>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Dubai, Acapulco, Sao Paulo 22.02-28.02.2016

Status
Zamknięty.
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Miejsce: DUBAI, U.A.E.
Data rozgrywania: FEBRUARY 22 - 27 2016
Nawierzchnia: HARD
Kategoria: 500
Pula nagród: $2,249,215
Oficjalna strona turnieju: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: Turniej / Kwalifikacje
Drabinka: Singlowa / Deblowa
Plan gier: http://www.dubaidutyfreetennischampionships.com/en/schedule/atp-order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/united-arab-emirates/atp-dubai/

Miejsce: ACAPULCO, MEXICO
Data rozgrywania: FEBRUARY 22 - 27 2016
Nawierzchnia: HARD
Kategoria: 500
Pula nagród: $1,413,600
Oficjalna strona turnieju: http://abiertomextenis.com.mx/
Lista Startowa: Turniej / Kwalifikacje
Drabinka: Singlowa / Deblowa
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/acapulco/807/daily-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/atp-acapulco/

Miejsce: SAO PAULO, BRAZIL
Data rozgrywania: FEBRUARY 22 - 28 2016
Nawierzchnia: CLAY
Kategoria: 250
Pula nagród: $436,220
Oficjalna strona turnieju: http://www.tenisbrasil.com.br/brasilopen
Lista Startowa: Turniej / Kwalifikacje
Drabinka: Singlowa / Deblowa
Plan gier: http://www.atpworldtour.com/en/scores/current/sao-paulo/533/daily-schedule
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/brazil/atp-sao-paulo/
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Franco Skugor vs James Ward 2 1.50 @b365

Zaczynamy kwale do 500 w ZEA.
Pod lupe bierzemy dwoch zawodnikow szukajacych formy w tym roku gdyz srednio rozpoczeli sezon. Uwazam ze Ward powinien sobie spokojnie poradzic z Chorwatem. Glownie za tym przemawia fakt iz Skugor gral dopiero dwa turnieje na naw. ziemnej i szybka przestawka na kort twardy nie bedzie latwa sprawa, natomiast Ward od poczatku roku gra na hardzie, ktory jest jego ulubiona nawierzchnia.
Grajki pokroju challenger z wiekszymi sukcesami po stronie Brytyjczyka, ktora posiada duzo mocniejsze uderzenie.

Kyle Edmund - Radek Stepanek 1 1.53 @b365

Drugi typ na Dubaj to wygrana mlodego Kyle&#39;a.
Stepanek to doswiadczony grajek jednak lata swietnosci ma juz za soba. Uwazam ze Kyle po wygraniu challengera w Dallas i robiac sobie po nim 2 tygodnie przerwy bedzie bardzo dobrze przygotowany do spotkania. Wystarczy popatrzec jakich zawodnikow pokonywal w ostatnim roku Kyle i odpowiedz na win nasuwa sie sama. Zapowiada sie ciezki mecz lecz dla mnie faworyt jest jeden. Polecam dubelek.

1.50 x 1.53 = 2.3 @b365 i ja w to ide!
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Ryan Harrison - Hans Hach Verdugo
over 16,5 1,83
Czekalem czekalem i sie doczekalem, jeszcze 3h temu byl over 18,5 teraz wystarczy 5 gemow Meksykanina i zaklad wchodzi.
Zaczne od zdecydowanego faworyta czyli Harrisona, AMerykanin okrzykniety wielka nadzieja tenisa nie sprostal zadaniu, zawodnikiem trzeba przyznac jest dosc solidnym na czelendzery, ale nawet tam nie jest hegemonem bo odpada dosc czesto w pierwszych rundach, moje wrazenie dotyczace zakladu, Harrison dosc rzadko wygrywa zdecydowanie, czesto traci prowadzenie, przegrywa sety ktorych przegrac nie powinien, oczywiscie Verdugo to 2 lub 3 polki nizej,ale u siebie na glownym korcie mysle ze te 5 gemow spokojnie ugra, nie znam go ale czasami zaglada do czelendzerow srednio to wyglada, ale zawsze jakies gemy potrafi ugrac, ze statystyk domniemuje ze posiada dosc dobry serwis sporo TB w meczach i duzo asow wiec to tez in plus tego handicapu, na poziomie futuresow szczegolnie na hardzie jest dosc dobry bilans 20-13. Fajny kurs duze szanse na wejscie.
To samo gram over 16,5 u Fritz Sanchez tylko tu kurs 1,61, 5 gemow Meksykanin ugra na luzie z mlodym Amerykaninem, pogromu nie bedzie go Sanchez w futuresach na betonie pokazuje sie czasami z dobrej strony, powinien wygrac tez Novikov z Wlochem, ktoremu teraz wyszedl turniej na hardzie, a pozatym go skrzetnie omija, a Amerykanin tylko tlucze na betonie i nazwiska na rozkladzie ma dosc ciekawe min. Vanni czy Donaldson ale kurs 1,33 dosc slaby.
Proszę dodać bukmachera przy kursie./Macko18
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale petarda się szykuje już w 1 rundzie turnieju w Dubaju!
Klizan M. vs. Kyrgios N. ????
To będzie coś! Obecność obowiązkowa!
???? Baghdatis M. - Troicki V.
Baghdatis M. ::: 2,23 ::: 1/3 PinnacleSports ✅

H2H 4:1 z lat 2010-2014. Przy takim bilansie to aż nie sposób nie zagrać na Cypryjczyka na którego jest kurs ponad 2,00. Rok 2015 był dla niego rokiem straconym, ale on powoli dochodził do swojej formy, zresztą swego czasu powiedział w jednym z wywiadów, że gorsze wyniki wzięły się przez to, że skupił się na rodzinie, bodajże urodziło mu się dziecko itd. Co by o nim nie mówić w 2016 roku wygląda dość dobrze. Na Australian Open miał pecha bo trafił od razu na silnego Tsongę, ale urwał mu seta. W Montpellier powalczył ze zwycięzcą turnieju Gasquetem, a w Rotterdamie przegrał z Klizanem kolejnym zwycięzcą.
Troicki to również mocny zawodnik, ale niekiedy mocno zawodzi. Przeplata gorsze mecze z tymi lepszymi. W pierwszej rundzie po tak niskim kursie na pewno nie postawiłbym na niego pieniędzy przeciwko zawodnikowi z którym już 4 razy przegrał. Drabinka coś łatwa, możliwy nawet ćwierćfinał turnieju.
Wynik: 7:6(2) 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Carballes Baena @1,65 Unibet
niestety, mogę tylko przeprosić, mecz spokojnie do wygrania, niewykorzystywane break pointy w drugim secie zemściły się, za to Gonzalez 5/7 wykorzystanych. zadecydowały takie detale ⛔⛔⛔


Carbi bardzo solidny zawodnik, grywa praktycznie tylko na nawierzchni ziemnej, jest dobrze wybiegany i potrafi przebijać piłkę na drugą stronę praktycznie bez końca. Jego rywalem będzie Maximo Gonzalez, totalnie bez formy w tym sezonie, wczoraj cudem awansował, Volandri serwował po mecz, prowadził 30:0 i dał się odłamać. Potem skreczował, więc w trakcie gema musiał doznać jakiegoś urazu. Carballes powinien na luzie zmuszać rywala do błędu i frustrować swoim dobieganiem do piłek. Jeśli nie będzie jakiejś zapaści z jego strony zejdzie z kortu jako zwycięzca.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Krótka piłka, Nick ogra Klizana na spokojnie. I to nie chodzi o to że ograł Gasqueta, Berdycha i Cilica po 2-0. Nick ma niesamowity serwis, jest praktycznie nie do połamania. Natomiast w wymianach dominuje, gra agresywnie, na linie, dobiega prawie do każdej piłki, robi mało UE. Klizanowi nie wyjdzie pare zagrań zacznie się wściekać i gotować, w sumie to krecz w drugim secie mnie nie zdziwi, ale mimo wszystko serdecznie proponuje:
Kyrgios 2-0 @1.89 bet at dom
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Taka ciekawostka z Sao Paulo. Panowie spotkają się ze sobą już 3 raz z rzędu, tydzień po tygodniu...
Kwalifikacje Buenos Aires 6:3 6:2 Clezar
Kwalifikacje Rio de Janeiro 6:3 6:2 Gimeno-Traver
????
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ale petarda się szykuje już w 1 rundzie turnieju w Dubaju!
Klizan M. vs. Kyrgios N.
To będzie coś! Obecność obowiązkowa!
tylko czekam na kursy i gram na Aussie. Już to widze jak Kliżan po tygodniu przerwy od meczy jest &quot;w formie&quot; ????
Byle do wtorku
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Taka ciekawostka z Sao Paulo. Panowie spotkają się ze sobą już 3 raz z rzędu, tydzień po tygodniu...
Kwalifikacje Buenos Aires 6:3 6:2 Clezar
Kwalifikacje Rio de Janeiro 6:3 6:2 Gimeno-Traver
????
To może tym razem remis :grin: :grin:
A tak na poważnie to myślę, że 2.10 na Travera to jest całkiem dobra opcja. Gimeno wiadomo nie jest w formie, ale już to wygląda dużo lepiej niż 2/3 tygodnie wstecz. W Rio tak naprawde mógł spokojnie wygrać z Pella i znaleźć sie w półfinale. Clezar mimo wszystko nie ten poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
weedplaja 152

weedplaja

Użytkownik
Ramos A. - Carreno-Busta P. 1 1.66 @b365

Ramos bardziej doswiadczony wygrywa z lepszymi zawodnikami na tej nawierzchni. Natomiast typ podpieram glownie tym iz Vinolas bedzie bardziej przygotowany do meczu-wypoczety. Carreno gra jeszcze dzisiaj mecz deblowy w Rio, a do tego jest to final wiec gra na calego. Jutro natomiast gra wlasnie ten mecz singlowy w Sao Paulo -ponad 400km dalej... Kurs swietny, wiec jesli Ramos nie zechce poddac meczu powinien go spokojnie wygrac.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Ramos A. - Carreno-Busta P. 1 1.66 @b365
Ramos bardziej doswiadczony wygrywa z lepszymi zawodnikami na tej nawierzchni. Natomiast typ podpieram glownie tym iz Vinolas bedzie bardziej przygotowany do meczu-wypoczety. Carreno gra jeszcze dzisiaj mecz deblowy w Rio, a do tego jest to final wiec gra na calego. Jutro natomiast gra wlasnie ten mecz singlowy w Sao Paulo -ponad 400km dalej... Kurs swietny, wiec jesli Ramos nie zechce poddac meczu powinien go spokojnie wygrac.
Nie ma jeszcze planu gier na jutro, na 99% ten mecz odbędzie się najszybciej we wtorek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Plan gier na jutro w Dubaju:
11:00 H. Chung - A. Seppi
11:00 M. Youzhny - M. Jaziri
13:00 G. Garcia-Lopez - F. Lopez
14:00 V. Pospisil - L. Pouille
16:00 N. Djokovic - T. Robredo
17:30 M. Baghdatis - V. Troicki
 
R 34

roxed

Użytkownik
Vasek Pospisil - Lucas Pouille : Pouille
Kurs 2,20 Unibet
Moim faworytem jest tutaj Francuz, ktory musial do glownego turnieju przebijac sie przez kwalifikacje. Rozegral 2 mecze, ktore pewnie wygrał. Jest juz przyzwyczajony do kortu w porownaniu do Pospisila, ktorego bedzie to pierwszy mecz na turnieju. Vasek od poczatku roku spisuje sie słabo. Ogladalem jego spotkanie przedostatnie z Zverevem i prezentowal niezbyt ciekawie
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Peya A./Petzschner P. + Kyrgios N. @1,80 1xbet ::: 1/3j
Petzschner i Peya grają z parą stricte challengerową, która właściwie poza challengery się nie wychyla. W tym roku jeszcze razem nie grali. Ich rywale to z kolei uznani debliści, z sporymi sukcesami i dobrymi wynikami choćby w wielkich szlemach. Grają razem ponownie od początku tego roku a zaliczyli choćby finał w Dausze czy Rotterdamie, ogrywając bardzo dobre pary, jak choćby Rojerów czy Inglota z Lindstedtem. Generalnie prezentują poziom o jakieś kilka klas wyższy niż rywale - przegrać nie powinni.
Klizan mimo wszystko miał sporo szczęścia - obronić tyle meczowych, jeszcze przy serwisach rywali. Generalnie jednak dość dobrze wyglądał, nie popełniał zbyt wielu błędów, aczkolwiek zdarzały się. Bardzo dobrze grał forehandem, serwis też na poziomie. Jednak po tym, co zaprezentował w tym tygodniu Nick Kyrgios... Kangur grał na poziomie nieosiągalnym dla wielu. Demolował serwisem, w wymianach praktycznie nie robiło mu różnicy czy gra backhandem czy forehandem. Popełniał mało błędów. Dał Ciliciowi jedynie jedną szansę na przełamanie, której zresztą Marin nie wykorzystał. 17 asów, zaledwie 1 DF. I bardzo dobra praca na returnie. W takiej formie może być zagrożeniem nawet dla czołówki - co zresztą udowodnił pokonując Gasqueta czy Berdycha. Moim zdaniem ogra i Klizana - turniej w Marsylii nie był dla niego niesamowicie intensywny, poza tym jest młody, więc szybciej się regeneruje - turniej w Dubaju to 500-tka, pula nagród spora. Jest o co powalczyć. A półfinał jest spokojnie w jego zasięgu - dopiero w ćwierćfinale spotka zapewne Berdycha, którego zresztą niedawno ograł. A jeśli nie będzie niespodzianki to w półfinale zobaczy się z Stanem Wawrinką, który póki co jest daleki od swojej optymalnej formy. Więc finał w jego zasięgu.
Chciałem pograć zwycięstwo Novaka Djokovicia, ale kurs 1,40 jest kompletnie nie do gry.
Nestor D./Stepanek R. - Mergea F./Bopanna R. 1 @1,83 1xbet ::: 0,75/3j
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Baghdatis vs Troicki
Baghdatis 2:0 |3,60| Intergame ✅✅
Kursy na to spotkanie powinny być odwrotne. Osobiście dla mnie największym nieporozumieniem jest miejsce Troickiego w rankingu ATP, mianowicie on jest typowym przebijakiem jak choć by Mannarino. Ratuje się serwisem, ale z takim zawodnikiem jak Bagda dziś będzie miał ogromne problemy. Ostatnio dużo zwycięstw Serba, ale wystarczy popatrzeć z kim. Widziałem jego każdy mecz w Bułgarii i tylko mnie przekonywał w tym że w jego grze nie ma za grosz kreatywności. Owszem pokonał Klizana, który wygrał turniej w Rotterdamie, ale jemu również więcej takich sukcesów nie wróżę. Ostatni raz grali ze sobą w Szwajcarii gdzie Bagda wygrał gładko do 2 i do 3. Dziś wcale się nie zdziwię jeśli będzie podobnie. Cypryjczyk zagrał fajny mecz z Goffinem w Rotterdamie, ale w następnej rundzie ograł go Klizan 0:2 co było dla mnie zaskoczeniem. Baghdatis lubi grać z zawodnikami pokroju Wiktora, którzy nie wyróżniają się grą ofensywną tylko właśnie przebijaniem jak Serb. Ja stawiam dziś 2:0 dla Baghdy bo po takim kursie to na prawdę grzech tego nie zagrać.

pozdrawiam @Mateusz190
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
drexler 570

drexler

Użytkownik
Dziwię się tej masówce na Baghdatisa po tym jak go zmasakrował Klizan, widać było w tym meczu totalną bezradność Cypryjczyka. Słowak zdominował go ofensywną grą i piorunującym forhendem. Troicki nie jest może aż tak ofensywnie nastawiony jak Klizan ale mimo wszystko ograł go w turnieju poprzedzającym w Sofii. Dla mnie to mecz nie do gry a jak już to w stronę Troickiego. Bagieta moim zdaniem nie jest najlepiej fizycznie przygotowany, może to nie kwestia wieku a bardziej przebiegu ma tu znaczenie.Ma dopiero 31 lat ale już wiele sezonów w ATP Tour.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Do lubujących niskie kursy to radziłbym uważać na bardzo śmierdzące mecze w Acapulco:
Hank T. 18,70
Gomez L. 7,45
Paul T. 3,14 - Duże prawdopodobieństwo na niespodziankę
Patino L. 18,70
De Bakker T. 14,80

Te kursy w 1 rundzie są grubo przesadzone moim zdanie. ATP 500 niektórzy zlewają dlatego nie zdziwcie się jak taki Nishikori odpadnie. Rok temu Murray przegrał w Waszyngtonie z Gabashvilim, a kursy były podobne. Mannarino jest średni, Haase przyleciał dopiero co z Europy, Estrella w Quito zrobił swoje.
Ja doskonale wiem, że grają z totalnymi ogórkami +500 ranking czy nawet +700 którzy dostali tutaj dziką kartę, ale nawet w przypadku wygrania 1 seta przez faworyta i kreczu w drugim kurs wchodzi np. w PinnacleSports. Zawsze jest też przecież opcja na stratę seta przez faworyta meczu - kursy powinny być dość wysokie przy takich okolicznościach.
1 runda, Meksyk, kursy +10,00 to powinno dać do myślenia.
Przykładu daleko szukać nie trzeba, chociażby Tsonga w Rio i porażka z zawodnikiem po kursie +10. Taki Ferrer bronił 5 piłek setowych z jakimś Jarrym...
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Kursy na to spotkanie powinny być odwrotne. Osobiście dla mnie największym nieporozumieniem jest miejsce Troickiego w rankingu ATP, mianowicie on jest typowym przebijakiem jak choć by Mannarino. Ratuje się serwisem, ale z takim zawodnikiem jak Bagda dziś będzie miał ogromne problemy. Ostatnio dużo zwycięstw Serba, ale wystarczy popatrzeć z kim. Widziałem jego każdy mecz w Bułgarii i tylko mnie przekonywał w tym że w jego grze nie ma za grosz kreatywności. Owszem pokonał Klizana, który wygrał turniej w Rotterdamie, ale jemu również więcej takich sukcesów nie wróżę. Ostatni raz grali ze sobą w Szwajcarii gdzie Bagda wygrał gładko do 2 i do 3. Dziś wcale się nie zdziwię jeśli będzie podobnie. Cypryjczyk zagrał fajny mecz z Goffinem w Rotterdamie, ale w następnej rundzie ograł go Klizan 0:2 co było dla mnie zaskoczeniem. Baghdatis lubi grać z zawodnikami pokroju Wiktora, którzy nie wyróżniają się grą ofensywną tylko właśnie przebijaniem jak Serb. Ja stawiam dziś 2:0 dla Baghdy bo po takim kursie to na prawdę grzech tego nie zagrać.
Jak można wypisywać takie brednie. Typu Troicki jest przebijakiem jak Mannarino i jego miejsce w rankingu jest nieporozumieniem. To może sobie je kupił w markecie, co? Widać, że nie oglądasz meczów tylko patrzysz bardzo subiektywnie na to wszystko. Bagieta nie rusza się tak dobrze jak Troicki, do tego serwis też nie jest na tym poziomie co Troicki.
Troicki 1.61 BET365
 
piopul 57

piopul

Użytkownik
Jeżeli to spotkanie będzie wyglądać tak dalej to Serb może się pożegnać z turniejem, póki co Bagieta wygląda jakby się bawił z Troickim, a tamten nawet nie może znaleźć sposobu na grę z Cypryjczykiem, chyba najlepszą opcją dla niego jest po prostu przebijanie piłek i liczenie na błąd rywala. Nawet prezent w postaci przełamania nie pomógł Troickiemu na zwycięstwo w pierwszym secie, a gdzie tu mówić o wygranej ???? Troicki powoli ląduje u mnie w koszyku razem z Paire, Monfilsem, Rosolem, Kyrgiosem i innymi tenisowymi klaunami, których tylko przybywa.
Osobiście jestem jednak za Serbem, po 1 mam go na kuponie, po 2 kibicuje mu przy każdym meczu, ale po tym co zrobił z Mahutem to wiele stracił w moich oczach.. Niemożliwe jak można na takim poziomie dać się przełamać podwójnym błędem, myślałem, że takie rzeczy to się tylko u kobiet zdarzają. W dodatku ten backhand... Jak można być takim drewnem i być w TOP30, niewymuszone błędy z bekhendu to już mi się nawet nie chce liczyć, gra skończona jemu się już ewidentnie nie chce.


Viktor to Serb./Macko18

Dzięki, mini zamęt
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Takie pytanie z mojej strony: czy ktoś wie dlaczego kreczowali w ostatnim czasie Kukushkin i Mathieu ?
Co do Kazacha, znalazłem tylko informację że coś z nogą, ale nic dokładniejszego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom