>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells (06.03.2024 - 17.03.2024)

Status
Zamknięty.
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Indian Wells
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lahecka J. - Tsitsipas S.
Typ: Tsitsipas S.
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna

Faworytem w tym spotkaniu jest Grek i się z tym zgadzam, powoli zaczyna wracać do swojej optymalnej dyspozycji i póki co wygrywając gładko z Pouille i Tiafoe. Lahecka miał dobre rozpoczęcie roku gdzie wygrał turniej w Adelaide, później pokonał w Dubaju Chaczanowa. W Indian Wells gdzie pokonał Rublowa, ale Rublow ostatnio ma jakieś problemy emocjonalne co mogliśmy zobaczyć w półfinale turnieju w Dubaju gdzie został zdyskwalifikowany. Tsitsipas w poprzedzającym turnieju odpadł co prawda w ćwierćfinale ale po 3 setowym pojedynku z De Minuar który finalnie wygrał cały turniej. Dla mnie pomimo dobrej postawy w ostaenim czasie Czecha, Grek wygra to spotkanie.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Jiri Lehecka v Stefanos Tsitsipas
over 2.5 seta kurs 2.30 Livescorebet
Player to win most games TIE kurs 17.00
Livescorebet
w h2h 2:0 dla Stefanosa ostatnio grali na ubiegłorocznym AO gdzie było 3:0 ale w drugim secie padł Tajbrek , wcześniej 2:1 Tsitsipas na hardzie na hali w 2022 roku Roterdam 6:4 4:6 2:6 .W ostatnim roku Lehecka poczynił znowu spory progres , coraz więcej zaobserwować można zagrań z najwyższej półki , minięc w pełnym biegu , coraz więcej pokonanych mocnych graczy i urwane sety najlepszym.
Ostatnie wygrane z Rublovem i Katchanovem tylko potwierdzaja moje słowa , Tsitsipas ostatnimi czasy trochę spóścił z tonu , wypadł nawet z pierwszej dziesiątki , nie obronilł pc na AO w Acapulco pierwsza porażka z DeMinaurem ale na poziomie pólfinału więc nie ma co nażekać.Walka o ćwierćfinał , Nadal zawinął się po angielsku Djokovic też w kolejnej rundzie ktoś z pary Shelto Sinner.
Tu wydaje mi się spore szanse że padną sety z obu stron.
Kurs 5.00 na zwycięstwo 2:1 Lehecki kuszący ale powinno być coś lepiej na Live i może się zdecyduję.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Marozsan vs. Alcaraz
Spotkanie o ćwierćfinał zawodów w Kalifornii i można rzec, że rewanż za mecz sprzed sezonu, kiedy to Węgier sprawił jedną z największych niespodzianek sezonu, pokonując Hiszpana w turnieju ATP Masters 1000 w Rzymie, rzecz jasna na nawierzchni ziemnej. Fabian rozegrał wtedy najlepszy turniej w karierze i przedstawił się szerszej publiczności. Później miał problem, by nawiązać do tak wysokiej dyspozycji i wykres jego formy to raczej sinusoida, na co wpływ mają głównie urazy. Pod względem warsztatowym to gracz wręcz kompletny, bo ma wysoki potencjał praktycznie w każdym elemencie. Dobre warunki fizyczne, serwis czy też wymiany. Brakuje mu jedynie stabilizacji. Obecnie jest 58 zawodnikiem świata, ale to jest cały czas materiał na co najmniej TOP 30. Jeśli chodzi o ten turniej to w sumie nie miał jeszcze poważnego sprawdzianu, choć wydawało się, że takim będzie Seyboth Wild. Można ten mecz rozpatrywać dwojaka, bo z jednej strony możemy powiedzieć, że Brazylijczyk znów nie dojechał jak to bywa u niego lub po prostu Węgier aż tak go zdominował. W jednym i drugim stwierdzeniu na pewno jest wiele prawdy. Wiele cięższy bój stoczył z zawsze groźnym Jarry’m, z którym przegrywał już 3-6, 1-4, ale zdołał odwrócić losy meczu, co go niewątpliwie wzmocniło. Alcaraz będzie niewątpliwie bardzo zmotywowany ze względu na ich wspomniany mecz sprzed roku, ale też zwyczajnie brakuje mu triumfu, bo już długo czeka na turniejowy triumf. Idealna okazja, by dogonić Djokovicia, który sensacyjnie pożegnał się z turniejem. Carlitos w poprzedniej rundzie odprawił dalej nierównego Augera-Aliassime i był to jeden z lepszych jego meczów w tym sezonie, co nie brzmi dobrze dla Marozsana, lecz to póki co jedno spotkanie. Za nim średni set otwarcia z Arnaldim (później już ograł go gładko) oraz cała seria słabych spotkań na cegle w Ameryce Południowej, gdzie cykl zwieńczył podkręconą kostką. Widać, że dyspozycja idzie w górę, ale mam obawy i myślę, że to nie będzie jeszcze jego optimum formy. Węgier w roli underdoga powinien czuć się dobrze, a dziś poszukam jego przełamania, tym bardziej, że w ostatnim meczu Hiszpan nie stracił podania. Alcaraz będzie niezwykle groźny na returnie, więc sumaryczne przełamania w meczu też są godne rozpatrzenia, jak i te w pierwszej partii. Liczę na dobry mecz i być może znów problemy faworyta, jak to było w spotkaniu z Arnaldim.

👉 Marozsan powyżej 0,5 przełamań @1,6 (betclic) ❌

Typ bez analizy:
👉 Shelton powyżej 2,5 podwójnych błędów @1,4 (betclic, Tenis by Dawid) ✅

Typy na życzenie TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Lehecka - Tsitsipas
Typ: 1
Kurs: 2.90
Fortuna

Typ opieram na tym iż jedno ze spotkań miało miejsce w 01.2022, takze ponad 2lata temu a to robi roznice majac w tenisie 20 a 22lata, Jiri już wtedy grał jak równy z równym, na Australian Open(których opisywanych śledziłem mecz) gdyby w 2 secie wygrał tiebreaka różnie mogło by się potoczyć, teraz Czech jest jeszcze lepszy, jak ktoś wyżej wspomniał ma zagrywki z najwyższej półki (np.mało młodych z topu dysponuje takim wolejem, napisałbym że najwyższa półka pod tym względem, maestro jak doświadczony zawodnik z topu)ale zdarza się też poprostu prostą piłkę popsuć, bierze się to z tego że musi i będzie nabierał doświadczenia, szczególnie pomocne będą mecze w takich większych turniejach jak teraz, na wyższych etapach , już wtedy będzie łatwiej, wierzę że się w końcu przełamie (tak jak wierzyłem w Sinnera 2, 3 lata temu)tak w tego równiez wierzę choć wydaję mi się że narazie to tylko szybkie nawierzchnie są jego najmocniejszą stroną, nie ma jeszcze uniwersalności jak Jannick czy Carlitos, Stefanos natomiast gra swój tenis (nie jest w jakimś gazie) i miewa momenty "czajnika" gotuje się, a jeśli mu coś nie wychodzi to pojawiają się też błędy, hard jak wszyscy wiedzą nie jest jego najmocniejszą stroną, na ziemi stawiałbym pewnie odwrotnie ale tu mamy w super formie Czecha na swojej ulubionej nawierzchni z mega zajefuckenbistym kursem 2.9!!!!!!Mam nadzieję że się nie spali, tylko o to sie troche martwie, umiejętności ma by pokonać Greka. Polecam grać , dla mniej odważnych set po kursie 1.7 dla Lehecki
 
Otrzymane punkty reputacji: +2131
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zverev - De Minaur typ De Minaur kurs 1.91 Fortuna

Kursy dość wyrównane na to spotkanie. Mecz solidnych dwóch tenisistow. W pierwszym spotkaniu O'Connell C. w meczu z Zverevem miał sześć szans na wykorzystsnie break-pointów. W meczu z Griekspoor miał trzy break-pointy z czego wykorzystała jednego z nich i przełamał Zvereva. U niemieckiego tenisisty serwis nie funkcjonuje na tak wysokim poziomie jak to było przed laty i patrząc na return to w ostatnich meczach poniż 50%. Przegrane dwa spotkania w Meksyku z Thompsonem i Altmaierem tenisistami dość przeciętnymi patrzac na umiejętności Zvereva. Australijczyk ma siedem meczów bez porażki. W Rotterdamie doszedł do samego finału, gdzie odpadł z Sinnerem. Wygrany turniej w Acapulto w finale z Ruudem. Solidny występ na Australian Open, gdzie odpadł dopiero w 1/8 po zaciętym piecosetowym boju z Rublovem. W meczu ostatnim Bublikiem return przy drugim serwisie przeciwnika oscylowal na 85% u Minaura kapitalny wynik. Jest w ogromnym gazie i myślę, że powinien wygrać to spotkanie z przecietnie grającym ostatnio Zverevem. Kursy w dużej mierze wystawione ze względu na nazwisko i wyniki przeszlościowe Zvereva niż na dotychczasową dyspozycję i formę. Pozdrawiam.
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Monfils vs. Ruud
Spotkanie o ćwierćfinał w tenisowym raju i dość niespodziewanie zobaczymy w nim Gaela Monfilsa, który od kilku lat nie odnosi większych sukcesów w zawodowym tourze. Jednak w pełni na to zasłużył, bo jego gra tutaj robi wrażenie i widać wyraźny progres. Już w I rundzie wręcz rozgromił Purcella, następnie wygrał seta otwarcia 6-0 z Hurkaczem, co jest nie lada sztuką i wygrał cały mecz, a następnie w roli underdoga i po bardzo długiej batalii ograł Norrie’ego. Wszystkie te zwycięstwa są godne odnotowania, lecz trzeba też wiedzieć, że Polak nie był w pełni dysponowany (choroba), a Brytyjczyk podobnie, a z powodu choroby wycofał się z debla i turniejów poprzedzających IW. Dzisiejszy rywal raczej nie może na nic narzekać, wygrał pewnie oba swoje mecze i w I rundzie miał wolny los. Na swoim rozkładzie ma Kleina i Filsa czyli zawodników z dużym potencjałem. Słowak w tym roku gra swój najlepszy tenis i jest wychwalany, a Arthura już wielu zna i może spokojnie rywalizować z szeroką czołówką. Francuz nie miał problemu, choćby z Davidovichem Fokiną i jego serwis może ustawiać mecze. Casper jednak znalazł metodą na obu i jego mobilność, wybieganie oraz bardzo dobry forhend mogą zrobić tu robotę. Na dziś oceniam jego możliwości wyżej od choćby Norrie’ego i co ważne w przeciwieństwie do Monfilsa będzie wiele świeższy. Francuz miał w trakcie ostatniego meczu kryzysy, lecz wychodził z nich. Najbardziej pomagał mu serwis, który zawiódł go akurat w kluczowym momencie I seta, ale też błędy rywala. Ruud raczej zbyt wiele ich nie popełni i pozwoli rywalowi się wybiegać i to wydaje się kluczowe. Oczywiście równie ważna będzie postawa serwisowa Monfilsa, by dzięki temu może pozostać w meczu i liczyć na korzystny wynik. Bez tego, raczej pewnie wygra gracz ze Skandynawii. Przełamania także wydają się ciekawą opcją na ten mecz, bo jeśli ktoś oglądał starcie Monfils vs. Norrie to od początku mógł liczyć na grad break pointów, z czego tylko mała część została wykorzystana. Pewnie pojawi się też trochę podwójnych błędów od Gaela, który będzie musiał trochę ryzykować drugim podaniem.

👉 Ruud wygra @1,41 (betclic) ✅
👉 powyżej 1,5 przełamań w 1. secie @1,5 (betclic) ❌

Typ bez analizy:
👉 Paul powyżej 2,5 przełamań @1,4 (betclic)

Typy na życzenie TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1068
dx2 223,7K

dx2

Użytkownik
Nardi-Paul (-3,5 gema) 2 @1.41

Musze ten typ rzecz jasna probowac ugryz jakos z handicapem, bo nic praktycznie to czyste zwyciestwo Paula'a nie wniesie. Tommy Paul go objedzie. Amerykanin swietnie sie porusza na korcie, co pokazal w meczu z Humbertem. Nardi wielkie zwyciestwo nad Djokovicem w poprzedniej rundzie. Nie widzialem samego spotkania, alei tak wiem ze to byla slabosc Djokovica. Nie chce by zabrzmialo to bunczucznie i jakis margines tam Wlochowi daje tym bardziej, ze nie mialem okazji go zobaczyc na kalifornijskich kortach, ale jednak zdziwilbym sie bardzo, gdyby Paul nawalil i nie awansowal do kolejnej rundy. A handicap? Licze po prostu, ze uda sie pokryc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Lehecka - Sinner
Typ: over 19.5gema w meczu
Kurs: 1.62
Fortuna

W tym spotkaniu nie będę szukał na siłe dużego kursu ponieważ nie wiem jak obydwóm zawodnikom podejdzie styl drugiego, h2h nie bierzemy pod uwagę bo spotkanie miało miejsce 5lat temu (mieli po17 lat) w dodatku na nawierzchni ziemnej, jeden jak i drugi jest w super formie, o co tylko się martwie w przypadku Czecha?nie twierdze że nie stać go na seta itp., ale obawiam się o "STABILNOŚĆ", Sinner ją można już napisać posiada( jeszcze można by się do dłuższych meczów na szlemach przyczepić z kondycją)ale jak wiemy dał w końcu radę i kondycyjnie(Novak jednak nie był tym Novakiem sprzed choćby 5lat tak na marginesie)jest można by rzec kompletny ale czy uda się cos zawojować Jiriemu?myślę że na livie mecz nam więcej pokaże bo przed nim ciężko określić- umiejętności Czech ma nie gorsze, natomiast nie ma jeszcze tej stabilności co Jannick, równej gry przez dłuższy czas na najwyższym poziomie, myślę że osiągnąl sporo na tym turnieju i nie będzie zbytnio spięty dlatego ten overek z zapasem wydaje mi się rozsądnym typem, przy swoim podaniu dość pewnie powinien wygrywać nawet mając naprzeciwko wielkiego Jannicka

Paul - Ruud
Typ: Paul zdobędzie seta
Kurs: 1.48
Fortuna

I znowu mamy nie za duży kurs, otóż po meczu z Monfilsem nie wiem jak się zachowa Ruud, zawsze był równy, nie przegrywał meczy z 20, 30 atp ale gdy przyszlo zagrać z topem to nie mógł jednak przeskoczyć tego poziomu, jest cały czas jak linia prosta, prezentuje dobry, równy poziom, dobry na zawodników spoza np. pierwszej piątki, przeciwnik natomiast jest troche nietypowy, bo o ile nie osiągał ostatnio nic wielkiego tak u siebie jest zawsze grożny, nawierzchnia pod niego, trafił z formą, uderzenia pewne, serwis, wolej ok. napewno będzie nimi sobie pomagał, myślę że narobi kłopotów Casperowi, który jednak potrafił przebijać proste piłki na środek kortu których taki Paul napewno nie przepuści, w dodatku mega wypoczęty bezpieczniejszy typ na ugranie seta po kursie 1.48
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Sinner - Alcaraz
Typ: 1
Kurs 1.78
Fortuna

I mamy można by napisać " finał w półfinale", Alcaraz wydaje się wracać do swojej formy, tak naprawdę sprawdzian miał dopiero w ćwierćfinale pokonując pewnie Zvereva 6-3, 6-1, wynik mnie nie szokuje bo wiemy jaką Ruski Niemiec ma gorącą głowę, na ziemi bym tego nie ruszał ale to co Jannick teraz prezentuje to jest niebywałe, wychodzi mu wszystko, potężne szybkie piłki zarówno z forhendu jak i beckhendu, serwis funkcjonuje nie dając przeciwnikowi czasu na odpowiedni return, w h2h mamy 4-4, i wiemy że Jannickowi najlepiej sie gra(ze względu na specyfikę gry) na hardzie i trawie, kursy podrosły z 1.62 na 1.78, wiec bardzo dobrze bo uważam że mamy super kurs na Włocha, pomimo tego że naprzeciw mamy wielkiego Carlitosa, dodam że po drodze jednak pomijając Zvereva miał lepszych przeciwników - zawsze groźnego u siebie Sheltona, w super formie Struffa jak i w b.dobrej formie Lehecke, mimo tego wszystkich pokonywał w 2 setach, Włoch to bierze jutro takie mam przeczucie, jest wypoczęty, niczego mu wiecej do wygranej nie trzeba!
 
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Medvedev vs. Paul
Spotkanie o wielki finał w tenisowym raju i nie jest to oczywiście tak ciekawe zestawienie jak pierwszy półfinał, ale i tak obejrzę go z zaciekawieniem, bo z jednej strony mamy bardzo niewygodnego dla większości graczy Rosjanina, a z drugiej underdoga i przy okazji pupila miejscowych. Paul dotrzymał tradycji i kolejny raz Amerykanin zagra w półfinale Indian Wells. Oczywiście w pełni na to zasłużył, bo rozgrywa bardzo dobry turniej i ogrywał w nim solidnych graczy jak Humbert czy Ruud. Poza tym wygrane z Michelsem oraz Nardim i gołym okiem widać, że ta drabinka jak na tak wielki turniej nie była zbyt trudna, co głównie zawdzięcza Włochowi, który ograł lidera rankingu. Obejrzałem dokładnie jego ostatnie dwa mecze i ten z Nardim był po prostu poprawny i nie spodziewałem się, że będzie mieć większe problemy. Wygrał najmniejszym nakładem sił, choć zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Z kolei w ćwierćfinale grał bardzo nierówno i wysoko przegrał seta z Ruudem, a podkreślmy, że Norweg już z Monfilsem grał poniżej oczekiwań i wygrał głównie przez kondycję. Do tego dość spora luka na stronie bekhendowej, której nie ma Medvedev. Rosjanin miał trudniejszych rywali, mimo zdecydowanie wyższego rozstawienia, a musiał pokonać choćby Dimitrova, Korde czy Rune. Stracił seta tylko z Amerykaninem, lecz mógł w sumie z każdym. Tutaj pomogła siła mentalna i cierpliwość. Daniil grał swój dobry tenis na przestrzeni całych spotkań i to okazało się kluczowe. Nie trzeba mówić, że jego styl jest bardzo oryginalny i ciężko się z nim gra, gdyż jego uderzenia są często nieprzewidywalne, a przy tym skuteczne. Passing shoty to element, w którym się specjalizuje i rzecz jasna gra daleko za linią końcową. Oczywiście serwis ma solidny, ale w ostatnim czasie nie odgrywa, aż tak dużej roli i wyraźnie zmniejszył liczbę asów, choć wyniki cały czas ma bardzo dobre. Wydaje mi się, że Paulowi będzie bardzo ciężko znaleźć sposób na Medvedeva, bo w wymianach będzie mu bardzo ciężko nawiązać walkę na przestrzeni całego meczu, nie jest to także typ killera, który znajduje winnery z większości pozycji, a jedyną szansą wydaje się wysoki % pierwszego serwisu i szybkie kończenie akcji wynikające z przewagi pozycyjnej. To może sprawić, że zobaczymy momentami wyrównany mecz. Być może jakimś handicapem będą kibice, którzy mogą wyprowadzić Daniila z równowagi, więc podwójne błędy też są jakąś opcją. Panowie kilka miesięcy temu grali ze sobą w podobnych warunkach i wyraźnie lepszy był faworyt. Można ewentualnie zagrać samo zwycięstwo Rosjanina z kursem ~1,4. Powodzenia!

👉 Medvedev wygra @1,42 (STS) ✅
👉 Medvedev powyżej 2,5 przełamań @1,6 (betclic) ✅

Na pierwszy z półfinałów znajdziecie zapowiedź z typem TUTAJ

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +750
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Medvedev- Alcaraz
Typ: 2, 1.40(był 1.58)
Fortuna

Witam serdecznie, chciałbym napisać że pomimo finału i obiektywnie lepszego zawodnika w finale dla Alcaraza (w sensie w porównaniu do Paula z Medvedevem z półfinału( a był identyczny kurs na zwycięzce) wydaje mi się że Alcaraz będzie miał łatwiej(od Medvedeva) po tym co pokazał z Jannickiem, Jannick w 1 secie go zmiażdżył, a w drugim po upadku z grymasem się trzymał za nadgarstek(myślę że mogło to mieć wpływ na odwrócenie losów, przy takim kosmicznym poziomie, szybkiej grze jak najbardziej takie rzeczy mogą mieć znaczenie)ale co do finału to tylko kontuzja Carlitosa mogła by sprawić żeby nie wygrał, zaznacze ważną kwestie odnośnie pojedynku sprzed roku w Indian - Hiszpan go zmiażdżył w finale a pojedynek trwał 1g.12 minut, co tu pisać - Alcaraz na swojej obiektywnie patrząc najgorszej nawierzchni Wimbledońskiej zmiażdżyl go 3-0 przełamując go w każdym z setów, tu myślenie nie pomoże(bo trzeba przyznać dobry w tym jest, za szybka gra Carlosa spowoduje że nie będzie nadążał, a dodatkowo jest po 3setówkach- da to o sobie znać w trakcie meczu, nie szukać kursów na siłe bo zwycięzce mamy jednego, dodajemy Ige po 1.2 i mamy w sumie nie za duże, ale przynajmniej pewne 1.68, życzę wygranych!
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 869,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Medvedev vs. Alcaraz
Miałem nie pisać kolejnej analizy na niedzielę, ale czuję, że wypada podzielić się opinią na temat obu finałów. Po pierwsze chciałbym uczulić, żeby się przesadnie nie napalać na dzisiejsze mecze, szczególnie ten u panów, bo w mojej opinii nie jest to tak proste zestawienie jak wygląda na pierwszy rzut oka. Alcaraz z meczu na mecz rośnie. Zaczęło się problemów z Arnaldim, ale później pokazywał klasę czy to ze Zverevem, czy to z Sinnerem odwracając wynik meczu i co ważne został pierwszym graczem, który pokonał Włocha w tym roku. Można w zasadzie już zapomnieć o jego problemach z mączki, kiedy to grał zdecydowanie poniżej oczekiwań. Na dziś wszystko wygląda w jak najlepszym porządku, ale chciałbym z tego miejsca docenić Medvedeva, który jest graczem dla wielu niewygodnym, o czym przekonywali się najlepsi na czele z Djokoviciem, Sinner i Alcarazem. Już dwa na wielkiej imprezie pokonał Carlitosa, a przecież pod koniec stycznia był bliski ogrania Sinnera w finale Australian Open, kiedy to był przez większość skreślany, a on w finale zagrał swój najlepszy mecz i to mając wiele więcej w nogach, co na koniec według mnie okazało się kluczowe. Medvedev ograł tutaj bardzo dobrych graczy jak Korda, Dimitrov, Rune czy Paul. Oczywiście nie jest to ta sama półka co Alcaraz i z każdym miał jakieś problemy, ale ten mecz może być całkiem inny jak w Melbourne. Możliwe, że gdyby nie podkręcona kostka Paula w tb drugiego seta to gospodarz grałby w finale. Na ten moment serwis nie jest aż tak dużą przewagą Rosjanina, jak to było jeszcze kilka miesięcy temu, a specyfika kortów wydaje się odpowiadać Hiszpanowi, co zresztą pokazywał w poprzednich edycjach. Jeśli żaden nie wypracuje sobie wyraźnej przewagi pod kątem mentalnym to stricte tenisowo wyżej stawiam Alcaraza. Jeśli jednak Medvedev nawiąże wyrównaną walkę i urwie seta, czego nie wykluczam to przełamania wydają się ciekawą opcją, bo może zostać pokryta w przypadku zwycięstwa w dwóch setach, ale także batalii trzysetowej i niekoniecznie wygranej. Wyższy kurs niż na zwycięstwo i ten kierunek nieco bardziej mnie przekonuje. Podsumowując, w drugiej kolejności grałbym na zwycięzce, a raczej skupiłbym się na specjalach tj. przełamania/podwójne błędy, licząc na dobre widowisko. Powodzenia i słyszymy się już w Miami!

👉 Alcaraz powyżej 2,5 przełamań @1,6 (betclic) ✅

Jeśli macie ochotę zagrać zwycięstwo Hiszpana to w zakładce *Super Kursy* kurs jest podwyższony.

W zakładce Tenis by Dawid 🇵🇱 znajdziecie też inny zakład TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom