>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg & Atlanta, 18-24.07.2011

Status
Zamknięty.
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Dzisiaj Youzhny powinien pożegnać się z turniejem, jednak Cilic jest zbyt głupi żeby wygrywać tego typu spotkania. Wcześniej pisałem o tym, że Simon jest jak ściana i potrafi przebijać przez pół godziny nie robiąc błędów i to może być jutro kluczem do sukcesu. Youzhny to nerwowy zawodnik, który nie lubi tak długich wymian i podejrzewam, że będzie popełniał błędy, tak jak robił to dzisiaj Monfils. Typuję więc po raz kolejny zwycięstwo Simona po niezłym kursie.
Gilles Simon @1.80
W kolejnym półfinale zmierzy się jak wiadomo Almagro z Verdasco. Nicolas od samego początku gra na piekielnie wysokim poziomie, bardzo dobrze serwuje i rozrzuca swoim forehandem przeciwników jak muchy. Dzisiaj natomaist poza świetną grą pokazał się również z bardzo dobrej strony mentalnej w meczu z Mayerem. Verdasco zwyciężył głównie dzięki słabej kondycji Melzera, który bił na siłę, jednak w końcówce zabrakło mu sił. Owszem, jest w nieco lepszej formie aniżeli kilka tygodni temu, sporo biega i walczy, jednak wydaje mi się, że na Almagro to nie wystarczy. Nadal popełnia zbyt sporo prostych błędów, return pozostawia wiele do żyzcenia.
Nicolas Almagro @1.72
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP w Hamburgu
Mecz: Nicolas Almagro v Fernando Verdasco
Data: 23.07.2011 15:00
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W dniu jutrzejszym w półfinale turnieju w Hamburgu stanie na przeciwko siebie dwójka Hiszpanów. Zdania na temat tego meczu będą na pewno podzielone, lecz ja osobiście wprowadzam do finału Nico Almagro. Verdasco po totalnej klapie na Wimbledonie, odnalazł swój rytm na ceglanych kortach w Niemczech, gdzie jutro stanie do walki o finał. Starszy Hiszpan po drodze wyeliminowywał kolejno:
Pablo Andujar (6-2, 6-3)
Cedrik-Marcel Stebe (7-5, 6-2)
Jurgen Melzer (6-3, 2-6, 6-4)
I pokazywał w powyższych meczach bardzo dobry tenis. Fernando jest człowiekiem groźnym na każdej możliwej nawierzchni, ale jutro stanie przeciwko dosłownemu majstersztykowi na cegle. Nico już przyzwyczaił, że nie ma zamiarów zawodzić na clayu. Tak jest i w tym turnieju. Almagro po pokonaniu w drugiej rundzie Rosola przyszło się zmierzyć z dwójką najlepszych gospodarzy. Mowa tu o nikim innym jak Kohlschreiber i Mayer. Z wymienionymi tenisistami poradził sobie w dwóch setach. O ile z pierwszym poszło mu dość bezstresowo, to z drugim zwyciężył po dwóch TB (7-5, 7-3).
Najbardziej liczę na taką grę Almagro, którą prezentował dotychczas i do której nas przyzwyczaił. Nikoś zawsze mocno aspiruje do tytułów na ceglanej nawierzchni i życzę mu zwycięstwa jutro, jak i w finale. Jak jeszcze wspomniał kolega wyżej - w dzisiejszym meczu Nico pokazał świetne przygotowanie psychiczne. Do tego bardzo cieszył się po wygranej w ważnych momentach oraz obydwu setów. Mój faworyt nie gra tutaj po to, by grać, tylko żeby zwyciężyć. ✅✅✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Myślę, że warto tutaj zaryzykować i postawić dzisiaj na Gilles Mullera po bardzo dobrym kursie 3,33 w BWIN gdyż po ostatnich występach wydaje się on być w lepszej dyspozycji niż Isner.
 
host3234 85

host3234

Użytkownik
Isner wczoraj odpoczywal grając z Lu - mecz trwał godzinkę ,Isner zaprezentował 8 asów serwisowych.
Muller wymęczył z Andersonem po tiebreakach.
Isner u siebie
Isner to lepszy zawodnik na tej nawierzchni.
Hmm..wniosek - Isner 1,35 wh.com ; )
 
H 19

havierx

Użytkownik
Uwazalbym na ten typ. Muller pokonal bardzo groznego Anderssona, z ktorym Isner dosc znacznie w ostatnim spotkaniu przegral. Forma i miejsce w rankingu Amerykanina idzie w dol, Muller zaczyna grac na wysokim poziomie. Value wg mnie jest po stronie Mullera. Zobaczymy ;)
John Isner - Gilles Muller 2 3.25
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Jak najbardziej popieram tutaj typ na Mullera. A jeszcze bardziej mi się podoba typ na +1,5 seta na Gillesa po ok. 1.90. Prawie jak pewniak. Isner ledwo zipał w mecz z Blakiem. Zwycięstwo ze słabym Lu nie robi na mnie żadnego wrażenia. Ogólnie Amerykanin w tym sezonie gra grubo poniżej swoich możliwości. Muller za to utrzymuje stały wysoki poziom gry, od dłuższego czasu. Luksemburczyk bardzo dobrze serwuje, (może nie tak genialnie jak Isner, bo prawdopodobnie nr.1 na świcie w tym elemencie(, ale jest bardzo trudny do złamania. W wymianach widzę przewagę Mullera, bo Isner nie jest w formie, słabo ustawia się do piłki, za dużo strzela na oślep i tutaj mądra, konsekwentna gra Gillesa powinna dać rezultaty. Także, dla lubiących większe ryzyko polecam czysty win Mullera, a dla lubiących pewniaki typ na +1,5 seta.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Fish - Harrison 1,23✅
Kurs oczywiście nie powala, ale jak ktoś szuka takiego kursu do dubla to już ma ???? Różnica obecnie klasy, około 100 miejsc w rankingu na pewno będzie dzisiaj widoczna. Mardy bardzo poważnie traktuje każdy turniej w USA. Tutaj od początku gra tak jak przystało na grajka top10, nie daje rywalom szans, wygrywa pewnie. Harrison ma za sobą dwa trudne trzy setowe mecze. Pokonał Rama po TB w trzeciej partii, zmęczenie na pewno da znać o sobie. Nie widzę szansy dla młodszego z Amerykanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Hamburg
Data, godzina: 24.07, godz. 14.00
Spotkanie: Gilles Simon - Nicolas Almagro
Typ: Nicolas Almagro wygra 2-0
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin
Analiza: Finał tenisowego turnieju panów w niemieckim Hamburgu. Na przeciwko siebie staną 18. w rankingu ATP Francuz Gilles Simon oraz zajmujący 14. lokatę Hiszpan Nicolas Almagro. Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest Hiszpan, ja podzielam ich zdanie i twierdzę, że Almagro powinien dość łatwo wygrać to spotkanie. Nicolas Almagro gra zdecydowanie najlepszy tenis na tym turnieju. Świetnie serwuje, zalicza bardzo dużą ilość asów, ponadto bardzo umiejętnie prowadzi grę kątową, a kiedy trzeba potrafi skończyć wymianę zarówno mocnym uderzeniem z forehandu, jak i backhandu. Na tym turnieju nie stracił jeszcze seta, a to duży wyczyn, bo grał z kilkoma naprawdę dobrymi zawodnikami (Philip Kohlschreiber, Florian Mayer, Fernando Verdasco). Myślę, że dziś seta także nie straci zwłaszcza, że na przeciwko stanie Gilles Simon, którego gra tutaj nie do końca mnie przekonuje. Gilles nie posiada aż tak dobrego i regularnego serwisu jak Almagro, często daje się tutaj zdominować rywalom i to od ich postawy zależały wyniki meczu. A że tamci robili błędy to Simon znalazł się aż w finale. Ostatnie trzy mecze wygrywał w stosunku 2-1 i musiał się dużo namęczyć by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Czy będzie zmęczony? Wątpię. Myślę jednak, że Almagro podbudowany wcześniejszymi zwycięstwami, pewnymi zwycięstwami, zakończy to spotkanie w dwóch setach na swoją korzyść.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Simon Gilles vs. Almagro Nicolas 1,44
Naprawdę fajny kurs dały buki, a można znaleść jeszcze wyższy! Ja raczej spodziewałem się około 1,30. Hiszpan w takiej formię jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Przebijanka Simona już wczoraj powinna skończyć się porażka w dwóch setach. Niestety Youzhny pod koniec drugiej partii wyraznie osłab i Francuz to wykorzystał, w pierwszym secie to Rosjanin wyraznie dominował. Dzisiaj będzie tak przebiegać cały mecz, mocne podanie, winery po 1bh i na pewno utrzymywanie piłki w korcie kiedy będzie taka potrzeba- to argumenty Almagro, które pozwolą mu na wygranie turnieju w Hamburgu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Almagro - Simon @ 1.40 8/10 ⛔ 46 64 46
Hiszpan świetna forma prezentowana w Hamburgu, co najważniejsze nie spala się psychicznie i gra bardzo wyważony tenis jak niego, co by nie mówić Nicolas to TOP5 na mączce na pewno.
Simon przez głupotę Jużnego wylądował w finale, chyba sam Rosjanin bardzi przestraszył się finału z Hiszpanem niż samego uczestnictwa w finale w Niedziele.
Teorie mówiące że Simon jeszcze wróci do TOP10 można włożyć między bajki kiedy przyjdzie sezon na korty twarde swoim bezcelowym przebijaniem i słabym serwisem nie będzie miał co szukać z graczami większego formatu.
Patrząc na cały turniej Almagro wreszcie chcę wygrać coś więcej niż mnogość tytułów w 250tkach, przy takiej drabince jakiej tutaj była w Hamburgu będzie grzechem nie skorzystać z tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis M. | Atlanta
Spotkanie: Fish-Isner✅✅✅
Typ: over 24,5 gema
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet

VS.
Analiza :

Już dziś o godzinie 21:00 czasu polskiego dojdzie po pojedynku w finale turnieju na twardych kortach w Atlancie (USA).
W Finale zagrają dwaj zawodnicy gospodarzy, Mardy Fish obecnie 9 rakieta świata oraz John Isner 35 w rankingu ATP. Faworytem bukmacherów i moim jest Fish gdyż jest bardziej doświadczony(30l) od młodszego o 4 lata rywala.

Moim zdaniem mecz będzie wyrównany i będzie over w gemach.
Obydwaj zawodnicy świetnie serwują i mają bardzo dobre warunki fizyczne (Fish 188cm i 82kg zaś Isner 206cm i 111kg !).
Mecz będzie opierał się głownie na swoich podaniach,zawodnicy świetnie serwują i bardzo ciężko jest ich złamać.
Zawodnicy grali ze sobą dotychczas 3 razy, i w rywalizacji jest 2-1 dla Fisha i co ciekawe w każdym z tych meczów były 3 sety i ponad 30 gemów.
Więc jak widać statystyki nie kłamią i wiele wskazuje na to że dziś też obejrzymy długi mecz obfitujący w mocne serwisy. Fish i Isner są amerykanami i ich ulubioną nawierzchnią jest twarda i będą bardzo zmotywowani do wygrania tego turnieju gdyż grają u siebie , i pkt w rankingu też troche przybyć może.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP w Atlancie
Mecz: Mardy Fish v John Isner
Data: 24.07.2011 21:00
Typ: Tie-Break w pierwszym secie? tak
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tego wyboru nie trzeba rozpisywać. Jak patrzę na grę Isnera przy podaniach rywali wzbiera we mnie obrzydzenie, jaki ten gracz jest słaby. Mimo kilku breaków w poprzednich meczach, u mnie pozostaje brak zachwytu. Muller przegrał trzeciego seta na własne życzenie. John w tym meczu musi upatrywać szans w swoim podaniu, bo tak doskonale dysponowanego Fisha za żadne skarby nie złamie - przynajmniej w pierwszej odsłonie meczu. Ryzyko które można przyjąć za realne, to takie, że Isner może zaciąć się na jeden gem, a wtedy przy przyjęciu serwisu przez Mardy&#39;ego będzie niezbyt ciekawie. Niemniej uznaje ten typ za maximum realny, powodzenia koledzy ???? ⛔⛔

PS: Orientuje się ktoś, czy będą jeszcze turnieje ATP przed US Open? Chodzi o dość podobne do Hamburgu, czy też Atlanty.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP w Atlancie
Mecz: Mardy Fish v John Isner
Data: 24.07.2011 21:00
Typ: Tie-Break w pierwszym secie? tak
Kurs: 2,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Tego wyboru nie trzeba rozpisywać. Jak patrzę na grę Isnera przy podaniach rywali wzbiera we mnie obrzydzenie, jaki ten gracz jest słaby. Mimo kilku breaków w poprzednich meczach, u mnie pozostaje brak zachwytu. Muller przegrał trzeciego seta na własne życzenie. John w tym meczu musi upatrywać szans w swoim podaniu, bo tak doskonale dysponowanego Fisha za żadne skarby nie złamie - przynajmniej w pierwszej odsłonie meczu. Ryzyko które można przyjąć za realne, to takie, że Isner może zaciąć się na jeden gem, a wtedy przy przyjęciu serwisu przez Mardy&#39;ego będzie niezbyt ciekawie. Niemniej uznaje ten typ za maximum realny, powodzenia koledzy ????
PS: Orientuje się ktoś, czy będą jeszcze turnieje ATP przed US Open? Chodzi o dość podobne do Hamburgu, czy też Atlanty.
Ciekawe jak Ty byś się ruszał po korcie, gdybyś miał 206 cm wzrostu. ;)
Oczywiście, że będą turnieje przed US Open. Do tego wielkoszlemowego turnieju został ponad miesiąc!
25.07.2011 Crédit Agricole Suisse Open Gstaad
Gstaad, Switzerland Clay € 398,250
(€ 450,000)
25.07.2011 Farmers Classic
Los Angeles, U.S.A. Hard $ 619,500
($ 700,000)
25.07.2011 ATP Studena Croatia Open
Umag, Croatia Clay € 398,250
(€ 450,000)
31.07.2011 Bet-At-Home Cup Kitzbühel
Kitzbühel, Austria Clay € 398,250
(€ 450,000)
AUGUST
01.08.2011 Legg Mason Tennis Classic
Washington D.C., U.S.A. Hard $ 1,165,500
($ 1,402,900)
08.08.2011 Rogers Cup
Montreal, Canada Hard $ 2,430,000
($ 3,000,000)
14.08.2011 Western &amp; Southern Open
Cincinnati, U.S.A Hard $ 2,430,000
($ 3,200,000)
21.08.2011 Winston-Salem Open at Wake Forest University
Winston Salem, U.S.A. Hard $ 553,125
($ 625,000)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ciekawe jak Ty byś się ruszał po korcie, gdybyś miał 206 cm wzrostu.
Przyjacielu, ja nie mam do niego pretensji o to. Ale takich faktów nie można pomijać i to jest wielki plus dla rywali, co bardzo przydaje się przy grze overów, czy utrzymań serwisu u przeciwnika. Isner ma wielkie trudności w grze z głębi kortu, z przyjęciem serwisu też jest słabo, jeśli ktoś dysponuje solidnym.
A co do turniejów - dzięki ;) Już się zorientowałem nawet, jakie mecze nas czekają ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Tego wyboru nie trzeba rozpisywać. Jak patrzę na grę Isnera przy podaniach rywali wzbiera we mnie obrzydzenie, jaki ten gracz jest słaby.
Nie masz pretensji, ale go obrażasz, bo piszesz, że jego gra wzbudza w Tobue obrzydzenie. Wiadomo, że mecze z jego udziałem nie są szczególnie ciekawe, skoro ciągle albo as, albo wygrywające podanie, albo niewymuszony błąd, ale nie musisz oglądać. Czy jest słaby to też bym nie powiedział, bo gdyby był to nie grałby z najlepszymi, nie był rok temu sklasyfikowany jako 18 w rankingu ATP i nie wygrałby dwóch turniejów. Popełnia on wiele niewymuszonych błędów, ale nie możesz tylko patrzeć na wady. We wczorajszym meczu miał niecałe 20 unforced errors, ale winnersów, czyli bezpośrednio wygranych piłek ponad 50! PIĘĆDZIESIĄT! Sprawdź ile miał Fish - z tego, co pamiętam to miał więcej niewymuszonych błędów niż winnersów. Isner ma bardzo dobry serwis, forehand i nieźle gra przy siatce. Tyle mu wystarcza. Co do typu to jest niezły, bo uważam, że po takim kursie warto zagrać.
Co do doskonałej gry Fisha, to na tym turnieju specjalnie nie błyszczy, ale wygrywa dość spokojnie. Wczoraj w pierwszym secie trafiał pierwszym serwisem poniżej 40%, w meczu z Isnerem jeśli będzie tak serwował to naprawdę nie wróżę mu sukcesu. Powodzenia, pozdro. ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A w życiu. Ja broń boże nie obrażam Isnera - ja go bardzo lubię! I mówię to szczerze, cenie go właśnie za to co napisałeś. Dlatego, na tym turnieju mimo finału grał naprawdę słabo i gdyby nie publiczność, która po każdej wygranej wymianie podnosiła go strasznie, nie wiem jakby się kończyły te ciężkie mecze. Masz pełną racje w tym, że przesadziłem pisząc te zdanie, jakbym mógł je przekształcić, lub zmienić jego sens - dopisałbym przede wszystkim &quot;na obecnym turnieju w Atlancie&quot;, szczególnie z Blakem i sporymi momentami wczorajszego meczu.
Wybacz, zapominam się czasami, ale skruchę umiem okazać ;);)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Masz prawo się poirytować, ja sam jak oglądam grę Karlovicia, który często łatwe piłki wyrzuca na kilkumetrowe outy to sobie myślę WTF, co on tu robi, ale trzeba też mieć szacunek do tenisistów. Z drugiej jednak strony czasami trudno jest mieć skoro oni takie rzeczy na korcie wyrabiają, że szlag człowieka trafia ... ;)
Jak widzisz ten &#39;&#39;genialny&#39;&#39; Fish wcale nie gra tak rewelacyjnie, przegrał pierwszego seta i mimo, że serwis trzyma na niezłym poziomie (trafia ok 60% pierwszym), to ten &#39;&#39;drewniany&#39;&#39; Isner jakoś zdołał go przełamać. ;)
Ciekawy jestem jak potoczy się dalej mecz...
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Po prostu Isner już nie wytrzymał kondycyjnie oraz nerwy już go pewnie zjadły po tie breaku w 2 secie miał 5-1 i 2 serwisy fisha z tego był jeden ass i wygrany pkt było 5-3 2 serwisy isnera 1 był wygrany,drugi pkt został przegrany po walce.
Zrobiło się 6-4 i znowu fish jak natchniony grał wygrał swoje dwa podania i zrobiło się po 6-6 i to wtedy fish przełamał 2 x isner przy jego podaniu ostatnia piłka isner wyrzucił w aut :p.
Kto oglądał ten mecz to mógłby stwierdzić dosłownie ze horror przy takim meczu to pikuś ???? .
Na live już widziałem przy stanie 5-1 w tie breku dla isnera
11zł na fisha a na isnera 1.02 :cool:,jak ktoś postawił bo takim kursie to nieźle zarobił ja postawiłem za drobne po kursie 6zl na Rybkę i nie zawiódł mnie
:razz:
 
midel 189

midel

Użytkownik
Po prostu Isner już nie wytrzymał kondycyjnie oraz nerwy już go pewnie zjadły po tie breaku w 2 secie miał 5-1 i 2 serwisy fisha z tego był jeden ass i wygrany pkt było 5-3 2 serwisy isnera 1 był wygrany,drugi pkt został przegrany po walce.
Zrobiło się 6-4 i znowu fish jak natchniony grał wygrał swoje dwa podania i zrobiło się po 6-6 i to wtedy fish przełamał 2 x isner przy jego podaniu ostatnia piłka isner wyrzucił w aut :p.
Kto oglądał ten mecz to mógłby stwierdzić dosłownie ze horror przy takim meczu to pikuś ???? .
Na live już widziałem przy stanie 5-1 w tie breku dla isnera
11zł na fisha a na isnera 1.02 :cool:,jak ktoś postawił bo takim kursie to nieźle zarobił ja postawiłem za drobne po kursie 6zl na Rybkę i nie zawiódł mnie
:razz:
Nie mogło być w tie-breaku tak jak piszesz, ponieważ serwis zmienia się, gdy suma pkt. jest nieparzysta.
 
C 94

crock

Użytkownik
Nie mogło być w tie-breaku tak jak piszesz, ponieważ serwis zmienia się, gdy suma pkt. jest nieparzysta.
Isner miał w TB 5-1 i serw, później 6-4 i serw i przegrał TB 6-8 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom