>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells - 09.03-19.03.2017

Status
Zamknięty.
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Nie gloryfikował bym tak Cilica. W ten sezon wszedł mocno średnio. Czekam kiedy się przebudzi ale myślę że nie nastąpi to z Fritzem. Fritza oglądałem w poprzednim roku i jego gra przypadła mi do gustu. Jak na takiego młodziaka moim zdaniem ma zadatki na drugiego Socka. Choć przed nim jeszcze długa droga jeżeli mądrze poprowadzi swoją karierę i będzie odpowiednio trenowany ma szansę być topowym graczem.Myślę że seta w tym meczu śmiało może urwać
Też mi przypadła gra Fritza w tamtym roku do gustu a później to było dno! Więc skończ pie.. a oglądaj na bieżąco.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Też mi przypadła gra Fritza w tamtym roku do gustu a później to było dno! Więc skończ pie.. a oglądaj na bieżąco.
Weź się ogarnij. Twój Cilic z Coricem na twardych się męczy, z Jerzym również , dostaje od Kovalika i mówię jakbyś nie zauważył właśnie o bieżącym roku a nie poprzednim!!!
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Weź się ogarnij. Twój Cilic z Coricem na twardych się męczy, z Jerzym również , dostaje od Kovalika i mówię jakbyś nie zauważył właśnie o bieżącym roku a nie poprzednim!!!
Ale to jest ciągle Cilic szukający formy a Fritz też chyba turniejów nie wygrywa
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Ale to jest ciągle Cilic szukający formy a Fritz też chyba turniejów nie wygrywa
Więc dlatego ja podaję typ bezpiecznie na jednego seta dla Fritza a nie na zwycięstwo w meczu więc wcale nie twierdzę że Amerykanin to wygra. Tu chyba możemy uznać że nasze stanowiska się zbliżyły i zakończyć dyskusje? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dzisiaj już na faworytów i jedną sensację ;)
Goffin ✅ &amp; Berdych ⛔ &amp; Wawrinka ✅ @ 2,0 Bet365 ⛔
Goffin 7-6 6-3
Wawrinka 7-5 6-4
Berdych 6-1 5-2...6-1 6-7 4-6 brak słów...

Trzy starcia, które mają wyraźnych faworytów.
Na początek Goffin - gra z Ramosem, który rozgrywa całkiem niezły sezon. Hiszpan pokazał na kortach, że zwyżka formy jest, zanotował przyzwoite wyniki w Ameryce Południowej na clayu i teraz czas na hard. Nie przekonuje mnie tutaj - mecz z Dzumhurem do zapomnienia, bo i Bośniak nie prezentuje niczego wielkiego a pomimo to męczony. Goffin miał swoje problemy, ale z całkiem solidnym Khachanovem (zresztą pierwsze mecze czasem są takie rozpoznawcze, wiec tu usprawiedliwiam trochę zarówno Goffina jak i Ramosa) - w tamtym roku Goffin osiągnął tutaj rewelacyjny wynik (półfinał), w poprzednich turniejach w tym roku odpadał ze zwycięzcami (Tsongą czy też Querrey&#39;em). Myślę, że ten mecz także będzie łupem Belga. Ma więcej do zaoferowania z głębi kortu, Ramos zapewne będzie utrzymywał piłkę w grze, ale nawet w trzysetowym pojedynku (do którego może dojść - nawet tego nie wykluczam) typowałbym Goffina.
Wawrinka gra z Kohlschreiberem, który zapewne przegrałby już z Dolgpolovem. Kohli miewa bardzo dobre mecze, potrafi czasami imponować, ale ostatnio brakuje mu w końcowym rozrachunku wyników. Co z tego, że psuje krew faworytom skoro ostatecznie przegrywa? Wawrinka i turniej rangi ATP 1000...Można ryzykować? Chyba tak. Stan na innych kortach często odwala i jako faworyt jest niewarty centa, ale tutaj można chyba mu zaufać. Dodam, że nigdy nie osiągnął w Indian Wells niczego wybitnego i w sumie to chyba jeden mankament tego typu, bo jak nie ma motywacji to często pojawia się też ,,olewactwo&#39;&#39;.
Całość kończy (właściwie to rozpoczyna) Berdych. Bezpłciowy z czołówką Tomas gra z Nishioką i nie widzę tu zbytnio warunków dla Japończyka. Ten zagrał fajny turniej w Acapulco, owszem odprawił tu dziadka Karlovica, ale w ogólnym rozrachunku ma mało do zaoferowania. Berdych potrafi puszczać sety i dlatego uważałbym na 2-0 dla Czecha, ale jeżeli będzie w dobrej dyspozycji serwisowej to z łatwością powinien odprawić kwalifikanta, który nie ma ani mocnego podania ani też mocnych uderzeń końcowych.
Lajovic - Pospisil @ Lajovic wygra @ 2,37 Be365 ✅
Lajovic 6-7 6-3 7-5
A tutaj już poszukiwanie niespodzianki. Całość opiera się na prostych faktach - po wygranej z faworytem zawodnik często nie potrafi utrzymać presji jako faworyt (a Pospisil jakoś do demonów psychiki nie zalicza się). Poza tym Lajovic chyba złapał odpowiedni rytm - przez długi okres czasu nie prezentował niczego szczególnego, ale w Indian Wells prezentuje się bardzo dobrze.
Co można powiedzieć jeszcze? Obaj kwalifikanci, obaj przeszli przez swoje zapory z lepszym lub gorszym skutkiem. Wiele osób zasugeruje się zwycięstwem nad Murray&#39;em, ale obserwując grę Pospisila w tym spotkaniu myślę, że jego rywal drugi raz się na to nie nabierze. Nie ukrywam też, że Lajovic grał z Lopezem, który też lubi sobie pochodzić do siatki i jakoś wygrał (po trudnym starciu, ale był górą). Kursy są podobne, przeciwnik raczej ze stylem gry będzie także podobny. Trzeba zatem spróbować ;) .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
M. Zverev (+3,5g) - Thiem ::: 1 ⛔
BetOnline @1,89
Mój ulubiony bet na dzisiaj. Linia się mocno przesuwa w stronę Miszy i zachęcam do grania razem z tym trendem.
Thiem pokazuje ostatnio niepokojące gesty. Przegrywa ze średniakami, na korcie ma negatywną mowę ciała. Początek sezonu trochę olał. Na mączce jego styl gry i umiejętności są niesamowite, stąd wygrana w Rio. W IW nie miał jeszcze sprawdzianu bo grał z koszmarnym Chardym.
Zverev z kolei bardzo dobrze zaczyna ten sezon i świetna druga połowa zeszłego sezonu. Pokonał kilku graczu z topu i kilku groźnych wschodzących zawodników.
Myślę, że jego styl gry, który skraca wymiany nie będzie leżał Thiemowi, który lubi trzymać piłkę w korcie. Wydaję mi się, że handi na poziomie 3,5 to solidna zaliczka w tym starciu i przy takim kursie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 02:00
Spotkanie: Pablo Cuevas - Fabio Fognini
Typ: 1
Kurs: 2,08
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Każdy, kto chociaż trochę interesuje się tenisem i śledzi mecze oraz wyniki wie jakim typem gracza jest Fognini. Fabio to taki zawodnik, który z lepszymi graczami spina się, koncentruje i gra dobre spotkania a z teoretycznie słabszymi, gdy to on jest faworytem pojedynku często zdarzają mu się wpadki. Właśnie na tę zależność tutaj liczę, bo w poprzedniej rundzie Fabio wyeliminował Tsongę wygrywając 2-1 w setach czyli gracza, który w tym pojedynku był zdecydowanym faworytem. Teraz zatem liczę, że znów ta psychika Włocha da o sobie znać i po wyeliminowaniu dużo lepszego zawodnika dzisiaj się zagotuje i przegra pojedynek. Cuevas to przede wszystkim typowy ceglak i to na mączce gra się mu najlepiej i osiąga najlepsze wyniki. W tym spotkaniu Fognini jest faworytem i to niezaprzeczalny fakt ale Fabio to Fabio ???? gracz bardzo nieobliczalny i liczę, że dzisiaj po raz kolejny już w swej karierze po wyeliminowaniu gracza faworyzowanego w poprzedniej rundzie w tej następnej odpadnie będąc samemu faworytem. Ileż to było takich własnie turniejów i meczy z udziałem Włocha, kiedy tak właśnie się działo. Dzisiaj znowu na to liczę w tym spotkaniu i stawiam na Cuevasa. Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki to póki co na nawierzchni twardej jest 2-0 dla Fogniniego ale kto wie co dzisiaj Włochowi znowu strzeli do głowy ;)

✅ 2-0 (6-1 , 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maxti 234

maxti

Użytkownik
Isner-Monfils czyli mecz bez wyraźnego faworyta, Amerykanin na własnym podwórku będzie chciał zajść dalej niż 1/16 a ostatni mecz pokazał że serwis to wciąż jego najmocniejsza strona i nie dał przeciwnikowi ani jednego brejka a mimio to w obydwu setach doszło do tie breka, Gael wyeliminował Kinga, z problemami.. bo potrzebował na to 3 seta, dziś tez widzę tu 3 sety ale zagram bezpiecznie i polecam:

Isner - Monfils over 21.5 gema @1.25⛔⛔ Unibet

Nishikori potrafi się skupić na wielkich turniejach i w Indian Wells może zajść wysoko, drabinka zdecydowanie mu w tym pomaga a kolejnym jego rywalem jest Muller-dobry serwis o czym przekonał się Vesely, ale japoniec to inna półka, 5 w rankingu ATP z takimimi panami radzi sobie dobrze, H2H 2:0 dla Keia nie powinno być niespodzianki w takim meczu i licze na 2:0

Nishikori K. @1.25 Unibet
 
choke 116

choke

Użytkownik
Czekałem na kursy na mecz Monfils - Thiem i się nie zawiodłem. Według mnie faworytem tego spotkania jest Austriak. Na początek H2H pomiędzy nimi jest na korzyść Dominica, który nie przegrał jeszcze meczu z Gaelem. Dwa zwycięstwa zaliczył odpowiednio w 2015 roku na mączce w Umag i pod koniec ubiegłego roku w hali w Londynie. Thiem to jest bardzo utalentowany zawodnik, uwielbiam oglądać jego grę. Ten rok zaczął bardzo powoli, notował przeciętne rezultaty, mimo to jedyną większą wpadką była porażka z Basiashvilim w mało znaczącym turnieju w Sofii. Potem przegrał jeszcze na bardzo szybkiej nawierzchni z Herbertem, który zagrał wtedy mecz, którego już nigdy nie powtórzy. Ale od tego momentu Thiem wszedł na swój najlepszy poziom. Dziewięć zwycięstw i tylko jedna porażka z Amerykaninem Querreyem. Bardzo dobrze zaczął turniej Indian Wells. Bez problemu odprawił Chardyego i zawsze groźnego Zvereva. Dominic ma wszystko co potrzeba do pokonania Monfilsa - dobry, topspinowy serwis, bardzo mocne uderzenia z forehandu i backhandu, znakomitą grę defensywną i co pokazał z Miszą - całkiem przyzwoity return. Sprzyja mu stosunkowo wolna nawierzchnia i to, że piłka po uderzeniach odbija się wysoko, przez co może rozstawiać rywali swoim bardzo nieprzyjemnym top spinem.

Jego rywal - Monfils, ograł dzisiaj beznadziejnego Isnera, który praktycznie sam się łamał przy swoim serwisie. Tylko, że problem z Francuzem jest taki, że ostatnio złapała go jakaś choroba, nie jest w pełni sił. Po dłuższych wymianach często stał zmęczony i próbował łapać oddech. Z Austriakiem czeka go wiele bardzo długich akcji i to może być potężny problem dla Monfilsa. Dodatkowo nigdy nie szło mu zbyt dobrze w Indian Wells, tylko raz doszedł dalej niż do 3 rundy. Tutaj w R16 czeka na niego ambitny Thiem, który kryzys ma już dawno za sobą i według mnie to będzie koniec turnieju dla Gaela. Jeśli jego stan zdrowia się nie polepszy to przewiduję gładkie zwycięstwo Dominica.

Gael Monfils - Dominic Thiem @1.9 Bet365✅
Dominic Thiem 2-0 @3 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Czekałem na kursy na mecz Monfils - Thiem i się nie zawiodłem. Według mnie faworytem tego spotkania jest Austriak. Na początek H2H pomiędzy nimi jest na korzyść Dominica, który nie przegrał jeszcze meczu z Gaelem. Dwa zwycięstwa zaliczył odpowiednio w 2015 roku na mączce w Umag i pod koniec ubiegłego roku w hali w Londynie. Thiem to jest bardzo utalentowany zawodnik, uwielbiam oglądać jego grę. Ten rok zaczął bardzo powoli, notował przeciętne rezultaty, mimo to jedyną większą wpadką była porażka z Basiashvilim w mało znaczącym turnieju w Sofii. Potem przegrał jeszcze na bardzo szybkiej nawierzchni z Herbertem, który zagrał wtedy mecz, którego już nigdy nie powtórzy. Ale od tego momentu Thiem wszedł na swój najlepszy poziom. Dziewięć zwycięstw i tylko jedna porażka z Amerykaninem Querreyem. Bardzo dobrze zaczął turniej Indian Wells. Bez problemu odprawił Chardyego i zawsze groźnego Zvereva. Dominic ma wszystko co potrzeba do pokonania Monfilsa - dobry, topspinowy serwis, bardzo mocne uderzenia z forehandu i backhandu, znakomitą grę defensywną i co pokazał z Miszą - całkiem przyzwoity return. Sprzyja mu stosunkowo wolna nawierzchnia i to, że piłka po uderzeniach odbija się wysoko, przez co może rozstawiać rywali swoim bardzo nieprzyjemnym top spinem.
Jego rywal - Monfils, ograł dzisiaj beznadziejnego Isnera, który praktycznie sam się łamał przy swoim serwisie. Tylko, że problem z Francuzem jest taki, że ostatnio złapała go jakaś choroba, nie jest w pełni sił. Po dłuższych wymianach często stał zmęczony i próbował łapać oddech. Z Austriakiem czeka go wiele bardzo długich akcji i to może być potężny problem dla Monfilsa. Dodatkowo nigdy nie szło mu zbyt dobrze w Indian Wells, tylko raz doszedł dalej niż do 3 rundy. Tutaj w R16 czeka na niego ambitny Thiem, który kryzys ma już dawno za sobą i według mnie to będzie koniec turnieju dla Gaela. Jeśli jego stan zdrowia się nie polepszy to przewiduję gładkie zwycięstwo Dominica.
Gael Monfils - Dominic Thiem @1.9 Bet365
Dominic Thiem 2-0 @3 Bet365
Tego meczu nie oglądałem, ale poprzedni już tak i tam również Gael co chwile stawał i podpierał się o nogi, łapał oddech. Myślałem, że Thiem odpuści sobie ten turniej, ale po grze widać, że gra serio także przy tych problemach Monfilsa również przyłączam się do typu kolegi powyżej.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Jaziri (+2,5g) - Fritz ::: 1 ✅
BetOnline @1,89

Oglądałem tylko skrót pojedynku Fritza z Cilicem ale było widać, że Amerykanin miał swój dzień. Świetnie wytrzymywał tempo gry i głowa pozostała chłodna do końca. Ja jednak nie dam się zwieźć tym jednym meczem bo patrzę w bilans Fritza i widzę tam niepokojące wyniki. Przegrane z: Mannarino, Ebdenem, Youngiem, Zhangiem, Mullerem i Harrisonem. A z kim dobrym oprócz Cilica wygrał? Thomson całkiem nieźle pogrywa i Lu. Taylor ma dopiero 20 lat. To jest zdecydowanie talent ale, żeby go wystawiać jako faworyta z Jazirim?

Oglądałem Tunezyjczyka z Granollersem i prezentował się solidnie. Wiadomo, że Marcel nie jest w formie ale zawsze potrafi ukąsić. Malek w tym sezonie miał ciężkich rywali: Kohlshreibera, Murraya, Gasqueta, Kyrgiosa. Ciężko mu było nabić bilans. Trochę niedoceniany grajek bo nie osiągnął niczego większego w ATP ale w kilku meczach pokazał topowym zawodnikom, że łatwej przeprawy nie będzie. W zeszłym sezonie: z Sockiem decydował taj, ograł Goffina, z Tsongą wyrównany pojedynek w Rio, wygrana z Pouille.

Mam identyczne przemyślenia co do pojedynku Thiem - Monfils co koledzy to nie będę powielał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Może trochę dodatkowo, może niepotrzebnie, ale do meczu Thiem - Monfils dodam, że Francuz czasami zachowuje się tak dziwnie na korcie.
Pamiętam w tamtym roku (a może i nawet w tym na Australian Open? coś mi świta, ale nie wiem, gdzie ???? ) również był turniej, w którym z oznak wynikało jakoby był wycieńczony (trzymanie się za kolana, półprzysiady, wolne poruszanie między piłkami, niemal jakby miał paść), jednak o ile mnie pamięć nie myli to w tamtym turnieju odpadł dopiero z zawodnikiem, z którym podle kursów miał odpaść (dość wyraźnym faworytem). Jeżeli ktoś kojarzy dokładniej to niech podpowie, mi kojarzy się po prostu sama postawa Monfilsa, bo akurat widziałem ten mecz i samym zachowaniem Francuza często bym się nie sugerował.
Całkiem nawiasem jest to na tyle nieobliczalny tenisista, że ciężko typować mecze z jego udziałem. Ja zostawiam go i Thiema jako typowy no bet.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
delPotro-Djokovic 2 @1.33
Dzisiaj bardzo krotkie wyjatkowo uzasadnienia, bo natlok pracy. Tak zagralem, tak mysle, tak mam w kombinacji. Ja cenei del Potro, wiem ze to zawidnik potrafiacy powalczyc z najlepszymi, ale nie jest az tak dohry jak Djokovic, Murray, Nadla czy Federer, gdy ta czworka jest w swojej wysokiej formie .Spotkali sie w Acapulco i wygral Serb w trzech setach. A dzis mam wrazenie, ze Djokovic bedzie miec szanse wygrac w dwoch. Del Potro nei jest az tak dobrze przygotowany, skoro seozn zaczynal w Delray Beach, a wczoraj mial bardzo duze klopoty z Delbonisem i malo co nei przegral 1-ego seta. Djokovic tutaj zagra jeszcze lepiej niz w Acapulco, poniewaz tutaj w grze sa jeszcze wieksze pieniadze. Serb, jezle isie nei myle, wygrywal 3 osttanei edycje turnieju w Indian Wells i nawet gorsze wyniki w ostatnich miesiacach, nie powinny przeszkodzic m uw wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
&quot;By Fernando&quot; @4.50 b365⛔⛔
Dziwi mnie fakt, że nikt tego nie rusza... ???? i znowu mamy faworyzowanie nazwiska, a nie faktycznej dyspozycji graczy, Dasco ostatnimi czasy rewelacyjna forma, głowa wytrzymuje, nogi wytrzymują! Nigdy Nadalowi nie grało się łatwo ze swoim rodakiem, a jak weźmiemy aktualne dyspozycje obu Panów to w życiu mi nie wychodzi 1.20 na Nadala, ale może jest to celowe ???? niedługo zaczyna się sezon Rafy na jego clayu, co za tym idzie pewnie chce wrócić na tron RG, a więc to siedzi w głowie, a nie zabijanie się z rodakiem na hardzie, który skolei gra jak natchniony, co dzisiaj będzie widać! Nie sądzę, że pójdzie łatwo, ale czuję hajs! ????
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Dzonson @6.50 b365
Rafa klasa! Graty, ale ja tym razem nie odpuszczam i gram dalej na ostrego doga, jak Roger mógł przegrać z Ruskim, to tym bardziej jak stiviemu będzie siedział serwis to może być różnie, w następnej rundzie już czeka Nadal, więc wysokie progi, lubimy oglądać starcie tytanów, ale czy Roger to lubi? Na pewno! Sądzę, że może dzisiaj trochę zlekcewazyc rywala, a ten z przyczajki ogarnie! Typ bardzo mocno zyczeniowy, ale ostatnimi czasy widać niezle wpadki faworytów, ciekawi mnie tego powód? Czy po prostu zbieg okoliczności? Wątpię i nie wierzę, że dzisiaj będzie zgodnie z kursami.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Roger nie przegra. Niby moze teoretycznie przegrac kurs 1.01, ale w Indian Wells to nie bardzo wierze w porazke Federera na tym etapie. Tego nie ma co porównywac z Dubajem.
&quot;Ruskim&quot; w Indian Wells to Federer pozamiatlby ziemie. Djokovic w tamtym roku przegral w Dubaju bodajze z Feliciano Lopezem, a i tak nie przeszkodzilo mu to wygrac w zaden sposob chwile pozniej w Indian Wells. 4 zwyciestwa, w sumie 6 finalow Federera. Dla Federera obok Wimbledonu, mistrzostw ATP, pozostalych szlemow i Cincinnati to jeden z najwazniejszych turniejow sezonu. Porazka to bylaby sensacja moim zdaniem.
Jezeli Roger przegra, to obiecuje, ze w tym miesiacu juz nie napisze ani jednej analizy ????
Zabawne jest raczej to, ze drabinka tak sie ulozyla za chwile moze spotkac sie z Nadalem, ktory tez tu uwielbia grac i tam moze byc dopiero mecz.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Kyrgios(+1,5s) - Djokovic 1 @ 1.75 Sbobet ✅
Kyrgios ostatnio ma ochotę do gry, a to oznacza, że jest groźny dla każdego zawodnika. Grali ostatnio w Acapulco i w 2 setach wygrał Australijczyk. Co prawda Indian Wells to inna mobilizacja dla Serba, jednak myślę, że łatwo miał nie będzie i jeśli w ogóle wygra to w 3 setach.
Co imponuje u Kyrgiosa to ponownie wybitny serwis. Nie stracił jeszcze podania w tegorocznym BNP Paribas Open. Z drugiej strony Djokovic, który już nie jest tak silny mentalnie, często jak na siebie miewa wpadki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Kyrgios(+1,5s) - Djokovic 1 @ 1.75 Sbobet

Kyrgios ostatnio ma ochotę do gry, a to oznacza, że jest groźny dla każdego zawodnika. Grali ostatnio w Acapulco i w 2 setach wygrał Australijczyk. Co prawda Indian Wells to inna mobilizacja dla Serba, jednak myślę, że łatwo miał nie będzie i jeśli w ogóle wygra to w 3 setach.

Co imponuje u Kyrgiosa to ponownie wybitny serwis. Nie stracił jeszcze podania w tegorocznym BNP Paribas Open. Z drugiej strony Djokovic, który już nie jest tak silny mentalnie, często jak na siebie miewa wpadki.
Popieram i potwierdzam, bo oglądałem Kyrgiosa wczoraj. Gra na poważnie, mało marudzi, cały czas się motywuje, pobudza, a akurat u niego to świadczy czy mu się chce czy nie. Wiadomo, że na Djoko się zmotywuje podwójnie, więc z jego umiejętnościami i wątpliwą formą przeciwnika set jest w zasięgu ręki.
 
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Kyrgios - Djokovic 1 @3.25 Bwin ✅ 2-0 Mam nadzieje że Serb jeszcze wróci do formy

Dziś Na Kalifornijskich spalonych słońcem kortach będzie miała miejsce faza 1/8 finału turnieju. Pod lupę biorę spotkanie obecnej 16 rakiety świata Australijczyka Kyrgiosa z utytułowanym Serbem Djokovicem znajdującym się obecnie na 2 pozycji. Niedawno Panowie spotkali się w meksykańskim Acapulco, w którym niespodziewanie Serb schodził z kortu pokonany w stosunku 2-0. Co bardzo istotne Kyrgios w tym pojedynku nie stracił ani jednego swojego podania!. Australijczyk gra obecnie świetny tenis, co potwierdza także jego dyspozycja w Kaliforni, gdzie ograł Zeballosa oraz Alexandera Zvereva bez straty seta, oraz własnego podania! Napewno popularny Djoko będzię bardzo zdeterminowany aby zmazać ,,plamę&quot; z Acapulco, lecz widoczna jest obniżka formy znakomitego Serba. Wczoraj pokonał Del Potro 2-1, wcześniej pokonując Brytyjczyka Edmunda 2-0) W obu tych pojedynkach nie było jakieś decydowanej dominacji na korcie Serba. Uważam, że dziś jest spore prawdopodobieństwo na jego odpadnięcie z turnieju. Polecam też dla ,,bezpieczniaków&quot; granie +1,5 seta na Australijczyka. Ja osobiście lubuję się w wysokich kursach i gram dzisiaj czystą ,,jedynkę&quot; na kangura.


Goffin D. - Cuevas P. typ: Cuevas +1,5 seta @1.83 Unibet✅ 1-2 jednak aż dwa ????

Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo na to, że Cuevas ugra seta z Belgiem. Ostatnio prezentuje się znakomicie. Ograł bez straty seta Klizana i zdeklasował foginniego. Dlaczego nie miałby wygrać przynajmniej seta z Goffinem? Belg stracił już seta w tym turnieju z będącym pod kreską Khachanovem. Dzisiaj myślę że straci jednego, a może i dwa?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom