>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Cincinnati, 16.08-23.08.2015

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WESTERN &amp; SOUTHERN OPEN​


Miejsce: CINCINNATI, OH, U.S.A.
Data rozgrywania: 16.08.2015 - 23.08.2015
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: $4,457,065
Oficjalna strona turnieju: http://www.wsopen.com/
Lista Startowa: http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=666738
Drabinka: http://www.protennislive.com/posting/2015/422/mds.pdf
Plan gier: http://www.protennislive.com/posting/2015/422/op.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-cincinnati/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Entry deadline: July 6, 2015
Seeding: August 10, 2015

1 Djokovic, Novak SRB 1
2 Federer, Roger SUI 2
3 Murray, Andy GBR 3
4 Wawrinka, Stan SUI 4
5 Nishikori, Kei JPN 5
6 Berdych, Tomas CZE 6
7 Ferrer, David ESP 7
8 Raonic, Milos CAN 8
9 Cilic, Marin CRO 9
10 Nadal, Rafael ESP 10
11 Dimitrov, Grigor BUL 11
12 Tsonga, Jo-Wilfried FRA 12
13 Simon, Gilles FRA 13
14 Anderson, Kevin RSA 14
15 Goffin, David BEL 15
16 Lopez, Feliciano ESP 16
17 Isner, John USA 17
18 Monfils, Gael FRA 18
19 Robredo, Tommy ESP 19
20 Gasquet, Richard FRA 20
21 Mayer, Leonardo ARG 21
22 Bautista Agut, Roberto ESP 22
23 Cuevas, Pablo URU 23
24 Troicki, Viktor SRB 24
25 Karlovic, Ivo CRO 25
26 Haas, Tommy GER @25
27 Tomic, Bernard AUS 26
28 Seppi, Andreas ITA 27
29 Fognini, Fabio ITA 28
30 Kyrgios, Nick AUS 29
31 Thiem, Dominic AUT 30
32 Sock, Jack USA 31
OUT Garcia-Lopez, Guillermo ESP 32
34 Kohlschreiber, Philipp GER 33
35 Mannarino, Adrian FRA 34
OUT Monaco, Juan ARG 35
37 Querrey, Sam USA 36
38 Andujar, Pablo ESP 37
39 Chardy, Jeremy FRA 38
40 Klizan, Martin SVK 39
41 Coric, Borna CRO 40
42 Rosol, Lukas CZE 41
43 Bellucci, Thomaz BRA 42
44 Verdasco, Fernando ESP 43
45 (SE)
46 (Q)
47 (Q)
48 (Q)
49 (Q)
50 (Q)
51 (Q)
52 (Q)
53 (WC) Donaldson, Jared USA
54 (WC) Fish, Mardy USA
55 (WC) Fratangelo, Bjorn USA
56 (WC) Ram, Rajeev USA
Alternates
IN Muller, Gilles LUX 44
IN Vesely, Jiri CZE 45
1. Sousa, Joao POR 46
2. Janowicz, Jerzy POL 47
3. Estrella Burgos, Victor DOM 48
4. Stakhovsky, Sergiy UKR 49
OUT Benneteau, Julien FRA 50
5. Becker, Benjamin GER

/// Wszystko jest w temacie - później usuwam! Tarki16
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
S.Johnson-Duckworth 1 @1.36
Tutaj nie ma o czym gadac. Porazka Amerykanian bylaby szokiem. Az dziwne ze Johnson nie dostal tu dzikiej karty po tym jak gral tu rok temu.

Giraldo-Smyczek 1 @1.72
Ciezko to wytlumaczyc, ale Giraldo ten mecz wygra. Po prostu sa turnieje gdzie gra sie lepiej. Giraldo na Montreal w ogole sie nie porywal, ale Kolumbijczyk to tenisista i tak zamerykanizowany i mieszkajacy w Miami. Smyczek o dziwo zawsze lepiej radzil sobie zawsze w Kanadzie w tym duecie, a i forma chyba daleka od porzadnej.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Becker - Zverev
Zverev @ 1,57 b365 ✅ izi
dla mnie chyba najlepszy typ tutaj zaraz obok Johnsona✅ i ich gram w dublu @2,19✅. Oglądałem ostatnio obu niemców i jak Becker gra to chyba kazdy interesujacy sie tenisem wie a Alexander bardzo dobrze sie przebija do światowego tenisa. Dzisiaj powinien wygrać według mnie bez problemów a kurs na to jest całkiem dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Popieram typ na Zvereva, myślę, że to największy pewniak na dziś. Do tego od siebie dorzucę.
Youzhny + Pospisil ---&gt; ako 2,1
Youzhny odżył w turnieju w Montrealu, teraz na jego drodze stanie niewygodny dość rywal czyli Kukushkin. Gdyby nie poprzedni turniej, w tym starciu nigdy nie ładowałbym pieniędzy w popularnego Czarodzieja, jednak wydaje mi się, że błysk nie był chwilowy i Mikhail powoli będzie wracał do swojej optymalnej formy, oczywiście Kukushkin także do ogórków nie należy, ale na swojej drodze trzeba pokonywać takich graczy a Kazach gra po dwutygodniowej przerwie (zapewne chciał się zaaklimatyzować po podróży do Ameryki, nie ma zatem rytmu meczowego).
Do dubla dorzucam Pospisila, który gra całkiem przyzwoicie ostatnio, jego przeciwnikiem jest Japończyk Ito, który nie osiąga w tym roku wybitnych rezultatów a ogólnie jest średniakiem. Ostatnio grał w Bogocie, gdzie pokonał Ebdena oraz Kolumbijczyka Gomeza. Vasek jest dla mnie w tym pojedynku faworytem i powinien zakończyć spotkanie nawet w dwóch setach.
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Youzhny + Johnson @ 2,37 Pinnacle ✅
Jużny gra z Kukushkinem. Taki duży kurs na Jużnego pewnie wynika z tego, że musiał się przemieścić z Montrealu do Cincinnati i może być zmęczony. Miał jednak cały dzień na odpoczynek, zarobił sporo pieniędzy w Montrealu i napewno było go stać na lot klasą biznes, tak więc wydaje mi się, że Rosjanin przystąpi do tego meczu w pełni gotowy. Forma dopisuje, więc czemu miałby nie wygrać z przeciętnym grajkiem z Kazachstanu? Rosjanin gra w Cincinnati co roku i zna ten turniej bardzo dobrze, Kukushkin natomiast grał tu tylko raz w kwalifikacjach w 2011 i nic poza tym. Rok temu Jużny dotarł do 3 rundy. Powinien sobie poradzić.
Johnson kontra Duckworth. Amerykanin rok temu dobry występ w Cincinnati. Ostatnio dobra gra w Waszyngtonie, nie sądziłem, że może być w tak dobrej formie. Duckworth to przeciętny tenisista, bez szczególnych atutów i powinien tu przegrać.
Jużny chyba jednak nie do końca gotowy, odrobił stratę przełamania ze stanu 5-4 dla Kukushkina w 3 secie
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gusto 695

gusto

Forum VIP
Zgadzam się z Wami wszystkimi odnośnie typów na Youznhego, Zvereva, Johnsona i Pospisila więc nie będę już nic nowego dodawał.

Nie zgadzam się tylko z typem na Giraldo.

Giraldo-Smyczek 1 @1.72

Ciezko to wytlumaczyc, ale Giraldo ten mecz wygra.
A moim zdaniem łatwiej wytłumaczyć dlatego Giraldo ten mecz przegra. Otóż:
po pierwsze, rzeczywiście Smyczek ma kiepski sezon, jednak mimo wszystko lepszy bilans na hardzie od swojego dzisiejszego rywala.
Po drugie, mimo zamerykanizowania kolumbijczyka to Smyczek jest Amerykaninem i to jemu bardziej będzie w tym meczu zależało na wygraniu.
Po trzecie każda fatalna passa kiedyś się kończy i po czterech porażkach z rzędu na hardzie i 6 w ogóle (licząc z trawą) Smyczek przypomni sobie jak dobrze radził sobie na wiosnę (finał challengera w Irving) i wygra to spotkanie.

I jeszcze mój typ dnia:

Dyscyplina: Tenis
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kozlov Stefan - Lu Yen-hsun
Typ: 1
Kurs: 7,2
Bukmacher: Betsson
Analiza: Przede wszystkim kurs bardzo przesadzony zwłaszcza w betssonie. Młodziutki Amerykanin ma tutaj dużo większe szanse niż sugeruje kurs. Być może nie gra za dobrze w tym sezonie jednak tutaj może błysnąć. Błysnął w zeszłym roku w Sacramento gdzie doszedł do finału challengera w Sacramento, po drodze pokonując takich zawodników jak: Harrsion, Smith, Williams czy będący wtedy w lepszej formie Smyczek). Przegrał dopiero w finale z Samem Querreyem. Ale to było rok temu a rok temu Lu tutaj pograł bardzo dobrze pokonujmąc w pierwszej rundzie Istomina i w drugiej sensacyjnie Berdycha! Stąd pewnie te kursy. Lu musi bronić punktów za zeszły rok, jednak wydaje mi się, że ich nie obroni w obecnej formie. Korty są szybkie. Ja widziałem w tym roku Lu na trawie z Dolgopolovem gdzie mógł wygrać ale nie wygrał. Brak mu regularności i pomysłu na grę. Oczywiście mogę się mylić i tutaj Lu błyśnie jak przed rokiem. Jednak przed rokiem nie musiał grac kwali bo miał lepszy sezon. Tutaj przez te kwale może nawet nie przebrnąć i myślę, ze może to nastąpić już dzisiaj. Na pewno Lu nie jest aż takim faworytem jak sugeruje kurs dlatego jeśli ten mecz grać to delikatnie na Kozlova.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kukushkin v Youzhny 1 @2,2 Unibet
Kukuła value, kursik fajnie urósł. Za stary jestem żeby się nabrać na ustabilizowanie formy czarodzieja ???? Wyszedł mu Montreal, fakt - grał bardzo fajnie, przyjemnie było popatrzeć, ale para z niego zeszła. Tutaj na centralnym przy pełnych trybunach walka z Rafą o półfinał, a dziś szara rzeczywistość i kwale znowu. A na dodatek trafia na Kazacha, który papiery na granie ma. Ostatnio fajne mecze w Davisie, 3/0 zgrzany &#39;banged your girlfriend&#39; Kokkinakis i 3/6 6/7 6/4 6/7 wtopa z Grothem. Następnie gładko wygrany chall w Astanie. Potrafi grać na szybkich nawierzchniach, jak jest w formie naprawdę zamiata forhendem. Przewiduję spokojne zwycięstwo młodszego Mikhaila.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Harrison R. - Kokkinakis T.
Harrison win @2,62 Bet365


Dla mnie bardzo ciekawy bet, jak i sam pojedynek!!!
Na przeciw siebie staną obaj młodzi zawodnicy.
Amerykański tenisista był już na 43 miejscu w rankingu ATP obecnie jest na 124 pozycji.
Posiada bardzo przyzwoity serwis, którym często wygrywa pojedynki ( jeden z jego głównych atutów)
Ryanowi bardzo pasują twarde korty, dobrze się na nich czuję.
Stoczył też w tym roku dużo pojedynków także powinien być w tzw. transie ( na pewno ogranie w tym sezonie bd. działać na jego korzyść.)
Thanasi kokkinakis jest australijskim graczem , w rankingu zajmuję 72 pozycję.
Ma ogromny potencjał , ale jest obecnie nie w najlepszej formię.
Choć trzeba podkreślić że na ziemi całkiem dobrze sobie poczynał.
Na twardej nawierzchni ostatnio przegrana z Pierre Herbertem co tylko pokazało że, obecnie nie jest on w swojej najlepszej formie.
Ponad to ostatnio prócz tego przegranego pojedynku, nie stoczył więcej pojedynków na tej nawierzchni.
Dysponuję potężnym serwisem co będzie jego atutem.
Liczę na twardą grę, a po takim kursie pobieram Amerykańskiego tenisistę.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Zverev-Istomin
Zverev@2,10 bet365✅
Aż sam jestem zdziwiony, bardzo ładny kurs nam tutaj dali na Zvereva. Alexander wczoraj bez problemów poradził sobie ze slabo grajacym ostatnio Beckerem ale warto zauwazyc ze nie mial zadnych przestojów, Istomin za to wczoraj stracił 5 razy swoj serwis i jakimś cudem uratował mecz z Rolą. Jak dla mnie lekkim faworytem tego meczu jest Zverev i przy takim kursie na pewno warto pograć.

Paire-Kudla
Paire@2,07 pinnacle⛔ klasyka
Tak samo tutaj, lekkie value w stronę Paira. Ostatnimi czasy Benoit gra coraz lepiej, jak wejdzie na swój najlepszy tenis to wygrywa całe turnieje, wczoraj przejechal sie po swoim przeciwniku oddając mu dwa gemy. Co wczoraj Kudla zrobił to chyba wie każdy, 2 sety wygrane bez zadnego problemu, środkowy oddany do 0, także nie można wyciagac zadnych wniosków z tego meczu. Mimo wszystko uważam, że jak Paire się przyłoży to powinien wygrać ten mecz bez problemów i dałbym na niego tu max 1,70.

Pospisil-Chung
Pospisil@1,50 pinnacle✅
Spotkanie dwóch młodych zawodników z czego Vasek jest jednak dużo bardziej doświadczony. Wczoraj wygral ładnie swój mecz, Chung po przebojach wygrał z Dodigiem. Ostatnio solidniejszy Vasek i to on powinien wyjść zwycięsko z tego meczu a pinnek przestrzelił z kursem o conajmniej 0,15
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Mam male pytanko. Wejdzie 7 kwalifikantow....jest 8 miejsc. Kto wchodzi jako LL? Losuja z czterech najwyzej rozstawionych w ostatniej rundzie kwalifikacji czy Paire jak wtopi jako nr 1? Sorki juz widze Stakhovsky wszedl.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Mój dzisiejszy typ dnia:

Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Youzhny Mikhail - Lu Yen-hsun
Typ: Dokładny wynik 2-0 Youzhny
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Perełka na dzisiaj. Postaram się Was nie zanudzić długością tej analizy. Możecie nie mieć do mnie zaufania po ostatnich wtopach, ale być może za bardzo szukałem niespodzianek. Ale do rzeczy. Dlaczego Youzhny wygra to spotkanie 2-0? Przede wszystkim moim zdaniem jest ogromna różnica w umiejętnościach obydwu zawodników. Michaił ma dość słaby sezon ale odbudował się w poprzednim turnieju i gra naprawdę dobrze. Slajsy backhendowe które zagrywa Czarodziej, to Lu może tylko oglądać, bo sam tak nie potrafi. Dodatkowo siła i precyzja zagrań także po stronie Rosjanina. Lu to taki typowy biegacz i przebijacz. gdyby nie jego dość dobra szybkość nie byłby na tak wysokim jak dla niego miejscu w rankingu. Niby Lu ma lepszy bilans na hardzie w tym roku ale z kim o tam wygrywał. Jedyne znaczące nazwiska to Anderson i Groth ale to było w lutym. Teraz gra słabo i już wczoraj powinien odpaść z młodym Kozlovem. Śledziłem ten mecz na live bo upatrywałem tam jego porażki i były ku temu przesłanki. Lu nie potrafił trzymać serwisu, bo gdy uzyskiwał przewagę przełamania często dawał się odłamywać. Ostatecznie po mękach wygrał to spotkanie. Ktoś mi może zarzucić, że to Jużny się wczoraj męczył. Ok, wygrał 2-1 z Kukushkinem ale Kazach jest o niebo lepszym zawodnikiem niż Kozlov i Kazach przyzwoicie grał w tym sezonie. Jednak widać, że Generał Jużny powoli stabilizuje formę. W trzecim secie dał się złamać na 4-5* i wydawać by się mogło że Kukuła powinien to wygrać. Nic bardziej mylnego. Rosjanin łatwo odłamał i wygrał dwa kolejne gemy, kończąc mecz 7-5 w trzecim secie. Być może kursy są tak wyrównane, bo buki wierzą że Lu jest w stanie bronić punktów z zeszłego roku, jednak wtedy nie musiał grac kwali i na jego drodze nie stanął wówczas Jużny. Widać, że Jużny dobrze czuje się w Ameryce Północnej, chyba dobrze się zaaklimatyzował skoro osiąga tak dobrze wyniki. Jest siła i precyzja sprzed lat. Widziałem go w meczu z Simonem gdzie Francuz nie miał nic do powiedzenia. Znakomite slajsy backhendowe oraz kątowe granie zarówno backhendem jak i forehandem, dobry serwis i przede wszystkim ostatnimi czasy naprawdę jak na niego chłodna głowa, to atuty i argumenty które sprawią, że Mikhaił Youzhny vel Generał vel. Czarodziej wygra to spotkanie gładko 2-0.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Troicki - Fish +19.5 gemów @1.75 Pinnacle
33-letni Amerykanin wziął przykład z jeszcze starszego Haasa i postanowił jeszcze powalczyć w tourze. Póki co 2 porażki ale bez wstydu. Tutaj grał kiedyś 2 razy w finale i będzie miał za sobą publikę. Troicki ostatnio w bardzo słabej formie i wątpię by tu przekonująco wygrał.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
V.Pospisil-Kudla 1 @1.57
Kanadyjczyk sie chyba jednak nei nagral w Montrealu, zatrzymal sie na Isnerze w 3 setach. Sadze, ze bedzie chciec tuta jeszcze cos ugrac. Rok temu bylo troche podobnie. Pospisil przegral wtedy w Toronto z 1 rundzie z Gasquetem, a w Cincinnati postraszyl w 2 rundzie Federera. Kudla dorze ostatnio sobie poczynal, zwlaszcza swietnie zagral w Atlancie, w Montrelau jednak zawiodl i dosc wyraznei przegralz Youngiem. Na razie Kudla po prostu w tym duecie kanadyjsko-amerykanskim nie wykazal sie jak dotad niczym szczegolnym, wiec Pospisil powinien byc faworytem. Niby w USA moze byc lepiej, ale bedzie tez troche szybciej niz w Kandzie i to lepiej dla Pospisila, wiec typuej jednak wygrana Kanadyjczyka.
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Na pierwszą rundę sklejam dubla:
Peya/Soares - Goffin/Thiem, typ: Peya/Soares @1,28
Jerzy Janowicz - Gael Monfils, typ: Gael Monfils @1,25

Ako dubla: 1,6 :: Stawka: 2/3

Janowicz według mnie nie da rady efektownemu Monfilsowi, który jest dużo bardziej wszechstronny, posiada nie tylko dobry serwis, jak jest w przypadku Janowicza, ale także dobrą grę przy siatce, świetną technikę i nieprzeciętną defensywę. Na moje Polak skończy grę na pierwszej rundzie, bo jest po prostu słabszy.

Natomiast jeśli chodzi o debel... Gram ten typ trochę na czuja. Pejki grają solidnie w grze podwójnej, należą do TOP 20 światowego rankingu deblistów. Belg i Austriak to typowi singliści, bez jakiegoś nadzwyczajnego ogrania. Para ta nie odnosi większych sukcesów odpadając zazwyczaj w pierwszej lub w drugiej rundzie. Myślę, że tak będzie i tym razem. Zgrany duet Pejków zakończy ich przygodę w Cicinnati na pierwszej rundzie.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Goffin ✅ + Mueller ⛔ @ ako: 2 PinnacleSports ⛔


Goffin @ 5-7 6-3 6-4
Mueller @ 6-7 6-7 chyba trzeba się stosować do zakłady - nie stawiać za/przeciw Paire ;)

Zaczynamy turniej w Cincinnati. Goffin w pierwszej rundzie gra z Lu, jeżeli ktoś oglądał na live przebieg kwalifikacji to na pewno uśmiechał się pod nosem. Starcie Youzhny vs Lu i 9 przełamań w 3 secie! Czy taki zawodnik może stanowić zagrożenie dla Goffina? Owszem, będzie bronił tu punktów, ale jego forma i ostatnie mecze są bardzo słabe. Przechodzi kwalifikacje i odpada z Pospisilem czy Berankisem. Dla mnie David jest ponad nimi, ostatnio dobry turniej i liczę, że tutaj także potwierdzi formę.
Do dubla dorzucam Muellera, który imponował mi w Kanadzie. Nieco zawiodłem się jego spotkaniem z Murrayem, ale bądźmy szczerzy - to w końcu zwycięzca tego turnieju i Luksemburczyk miał mission impossible przed sobą. Teraz naprzeciw stanie Paire, który był zapowiadany jako faworyt z Kudlą (ostatecznie kursy na niego spadły) a przegrał gładko w 2 setach. Jakoś znalazł się w tym turnieju, jednak dla mnie Luksemburczyk jest obecnie w rytmie turniejowym a do tego gra dobry tenis. Powinien spokojnie sobie z Paire poradzić.
Seppi vs Mannarino --&gt; Seppi @ 2,09 PinnacleSports ✅

Seppi @ 6-3 6-3 Mannarino zagotował się szybciej ;)
Widzę w tym typie value. Mannarino rozegrał w obu Amerykach dość dobry turniej w Bogocie, ale na tym się jego osiągnięcia zakończyły. Ostatnio porażka z Soedą czy też z Sockiem (w karygodnym stylu). Seppi zagrał w Montrealu i odpadł w 1 rundzie z Simonem. Nie był jednak faworytem w tym starciu. Patrząc na jego poprzednie starcia na hardzie widzimy dosyć słabe wyniki, ale warto odnotować tutaj losowania, w których miał pecha. Ostatnio przegrywał z Federerem, Gasquetem, Berdychem czy Kyrgiosem. Wpadką przy pracy wydaje się być tutaj Garcia Lopez w Zagrzebiu. Do czego jednak zmierzam? Otóż Seppi na hardzie nie jest złym tenisistą a Mannarino jest bardzo chimeryczny. Potrafi odrabiać straty, ale i trwonić w karygodny sposób przewagi. Jak nie podziała jego serwis to możemy zobaczyć tu nawet 2 szybkie sety dla Włocha. Ja po tym kursie idę delikatnie w jego stronę.
Mahut vs Donaldson ---&gt; Mahut @ 1,61 PinnacleSports ⛔

Mahut @ 5-7 7-6 2-6, brawa za walkę dla Amerykanina
Tutaj spotkanie Mahut, który przeszedł bez problemu przez kwalifikacje i Donaldsona. Reprezentant gospodarzy jest jeżeli chodzi o formę jak i miejsce w rankingu przeciętniakiem, nie wygrał z nikim znaczącym od dawien dawna, czasami przechodzi kwalifikację a potem zatrzymuje się, gdy trafia na kogoś ,,z wyższej półki&#39;&#39;. Mahut ostatnio także prawie przegapił turniej w Montrealu. Przegrał w kwalifikacjach z Gulbisem a potem z Chardym. Trzeba przyznać, że ta dwójka wystrzeliła w tym turnieju z formą i widzieliśmy to wszyscy. Donaldson i taki wyskok formy? Raczej się na to nie zanosi. Stąd też idę tutaj w stronę Francuza po kursie 1,61.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Goffin + Sock @ 1,6 Pinnacle ✅
O Goffinie napisał kolega powyżej. Ma co bronić w drugiej połowie roku i formę to on musi mieć wysoką, żeby niezbyt mocno spaść w rankingu. W Montrealu miał Belg dobry występ, przegrana dopiero z Nishikorim 6-4 6-4. Dwa lata temu grał w Cincinnati z dobrym rezultatem, bo dotarł do 3 rundy gdzie przegrał z Djokovicem. Lu w tamtym roku grał bardzo dobrze na tym turnieju, ale teraz jego forma nie wygląda zbyt dobrze.
Sock zmierzy się z Fratangelo, który gra dzięki dzikiej karcie. Fratangelo to gracz poziomu challenger, ostatnio w niezłej formie na challengerach w Lexington i Aptos, ale nie powinien stanowić zagrożenia dla Socka. Gra dwóch Amerykanów, więc obu powinno zależeć na dobrym występie w swoim kraju, a jeśli motywacja jest taka sama to Sock jest tu zdecydowanym faworytem. Nie jest w tak dobrej formie jak w pierwszej części sezonu, ale nie gra też źle. W Montrealu pokonał Mannarino i Dimitrova, a później dostał lanie od Djokovica. Powinien wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Adrian Mannarino - Andreas Seppi Typ: Seppi @ 2.11 Pinnacle ✅
Niby wszystko się zgadza. Korty twarda to ulubiona nawierzchnia Mannarino, na której w dodatku osiąga całkiem satysfakcjonujące rezultaty. Finał w Aukland, półfinał w Delray Beach, 4 runda Indian Wells, 3 runda w Miami, w końcu finał w Bogocie. Na rozkładzie Wawrinka, Fognini, czy Gulbis. Tym niemniej wciąż mi tu czegoś brakuje. Ok wyniki podczas Mastersów w Stanach powinny rokować dobrze, tyle że to było prawie pół roku temu. Wyniki w Aukland, Delray Beach, czy Bogocie raczej mnie nie przekonują, bo te turnieje światowa czołówka omija szerokim łukiem. Mannarino pisząc wprost brakuje regularnych wyników na dużych imprezach. Nie ma ich bo w jego grze brakuje regularności i powtarzalności. Takowe cechy są niejako wpisane w charakterystykę Seppiego. Włoch od wielu wielu lat gra na swoim poziomie z jednej strony nie potrafiąc osiągnąć czegoś więcej. Z drugiej strony jest na tyle solidny by ograć Federera na Australia Open, zrobić finał w Halle. Jednocześnie jeśli jest przygotowany to przegrywa tylko z największymi. Ostatnie wyniki Seppiego owszem słabe. Krecz w Kutzbuhel z Lajovicem, ale tylko dlatego, że szykował się na Mastersa w Montrealu. Tam już w pierwszej rundzie trafił na bardzo niewygodnego dla siebie rywala Simona, którego regularność jest jeszcze lepsza niż u Włocha. Jednak porażka z tak dobrym graczem, jak Francuz nie jest dla mnie negatywną przełsanką przed dzisiejszym starciem, gdyż Mannarino choć miewa świetne momenty, to nie jest aż tak równym i wszechstronnym graczem jak Włoch, którego umiejętności cenię wyżej niż Francuza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 378

songo

Użytkownik
Anderson - Mayer 1,40 Betfred 6/10✅

Kevin przegral 2 ostatnie spotkania lecz nie z byle kim (A. Zverev I Rosol) i nie w byle jakim stylu. Dzis &#39;dostaje&#39; na przelamanie solidnego argentynskiego rzemieslnika, Mayera. W H2H prowadzi 3-2. Wygral z nim 3 ostatnie spotkania. Podkreslam, ze kort w Cincinnati jest bardzo szybki co znacznie ulatwia gre serwismanom. Ewentualna porazka Andersona bedzie swiadczyla o malym kryzysie formy. Ja jednak licze, ze najsilniejszy jego atut, serwis, wygra mecz

Isner - Querrey 2,37 4/10✅

Starcie dwoch serwismanow. Oczywiscie jeden to nr 1 na swiecie, a drugi w moim rankingu plasuje sie w top 10. W H2H o dziwo prowadzi 3-1 ten slabszy, czyli Sam.

Nie wierze, ze moj ulubiony zawodnik potraktuje wszystkie turnieje przed US OPEN powaznie. Mysle, ze dzis John da fory koledze i przepusci go do kolejnej rundy. Typ ryzykowny, dlatego zagram go w singlu.
 
S 378

songo

Użytkownik
Goffin + Mueller @ ako: 2 PinnacleSports

Seppi vs Mannarino --&gt; Seppi @ 2,09 PinnacleSports


Widzę w tym typie value. Mannarino rozegrał w obu Amerykach dość dobry turniej w Bogocie, ale na tym się jego osiągnięcia zakończyły. Ostatnio porażka z Soedą czy też z Sockiem (w karygodnym stylu). Seppi zagrał w Montrealu i odpadł w 1 rundzie z Simonem. Nie był jednak faworytem w tym starciu. Patrząc na jego poprzednie starcia na hardzie widzimy dosyć słabe wyniki, ale warto odnotować tutaj losowania, w których miał pecha. Ostatnio przegrywał z Federerem, Gasquetem, Berdychem czy Kyrgiosem. Wpadką przy pracy wydaje się być tutaj Garcia Lopez w Zagrzebiu. Do czego jednak zmierzam? Otóż Seppi na hardzie nie jest złym tenisistą a Mannarino jest bardzo chimeryczny. Potrafi odrabiać straty, ale i trwonić w karygodny sposób przewagi. Jak nie podziała jego serwis to możemy zobaczyć tu nawet 2 szybkie sety dla Włocha. Ja po tym kursie idę delikatnie w jego stronę.
Kiepska analiza. W tym typie nie ma zadnego value. Chyba, ze mowimy o urojonym value. Kursy sa wystawione prawidlowo. Wydaje sie, ze w minimalnej wyszej formie jest Francuz. Potencjal obu graczyj est zblizony. Seppi nie pokazal nic takiego, aby mogl powierzyc mu swoje pieniadze. Francuz mecz z Soeda odpuscil, a z Sockiem przegral o wlos. Obaj sa chimeryczni i miewaja przestoje w swojej grze. Gdybym mial obstawiac ten mecz predzej postawilbym na Francuza niz Wlocha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom