>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour Halle, Queens - 19.06-25.06.17

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miejsce: Halle, Niemcy
Data rozgrywania: 19.06.2017 - 25.06.2017
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,836,660
Oficjalna strona turnieju: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en
Lista startowa: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Players/Single
Drabinka: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Scores/Singles-Draw
Plan gier: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Schedule-of-day
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-halle/


Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 19.06.2017 - 25.06.2017
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,836,660
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-championships/home/
Lista startowa: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-championships/aegon-championships-entry-list/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-queens/

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
J.Sousa-Kohlschreiber 2 @1.22
Widze, ze moj ban dobiegl konca i nawet sie nie zorientowalem, bo wrzucilbym pewnei typ na Benneteau z Kamke dzis, ale zbyt wiele chyba i tak mnie nie ominelo. Jutro ma byc przede wszystkim pewnie i taki ten proponowany typ mi sie wydaje.
Jak to juz kiedys wspominalem, w tourze sa 3 turnieje, ktore Kohlschreiber moze wygrac i zna je na pamiec i Halle to jest wlasnie jeden z takich turniejow. Kolschreiber moze sie starzeje, ale on nie odpadnie tutaj w pierwszej rundzie. W Halle Kohleshcreiber w swojej karierze raz wygral, zaliczyl jeden final, kilka polfinalow, a gral na przyklad tez mecz z Federerem, ktory przegral w w trzech tie-breakach. Niemiec po bardzo dobrym przetarciu w Stuttgarcie, gdzie zagral bardzo zaciete mecze z Johnsonem i przegrany minimalnie mecz z Pouillem. Od dwoch sezonow w Halle wzrosla pula nagrod i na pewno jest trudniej, ale ograny Niemiec jest. Joao Souse cenie i lubie tego tenisiste, ale ten sezon ma na razie Portugalczyk po porstu niedudany i ma problemy z wygrywaniem meczow. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic, aby Kohlschreiber w tak dobrze znanym sobie turnieju jak Halle odpadl z Portugalczykiem, poniewaz to byloby ogromne rozczarowanie. Juz i tak ten kurs na Niemca duzo polecia od rana, wiec nie bede podawal zagranego zawyzonego, poniewaz i tak to nic nikomu juz nie da, ale na kombinacyjny bym to wciaz podciagnal, gdyby ktos szukal.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mannarino (+1,5 seta) - Tsonga 1 @1,80 Uni ⛔
Po tym co Konga pokazał w meczu z Olivo jakoś trudno mi uwierzyć, że w pierwszym meczu na trawie będzie w formie. Wiadomo, ma predyspozycje do gry na grassie, jednak błędy jakie popełniał w Paryżu, mowa ciała, skłania mnie ku Mannarino. Panowie grali ze sobą w tym sezonie i górą był Adrian. Młodszy z Francuzów miał już przetarcie w turnieju Hertogenbosch, pokonał Thompsona i przegrał z Saschą Zverevem. Leworęczny, potrafi grać kątowo, zagrać winnera. W ubiegłej edycji przeszedł kwale, ograł Garcie Lopeza, powalczył z Johnsonem. Typ przeciwko Tsondze, nie jest w optymalnej dyspozycji.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Postaram się podawać typy i swoje przemyślenia do każdego meczu w Queens i wybranych pojedynków w Halle. Turniej na kortach w Londynie jest jednym z moich ulubionych, super klimat, na trybunach burżuazja, czuć, że zbliża się Wimbledon i truskawy ze śmietaną ???? no i można na nim zarobić. Oczywiście nie będę grał i polecał każdego meczu, jednak może ktoś się zasugeruje i spojrzy na dany pojedynek z innej strony.
Dimitrov - Harrison 1 @1,25 Uni (można pograć, takie 7/10) ✅

&#39;Baby Fed&#39; to triumfator tej imprezy sprzed kilku edycji. W ubiegłym sezonie przegrał już w pierwszym meczu z Tipsarevicem, ma więc szansę zarobić trochę punktów. Harrison swego czasu spory talencik, jednak kontuzją nieco przystopowała jego karierę. Na cztery występy w Londynie ani razu nie przeszedł pierwszej rundy. Teoretycznie jego tenis wygląda bardzo dobrze, agresywny forhend, mocny pierwszy serwis, skuteczny volley. Brakuje jednak regularności, zdarzają się przestoje. Grigor jest faworytem i powinien spokojnie wygrać.
Berdych - Darcis no bet kurs na Berdycha za niski

Berdych nie jest w optymalnej formie, jak 1st serve nie wchodzi, traci sporo na wartości. Darcis pasuje na grass, z bekhendu lubi grać slicem, ma szybką rękę. H2H 2-1 Belg.
Young - Kyrgios 0-2 @1,60 Uni (w ostateczności, raczej no net) ⛔

Kyrgios może zagrać świetny mecz, a może też zdradzić Donaldowi, że Kokki korbasił jego dziewczynę ???? Poważnie mówiąc, ma swoje jazdy Nick, ostatni mecz z Andersonem był tego dobitnym przykładem. Skoro Nicholas może olać mecz na wielkim szlemie, to może wszystko. Należy o tym pamiętać, zwłaszcza, jeśli kursy na Australijczyka są takie jak z Youngiem. Jankes na trawie nie gra zjawiskowo, jednak w ubiegłym sezonie miał parę dobrych meczów, swoją grę opiera na forhendzie i serwisie, lewa ręka, gorzej wygląda bekhend. Jeśli coś grać to 2-0 Kyrgios, albo będzie szybki mecz albo wtopa.
Edmund - Shapovalov over 22,5 @1,89 Uni (jak już coś grać) ✅

Jestem ciekaw tego meczu. Edmund w życiowym sezonie, w ubiegłej edycji turnieju urwał w Queens seta Murrayowi. Tyle, że bilans na grassie nie zachwyca - 5/16. Shapovalov spory talent, zwycięzca juniorskiego Wimbledonu z ubiegłego sezonu. Leworęczny, z jednoręcznym bekhendem. Przeszedł kwale, pokonał potężnie serwującego Opelke i Broadyego. Kyle faworytem, choć kursy niskie. Denis może powalczyć, jak coś grać to over gemowy.
W Halle widzę over w meczu Dreddy Browna, lubi ten turniej, Vasek często ma przestoje, ale swoje gemy serwisowe powinien wygrywać. Kohlschreiber do gry, tak jak fajnie opisał to dx2. Rublev - Ramos ciekawy mecz, Hiszpan na trawie słabiutki, choć ubiegły Wimbledon zaskoczył wszystkich. Rublev ofensywnie usposobiony, over gemowy możliwy, choć tam każdy wynik jest do przyjęcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
A 498

adziu32

Użytkownik
Edmund - Szapowałow 2 @3.40 efortuna

Kyle Edmund nie kojarzy mi się ze skuteczną gra na trawie. Kyle zdecydowanie woli mączke, niż szybkie korty trawiaste. Szapowałow z kolei w 2016 wygrał juniorski Wimbledon, grę w Londynie zaczął od eliminacji w których sobie poradził z Opelką - wygrana w TB w decydującym secie a wczoraj ograł Liama Broady 6-4 6-4. Typowy value bet.
M.Zverev - Lacko - Lacko wygra seta @1.73 efortuna // Lacko win @2.85 efortuna
Obaj dobrze czują się na grassie, Misza po dobrym turnieju w Stuttgarcie może spuścić trochę z tonu. Słowak w eliminacjach poradził sobie z Bemelmansem i Seppim, to było dobre przetarcie przed turniejem głównym. W Stuttgarcie w meczu ze Struffem przegrał 4-6 6-7 ale równie dobrze mógł urwać seta. Jestem spokojny o seta dla Słowaka, licze po cichu, że wygra mecz.
Tipsarević - Troicki 1 @1.83 efortuna

Troicki w ostatnich tygodniach gra na pół gwizdka. Typowe dla tego gracza. Nie jestem wróżką ale nie sądzę by znalazł motywacje do lepszej gry. Zmierzy się z Tipsą, który ostatnio pokazuje niezły tenis. Urwał seta Cilicowi. Na pewno zrobił postęp od zeszłego roku kiedy wracał na zawodowe korty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Halle (Niemcy), trawiasta
Godzina: 12:00
Spotkanie: Andrey Rublev - Albert Ramos
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Patrząc na ranking ATP, doświadczenie i osiągnięcia to bez wątpienia faworytem tego spotkania jest Ramos ale ja tutaj próbuję niespodzianki i gram na zwycięstwo młodego Rosjanina. Albert na trawie nigdy nic wielkiego nie osiągnął i już raczej nie osiągnie. Jest to taki typowy ceglak i to na tej nawierzchni czuje się najlepiej i osiąga najlepsze wyniki. Na trawie jego gra to już zupełnie inna bajka i wolę tutaj iść w stronę Rubleva. Wprawdzie Andrey też nic wielkiego jeszcze na tej nawierzchni nie pokazał ale to jest młody zawodnik, który się jeszcze rozwija i on jeszcze postępy zrobi natomiast Ramos już na trawie nic nie osiągnie. Jego kariera jest podporządkowana pod korty ceglane a trawa to po prostu taka odskocznia i ten turniej to po prostu przetarcie się przed Wimbledonem, na którym też nic wielkiego nie osiągnie. Oczywiście to tylko moje zdanie, jeśli ktoś się z nim nie zgadza to ma do tego pełne prawo ja tylko pisze jak sam to widzę ;) Tak wiec wolę tutaj spróbować niespodzianki i zagrać na zwycięstwo Rubleva, który powinien tutaj lepiej się poruszać niż bardziej utytułowany rywal.
✅ 2-1 (6-7 , 7-5 , 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kyrgios-Young, typ: 2 (zwycięstwo, krecz=zakład ważny), kurs: 4,35 @efortuna, stawka: 2/10
WYNIK: 1.set: 6:7 i krecz.. ???? ✅✅✅
Próbuję szczęścia w tym zakładzie. W necie pojawiło się info, że podobno Kyrgios ma jakieś problemy z kolanem.. zdjęcie z wczoraj (podobno): http://www.picshare.ru/view/8142680/
Nie wiem na ile to poważne i fajnie byłoby znaleźć jakieś potwierdzenie. W każdym razie wygląda to ciekawie i biorąc pod uwagę zbliżający się Wimbledon to może być krecz, który w Fortunie wypłacają..
GL
@dolgo, w Fortunie masz do każdego meczu ATP/WTA dwie możliwości:
- możesz zagrać na MECZ (krecz=zwrot)
- możesz zagrać na ZWYCIĘZCA SPOTKANIA (krecz=brak zwrotu)
Fortuna ma takie rozwiązanie od kilku lat...
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Gael Monfils ₋ Richard Gasquet - Suma gemów w meczu
Poniżej (24.5) @ 1.91 WH
⛔ Monfils na własne życzenie doprowadza do 3. seta

Francuzki pojedynek. Rozegrali ze sobą wiele spotkań na różnych nawierzchniach, w różnych turniejach i w przeróżnych sezonach. Właściwie to było takich pojedynków 15. Sporo było zaciętych spotkań, ale jednak większość kończyła się pewnym zwycięstwem jednego z nich.

Jak to często bywa, na trawiastych turniejach, bukmacherzy wystawiają sprzeczne linię. M.in. WH, czy BetVictor dają nam na ten &quot;under 24,5&quot; kurs 1,91. Większość bukmacherów podobny, a nawet niższy kurs daje na &quot;under 23&quot;. Trzeba korzystać z tego typu okazji, bo są to czyste valuebety, a mamy z nimi do czynienia przede wszystkim na trawie, o czym już wspomniałem.

Co do samego typu, to w przypadku rozstrzygnięcia w 2 setach tylko 2 wyniki wykluczają nasz typ: 2x tiebreak lub 1x tiebreak + 7/5.

Według mnie ciężko wskazać tutaj faworyta. Z jednej strony Gasquet odnosił w przeszłości lepsze wyniki na trawie, z drugiej strony to on ostatnio kreczował na Roland Garros i do końca nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Propozycje na jutro, nie wszystkie typy warte gry, ale może ktoś coś wypatrzy ciekawego

Jak komuś się nie chce czytać i tak żeby to posegregować to najpewniejsze moim zdaniem ako na jutro: Mahut @1,5 ⛔ + Raonic @1,1 ⛔ + Johnson @1,32 ⛔ Stevie 6-3 i koniec gry. - @2,17 Uni

Herbert - Chardy (Lekkie value na Herberta, ewentualnie over 22,5) zwrot

Herbert przegrał w decydującym meczu w kwalifikacjach z Kozlovem, jednak i tak dostał się do drabinki głównej jako LL, więc nie ma co traktować tego pojedynku poważnie. Młodszy z Francuzów to świetny deblista, w singlu radzi sobie dużo gorzej, jednak jego tenis może się podobać. Przede wszystkim jego żywiołem jest gra przy siatce, często stosuje akcje &quot;Chip &amp; Charge&quot;. Jeśli jednak nie trafia pierwszym podaniem, łatwo naraża się na minięcia. Chardy przeszedł kwale, pokonał po 2-1 Corrie i Thompsona. Pierre-Hugues słabo zagrał z Haasem, Chardy zaś po świetnym meczu z Florianem Mayerem, w trzecim secie z Feli Lopezem zaprezentował się bardzo mizernie. Pasuje tu over gemowy.

Benneteau - Ward (no bet, ewentualnie over 20,5) ⛔
Kursy na Benneteau malutkie, ale nie ma co się dziwić, bo po drugiej stronie siatki stanie James Ward, zajmujący obecnie 1062. miejsce w rankingu. Oczywiście to nie żaden &#39;nołnejm&#39;, Brytyjczyk był w pierwszej setce, jednak w tym sezonie rozegrał tylko 2 pojedynki, a ubiegły sezon skończył z bilansem 12/24. Mimo wszystko można spodziewać się walki z jego strony, w Queens występuje rokrocznie od blisko dekady i mimo porażek, zdarzało mu się toczyć wyrównane boje z dużo bardziej znamienitymi singlistami aniżeli Julien - ubiegły sezon 4-6 4-6 z Gillesem Mullerem, wcześniej 7-5 3-6 2-6 z Raoniciem, 5-7 3-6 z Dimitrovem, 7-6 6-7 6-7 z Dodigiem, 6-4 3-6 4-6 z Andersonem. Był tu nawet w półfinale, ograł wtedy m.in. Querreya, Wawrinke. Przed rokiem grał w Wimbledonie, trafił na Djokovicia i po pierwszym przegranym secie 0-6 zaprezentował się bardzo solidnie, ulegając w końcu 6-7 4-6. Benneteau pokonał w Hertogenbosch Mahut, ale tam Nicolas nie miał swojego dnia. Kursy na Juliena bardzo niskie, over 20,5 do rozważenia.

Johnson - Kozlov 1 @1,32 ⛔ Stevie Stevie

Johnson w poprzednim sezonie na kortach trawiastych prezentował się znakomicie - w Queens był w ćwierćfinale, wygrał turniej w Nottingham, był w IV rundzie Wimbledonu. Stevie pasuje na trawę, świetny slice, szybka ręka, dobre podanie. Kozlov pokonał Johnsona na grassie, ale wtedy starszy z jankesów zagrał słabiutki mecz. Widziałem Stefana z Karloviciem, przede wszystkim bardzo słaby 1st serve, Ivo nie miał problemu z returnem, a umówmy się - wirtuozem nie jest ???? Steve jest faworytem i warto będzie go zagrać.

Feliciano Lopez - Wawrinka (Lopez +1,5 seta, takie 4/10) ✅

Fajnie zapowiadający się meczyk. Feli po finale w Stuttgarcie, rozegrał tam sporo setów, ale wiadomo, gra na trawie nie jest tak intensywna. Stan zaś po finale w Paryżu, no i nie ma co ukrywać - gras to nie jest jego ulubiona nawierzchnia. Lopez to oczywiście stara szkoła, serve &amp; volley w najlepszym wydaniu. Kursy wydają się być prawidłowe, jednak wiemy jak Wawrinka grywa w mniejszych turniejach, ospale, bez mocy. Jak już to zagrałbym handi setowe w stronę Hiszpana.

Kokkinakis - Raonic 0-2 @1,43 , -4,5 gemy Raonic @2,07 Uni ⛔ Rao pięknie

Raonic to mój cichy faworyt do wygrania Wimbledonu. Sprawa jest prosta - jeśli na clayu, gdzie nie czuję się najlepiej, potrafi grać fenomenalny tenis (vide mecz z Carreno-Bustą) to na trawie może stać się prawdziwym numero uno. Gra przy siatce to level up w porównaniu z ubiegłymi sezonami, znakomity serwis, forhend i slice. Poprzeczkę ma wysoko ustawioną, broni punktów za finał, gdzie miał już Andy&#39;ego na patelni - prowadził 7-6 3-0 chyba nawet w podwójnym przełamaniem. Wracając do meczu z Kokkinakisem - zdecydowany bet w stronę Milosa.

Medvedev - Mahut 2 @1,50 ⛔

Kursy miło mnie zaskoczyły, Mahut po przegranej z Benneteau będzie chciał się odegrać. Sezon trawiasty to najlepszy okres Francuza, choć na Wimbledonie wiedzie mu się gorzej, więc tym bardziej Queens powinien potraktować poważnie. Medvedev fajnie pogrywa, jednak w meczu z Karloviciem nie zagrał najlepiej, przeciwko zawodnikom grającym serve &amp; volley ma problemy. W ubiegłej edycji Nicolas przegrał z Murrayem 6-7 6-7, ale ten mecz to był przedwczesny finał - obaj grali genialnie. Stawiam na Mahut.

Troicki - Tipsarevic no bet


Wszystko w tym meczu może się zdarzyć. Troicki ma potencjał, jednak to co czasami pokazuje na korcie, to parodia. Na trawie potrafił wygrać m.in. z Ciliciem, Saschą Zverevem, Isnerem, powalczyć z Nadalem czy Murrayem, ale także wtopić na Wimbledonie z Ramosem. Tipsar zdołał powrócić na korty i to w bardzo dobrym stylu. Miał okres, gdzie grał słabiutko, ale to normalne po takim rozbracie z tenisem. Obecnie forma Janko zwyżkuje, bilans z tego sezonu - 23/6 - robi wrażenie. Typowy no bet.

Cilic - Isner over 10,5 w 1 secie ✅

Isner na trawie, a więc coś w stronę overu gemowego. Na 7 meczów rozegranych w Queens, 5 razy w pierwszym secie mieliśmy tie-breaka. I pewnie warto będzie pograć coś takiego i w tym pojedynku. Można zabezpieczyć się overem 10,5. Cilic po przegranej z Karloviciem w Herto, grał fajnie, jednak zupełnie przespał początki tie-breaków. Serwis z Big Johnem utrzymywać można stosunkowo łatwo.

Basilashvili - Muller 2 @1,26 ✅

Tutaj raczej bez historii mecz, Muller po wygranej w Herto, forma bardzo wysoka, zresztą tak jak zawsze w okresie trawiastym. Basilashvili solidny gracz, ale to wszystko. Nie ma w swoim repertuarze broni, którą mógłby naruszyć Mullera. Kurs nie za duży, ale odpowiedni do poziomu zawodników.

Norrie - Querrey 0-2 @1,39 (w ostateczności, jak już coś grać) ✅

Norrie bilans na trawie 3/7. Querrey duży faworyt, potężny serwis i forhend, którym wygrywa większość pojedynków. Brytyjczyk leworęczny i to w zasadzie jedyny handicap, choć Amerykanin to już doświadczony tenisista, parę gemów zajmie mu przystosowanie się do stylu gry rywala. Tyle, że jankes ma też swoje mecze, w których popełnia sporo błędów, jak serwis nie będzie wchodzić, różnie może być. Tak czy siak 2-0 możliwe.

Murray - Bedene no bet

Ciekawe jak Andy zaprezentuje się w pierwszym meczu na trawie. Forma nie jest wysoka, przynajmniej w porównaniu z ubiegłym sezonem. Tyle, że grass to jego żywioł, broni tytułu, Queens to jego turniej. Panowie grali ze sobą w ubiegłej edycji, Murray wygrał 6-3 6-4. Taki wynik jest jak najbardziej możliwy, jednak kursy jak i handicapy nie są satysfakcjonujące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Dobry wieczór, czytam wasze analizy i tym razem być może mogę trochę pomóc odnośnie meczu Tipsarevica z Troickim. Otóż Troickiemu w ostatnich dniach urodziło sie pierwsze dziecko i mowi ze juz nie moze sie doczekać zeby wrócic i je zobaczyc ????

Oto link do artykułu http://sport.blic.rs/tenis/troicki-je-cerki-dao-ime-irina-a-razlog-ce-vas-oduseviti/x0gms46
Ciekawe info, jak Troicki mówi, że się nie może doczekać to ja mu wierzę ???? Znając jego odpały na korcie, bardzo możliwe jest, że szybko wtopi, w dodatku nie broni żadnych punktów i nie gra w deblu. &#39;Tipsy&#39; do gry.

Jeszcze jeden update - Pierre Herbert doznał kontuzji, w parze z Mahut musieli kreczować. Nie wiadomo jeszcze czy zagra w singlu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wiking 87

wiking

Użytkownik
ja to widzę na jutro tak.
Tommy Haas vs Bernard Tomic | 2 kurs: 1,9 Fortuna
Tommy mimo swojego wieku radzi sobie całkiem dobrze, nadal potrafi wygrywać mecze z dobrymi tenisistami. Ostatnio całkiem niezły turniej w Stuttgarcie gdzie doszedł do ćwierćfinału (a może raczej ćwierćfinał został mu podarowany przez kolegę) pokonał 2-1 Herberta i wygral w tym samym stosunku z Rogerem Federerem, żeby odpaść z Mischą Zverevem. Tomic natomiast po dość zabawnym meczu z Robertem odpadł 2-0 z Berdychem. Mecz jest rozgrywany w Niemczech ale uważam, że to nie wystarczy Haasowi do wygrania tego meczu. Podziwiam Niemca za całokształt kariery ale ma też swoje lata, które czasami dają o sobie znać. Bernard to zawodnik który lubi i potrafi grac na Trawie, dobre warunki fizyczne, nienaganna technika no i głowa ktora potrafi wyłaczyć się w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego w mojej opinii kursy mamy jakie mamy. Osobiście uważam że jeśli Australijczykowi nic nie odwali w trakcie meczu to powinien bez problemu ten mecz wygrać i jestem gotów na niego po takim kursie zagrac
Robin Haase vs David Ferrer | 1 kurs: 1,79 Fortuna
Obaj Panowie grali ze sobą raz, w tym roku w Auckland gdzie wygrał Holender. Robin ma to co do gry na trawie jest potrzebne mocny serwis i silny forehend dają mu sporo punków. Niestety w turnieju w Holandii poleciał juz w 1 rundzie z jednym z młodych talentów Medvedevem 2-1 po zaciętym i wyrównanym boju. Ferrer natomiast rozgrywa bardzo słaby sezon, zdarzają mu się zacięte mecze z zawodnikami których powinien jeszcze 2-3 lata temu bez problemu pokonać. Dlatego też może mieć problem z aklimatyzacją z nową nawierzchnią, która jego stylowi gry nie sprzyja
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Paire B. - Mayer F.

No tak się szczerze powiedziawszy zastanawiam czy grubiej tu nie wejść w tym meczu na Niemca. Kurde, aż żal mi go było w ostatnim meczu w Stuttgarcie, gdzie naprawdę grał dobrze. Ten chłop umie grać i to pokazał. Swoje lata ma, ale z Chardym przegrał bardzo pechowo. Przez 3 sety serwował bardzo dobrze i ani razu oddał swojego gema serwisowego. W taju minimalnie lepszy okazał się Francuz. I tak na zdrowy rozsądek nie chce mi się wierzyć, że mający takie nadzieję na dobre wyniki na trawie u siebie, Mayer odpadnie dwa razy w 1 rundzie. Nie widzę tego. Kurs też fajny do gry. Swoją drogą nie trzeba chyba przypominać, że Mayer to zeszłoroczny zwycięzca tej imprezy w Halle, a i w poprzednich latach robił tutaj cwiercfinaly. Na przeciw niego stanie Paire. Chyba buki wystawiły dość wyrównane kursy bo Benoit 3 zwycięstwa w minionym tygodniu. Ale tak jak pisałem już w analizie Paire-Pouille. To rywale Paire bardziej przegrywali te spotkania niż on je wygrywał. Z Trockim wystarczyło przebijać, podobnie z Gojowczykiem. Ci panowie zagrali fatalnie, popełniając mnóstwo niewymuszonych błędów. Potem Janowicz, który zagrał 1 seta fatalnie i w taju 2 seta, gdy Janowicz się obudził to już mogło się potoczyć różnie. Niemniej jednak chodzi mi o to, że nie miał dobrej weryfikacji Benoit w Stuttgarcie i już z poważniejszym rywalem (Pouille) przegrał. Podsumowując. Idę tutaj w mam nadzieję bardzo zmotywowanego Niemca, który będzie chciał zmazać plamę po pechowej porażce z zeszłego tygodnia, a z jego stylem gry na trawie jest duża szansa, że ogra Paire w dzisiejszym meczu.

Mayer, Florian
@1.76
✅✅✅
Unibet
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Ciekawe info, jak Troicki mówi, że się nie może doczekać to ja mu wierzę ???? Znając jego odpały na korcie, bardzo możliwe jest, że szybko wtopi, w dodatku nie broni żadnych punktów i nie gra w deblu. &#39;Tipsy&#39; do gry.
Jeszcze jeden update - Pierre Herbert doznał kontuzji, w parze z Mahut musieli kreczować. Nie wiadomo jeszcze czy zagra w singlu.
Jednak mimo wszystko uważałbym z tym spotkaniem, bo może być wałek dnia. Masówka straszna idzie na Tipsarevicia. Gdyby Troicki grał z graczem z innego kraju to może sam bym się skusił ale dwóch Serbów i wszędzie wiadomości jak to Troicki oblewał i że chce szybko wrócić do Belgradu ;) śmierdzi mi to trochę i wolę sobie popatrzeć na to spotkanie z boku nie typując go ???? zobaczymy
Jest nawet filmik jak Troicki przed odlotem świętuje narodziny ;)
https://www.youtube.com/watch?v=cv9mp4aTCl8
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Londyn (Wielka Brytania), trawiasta
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Pierre Hugues Herbert - Jeremy Chardy
Typ: 2
Kurs: 1,51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Pojedynek pierwszej rundy turnieju głównego w Londynie. Zagrają tutaj dwaj Francuzi i dwaj kwalifikanci z czego jeden w tych kwalifikacjach przegrał ale skorzystał z tak zwanego pojęcia lucky loser i zagra w turnieju głównym dzięki temu, że inny gracz wycofał się z turnieju. Idę tutaj w zwycięstwo starszego Francuza. Chardy lepiej zaprezentował się w tych kwalifikacjach i ostatecznie wygrał ze swoimi dwoma rywalami, najpierw z Brytyjczykiem Corrie 2-1 (6-4 , 5-7, 6-3) a później z Australijczykiem Thompsonem 2-1 (4-6 , 6-4 , 6-3). Herbert z kolei w pierwszym meczu kwalifikacyjnym ograł Włocha Napolitano 2-0 (6-1 , 6-4) a w drugim spotkaniu przegrał z Amerykaninem Kozlovem 0-2 (4-6 , 2-6) ale dzięki temu, że inny gracz wycofał się z imprezy to zagra w turnieju głównym. Obaj nie są jakimiś wybitnymi graczami na trawie, chociaż Herbert w deblu może pochwalić się tym, że w parze z Mahutem wygrał ten turniej przed rokiem jak i wielkoszlemowy Wimbledon też z tym zawodnikiem w parze i też przed rokiem. Z pewnością wyczyn to bardzo duży ale debel to inna bajka niż singiel i tutaj już Herbert tak wielkich osiągnięć nie ma. Według mnie Jeremy czuje się tutaj lepiej od swego rywala, który chyba nie do końca jest dysponowany. Herbert w meczu kwalifikacyjnym z Kozlovem uskarżał się na ból pleców i w połowie meczu skorzystał z pomocy medycznej. Wczoraj w deblu z Mahutem grając przeciwko Daniell/Demoliner przy stanie 1-0 w setach i w drugim secie przegrywając w gemach 3-5 skreczowali. Tak więc możliwe, że i ten mecz dzisiaj zakończy się kreczem ale próbuję na zwycięstwo Chardy. Zobaczymy co z tego będzie.
No i jednak SPOTKANIE ODWOŁANE
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jednak mimo wszystko uważałbym z tym spotkaniem, bo może być wałek dnia. Masówka straszna idzie na Tipsarevicia. Gdyby Troicki grał z graczem z innego kraju to może sam bym się skusił ale dwóch Serbów i wszędzie wiadomości jak to Troicki oblewał i że chce szybko wrócić do Belgradu ;) śmierdzi mi to trochę i wolę sobie popatrzeć na to spotkanie z boku nie typując go ???? zobaczymy
Jest nawet filmik jak Troicki przed odlotem świętuje narodziny ;)
https://www.youtube.com/watch?v=cv9mp4aTCl8
Nie rozumiem , gdyby grał z kimś innej narodowości to można grać, a tak to nie. A komu dać wygraną jak nie kumplowi, który był na weselu Victora ?!
Ciekawe jak to się skończy. Duże spadki i tak jak piszesz, często okazuje się, że jest zupełnie w druga stronę.
 
D 40

deps83

Użytkownik
Atp Halle: 13.30 godz.
Haas -Tomic
Typ: Tomic
Kurs: 1.9 ✅

Witam. Oglądałem wszystkie spotkania Haasa w Stuttgarcie. Grał bardzo dobrze jak na swój wiek 39 lat. Jednak pod koniec udziału w tym turnieju widać było już zmęczenie. Nie sądzę aby zaszedl w Halle daleko. Kurs na Bernarda jest za wysoki powinien być coś koło 1.5 H2H 3-1 dla Australijczyka. Wiadomo jak mocno stabilny psychicznie jest Tomic, a raczej nie jest. Dlatego dziś stawiam na zmęczenie poprzednim turniejem Haasa oraz zawyzonym kursem na Tomica.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Nie rozumiem , gdyby grał z kimś innej narodowości to można grać, a tak to nie. A komu dać wygraną jak nie kumplowi, który był na weselu Victora ?!
Ciekawe jak to się skończy. Duże spadki i tak jak piszesz, często okazuje się, że jest zupełnie w druga stronę.
No właśnie bo z kumplem łatwiej się dogadać na jakiegoś wała ;) Zobaczymy jak to tam będzie, przy tej masówce która tam leci wolę jakoś przejść obok tego meczu
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Pouille - Struff
Typ: Struff
Kurs: 2.26
Fortuna
⛔ ⛔ niezły gamoń z tego Struffa, prowadzi 1:0 i 3:2 z przełamaniem i znowu oddaje mecz
Wiele zależy od podejścia Niemca do tego meczu. W zeszłym tygodniu widzieliśmy w jakich okolicznościach przegrał z Pouillem. Liczę jednak na pełną motywację i chęć rewanżu za głupio przegrany mecz. Dodatkowo Pouille jest po ciężkim turnieju w Stuttgarcie, który wygrał, ale praktycznie każdy mecz był bardzo trudny i 3-setowy. Jego przygotowanie kondycyjne nie jest na najwyższym poziomie co pokazał w Paryżu z Ramosem. W piątym secie ledwo chodził. Liczę na to, że nie będzie się forsował przed kolejnym Szlemem i wyluzowanie po wygranym turnieju.
Haas - Tomic
Typ: Tomic
Kurs: 1.90
Fortuna
✅ ✅
Szczerze mówiąc dziwne, czemu Tomic nie gra w Queens, gdzie rok temu osiągnął półfinał. Ale popieram przedmówcę, powinien ograć podmęczonego Haasa, w wieku 39 lat to już nie jest tak łatwo się zregenerować po trzech trudnych meczach nawet w kilka dni. Tomic w Stuttgarcie przegrał z Berdychem , powinien tutaj się odkuć i co najmniej ten mecz wygrać. Biorąc pod uwagę nieregularność Australijczyka to mogą być trzy sety, ale powinien dać radę. Swego czasu sporo mówiło się o podejściu Tomicia i jego nadwadze, ale już chyba z tym dużo lepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom