>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 07-17.03.2013

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells
???? Gulbis E. - Lopez F.
Lopez F. ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 2/10

To już będzie trzeci typ przeciwko Gulbisowi i teraz mam nadzieję, że w końcu się uda. Czym argumentowałem moje poprzednie typy możecie przeczytać tutaj:
Gulbis E. - Harrison C.
Gulbis E. - Rochus O.
W każdym z meczów Łotysz stracił set, to tylko świadczy o nim jak bardzo jest to nieregularny zawodnik. Kolejny argument to fakt, że po zwycięskim turnieju Gulbis rozgrywa mecze co 24 godziny i zmęczenie w końcu może przyjść mu się we znaki.
Lopez to półka wyżej niż Harrison i Rochus razem wzięci, bardzo niewygodny rywal który potrafi nawet z Murrayem doprowadzić w setach do tie-breków. Nawierzchnia nie jest tak szybka, a kort jest delikatnie chropowaty, to znaczy, że &quot;slajsy&quot; będą bardziej siadać na korcie. Poprzednie typy były bardziej przeciwko Łotyszowi, lecz ten jest bardziej za Lopezem niż Gulbisem.

Wynik: 6:3 6:2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Soeda-R.Harrison 2 @1.53
Wczoraj wyjsciowo kursy oscylowaly okolo 1.7 na Harrisona i to juz jest komentarz. Indian Wells turniej absolutnie dla Harrisona, dwa ostatnie lata dwukrotnie 4 runda i porazki dopiero odprowiednio z Federerem i Simonem po rowniez dobrych meczach. Ryan to taki troche nastepca Andy Roddicka i z obecnyego pokolenia amerykanskich graczy ma prawdopodbnie najwieksze szanse na odegranie wiekszej roli w siweice tenisa. Mimo, ze Ryan ostatnio gra slabiej, ale tutaj absolutnie stanie na wysokosci zadania moim zdaniem.
Ebden-And.Kuznetsov 1 @1.57
Tutaj moge tylko powielic to co wczoraj napisalem o Ebdenie. Australijczyk rok temu rowniez az w czwartej rundzie. Turniej zna, bo to juz trzeci raz pod rzad przeszedl kwalifikacje do IW, a rywali w postaci Golubeva i Dancevica mial dosc wymagajacych. Rosjaninowi brakuje ogrania w takich turniejach i uwazam, ze Ebden spokojnie zaliczy druga runde.
Giraldo-Berlocq 1
Kolumbujczyk to pewnie jeden z najbardziej niedocenianych zawodnikow w cyklu moim zdaniem, a forma idzie w gore. Giraldo lepiej wypada w Indy niz Miami i tak mi mowi przeczucie, ze wygra, choc mecz troche trudny do okreslenia.
 
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
Thu 3/7 G. Muller 1.592 ⛔
11:05 AM P. Lorenzi

Thu 3/7 L. Mayer
12:30 PM X. Malisse 1.625 ⛔

PinnacleSports

Wszyscy czterej panowie nie prezentują obecnie jakiejś wyśmienitej formy. Są praktycznie na tym samym poziomie jeśli chodzi o ranking. Jedyna rzecz jaka skłoniła mnie do oddania takich typów to fakt, że zarówno Lorenzi jak i Mayer w tym roku na hardzie zagrali tylko jedno spotkanie (sic!). Był to mecz w AO, który obaj przegrali odpowiednio z Andersonem i Tomicem. Dodatkowo Muller grał z Lorenzim w październiku zeszłego roku i wygrał to spotkanie 6-3 6-4.
 
L 4

linek_75

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Muller G. (Lux)-Lorenzi P. (Ita)
Typ:1
Kurs:1.63
Buk:Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godz.20:00 odbędzie się spotkanie Muller G. (Lux)-Lorenzi P. (Ita).Jest to turniej ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA) który jest rozgrywany na powierzchni twardej.Muller G. (Lux) zajmuje 65 miejsce w rankingu ATP natomiast Lorenzi P. (Ita) 49 miejsce.Buki ustalili,że faworytem tego spotkania jest Muller.Ostatnie spotkanie Muller G. (Lux)-Lorenzi P. (Ita) zakończyło się wygraną Muller 2:0 miało to miejsce w turnieju Vienna(Austria) na powierzchni twardej.Muller G. (Lux) gra na każdej nawierzchni dobrze jednak Lorenzi P. (Ita) gra się najlepiej teraz tylko na powierzchni ziemnej.Muller G. będzie chciał się odkuć po przegranej z Michon A. (Fra) była to niespodziewana przegrana.Przegrał w dwóch setach( dwa tiebreak pierwszy 9:11 a drugi 8:10.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Dodig - Pella @ 2,46

Dziwię się czemu nikt nie dodał tego oczywistego typu. Guido ograł już w Indian Wells bardzo pewnie Bogomolova i Berrera, nie oddając seta. Końcówkę ubiegłego sezonu miał znakomitą, wygrał Challanger Tour Finals ogrywając m.in. Bellucciego, Hanescu czy Ungura, teraz widać zwyżkę formy. Chorwata nie cenię zbyt wysoko. Miewa przebłyski dobrej gry, ale jest nieco jakby &#39;toporem ciosany&#39;. Stawiam na młodego Argentyńczyka.

Baghdatis - Brands @ 1,48

Marcos to gracz o klasę lepszy i nie ma się co specjalnie rozwodzić nad tym pojedynkiem. Jeżeli Cypryjczyk zagra na swoim poziomie, to nie widzę szans dla Brandsa na ugranie choćby seta.
 
beb 95

beb

Użytkownik
Gulbis E. - Lopez F.
Kurs: 2.37 @ Bet365

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest Gulbis. Ja jednak uważam, że warto stawiać na Feliciano Lopeza. Gulbis jest zawodnikiem który posiada dobrą technikę i jego miejsce w rankingu nie oddaję dokładnie tego co zawodnik z Łotwy potrafi. U Gulbisa problem występuję w sferze psychicznej, nie zawsze ma swój dzień i nie zawsze wychodzi na kort z pełnym zaangażowaniem. Z jednej strony potrafi wygrać turniej przedzierając się przez kwalifikację a z drugiej strony potrafi przegrać z Przysiężnym który ma czasami problemy z odbiciem piłki. Od przegranej z Berdychem Gulbis ma passę wygranych 10 meczy, a każda passa się kiedyś kończy. Feliciano Lopez jest systematycznym tenisistą w którego zasięgu jest dobrze grający Gulbis. Liczę na to, iż nie będzie to dobry dzień Łotysza.
 
K 10

koziro

Użytkownik
Jestem nowym użytkownikiem. Krótko i na temat bo nie będe się podniecał jak niektórzy:
G. Muller-Lorenzi kurs 1.5. Jak dla Mnie śmiech na sali Muller typowy &quot;hardowiec&quot; spotyka się z typowym &quot;ziemniakiem&quot; Włochem Lorenzim. Lorenzi bez szans przyserwisie Mullera (asy; gra serve Volley) a przy swoim serwisie to może jedynie w Chalengerach w torino straszyć zawodników pokroju Alesio Di Mauro
Troicki-Goffin- 2 kurs 2.5 Forma obydwu tragiczna, lecz Serb to co wyprawia na kortach to śmiech na sali- 1 serwis siatka przy wymianach drętwy jak drewno przegrywa wszystko co się da, kiedyś talent a teraz ......- przeciwnik młody Goffin ostatnio przegrywa ale na hali gdzie nie lubi grac teraz kort otwarty i powinien szybko pozwolić napuszczać wodę pod prysznic swojemu przeciwnikowi w czasie meczu.
Granollers-Nalbandian -2 kurs 1.5. Jak dla mnie kurs śmieszny- forma Marcelka w singlu-śmiech na sali(nie licząc turnieju w Valencii) przegrywa wszystko co się da, a najczesciej w pierwszych rundach występuje w singlu chyba tylko dlatego by porozgrzewać się przed meczami deblowymi w których idzie mu całkiem nieźle. Przeciwnikiem jest Nalbandian którego nie trzeba nikomu przedstawiać, zawodnik niespełniony w świecie Tenisa lecz potrafi pokonać każdego(w tamtym roku ograł tu TSONGE oraz prawie wyeliminował Rafe-wygrał 1 seta oraz przełamał na poczatku drugiego) Dzisiejsza taktyka na Marcelka-Serve Volley z uśmiechem na twarzy a jak będzie szło nie tak to uruchomi swoją największą broń czyli oburęczny BECKHAND którym zagoni Granolersa po korcie tak że M. Lopez będzie płakał na trybunach za swoim przyjacielem. Tyle -nie dziękujcie jak zgarniecie dobre sianko. Pozdrawiam
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
@philips
mysle ze nie doceniasz starego, przyzwoitego dodiga.. ja tu stawiam na 2:0 dla chorwata, doswiadczenie i nawierzchnia po jego stronie, do tego forma przyzwoita
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Thomaz Bellucci - Bernard Tomic - 2 @ 1.30 - Bet365 ✅ 0-2
Kurs złoto. Tomic gra tutaj na swojej ulubionej nawierzchni, do tego jest w całkiem niezłej formie. Brazylijczyk niedość, że gra na najbardziej znienawidzonej nawierzchni przez niego to jeszcze jego forma to jakiś dramat. Koleś ostatnio przegrywa w ATP z przeciętnymi Challengerowcami na własnych śmieciach, czyli clayu. Bellucci preferuje clay, ewentualnie szybką (indoorsy). Tutaj wszystko po stronie Tomica. Od formy, po nawierzchnie, umiejętności, wszystko wskazuje na Australijczyka.

Lleyton Hewitt - Lukas Rosol - 1 @ 1.50 - Bet365 ✅ 2-1

Drugi pewniaczek. Rosołek ostatnio gra słabo a przede wszystkim nie wytrzymuje wymian, 3 piłki maksymalnie wymienia. Rosol to grajek, który ma jeden atut - serwis. Tutaj automatycznie go traci, przy podmuchach wiatru, wolniejszej nawierzchni i niezłym returnie Lleytona. Aby ograć Lleytona trzeba być cierpliwym, a więc przeciwieństwo Czecha. Spotykają się w tym meczu dwa różne style gry, zgoła odmienni gracze. Tutaj wymiany będą padać łupem Hewitta, Rosol nam się szybko podpali i liczę tu na serio gładkie zwycięstwo old No 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Vasek Pospisil - Denis Istomin
3 sety 2,37 William Hill
Po piorunującym przejściu przez kwalifikacje Kanadyjczyka Pospisila, nadszedł czas na pierwsze spotkanie głównego turnieju, w którym zmierzy się z Uzbekiem Denisem Istominem. Pospisil w pierwszych dwóch meczach kwalifikacyjnych zmiótł z kortu po kolei Belga Authoma, a potem dobrze dysponowanego Litwina Berankisa. W pierwszym meczu po trochę ponad godzinie gry stracił zaledwie 3 gemy, tyle samo co we wczorajszym sensacyjnie wygranym meczu z Berankisem (6:1, 6:2) po godzinie gry. Oczywiście faworytem spotkania jest doświadczony Istomin którego bilans meczy w tym roku wynosi 12:6 na jego korzyść. Do ostatnich jego sukcesów można zaliczyć dojście do finału w Memphis, gdzie przegrał z Feliciano Lopezem. Mimo wszystko ze względu na bardzo dobrą grę w ostatnich dwóch meczach Pospisila, stawiam, że będzie to zacięty 3 setowy pojedynek.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Granollers-Pujol vs Nalbandian
Typ: 2 ✅✅✅ 0:2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Stawka 8/10

Argentyńczyk to były zawodnik z topu, a obecnie wraca do formy. Teoretycznie to Hiszpan jest 60 miejsc wyżej w rankingu ATP, ale faworytem buków jest oczywiście doświadczony Nalba. Granollers to średniak i jak większość Latino lepiej wygląda na ziemi.W tym rok Hiszpan na 11 spotkań wygrał 5, ale najwięcej w styczniu w Sydney. Nalbandian na 8 spotkań wygrał 5, więc bilans ma lepszy. H2H na korzyść Argentyńczyka 3:0 i 2 ostatnie spotkanie wygrywał na czysto (co prawda było to w 2010 roku, ale to jednak pokazuje, że Granollers nie ma sposobu na rywala). David do tej pory grał tylko na mączce (finał w Sao Paolo z Nadalem), więc tu rozpoczyna na hardzie i liczę, że wygra szybko i bez większych problemów 2:0 tj niedawno zrobił to Federer.

Poza tym Feliciano Lopez ⛔
2,30
Pinnacle
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Hewitt L. v Rosol L. ✅
1.57 Bwin
Spotkanie według mnie jednostronne - Hewitt musi wygrać z będącym bez formy Czechem. Jednak Hewitt też wspaniale nie gra - jedenaście spotkań z czego siedem zwycięstw (trzy na pokazówce) i cztery porażki. Przegrywał dwa razy z Istominem, Tipsareviciem i Querrey&#39;em. Na hardzie jest nieźle - bilans to 4/2. Lukas Rosol gra według mnie fatalnie. Czternaście spotkań i po siedem porażek i zwycięstw. Z kim wygrywał? Najbardziej znany to Andujar-Alba, który ostatnio zalicza regres formy. Wygrywał w Auckland z noname&#39;ami i potem podobne zwycięstwa. Hewitt uwielbia grać w USA, gdzie publiczność go kocha. Rosol gra słabo tak więc nie widzę innej opcji w tym meczu. Liczę na spokojny mecz i zwycięstwo Australijczyka!
 
S 11

seaars

Użytkownik
Player To Win 2013 BNP Paribas Open?
R. Nadal @ 11.28 Pinnacle

Rafa... Zdecydowanie wraca do gry. Mysle, ze Acapulco bylo odpowiednim sprawdzianem. Z meczu na mecz gral coraz lepiej. W finale nie pozostawil zludzen rodakowi. Przede wszystkim jest glodny zwyciestw. Nawierzchnia na Indian Wells nie nalezy do najszybszych, co oczywiscie jest dodatkowym argumentem. Uwazam ze kurs jest value. Grzechem byloby nie skorzystac. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nieminem - Sijsling @ 2,62 Bet365
Nie rozumiem tego kursu, może spowodowany tym, że Igor ostatnio kreczował? Było to jednak już 2 tyg. temu, więc jeżeli jakiś mini uraz, to na pewno go zaleczył. Wydaje mi się, że gdyby było inaczej, bo nie stawałby na starcie w Indian Wells. Na pewno dużym plusem dla Holendra jest to, że jest on w Stanach już od kilku tygodni. Grał w Memphis i Delray Beach.
Bilans od początku roku może i ujemny, ale forma wg mnie naprawdę niezła. W Rotterdamie w 1r wyeliminował Tsongę - oglądałem ten mecz i muszę przyznać, że Igor zagrał po prostu doskonale i tyle w temacie. Kolejny mecz to wielka wpadka i klęska z Klizanem, której nie byłem i dalej nie jestem w stanie zrozumieć. Czy jednak Sijsling wpadł w jakiś dół? Wątpię. W Memphis na początku pokonał faworyzowanego, zawsze groźnego na hardzie Melzera, zaś potem przegrał po mega wyrównanym meczu z Ciliciem (jedynego bp w 3 setach dał pod koniec 3, w tb poległ do 7). Potem turniej w Delray Beach i krecz z Haasem przy stanie 1-1, ale do tej pory też rozgrywał bardzo solidny mecz, w którym wygrał pierwszy set.
Po drugiej stronie Nieminen - Fin, który z kolei ma dodatni bilans tegoroczny, przegrywa z tymi z którymi ma przegrywać i wygrywa z tymi, z którymi ma wygrywać, ale nie imponuje niczym specjalnym. Ostatnio grał 3 tyg temu w Marsylii, gdzie został zmieciony z kortu przez Gulbisa. Warte uwagi zwycięstwo to chyba tylko z Davydenką.
Obaj zawodnicy dobrze spisują się na hardzie, serwis po stronie Holendra, w wymianach minimalnie chyba lepszy Fin. Obaj powinni być wypoczęci, ale jak pisałem na plus Igora na pewno długa aklimatyzacja w USA.
Dla mnie typowy mecz 50/50, więc taki kurs na Sijslinga warto pobrać.
Jeszcze taka ciekawostka, że Jarko w amerykańskich turniejach na hardzie najczęściej żegna się z zawodami już w 1r.. Nie wiem czy to przypadek, ale może po prostu Finowi nie odpowiada amerykański klimat ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kubot - Paire 1 @ 2,75
Kubot +3,5g @ 1,80

Ja tutaj widzę jakieś szanse jednak dla Kubota, który z góry przez większość jest skazywany na porażkę, co prawda Polak zdecydowanie pod formą, ale przed pucharem Davisa też tak było, a tam zagrał dobre spotkanie. Dziś rywal zdecydowanie lepszy, choć ostatnio po dobrym turnieju w Montpellier już nie idzie dobrze. Poddał mecz z Baghdatisem, następnie przegrał z Dev Varmanem i Lorenzim, oba mecze w 3 setach. Jak widać po tych wynikach jest Francuz do ogrania, a Kubot ma do tego warunki. Niestety dla Polaka nawierzchnia nie należy do najszybszych, aczkolwiek zapewne szybsza niż mączka. Moim zdaniem i tak serwis odegra znaczną rolę, s&amp;v u Kubota było zawsze domeną, potrafi to robić bardzo dobrze. Przyznam szczerze, że nie wgłębiałem się w grę Paire w tym sezonie, lecz kurs 2,75 pobieram, może troszkę też z patriotyzmu, ale Łukasz nie raz nas zaskakiwał i mam nadzieję, że dzisiaj powalczy ????
 
K 10

koziro

Użytkownik
Davydenko-Mathieu -2 kurs 3.5
Witam, jak dla mnie lekka pomyłka buków, wczoraj gdy wystawili kursy byłem wręcz pewny że polecą w gorę a tu niespodzianka i kurs na Paula henriego poszedł w góre niczym temperatura w gorące lato. Spotyka się 2 uznanych tenisistów którzy jednak już sa po 30-stce i najlepsze lata gry mają za sobą. Paul wraca po kontuzji przez którą zmarnował swój świetny talent i idzie mu to całkiem nieźle, zaś z drugiej strony &quot;Mikołaj&quot; którego forma jest największą niewiadomą światowego tenisa, ostatnio coś tam pogrywa, lecz tu nie widzę innego wyniku niż zwycięstwo Paula-szczególnie trzeba wykorzystać kurs który wystawiły buki, jak dla mnie powinno być conajmniej po równo. Jednym słowem liczę na kolejny sprzedany mecz oraz wyrzucanie piłki za piłką przez &quot;łysego&quot; w auty.
H. Zeballos- A. Ramos -2 kurs 1.9
W tym przypadku jednak buki szybko zorientowały się że spotyka się typowy &quot;ziemniak&quot; Zeballos z zawodnikiem uniwersalnym jak na Hiszpana -A. Ramosem. Swój typ kieruje głownie faktem, że w tym roku (nie licząc zdemolowania Zeballosa przez Seppiego w A. Open) zawodnik ten nie rozegrał ani jednego mecz na twardej nawierzchni, czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku (auckland, Doha, Australian Open). Drugą sprawą jest fakt o czym już wspomniałem, że Albert Ramos jest uniwersalnym graczem i posiada więcej atutów min. w postaci serwisu co powinno mu dać zwycięstwo w dzisiejszym meczu.
Oprócz tego proponuje również T. Robredo (Matosewic nigdy mnie nie przekonywał a tymbardziej jego serwis przy którym mam wrażenie że tańczy Break Dance) a także B. Becker który jest po kilku turniejach w Stanach a gra z średniej klasy Ameruykaninem B. Reynoldsem .
No Bet- Giraldo-Berlocq; Sock-Karlowic; Blake-Haase
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Ebden - Kuznetsov 1 Bet-at-home 1.6 ✅
Zacznę od tego, że Ebden bardzo lubi ten turniej. Rok temu był tu w 4 rundzie. W tym roku pewnie przeszedł kwalifikacje i spotka się z zawodnikiem grającym głownie na kortach ziemnych Rosjaninem Kuznetsovem. Gdy pojawia się on na hardzie zazwyczaj przegrywa w pierwszych rundach, więc nie widzę tu szans na niespodzianke.

Tursunov - Petzchner 1 Bet-at-home 1.55 ⛔
Tu spotkają się dwaj doświadczeni gracze. Ja zaufam Tursunovowi, który ostatnimi czasy osiąga świetne wyniki. Był w połfinale w Marsylii i w 3 rundzie w Dubaju eliminując m.in. Tipsarevicia czy Llodre. W obu turniejach ulegał późniejszemu finaliście Berdychowi. Natomiast forma Petzchnera w moim odczuciu dośc słaba. Porażki ostatnimi czasy z Karloviciem czy Haase&#39;em nie napawają optymizmem. Do tego krecz przed dwoma tygodniami w meczu z Lajoviciem. Ostatni raz panowie spotkali się 5 miesięcy temu w Tokyo(Hard). Tam górą był Rosjanin wygrywając 6:1 6:4
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Cieżka oferta dzisiaj, no ale są 3 typy którymi sie zainteresowałem...
Tursonov 1.55 to zdecydowanie najlepiej wyglądające dzisiaj spotkanie. Świetna forma, ostatnio przegrywa tylko z naprawde czołowymi zawodnikami, to może być jego sezon. Korty wolne, nie jest to na reke ani Rosjaninowi, ani Niemcowi ale chyba Tursonov lepiej powinnien sobie radzić, jest po prostu w świetnej formie o Niemcu tego nie można powiedzieć... 7/10
Johnson Steve 1.40 Początkowo szukałem czegoś w stone Andujar, ale to typowy ziemniak, na hardzie w każdym sezonie ma zdecydowanie ujemny bilans. Przyjechał tutaj bo ma taki ranking i chyba nic wiecej nie osiągnie tutaj. O Steve pisałem wiele razy na forum, pokazał sie w zeszłym sezonie, typowy Amerykanin. Dobre warunki fizyczne, mocny serwis, mocny FH, gra płasko szybko. Zagrał fenomenalne spotkanie na AO, gdzie po 5 setach przegrał z Almagr. Pozniej gorsze mecze, wygrany mecz z Karlovicem ale poziom fatalny. Teraz wielki turniej, kort centralny. Steve może się po raz kolejny pokazać, potecjał ma naprawdę spory. To On będzie rozdawał karty, jak będzie trafiał to pewnie nie będzie za dużo gry, nie grać za duzą kase, nie wiem w jakiej jest formie, te spotkanie nam dużo powie. Korty wolne, wiec szansa dla Hiszpana, jednk to Steve będzie miał inicjatywe i jak zagra swój tenis to wygra, a jak nie...5/10
I tak na koniec Lacko 1.40 wygląda niezle, ale ja mu nie ufam. Nie z taki zawodnikami przegrywał. Hiszpan solidny oczywiście najlepiej czuje sie na cegle, ale na szybszych nawierzchnian radzi sobie niezle. Laco na pewo lepszy, na AO fajnie sie pokazał. Tekie mecze omijam w 1r, ciekawy jestem dypozycji Lacko. 3/10
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells
???? Gulbis E. - Tipsarevic J.
Tipsarevic J. ::: 2,26 ::: Pinnacle ::: 5/10

Tak było ostatnio:
Gulbis E. - Harrison C.
Gulbis E. - Rochus O.
Gulbis E. - Lopez F.
Kurs delikatnie przesadzony, bo przecież Serb to ścisła czołówka ATP, gracz z rankingu Top 10, może i jego forma w tym sezonie nie jest najwyższych lotów to na pewno na tym turnieju Tipsarevic zagra na swoje 100%. Gulbis ciągnie tą swoją wspaniałą serię zwycięstw, ale przyjdzie w końcu taki moment, że nie da rady zwyciężyć. To będzie jego czwarte spotkanie które będzie rozgrywał co 24 godziny. Dziś liczę na jego słabszy dzień.

Wynik: 6:2 6:0 ⛔
???? Tomic B. - Gasquet R.
Gasquet R. ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 5/10

To jest mój osobisty bet dnia! Francuz rozgrywa dobry sezon w tym roku, widziałem go parę razy i naprawdę solidnie się prezentuje. W Marsylii co prawda przegrał z Mullerem, ale ja na ten mecz przymykam oko bo tam Richard prowadził w trzecim secie 5:3 30:0 i ostatecznie przegrał mecz.
Tomic to talent, ale ten talent nie może wypalić. Na Australijskiej ziemi Bernard jeszcze sobie jakoś dobrze radzi, ale poza jego kontynentem już tak dobrze nie gra. Tutaj ograł w pierwszej rundzie Bellucciego, ale w porównaniu z Gasquetem to żadny rywal. Do tego młodzieniec Tomic ma swoje humory na korcie i nie jest on stabilnym graczem. H2H 0:1 z 2012 roku na turnieju w Bangkoku. Spodziewałem się przy tym typie kursów na Francuza w granicach 1,20-1,40. Gasquet w mojej opinii pod wieloma względami jest lepszym graczem niż jego rywal.

Wynik: (1)6:7 2:6 ✅
???? Paire B. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 5/10

Taki kurs biorę z pocałowaniem ręki! H2H 0:2 i dwa razy wygrał Niemiec w 2012 roku, w tym raz na US Open w 5 setach. Paire w pierwszej rundzie męczył się okropnie z Łukaszem Kubotem, a łamali się niczym na poziomie WTA, mieliśmy 14 przełamań! Kohlschreiber w tym sezonie stał się naprawdę solidnym graczem, ale przy tym typie jest jedna niewiadoma, otóż Niemiec na David Cupie skreczował z Carolsem Berlocqu i teraz nie wiadomo jak w Indian Wells będzie się prezentował. Co nie zmienia faktu, że przy ewentualnym korzystnym zdrowiu Niemca to w tym meczu Paire nie powinien mieć zbyt wiele do powiedzenia.

Wynik: 6:4 6:2 ⛔
???? Goffin D. - Mayer F.
Mayer F. ::: 2,15 ::: Pinnacle ::: 5/10

Mecz z cyklu 50 na 50. Goffin co prawda ograł w pierwszym meczu Troickiego, ale to o niczym nie świadczy. Polecam grać na Mayera który jest bardziej doświadczony i potrafi grać na kortach typu HARD.

Wynik: 4:6 2:6 ✅
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Shakal nie wiem czy wiesz ale wszystkie mecze będą rozgrywane jutro.

Sock v Karlovic 1 @2

Fajny kurs. Karlovic w tym roku słaby, tutaj udało mu się przejść kwale. Nie wiem jak Levine mógł zagrać taką kaszankę, Karlo przy jego serwisie robił co chciał. Nie wierzę, że nagle złapał formę. Sock młody gniewny, trochę chimeryczny no ale w końcu ma 20 lat. Ostatnio wtopił wygrany mecz z Berankisem. Nie dawno ograł Raonicia, dziś zmierzy się z dużo gorsją wersją. Jak dla mnie kurs za duży i warto pograć na Jacka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom