>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Hamburg, Atlanta, Gstaad - 23.07-29.07.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Hamburg, Niemcy
Data rozgrywania: 23.07.2018 - 29.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,753,255
Oficjalna strona turnieju: https://german-open-hamburg.de/en
Lista Startowa: https://german-open-hamburg.de/en/tournament/players-field/
Drabinka: https://german-open-hamburg.de/app/uploads/mds-2018.pdf
Plan gier: https://german-open-hamburg.de/app/uploads/op-20180723.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-hamburg/
Zwycięzca singla 2017: Leonardo Mayer
Zwycięzcy debla 2017: Ivan Dodig/Mate Pavic

Miejsce: Atlanta, USA
Data rozgrywania: 23.07.2018 - 29.07.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $748,450
Oficjalna strona turnieju: https://www.bbtatlantaopen.com/
Lista Startowa: https://www.bbtatlantaopen.com/players/2018players/?intloc=headernavsub
Drabinka: https://www.bbtatlantaopen.com/draws/
Plan gier: https://www.bbtatlantaopen.com/daily_schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-atlanta/
Zwycięzca singla 2017: John Isner
Zwycięzcy debla 2017: Bob Bryan/Mike Bryan

Miejsce: Gstaad, Szwajcaria
Data rozgrywania: 23.07.2018 - 29.07.2018
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: €561,345
Oficjalna strona turnieju: https://www.jsafrasarasinswissopengstaad.ch/
Lista Startowa: https://www.swissopengstaad.ch/fr/tournoi/joueurs/
Drabinka: https://www.swissopengstaad.ch/wp-content/uploads/2018/07/MDS23july.pdf
Plan gier: https://www.swissopengstaad.ch/fr/tournoi/horaires/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/switzerland/atp-gstaad/
Zwycięzca singla 2017: Fabio Fognini
Zwycięzcy debla 2017: Oliver Marach/Philipp Oswald

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ramos Vinolas - Leo Mayer @1.74
Zwycięzca z 2017 i 2014 roku widać, że lubi ten turniej i wątpie aby już w pierwszym meczu dał kolokwialnie mówić &quot;dupy&quot; jakoś w tym roku nie gra nic szczególnego na clayu ale ogólnie lubi tą nawierzchnię i po takim kursie warto zagrać w szczególności, że po drugiej stronie siatki mamy gościa który też gra dno i generalnie ugrywa coś tylko w chellkach.
Albot - Berretini @1.52
Stawiam na Włocha który już pokazał, że potrafi walczyć na mączce i kolesia który na 14 spotkań przegrał 10 na tej nawierzchni powinien poskładać. Pan z Mołdawii ogólnie gra padake więc ja pobieram Włocha który według mnie jest po prostu lepszy na tę chwilę.
F. Lopez - Delbonis @1.56
Gdyby to była trawa to mój typ był by oczywiście inny ale na ulubionej nawierzchni argentyńczyka raczej nie podoła
dobrze się pokazał w Szwecji widać, że jest w dobrej dyspozycji, fakt, że Lopez wygrał tutaj w 2016 ale na dzień dzisiejszy stawiam na Federico
Taki trebel wydaję mi się spoko opcją kursy z efortuny.
Tak pobocznym torem jeszcze
Andreozzi - Auger @2.18
2018 rok jest dobrym rokiem dla Guido póki co dobrze sobie radzi na tej nawierzchni 29 wygranych pojedynków z 41 spotkań nie takich potrafi pokonać jeśli utrzyma swoją grę nie przypajacuje to 17 latka bez większego doświadczenia powinien pokonać młody też coś pogrywa ale przeważnie w challengerach, kurs jak dla mnie trochę zawyżony na pewno skorzystam.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ymer Elias - Daniel Taro
Dojdzie jutro do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy 25 letnim Japończykiem Danielem Taro, a 22 letnim Szwedem Ymerem Eliasem. Zdaniem bukmacherów faworytem tego pojedynku jest nieco bardziej doświadczony Japończyk, który w tym roku &quot;na koncie&quot; ma Djokera. Styl gry Japończyka to przebijanie piłki i czekanie na błędy rywala i jak na wzrost 1.91m, to bardzo przeciętny serwis, zupełna odwrotność tego co gra Szwed. Ostatnio lekki regres, dużo się mówi o tym zawodniku i teraz zwycięstwa potrzebuje jak tlenu. Umiejętności oczywiście bardzo duże, głowa to oddzielny temat, jednak gra opierająca się na bardziej siłowym i widowiskowym kończeniu piłek. Daniel Taro nie wyróżnia się właściwie niczym, przebija po staremu i taka to historia. Ymer to prawdopodobnie przyszłość tego sportu, bo swoim rzadko spotykanym stylem gry robi dobre widowisko. Zaraz ktoś się obrazi, ale czarni sportowcy mają to do siebie, że są czarni i nie zawsze &quot;pomyślą&quot; jak należy, ja jak tylko moge to unikam gry na czarnych zawodników, ale takie są fakty i dlatego mamy kurs ponad @2, a nie @1,50. Jutro wygląda to na prawde obiecująco. Nie ma sensu więcej pisać na temat tego meczu, po prostu moim zdaniem styl gry jaki prezentuje Daniel Taro podejdzie Eliasowi i w końcu poprawi statystykę, bo na tle takiego przebijaka wygląda po prostu lepiej. Presji też nie będzie jak na ostatnim turnieju w Szwecji, ale to już historia.
Ymer Elias @2.10 Bet365 ⛔
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Akurat na dzisiaj nie mam żadnego spotkania, ale jutro mamy festiwal wyrownanych kursowo spotkań ATP szczególnie w Hamburgu, gdzie ranga turnieju 500 tka i zdecydowanie wyższa pula nagród niż w 250 tkach dają do świadomości, że mecze będą na sto procent z obu stron i nikt nie odpuści. Tym bardziej, że dla typowych ziemniaków to ostatnia szansa na zarobienie fajnej kasy na ich ulubionej nawierzchni w tym roku.
Cuevas - Fucsovics
Na pewno trzeba się liczyć z Cuevasem i ja mu zaufam, bo sezon na razie taki se. Widziałem po jego mediach społecznościowych, że bardzo liczy na ten turniej. Ten sezon ma mączce średni, ale ostatnio w Umagu z Djere wyglądał dość dobrze. 3 set słabszy, ale zaczął trochę lepiej grać bardziej regularnie. Mecz byl na wysokim poziomie, zdecydowały pojedyncze pilki o porazce. Trudno. Finalista z 2016 roku i w poprzednich latach (oprócz 2017) zawsze coś pograł na tym turnieju. Właśnie rok temu odpadł w 1 rundzie z Kuznetsovem (pamięta ktoś jeszcze takiego zawodnika, chyba kontuzje go trapia ostatnio) i nie sądzę by tak doświadczony zawodnik odpadł 2 raz z rzędu w 1 rundzie. Węgier Fucsovics jest rywalem do ogrania. Oprócz turnieju na ziemi w Genevie jego wyniki na ziemi są jeszcze słabsze niż Cuevasa. Jego bekhend nadal ma wiele do życzenia. Rekompensuje to serwisem i ustawianiem gry na swój forehend, ale sądzę że doświadczenie i ambicją Cuevas weźmie górę. Liczę na niego bo potem już punktów nie zdobędzie raczej za wiele w tourze.
Cuevas, Pablo @1.70 Unibet
✅


Jeszcze ciekawy kurs na Lajovica, choć jeszcze muszę bardziej pomyśleć. Verdasco to gość u którego przełamanie formy przychodzi nagle i trochę dobrze pogra, a potem bum i słabiutko. Swoje lata ma i ostatnio zaczął mieć spory problem z 2 serwisem. Sporo podwójnych itd. Lajovic to gość, który umie i lubi grać na ziemi z teoretycznie lepszymi od siebie. To go napędza. Pięknie grał z A Zverevem na French Open ostatnio i ćwierćfinał w Madrycie mówią samo za siebie. Tak jak wcześniej wspominałem, Verdasco dość dobrze pogral w Bastad i już z Fogninim końcówki nie wytrzymał w półfinale kondycyjnie i kto wie czy to właśnie nie zwiastuje znów obniżki formy. A Lajovic to gość, który będzie potrafił to wykorzystać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Hamburg (Niemcy), ziemna
Godzina: 14:15
Spotkanie: John Millman - Jan Lennard Struff
Typ: 2
Kurs: 1,86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju ATP w Hamburgu. Zawodnik gospodarzy Niemiec Struff regularnie co sezon pojawia się tutaj na tym turnieju od 2011 roku. Wprawdzie nic wielkiego tutaj nie osiągnął, bo najdalej zaszedł do drugiej rundy ale te korty z pewnością ma &quot;obcykane&quot; i nie są mu obce. Australijczyk Millman z kolei trochę w tym roku zaskoczył, bo przeważnie w tym czasie przygotowuje się już do US Open startując w turniejach o nawierzchni twardej a tymczasem w tym roku postanowił pojawić się w tym okresie na cegle w Hamburgu. Kursy wyrównane ale ja idę jednak w stronę reprezentanta gospodarzy. Wprawdzie Millman zrobił bardzo duże postępy w ostatnim czasie ale na cegle w Niemczech jednak dla mnie faworytem jest Struff i myślę, że sobie tutaj poradzi. Może akurat w Hamburgu nigdy jakoś specjalnie mu się nie powiodło ale jednak te korty zna bardzo dobrze. Według mnie na zwycięstwie dużo bardziej w tym spotkaniu będzie zależeć Niemcowi. Millman jak odpadnie to myślę, że po prostu już zacznie się przygotowywać pod US Open i startować na turniejach z nawierzchnią twardą.
⛔ 2-0 (7-5 , 6-3)

Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Gstaad (Szwajcaria), ziemna
Godzina: 17:20
Spotkanie: Nicolas Almagro - Marc Andrea Huesler
Typ: handicap setowy 2 (+1.5)
Kurs: 1,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tutaj krótko. Przyznam, że niewiele wiem o Szwajcarze Huesler ale spróbuję pograć na niego z handicapem setowym +1.5, bo wierzę, że jest w stanie Hiszpanowi Almagro ugrać tego 1 seta. Gra na swojej ziemi przed własną publicznością a do tego Almagro wraca po długiej kontuzji i widać było w ostatnich spotkaniach, że jest bardzo daleki od swojej optymalnej formy. W challengerze w Perugi przegrał zaraz w 1 spotkaniu z Amerykaninem Blanchem 0-2 (4-6 , 5-7) a na turnieju w Bastad przegrał ze Serbem Galoviciem 0-2 (2-6 , 6-7). Myślę, że Szwajcar może tutaj ugrać przynajmniej tego jednego seta, z tak dysponowanym Nicolasem.
✅ 1-2 (7-6 , 3-6 , 6-7)
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Hamburg (Niemcy), ziemna
Godzina: 10:30
Spotkanie: Roberto Carballes Baena - Taro Daniel
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Analiza: Pojedynek Carballesa Baeny który pokonał faworyzowanego rodaka Garcię-Lopeza w 1 rundzie turnieju w Hamburgu z Japończykiem który ograł Szweda Ymera. Oglądałem mecz Ymer - Taro, obaj Panowie grali długie wymiany, najczęściej było to typowe przebijanie, czasem trochę siłowego tenisa, mimo wszystko i Ymer i Taro, grali bez polotu, fantazji. 0 piłek krzyżowych, 0 skrótów, ot, takie zwykłe walenie na środek kortu. W tych wymianach częściej spalał się Ymer, kilka razy zaliczył siatkę, kilka autów dało zwycięstwo Taro. Japończyk niczego wielkiego nie pokazał, ale nie wymuszone błędy Szweda dały mu awans do kolejnej rundy. Lepszy procent serwisu i ilość asów też na korzyść Ymera. Nie oglądałem za to Baeny w meczu pierwszej rundy, ale pokonał będącego wyżej w rankingu ATP Garcię-Lopeza, do tego Baena doskonale czuje się na mące, to jego ulubiona nawierzchnia. Myślę, że skoro odniósł pewien sukces w 1 rundzie, to będzie też mocno zmotywowany, żeby przejść kolejną, tym bardziej, że przeciwnik gorszy technicznie i spokojnie w jego zasięgu. Na koniec H2H - w 3 rozegranych między sobą spotkaniach, zawsze górą był Baena (w tym 2x na mące), aczkolwiek ostatnie spotkanie miało miejsce w 2016 roku. Myślę, że dzisiaj Hiszpan bez większych problemów poradzi sobie z nijakim Japończykiem.
⛔
słaby mecz Baeny, mimo wszystko miał match pointa na swoim serwisie, szkoda że nie wykorzystał :#%$#:
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Harrison - Lacko o21,5 @1,55✅ i o22,5 @1,87✅ i były 3 sety tak jak przypuszczałem
Obaj Panowie dobrze czuja sie na kortach twardych. Sa w podobnej dyspozycji. Zaden w ostatnim czasie nie przejawia znacznej zwyzki formy. Na serwisie tez bardzo podobnie. Potrafia trzymac podanie i w waznych momentach ratowac sie asami. I wychodzi mi zaciety pojedynek. Moze nawet 3 sety. Linie nie jakies wygorowane zwlaszcza ze moze byc tb w jednym z setow. Dlatego pobieram te linie. Pierwszy over idealny do doubla.
Rublow - Berretini o21,5 @1,66⛔ radzę odpuszczac narazie Rublowa bo strasznie nie równy
Andrey powraca po kontuzji. W umagu zagral dwa spotkania i widac ze do optymalnej dyspozycji jest jeszcze daleko. Potrafi zagrac 2-3 gemy rewelacyjnie po czym w kolejnym robic banalne bledy. Troche wymusza to jego styl gry ale widac ze to nie jest jeszcze optimum ktore prezentowal przed urazem. I to jest szansa dla Wlocha ktory systematycznie robi postep. Mateo bardzo dobrze serwuje i tez stara sie grac agresywnie. W obecnych dyspozycjach nie widze latwego zwyciestwa ktoregos z graczy.
Isner - De Minaur o9,5 w 1 secie @1,44 do dubla⛔
O10,5 w 1 secie @1,98⛔
F. Lopez -1,5 w 1 secie @1,66⛔
Kursy z lvbet
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Masur +1.5 s @2.25 STS⛔
Berretini win @2.1 STS✅

Schwarzman z Ruudem grał średnie spotkanie, natomiast Masur zagrał bardzo dobry mecz z Martererem - dość solidnie serwował, dłuższe wymiany były jego oraz wykorzystywał większość BP. Turniej jest w Hamburgu, więc czemu nie uderzyć, że młody szwab urwie mu seta, zwłaszcza że na mące to nie jest jakiś wyczyn nabić overa, a publika z pewnością będzie go wspierać.
Makaron gra ostatnio przyzwoicie, wczoraj z Albotem poradził sobie dość pewnie, a Rusek ani nie jest katem na mące, ani nie jest w dobrej dyspozycji. Jak jeszcze weźmiemy pod uwagę to, że generalnie nie cofa on ręki przy uderzeniach to wyjdzie nam masa niewymuszonych błędów, a Berretini potrafi grać mądrze i się nie podpalać, a kurs promocja.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Straszna poslucha w temacie to podam cos od siebie
Chardy @1,5⛔
-2,5 gema @1,72⛔
Zawiodl Francuz. Starczylo tylko na seta pozniej bez podjazdu.
Ide ponownie w strone Francuza. Chardy od okresu gry na trawie wzbil sie na poziom wyzej jezeli chodzi o jego gre. Pewnie trzyma serwis i gra agresywnie i co wazne skutecznie w wymianach. Dzis na przeciwko stanie brytyjczyk Norrie ktory tez w tym sezonie zaliczyl progres jezeli chodzi o gre i ranking. Jednak zdarzaja mu sie przestoje i slabsze gemy w setach gdzie popelnia proste bledy i mysle ze doswiadczony francuz wykorzysta to.
Kyrgios - Rubin o21,5 @1,74⛔
O9,5 w 1 secie @1,69✅
O10,5 @2,9✅
Rubin na 5 ostatnich podan wygral jedeno. Spokojnie powinni over meczowy pokryc.
W tym meczu bardzo duzo zalezec bedzie od kyrgiosa i od jego podejscia do meczu. Tez nie wiadoma jest jego dyspozycja zdrowotna bo od wimbledonu nic nie gral. Licze jednak na to ze Noah grajac u siebie na nawierzchni twardej ktora lubi postawi sie kangurowi i przynajmniej w pierwszym secie bedzie w stanie utrzymac serwis na tyle dlugo aby pokryc linie.
Kursy oczywiście z lvbet
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Berretini - Lopez 1 @1.83
Tak jak sądziłem Berretini bardzo dobrze sobie radzi w Szwajcarii pewnie ograł swoich rywali czego nie można powiedzieć o Lopezie, myślałem, że już z Delbonisem zakończy swoją przygodę choć Federico nie podołał a w drugim pojedynku z Oriolem o mały włos nie przegrał. Stawiam na Matteo.
Mayer(+1,5 s) Schwartzman 1 @1.47
O przynajmniej 1 wygrany set przez Leo jestem pewien lubi ten turniej w którym zwyciężył już 2 razy, 2 pewne wygrane a do Argentyńczyka nie jestem przekonany wydaję się bardzo nie równy.
Kursy z fortuny.
Do tego czuję, DW 2:1 dla Leo po @4.9
Ładnie siadło.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ebden - Baghdatis o9,5 @ 1 secie @1,66⛔
Isner - Zverev u12,5 w 1 secie @1,83✅
Norrie - Kyrgios o21,5 @1,69▶
Mayer - Schwarzman o21,5 @1,67✅
AKO: 7,5⛔
lvbet
Co do pierwszego meczu to obaj panowie wyglądają dobrze w Atlancie. Szykuje się wyrównany pojedynek zwłaszcza w 1 secie. Nie wydaje mi sie aby któryś łatwo poległ a linia i kurs sa zachęcające. Licze na zacięty 1 set i też gram o10,5 po @2,65. Baghdatis pewnie ograł Bolta i Tiafoe po 2:0 , widac że powrót na korty twarde wyszedł mu na plus. Ebden rozegrał jeden mecz i też pewnie w dwóch setach ograł Younga jednak Amerykanin ostatnio jest w kiepskiej dyspozycji i nie można go brac jako poważne przetarcie. Do tego dochodzi stawka meczu, czyli grają o 1/2 finału.
Kolejny mecz to Isner ze starszym Zverevem. Nie doceniłem Johna w pierwszym meczu, a jak widać forma z Wimbledonu się utrzymuje i dalej gra swój najlepszy tenis. W wymianach nie jest już taki drewniany i potrafi łamać rywali. Serwis dalej siedzi na wysokim poziomie. Po drugiej stronie siatki Misha który ostatnimi czasy gra bardzo nierówno. Ciężko jest go rozgryźć i przewidzieć co zaprezentuje w następny meczu. Licze na to że John na swojej ziemi przy dopingu kibiców nie dopuści przynajmniej w 1 secie do tb i wcześniej załatwi sprawę.
Kolejny mecz to Kyrgios z Brytyjczykiem Norriem. Tak jak pisałem odnośnie meczu z Rubinem wiele będzie zależało od postawy Nicka. To on będzie rozdawał karty w tym meczu i jeżeli się zepnie to może rozjechać Norriego bo umiejętnościami bije go na głowe. Jednak Cameron pokazał się z dobrej strony do tej pory w Atlancie i będzie chciał kontynuować swoja przygodę z tym turniejem. Na serwisie w meczu z Chardym wyglądał bardzo dobrze i to powinna być jego główna broń do utrzymywania się w tym pojedynku. Mam nadzieję że zobaczymy tb co bardzo pomoże do pokrycia linii.
Ostatni mecz to starcie z Hambura, w którym zagrają dwaj Argentyńczycy, obaj są typowymi ziemniakami. Powinniśmy obejrzeć długie spotkanie, obfitujące w długie wymiany może nawet zobaczymy 3 sety.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Isner @2:0 @1,82⛔????
John dalej w gazie. Dzis bedzie go czekac trudne zadanie jednak wierze ze wezmie ten mecz w dwoch setach. Serwis dalej funkcjonuje doskonale. Praktycznie moge potwierdzic to co pisalem o nim wczoraj. Dla mnie kandydat nr 1 do wygrania turnieju. Jak wiadomo uwielbia grac w Atlancie i nawet jezeli dojdzie do tb to doswiadczeniem przechyli szale na swoja korzysc.
Melzer @2,15▶ szkoda bo set juz byl
Kwale do turnieju w Kitzbuhel. Austryjak u siebie. Do tego mecz na maczce ktora Gerald uwielbia. Zawsze pokazuje sie na tym turnieju z dobrej strony. Rola to nie jakis wysmienity gracz aby wystawiac takie kursy. Wedlug mnie powinny byc odwrotne. Forma porownywalna
Z innych kwali proponuje sprobowac
Kypson 3,3 atp⛔::zoltakartka:
McNally 3,9 wta▶
Thomas + 1,5 seta @2,18✅ fortuna Donald Young nie z takimi zawodnikami przegrywal mecze w kwalach a tym bardziej sety.
Kutsy z lvbet
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Mam pytanie: Czy kort centralny w Hamburgu ma rozkładany dach w razie deszczów? Pytam bo wiem, ze zaczęło padać a chciał bym żeby dzisiaj ten mecz skończyli. Dzieki za info.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Harrison dw 2:1 @3.80 forBET✅ w zasadzie izi win

250 w atp to turniej cukrowania gdzie big dzon popełnia 2 dfy w taju... nie wierze, ze ten mecz zakończy się w 2 setach, sam kurs na 3 serowy pojedynek to 2.1, o czymś to świadczy, a ze mam czuje na win Rajana to stawiam dw, przyznam się szczerze, ze nie oglądałem żadnego meczu na tym turnieju tych panów, ale widać, ze lubią sobie pograć, wiec kurs prawie 4 miło pobieram, oczywiście bez szaleństw ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Leonardo Dicaprio Mayer vs Basilashvili . Tie break w spotkaniu 2.12 fortuna . Nie.
Basha pokazal ze nie jest chlopcem do bicia, juz z Busta po kursie 3.15 byl promocja, wczoraj na luzie pokazal mlodemu Jarremu gdzie jego miejsce wygrywajac trzeci set 6:1 . Dzis trudniej bo trafia na gracza dobrze trzymajacego serwis. Jak w tym meczu nie bedzie ani jednego Tie breaka bede niemile zaskoczony.
Basha i Leo w tym turnieju imponuja trzymaniem własnego podania wiec do Tie breaka powinni dociagnac w ktoryms secie.
Bautista Agut vs Berretini. Agut 1.54 fortuna . Kontuzjowany Agut poległ. 0:2.
Wg mnie Agut to polka wyzej niz wloch. Z Djere zagral ciekawy mecz . Berretini trzymal serwis lepiej od Zoppa ale na returnie juz ta gra gorzej wygladała. i tez mial momenty slabosci przy swoim serwisie. Bedzie to wyrownane spotkanie ale Agut powinien swoim szerszym tenisowym wachlarzem zagrań ograć dzis Berretiniego, bo oprocz serwisu i FH wloch nie ma solidnego BH jak hiszpan i Agut potrafi swietnie przyspieszyc wymianę i wloch nie nadąży po prostu.
Marach / Pavic vs Zeballos / Peralta . Marach /Pavic 1.50 fortuna . 1:2.
Idę w doswiadczoną bardziej parę, final RG 2018 gdzie ulegli swietnym Mahutom . Peralty wg mnie są gorszym deblem i liczę na Pavica bo jak maja dzien to nie ma na nich mocnych.
Jeszcze tak złej serii jak wczoraj z tenisa nie miałem , totalna porażka. Sorki za typy forumowicze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom