>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Halle & Londyn, 06-12.06.2011

Status
Zamknięty.
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Milos Raonic - Tobias Kamke Typ: Kamke
28. w rankingu ATP Kanadyjczyk Milos Raonic spotka się dzisiaj z numerem 88. rankingu Niemcem Tobiasem Kamke. Jeśli szukać gdzieś dzisiaj niespodzianki to moim zdaniem właśnie tutaj. Ostatnie wyniki Raonicia nie napawają optymizmem, w trzech turniejach przed Halle odpadał w pierwszych rundach, gdzie najbardziej bolało pewnie odpadnięcie w 1. rundzie Rolanda Garrosa po meczu z Michaelem Berrerem. Poza tym trawa to najsłabsza nawierzchnia Kanadyjczyka, bardzo słabo gra on przy siatce. Warto dodać także, że dotąd bardzo mało grał na nawierzchni trawiastej, ma więc małe doświadczenie. Oczywiście, jeśli będzie trafiał serwisem i swoim mocnym forehandem, Niemcowi może być dziś bardzo trudno, ale bukmacherzy wystawili tak wysokie kursy na Kamke, że grzechem byłoby nie spróbować. Zwłaszcza, że jest on wypoczęty (w pierwszej rundzie wygrał z Reisterem przez krecz przy stanie 4-3 w 1. secie), solidny i wygrał już raz z Raoniciem (co prawda w 2010 r. na hardzie, ale zawsze).
Dobra dobra...Kamke wypoczęty ale nie wiem czy widziałeś te 7 gemów jakie rozegrał.Reister biegał cały czas do siatki a Kamke bez żadnego pomysłu na gr.Gdyby nie kontuzja to jestem pewien, że Reister by powalczył bo to co wyrabiał Kamke wołało o pomst do nieba.A co do Raonicia to piszesz, że słabo gra przy siatce...Możliwe..Ale jednak jego serwis daje mu mega przewage i już po podaniu będzie mógł śmiało iść do siatki.Kamke pokazał, że pomysłu na mijanie nie posiada więc będą to łatwe piłki do skończenia.No i oczywiście ten bardzo ofensywny styl gry Kanadyjczyka.Gra z głębi wygląda też nieźle.Jestem pewien, że na Kamke wystarczy.

Moje typy:

Raonic 2:0 1.44
Raonic (-4.5 gema) 1.83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Milos Raonic - Tobias Kamke Typ: Kamke

28. w rankingu ATP Kanadyjczyk Milos Raonic spotka się dzisiaj z numerem 88. rankingu Niemcem Tobiasem Kamke. Jeśli szukać gdzieś dzisiaj niespodzianki to moim zdaniem właśnie tutaj. Ostatnie wyniki Raonicia nie napawają optymizmem, w trzech turniejach przed Halle odpadał w pierwszych rundach, gdzie najbardziej bolało pewnie odpadnięcie w 1. rundzie Rolanda Garrosa po meczu z Michaelem Berrerem. Poza tym trawa to najsłabsza nawierzchnia Kanadyjczyka, bardzo słabo gra on przy siatce. Warto dodać także, że dotąd bardzo mało grał na nawierzchni trawiastej, ma więc małe doświadczenie. Oczywiście, jeśli będzie trafiał serwisem i swoim mocnym forehandem, Niemcowi może być dziś bardzo trudno, ale bukmacherzy wystawili tak wysokie kursy na Kamke, że grzechem byłoby nie spróbować. Zwłaszcza, że jest on wypoczęty (w pierwszej rundzie wygrał z Reisterem przez krecz przy stanie 4-3 w 1. secie), solidny i wygrał już raz z Raoniciem (co prawda w 2010 r. na hardzie, ale zawsze).
Trawa najsłabszą dla Raonicia? Trawa, gdzie jeśli serwis będzie mu wchodził to nie będzie miał równych? Ekhm ekhm... Raonic to taka wersja Roddicka za młodych lat, tylko że z trochę mocniejszym serwisem.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
@Lighter
Najslabsza naw Rao jest trawa bo rozegral tam najmniej meczy? Idac twoim tokiem rozumowania tak wlasnie jest - bzdura. I jeszcze cos, po cholere piszesz, ze Rao odpadal ostatnio 3x w 1 rundach na CLAYU? Jesli nie widzisz roznicy miedzy clayem a trawą czy obojetnie jaka inna nawierzchnia to nie warto w ogole zabierac sie za pisanie jakiejkolwiek analizy.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Radek Stepanek - Ivan Ljubicic @2.09 Pinnacle

Pojedynek dwóch tenisowych weteranów, krótko i zwięźle: serwis Ljuby jest dość ciężki do przełamania na trawie a returny Radzia nie należą do najwyższej tenisowej półki. Jeśli Chorwat będzie pewnie trzymał swoje podanie to na pewno otrzyma kilka szans na przełamanie nieregularnie serwującego Czecha i powinien którąś wykorzystać. Nie twierdzę, że będzie to spacerek dla Ivana jednak wszystkie atuty są w jego rękach i.. głowie. Jeśli Ljuba będzie w 100% skoncentrowany i dobrze wejdzie w mecz to powinien odprawić Stepanka do domu. Możliwy tie break w meczu.
A ja się podepnę , ale typ neguje , zdecydowanie polecam ciacho z Czech :&gt; Ljuba na trawie gra baaardzo przeciętnie, jego najgorsza nawierzchnia. Przypomnę, że rok temu dostał 0-3 w 1r. Wimbledonu z Przysiężnym :&gt; Nie umniejszając Polakowi - bo zagrał świetny mecz - jednak Chorwat był zupełnie zagubiony. Stepanek z kolei wiadomo, kocha grass, S&amp;V i jak dla mnie dzisiaj spokojnie rozprawi się z Ljubą.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
A ja się podepnę , ale typ neguje , zdecydowanie polecam ciacho z Czech :&gt; Ljuba na trawie gra baaardzo przeciętnie, jego najgorsza nawierzchnia. Przypomnę, że rok temu dostał 0-3 w 1r. Wimbledonu z Przysiężnym :&gt; Nie umniejszając Polakowi - bo zagrał świetny mecz - jednak Chorwat był zupełnie zagubiony. Stepanek z kolei wiadomo, kocha grass, S&amp;V i jak dla mnie dzisiaj spokojnie rozprawi się z Ljubą.
Nie zgodzę się chociażby z matematycznego punktu widzenia, statystyki nie kłamią więc jeśli weźmiemy pod uwagę procent zwycięstw na nawierzchni trawiastej mamy podobne rezultaty z lekkim wskazaniem na Chorwata: Stepanek 57%, Ljubicic 59%. Do tego trzeba dodać fakt, że Ljubicic odpadając w zeszłym roku z Przysiężnym był ewidentnie pod formą, 6 z 7 turniejów z rzędu zakończył już na 1 (sic!) rundzie. Porównując aktualną formę obu Panów zdecydowanie lepiej prezentuje się Ljuba i tym głównie motywuję swój typ. Polecam kurs 2.09 na Ivana :cool:
edit @Pezio: Czytajmy ze zrozumieniem. Interesuję się tenisem nie od wczoraj i wcale nie twierdzę, że Radek jest mniej groźny i odniósł mniejsze sukcesy. Stwierdzam jedynie opierając się na obecnej formie obu zawodników, że dzisiaj Ljuba ma spore szanse na zwycięstwo. Zapraszam na PW, żeby nie robić chatu na ogólnym.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie zgodzę się chociażby z matematycznego punktu widzenia, statystyki nie kłamią więc jeśli weźmiemy pod uwagę procent zwycięstw na nawierzchni trawiastej mamy podobne rezultaty z lekkim wskazaniem na Chorwata: Stepanek 57%, Ljubicic 59%. Do tego trzeba dodać fakt, że Ljubicic odpadając w zeszłym roku z Przysiężnym był ewidentnie pod formą, 6 z 7 turniejów z rzędu zakończył już na 1 (sic!) rundzie. Porównując aktualną formę obu Panów zdecydowanie lepiej prezentuje się Ljuba i tym głównie motywuję swój typ. Polecam kurs 2.09 na Ivana :cool:
Skąd masz te statystyki odnośnie wyników na grassie? Ljuba bilans 23/23, Stepan 34/17. Zresztą każdy kto interesuje się tenisem wie, że dużo groźniejszy na trawie jest Radek. 3 razy trzecia runda Wimbledonu, raz czwarta, raz ćwierćfinał. A Ljubo?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Też miałem dzisiaj w głowie typ na Ljubicica, ale czytając wasze wypowiedzi stwierdziłem, że Pezio ma sporo racji. Radek na trawie czuje się jak w swoim żywiole, jego volleye są tu dużo skuteczniejsze, a też gra skutkująca niskim kozłem przynosi Czechowi sporo korzyści. Widziałem Stepanka przed tygodniem w półfinale czeskiego challengera i nie zagrał najlepszego spotkania z dużo słabszym rywalem niż Ivan (dla przypomnienia Yuriy Schukin). Mimo to, mecz ten rozgrywany był na cegle, na której Stepanek jest najmniej efektywny. Ljubicic ostatnio w dobrej formie, nie zawodzi jego serwis, rywale mają niewiele szans na przełamanie. Nie bardzo mnie przekonuje twierdzenie, że nie potrafi grać na cegle, potrafi przyspieszyć z obu stron, potrafi się dobrze zachować pod siatką, jest wysoki. Nie przekonują mnie jego wyniki sprzed lat, dlatego ten mecz jednak odpuszczę chociaż spodziewam się wygranej Chorwata.
Andy Murray - Xavier Malisse 2 @ 5.54 Pinnacle (4/10) Nie ma sensu długo pisać o tym spotkaniu. Faworyt jest jeden, jest nim Andy Murray, jednak przypomnę, że Szkot dopiero w piątek zakończył zmagania w wyczerpującym (szczególnie dla niego) French Open, gdzie po raz pierwszy w karierze dotarł do 1/2 finału. Dochodzi do tego jeszcze drobny uraz, którego nabawił się w Paryżu (kostka) i jeszcze w piątek było widać że nie gra na 100%. Zresztą poza 2009 rokiem, Murrayowi często zdarzyło się odpaść we wczesnej rundzie tego turnieju. Priorytetem jest na pewno Wimbledon i dziś Szkot nie położy się na pewno na korcie, ale jeśli rywal stawi mu solidny opór to może być to zacięte spotkanie. Tym bardziej, że rywalem jest nie byle kto bo X-Man z Belgii, który ma wszelkie predyspozycje do gry na trawie, co potwierdzają wyniki osiągane przez niego na tej nawierzchni w poprzednich latach (najważniejszy - 1/2 Wimbledonu 2002). Tylko w zeszłym sezonie pokonał na trawie Djokovica i Tursunova (właśnie w Queen&#39;s), a to nie lada wyczyn. Myślę, że jest w stanie sprawić niespodziankę ;)
 
D 0

don-juan

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu dziś na Nalbandiana w meczu z Bozoljacem ?? Radziłem się kolegów z totomixa co do tego meczu i wydaje się pewna 1 wejść. Jak to widzicie ??
 
michmucha 21

michmucha

Użytkownik
Co sądzicie o zagraniu dziś na Nalbandiana w meczu z Bozoljacem ?? Radziłem się kolegów z totomixa co do tego meczu i wydaje się pewna 1 wejść. Jak to widzicie ??
pewna wygrana Nalbandiana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wincent 150

wincent

Użytkownik
pewna wygrana Nalbandiana.
NAlbandian jest po chorobie. Przed chorobą miał kontuzję. To wprawdzie jeden z mich (dwóch ;)) ulubionych tenisistów i zawsze mu kibicuje, ale nie przesadzałbym z huraoptymizmem. Tym bardziej że za 2 tygodnie Wimbledon..
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Lindstedt R./Tecau H. - Lopez M./Nadal R. 1 kurs: 2.42 Betsafe


Analiza: Dzisiejszego wieczoru w ramach 2 rundy turnieju deblowego na kortach trawiastych Londynie para Szwedzko-Rumunska zagra z parą Hiszpańską. Linstead/Tecau to doświadczona para deblistów która w swoim dorobku ma wiele osiągnięć. Od marca zeszłego roku(wtedy na dobre sie połączyli) wygrali wspólnie 5 turniejów i byli w 2 finałach. Bardzo dobre wyniki na trawie w zeszłym sezonie; ćwierćfinał w Londynie ,zwycięstwo w Hertogenbosch, finał Wimbledonu oraz obecna forma tej pary( na RG doszli aż do ćwierćfinału) skłania mnie do zainwestowania w ten typ. Ich przeciwnicy to dobrze znany Rafa oraz jego rodak Marc Lopez. Osobiście nic do tej pary nie mam, nawet jakoś sobie radzą jednak problem w tym ze brak u nich ogrania. Rafa w deblu występuje bardzo sporadycznie, zagrał zaledwie 2 turnieje w tym roku razem w Lopezem (na hardzie).Większość zapewne myśli ze Nadal jak to Nadal gdzie by nie był to sobie poradzi. Ja jednak myślę ze nagła zmiana otoczenia i zmęczenie doskwierające mu po odniesieniu zwycięstwa w RG przeszkodzą mu w tym. Domyślam się ze tym turniejem Nadal chce urozmaicić sobie tydzień w Londynie, a nie szykuje się do deblowego Wimbledonu w którym zapewne nie weźmie udziału. Linstead /Tecau natomiast będą chcieli bardzo dobrze wykorzystać ten okres który zakończy wielkoszlemowy turniej.Panowie w takim zestawieniu nigdy jeszcze ze sobą nie grali. Ciekawostka jest to iż również w 2 rundzie również w zeszłorocznym turnieju w Londynie mieli się spotkać po raz pierwszy jednak WO oddany przez Hiszpanów spowodował iż, Linstead/Tecau przeszli do następnej rundy bez gry. Warto zaryzykować ten typ choćby za grosze. Pozdrawiam i Powodzenia.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
na Del Potro bym uważał! wczoraj medicala brał po za tym niezbyt pewnie się czuł na tym trawiastym korcie co rusz się przewracał. Pewnie to wina obuwia i nie ogrania na tych kortach w końcu to pierwsze spotkania na nawierzchni trawiastej po RG. Dzisiaj powinno być już z poruszaniem dużo lepiej ale czy ze zdrowiem wszystko jest w 100% dobrze śmiem wątpić a przed wimbledonem nie ma co ryzykować moim zdaniem.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Korzystając z chwili przerwy w nauce podam jakieś typki na jutro;)
Z Halle w oko wpadł mi Hewitt.Pewna wygrana w pierwszej rundzie z Leo Mayerem.Teraz Seppi, przeciwnik troche bardziej wymagajacy, ale myślę, że na trawie Australijczyk pokaże swoją wyzszość i pewnie wygra.Kurs 1.39 Pinnacle
Pozostałe typy z Londynu.
Roddick - Anderson
Andy po nieudanym początku sezonu przygotował sie na trawkę i jeżeli tylko serwis Andersona nie będzie na niesamowitym poziomie, Roddick powinien to spotkanie wygrać.
Cilic - Bellucci
Thomaz dzisiaj sporo szczęścia, ale trawa nie jest jego domeną.Cilic pokonał dosc pewnie Clementa i mimo szybkiego pozegnania się z RG jego forma nie wydaje sie być zła.H2H 2:0 dla Marina i wg mnie jutro Canarinho pakuje walizki;)
Kursy przyzwoite, aczkolwiek nie wszyscy jeszcze wystawili.
Tsonga - Llodra
Tutaj raczej kieruje się nosem i ostatnimi wynikami bo żadnego w akcji nie widziałem, ale w lepszej formie wydaje sie być Jo, który zmiótł Berrera 6:0, 6:1.Jeżeli serwis będzie siedział to Llodra znajdzie sie w trudnej pozycji.
Poza tym obrońca tytułu Querrey i tak luźno Nalbandian.
Powodzenia ????
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Querrey S. - Ward J.

Typ: Ward +1,5 lub Ward +4,5 gema ✅✅✅

Jak dla mnie typ po bardzo prawdopodobny, ponieważ łatwo zobaczyć, iż Anglik specjalnie przygotowywał się do występów na kortach trawiastych. Ma za sobą dość udany, jak an jego możliwości turniej w Nottingham, zakończony porażką z Tursunov&#39;em. Natomiast Amerykanin przeplata dobre występy ze słabszymi oraz kontuzjami. Obydwoje dysponują dość solidnym serwisem, co w grze na nawierzchni trawiastej jest nie zastąpionym atutem. Myśle, że dojdzie w tym meczu do 1,2 tie-breaków i któregoś z nich uda się wygrać Wardowi, bądź nie da się przełamać wielokrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik

Janko Tipsarevic vs Andy Murray
typ: Janko Tipsarevic
kurs: 4.55


Po takim kursie aż żal nie spróbować, bo pojawiło się info o kontuzji kostki Murray&#39;a, która dokuczała mu już w meczu z Malisse&#39;m stąd jego 3-setowa przeprawa w poprzedniej rundzie. Na uraz narzekał już we French Open i teraz Szkot musi nieco oszczędzać swoją nogi, bo jeśli nie zagrożony będzie jego występ w prestiżowym zwłaszcza dla Brytyjczyka Wimbledonie. Dodając do tego fakt, że Serb na trawie gra całkiem nieźle, rok temu o tej porze grał w finale turnieju w s&#39;Hertogenbosch też trawie, to jego wygrana przy kłopotach Szkota jest bardzo prawdopodobna. Jeśli Murray po drodze nie podda gry, to jest duża szansa że przegra mecz, albo się oszczędzając, albo grając na tyle na ile pozwala mu zdrowie, a na zbyt wiele na pewno mu nie pozwoli. Podsumowując kurs kusi a prawdopodobieństwo, że wejdzie dość duże. Polecam :grin:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Malisse/Skupski - Matkowski/Marach @ 1,72 ⛔
Myślę, że dość pewny typ. XMan i Ken w łatwy sposób w pierwszej rundzie ograli braci Murray&#39;ów, którzy na pewno pojęcie o brytyjskich trawnikach mają. Matkowski niezbyt pewnie czuje się w Londynie - w Wimbledonie doszli z Fyrstenbergiem max. zaledwie do 2 rundy, Marach także nic wielkiego na tej nawierzchni nie osiągnął. Duże szanse powodzenia, ciekawy kurs.
Verdasco - Nalbandian @ 1.85 ✅
Nando grał bardzo dobrze z Mahut, widać, że wróciła solidność i niezła gra.
David po chorobie, nigdy nie był wielbicielem trawników w Queens, więc stawiam na Hiszpana.
Llodra - Tsonga @ 1,4 ✅
Nie widzę tu żadnych szans dla Michaela, powinno być gładkie 2-0 dla Jo-Wilfrieda.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Niezbyt precyzyjnie się wyraziłem, chodziło mi raczej o to, że poza Wimbledonem 2002, gdzie miał &quot;wejście smoka&quot; w świat tenisa, nic wielkiego na trawie nigdy nie ugrał, także w Queen&#39;s. No a to wspomniane 0/6 1/6 z Djokoviciem z 2008 roku raczej chwały mu nie przynosi.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Llodra - Tsonga @ 1,4
Nie widzę tu żadnych szans dla Michaela, powinno być gładkie 2-0 dla Jo-Wilfrieda.[/quote]
Tez to zagrałem bo mysle ze po RG cos mu sie w tej bańce pozmieniało ???? Jezeli do konca bedzie grał konsekwetnie to powinno byc 2-0
Do tego:
Monfils
Cilic
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Verdasco - Nalbandian @ 1.85
Zgadzam się z typem. Sam nieco niżej zagrałem po 1,78, ale kursy już lecą w dół.
Nalbandian trzy miesiące stracił przez problemy zdrowotne. Tutaj miał do tej pory przyznajmy... rywali, którzy nie są z najwyższej półki czyli Marchenko i Bozoljac. 1 serwis na poziomie odpowiednio 53% i 64% raczej nie powala na kolana. Zdobywał punkty przy swoich podaniach, ale lepszy rywal i zaczną się schody. Takim rywalem z pewnością jest Verdasco, który potrafił wyłączyć atuty mocno serwującego Mahuta.
Powrót Nalbandiana i od razu świetny wynik na kortach trawiastych? Nie sądzę... Dlatego gram na Verdasco @ 1,78 ✅
--
Hewitt broni punktów za zwycięstwo w Halle sprzed roku i tutaj powinien rozprawić się z Seppim. Seppi pokonał weterana Haasa, który wrócił po ciężkiej chorobie, ale na Lleytona to nie wystarczy. Hewitt @1,25 Tobet ✅
--
Chciałem grać Monfilsa, bo niby w miarę pewnie ograł Serrę. Nie mniej jednak Dodig w tym sezonie potrafił już sprawiać sporego kalibru niespodzianki. Wygrał turniej w Zagrzebiu, a tutaj niby miał problemy z Ribą, jednakże wydaje mi się, że Monfils wcale nie musi mieć w tym meczu łatwej przeprawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom