>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
jasmin_bogow 2K

jasmin_bogow

Użytkownik
W tej fazie turnieju Djoko juz wyjdzie skoncentrowany na maksa od poczatku.
A del Potro bez lewego buta...;-)

Ciężki mecz do obstawienia jak dla mnie. Na Serba nawet nie ma co grać po takim kursie, nawet do dubla czy tripla - zwłaszcza że to 1.15 to pewne wcale nie jest ( w mojej opinii )

Kursy oscylujące około 5-6 na DP są warte rozważenia, sam cały czas myślę, czy za grosze się nie skusić, głównie z powodu value. Del Potro w dobrej formie potrafi wygrać z każdym. Djokovicowi już w Dubaiu jakoś super łatwo nie było z DP, a teraz jak dla mnie, ten jest w jeszcze lepszej formie.
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Sorry nie obraz sie ale zartem jest stawianie jakichkolwiek pieniedzy na typ JMDP -1,5S @ 16,53, rownie dobrze mozesz sobie postawic, ze Polska zostanie mistrzem swiata w pilke nozna. Djoko jest w wybornej formie i w dalszym ciagu uwazam, ze wynik w tym meczu bedzie zalezal wylacznie od niego. JMDP +4,5 ? Szanse sa, ale adekwatne do kursu. W tej fazie turnieju Djoko juz wyjdzie skoncentrowany na maksa od poczatku.
No tak ale &quot; łowcy lokat &quot; dziś będą omijać kurs na Novaka. Że jest wyraźnym faworytem - to fakt, że pewnie wygra, to fakt. Ale Del Potro jest w gazie, wczoraj ograł Murraya nie tracąc ani razu podania, ma potężny dobry serwis z którym Novak łatwo miał nie będzie, zawsze mogą dojść do TB a tam loteria, może Novak mieć chwilę słabości, to tylko człowiek. midq może troche pofantazjował z 2:0 dla Argentyńczyka, bo byłaby to niewątpliwie olbrzymia sensacja, ale ma rację dziwiąc się że kurs na Tsongę był mniejszy niż niż na Del Potro... W obecnej dyspozycji obu w/w Panów to Del Po 2:0 Tsonga. Osobiście spróbuję pograć hc gemowy w stronę Argentyńczyka, to nie byle pionek tylko gracz z top10 który ma argumenty w każdym meczu, a że jest kilku lepszych od niego, no cóż... Na pewno się nie położy i nie poprosi Novaka o bezbolesne 2:0. Tak jak wczoraj była lokata na Novaka z Tsongą tak dziś absolutnie nie ma value w kursie 1.1.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wczoraj trafione 6,2 na 2:1 delpo, dzisiaj patrze kursy na Djoka 1,1. Przecież to jest jakiś żart, w meczu z Tsongą były wyższe... JMDP w dobrej formie, odprawił Murraya a tu buki go traktują jako łatwiejszego rywala niż Tsongę ???? Myślę, że argentyńczyk ma dużo większe szanse na zwycięstwo niż przewidują tu buki. Warto tu pograć nawet za grosze, w stronę JMDP, a handi nawet troszkę grubiej. Jeśli JMDP miałby wygrać, to sądzę, że w takiej formie, może wygrać nawet 2:0 a kurs ponad 15 to chyba nieporozumienie.
JMDP +4,5 @ 1,83 PINNACLE 4/10
JMDP @ 7,29 PINNACLE 2/10
JMDP -1,5S @ 16,53 pinnacle :confused: 1/10
DelPo nie gra tutaj żadnego wielkiego tenisa, a to co wczoraj grał Murray to był czysty syf, więc nie ma co się dziwić że Argetyńczyk go odprawił. Juan jak na siebie ma tutaj bardzo mało fh winnerów, nawierzchnia jest wolna i ciężko jest mu rozstrzelać rywala. Andy to wczoraj jak nie wygrał piłki serwisem to nie wygrał w ogóle, marniutka gra Szkota. Djokovic to zupełnie inna bajka, gra tutaj na poziomie cyborga, Tsonge ośmieszył.

Stawianie jakichkolwiek pieniędzy na DelPo mija się z celem. Novak powinien go rozbić. Serb jest w niewiarygodnej dyspozycji.

Djokovic -3.5 (1.59) Pinnacle

Co do drugiego meczu dzisiejszego dnia to również nie rozumiem podjarki na Berdycha i granie czegokolwiek w stronę Czecha uważam za beznsensowne. Tomek to nie jest przeciwnik dla Nadala i nigdy nie był. H2H mówi wszystko. 2 sety ugrane przez Czecha w 9 ostatnich pojedynkach z Nadalem :]. Berdych nie lubi grać z Rafito, bo Hiszpan najzwyczajniej w świecie do wszystkiego dochodzi i ciężko go skończyć pierwszym lepszym strzałem z fh . Rafa koncertowo zagrał z Federerem, na tak grającego Nadala nie ma mocnych i nawet Djoko w finale powinien mieć z nim spory problem.

Nadal (1.50) Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
midq 677

midq

Użytkownik
Możecie panowie mówić, że stawianie 2:0 to strata pieniędzy. Ale popatrzcie na kurs, formę JMDP i poprzednie mecze Juana z Djoko. Nigdy mu się z nim łatwo nie grało, w tamtym roku był także w super formie a jednak na IO dostał 2:0 od argentyńczyka. Na Indian Wells Serb też jakoś bardzo dobrze nie gra, stracony set z Fogninim, Tiebreaki z Querreyem i Dimitrovem a wczoraj Tsonga sam przegrał mecz. JMDP gra tutaj całkiem dobrze i na pewno ma większe szanse na 2:0 z Djokoviciem niż to co przedstawiają buki. Gdyby nie wpadka w TB 1 seta to Murraya też by stuknął 2:0, 6-3 6-1 w 2 i 3 secie z takim zawodnikiem jak szkot robi wrażenie. Warto chociaż to 10zł postawić, nie wejdzie trudno - strata żadna, a jak wejdzie to 150 w przód ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
N. Djokovic - J. M. Del Potro (+1,5 s) @2.7 Pinnacle ✅
Novak jak na razie nie mógł pokazać swojej prawdziwej dyspozycji, przeciwnicy tacy jak Fognini, Dimitrov, Querrey to owszem groźni, dość liczący się w tourze, potrafiący powalczyć, jednak nie oszukujmy się, żaden z nich nie powinien ugrać nawet seta. Udało się to jednak Fogniniemu, paradoksalnie najsłabszemu z tej trójki. Nie oglądałem tego meczu, stawiam jednak, że to przez brak koncentracji Novaka Włochowi udało się to zrobić. Wczorajszy mecz Djoka z Tsongą dobry, ale prawdzie mówiąc to Francuz zagrał kompletną żenadę. Masa UE, serwis nie siedział tak jak powinien, dużo nieudanych wypadów do siatki. Dziś Serb będzie miał o wiele trudniejsze zadanie. Nie sądzę, by JMDP po tak dobrym spotkaniu z Murrayem nie podkręcił sobie apetytu na pokonanie Novaka. Wczoraj zagrał świetnie, funkcjonował serwis, FH z głębi kortu też doskonały. Fakt, że Andy nie grał cudów, strasznie dużo błędów po jego stronie, ale i tak postawa Argentyńczyka może się podobać. Dyspozycja &quot;Wieży z Tandil&quot; na tym turnieju bardzo dobra, bez straty seta wygrywał z Davydienką, Haasem, Phauem. Wczoraj 1 set przegrany, jednak po TB, w którym wyraźnie zabrakło mu chłodnej głowy. Miał w 1 gemie 2 szanse na przełamanie, ale Andy się wybronił serwisem. Ogólnie rzecz biorąc nie doceniłem DelPo, spodziewałem się wygranej w dwóch setach Andy&#39;ego. Tak grający jak wczoraj Argentyńczyk może napsuć krwi liderowi rankingu. Zagrożeniem na pewno będzie ten znakomity return Serba, który może niwelować w jakimś stopniu atut Juana, jakim jest serwis. Tyle, że Murray wczoraj miał tylko 2 x BP przez cały mecz, a jego return też do słabych nie należy. 1.10 na Novaka kompletnie nie do grania, a 2.7 na seta dla JMDP to jest sporo. Polecam


Andy to wczoraj jak nie wygrał piłki serwisem to nie wygrał w ogóle, marniutka gra Szkota. Djokovic to zupełnie inna bajka, gra tutaj na poziomie cyborga, Tsonge ośmieszył.
Tsonga w tamtym meczu sam się ośmieszył, bo to co grał to wołało o pomstę do nieba. Od początku turnieju Francuz nie zachwycał, męczył swoje mecze, ale to co wczoraj zagrał to już w ogóle była katastrofa, począwszy od serwisu, po grę przy siatce, z głębi kortu. Oprócz kilku przebłysków grał bardzo, bardzo słabo i to wcale nie Novak go ośmieszył. Co do tego, że Murray zagrał słabo, to masz rację, strasznie ciężko mu było zdobyć punkt, bardzo długo pracował na każdą wygraną akcję. Brakowało mu ewidentnie czegoś. Mimo wszystko Andy postawił trudniejsze warunki niż Tsonga Novakowi, także nie ma co przesadzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Berdych-Nadal 2 @1.5
Pora chyba po raz pierwszy od bardzo dlugiego czasu postawic na Rafe. Wszyscy patrza na Nadala przez pryzmat jego kolana, a dwukrotny zwyciezca IW robi swoje. Wykladnikiem jest tutaj glownie mecz Federerem. Oczywiscie meczu samego nie widzialem, jak pewnie wiekszosc tutaj, gdyz spotkanie grane bylo w okolicach 3 w nocy, ale 6-4 6-2 robi wrazenie i to spore. Uwazam, ze Berdycha w meczu w Federerem nie byloby stac na taki wynik. Berdych wykonal swoj plan tutaj, ale Berdych jak pisywalem juz przy meczu z Gasquetem gra sporo i nie ma dluzszej przerwy. Berdych ma bardzo udany rok ogolnie, ale meczu z Gasquetem Czech w 2 secie wcale nie wygladal juz dobrze, a na Andersona Czech ma patent i juz. Nadalowi dlugi mecz z Gulbisem pomogl niewatapliwie i cwiercfinal z Federerem byl pewna wygrana. Swoja droga ten mecz pokazal, podobnie jak tegoroczny AO, ze Federer nie moze juz zbytnio rywalizowac z Djokovicem, Nadalem czy Murrayem na poziomie szlemowym (jeszcze w wersji do 3 wygranych setow). Federerowi zostal moze do wygrania 1 szlem w karierze (prawdopodobie Wimbledon), ale i oto bedzie bardzo ciezko. Mysle, ze zobaczymy tutaj final Djokovica z Nadalem, bo na pewno oczekiwania pod katem takiego finalu sa najwieksze. Co wiecej mozna powiedziec? Na pewno Nadal z Berdychem od pewnego meczu w Madrycie nie daza sie nadto duza sympatia, a to zawsze jest jakas iskierka do dobrej gry (w obydwie strony oczywiscie). Uwazam jednak, ze Nadal zaprezentuje tenis, ktory da mu wygrana w tym spotkaniu, bo korty powinny byc dla niego plusem. Nadal oczywsicie bedzie tez miec duza wieksza sympatie na widowni. Poza tym wcale nie zdziwilbym sie, jezeli Nadal zrezygnowalby z wystepu w Miami, ale o tym przekonamy sie w przyszlym tygodniu co najwyzej.
Wspomnialbym jeszcze tutaj o zasadzie 25 sekund, ktorej zawodnicy podajacy musza przestrzegac tutaj wprowadzajc pilke do gry pomiedzy punktami. Oczywiscie niejednokrotnie trwa to dluzej, ale mimo wszystko i tak wywoluje pospiech i to tez moze byc moim zdaniem atut dla Nadala, ktorego organizm pod wzgledem wydolnosciomwym nie jest tak wyesploatowany i czym dluzej bedzie trwac to spotkanie tym bardziej moze to byc lepsze rozwiazanie dla Hiszpana. Jest to oczywiscie czynnik dodatkowy, ktore moze, ale nie musi miec znaczenia, bo wczoraj Murrayowi paradoksalnie z del Potro to na pewno nie pomagalo. Niemniej jednak warto w tle o tym wspomniec.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
A del Potro bez lewego buta...;-)
Nie zrozumiales, wiadomo, ze JdP tez, ale chodzilo mi bardziej o to, ze Djoko czasami lubi wejsc niewyraznie w kort i dac ugrac przeciwnikowi sporo gemow w pierwszym secie. Tutaj jak dla mnie nie bedzie to mialo miejsca, beda liczyly sie wylacznie umiejetnosci tenisowe. Djoko osiagnal taki poziom, ze spokojnie moze sobie grac tak zwany kontrolowany tenis ze slabszymi rywalami (nie mowie o dzisiejszym meczu). Pozniej niektorzy patrza i wyciagaja mylne wnioski, ze gra slabo, nie ma formy, niczym nie zachwycil do tej pory etc...
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Nadal R - Berdych T.
Djokovic N - Del Potro J.M.
1,60:;/:
W/g mnie do niespodzianek nie dojdzie. Berdych pomimo niezłej dyspozycji ma słabe nerwy i ma w oczach strach na widok Rafy. Hiszpan się docierał na mączce w Ameryce południowej i na twardych wygląda naprawdę fajnie. Jego determinacja i upór są jak zawsze nie naganne w każdym spotkaniu. Czech zawsze leżał Rafie. Berdych nie lubiał grać z hiszpanem, ja mawiał : &quot;ma awersje do tych wysokich topspinów&quot;, woli grać szybko i płasko nad siatką. Uważam, że dzisiaj wygra Nadal. Jeżeli narzuci swój styl będzie miał z górki. Djoko gra na najwyższych obrotach. Jest lekki jak piórko, posyła piłki gdzie chce i jak chce. Jego styl i forma są optymalne. Argentyńczyk po wygraniu ze Szkotem zapewne uwierzył w siebie, jednak z Serb to inna półka. Po zaciętym meczu Novak moim zdaniem zagra w finale.
Szykuje nam się finał marzeń, a tam stawiam na Serba.

powrót na forum...;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal na swoim średnio-dobrym poziomie łyknął Tomka, czechowi czegoś brakuje cały czas, może kiedyś i jego pięć minut przyjdzie?
A mecz Novaka nie oglądałem, wynik mnie zaskoczył?! W takiej formie Novak przegrywa z Delem, wiem że argentynczyk łąpie forme, no ale wygrać z Djokiem, no ładnie się dzieje, ale kto śledzi kariere Dela to swietnie wie że jest głęboko wierzący i doniedawna jego rodak kardynał Bergolio go chyba uskrzydlił i uduchowił, w finale duży znak zapytania kto wygra?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 31

nazz

Użytkownik
Oglądaliście mecz Berdycha z Nadalem z AO z zeszłego roku, gdzie Berdych miał set pointa na 2-0 i Nadala uratowało przed takim wynikiem tylko szczęście? Skoro Berdych potrafi zdrowego i silnego Nadala pocisnąc do granic, to co dopiero teraz kiedy Nadal jest pól-kaleką, a Berdych potrafi utrzymać bliski wynik nawet z Djokovicem? Co jest takiego wspaniałego w wygranej Nadala z Federere? To, że Fed grał padaczkę? Topowi gracze zawsze błyszczą kiedy mają łatwego przeciwnika. Liczą się trudne mecze, a nie łatwe. Kurs 1,5 na Nadala to tylko wpływ skutek legendy. A legendy umierają i pojawiają się nowe. H2H? A co ma do rzeczy przeszłość skoro w ciągu ostatniego roku wszystko się zmieniło? Berdych jest silniejszy i dojrzalszy niż kiedykolwiek, a Nadal jest bardziej wątpliwy niż kiedykolwiek.
Berdych @ 2,8.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
heh, kolejny ze swoimi bajkami. może teraz ty graj progresję przeciwko Rafie?
Berdych gra nieźle, ale wcale nie gra nic aż tak wyjątkowego i o zimniejszą głowę okazał się lepszy od Andersona, a teraz ma pokonać Nadala? Żarciki.
1,5 to nie wpływ legendy, tylko właśnie kontuzji, bo normalnie byłoby 1,2.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
T. Berdych - R. Nadal - pierwszy set over 9,5 (1,50)✅
Bwin

Rafa zapewne wygra. W dwóch setach albo w trzech ale ten mecz powinien wyciągnąć. W każdym razie podoba mi się kurs na ilość gemów w pierwszym secie. Kurs taki sam właściwie jak na Rafe a wydaje mi się to nawet bardziej prawdopodobne niż zwycięstwo Nadala. Obaj nie odpuszczą i jak pokazują wyniki H2H i ostatnie wyniki obu zawodników w Indian Wells 6:4 jeżeli nie wyżej jest tutaj bardzo możliwe. Nadal to w ogóle wszystkie mecze w tym turnieju gra over 9,5 w pierwszym secie, nie inaczej powinno być przy tak dysponowanym rywalu.

by scotratez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Djokovic - Del Potro + Nadal - Berdych

Unibet nareszcie dał linię na overy minutowe i to właśnie dziś spróbuję. Nie wydaję mi się, by Djoko zniósł Del Potro z kortu. Novakowi zdarza się zacząć spotkanie bez 100% koncentracji, albo...kiedy idzie zbyt łatwo to w drugim nagle rozluźnić się. Myślę, że w jednym z dwóch setów (jeżeli będą tylko 2) będzie wiele gemów. Jeżeli gra będzie momentami wyrównana ( bo nie sądzę by obaj wygrywali swoje gemy do 0) to może być sporo wymian. Linia to 100,5 minut. Myślę, że warto spróbować.
W drugim spotkaniu linia 112,5 minut. Wyższa, ale tutaj spodziewam się właśnie więcej gemów. Myślę, że Berdych jest w takiej formie, że nie da się łatwo przełamać. W ostatnich ich spotkaniach Nadal nie miał aż tak izzi, a jak mam dodać fakt, że Rafa jeszcze łapie rytm (plus te kolana) oraz, że Berdych jest chyba w swojej najlepszej formie, to myślę, że przez dłuższy okres może to być wyrównany mecz.
Unibet
- Berdych - Nadal over 112,5 minut @ 1.87
- Djoko - Del Potro over 100,5 @ 1.87
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Jeśli chodzi o Nadala to się wypowiem i wyrażę swoje zdanie mimo że tylko WTA się zajmuję. Podejdę bardziej psychologicznie do tego. Argument jest taki że Nadal jest głodny gry , głodny sukcesu on chce grać i to widać po nim a druga strona modelu że rzeczywiście miał długą przerwę i trzeba sobie zadać pytanie co on robił podczas tej przerwy
 
S 11

seaars

Użytkownik
Maly komentarz do meczu Nadala z Berdychem. Obaj w strasznej dyspozycji dzisiaj. Mnostwo niewymuszonych. Zenada. Jesli Nadal zagra w finale tak jak dzisiaj z Novakiem, Juanem to nie widze go w roli zwyciezcy. AKA SHAKAL wspolczuje. Wyobrazam sobie Twoj wyraz twarzy przy pilce w 11 gemie drugiego seta na rownowage, gdy Berdych pomyslil sie przy smeczu. szkoda zabraklo jednego gema, a widzialem, ze dosc mocno postawiles +3.5 Berdycha. Teraz drugi polfinal.
Osobiscie postawilem:
Novak Djokovic - Juan Martin Del Potro + 1.5 2.55 Expekt ✅✅✅
Jezeli Delpo zagra jak wczoraj z Murkiem to powinien ugrac seta. Dodatkowo jezeli Novak bedzie mial gorszy dzien moze przegrac ten mecz. Dlatego osobiscie postawie lekko na win Argentynczyka. Zobaczymy


Dodatkowo z calego serca kibicuje Delpo. Bo mam Jeden dlugoterminowy zaklad na Nadala, iz wygra caly turniej, ktory zreszta prentowalem wczesniej. Jezeli wygra Argentynczyk z pewnoscia Nadal bedzie faworytem i bede mogl puscic przyzwoita kontre na Potro.


Edit:Tak jak przeczulem. Delpo po swietnym meczu jednak wygral. Jestem ciekaw jakie kursy wystawia jutro buki na final.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moje 10/10 nie weszło, a zabrakło mi przy typie dokładnie jednego gema. Berdych miał w drugim secie stan 5:3, a przegrał 5:7 do tego miał 3 BP na odłamanie Nadala. Jak tu można nie mówić o pechu? No cóż pech trzeba eliminować płaską stawką ???? . Brawa dla bukmacherów, kurs na +4,5 był 1,30 ,a na +3,5 już 1,70. Dziś to im się poszczęściło.
Odnośnie pierwszego półfinału to Berdych w moim odczuciu zagrał najgorszy swój mecz na tym turnieju. Pierwszy serwis na poziomie 54%, 4 DF, i tylko 4 ASY. Bardzo słabo dzisiaj Czech wyglądał w porównaniu z poprzednimi spotkaniami. Do tego popełniał masę głupich błędów. W pierwszym secie ustawił się na duże ryzyko, co się nie opłaciło bo po prostu nie trafiał i tracił głupio punkty. Jak Tomas był już pod ścianą to zaczął grać kapitalne wymiany z Nadalem które czasami owocowały punktem.
Hiszpan nie grał moim zdaniem nic wielkiego, oczywiście solidnie się prezentuje, ale jeżeli w finale zagra Djokovic to z odbiorem serwisu nie będzie miał większych problemów, a wymiany będzie ciągnął w nieskończoność. Berdych czasami wystawiał piłki na tacy Nadalowi grając na sam środek kortu. Jeżeli dzisiaj Djokovic Novak awansuje do finału to bez zastanowienia gram na Serba.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
na goraco po meczu czeskiego pusiaka z Nadalem

mecz stal na bardzo slabym poziomie, mnostwo UE (razem chyba 70), Nadal niczym nie zaskoczyl, gral slabo jak ostatnio, natomiast pepik przegral mecz w szatni, ogladalem wiele jego meczy po AO i to byl oczywiscie najtragiczniejszy

w 2 secie musial zaszalec w swoim stylu robiac 5-7 z 5*-3, w pamieci na pewno zostanie swietny smecz przy bp, wybitnie rece mu sie trzesly od 5-3 bo przy 5-5 na ok. 11 punktow ani razu nie trafil pierwszym serwisem co jest tez fajnym osiagnieciem ????
tomek mial 4bp, przy zadnym z nich nie bylo wymiany (df i 3 nieodebrane serwisy)

uwazam ze Nadal w finale przegra, z Djokiem w gre wchodzi lanie, z DelPo przegra po walce, bo najzwyczajniej w swiecie jest obecnie slaby. Zaluje ze drabinka jest taka nie inna bo jakby trafil na DelPo czy Murraya to jestem pewny ze nie dalby rady

tomek zaliczyl dzis kolejny choke, jednak pod tym wzgledem to wybitny gracz
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Po pierwszym z półfinałów garść wrażeń:
Mecz, na który wielu z nas ostrzyło sobie zęby. Z jednej strony siatki będący w bardzo dobrej formie Tomasz Berdych - wyrzucił grającego świetny tenis Andersona, i grającego w tym roku bardzo równo Gasqueta. Po drugiej stronie &quot;wracający&quot; (mówimy tak o nim już od kilkunastu tygodni) Rafa - wracający do światowego tenisa, wracający do pierwszej trójki rankingu, i do wielkiej formy. Wczoraj bardzo gładko z Fedexem, a na koncie już wiele wygranych w tym roku. Mecz zapowiadał się arcyciekawie.
Puff....puff...balonik nadmuchany - tak powiedzieliby Jaroński i Wyrzykowski. Powyższy akapit to niestety już wszystko, co można o Rafie i Berdychu powiedzieć dobrego po dzisiejszym meczu. Gdyby mecze podsumowywać jednym tylko słowem, to tutaj idealnie pasowałoby: błędy. Po obu stronach siatki masa niewymuszonych błędów. O ile obaj panowie do tej pory prezentowali skuteczny i ładny dla oka tenis, o tyle dziś stali się niemal dokładnym swoim przeciwieństwem. Return u Rafaela funkcjonował mizernie. Ataki były chimeryczne. Bywało, że po dojściu do siatki zmieniał zdanie i wycofywał się pod linię. Atakując z głębi kortu robił to asekuracyjnie, zbyt blisko środka, zbyt daleko od linii. W kluczowych momentach pomagał albo serwis, albo Berdych - popełniając jeden z wielu niewymuszonych błędów.
Czech zagrał najsłabszy mecz od dawna. Tylko momentami pomagał niezawodny zwykle serwis. Momentami zdarzały mu się przebłyski i wykonywał bardzo dobre ataki, ale momentami zagrywał fatalnie, jak w przypadku wyrzuconego w aut smecza. Jednak nade wszystko Berdych przegrał ten mecz głową. Ze stanu 5-3 w drugiej partii i serwowaniu po seta, przegrał go i cały mecz 5-7. I nie było w tym zbyt wydatnej pomocy Rafy. Ktoś wcześniej w temacie wspominał o bardzo niekorzystnym H2H - 0-11 na niekorzyść Tomasza. Ktoś inny odparował, że H2H to argument miałki, pozbawiony niemal znaczenia, a liczy się tylko obecna dyspozycja. Przykład dzisiejszego meczu pokazuje chyba, że niekiedy H2H może mieć znaczenie. Nie widzę innego wyjaśnienia słabej - by nie rzecz fatalnej - gry Czecha niż obawa przed rywalem, z którym do tej pory wyłącznie przegrywał. I przegrał ponownie - mniej na korcie, niż w głowie.
W tym meczu zagrałem na Hiszpana, i po fakcie widzę, że to był błąd, i że miałem sporo szczęścia. Nie mam złudzeń, kto wygra finał, jeśli awansuje do niego Nole, a jeśli będzie to JMP, to szanse będą moim zdaniem i tak po stronie rodaka nowego papieża. Oby drugi z półfinałów był lepszy, bo sportowo po pierwszym z nich pozostał spory niedosyt.
 
dx2 225,5K

dx2

Użytkownik
Na pewno nie byl to slaby mecz. I nie zmieni tego zadna porazka Nadala w finale, jezeli zagra tam z Djokovicem, bo Hiszpan nie jest raczej jeszcze gotowy do rywalizacji z Serbem. Dzis wygral lepszy, bez dwoch zdan, a sam mecz przyjemnie sie ogladalo i taka jest moja opinia. Dziekuje
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tenis, Indian Wells
Data i godzina: 17.03.2013, godz. 02:30
Spotkanie: Bryan/Bryan - Huey/Janowicz
Typ: 2
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Finał debla Indian Wells. Bukmacherzy grubo przesadzili z kursami na Filipińczyka i Polaka. Ja rozumiem, że Bryanowie to żywa legenda gry podwójnej, ale jednak przy bardzo dobrej grze i odrobinie szczęścia są do pokonania. Nie tak dawno w San Jose ograła ich australijska para Hewitt/Matosevic.
Huey to typowy deblista, zaś Janowicz posiada wszystko co niezbędne do skutecznej gry w tych rozgrywkach. Grają naprawdę dobry turniej i myślę, że jest dziś szansa powalczyć z Amerykanami o zwycięstwo.
Bryan/Bryan nie grają rewelacyjnie. W 2 ostatnich spotkaniach wygrali dopiero po STB. Myślę, że Huey i Janowicz mają jakieś 30-40% na wygraną, także po takim kursie grzech nie zagrać.
 
L 0

lukasz321_a1

Użytkownik
bwin podalo juz kursy na jutrzejsze spotaknie Nadala z Del Potro NAdal 1,44
Porto 2,60 , troche przsadzone te kursy , powinny byc rowne po 1.80 , Rafie zawsze ciezkko sie gralo z Del potro, jak sadzicie panowie nadal ma szanse wygrac, to spotkanie
ja stawiam oczywisie win Nadala poniewaz jestem jego wielkim fanem, z samego rana Edytuje posta i wrzuce analize na jutrzejszy final bo dzis juz pradam na ryj
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom