>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubaj, Acapulco, Santiago (26.02.2024 - 03.03.2024)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
ddftennislogo-vertical-english.jpg

Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 26.02.2024 - 02.03.2024
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $3,113,270
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/dubai
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/dubai/495/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/dubai/495/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
D. Medvedev
Zwycięzcy debla 2023: M. Cressy / F. Martin


images.png

Miejsce: Acapulco, Meksyk
Data rozgrywania: 26.02.2024 - 02.03.2024
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $2,377,565
Oficjalna strona turnieju: https://abiertomexicanodetenis.com/en/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/acapulco
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/acapulco/807/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/acapulco/807/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
A. De Minaur
Zwycięzcy debla 2023: A. Erler / L. Miedler


unnamed.png

Miejsce: Santiago, Chile
Data rozgrywania: 26.02.2024 - 03.03.2024
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $742,350
Oficjalna strona turnieju: https://www.chileopen.cl/index
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/santiago
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/santiago/8996/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/santiago/8996/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023:
N. Jarry
Zwycięzcy debla 2023: A. Pellegrino / A. Vavasorri



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Atmane-Z.Svajda 2 @1.8

Zach Svajda w tym sezonie chyba postawil juz na wystepy w glownym tourze. Do tej pory zdarzalo mu sie wygrywac challangery i wyskakiwal przede wszystkim podczas US Open, gdzie dwa razy z rzedu w ubieglych sezonach pokonywal tam kwalifikacje i meldowal sie w turnieju glownym. Dobry gracz kombinacyjny, ale musi pracowac nad sila fizyczna i powoli juz chyba to jest.

Rzeczy, ktore mi tu przemawiaja za Svajda. Przede wszystkim dzika karta w tych kwalifikacjach, troche zaskakujaca, ale to znaczy ze bedzie sie starac o awans na miare mozliwosci. Ostatnio Svajda gra wiecej, byl w Dallas, w Delray Beach i ma te mecze, a w jego przypadku to ogranie powinno dzialac na korzysc. Nie tak dawo tez byl w finale challangera w Indian Wells, wiec dawa tych meczow w miare duza i jest rytm meczowy.
Co do Atmane, to Francuz jest bez wiekszych wynikow w glownym tourze, bo do tej pory w karierze w turnieju glownym wygral zaledwie jeden mecz. Oczywiscie Francuz mial bardzo dobry rok w challangerach w ubieglym sezonie i w tym roku tez przeszedl kwalifikacje AO, ale poki co w turniejach glownych generalnie zawodzi.

Acapulco to trudne warunki i tam im dluzej mecz trwa to z reguly wygrywaja ci zaowdnicy dlugodystansowi, a w tym zestawieniu to bez watpienia takim jest Svajda. Mysle ze Svajda odwdzieczy sie za to dzika karte i poprze co raz wieksza liczbe startow tez dobra gra.
 
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Dubaj
Griekspoor vs. Shelbayh

Pierwotnie pod lupę miałem brać inne spotkanie, później miałem jeszcze inny pomysł, aż padło na trzecią opcję czyli mecz Holendra z Jordańczykiem. Odpuściłem poprzednie propozycje ze względu na pogodę, która może płatać figle, a prognozy mówią, że może wiać, więc asy nie muszą być dobrym pomysłem, a taki miałem wstępny pomysł. W tym meczu także handicapem dla Griekspoora miał być serwis, bo na tym bazuje, a jeśli to wyjmiemy to szanse mogą się bardzo wyrównać. Shelbayh mimo dalekiego rankingu z przypadku nie gra w tych zawodach, bo w krajach Azji Mniejszej traktowany jest jak swój i znów otrzymał dziką kartę, zresztą podobnie jak przez Jaziri czy Jabeur. Reprezentant Jordanii ograł się już w dwóch turniejach w tym regionie, co niewątpliwie jest jakąś przewagą, a do tego walczył jak równy z Popyrinem, którego forma w zeszłym tygodniu była bardzo wysoka i gdyby nie uraz mieśni brzucha, być może grałby w finale ATP 250 Doha. Griekspoor przylatuje do Dubaju w roli faworyta i co ważne bez żadnego przetarcia. Jest po turnieju w Rotterdamie, który w zasadzie co rok jest dla niego udany i tam gra zawsze swój najlepszy tenis. Jeśli jednak wyjmiemy ten start to ten rok jest dla niego co najwyżej przeciętny. Wyniki osiąga zdecydowanie lepsze niż wygląda jego gra. Na pewno nadrabia charakterem i walecznością, a często ratuje go podanie. Tego argumentu nie ma przyszywany gospodarz, ale za to z głębi kortu czuje się bardzo dobrze i to może być dla niego szansą. Griekspoor wycofał się z Dosze, z bliżej mi nieznanych powodów, ale widziałem podczas ostatniego meczu w Holandii czyli z Sinnerem, że miał dość poważne problemy z palcami u stóp, które były zabandażowane. Już w poprzednim sezonie miał sporo problemów zdrowotnych, miał nawet przejść operację, lecz szczerze mówiąc nie wiem czy do niej doszło, bo przeszedł cały sezon bez dłuższych przerw. Dyspozycja Griekspoora jest dla mnie sporym znakiem zapytania, a kursy na niego nieprzypadkowo rosną, bo zwyczajnie pojawiają się obawy, dlatego nie zamierzam iść w jego kierunku, a zaryzykować zakładem pod Shelbayha, który ma spory potencjał i cały czas się rozwija. Jeśli do tego będzie dość mocno wiało to faworytowi zostanie wytrącony dość poważny argument.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,51 lub Shelbayh wygra seta @1,8 (betclic) 🔄 ZWROT
 
Ostatnia edycja:
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis ATP Dubai
godzina 13:00
Shapavalov D. - Murray A.
Typ: Shapavalov
kurs 1.68
fortuna


Tutaj typ nie tyle na Shapavalowa co przeciwko Murray. Obaj zawodnicy mają tragiczny okres gry. Shapavalov miał długą przerwę ponieważ po Wimbledonie zagrał dopiero w Auckland i w tym sezonie gra w kratkę, raz lepiej raz gorzej. Natomiast Murray to nie ten sam zawodnik, którego pamiętam jak grywał w finałach wielko szlemowych turniejach. Aktualnie to jest pasmo porażek, raz na jakiś czas ugra jeden mecz ale 90% to są przegrane. Shapavalow w Rotterdamie coś pograł wygrana z Merterer oraz z Gaston i przegrana z Monfilsem, który ostatnio w Doha pokazał się z dobrej strony. Typ trochę nie do przewidzenia, liczę tutaj na kontynuację złabej formy Murraya.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alex Molcan v Federico Coria 1:6 , 6:7
Coria win 2.10
Coria win & over 21.5 gema kurs 3.50
williamhill

Ciekawe spotkanie w pierwszej rundzie w Santiago na Molcana kursy w okolicach 1.70 a na Corie 2.10 ale mnie ten mecz wydaje się bardzo bliski 50/50 .Do tego w h2h 4 mecze 2:2 wszystkie na mączce i wszystkie w Europie .
Co ciekawe dwa osttnie mecze wygrywał Molcan oba w 2022roku a dwa wcześniejsze w 2021 Coria.
Na kożyśc Molcana jest to że zagrał tu juz dwa mecze kwalifikacyjne , wygrał bez straty seta z Ceccinatto i Bagnisem ale wcześniej
w Buenos i w Rio tylko pierwsza runda i nawet seta nie ugrał.
Coria też odpadł w pierwszej rundzie w Rio z Navone , ale wcześniej czwarte rundy w Cordobie i Buenos pokonywał między innymi
Norrie , Baeza , Ramosa .Końcowe fragmęty meczu z Baezem nawet oglądałem i Coria wyglądał bardzo mocno fizycznie i kondycyjnie.
Wydaje sie że to Argętyńczyk w ostatnich tygodniach prezentuje się lepiej .
Kolejny argumęt pierwszy raz się mierzą ze sobą na kontynęcie Południowo Amerykańskim więc Coria to tutaj indianin a Molcan gringo.
Powinno byc ciekawie i raczej nie do jednej bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2344
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Dubaj
Davidovich Fokina vs. Marozsan

Spotkanie prestiżowego turnieju na kortach twardych w Dubaju, które należą do jednych z szybszych w tourze, jeśli chodzi o rangę 500, co zresztą widzieliśmy w meczach takich jak Struff vs. Hurkacz czy też Rublev vs. Zhang. Tutaj jednak mam do czynienia z mniejszymi armatami i więcej dziać się będzie zza linii końcowej, choć Węgier oczywiście ma z czego przyłożyć i z tej dwójki to on będzie liczyć bardziej na podanie, a Fokina na return oraz grę z głębi kortu. Jeśli jednak pierwszy serwis Marozsana będzie działać jak należy to jak najbardziej może napsuć krwi faworytowi i po cichu na to liczę. Szkoda, że mecz nie jest rozgrywany na korcie centralnym, bo ten wydaje się nieco szybszy od pozostałych, ale może to moje złudzenie. Myślę, że jest tu jakiś potencjał na przełamania, choć to kierunek na pewno ryzykowny biorąc pod uwagę charakterystykę nawierzchni. Jednak w starciach Fokiny takowe zakłady zazwyczaj się sprawdzają, gdyż potrafi stracić na podaniu, a wiele zyskać w wymianach, tym samym często tracąc swój serwis, ale też go niebawem odzyskując. Dużo będzie zależeć od serwisu Fabiana, bo jeśli będzie trzymać podanie to może być problem z przełamaniami, ale za to pokryje linię gemową. Trzecią opcją są też asy, bo linia ustawiona jest dość nisko, a przecież potencjał underdoga nie jest niski i potrafi zrobić użytek z serwisu. Jak cofniemy się do poprzedniej edycji to nawet Fokina w dwóch meczach potrafił zaliczyć 5 i 8 asów czyli mocno zbliżając się do dzisiejszej linii meczowej. Jednak jego normalne wyniki to zazwyczaj kilka asów na mecz i jak w dwóch setach zakręci się koło trzech to można to uznać za optymalny wynik. W ostatnim starciu w Dosze zaliczył jednego asa, ale tam korty są nieco wolniejsze. Dla kontrastu w hali potrafił zainkasować aż 15 asów, lecz grał ze Struffem (słabe ustawienie do returnu + długi mecz). Marozsan z kolei w ostatnim czasie w ogóle nie zachwyca pod tym kątem, ale jego sufit jest wiele wyżej niż Fokiny. W ostatnich trzech meczach zaliczył 0, 5 i 2 asy czyli jak na niego miernie i być może to dobry moment do poszukania przełamania. Plusem jest na pewno szybkość nawierzchni, ale też statystyki obu panów w defensywie, tzn. obaj może nie inkasują za dużo asów, bo średnia kilka sztuk na mecz, ale za to statystycznie dość sporo wpuszczają, więc to dobry moment, by podreperować statystyki. Oczywiście zakład na asy jest mocno uzależniony od pierwszego, gdyż przy krótkim meczu raczej będzie problem z pokryciem takowej linii. Na asy można znaleźć też linię o oczko niżej.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,47 (betclic) ✅
👉 powyżej 8,5 asów @1,85 (betclic) ✅
👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,45 (betclic, Tenis by Dawid) ✅

Dodatkowe zakłady na życzenie w Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1508
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Mensik vs Coric Mensik 2.2 lvbet

No nie bardzo rozumiem czym sie kieruja bukmacherzy w tym przypadku. Mensik gra w tym roku super. Ostatnio w doha doszedl do finalu pokonując po drodze rublewa fokine czy monfilsa. Ogolnie ten rok wyglada u niego super nie licząc jednej wpadki z gorszym rywalem - kukuszkinem. Na australian open rowniez zaprezentowal sie bardzo dobrze - ugral 2 sety z hurkaczem. Kurs na corica jest chyba tylko za całokształt bo buja sie w tym roku glownie w challengerach a jak probowal swoich sil w turniejach atp to przegrywal 2x z przeciętnym w tym roku bublikiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +516
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis ATP Dubai
godzina 14:00
Mensik J. - Coric B.
Typ: Coric B.
kurs 1.72
fortuna


Coric ma do obrony trochę punktów, ponieważ w tamtym roku doszedł aż do ćwiećfinału gdzie przegrał z Miedwiediewem, dodatkowo Coric po przegranej w pierwszej rundzie w Roterdamie z Bublikiem trochę odpoczął i wydaję mi się że ten turniej bierze na poważnie, chociaż do utrzymania punktów z tamtego roku. Jeżeli chodzi o Mensika to nie wiadomo jak podejdzie do tego turnieju, dopiero co grał finał w Doha, a zaraz będziemy mieli turniej w Indian Wells, nie wiem czy Mensik nie odpuści tego meczu, szczególnie że nie broni tutaj żadnych punktów z poprzedniego roku. Czy Mensik jest w tak świetej dyspozcjii, nie jestem co do tego taki pewny. W prawdzie doszedł do finału w Doha, ale tam ewidentnie lepsi zawodnicy odpuścili sobie ten turniej z Rublowej włącznie, który prawdopodobnie chciał odpocząć i lepiej przygotować się do turnieju w Dubaju gdzie, broni punktów z finału. Mensik w AO odpadł jak trafił na trudniejszego rywala, niby powalczył z Hurkaczem, ale patrząc jak ten mecz wyglądał to wygląda to tak jak by Hubert przeciągał mecz, 7-6, 1-6, 7-5, 1-6, 3-6.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sumit Nagal v Lorenzo Sonego
Nagal win kurs 2.50
Nagal 2:0 kurs 4.33
williamhill

Szczerze mówiąc typuję tutaj troche w ciemno , bo widziałem jakieś niewielkie fragmęty Chindusa na AO gdzie był jedną z małych sensacji , przeszedł kwalifikacje i dotarł do drugiej rundy.Za to widziałem ostatni mecz Sonnegoz Kotovem i nie wyglądało to za ciekawie.
Do tego Chimdus po AO zaliczył dwa finały Chellengerow w Indiach i jeden z tych finałów wygrał , grał tam nie tylko z No Name ale pokonał Waltona i Hsu .Tu nie poszaleję ze stawkami ale na pewno warto się bardziejprzyjrzeć Nahalowi wszedł do pierwszej setki rankingu , powinien dać coś zarobić w jakiejś perspektywie czasowej , powinien być często w roli Doga.
Na AO zrobił kurs 3.00 z Shangiem i 5.00 z Bublikiem a dziś Sonnego to podobnej trudności zadnie i chyba Lorenzo bez formy,
Zaryzykuję coś , jakies hm półtora wina:)
W ubiegłym sezonie Sonego pojechał do Ameryki Południowej grać turniej na cleyu i nawet nieżle tam sobie radził a tutaj się uparł grać na hardzie , może to zły wybór? zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Sumit Nagal v Lorenzo Sonego
Sumit Nagal to Serve 5+ Aces in the Match kurs 10.00 Betfair
W asach 1:7 ale kilka prób Nagala było , poszło minimalnie w out


Ponadto w zakładce Aces specials jest dosyć ciekawa propozycja z kursem 10 na 5 lub więcej asów Chindusa .Hm będzie trudno bo miewa mecze bez asa nawet często.Ponadto w przypadku kreczu i nie pokrycia linii nie robią zwrotów , ale po kursie 10 delikatnie zaryzykuję u mnie 5e , gdyby padły 3 sety jakieś extra gemy w którymś z setów to kto wie???Sonnego może posłać kilka być może Chindus podejmie rękawicę w takim aspekcie?
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Griekspoor vs Bublik Griekspoor win 2,10 Superbet
No po raz kolejny nie bardzo rozumiem zachowania bukmacherów. Griekspoor ma początek roku naprawdę bardzo udany. W australian open co prawda po pokonaniu Filsa i solidnego Safiulina przegral z rewelacją tego roku Francuzem Cazeaux ale pozniej u siebie w Roterdamie bardzo dobra gra i odpadl dopiero z Sinerem ktory obecnie chyba jest top 1. Po drodze pokonał m.in Hurkacza. W pierwszej rundzie dodatkowo nie wymęczył się za bardzo gdyż Shelbayah skreczował na początku drugiego seta.
Bublika oglądałem w tym roku 2x i ja to średnio widzę u niego jakiekolwiek zaangażowanie, to wygląda tak jakby sobie jeździl na wycieczki... i jak się uda tak się uda. Wyników może nie ma tragicznych ale fala jest raczej spadkowa skoro dał się pokonać Raonicowi czy Popyrinowi ... a i oglądałem jego mecz z Fucsovicem który moim zdaniem przegrał trochę na własne życzenie. Buki po raz kolejny za bardzo sugerują się potencjałem a nie obecnymi realiami
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Garin - Barrios Vera typ Garin kurs 1.44 Betfan

Na dzisiaj podaję typ ewidentnie do dubelka. Garin o klasę lepszy od swojego rywala. Ulubiona nawierzchnia oczywiście ziemna. W tamtym roku na tej nawierzchni pokonał m.in: Martineza, Thiema, Delliena, Bergsa, Topo, Sonego, Hueslera, Kecmanovica. W tym sezonie pokonał już solidnego tenisiste na tej nawierzchni Carballes Baena. Barrios Vera przegrywa na tej nawierzchni praktycznie wszystko w tym sezonie. Jedyne zwycięstwo to z brazylijskim Heide, który nie ukrywam na ten moment nie zalicza się do za bardzo wybitnych i perspektywicznych tenistów. Gładka porazka ostatnio Norrie, gdzie Barrios ugrał zaledwie dwa gemy. Nie ma co według mnie szukać w tym meczu pozytywnego wyniku z Garinem jak serwował ostatnio na średnie 29% pierwszego serwisu. Return pierwszego i drugiego serwisu 24% i 39%. Garin chodz nie prezentuje wybornej formy to jednak o jest to tenisista o półkę wyżej i to on aktualnie prezentuje sie lepiej od swojego dzisiejszego rywala. Pozdrawiam.
 
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Dubaj
Rublev vs. Cazaux

Spotkanie o ćwierćfinał prestiżowych zawodów w Dubaju, w którym faworytem bukmacherów jest Rublev, co nie powinno dziwić, tym bardziej oglądając jego mecz w I rundzie, w którym Zhang wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i nawet wygrał seta, lecz przez trzy partie ani razu nie przełamał faworyta. Rublev może poza jednym gemem, w którym prawie dał się przełamać, zagrał znakomite zawody i bardzo pewnie serwował, a często dokładał też świetne uderzenia z głębi kortu na wysokiej prędkości. Cazaux to z kolei objawienie startu sezonu, który brylował na Antypodach, lecz później nieco o nim ucichło, choć wydawało się, że w hali będzie jeszcze groźniejszy, tym bardziej w serii zawodów w jego kraju. Do Dubaju musiał przechodzić kwalifikacje, ale bez problemu wygrał wszystkie mecze (Dzumhur, Zeppieri, Musetti). Jednak nie ma co się oszukiwać, że środowy mecz będzie tym zdecydowanie najtrudniejszym. Ja osobiście obieram kierunku overowe z kilku względów. Po pierwsze obaj są w dobrej, a nawet bardzo dobrej formie stricte sportowej, a swój tenis opierają na podaniu, choć inne elementy też działają na wysokim poziomie. Po drugie korty są bardzo szybkie, szczególnie centralny, a to właśnie na nim zostanie rozegrany mecz. Po trzecie mecz odbędzie się o wczesnej godzinie, więc wilgotność będzie niska i sprzyjająca serwującym. Minusem oczywiście może być słońce, ale to zdecydowanie mniejszy minus, niż ewentualny wiatr, z którym i tak sobie świetnie poradzili. Myślę, że o przełamania będzie w tym meczu bardzo trudno i jeden z graczy musiałby ewidentnie mieć gorszy dzień i zawodzić na serwisie. Jeśli over gemowy zostanie pokryty to nic nie stoi na przeszkodzie, by weszły także asy. Cazaux w krótkich meczach potrafił zaliczać ponad 10 asów w meczu, a ten zapowiada się na nieco dłuższy, może nawet trzysetowy. Co także ważne, to fakt, że Rublev ustawia się dość blisko do returnu i z czołówki zdecydowanie najłatwiej inkasować na nim asy, co zresztą uczynił Zhang robiąc to aż 17 razy. Francuza stać na podobny wynik, lecz gorzej sprawa wygląda z Rublevem. Co prawda on zaliczył w ostatnim meczu 18 asów, ale tu minusem jest ustawienie Cazauxa, który pod tym względem jest wręcz przeciwieństwem i staje bardzo daleko do returnu, więc liczę na więcej asów Francuza niż Rosjanina, choć on też powinien dołożyć kilka sztuk. Minusem jest też historia, gdyż na US Open w trzech setach zaliczyli zaledwie kilkanaście asów. Dlatego tu warto rozważyć czy lepiej wybrać opcję meczową czy może samego Francuza. W mojej opinii wszystko zależy od długości meczów, a te 21 gemów wydaje się takim minimum. Under będzie dość sporą niespodzianką, co przekreśli wszelkie kierunki, bo linia asów ustawiona jest dla co najmniej dwóch równych setów.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,42 (betclic) ❌
👉 powyżej 15,5 asów @1,85 lub Cazaux powyżej 9,5 asów @1,85 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alexander Bublik - Tallon Griekspoor
Griekspoor over 7.5 asa kurs 2.05 superbet 7asów
hm 8asów bądz więcej Holendra sporo , albo i nie tak wiele hm zależy jak na to spojrzeć.W h2h trzy mecze i 3:0 dla Bublika , ostatni mecz
2:1 a dwa wcześniejsze 2:0 i oba z wyniekiem 7:6 , 7:6 a taką linię w tych meczach Tallom pokrywał tylko raz .Mecze 2021 i 2022 i chyba od trgo czasu serwis Griekspoora się poprawił , zwłaszcza w ostatnich tygodniach wyglądał więcej niż dobrze.
3 tajbreki w Roterdamie z Hurkaczem 51 asów a 23 Grriekspoora .Powinien być zmotywowany by próbować dzisiaj poprawić ten kiepski bilans z Bublikiem.Wydaje się że spre szanse że postawi w tym meczu na serwis.
 
Ostatnia edycja:
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis ATP Dubai
godzina 12:30
Lachecka J. - Khachanov K.
Typ: Khachanov wygra 2:0
kurs 2,17
fortuna


Khachanov w tym roku jest w mega dyspozycji: wygrany turniej w Doha, w Marsyli przegrany mecz 3 setowy z Dimitrowem co pokazuję ze Khachanov bardzo dobrze przygotował się do tego sezonu. W AO miał pecha i trafił na Sinnera, który wygrał całe AO. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy tymi graczami górą był zawsze Khachanov. Oba mecze odbyły się w 2023 i w obu meczach gładko wygrał Khachanov. Lachecka męczył się wczoraj z Fucsovicem i na 3 sety złapał tylko 4 asy, co na tak szybkiej nawierzchni pokazuję, że serwis czechowi tutaj nie do końca leży.
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
O'Connel o71,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85 86%
superbet


Ponownie typ przeciw Polakowi. Hubert mistrzem returnu nie jest i pewnie jeszcze długo nie będzie. Australijczyk to typowy rzemieślnik. Nie ma jakiegoś atutu w grze, który by go wyróżniał w całej stawce. Typowy zawodnik na miejsca 40-80. Nie widać by miał zrobić jakiś skok w rankingu. Jeżeli coś można wyróżnić w jego grze to jest to serwis. Potrafi w każdym meczu zdobyć kilka punktów asami. Pierwszym podanie nie trafia zbyt często, ale jeżeli to robi to przynoszą mu punkty. Ostatnie mecze Huberta to z Lehecką, rywal miał 88% wygranych pkt, z Griekspoorem który miał 80% i ze Struffem 88%. Polak głównie skupia się na swoim podaniu co pokazują ostatnie mecze, gdzie na 9 rozegranych setów w 3 ostatnich meczach Hurkacza aż 8 kończyło sie tb.
Tb w meczu @1,75
o1,5 tb w meczu @5,75

7:6 6:4 szkoda tego gema gdzie dał się O'Connel przełamać bo był to jedyny gem w meczu z bp, a zanosiło się na drugi tb.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Darderi-J.Cerundolo 1 @1.5

Obydwaj spotkali sie w eliminacjach do turnieju w Rio i gora w dwoch setach byl Juan Cerundolo, ale tym razem licze na winny wynik. Darderi byl tam po wygranym turnieju w Cordobie i dobrym wystepie w Buenos i poniekad rozumiem ten slabszy start w Rio w kwalifikacjach. Teraz sadze, ze Darderi bedzie wypoczety, wydaje sie obecnie lepszym graczem, ktory wygrywa seriami mecze, wiec mysle, ze zrewanuzje sie mniej utytulowanemu z braci Cerundolo.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Hubert Hurkacz v Christopher O'Connell

Hubert Hurkacz to Serve 25+ Aces in the Match kurs 5.00

Hubert Hurkacz to Serve 39+ Aces in the Match kurs 10.00
oba Betfair

Hm to się nie uda ale pod te 28 asów Hurkacza w Roterdamie za drobne w dwa wywarzone kupony.nie ma restrykcjii ako
dla lepszego oglądania

11:10 w asach , było tu pograć obaj 10+ po kursie 4.50 , chodziło po głowie ale nie dowieżałem asom O"Connella
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Dubaj
Medvedev vs. Davidovich Fokina

Spotkanie o półfinał turnieju ATP 500 na kortach twardych, które według kursów nie zapowiada się na zbyt ciekawe, ale wcale tak nie musi być, gdyż potencjał Davidovicha Fokiny jest wręcz nieograniczony. Ten chłopak potrafi zagrać koncertowo, szczególnie w roli underdoga, a także totalnie zawalić mecz, lecz głównie jako faworyt. Nawet był tego bliski z bardzo zmęczonym Mensikiem, lecz Czech zszedł z kortu i nie wyglądał za dobrze - mimo to zdołał odrobić straty i doprowadzić do tb. Wcześniej też nie bez problemów ograł Marozsana na dystansie trzech setów. Hiszpan ewidentnie nie lubi wygrywać łatwo. Cechuje go genialna technika, świetna szybkość, mobilność oraz kreatywność. Z tym ostatnim czasem przesadza, a jego główną wadą jest niestety mental. Potrafi czasem odpłynąć i brakuje już czasu, by wrócić do meczu. Na pewno pod tym względem Medvedev jest znacznie stabilniejszy. Do tego uwielbia ten turniej i co ważne broni tytułu. Warto jednak zaznaczyć, że miał dość spore problemy zarówno z Shevchenko i Sonego, więc obaj gracze dotarli do tej fazy po sporych problemach. Jeśli spojrzymy w H2H to widnieje tam 3-0 dla Rosjanina, lecz wszystkie trzy mecze były wyrównane, a w dwóch Hiszpan urwał seta, więc nie można powiedzieć, że nie potrafi z nim grać, bo nawiązuje walkę. Tutaj teoretycznie łatwiej powinno być Daniilowi, który zdecydowanie bardziej korzysta z przewagi serwisu i może wiele akcji wygrać właśnie tym elementem. Fokina stosunkowo bardziej bazuje na wymianach, choć to też ogromny atut Medvedeva i nie dziwi, że tutaj triumfował, gdyż może korzystać ze wszystkich swoich atutów. Oczywiście dla nikogo niespodzianką nie powinna być gładka wygrana Medvedeva, ale jak gdzieś miałbym szukać niespodzianek to właśnie w tym starciu lub ewentualnie u Hurkacza, który wcale nie musi wygrać z Humbertem. Korty należą do szybkich, ale zdecydowanie więcej może dziać się na returnie i z głębi kortu. Obaj potrafią zaliczać podwójne błędy i problemy przy serwisie zdarzają się jednemu jak i drugiemu, a na to właśnie liczę. Ewentualnie można spróbować powyżej 1,5 przełamań Davidovicha Fokiny, którego jak najbardziej na to stać, przy dobrym dniu. Dla obu wymiany będą bardzo ważne i mimo szybkiej nawierzchni, to właśnie z głębi wiele się rozstrzygnie.

👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,55 (betclic, Tenis by Dawid) ✅
👉 Medvedev powyżej 2,5 przełamań @1,5 (betclic) ✅

Typ bez analizy:
👉 Hurkacz powyżej 11,5 asów @1,85 (betclic) ❌ (11)

Zapowiedź meczu Hurkacz vs. Humbert TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1059
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Hubert Hurkacz - Ugo Humbert 1 1.85 Fortuna
Over 29.5 gemów 2.50 Fortuna


Moim zdaniem zdrowo przesadzony kurs. Każdy uważa, że zwycięzcą powinien być Humbert, bo wygrał z nim parę tygodni temu.
Jasne. Tylko weźmy pod uwagę pewien fakt. Publiczność. To do niej nie ma głowy Hubert Hurkacz. To przy niej zawiódł właśnie w Waszyngtonie z Amerykaninem Mmohem gdzie przegrał jako murowany faworyt 01.08.2023 no i właśnie z Ugo Humbertem. A mecz był gdzie? Właśnie - w Paryżu ;) Gdyby mecz był załóżmy w Warszawie to Hubert wygrałby na luzie. A gdyby mecz był jeszcze gdzie indziej - wysoce prawdopodobne, że wygrałby go Hubert. Dlatego biorąc pod uwagę jakże kluczowy argument - dla mnie typ na HH to value.
Value oczywiście jest niewiarygodnie wysoki w kontekście overów gemowych. Dlatego zagram tutaj aż 30 gemów - czyli over 29.5 gemów po kursie 2.50.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom