 sety z Dancevicem który urwał set zwycięzcy Karlovicowi, w Waszyngtonie 3 sety i porażka po tie-breaku z Jazirim który pokonał Andersona i urwał set Zverevowi (półfinał turnieju), w Atlancie Opelka zaliczył półfinał, a w Los Cabos po kreczu pokonał Stakhovskiego i zagrał tie-break z Lopezem finalistą.
To wszystko robi na mnie wrażenie, za to po drugiej stronie Chardy kompletnie bez wyników w ostatnim czasie. Niby Jeremy rok temu w Montrealu zagrał półfinał, ale tam przez drogę bronił bodajże 9 piłek meczowych. W następnej rundzie czeka już Tsonga więc mam nadzieję, że Jeremy będzie chciał uniknąć starcia z rodakiem i dzisiaj szybko przegra, na pewno są na to szanse.
Wynik: 3:6 7:5 7:6(9)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Opelka - Chardy
Typ 2 @1,5 Sportingbet
Podzielam zdanie wszystkich grających przeciwko Opelce, to że chłop coś tam pograł w słabo obsadzonym turnieju u siebie nie oznacza, że nagle wystrzelił z formą i będzie regularnie klepać lepszych od siebie. Udało się z Andersonem i Youngiem, gdzie z Andersonem to był tenisowy cyrk, a z Youngiem fakt, serwis świetnie siedział. Serwis to główna i jedyna broń Opelki, bo w wymianach jest bardzo sztywny i zwykle próbuje z fh jak najszybciej kończyć akcje. Chardy sezon fatalny dostawał już od gorszych od Opelki zawodników, no ale tutaj mamy turniej 1000, duża kasa i motywacja, Opelka może co najwyżej liczyć na to że zdobędzie kolejne doświadczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Fognini F. - Isner J.
Typ: Fognini +3,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts

Fognini jak wiadomo nieobliczalny.W tym spotkaniu nie jest na straconej pozycji.Myślę,że podejmie walkę z Johnem i nie zostanie zmieciony z kortu.Linia może i na styku,ale biorąc pod uwagę solidną grę w obronie Włocha w ostatnim czasie jest spora szansa.Fog nie będąc w roli faworyta sprawił już nie jedną niespodziankę
 
D 192

delfi

Użytkownik
Cilic - Troicki
Cilic WIN 1.28 ✅

Starcie Chorwata znakomicie umiejącego serwować i posługiwać się forehandem z Troickim, którego jedynym atutem jest przebijanie. Troicki jest w świetnej formie w ostatnim czasie. Po Wimbledonie rozegrał 3 spotkania na hardzie i wszystkie przegrał 0-2, a rywale nie licząc Andy&#39;ego nie byli najlepsi (Anderson i wcześniej Harrison). Chciałbym napisać o zaletach Victora ale jedyne co mi przychodzi to dobre 35 miejsce w rankingu. Cilic, który przegrał w Rio z Monfilsem będącym w dużym gazie wcześniej wygrywał z challegrerowcem Albotem i z Dimitrovem. Obaj zawodnicy w ostatnim turnieju rangi 1000 odpadli w pierwszej rundzie więc obaj są zmotywowani, aby nie było powtórki ale Marin mimo, iż nie jest do końca w swojej najlepszej dyspozycji powinien bez większego trudu porozrzucać czy to serwisem czy forehandem Troickiego.

Kyrgios - Pouille
Kyrgios WIN 1.25✅

Zwycięzca niedawnego turnieju w Atlancie. Obsada turnieju nie była co prawda najlepsza ale Australijczyk zdołał pokonać Verdasco, fajnie grającego Nishiokę czy w finale Isnera, który zwyciężał tam 2 lata pod rząd. Kyrgios w Toronto również odpadł w pierwszej rundzie z mega przyszłościowym Shapovalovem ale był to wtedy jego pierwszy mecz na hardzie po przerwie i nie czuł dobrze ani nawierzchni ani piłki. Tym razem nie wierzę, aby pozwolił sobie na dekoncentrację i ponownie zakończenie turnieju w pierwszej rundzie. I mimo, iż lubi on sobie pokrzyczeć i poobrażać się na wszystko to powinien ogarnąć nieobliczalnego Pouille. Jest to gracz niewątpliwie z dużym potencjałem ale niestety głowa nie nadąża i Pouille lubi się podpalić na korcie. A w sytuacji kiedy on się podpala każda piłka ląduje czy to w siatce czy na aucie. Francuz w tym sezonie na hardzie umiał już przegrywać z takimi &quot;tuzami&quot; jako choćby Ram, Jaziri czy Pospisil. Po turnieju w Toronto odpoczywał co może pójść też na jego niekorzyść, bo nie był ani wcale mocno eksploatowany w ostatnim czasie, a brak rytmu meczowego może być widoczny zwłaszcza w pierwszym secie. Dzisiaj w tym dubelku idę mocniej niż zazwyczaj i gram za 2j.
Ako: 1.60 Bet 365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Raonic M. / Zimonjic N. - Benneteau J. / Roger-Vasselin E.
Typ :
Benneteau J. / Roger-Vasselin [email protected]⛔ WilliamHill
Benneteau J. / Roger-Vasselin E. 2:0 @2.10⛔ WilliamHill
Analiza: Francuzi bardzo znana i ceniona para, znakomici debliści, którzy nawet po kontuzji Benneteau wrócili i w ekspresowym tempie zaczęli robić dobre wyniki. Niedawno doszli do finału Wimbledonu, co prawda w Toronto odpadli w pierwszej rundzie ale tutaj wydaje mi się, że mogą zajść daleko. W 2014 roku dochodzili tutaj do półfinału. Raonic z Zimonjicem nie grali razem ani razu. O ile serwis Raonica może jakoś ratować na szybkiej nawierzchni to Zimonjic już nie ten gracz co kiedyś, 40 lat na karku, szuka ciągle nowych partnerów do gry, a Raonic to nie deblista.
Steve Johnson/Sam Querrey - Bernard Tomic/Viktor Troicki
Typ:
Steve Johnson/Sam Querrey @1.40 WilliamHill
Steve Johnson/Sam Querrey 2:0 @2.0 WilliamHill
Analiza: Turniej rangi ATP World Tour Masters 1000, pula nagród 4,362,385 $, rozgrywany w USA. To już sam w sobie mocny argument biorąc pod uwagę, że Johnson i Querrey będą grać u siebie. Rok temu odpadli tu w drugiej rundzie po zaciętym meczu z Dodigiem i Melo, przegrywając po 2óch tiebreakach. Tomic i Troicki to typowa sklejka tylko po wpisowe w deblu. Legitymują się rekordem 3/5. Mimo, że cała czwórka gra również singla to Johnson i Querrey przeważają doświadczeniem i umiejętnościami deblowymi kilkukrotnie swoich rywali. Oboje będą straszyć serwisem, dobra gra przy siatce, kibice za nimi. Nic więcej nie trzeba chyba dodawać. Taki kurs to perełka, wątpie nawet, że Tomic z Troickim chociaż raz przełamią Amerykanów.
@1.44 * @1.40 = 2.02
@2.10 * @2.00 = 4.20
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Fritz T. - Youzhny M.
Youzhny M. +2 gemy ::: 1,90 ::: 1/3 Pinek ✅
Fritz to jeszcze nastolatek, ale już żonaty. 54 miejsce w rankingu robi wrażenie w tym wieku, pewnie w przyszłości będą z niego ludzie, jednak jego gra jakoś kompletnie mnie nie przekonuje. Patrzę na jego wyniki w 2016 roku i co widzę? Z ręką na sercu muszę przyznać, że nie pokonał on żadnego znaczącego przeciwnika. Nie mam zielonego pojęcia jak zrobił ten ranking, finałem w Memphis gdzie w półfinale pokonał Berankisa?
Youzhny co prawda aktualnie jest niewiele lepszy, ale ma te 34 lata na karku i nie sposób odmówić mu doświadczenia. Do tego gra tutaj od kwalifikacji, gdzie wygrał 2 mecze baaardzo pewnie. To na pewno jakiś mały handicap w jego stronę. Na początku tego roku wygrał 3 turnieje rangi Challenger, bilans łącznie 19-0, ostatnio zagrał w Toronto 2 tie-breaki z Wawrinką.
Wynik: 1:6 3:6
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Mała taśemka na dzisiaj (bet365):
Goffin D. (Bel) - Basilashvili N. (Geo) 1- 1,11
David bardzo uniwersalny zawodnik, potrafi bardzo dobrze zagrać na każdej nawierzchni. Porażka na IO z zawodnikiem gospodarzy Belluccim - pewnie do teraz nie wie jak przegrał tego pierwszego seta bo 2 razy serwował na set. W drugim jedno przełamanie i po zawodach. Gruzin ostatnio notuje bardzo dobre wyniki w eliminacjach pokonał po 2&#39;0 Mathieu oraz Eliasa. to pierwsze zwycięstwo może robić wrażenie ale jestem pewien ze na goffina to za mało,
Mannarino A. (Fra)-Gasquet R. (Fra) 1- 1,22
Różnica klas. Wszyscy rozpisują sie o wielkich możliwościach Mannarino I TO BY BYŁO NA TYLE BO WYNIKI ICH NIE BRONIĄ. Jak wygrywa to z zawodnikami pokroju Halys czy Moryia Tiafoe/. Martwić może tylko to że od maja Rysiek nie grał na twardej nawierzchni ale myślę ze na spokoju ogarnie.
Monfils G. (Fra)- Carreno-Busta P. (Esp) 1- 1,22 zł
Carreno to typowy ziemniak, ostatnio nawet coś tam odbija na twardej ale jak dostanie kogoś mocniej grającego to go nie ma. w tym roku wygrania gaela 2:0 w Indiana. Co do Monfisa to bardzo dobry okres ostatnio, Poprawił znacząco głowę .
Johnson S. (Usa) - Delbonis F. (Arg) 1- 1,20
Świetna forma amerykanina. Serwis na najwyższym poziomie do tego nieżle w wymianach - stara się szybko kończyć. Delbonis ceglak, coś odbija na twardej ale na pewno nie jest to poziom Johnsona.

Karlovic I. (Cro) - Monaco J. (Arg) 1- 1,36

Perełka. Gdyby ten mecz był wczoraj to może bym sie zastanawiał bo ivo ostatnio finał ale mijają już 2 dni więc można śmiało grac. Argentyczyk w beznadziejenj formie. Przegrywa z każdym jak leci. Ivo 2:0 na spokoju
Fognini F. (Ita) - Isner J. (Usa) 2- 1,3
Foggini gorąca głowa, raz dwa się zagotuje jak isner będzie niszczył go serwisem. tylko czekać aż zacznie wywalać wszystko po autach.
Pouille L./Tsonga J-W. - Kontinen H./Peers J.2- 1,36
Kurs taki że żąl nie pograć. Peers jeden z najlepszych deblistów już w krotce może nawet nr 1. Bardzo dobre występy w tym roku z Kontinenem.
Francuzi to sklejka singlistów którzy czasem coś poodbijają w debli.

Johnson S./Querrey S. - Tomic B./Troicki V. 1-1,33

Podobna sytuacja co wyżej. Nie sądzę żeby tomic i troici mogli na coś liczyć z lepsza i bardziej zgrana parą.

Errani S./Suarez Navarro C.-Olaru I.R./Voracova R. 1, 122
Włoszka i hiszpanka już od dłuższego czasu grają razem i wychodzi im to bardzo dobrze. Jak już przegrywają to tylko z lepszymi parami niż ta dzisiejsza.

Zasanawiam sie jeszcze nad graniem na vesely tomicia i jaziriego i debel
Huey T. C./Mirnyi M. ? ktoś jakies opinie??
Proszę pisać swoje opinie na temat tych meczy.
Mam nadzieje że temat jakoś się ruszy dzięki temu ????
Sorry za błędy ale pisałem z komórki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom