>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel & Los Angeles, 22-29.07.2012

Status
Zamknięty.
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
No to poszukaj prawdziwych informacji z bliższych źródeł, a nie polskich pudelków..., które piszą w dużej mierze co chcą, że o przekręcaniu już nie wspomnę
Prawdziwe powody może rzeczywiście są inne, ale ja kieruję się oficjalnym oświadczeniem, które bądź co bądź Rafa wydał i tak właśnie ono wyglądało. Medium publikujące nie ma tu za wiele do rzeczy bo to samo zamieściły inne portale. Koniec OT z mojej strony bo za bardzo zboczyliśmy z tematu ????
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Rosol - Kohlschreiber - Betfair 3.0 ✅
Kurs 3.0 na Koliego to juz lekka przesada. Jest on duzo lepszym tenisista niz Rosol. Na Wimbledonie pokonal go 3:0, tak wiec czemu nie mailby teraz zwyciezyc. Koli szybko rozprawli sie z Balazsem co tylko moze swiadczyc o tym, ze zalezalo mu na oszczedzaniu sil. Zakladam wiec ze rowniez zamierza powalczyc i z Rosolem. Jezeli chodzi o Olimpaiade to jezeli faktycznie mialby juz sie do niej szykowac odpuscil by wczesniejsze spotkanie a to nie mailo miejsca. Zagralem juz Koliego jak gral z Balazsem zagram jeszcze raz przeciw Rosolowi. Bo kurs to jakies nieporozumienie. Kursy leca w dol odgroma ...
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Prawdziwe powody może rzeczywiście są inne, ale ja kieruję się oficjalnym oświadczeniem, które bądź co bądź Rafa wydał i tak właśnie ono wyglądało. Medium publikujące nie ma tu za wiele do rzeczy bo to samo zamieściły inne portale. Koniec OT z mojej strony bo za bardzo zboczyliśmy z tematu
- To jeden z najsmutniejszych dni w mojej karierze. Niestety stan mojego zdrowia nie pozwala mi na udaną rywalizację - brzmi oficjalne oświadczenie tenisisty z Majorki, którego występ miał być jedną z większych atrakcji podczas igrzysk w Londynie.
Nadal cztery lata temu w Pekinie zdobył złoty medal, a podczas piątkowej ceremonii otwarcia miał nieść hiszpańską flagę. Kontuzja kolana okazała się jednak zbyt dokuczliwa. Nie pomogła nawet rezygnacja z udziału w charytatywnym meczu na stadionie Santiago Bernabeu, gdzie miał zagrać z Novakiem Djokovicem. Wówczas głównym powodem było zapalenie ścięgien.
- Muszę myśleć o kolegach, nie mogę być samolubny, muszę myśleć o dobrze hiszpańskiego sportu, a zwłaszcza hiszpańskiego tenisa i muszę pozwolić zagrać koledze, który będzie lepiej przygotowany i przede wszystkim będzie zdolny do gry - podkreślił 26-letni zawodnik.
http://www.eurosport.pl/tenis/igrzyska-olimpijskie-londyn/2012/igrzyska-nie-dla-nadala_sto3353653/story-london.shtml
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Jest już drabinka na turniej mężczyzn. Możliwe, że Kohli, Haase jak i Klizan zagrają od niedzieli bo są w dolnej połówce
 
K 59

kita

Użytkownik
A propo Nadala, to jeszcze jeden cytat - prosto z Hiszpanii (dla Marci) z wczoraj.
¿Por qué has abandonado el equipo olímpico?
Desgraciadamente, se debe a mi rodilla. Es un problema que ya venía sufriendo desde Wimbledon I todavía no he logrado recuperarme del todo para continuar jugando. Es una pena, porque los Juegos Olímpicos solamente se celebran cada 4 años, pero así es la vida. Espero regresar pronto.

źródło: marca.com/2012/07/25/tenis/1343252364.html
Czyli po prostu nie wykurował się jeszcze z kontuzji kolana.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W żadnym turnieju ATP, żaden zawodnik nie może ot tak pod byle pretekstem skreczować sobie, za to są kary i to nie małe. Proszę nie pisać takich herezji.
Hmm jakie kary i za co konkrentie?

Wczoraj zalosny Cipolla nie chcial skonczyc 0-6 0-6 wiec wezwal trainera, chociaz wczensiej nic mu nie dolegalo, poddal mecz a dzis gra debla.

Wszystko mozna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Oglądałem to spotkanie i włoch zdezerterował...oni już mają to we krwi, niestety.
ATP to organizacja niestety bardzo nieszczelna a tenisisci robią sobie co chcą. Przykłady można mnozyć!
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Każdy kij ma dwa końce. Myślę, że sam pomysł gry przeciw olimpijczykom nie był głupi, po prostu wpadło na niego zbyt wiele osób, a wiemy jak zwykle w takich przypadkach kończą się masówki. Osobiście zagrałem antyigrzyskowo Thiema+5,5 w starciu z Klizanem, później przeciw deblom z udziałem Klizana i Kavcicia. Wszystkie te zdarzenia powchodziły. No i zamiast na tym poprzestać uwierzyłem jak wielu w cuda tej metody i grałem również Cervenaka z Klizanem, Balazsa oraz Oswalda. Tu przyszły trzy minusy. Generalnie bilans na zero. To pokazuje, że nie ma cudownej metody na zysk a każda masówka kończy się w ten sam sposób. Dlatego trzeba mieć chłodną głowę i za każdym razem grać własne selekcje zamiast sugerować się tym co robi tłum.
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Haase też najprawdopodobniej wygra z Odesnikiem.

Zastanawiam się jakie realne szanse ma Bolelli z Klizanem, już oczywiście pomijając aspekt chęci wyjazdu Słowaka do Londynu.

Po jakieś ~1.4 chyba nie warto ryzykować. :?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Gonzalez/Lipsky-Bemelmans/Malissse 1 1,57 Bet365
Zgranie zadecyduje.Bemelmans z Malisse sklejeni na potrzeby turnieju,obaj Belgowie mało zgrani ze sobą to według mnie będzie kluczem do zwycięstwa pary Gonzalez/Lipsky.Bemelmans z Malisse nie przekonują mnie zbytnio,zwłaszcza ich wczorajszy mecz,gdzie wymęczyli zwycięstwo w drugim secie z Lorenzim oraz Paire dając się im dwukrotnie przełamać.Gonzalez z Lipskym ograli dwóch Australijczyków Guccione oraz Matosevica i według mnie również dzisiaj w nocy ograją dwóch Belgów.Kurs całkiem,całkiem.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Jednak w tym ATP to cuda się dzieją.. Brak słów. Klizan, koleś , który miał już 3 mecze temu pakować się do Londynu znowu wygrywa mecz.. O zgrozo wygrywa mecz, który prawie przegrał!!

Pierwszy set bardzo dobry w wykonaniu Bolelliego gładko wygrał. W 2 secie miał już prowadzenie 4:2 po to aby potem wygrac tylko jeden gem i przegrać..
O 3 secie lepiej nie mówić, bo na głowę Bolelliego to zimny okład powini polożyć. Pajac i tyle. Miał jak na tacy Klizana, a się skompromitował.

Ja już jutro nei gram przeciwko temu Klizanowi, bo gra jak by mu się nie chciało ale goli kolejnych frajerów...

Bolelli czarna lista jak najbardziej.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Bolelli czarna lista jak najbardziej.
Tak, to już chyba musiał bym tylko futuersy obstawiać ????
Tak bywa, bo to jest tenis, gdzie 1 a nawet dwa breaki to nic, szczególnie na ziemi, gdzie są wymiany i trzeba walczyć o każdy punkt. A Heider - Maurer w meczu z Gulbisem zrobił to samo: 6:2 5:2 match ball i przegrał 5:7 1:6.
 
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Filippo Volandri 2 2.80 expekt
Krótko i na temat. Kohlschreiber od soboty na igrzyskach, a jak wiadomo jest to najważniejsza impreza tenisowa w tym roku. Moim zdaniem i tak już za daleko zaszedł w tym turnieju, powinien wcześniej przegrać, by do Londynu pojechać w bardzo dobrej dyspozycji, bez zmęczenia. Jego rywalem będzie dzisiaj Volandri, który na ziemi grać potrafi. Udowodnił to chociażby w pojedynkach z Ramosem i Dutrą Da Silvą, których ograł 2-0. Polecam zagranie tego zdarzenia u bukmachera, który rozlicza krecz jako ewentualne zwycięstwo/porażkę zawodnika.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Philipp Kohlschreiber - Filippo Volandri 2 2.80 expekt
Krótko i na temat. Kohlschreiber od soboty na igrzyskach, a jak wiadomo jest to najważniejsza impreza tenisowa w tym roku. Moim zdaniem i tak już za daleko zaszedł w tym turnieju, powinien wcześniej przegrać, by do Londynu pojechać w bardzo dobrej dyspozycji, bez zmęczenia. Jego rywalem będzie dzisiaj Volandri, który na ziemi grać potrafi. Udowodnił to chociażby w pojedynkach z Ramosem i Dutrą Da Silvą, których ograł 2-0. Polecam zagranie tego zdarzenia u bukmachera, który rozlicza krecz jako ewentualne zwycięstwo/porażkę zawodnika.
I kolejna beznadziejna analiza...bez obrazy oczywiście, ale każdy uczepił się tych igrzysk i wałkuje ten temat. Nie wiem czy jeszcze was nie nauczyły mecze na tym turnieju, że ten argument można włożyć między bajki? Niech już się zaczną te igrzyska, wreszcie będzie można wejść, poczytać konkretne wpisy i podyskutować na poziomie, bo to zaczyna się już robić nudne.
 
arche89 19

arche89

Użytkownik
Może i się zaczyna robić nudne, ale... jeśli dzisiaj wygra to jaksię dostanie na jutrzejszy mecz na igrzyskach? Juz było sporo tych wtop z igrzyskami, może dlatego że chłopaki czekali do ostatniej chwili?
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
A czy Kohla może wejść do finału i oddać w nim walkovera?Bo ja osobiście tak bym zrobił.
Czy grozi mu coś za to? Jeżeli są jakieś kary, a chyba są, to o jakich kwotach mowa?
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
A ja widzę tutaj gładkie zwycięstwo Niemca. Gdyby chciał odpocząć przed igrzyskami to albo by tutaj nie zagrał, albo odpuścił by granie wcześniej. Kohlchreiber na IO zagra w 2 rundzie najprawdopodobniej z Ferrerem, więc drabinkę ma bardzo trudną. Poza tym z Austrii do Londynu lot trwa około 2h więc to nie jest jakaś straszna podróż, finał w sobotę, a pierwsza runda na IO w niedzielę (o ile pogoda pozwoli).
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
nie wiem czy wiesz ale pierwsza runda jest jutro a o 13:00 kohli gra swój pierwszy mecz ;] więc jeśli dzisiaj wygra to jutro usi oddać walkowerem. I chyba nie myslisz że jutro pwiedzmy zagra finał i po finale od razy w samolot do Angli na mecz W IO ????
Komentatorzy w C+ mówili, że organizatorzy mogą przełożyć mecze Haase/Kohliego jak zagrają w finale na niedzielę na IO.

Pierwsza runda na IO trwa dwa dni, a jeszcze nie ma podanego planu gier.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
hehe i znów nie wiem co myśleć o tym Kohlim. Juz mi się wczoraj wydawalo, że wygranie i przedluzanie pobytu w Austrii to duża przesada, ale wygrał i dzień przed IO a on dalej pyka w jakimś śmiesznym turnieju. Ciekawe ma podejscie do sprawy widać ;) Jednego dnia będzie pykał na mączce a drugiego na trawie i luzik. Nie wiem, może jestem za bardzo podejrzliwy i przesdadzam, ale wczorajszy 3 set z Rosolem dla mnie wygladal jakos dziwnie i wcale Kohli nie gral jakos porywająco. Obronil niby te 3 BP, ale ciągle mi sie wydawalo, ze troche olewa ten mecz, przelamanie w 3 secie dla niego, to w zasadzie Rosol sam się przełamał bo chyba strzelił 3 UE. Niby kurs znowu kusi na granie przeciwko niemcowi, ale kluczowe jest co siedzi w glowie Kohliego i czy w ogole coś ???? Kusi mnie pograć na Volandriego ale tym razem lekko...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom