>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Kitzbühel & Los Angeles, 22-29.07.2012

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Co myslicie o Kamke - Blake? Blake niby weteran juz, slaby jest, nie gra na tym poziomie co dawniej, ale Kamke tez jakos nie zachwyca...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
po przegranej Kavcica w singlu warto już grać mocno:
Fischer M./Oswald P. - Kavcic B./Zelenay I. 1 1.75 WilliamHill 1 1.75
debel ten dostępny na razie tylko u trzech buków, WH 1.75, Expekt 1.70 i w Bet-at-home 1.70, spadek z 1.75.
Kavcic w sobotę zaczyna (a wielce prawdopodobne że i kończy) przygodę na Igrzyskach Olimpijskich w singlu.
Dziś przegrał z Veicem 1:6 2:6, choć dwa tygodnie temu również na kortach ziemnych, w Ojczyźnie Veica wygrał 6:2 6:2
Widać, że zbiera się już do Londynu, więc skoro w singlu nie próbował walczyć tym bardziej nie zrobi tego w deblu.
Grali z Zelenayem pierwszy raz przed tygodniem i odpadli w dwóch setach w pierwszej rundzie,
teraz trafiają na gospodarzy Fischer/Oswald, dla Austriaków turniej u siebie na pewno bardzo ważny
do tego słabo obsadzony, rozstawieni szykujący się na IO szybko będą odpadać
więc jest to dla nich świetna okazja do nabicia sobie punktów zarówno w singlu jak i deblu, oraz osiągnięcia sporego sukcesu.
Grali ze sobą już kilkukrotnie w parze i wychodziło to z niezłym skutkiem choć nie na najwyższym poziomie oczywiście.
taki kurs na Austriaków trzeba brać z pocałowaniem ręki :smile:
warto grać mocno przeciwko wszystkim uczestnikom Igrzysk Olimpijskich, którzy najpóźniej w środę powinni definitywnie pożegnać się z tym turniejem.
7:5 6:1 i nieuniknione stało się faktem ;)
strasznie dziwi mnie ta pewnosc gry przeciw uczestnikom igrzysk, gdyby mieli odpuszczac to nie wychodzili by na kort, albo nie zapisywali by sie na dany turniej, podsumowujac radze uwazac bo takie pefki i masowka, jaka mozna zauwac]zyc po spadajacych kursach zwykle sie zle konczy....
zapisują się dużo wcześniej na turnieje, nie mogą ot tak se zrezygnować z gry w turnieju.
Bo niektórzy wszędzie doszukują się nie wiem czego, by tylko znaleźć jakieś argumencik przemawiający na korzyść, by zagrać. Takie doszukiwanie się bywa zgubne, bo zawodnik może mieć inne plany i po prostu wygrać, a co. Najlepiej takie coś obserwuje się, będąc na turnieju i uczestniczyć w nim (jako kibic, obserwator, nie tylko meczu, ale zawodników, ich zachowań) wówczas można coś wywnioskować i prognozować.
A opierać analizy i stawiać kasę tylko dlatego, że ktoś jest na liście zgłoszeń do Londynu to na pewno odpuści i przegra jest głupie i niepoważne i trąci mi to amatorką. Oczywiście 5 - 10 złotych można dla zabawy zagrać, ale szanujcie nawet taką kasę, bo kiedyś może jej zabraknąć!
nie chce wiedzieć na jakiej zasadzie Ty się zajmujesz bukmacherką...
tutaj mamy najbardziej klarowne argumenty jakie tylko możemy mieć w bukmacherce, najważniejszy turniej roku zaczyna się w sobotę, więc tenisiści, którzy grają w tym tygodniu w turniejach nie mają nawet szansy by go dograć do końca, kwestią czasu jest kiedy odpadną i trzeba próbować gry przeciwko nim, tak jak Kavcic wczoraj oddał z Veicem tak dzisiaj zrobił to samodeblu, piękny kurs 1.75 można było złapać gdy ktoś zagrał wczoraj, a tak wszyscy o tym wiedzieli i spadł do poziomu1.30. Klizan oddał dziś w deblu, próbował oddać wczoraj w singlu,nie udało się, czy przegra 100% przekonania nie możemy mieć ale wszystko na to wskazuje, do tego gra z rodakiem kurs 2,00 trzeba było brać od razu, jest 1,85 nadal warto. To właśnie na tym polega bukmacherka, to dlatego kurs z 6.50 na Balazsa spadł na 2.50 nie ważny forehand, backhand ani serwis, zaraz mamy Olimpiade, ten kto ma tam reprezentować swój kraj wie że czas się zbierać z tego małego turnieju jakich jeszcze ogrom spotka na drodze w swojej karierze, pytanie od wczoraj jest takie czy zrobi to w pierwszym czy drugim meczu, bo tak to właśnie wygląda, kto ogląda turniej w Kitzbuhel wie o co chodzi ????
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Na potwierdzenie tego co napisał malin jest chociażby długa lista bukmacherów, która usunęła z oferty omawiane powyżej pojedynki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na czwartek: Klizan - Cervenak 2 1.85 bwin
nie będę już po raz kolejny opisywał, tego dlaczego czterech graczy rozstawionych nie odgra turnieju w Kitzbuhel,
tutaj dodatkowo spotykają się rodacy, kurs wyjściowy był 2.00 spadł do 1.85, niedługo nawet tyle będzie marzeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
na czwartek: Klizan - Cervenak 2 1.85 bwin
nie będę już po raz kolejny opisywał, tego dlaczego czterech graczy rozstawionych nie odgra turnieju w Kitzbuhel,
tutaj dodatkowo spotykają się rodacy, kurs wyjściowy był 2.00 spadł do 1.85, niedługo nawet tyle będzie marzeniem.
W pełni popieram. Dodam fakt, że Cervenak nie jest leszczem na cegle, a Klizan w słabej dyspozycji.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Los Angeles
Mecz: Klahn B. - Lorenzi P.
Data: 25.07.2012 02:30
Typ: Lorenzi 2:0
Kurs: 2.88
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Spotkanie ATP w Los Angeles pomiędzy Włochem Paulo Lorenzim (91 w światowym rankingu), a Bradleyem Klahnem z Ameryki, który w rankingu notuje 613 pozycję. Nie patrzę w tym spotkaniu jednak tylko na ranking obydwu zawodników, lecz na ich klasę i umiejętności na korcie, a te jednoznacznie faworyzują w tym meczu Włocha, na którego stawiam. Paulo Lorenzi w tym sezonie na trawie radził sobie całkiem dobrze, na Wimbledonie co prawda odpadł już w pierwszje rundzie, lecz jego pogromcą był Francuz Nicolas Mahut, z którym Paulo Lorenzi przegrał nieznacznie w pięcio setowym boju. Nastepnie w ostatnim turnieju dla niego w Europie Paulo Lorenzi przegrał 5:7, 4:6 w Umag z Trungelitim, który dobrze spisał się na tym turnieju. 17 lipca zaliczył turniej w amerykańskiej Atlancie, gdzie także przegrał w pierwszej rundzie, lecz z dobrze serwującym Kevinem Andersonem, któremu uległ klasycznie 4:6, 3:6. Teraz kolej na Los Angeles i los byl dla niego dość łaskawy, ponieważ wylosował mu w pierszej rundzie znacznie mniej znanego i ogranego na światowych kortach Bradleya Klahna. Ten mecz Włoch powinnien już spokojnie wygrać, ja stawiam, że doczyni tego bez straty seta. Bradley Klahn jak już wcześniej wspomniałem nie jest zawodnikiem, który jest znany i mówi o tym chociażby jego ranking (613 miejsce). Bradley Klahn swoje turnieje rozgrywa przede wszystkim w USA. W tym roku dopiero zaliczył 5 meczy, więc jak najbardziej może nie czuć się zbyt dobrze na korcie i mam nadzieję, że to też da o sobie znać. W Winetce pokonał Weintrauba 6:0, 6:4, aby nastepnie przegrać z Sergejem Bubką 3:6, 4:6. W Binghamton wygrał z Denisem Kudlą 6:4, 7:6, a w drugiej rundzie uległ Wolmaransowi 6:7, 3:6. W kwalifikacjach do turnieju głównego w Los Angeles pokonał 7:6, 7:6 Alexa Kuznetsova. Teraz przyjdzie mu grać z zawodnikiem z czołowej setki i zobaczymy co pokaże w tym starciu. Ja nie spodziewam się nieczego nadzwyczajnego, i według mnie Lorenzi powinnien pokoać Amerykanina w dwóch setach. Oby!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Co myslicie o Kamke - Blake? Blake niby weteran juz, slaby jest, nie gra na tym poziomie co dawniej, ale Kamke tez jakos nie zachwyca...
Blake nie zachwyca od roku, ale u siebie (Chall/ATP) zawsze gra jak najlepiej potrafi i w moich oczach świetnie reprezentuje gospodarzy. Chciałoby się powiedzieć, że na starość postanowił dawać z siebie 110% tylko w US Series i Open.

A ze technikiem jest wspaniałym i jak się stara, to jest uczucie jakby oglądało się w akcji Federera bądź Youzhny&#39;ego. Nikt z obecnej kadry USA (ani starsi jak Fish, ani młodzi jak Harrison) nie ma takiej lekkości, ani nie jest takim wirtuozem jak stary Blake.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
panowie a Haase jutro chyba nie bedzie chcial odpuscic bo broni tutaj punktow za zwyciestwo. Co o tym myślicie ?
ja myślę że takich turniejów jak ten w Stuttgarcie jest wiele, i tak wszystkich nie zdoła obronić więc czy w 2r odpadnie czy ćwierćfinale chyba nie wiele zmienia, to nie jest najwyższa półka więc te punkty są do odrobienia spokojnie po najważniejszych tegorocznych zawodach, czyli Igrzyskach Olimpijskich, a on dodatkowo grać też tam będzie debla więc powinien chcieć przynajmniej potrenować na tamtejszej trawie, nie ryzykowałbym po kursie 1.4, myślę że środa do dobry dzień na wyjazd do Londynu, w sobotę już start singla.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jesie Levine - Michael Russell 1 @ 1,95 ⛔
Dziś zapowiada nam się w LA ciekawe spotkanie pomiędzy młodym Levinem, a doświadczonym Russellem. Bukmacherzy lekko faworyzują tego 2, choć nie wiem czemu. Michael jest już nieco starszym zawodnikiem, co prawda jeszcze wygrywa, ale zdarzały mu się stosunkowo nie dawno porażki ze słabym Kossakowskim i Ramem. Trzeba brać też pod uwagę wygraną nad Andersonem, ale Kevin w tym sezonie nie błyszczy. natomiast Levine to przede wszystkim serwis, serwuje jak najęty, coś w stylu Balla czy Isnera. Może nie tak mocno jak John ale na hardzie skutkuje taki serwis. Zapowiada się na ciekawy, wyrównany mecz, ale sądzę, że wygra serwis!
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kwestionowałbym słabość Rama w porównaniu z jego następnym rywalem, Levine&#39;m.
Nie mniej typu nie mam prawa negować, powodzenia ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kwestionowałbym słabość Rama w porównaniu z jego następnym rywalem, Levine&#39;m.

Nie mniej typu nie mam prawa negować, powodzenia ;)
Słaby chodziło mi do Kossakowskiego ;) Ram był wymieniony od tak, nie że słaby. Pozdrawiam i po przeczytaniu do usunięcia ;)
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Zopp-Odesnik 1 1,55 bet365
Zaraz na korcie pojawi sie estonczyk sklasyfikowany na 88 miejscu,oraz amerykanin znajdujacy sie obecnie na 148 pozycji.
Ostatnie tygodnia,miesiace przemawiaja za estonczykiem, robi on postepy z meczu na mecz, powoli staje sie zawodnikiem bardzo solidnym i to na kazdej nawierzchni, przy kazdej powodzie i przy niemal kazdym zawodniku stawia duzy opor. Amerykanin lubi grac na clayu (16-12) natomiast wiekszosc meczy rozgrywanych była w slabo obsadzonych turniejach. Uwazam ze zdecydowanym faworytem jest estonczyk i to on sie zamelduje w kolejnej rundzie.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Szybka 20% lokata na dzis ( jesli tylko przestanie padac )

Cermak/Knowle - Kohlschreiber/Tumphart 1 1.20 Gamebookers 10/10
Co tu duzo pisac, para Czesko/Austriacka jest z kilka razy bardziej doswiadczona w deblach niz Kohli i jego nieznany mi partner. Kohli niby czasmai pogrywa w debla i niby czasami ma sukcesy, ale bez ekscesow i to w 95% tylko jak gra na Niemieckim homeland. Poza tym po co ma sie przemeczac, olimpiada niedlugo. Nie widze tu innego mozliwego wyniku. Dodatkowo dla Kohliego to dzis drugi mecz, juz po singlu.
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Co Panowie sądzicie o meczu Kohlschreibera? Nie wydaje się to być dziwne jak Niemiec popełnia 3 błędy serwisowe w jednym gemie? Przegrywa w meczu 0-3 i jutro ma być dokończenie. W tym przypadku start na olimpiadzie może mieć znaczenie, ale oczywiście mogę się mylić ???? .
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Co Panowie sądzicie o meczu Kohlschreibera? Nie wydaje się to być dziwne jak Niemiec popełnia 3 błędy serwisowe w jednym gemie? Przegrywa w meczu 0-3 i jutro ma być dokończenie. W tym przypadku start na olimpiadzie może mieć znaczenie, ale oczywiście mogę się mylić ???? .
Ja osobiście myślę, że akurat Kohli ten i swój następny deblowy mecz przegra.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Co Panowie sądzicie o meczu Kohlschreibera? Nie wydaje się to być dziwne jak Niemiec popełnia 3 błędy serwisowe w jednym gemie? Przegrywa w meczu 0-3 i jutro ma być dokończenie. W tym przypadku start na olimpiadzie może mieć znaczenie, ale oczywiście mogę się mylić ???? .

nie widze tu jakichkolwiek argumentow przemawiajacych za philipem.
jedzie na IO, tam gra na trawie, powalczy, moze zrobi jakas niespodzianke.
IO to najwazniejsza impreza w zyciu sportowca, wiec taki maly turniej warto odpuscic za wystep na igrzyskach ;d
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Kursy spadają na Bolleliego a Klizan chyba jednak ciągnie turniej na maxa jak wygrał z Rodakiem i nie chce pakować się na olimpiadę. Ciekawe
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Kitzbuhel
Spotkanie: M. Klizan - S. Bolelli
Typ: 2
Kurs: 1,61
Buk: Pinnacle
Ćwierćfinał turnieju ATP w Kitzbuhel. Naprzeciw siebie staną Słowak Martin Klizan oraz Włoch Simone Bolelli. Faworytem jest bez wątpienia Włoch, który ostatnio znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji (7 zwycięstw z rzędu). Z Klizanem jest dziwna historia, niby zaraz ma igrzyska, niby dążył do przegranej w meczu z Thiemem, niby odpadł z debla w Kitzbuhel, a jednak w 1/8 mając &quot;okazję&quot; przegrać z Cervenakiem i wyjechać z Austrii - wygrał, czego efektem jest jego awans do ćwierćfinału. Nie mam zamieru roztrząsać czy tym razem Słowak zechce się znowu podłożyć, czy może będzie grał na maxa - to akurat w odniesieniu do tego meczu nie jest aż takie istotne. Bolelli z czysto sportowego punktu widzenia jest w tej chwili graczem lepszym, lepiej dysponowanym, bardziej zmotywowanym. On na igrzyska się nie wybiera, więc można być pewnym, że występ w tym meczu potraktuje w pełni poważnie. Jak będzie z Klizanem? Obojętnie czy się podłoży, czy zagra na serio - nie powinien mieć wiele do powiedzenia. W drodze do 1/4 uporał się z Thiemem oraz Cervenakiem, natomiast Bolelli odprawił Zeballosa i Floriana Mayera. Gołym okiem widać kto miał mocniejszych rywali i kto lepiej sobie z nimi poradził. Wszelkie atuty w tym meczu leżą po stronie Włocha i jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to powinien gładko to spotkanie wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom