>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 08-18.03.2012

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nie zdziwię się jak dostanie LL szczególnie że był #1 a wycofał się z tego co wiem youzhny ????
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
nie zdziwię się jak dostanie LL szczególnie że był #1 a wycofał się z tego co wiem youzhny ????
W miejsce Miszy jeszcze przed losowaniem wszedł Bachinger.
Już po losowaniu wycofał się Ferrero i to w jego miejsce wejdzie LL.

edit Ted // chyba że tak ???? nie sprawdzałem dokładnie
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ivo Karlovic vs Łukasz Kubot
Typ: Ivo Karlovic 1.65 Betsafe

42 w rankingu, bardziej doświadczony oraz z większymi sukcesami Chorwat, Ivo Karlovic zagra z 52 w rankingu, naszym Łukaszem Kubotem, którego bardzo dobrze znamy i wiemy na co go stać. Karlovic to przede wszystkim, a w zasadzie to tylko serwis, po którym zdobywa multum asów. Łukasz Kubot niższy o 18cm, a co za tym idzie być może bardziej zwinniejszy. O tym meczu nie ma co dużo pisać, obaj grają serve &amp; volley (jak ktoś nie wie co to znaczy to jest to serwis, schodzenie od razu do siatki i albo się uda albo się nie uda). Albo nadzieje się na dobry return i przeciwnik zdobędzie punkt, albo return będzie kiepski i gracz pod siatką skończy BH lub FH. Chorwat bilans na hardzie 154/116, Polak 113/78. Karlović startował tutaj trzy razy i NIGDY nie odpadał w pierwszej rundzie, a rok temu doszedł tutaj aż do ćwierćfinału. Łukasz dwa razy nie przeszedł kwalifikacji i raz doszedł do drugiej rundy. Po takim kursie można próbować.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ivo Karlovic vs Łukasz Kubot​
Typ: Ivo Karlovic 1.65 Betsafe​
42 w rankingu, bardziej doświadczony oraz z większymi sukcesami Chorwat, Ivo Karlovic zagra z 52 w rankingu, naszym Łukaszem Kubotem, którego bardzo dobrze znamy i wiemy na co go stać. Karlovic to przede wszystkim, a w zasadzie to tylko serwis, po którym zdobywa multum asów. Łukasz Kubot niższy o 18cm, a co za tym idzie być może bardziej zwinniejszy. O tym meczu nie ma co dużo pisać, obaj grają serve &amp; volley (jak ktoś nie wie co to znaczy to jest to serwis, schodzenie od razu do siatki i albo się uda albo się nie uda). Albo nadzieje się na dobry return i przeciwnik zdobędzie punkt, albo return będzie kiepski i gracz pod siatką skończy BH lub FH. Chorwat bilans na hardzie 154/116, Polak 113/78. Karlović startował tutaj trzy razy i NIGDY nie odpadał w pierwszej rundzie, a rok temu doszedł tutaj aż do ćwierćfinału. Łukasz dwa razy nie przeszedł kwalifikacji i raz doszedł do drugiej rundy. Po takim kursie można próbować.​
&quot;Po takim kursie&quot; - żartujesz? Przecież drewno nie wygrało z Łukaszem jeszcze seta, ostatnio dostało łomot od Matosevicia. Łukasz w tym sezonie gra powyżej przyzwoitości i jeżeli nie zacznie masowo popełniać DF to przy jego bardzo dobrym returnie ma spore szanse, by pokonać Chorwata po raz trzeci w karierze.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
&quot;Po takim kursie&quot; - żartujesz?
Nie, jestem bardzo poważnym człowiekiem.
Przecież drewno nie wygrało z Łukaszem jeszcze seta
Najwyższy czas na zmiane. Nic nie trwa w nieskończoność.
ostatnio dostało łomot od Matosevicia
Jak się później okazało finalisty turniejowego.
Łukasz w tym sezonie gra powyżej przyzwoitości
Stwierdziłeś to po ? Po wygranej ze schorowanym Dolgopolovem czy może po wygranej z Petzschnerem ?
i jeżeli nie zacznie masowo popełniać DF
cieszy mnie fakt, iż tego nie pominąłeś.
przy jego bardzo dobrym returnie ma spore szanse
owszem, ma całkiem przyzwoity return, ale zważ na to, żę Karlovicia wcale nie łatwo returnować
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cytat:
Napisał midel -&gt;

Łukasz w tym sezonie gra powyżej przyzwoitości
Stwierdziłeś to po ? Po wygranej ze schorowanym Dolgopolovem czy może po wygranej z Petzschnerem ?
Łukasz w tych meczach grał naprawdę dobrze. Co z tego, że Dolgo był schorowany jak to tylko nieoficjalne informacje, a poza tym i tak mógł wygrać lub się poddać. Kubot nie zagrał słabo w tych obu meczach i myślę, że dziś powinien wygrać, a kurs 2,53 mnie zadowala ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Lorenzi - Ginepri +1,5 1,72

Buki bardzo ciekawie oszacowały kursy. Stary dobry Ginepri zdecydowanym faworytem, ciekawe. Amerykanin zaliczył jeden udany turniej w tym sezonie, finał challangera w Honolulu. Pokonał tam kilku uznanych zawodników, mimo wielu kontuzji i swoich lat na pewno trzyma pewien poziom, gra rzadko wiadomo w jego wieku, tutaj dostał dziką kartę, pewnie długo się szykował, dostał kwalifikanta. Moim zdaniem to 50 na 50, korty jak co roku bardzo wolne, to zdecydowanie sprzyja Włochowi, który rozegrał już tutaj dwa mecze, duży plus. Na pewno to nie będzie mecz do jej braki, nie ma opcji aby Robby zdominował tutaj Włocha, szykuje się wyrownany mecz dwóch doświadczonych zawodników, ja biorę handi po świetnym kursie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Najwyższy czas na zmiane. Nic nie trwa w nieskończoność.
O jej, ależ Ty źle rozumiesz te słowa.
Czemu Nieminen nie może wygrać z Federerem? Albo przykład nie z samej góry:
Czemu Benneteau ma kompleks Nieminena i nie może z nim wygrać?
Co, jest za mało skoncentrowany, popełnia za dużo błędów, ew. nie ma formy? Jasne ze nie. Po prostu każdy tenisista gra inaczej od drugiego i jeden znajdzie sposób na drugiego, drugi na trzeciego i tak dalej.
Łukasz może nie jest mistrzem techniki, ale w meczach z Ivo pomaga mu siła. Siła uderzenia. Zresztą - Kubot pokazał w meczu z Ferrerem ze technika nie kuleje, dobre skróty, bardzo precyzyjne slajsy i mało własnych błędów.
Kubot gra dużo akcji s&amp;v - chociaż w ostatnim turnieju w USA grał bardzo dużo z głębi kortu, a mało znanych nam akcji. Ivo to nie jest mistrz mijania, pewnie ze względu na wzrost. Polak ma mocne uderzenia, może nie precyzyjne (czyt. idealnie po rogach) ale dobrze one spychają do defensywy. Do tego Karlovic się kompletnie nie nadaje.
Chorwat prócz serwisu niczym nie postraszy Łukasza. Jest tylko faworytem w ewentualnym TB, bo on jak i Isner są w nich arcymistrzami. Jednak im dłuższy mecz tym lepiej dla naszego.
i co ważne - jak będzie siedział Karlovicowi serwis? w meczu z MM (Marinko Mato) dał się przełamać chyba 3-4 :!: razy. Fred zaciskał pięść po jednym przełamaniu więc wniosek nasuwa się sam.
Nie zagram Polaka bo mam już dubla z LE, ale ostrzegałbym mocno ku grze przeciwko niemu.
Wielu pewnie ma nadzieje ze Kubot nie złamie Karlovica a ten może przy odrobinie szczęścia przełamie Łukasza. SAMYM SERWISEM SIĘ MECZU NIE WYGRA.
Wiem po sobie! Ponieważ z takim przekonaniem podchodziłem do meczu m.in. Isner - Melzer. Dostałem wtedy po prostu kopa w ryj, bo inaczej się tego nazwać nie da.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Przecież Gil dostał miejsce w turnieju głownym
to nie zmienia faktu, że wielu na niego postawiło w tym pojedynku i wtopiło;)
a co do pojedynku Karlovica z Kubotem przychylam się do zdania usera Agent00typer; chcę dodać, że kubot może i wygrywał z Chorwatem 2 razy, ale były to pojedynki na trawie i cegle, podczas gdy Ivo jest specjalistą od tenisa na hardzie i tutaj osiąga najlepsze wyniki ????
Karlovic - Kubot [email protected] Betsson
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Kubot z nikim konkretnym nie wygrał od dłuższego czasu, z samymi ogórami, więc wątpię, czy pogra coś z Karloviciem.
Dolgopolova nie liczę, bo choroba.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wniosek ostatni można wyciągnąć taki, że Ivo nie może przytrafić się znowu tak żałosna dyspozycja serwisowa jak z MM.
Łukasz - Ivo Karlovic over 23,5 @1,80
 
K 7

krem_do_stop-

Użytkownik
co myślicie o pojedynku Andreasa Seppiego z Olivierem Rochusem?
Kurs na Seppiego w granicach 1,6. Obecnie lepiej dysponowany jest Seppi, a Rochusowi gra z nim nie leży co prawdopodobnie jest winą warunków fizycznych. Co sądzicie?
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
No to zaczyna sie wielka impreza najlepsze postacie tego turnieju maja dzisiaj wolne z racji rozstawienia spojrzmy jak to wyglada widzac drabinke turniejową. Na poczatek spotkanie Golubeva z Riki De Voestem. Obydwaj zawodnicy przeszli kwalifikacje i mysle ze Rosjanin pokazal ze jest w lepszej formie aktualnie ma atut dobrego serwisu w 2 setach pokonal Phau dla mnie faworyt tego meczu. Inna para patrze dwóch Niemców ale nad tym mecze nie bede sie rozchodzil stawiam na miazge Philipa spokojnie 2:0 powinien ugrac bo wymieniac roznic nie trzeba - duzo ich dzieli. Holender Robin Haase trafia na Hiszpana Andujara ktory pokazywal sie ostatnimi czasy jednak na cegle i powrot na kort hardowy moze sie okazac dla niego zgubny. Jessie Levine dostal dzika karte od organizatorow, ufaja mu ze podola ale czeka go nie latwy mecz z przebijakiem, mam wrazenie ze Jessi uciuła mecz 2:1. Niefortunne zderzenie Smyczka z Querreyem ale to jest wlasnie zabawa z losowaniem nigdy nie wiadomo co los pokaze, tutaj dal rodaka ktory lubi wyjatkowo grac u siebie dla mnie 50 - 50 NOBET. Giraldo zagra z gospodarzem Jackiem Sockiem i pomimo dzikiej karty dla Socka nie daje mu wiekszych szans seta zawsze mozna urwac ale wydaje mi sie ze mecz pod dyktando Santiago. Nasz zawodnik zmierzy sie z tytanem serwisowym. Osobiscie nie gram tego meczu, ciezko o faworyta bardzo duzo zalezy od dyspozycji serwisowej i skutecznosci 1st points won %. Ivo ma wysoki wskaznik jesli go utrzyma w tym meczu to Łukasz bez wiekszej formy nie da rady jednak nie raz sie przekonalem aby przeciw polakowi nei stawiac bo chlopak ma podrazniona ambicje (wyniki osiagac zaczal zdecydowanie za pozno) wiec moze zaskoczyc duzo zalezy od formy Karlovica ktorego nie widzialem jakis czas kto wie co szykuje ???? . W meczu Stakhovskiego z Bogomolovem buki wystawily wysokie kursy na Sergieja dla mnie on jest mocnym faworytem tego meczu niestety w wypadku wygranej wpada na Berdycha juz w 2 rundzie wiec zlapie spinke na pierwszy mecz (tradycyjne wygladanie w przyszlosc) zaryzykuje ze nie straci seta. Cipolla zagra z Harrrisonem, mlodym wyjatkowo utalentowanym chlopakiem z USA posiadajacym dobry serwis bardzo zwinny szybki stawiam na niego w tym meczu gdyz Cipolla cos nie wyraznie wyglada a na ATP trzeba maksa grac w kazdy momencie a on chyba nie jest dobrze przygotowany do tego turnieju. Lorenzi ostatnio sporo meczow wygrywa jest w sztosie natomiast naprzeciw tym razem weteran Ginepri. Amerykanin kolejny posiada fajny styl gry mily dla oka ma ciekawe pomysly na gre ale moze fizycznie nie wytrzymac tego meczu ale moze rownoznacznie skonczyc go w 2 setach dla mnie sprawa otwarta. Stebe ze Sweetingiem powinni stoczyc dobry mecz i biorac pod uwage niestabilnosc Ryana kto wie... Stebe nie moze zostac olany ma argumenty w reku pytanie czy beda one skuteczne w tym meczu dla mnie NOBET. Matosevic zagra z Bemelmansem ktory pokonal Gila. Prawie Australijczyk jest faworytem i dla mnie to najlepszy zawodnik z kwalifikacji mysle ze od przyszlego sezonu bedzie czesciej gral w glownych turniejach bez eliminacji, poki co zaczyna zabawe na wysokim poziomie i widac ze daje rade. O Nikolayu nie ma co mowic ten gosciu tenisowo dla mnie nie istnieje kto wierzy inaczej niech zmieni myslenie ???? . Ciekawy mecz zapowiada sie miedzy Francuzem LLodra a Łotyszem Gulbisem. Obaj ofensywni playerzy, Gulbis jak zawsze nie moze wciaz sie odnalezc, Llodra gra rowno ma jeden z najelpszych serwisow deblowych i korzysta z niego w singlu (a on troszke sie rozni) przez co potrafi dodatkowo zaskoczyc w tym uderzeniu pomijajac fakt ze podobaja mi sie wypady do siatki doswiadczonego i jendego z lepszych deblistow (jak ja to nazywam deblista singlowy). Mysle ze wygra nawet 2:0. Odradzam granie na Tomica, jego przeciwnik to super serwisant pokazal to chocby z Federerem grajac 2 na 3 sety w tiebreaku (a to zawodnik jeden z najlepiej returnujacych mowa o Rogerze). Gra silny tenis i uwazalbym na niepewnego i nieogranego Tomica. Baghdatis gra w kratke Chardy ma solidny sredni poziom czasami wskakuje na wyzyny dla mnie zapowiada sie dobry mecz w dwie strony... poki co na szybko to na tyle zmykam teraz ja potrenowac do Roland Garrosa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Ivo Karlovic - Łukasz Kubot 2 2,5 (5dimes) - 5/10j ✅

Widzę tutaj value po stronie Łukasza, który potrafi grać z zawodnikami posiadającymi bardzo mocny i groźny serwis. Return to jedno z najlepszych zagrań Polaka, przekonał się o tym Karlovic podczas ubiegłorocznego Wimbledonu, gdzie nie ugrał z Kubotem nawet seta.
Obaj są w dość przeciętnej formie, może z minimalnym wskazaniem na Chorwata. Tak czy inaczej ciężko prorokować co wydarzy się w tym spotkaniu. Kurs 2,5 jak najbardziej do grania na Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 0

gzj

Użytkownik
co myślicie o pojedynku Andreasa Seppiego z Olivierem Rochusem?
Kurs na Seppiego w granicach 1,6. Obecnie lepiej dysponowany jest Seppi, a Rochusowi gra z nim nie leży co prawdopodobnie jest winą warunków fizycznych. Co sądzicie?
Gdzie jest lepiej dysponowany? Ogólnie w tym sezonie ma lepszy bilans czy tylko na hardzie? Podpowiem-ani tutaj ani tutaj. Poza tym hard nie jest jego ulubioną nawierzchnią. Z drugiej strony Rochus w ogóle nie błyszczy i podobna sytuacja czyli NO BET.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ivo Karlović - Łukasz Kubot
Typ: Kubot
Kurs: 2,66
Bukmacher: Pinnacle

Dziś zaczynamy pierwszą rundę Indian Wells 2012 od meczu Polaka z Chorwatem. Bukmacherzy faworyzują ewidentnie Karlovicia, ale Ivo nie jest jakoś w formie. Co prawda gra przede wszystkim serwisem, ale Kubot już udowodnił to nie raz, że potrafi dobrze returnować i radzi sobie dobrze z takimi rywalami. Mógł się o tym przekonać Ivo na Wimledonie rok temu, kiedy przegrał 3-0. Liczę w końcu na całkowite przebudzenie się Polaka i mam nadzieję, że powalczy z starszakiem. Ivo od Davis Cup grał jeden mecz i przegrał go z Matoseviciem, a Kubot jak przegrał to z Ferrerem. Zobaczymy jak to dziś będzie, jak Kubot wygra swój mecz, to później będzie jeszcze jeden typ. Pozdrawiam!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Nie rozumiem kompletnie kursów na Socka, ponad 4, to żart? Młody potrafi grać, na dodatek u siebie, zepnie się na pewno. Stres z pewnością też będzie, ale myślę, że może pokonać Giraldo, który jak na razie grywał na mączce, prócz AO. Myślę, że będzie wyrównanie, a obok takiego pięknego kursu nie przejdę bez postawienia na Amerykanina.
Sock @4,46 Pinnacle
 
G 0

gzj

Użytkownik
Mecz meczowi nie równo to raz a dwa to, Karlovic dzisiaj zdecydowanie jak dla mnie. Piszesz, że nie jest jakoś w formie? Zdecydowanie lepsza od naszego rodaka. Kolejna rzecz to nawierzchnia, Kubot woli zdecydowanie ziemie. Karlovic dzisiaj bierze ten mecz choćby po TB.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mecz meczowi nie równo to raz a dwa to, Karlovic dzisiaj zdecydowanie jak dla mnie. Piszesz, że nie jest jakoś w formie? Zdecydowanie lepsza od naszego rodaka. Kolejna rzecz to nawierzchnia, Kubot woli zdecydowanie ziemie. Karlovic dzisiaj bierze ten mecz choćby po TB.
Skoro tak to czemu uważasz, że zdecydowanie Ivo,a potem piszesz, że ledwo po TB??

Jak dla mnie mecz bardziej wyrównany, ale przy szansach równych koło 50/50 trzeba brać wyższy kurs. 2,66 dla mnie to spora promocja i opłaca się to pograć... Ivo jest już coraz starszy, więc czemu nie Kubot miałby wygrać na przykład tego TB, jak tam jest loteria..?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom