>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Dubaj, Acapulco, Santiago (26.02.2024 - 03.03.2024)

Status
Zamknięty.
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Humbert o73,5% wygranych pkt po 1 serwisie @1,85
superbet


Kolejny raz gram taki zakład przeciw Hubertowi. Niestety ostatnio staje się już regułą że w gemach serwisowych rywali ma niewiele do powiedzenia. Bardzo często sety kończą sie tb gdzie o losach wygranej partii decydują pojedyncze piłki. Wczoraj tylko w jednym gemie miał bp w meczu z O'Connelem, którego wykorzystał dzięki temu udało się zamknąć spotkanie w dwóch setach. Dziś według mnie lepszy rywal pod względem serwisowym od wczorajszego a linia niewiele się różni. Humbert w Dubaju miał 72% w meczu z Monfilsem ale Gael w defensywie jest dużo lepszy od Polaka. Natomiast z Murrayem miał już 83% wygranych pkt po 1 serwisie. Kurs na tb mało opłacalny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Varillas-Baez 1 @3.8

Mecz lada chwila, a ze dzis dobry dzien byl, to mozna sprobowac cos nietypowego. Licze tu najzwyczajniej na syndrom wygranego turnieju przez Baeza, ktory musial wlozyc duzo sil w wygran w Rio. Varillas w tym sezonie poki co slabo, ale to tez moze byc motywacja, by sie odbic. Varillas przeciez byl w ubieglym roku w 4 rundzie French Open, wiec moze tu cos ugra. Baez duzo gral, a to co najwazniejsze na cegle, czyli turnieje w Argentynie i "piecsetka" w Rio, gdzie wygral swoj nawiekszy tytul w karierze na ten moment, juz za nim. Kursy wystawione naprawde wysoko.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
De Minaur- Tsitsipas
Typ: 1
Kurs 2.0
Fortuna

Spotkanie już za pól godziny pomiedzy w super formie Australijczykiem a przecietnym na hardzie Tsitsipasem, Grek jak dotąd nic specjalnego, w 2 rundzie męczył się z 70 Cobollim(wygrał po tiebreaku)natomiast Alex jest w wyśmienitej formie, wypoczęty(odpuścił już w 1 rundzie turniej w Los Cabos by naszykować się do Acapulco, po niezwykle szybkim meczu (efektownym)w finale turnieju w Rotterdamie, po którym miał dość odpoczynku by naładować sił i powtorzyc triumf sprzed roku (Alex triumfował tu w 2023)także otoczenie i klimat mu tu niezwykle sprzyja, jest to hard tak więc szybkie płaskie piłki będą siały spustoszenie i w końcu nerwy się zaczną pojawiać u Stefanosa, dodatkowo to nie jego nawierzchnia, a przeciwnie dla Alexa idealna, na French Open grałbym odwrotnie ale tu aż żal nie spróbować, polecam!!!!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +316
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Dubaj
Medvedev vs. Humbert

Spotkanie o finał zawodów na kortach twardych w Dubaju. Daniil broni tytułu i jest wyraźnym faworytem tego spotkania, co specjalnie nie powinno dziwić, choć są pewne argumenty w stronę Ugo. Dziś jednak nie zamierzam typować zwycięzcy, gdyż zwyczajnie nie ma w tych kursach value. Za niski na Rosjanina, by go ruszać, a z kolei do Humberta nie mam zaufania, bo szczerze mówiąc za bardzo mnie nie przekonał. Co prawda wygrał dość gładko z Murray'em, lecz wiemy, że Szkot często nie dojeżdża poziomem gry, szczególnie w dalszych rundach. Z kolei z Monfilsem wygrał na pełnym dystansie i pomógł uraz rywala, a z Hurkaczem wręcz nie istniał w I secie i przegrywał wiele wymian, a przecież z naszym rodakiem ciężko tych wymian nie wygrywać, szczególnie jak jest dość szybko. W drugim secie Hurkacz miał piłki meczowe i wydawało się, że Humbert odpadnie w słabym stylu, lecz Polak znów nie wytrzymał kluczowych momentów, przegrał seta, a później już wyraźnie decydującego seta. Co jednak warto zapamiętać, że serwis nie był kluczowy w tym meczu i mieliśmy sporo wymian, w których Ugo nie zachwycał. To będzie bardzo duża szansa dla Medvedeva, który z głębi kortu wygląda znakomicie i jest to znacznie wyższa półka niż choćby Polak. Jeśli Humbert ma być tak niemrawy, to niestety zostanie skarcony, lecz oczywiście mecz meczowi nierówny i być może w piątek zagra już lepiej. Na pewno rola underdoga może mu sprzyjać. Jednak bez serwisu będzie mu ciężko o trzymanie podania i to będzie element wręcz kluczowy. Z kolei Humbert też raczej będzie miał swoje szanse na przełamanie Medvedeva, jeśli ten znów będzie miał kłopoty z serwisem. We wszystkich meczach tracił podania i mówi się o urazie. Z Sonego pierwszy raz od dłuższego czasu nie zaliczył żadnego asa. W poprzednich jego meczach było kolejno: 7, 6 i 5 przełamań, więc zdecydowanie ponad dzisiejszą linię. Jeśli o Humberta było to kolejno: 4, 3 i 5 przełamań, więc także prawie zawsze ponad linię. Najwięcej serwisów stracił z Hurkaczem, bo dwa, a biorąc pod uwagę pasywność Polaka na returnie jest to jednak dość sporo i Medvedeva będzie stać na więcej. Co ciekawe w piątek ma być nieco gorsza pogoda i wiatr dochodzący do 30 km/h, co oczywiście nie musi, ale może zawodnikom przeszkadzać w optymalnym serwowaniu. Linia na przełamania może nie jest niska, bo jednak korty mamy dość szybkie i zawodników, którzy potrafią operować serwisem, ale biorąc pod uwagę historię poprzednich starć, statystyki oraz obraz gry, to jej pokrycie wydaje się realne.

👉 powyżej 3,5 przełamań @1,75 (betclic) ✅

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1463
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Tenis ATP Dubai
godzina 16:00
Miedwiediew D. - Humbert U.
Typ: Miedwiediew poniżej 6,5 asów
kurs 1.85
Betclic


Obniżona linia asów na Rosjanina w porównaniu do wczorajszego dnia. Linie poniżej 6,5 asów już jest bardziej ryzykowna, ale też jeszcze bardzo prawdopodobna. Patrząc jak wygląda serwis Miedwiediewa to w dalszym ciągu jest to atrakcyjny typ. Wczoraj przy założonej lini przez buka 7,5 asa złapał tylko 3 i to wszystkie w 1 secie. Do tej pory w tym turnieju złapał tyle asów że i tak pokrył by tą linie, ale wiadomo zawsze może przyjść taki moment że będzie dobry dzień i asy będą wysypywać się jak z rękawa. Liczę tutaj na szybkie 2:0 i małą liczbę gemów serwisowych Rosjanina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1059
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Draper - De Minaur
Typ: 1
Kurs: 2
Fortuna

A tu mamy typ przeciwko stawianemu wczoraj Alexowi, dlaczego skoro wygrywał tu w 2023 i wydaje się byc w formie?
Otóż mecz ze Stefanosem nie zachwycił, Grek ledwo zipiał i Australijczyk to wykorzystał, serwis u Alexa kompletnie nie działał łamali się co chwila, beckhend również często w siatke przy prostych uderzeniach, słabiutki mecz, tu jak na złość mamy leworęcznego tenisiste który będzie go zaganial w lewy kąt aż pojawią się błędy, wiem że mecz meczowi nie równy ale drugi mecz Ruuda z Sheltonem stał na dużo wyższym poziomie, co chwile bylo jakies show a tu nic, piłki wygrywane po błędach albo na siłe wygrywające, bez historii i tego" łał " Draper w super formie, nawierzchnia jego, niszczy co prawda nie najlepszych ale sety do 0 po drodze o czymś świadczą, h2h nie biore pod uwagę bo 2 lata temu Draper mial 20 lat i to byla trawa (Wimbledon), juz w tym roku w Tokio 1set był 6-3 dla Drapera a 2nastepne po 7-6 dla Minaura, także na styku każdy mógł wygrać, warto przy takim kursie a szczególnie jeśli Anglik jest leworęczny, pojawią się błedy bo Alex woli jednak forhend, a jeśli zagra jak wczoraj i nic nie poprawi w grze to Draper to bierze, ładny kursik!jeszcze na koniec skoro na 9 zawodnika grającego z 50 mamy podobne kursy to tez o czymś świadczy, POLECAM!!!!!!!!!!!!!
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Draper-DeMinaur 2 @1.75

Ja tam postawie na de Minaura jednak. Niby przyjmuje, ze Draper poki co niszczy i ma bardzo wysokie procenty na podaniu, ale jednak de Minaur tez jest w dobrej formie. W Rotterdamie przeciez de Minaur byl swietny , a final przegral nieznacznie z Sinnerem. Jasne wiadomo, ze de Minaur jest tez ubieglorocznym zwyciezca, ale ta wygrana nad Tsitsipasem z ktorym mu ewidentnie nie szlo do tej pory powinna dac mu duzego kopa. Obejrzalem tylko skrot meczu, ale ta reakcja po wygranej de Mianura wczoraj mowi sama za siebe.
Nie przekonuja mnie tez opinie, ze Tsitsipas ledwo zipial, przeciez to jest charakterystyczne dla tych turniejow w Meksyku, ze tam im dluzej trwa mecz to wygrywa gracz lepszy kondycyjnie.

Niby przyjmuje tez, ze Draper jest mlody i moze wjesc w tym roku na jeszcze wyzszy poziom, ale tez uwazam, ze de Minaur sam by sie rozczarowal gdyby po tej emocjonalnej wygranej nad Grekiem, nie probowal grac dalej. Nie bede mowic, ze ogladalem mecze po nocach, bo ten etpa mam jzu za soba kilka lat temu dla zwyklego zdrowia. Ogolnie jak wspominalem juz kilka razy w tym roku jzu nastapil u mnie przesyt tenisa i wiekszosc typow jest tylko kwestai dedukcji, ale to sprawa drugorzedna, bo jak wspomnial koelga wyzej wazne jest by trafic, a nie usprawiedliwac swoje żale.
Latwo pewnie nie bedzie po tych jakze wysokich wygranych zwyciestwach Drapera, ale wierze w de Mianura tutaj i z rywali jakich mial Draper to Demonowi powinna zalezec najbardziej, bo jest tu duzy ladunek emocjonalny u Australijczykam a jezeli zdarzylaby sie taka sytuacja, ze mecz pojdzie w dystans to uwazam, ze szanse Demona beda rosnac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +909
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Humbert-Bublik 1 @1.47

Wydaje mi sie, ze wygra zawodnik faworyzowany. Humbert naprawde zrobil duzy postep mniej wiecej od serii turniejow w USA w ubieglym roku i tam dawal bardzo wyrowane mecz juz zawodnikom z topu. Mysle, ze pokonanie Hurkacza i Medvedeva to naprawde dobry prognostyk. Bublik jest nieszablonowym graczem. W Dubaju korty zawsze slynely z szybkosci, co moze odpowiadac naturalziowanemu Kazachowi, ale Humbert tez ma w swoim repertuarze duzo sily. Mam wrazenie, ze Humbert moze naprawde wjesc w tym sezonie jeszcze wyzej w hierarchi tenisowej, dlatego sklaniam sie ku jego wygranej w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +535
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Bublik @3,0
superbet


Dla mnie osobiście Bublik to zawodnik, którego omijam szerokim łukiem. Znajduje się na mojej osobistej "czarnej liście". Każdy kto oglądał jego mecze to wie czego się można po Kazachu spodziewać. Serwisy z dołu czy uderzenia między nogami przy łatwych punktach to norma. Zawodnik z dużymi umiejętnościami ale z fatalnym podejściem do tenisa. Wielokrotnie podkreślał, że gra tylko dla pieniędzy i tak naprawdę nie lubi tenisa. Widać to po jego występach, gdzie potrafi przejść obok meczu i nic sobie z tego nie robi. Jednak bywają okresy w ciągu roku gdzie potrafi się spiąć na turnieje i wykręcić fajny wynik. Tu mimo wszystko że jest w finale to nie znaczy że ten mecz będzie zagrany na 100% koncentracji i za wszelką cenę będzie chciał wygrać. W tym meczu możemy się spodziewać zaciętego meczu kończonego tb trzeciego seta, ale tez gładkiego zwycięstwa Francuza i ugraniu 5 gemów przez Bublika, bo takie będzie miał on podejście dziś do meczu. Takich zawodników jak Bublik, Paire czy dawniej Fognini, czyli graczy po których można się spodziewać wszystkiego jak już grać w ich kierunku to gdy są dogami, i taką sytuacje mamy dziś. Stawka rekreacyjna, bo tak jak pisałem widziałem wiele meczów Bublika i nie ma takiej rzeczy jakiej nie byłby on w stanie odstawić na korcie i wyniku z jakiego potrafi przegrać set czy mecz. Dlatego do ostatniego punktu nie można przesądzać o losach meczu.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 870,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Santiago
Tabilo vs. Moutet

Spotkanie o finał turnieju w Chile, w którym zobaczymy pupila gospodarzy i niesfornego Francuza, który mocno podpadł kibicom, ogrywając po dwóch tb innego miejscowego i faworyta całego turnieju czyli Jarry'ego. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać tego meczu, bo Moutet mocno wchodził w interakcje z kibicami i wytrzymał presję. Grał bardzo dobry tenis, jak na siebie świetnie serwował i podpuszczał mniej mobilnego oponenta do wycieczek pod siatkę i popełniania błędów. Coco rotował grą, grając krótkie slajsowane piłki, ale także agresywniej pod końcową linię. Dodał także serwis z dołu, z którego zdobył parę punktów i zagrał ponad swoją średnią, która ostatnio nie jest za wysoka. Mam wątpliwości czy uda mu się znów zagrać na tak dobrym poziomie, tym bardziej, że Tabilo lepiej niż Jarry w mojej opinii. Bardzo dobrze serwuje i wręcz znizczył Dardieriego. Bardzo skuteczny serwis, płaska gra i handicap w postaci lewej ręki, choć tutaj będziemy mieli dwóch mańkutów, co doda smaczku rywalizacji. Myślę, że presja trybun będzie tu ważnym aspektem i kibice będą zdecydowanie bardziej agresywni w stosunku do gościa, który w trakcie meczu prowokował ich eksplozywnymi cieszynkami, po meczu naśladował cieszynkę Djokovicia, a później dał im wykład biorąc mikrofon do ręki. To może dziś się spotkać z odwetem i prowokacji będzie na pewno sporo i przeszkadzanie podczas drugiego podania Francuza, więc nie wykluczam tutaj podwójnych błędów Mouteta. Serwis to mimo wszystko jeden z jego słabszych elementów, więc liczę, że agresywny return będzie popłacać i Chilijczyk kilka razy przełamie Francuza. W poprzednich meczach był bardzo skuteczny pod tym względem i pokrywał wskazaną linię. Jeśli Moutet też dołoży jakieś przełamanie, a to też jest możliwe przy tej dyspozycji, ale także sprycie i mobilności to dla nas nawet i lepiej. Przełamania meczowe także można rozpatrzeć. Na minus fakt, że Coco w poprzednich meczach stracił maksymalnie dwa podania, ale dziś to będzie zdecydowanie najtrudniejszy bój pod każdym względem. Podsumowując, bliżej mi mimo wszystko do Tabilo, bo wygrana Mouteta z kolejnym faworytem gospodarzy, byłaby czymś wielkim. Liczę na przełamania, a dość długi mecz powinien tylko temu sprzyjać. Dużym handicapem będą trybuny, lecz minusem na pewno dotychczasowe mecze gościa oraz dość szybka nawierzchnia jak na cegłę, co teoretycznie nie sprzyja przełamaniom, a spowodowane jest to m.in. topografią Santiago.

👉 Tabilo powyżej 2,5 przełamań @1,6 (betclic) ✅

Typ bez analizy na finał w Acapulco:
➡ Ruud powyżej 1,5 przełamań @1,6 (betclic) ❌

Typy na Wasze życzenie TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alex De Minaur v Casper Ruud
Ruud win kurs 2.45
Ruud 2:1 w setach kurs 5.25
Livescorebet

Hm wydaje mi się że mecz w okolicach 50/50 i próbuję tu w stronę doga.Dla Kacpra to kolejny finał tydzień w tydzień , pierwszy przegrał ale tak myślę że tam przeciwnik był bardzo zmotywowany by wygrać pierwszy tytuł w karierze.
w h2h 1:1 i dwa mecze z czasów juniorkich na cleyu w portugalii 2:0 Ruud w Nex Generation Finals 2019 3:0 De Minaur .
No włąśnie znają się dobrze i konkurują ze sobą , ostatnio nawet Ruud wypadł z pierwszej dziesiątki jest w rankingu 11 a Alex wszedł jest na 9 pozycjii.Dziś wydaje mi się że spore sznse na seta z obu stron.Ale ostatecznie pójdę w stronę Ruuda i jego trzech wielkoszlemowych finałów na koncie , pomimo że chyba De Minaur w życiowej formie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom