>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells, 10-20.03.2011

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Van der Merwe I. - Wang J. 1,50 4/10
Zaczynamy kwale do IW, w rankingu oby zawodników dzieli prawie 600 miejsc. Taką różnica musi być widoczna na korcie. Wanga oczywiście na oczy nigdy nie widziałem, ten chłopak w tym sezonie zaliczył tylko jeden start- 2 r challangera w Wolsburgu. W 10r również jeden start, pozniej kwale do wimbledonu w 08r! Takie mam info o tym grajku, nie wiem na codzień gra pewnie w turniejach ranki futures a o też pewnie od świeta, co widać po rankingu. Izak solidny grajek, ostatni dwie porażki pod rząd w challangerach ale w turnieju ATP w Johannesburgu zaliczył ćwierćfinał, pokonał tam Greaula, Browna czy finalistę z przed roku Robertsa. Kurs całkiem niezly a mecz wydaje sie naprawdę pewny, Azjata to absolutne zaplecze zawodowego tenisa nie powinien zagrażać takim zawodnikom jak Izak.
Guccione C. - Navarro I. 1,40 3/10
Chris to jeden z charakterystycznych grajków w turze, ma wspaniałe warunki fizyczne i je doskonale wykorzystuje. Opanował grę S&amp;V i miał/ma szanse na naprawdę świetne wyniku jednak jego nogi tego wytrzymują takiego obciążenia i od kilku miesięcy Australijczyk nie może spokojnie zagrać kilku turniejów pod rząd. Co chwile odnawia mu sie uraz nie pamietam dokładnie ale pałzował rok z powodu ściegna achillesa i ta kontuzja już mu sie kilka razy odnowiła. Dała o sobie znać podczas challangera w Burnie gdzie po wygranym półfinale z Tomicem nie wyszedł na kort podczas finału z powodu urazu. To jego pierwszy start o tego czas. Mam nadziej, że jest w pełni sił w takiej sytuacji nie powinien mieć problemów z typowym ziemniakiem jakim jest Ivan. Hiszpan ostatnio grywał w Ameryce Połódniowej jak większość jego kolegów po fachu. Nie odegrał tam większej roli przegrywał w pierwszych rundach tylko w Acapulco 2r. Tutaj na hardzie inna bajka, Chris tutaj powinien zdominować Hiszpana, przy swoim serwisie nie widzę większej walki, przy podaniu Navarro musi czekać na swoje szanse i skracać wymiany bo na przebijake na pewno nie ma tutaj ochoty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wanga oczywiście na oczy nigdy nie widziałem, ten chłopak w tym sezonie zaliczył tylko jeden start- 2 r challangera w Wolsburgu.
Jak już coś to pierwsza runda challengera w Wolfsburgu, a nie druga; porażka z Meffertem 5:7 2:6. Poza tym kwalifikacje do turnieju ATP w San Jose - dwa wygrane mecze oraz porażka z Levine. Także porażka w pierwszej rundzie kwalifikacji do challengera w Singapurze. To są tegoroczne wyniki tego zawodnika.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Hej , kompletnie nie rozumiem kursów w tym spotkanu. Obu panów dzieli &quot;kosmiczna&quot; przepaść w rankingu. Van der Merwe ma nieco lepsze wyniki w tym roku od swojego oponenta. Ale skąd taki kurs w bet-at-home 1.50 na der Merwe ? Faktycznie to chyba jakaś &quot;nieprawdopodobna okazja&quot; - powodzenia ! dla grających. Ja mam jeszcze czkawke po niedzieli - Simon , Luci i &quot;konik&quot; razem mnie mocno popiescili - zbieram siły i kase na Indian Wels - tak na 2 runde się przyłącze, po rozpoznaniu co w trawie piszczy, bo granie 1 rundy to jazda &quot;bez trzymanki&quot; } pozdrawiam !Andre@


---
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Merwe jest nieobliczalny i po urazie. Ostatnio ograł go średniak Denis Kudla więc czemu 1,50 to aż takie zaskoczenie. Ile według was powinno być? Kurs zaniżony to zapewne 1,30-1,35 a ten jest całkiem normalny. Wyniki gracza z RPA w tym sezonie są raczej słabe i wątpliwe aby to się szybko zmieniło.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Hej , kompletnie nie rozumiem kursów w tym spotkanu. Obu panów dzieli &quot;kosmiczna&quot; przepaść w rankingu. Van der Merwe ma nieco lepsze wyniki w tym roku od swojego oponenta. Ale skąd taki kurs w bet-at-home 1.50 na der Merwe ? Faktycznie to chyba jakaś &quot;nieprawdopodobna okazja&quot; - powodzenia ! dla grających. Ja mam jeszcze czkawke po niedzieli - Simon , Luci i &quot;konik&quot; razem mnie mocno popiescili - zbieram siły i kase na Indian Wels - tak na 2 runde się przyłącze, po rozpoznaniu co w trawie piszczy, bo granie 1 rundy to jazda &quot;bez trzymanki&quot; } pozdrawiam !Andre@


---
Jimmy Wang przed Lu to był najwyżej sklasyfikowany Tajwańczyk w 2001 r. jeszcze jako junior zaliczył dwa finały na AO i na USO zapowiadał się na świetnego gracza po tych finałach poszedł na zawodostwo po paru latach wskoczył do TOP100 ogrywał Blake&#39;a, Murraya, Gio Lapenttiego, Llodre, Qureshiego, De Voesta i wielu, wielu innych Nie grał przez tyle lat przez kontuzję bardzo ceniony był i jest w USA gdzie pomogli mu powoli, powoli wrócić do gry w cyklu.

Specjalnie wspomniałem trzech ostatnich graczy jak Llodre, Qureshiego czy De Voesta którzy grają agresywnie, s&amp;v więc potrafił wcześniej takich ogrywać, a trzeba dodać że VDM jest właśnie typem s&amp;v kursy po prostu trzymają się odległej pamięci ale jednak wiadomo jak ciężko jest wygrywać spotkania graczowi który ciągle lub przez większość swojej gry używa serwisu jako ustawienie sobie gracza pod kończące zagranie.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Te wyniku Wanga to jakaś‼ prehistoria, koleś przegrywa pierwsze rundy kwali do challangerów i nagle ma ograć solidnego grajka jakim jest WDM? Kurs to ogromna okazja, u trzeba grać wiadomo tenis to tenis i nie ma pewniaków zwłaszcza jak gra dwóch grajków z zaplecza pierwszej setki a w przypadku Wanga to ranking jest porażka i pokazuje jego miejsce w szeregu, niech chłopak sobie pogra w turniejach niższej rangi....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Te wyniku Wanga to jakaś prehistoria, koleś przegrywa pierwsze rundy kwali do challangerów i nagle ma ograć solidnego grajka jakim jest WDM? Kurs to ogromna okazja, u trzeba grać wiadomo tenis to tenis i nie ma pewniaków zwłaszcza jak gra dwóch grajków z zaplecza pierwszej setki a w przypadku Wanga to ranking jest porażka i pokazuje jego miejsce w szeregu, niech chłopak sobie pogra w turniejach niższej rangi....
prehistoria, prehistorią ale jestem bardzo ciekaw wyniku tego spotkania który jest jednak ciężki do wytypowania nawet jeśli Jimmy był dobry 6-7 lat temu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Russell M. - Kuznetsov A. 1,35 10/10
Może kurs nie zachwyca no ale jak dla mnie typ bardzo pewny. Chyba Russell&#39;owi z nikim nie gra sie tak dobrze jak właśnie z Kuznetsov&#39;em. Spotkali się 6 razy i 6 razy wygrał... Russel. Grali w hali, na kortach ziemnych, na hardzie za każdym razem wygrywał Russell, czemu teraz ma być inaczej? W tym sezonie spotkali się podczas imprezy w San Jose w zeszłym miesiącu i tam oddał mu jedynie 6 gemów. Tutaj obaj wczoraj rozegrali pierwsze spotkanie w kwalach, Russell nie miał najmniejszych problemów z Klecem wygrał 6:2,6:2. Alex za to męczył się w trzech setach z anonimowym jak dla mnie Romanem Borvanov. Dzisiaj widzę 7 wygraną Russella nie ma innej możliwości, jak macie u swoich buków jakieś handi to polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
1 4

10na10

Użytkownik
Main Draw
[1] Rafael Nadal (ESP) BYE
Qualifier - Pere Riba (ESP)
Qualifier - Marcel Granollers (ESP)
BYE [27] Juan Monaco (ESP)
[19] Marcos Baghdatis (CYP) BYE
Qualifier - Adrian Mannarino (FRA)
Qualifier - Xavier Malisse (BEL)
BYE [15] Jo-Wilfried Tsonga (FRA)
[11] Nicolas Almagro (ESP) BYE
Qualifier - Kevin Anderson (RSA)
Denis Istomin (UZB) - Jarkko Nieminen (FIN)
BYE [23] Albert Montanes (ESP)
[28] Gilles Simon (FRA) BYE
Rainer Schuettler (GER) - Robin Haase (NED)
Qualifier - Ivo Karlovic (CRO)
BYE [6] David Ferrer (ESP)
[4] Robin Soderling (SWE) BYE
Bjorn Phau (GER) - Michael Berrer (GER)
Qualifier - Illya Marchenko (UKR)
BYE [32] Philipp Kohlschreiber (GER)
[20] Alexandr Dolgopolov (UKR) BYE
Victor Hanescu (ROU) - Andreas Seppi (ITA)
Radek Stepanek (CZE) - Juan Martin Del Potro (ARG)
BYE [14] Ivan Ljubicic (CRO)
[9] Fernando Verdasco (ESP) BYE
[WC] Richard Berankis (LTU) - Qualifier
Janko Tipsarevic (SRB) - Tobias Kamke (GER)
BYE [21] Sam Querrey (USA)
[25] Tommy Robredo (ESP) BYE
Mischa Zverev (GER) - Qualifier
Qualifier - Potito Starace (ITA)
BYE [5] Andy Murray (GBR)
------------------------------------------------------------------------
[8] Andy Roddick (USA) BYE
[WC] James Blake (USA) - Qualifier
Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) - Ricardo Mello (BRA)
BYE [30] John Isner (USA)
[18] Richard Gasquet (FRA) BYE
Pablo Cuevas (URU) - Pablo Andujar (ESP)
Julien Benneteau (FRA) - Feliciano Lopez (ESP)
BYE [10] Jurgen Melzer (AUT)
[16] Viktor Troicki (SRB) BYE
Qualifier - [WC] Bernard Tomic (AUS)
Santiago Giraldo (COL) - Daniel Gimeno-Traver (ESP)
BYE [24] Michael Llodra (FRA)
[31] Ernests Gulbis (LAT) BYE
Lleyton Hewitt (AUS) - Yen-Hsun Lu (TPE)
Florian Mayer (GER) - Andrey Golubev (KAZ)
BYE [3] Novak Djokovic (SRB)
[7] Tomas Berdych (CZE) BYE
Mikhail Kukushkin (KAZ) - Łukasz Kubot (POL)
Thiemo De Bakker (NED) - Benjamin Becker (GER)
BYE [26] Thomaz Bellucci (BRA)
[17] Marin Cilic (CRO) BYE
Teymuraz Gabashvili (RUS) - Florent Serra (FRA)
Nikolay Davydenko (RUS) - Fabio Fognini (ITA)
BYE [12] Stanislas Wawrinka (SUI)
[13] Mardy Fish (USA) BYE
[WC] Milos Raonic (CAN) - Marsel Ilhan (TUR)
[wc] Ryan Harrison (USA) - Jeremy Chardy (FRA)
BYE [22] Guillermo-Garcia Lopez (ESP)
[29] Juan Ignacio Chela (ARG) BYE
Philipp Petzschner (GER) - Dustin Brown (GER)
Igor Andreev (RUS) - Kei Nishikori (JPN)
BYE [2] Roger Federer (SUI)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Na dzisiaj polecam typ na Daniela Brandsa w meczu z Rohanem Bopanną.
Bopanna jest światowej klasy deblistą, Daniel co najwyżej średnim singlistą.
Rohan w rankingu singlowym znajduje się na mało zaszczytnej 629 pozycji, Niemiec na 80, jednak jak wiadomo ranking nie gra. Swój typ opieram na fakcie, iż gra deblowa to zupełnie inna bajka niż singiel i bardzo często znakomici debliści specjalizujący się w deblu mają problem z kiepskimi singlistami, a Brands jest w stanie powalczyć z tenisistami dużo lepszymi niż Indus.
Kurs 1.45 w gamebookers albo 1.5 w tobecie uważam za spore value.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Ja na pewno zagram na Robina po kursie 1.5. Schuettler prezentuje na tą chwilę co najwyżej poziom challengerowy. Robin swoim serwisem powinien spokojnie utrzymywać podanie, przy czym nie powinien mieć problemów z przełamaniem niemca ktory z głębi kortu jest zdecydowanie słabszy.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ebden &amp; Gucio @ 2.15 8/10 ✅ 64 75, 64 63
Australijski desant na teren Indian Wells to chyba najbardziej rozsądna według mnie opcja na dzisiaj.
Ebden, ofensywny gracz który lubi toczyć wymiany pod swoje dyktando używa spinu ma dobry fh, dobry pierwszy serwis drugi trochę groszy, oglądając go właśnie w Styczniu w meczu z Sodą było widać po chłopaku że jest to coś więcej niż poziom challengerów ale rywal to za wysokie progi i z taką Szwedzką saperką za wiele się nie pogra jak się chce.
Izaaka oglądałem ostatni raz w Johanessburgu w meczu z Devvarmanem czy z Greulem co by nie mówić doszedł tam do półfinału ale to był ostatni turniej w RPA z tego cyklu więc bardzo ale to bardzo pilnował się przy grze.
Opiera się na serwisie i na s&amp;v pierwszy dosyć często na under T po czym dobrze się wykańcza wolejem ale jak i serwis wyrzucający ma też dobry, łapę ma solidną przy pierwszym prędkość jest dosyć szybka przy drugim można powiedzieć że wrzuca piłkę znacznie słabiej, ale co najważniejsze z głębi pola dużo nie gra i grać nie potrafi jego taktyka czy to przy pierwszym czy drugim serwisie to kończyć akcję przy siatce i na tym się opiera co Devvarman dobrze to kontrował jak i Ebden ma pod to zdolności.
Drugie spotkanie to Gucio który w tamtym roku tak naprawdę nic nie grał przez leczenie kontuzji, ale w tym roku już widać postępy wczoraj pokonał innego chłopa spod starego tenisa s&amp;v, a dzisiaj jak dla mnie ma jeszcze słabszego rywala który męczył się z Sajousem wychowankiem Amerykańskiej szkoły, Gucio dwa lata temu zabłysnął na innym Mastersie w Cinci gdzie pokonał Kolbę i Tsongę i powalczył z Berdychem gdyby nie kontuzja chłop prawdopodobnie swoją regularnością i serwisem mógłby posiedzieć sobie w obrębie TOP150 ale dzisiaj jest na to okazja by powrócić do elity bo naprzeciwko będzie Munoz De La Nava który na hc nie wybiera się często raczej z urzędu na wielkie imprezy jak właśnie ta i nie ugrywał zbyt dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gju 134

gju

Użytkownik
nie mam czasu na dokładne analizy więc bardzo powierzchownie:
Gregorc - Cipolla 2 (1.38)✅✅✅ wymęczył Flavio
Cipolla w tym sezonie nad spodziewanie dobrze się prezentuje. zaskoczył paroma wygranymi z silniejszymi przeciwnikami. Gregorc co prawda pokonał w pierwszym meczu Reistera, ale zdaje się, że Julian ma jakieś kłopoty. Wyniki Gregorca z wcześniejszych turniejów nie mogą imponować.
Devverman - Jones 1 (1.25)✅✅✅
Inna półka. Dev&#39;a spokojnie można już zaliczać do solidnych graczy pierwszej setki. W tym sezonie finał w Johanesburgu czy ostatnio wygrana w Davisie z Tipsą robią wrażenie. Nawierzchnia odpowiada. Jones jest solidnym graczem, bardzo fajne wyniki w ostatnim czasie, ale tutaj Devvermana cholernie ciężko będzie pokonać.
Sweeting - Witten 1 (1.25)✅✅✅
H2H 2:0 + wysoka dyspozycja Ryana.
+ Junqueira✅✅✅ z challe&#39;a w Santiago
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fat77 11

fat77

Użytkownik
Na dzisiaj polecam typ na Daniela Brandsa w meczu z Rohanem Bopanną.
Bopanna jest światowej klasy deblistą, Daniel co najwyżej średnim singlistą.
Rohan w rankingu singlowym znajduje się na mało zaszczytnej 629 pozycji, Niemiec na 80, jednak jak wiadomo ranking nie gra. Swój typ opieram na fakcie, iż gra deblowa to zupełnie inna bajka niż singiel i bardzo często znakomici debliści specjalizujący się w deblu mają problem z kiepskimi singlistami, a Brands jest w stanie powalczyć z tenisistami dużo lepszymi niż Indus.
Kurs 1.45 w gamebookers albo 1.5 w tobecie uważam za spore value.
Do tego typu podchodzę ze sporym dystansem. Rohan Bopanna nigdy nie należał do czołówki singlistów ale jego ostatnie wyniki w Pucharze Davisa pokazały że Hindus potrafi sprawić niemałą niespodziankę i powalczyć z teoretycznie sporo lepszymi od siebie rywalami zajmującymi wysokie miejsca w rankingu ATP:
Rohan Bopanna - Viktor Troicki 2:3 (3:6 3:6 7:5 6:3 3:6)
Rohan Bopanna - Ricardo mello 3:0 (6:3 7:6 6:3)
Rohan Bopanna - Thomaz Bellucci 2:3 (7:6 6:7 5:7 6:4 8:10)
Co prawda Bellucci i Mello nie należą do wybitnych tenisistów na hardzie ale urwanie dwóch gemów Troickiemu w dodatku w meczu odbywającym się przy nieprzychylnie nastawionej publiczności serbskiej musi budzić respekt. Bopanna jak przystało na świetnego deblistę imponował mocnym serwisem i celnym wolejem co sprawiło sporo kłopotów Serbowi natomiast wczoraj odprawiło do domu z kwitkiem Petera Polanskyego. Tegoroczne wyniki Daniela Brandsa nie rzucają na kolana a sumując wszystkie powyższe argumenty wydaje mi się, że warto zaryzykować za niedużą stawkę następujące typy:
Daniel Brands - Rohan Bopanna (2.75) ✅
Rohan Bopanna
- zwycięstwo w 1.secie (2.50) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Indian Wells
godzina rozpoczecia: 20-00
Starace Potito- Donald Young
typ: 2-0 ⛔ 6:2 3:6 3:6..
4.10
Betsson
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju Indian Wells reprezentant gospodarzy Donald Young spotka sie z Wlochem Potito Starace.
Faworytem bukmacherow jest Amerykanin ja jednak mam nieco odmienne zdanie na ten temat. Wloch jest aktualnie 47 zawodnikiem rankingu atp. Amerykanin jest o prawie 100 miejsc dalej, plasuje sie na 143 miejscu. Poza tym ze gra przed wlasna publicznoscia nie ma moim zdaniem atutow by wygrac dzisiejszy mecz. Young musial przebijac sie przez kwalifikacje. Wygral dwa pojedynki, bez straty seta, jednak za rywali mial niezbyt znanych Siwego i Kudlę, ktorych pokonal w identycznym stosunku 6:2 7:6. W obu tych spotkaniach Young popelnial jednak sporo bledow serwisowych co moze nie wrozyc dobrze przed spotkaniem z Wlochem. Nie od dzis wiadomo ze Starace preferuje korty ceglane. Jednak w Indian Wells korty nie sa az tak szybkie, wiec tu upatruje szansy dla Wlocha. Ostatnie dwa turnieje Wlocha to porazki w pierwszych rundach, jednak nieco wczesniej w Santiago osiagnal polfinal imprezy natomiast w Costa De Suipe cwiercfinal turnieju. Ponadto Starace w tym roku byl rowniez w cwiercfinale turnieju w Sydney, gdzie jest podobna nawierzchnia do tej na ktorej przyjdzie im sie dzisiaj zmierzyc. Young nie moze sie pochwalic w tym sezonie tak dobrymi wynikami. Tylko jeden raz w tym sezonie udalo mu sie przejsc runde w turnieju glownym, bylo to w San Jose gdzie ogral Dustina Browna. Young przeszedl rowniez kwalifikacje do AO, jednak odpadl szybko w I spotkaniu turnieju glownego. Starace mimo ze jego ulubiona nawierzchnia jest clay to na hardzie rowniez grac potrafi. Posiada niezly serwis i potrafi konczyc uderzenia zza linii koncowej, szczegolnie z forehandu. Wloch potrafi rowniez grac agresywnie, co moze mu dzis pomoc w zwyciestwie nad Donaldem. Obaj zawodnicy nie mieli jeszcze okazji spotkac sie na korcie. Sadze jednak, ze dzis mimo atutu wlasnej publicznosci Donald Young bedzie po raz kolejny w tym sezonie musial rozstac sie z turniejem juz w pierwszej rundzie. W moim odczuciu bardziej doswiadczony Wloch powinien dzis awansowac do II rundy.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Berrer M. - Phau B. 1,45 5/10
Phau zdecydowanie pod formą, ostatnio 2r w Dallas przegrana z Sock&#39;iem w dwóch setach, wcześniej same porażki w 1r podczas turniejów ranki ATP, tutaj będzie podobnie. Berrer świetny start w Zagrzebiu zaliczył tam finał i porażka z rewelacyjnym w tym czasie Dodingiem. Pozniej porażka w Dubaiu z Gulbisem. Widziałem ten mecz i Niemiec na pewno nie ma się czego wstydzić. Tutaj na pewno On będzie stroną dominującą i powinien sobie poradzić bez starty seta.
Haase R. - Schüttler R. 1,61 7/10

Starcie młodości z rutyną i doświadczenie, obaj są po przeciwnych biegunach swoich karier. Haase dla mnie nadal jeden z największych talentów w turze, jednak ten sezon nie jest rewelacyjny w jego wykonaniu ostatnio dwie porażki w 1r z Soderlingiem oraz Seppim. Rainer już tylko dogrywa do kariery, w turniejach ATP raczej nie ma już czego szukać. Jego cztery ostatnie starty to... cztery porażki, nie z nazwiskami z pierwszych stron gazet tylko np z Sodea lub Mello. W zeszłym tygodniu owszem finał, ale tylko w challangerze i to naprawdę średnio obsadzony, tam przegrał w dwóch setach z
Bogomolovem. Chyba dobrze Wam przytoczyłem te dwie postacie wnioski nasuwają się chyba same?
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Zverev – Ebden 2 1,60 (3/10)
Zverev dobrze prezentował się w 2009 roku, w ubiegłym sezonie miewał przebłyski (np. finał w Metz), ale częściej zdarzały mu się duże wpadki. W tym sezonie także gra poniżej oczekiwań, wygrał tylko 2 mecze z bardzo przeciętnymi graczami i to w kwalifikacjach do turnieju w Rotterdamie.
Ebden wydawało się, że po okresie gry w Australii „przystopuje” z formą i zacznie grać coraz słabiej. Stało się jednak inaczej, gra cały czas na swoim, dobrym poziomie i odnosi coraz lepsze sukcesy.
W dodatku grał w kwalifikacjach 2 mecz, nie stracił nawet seta. Powinno być to dla niego przewagę, wszedł w rytm meczowy, poczuł nawierzchnię i myślę, że ten mecz wygra.
------------------
Berenkis – Bogomolov 2 2,30 (2/10)
Jak dla mnie wyraźne value. Berenkis to może i wielki talent, ale w tej części sezonu nie jest w wybitnej formie. W Davis Cup zaprezentował się średnio, niby wygrał 2 mecze, ale męczył się w jednym strasznie, mimo, iż rywale nie byli z najwyższej półki.
Bogomolov ostatni wygrał challenger w Dallas, gdzie obsada była ciekawa i na pewno warto to odnotować. Powinno dodać mu to pewności siebie. Jest w formie, grał w kwalifkacjach i tak jak u Ebdena będzie to dla niego plusem.
Moim zdaniem w tym meczu szanse są co najmniej równe, choć bardziej bym się kierował w stronę Jankesa. Kurs 2,3 w tym wypadku trzeba zagrać!
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Del Potro - Stepanek (+4,5) @ 1,97 ⛔ 6/4 6/0 ????
Spore handi na Radka, który przecież bardzo dobrze serwuje i powinien utrzymywać regularnie swoje serwisy. DelPo raczej nie angażuje pełni sił w pierwszych rundach i spodziewam się wyrównanego pojedynku, zwłaszcza, że ultraofensywny styl gry Pięknego nie bardzo pasuje Juanowi - H2H 0-2, choć było to jakiś czas temu...
dobry typ, jeszcze lepsza analiza.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Na dzisiaj mecz dla mnie pewny Petzschner-Brown 1 1.25✅ bah niemiec ostatnio notuję zwyżkę formy zdecydowaną wygrał z Karloviciem 3:0 i to w chorwacji w meczu decydującym więc oduszczaniu mowy nie było widać serwis znów funkcjonuję tak samo jego backhand natomiast Brown ostatnio przegrywa wszystko co się da jedynie wygrana z wyżej notowanym Serrą ale francuz pod formą Faworyt tylko jeden w tym meczu to niemiec.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom