>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Cincinnati, 14-21.08.2011

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
✅Murray3.20-Djoko

Grają dwaj najlepsi kumple. Obaj jak mówią darzą siebie wielką sympatią i serdecznością. Djoko gnie wszelkie rekordy, wzbogaca się na potęge. Juz stawiają mu pomniki w Serbii. Panicz cały czas niespełniony, jak dla mnie jest miekkki w głowie, nie wytrzymuje presji i napięcia. Ide pod górkę. Jak zycie pokazuje, w bukmachercw mozna wygrać w najmniej oczekiwanym momencie, moze taki nastąpi, gram lekko po takim kursie wszystko jest mozliwe...wczoraj po Marii liczyłem kase, bo byłem przekonany że Petko wygra...ale jak zobaczyłem usmiech wychodzącej Serbki a potem przybicie Niemki, która wyglądała jakby przed chwilą miała wypadek...kurteczka kasa poszła do buka...idziemy pod prą i gram na Szkota, moze Serb w końcu padnie ze zmęczenia albo niech się podłoży dobremu kumplowi, argumenty naciągane ale co pisać jak Terminator z Serbii jest faworytem...


Andre@

dokładam za 200 pln, na zywo ✅1.60 na Andego, Djoko jest zmęczony, wypluty i reke ma już załatwioną!


Dzięki MacieqLeo za zwrócenie uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
masaccio 0

masaccio

Użytkownik
Szkoda Djoko, szkoda, tym bardziej, że mecz był wyborny. Wczoraj Novak miał ciężka przeprawę z Berdychem (będą z niego ludzie) i przypłacił ją najwyraźniej nadwyrężeniem barku, a w efekcie urazem.
Mimo to wydaje mi się, że nawet w pełni sił Novak miałby trudno wygrać z Murray&#39;em, który świetnie trafił z formą (wszystkie mecze w Cinncinatti do zera).
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
Szkoda Djoko, szkoda, tym bardziej, że mecz był wyborny. Wczoraj Novak miał ciężka przeprawę z Berdychem (będą z niego ludzie) i przypłacił ją najwyraźniej nadwyrężeniem barku, a w efekcie urazem.
Mimo to wydaje mi się, że nawet w pełni sił Novak miałby trudno wygrać z Murray&#39;em, który świetnie trafił z formą (wszystkie mecze w Cinncinatti do zera).
zgodze sie po stokroc, przeceiz kazdy z rywali byl niezly, moze procz zmeczonego fisha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom