>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel & Los Angeles, 22-29.07.2012

Status
Zamknięty.
4 96

46ckm

Użytkownik
Kohlschreiber powinien grać jutro bo jego połówka gra mecze na igrzyskach właśnie jutro ale z racji tego że Niemiec się jeszcze pałęta po Austrii to organizatorzy musieli zmodyfikować plan gier i przesunąć jego mecz na niedziele a za mecz Niemca włożyli do programu inny z drugiej połówki.
 
M 4

matlang

Użytkownik
Nie wiem, może jestem za bardzo podejrzliwy i przesdadzam, ale wczorajszy 3 set z Rosolem dla mnie wygladal jakos dziwnie i wcale Kohli nie gral jakos porywająco. Obronil niby te 3 BP, ale ciągle mi sie wydawalo, ze troche olewa ten mecz, przelamanie w 3 secie dla niego, to w zasadzie Rosol sam się przełamał bo chyba strzelił 3 UE.
Jak oglądałem ten mecz od 2 seta to miałem wrażenie że Niemcowi nie zależy na zwycięstwie. W drugim secie grał tak jakby był już myślami w Londynie. W 3 secie było trochę lepiej ale bez żadnych fajerwerków, popełniał głupie błędy, nie biegał do piłek a wygrał bo Rosol w tym meczu popełniał masę błędów.
Jeśli to prawda że Kohli gra dopiero w niedzielę na IO to powinno mu zależeć na finale jeśli już tak daleko doszedł. Tym bardziej że Haase lub Klizana w finale powinien pokonać.
Jedna wielka nie wiadoma jeśli chodzi o mecz Niemca. Wszystko zależy z jakim nastawieniem wyjdzie.
Na livesports jest napisane że gra w niedzielę o 13, podobnie Klizan i Haase więc postawiłbym dzisiaj na Niemca.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Wole zaryzykować na Volandriego grosze, niż później płakać przez 1.30 kurs na Koliego. Igrzyska to igrzyska i na pewno mu w głowie siedzą, a Włoch na ziemi grać potrafi. Postawie chętnie po takim kursie. ????
Volandri @ 3.38 Pinacle
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Odniosę się może do tego, że skoro ktoś już zdecydował się na granie przeciwko Kolbie w meczu z Balazsem po kursie 2.30-3 to śmiesznym posunięciem byłoby nie pograć na Volandriego po 3+ = dni do IO coraz mniej, w zasadzie już wcale, Volandi to półka wyżej od Balazsa , kurs atrakcyjniejszy. W pełni popieram tok rozumowania kolegi wyżej.
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Ja jestem przeciwny założeniom, że którykolwiek z panów odpuści mecz.
Nawet w przypadku awansu do jutrzejszego finału Kolba będzie miał prawie cały dzień odpoczynku przed swoim meczem na IO, który prawdopodobnie rozegra w niedziele pod wieczór. Organizatorzy zrobią wszystko by gwiazdy (bo tak należy nazwać niemca) miały pełen komfort.
 
4 96

46ckm

Użytkownik
prognoza pogody na sobote w Kitzbuhel jest nie najlepsza co by nie powiedzieć tragiczna bo ma lać to jak Kohlschreiber dzisiaj wygra a na jutro się pogoda sprawdzi to ma po Igrzyskach no chyba że zdezerteruje ale wtedy taką kare dostanie że sie nie pozbiera plus zawieszenie. Jak mu zależy na IO to dziś powinien odpuścić sobie granie w jakimś ogórkowym turnieju no chyba że ma chłop nerwy ze stali i bedzie liczył że nie bedzie padało jutro i uda się zagrać finał w sobote i w niedziele zagrać 1 runde w Londynie.
Jak dla mnie to jest śmieszna sytuacja wiedząc że się reprezentuje kraj na IO i turniej zaczyna się w sobote brać udział w jakimś mało prestiżowym turnieju granym w tygodniu Olimpijskim w dodatku na nawierzchni ziemnej. Parodia i tyle widać Filipek łasy na kase i bedzie chciał dwie pieczenie na jednym ogniu upiec żeby sie tylko nie wypieprzył na plecy czego mu życzę!
 
P 6

paulsien

Użytkownik
hehe sytuacja jest bardzo śmieszna, co by nie powiedzieć w drugim półfinale zagra dwóch olimpijczyków i na którego by tu postawić hehe. Haase broni punktów za finał czy zwycięstwo w tym turnieju, ktoś to wcześniej pisał. Oboje grają w deblach i jak tu nie zawieść któregoś z partnerów ???? ? Ja osobiście myślę że najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie +1,5 seta na Volandriego. jak ktoś to wcześniej ujął Włoch to nie Balazas tylko półeczka wyżej.
Parodia i tyle widać Filipek łasy na kase i bedzie chciał dwie pieczenie na jednym ogniu upiec żeby sie tylko nie wypieprzył na plecy czego mu życzę!
Oj bardzo łasy, widać że bukmacherzy mu nieźle posmarowali przed meczem z Balzasem, bo jeśli ten mecz skończył się poprzedniego dnia to wynik w moim odczuciu byłby zupełnie inny
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Powoli wiem o co w tym wszystkim chodzi o 17:15 drugi półfinał Haase zmierzy się z Klizanem, Haase bardziej obyty w turniejach ATP, broni punktów tutaj, Kohli wygrał także sądze że Haase też wygra przynajmniej 1szego seta, wczoraj Klizan zaczął chimerycznie i myślę że dzisiaj zacznie podobnie

Haase 1 set @ 1,67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom