>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel & Waszyngton, 27.07-03.08.2014

Status
Zamknięty.
A 93

ateo87

Użytkownik
Groth - Ginepri 2 @2 ✅✅✅
wiezowiec rozstawiony z 1 mozliwe ze jakis LL sie trafi do tego w 1 swoim meczu kiepsko na serwisie gral a cala jego gra na nim sie opiera Ginepri niezly mecz z Isnerem i do tego latwa przeprawa w 1r kwali

kolejny prezent od bukow :cool:
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Wcale nie jestem taki pewny tego Ginepriego. Dla mnie mecz może być bardzo wyrównany i moim zdaniem ciężko wskazać faworyta. Kolego wyżej, pomijając polskie znaki, używaj kropek i przecinków, bo musiałem 3 razy czytać to, co napisałeś, bo nie mogłem zrozumieć, o co Ci chodzi.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moim zdaniem warto za jakieś drobne zaryzykować na Cartera z Sugitą. Kurs w granicach 8-9. Sugita rozstawiony jest z numerem 2 w kwalifikacjach, a jak wiemy różne cuda się dzieją w II rundzie kwalifikacji. Chyba trzeba być samobójcą by zagrać Sugitę po kursie 1,05. Nie od dziś wiadomo, że jak ktoś się wycofa z głównego turnieju to później zawodnicy wskakują jako LL do turnieju. Co by nie mówić 9,50 to przesada.
@Edit: Jednak dupa, Carter wygrał... 1 gema. ????
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Melzer J. - Andujar-Alba P. 1 @ 2,17 Pinnacle
Hiszpan wygrał w niedzielę turniej w Gstaad i teraz przenosi się do pobliskiego Kitzbuhel. Nie ma mowy o zmęczeniu podróżą czy coś w tym stylu. Pablo nie broni tutaj żadnych punktów za ubiegły rok. Wygrywając w Szwajcarii zdobył 250 punktów do rankingu, co pozwoli mu znaleźć się w okolicach 40 miejsca. Nie sądzę, aby jakoś specjalnie się forsował, patrząc na to, że za pasem są turnieje w USA. Melzer dostał dziką kartę od organizatorów i broni dużo punktów za zeszłoroczną 1/16. Jurgen od Wimbledonu nigdzie nie grał, ale chyba nie spędził tego czasu na dodawaniu nowych twitt&#39;ów :razz: Austriak gra u siebie, posiada argumenty, żeby nawiązać walkę z Hiszpanem, więc jeśli serwis będzie dobrze funkcjonował to liczę na wygraną.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Witam po dłuższej nieobecności kilka przemyśleń co do typów odemnie na turniej ostatniej nadziei w Kitzbuhel i Waszyngtonie.

Kitzbuhel
Maximo Gonzalez-Pablo Carreno-Busta Typ 2 1,65 Bet365
Maximo w tym sezonie wygrał kilka challengerów, można go porównać do Riby, może wygrać na mączce z każdym na poziomie challenger ale jeśli chodzi o ATP to dostaje lanie. Król challengerów z poprzedniego sezonu powinien bez problemów zameldować się w drugiej rundzie.
Gerald Melzer-Andreas Haider-Maurer Typ 2 1,57 Bet365
Jeden i drugi ranga challenger jednak bardziej cenie umiejętności Andreasa który w obecnym sezonie troche lepiej pogrywał sobie na mączce niz młodszy z braci Melzerów, dwa półfinały i finał do tego dużo większe doświadczenie jak i serwis i gra z końcowej linii dużo lepsze niz u Geralda który powoli puka do bram ATP, myślę że zobaczymy dosyć zacięty mecz jednak wygra to Andreas.

Jan Lenard Struff- Jiri Vesely Typ 2 1,90 Bet365
Struff beznadziejny na ziemi, w starciu z Verdasco to Hiszpan sprezentował mu seta, Vesely bez formy ostatnio przegrał z Ribą jednak nawierzchnia i większe ogranie po stronie Czecha na dodatek kilka porażek pod rząd czas wreszcie wygrać.

Dustin Brown-Riba-Madrid Typ 1 1,90 Bet365
Ze stawką nie szaleć nie wiadomo czy Brownowi będzie chciało się grać i czy serv &amp; volley przyniesie skutek, według moich notatek Riba słabo mija, grali ze sobą rok temu gdzie gorą był Hiszpan, jednak przeczucie mi podpowiada ze tym razem wygra Jamajski Niemiec
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Waszyngton
Dancevic-Paire Typ 1 2,25 Bet365
Łapać ten kurs póki nie spada, Paire beznadziejna głowa w tym seoznie prawie same porażki, nie może sie odnaleźć widać z formą, Frank po początkowym regresie formy wygrywa challengera w Koszyach przechodzi kwale na Wimbledonie gdzie pokonuje Drewniaka a następnie ulega Kukushkinowi, Frank na hardzie czuje się najlepiej widać przerwę od Wimbledonu i przygotowania na hard korty, przede wszystkim bardziej cierpliwy gracz który trzyma piłkę w korcie,myślę że Paire nie wytrzyma psychicznie i będzie wywalał proste piłki po autach, dla mnie win Kanadyjczyka

Kavcic-Becker Typ 1 2,25 Bet365

Becker wszystko na siłę a w to graj Kavcicowi który już od ponad 2 miesięcy przygotowuje się na twarde korty, Kavcic przede wszystkim cierpliwy nie popełnia dużo błędów, Becker zna te korty jednak po tym co widziałem w Atlancie to na pewno na niego nie zagram po tym co pokazał z Selą

Lacko- Peliwo Typ Peliwo wygra przynajmniej jednego seta

Lacko totalny idiot bez głowy, porażka z Gabbem w Granby, potem sprzedany mecz z Istominem, Peliwo to młody chłopak ktory uwielbia gre na twardych kortach myślę że jeśli taki Gabb potrafi wygrać z Lacko to tym bardziej bardzo zdolny Kanadyjczyk, kurs papierowy trzeba odwracać

Dudi Sela-Julien Benneteau Typ 2 1,73 Bet365
Nie lubie grac na Benetu jednak myśle że Julien poradzi sobie z Żydkiem, Dudi rozegrał kilka 3 setówek w Atlancie czuje że tutaj przyjedzie tylko po wpisowe, h2h dla Benka nic tylko grać na Francuza

Steve Johnson-James Duckworth Typ 2 2,50 Bet 365
James wygrał w cuglach challengera Lexinbgton nie dając szans w finale Wardowi, widać forme u tego gracza która nie pojawiłą się tutaj w Lexington, udany wimbledon i 5 setówka z Gasquetem, Johnsona widziałem z Querreyem i nie spodobała mi się jego gra, jeśli serwis nie funkcjonuje jest kiepsko do tego słaby defens broni się slajsem i praktycznie nie uzywa 2bh, Australijczyk potrafi przegonić rywala po korcie by w odpowiednim momencie skończyć akcje lub zagrać serv &amp; volley, duze value w tym kursie, Johnson po wejściu na trawiaste korty jakoś zagubił forme
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 706

don1

Użytkownik
G.Melzer-A.Haider-Maurer 2 @1,72 Unibet
Piękny kurs na starszego Austriaka.Co mnie skłania do grania na Niego.Już piszę większe doświadczenie.Forma obu jest paskudna.Ale Melzer gra mizerie ostatnio.Bardzo słabo wyglądał.Haider-Maurer broni tutaj pkt za drugą rundę i wydaje mi się że bez problemów osiągnie ten etap rywalizacji.Większe umijętności po stronie Andreasa to powinno być decydujące.H2H też na korzyść Mauera.Jutro może seta wyrwie Melzer ale to wszystko.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Gabashiwili- Nieminen kurs 2,40 bukmacher Bet Clic

Rosjanin, łapie formę okolicę wimbledonu to ciągłe kontuzję. Teraz jest już w pełni zdrowy, ostatnio w Umag pokonał gładko będącego w dobrej formie Layovica, następnie pokonał Souse który też ostatnio jest w dobrej formie. Przegrał dopiero, ale po walce z rewelacją lata Pablo Cuevasa i urwał mu seta. Rosjanin potrafi grać na ziemi, pokonał w tym sezonie np simona czy ferrera owszem oboje nie grają w tym sezonie cudownie ale coś tam potrafią. Nieminen jeszcze wczoraj walczył w swoim kraju w Finlandii w finale Chelengera w którym uległ Davidowi Goffinowi. Trochę punktów zarobił, na pewno będzie chciał dobrze pograć w Austrii , ale według mnie po kursie 2,40 warto grać na Gabe. Nieminen nagrał się dużo w tym tygodniu, dodam, że to już 33 letni zawodnik i co ważne, jest to zawodnik który swoją grę opiera na doskonałej pracy na nogach. Mecz będzie we wtorek max w środ. Z Finlandii kawałek do Austrii jest. Podkreślam Fin wczoraj o godzinie 13 00 grał mecz, zapewne lot miał już dzisiaj, jest już pewnie w Austrii. Czy znajdzie czas na regenerację? Moim zdaniem nie! Szczególnie zaimponowało mi to, że Rosjanin tak gładko pokonał Layovica który ostatnimi czasy grał naprawdę dobrze. Ja stawiam na Gabe,
 
nebula 43

nebula

Użytkownik
G.Melzer-A.Haider-Maurer 1 2.22 betsafe

Biorąc opisy powyżej mój typ idzie pod prąd. Spotykają się Panowie o podobnych warunkach fizycznych i umiejętnościach. Nie ma potrzeby nadmiernie faworyzować starszego o 3 lata Andreasa. Mam wrażenie, że Maurer już pewnego poziomu nie przeskoczy - jeszcze kilka lat temu wydawało się, że może być to ciekawy zawodnik, ale zatrzymał. Gerald, też topowym graczem nie będzie, ale szansę na pierwszą 100 rankingu ma, a czasami potrafi mu wyjść mecz na bardzo dobrym poziomie. Popatrzmy na ostatnie mecze obu Panów.
Maurer - Dobry turniej w San Benedetto, następnie całkowicie odpuszczony 3 set z Pavlaskiem w Poznaniu i krecz w ostatnim meczu ze Struffem - czyżby zmęczenie materiału?
Melzer - W lipcu przegrał 2 mecze oba z zawodnikami dużo lepszymi od siebie jak i od Maurera. Zarówno w meczu z Traverem i z Belluccim, mimo porażek pokazał się z dobrej strony, były to mecze stosunkowo wyrównane. Z Belluccim zdecydowała tylko skuteczność przy break pointach. Brazylijczyk na 3 szanse wykorzystał 2 (po jednej w secie) - Melzer 0/3. Myślę, że jak poprawi tę statystykę w dzisiejszym meczu to w końcu uda mu się wygrać nie tylko 1 set z Maurerem ja do tej pory a i wreszcie cały mecz.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Struff - Vesely @ Vesely 1.82 Unibet

wynik : 0-2 ✅
Czech po Wimbledonie wpadł w mały dołek , gdzie zaliczył 3 porażki z rzędu na swoich ulubionych kortach ziemnych.W Umag przegrał 1:2 z Riba w III secie ze stanu 2-0 na 2-5 to był bardzo dziwny mecz .. Teraz jest dobra okazja na przełamanie bo za rywala dostaje Struffa który , ze swoich ostatnich 10 spotkań wygrał zaledwie dwa w tym jedno po kreczu rywala . Jego forma jest wyraźnie pod kreską .
h2h remisowe 1:1 , ale mecz na mączce wygrał Czech. Mecz może być zacięty , ale sądzę , żę wygra tu Vesely.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Brown - Riba 1 @1.9
kursy dobre Jamajczyk przeplata dobre mecze z beznadziejnymi serwis kolejnym jego atutem Riba nie posiada uderzenia konczacego zwykly przebijacz na poziom czelkow ostatnim mecz Jemsa slaby wiec dzis powinno byc lepiej
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Jan-Lennard Struff - Jiri Vesely
Struff @ 2,27 Pinnacle Sports


Ja tam pogram przeciwko Czechowi, który w ostatnim czasie jest bez formy. Pokazują to wyniki. Nie chce mi się wierzyć, że Jiri przez ten czas zmienił coś w swojej grze. W ostatnich swoich 3 turniejach odpadał w 1 rundach. W Bastad z Ramosem, z Thiemem w Hamburgu i teraz w Umag z beznadziejnym przebijaczem Riba-Madrid. Wesoły po sukcesach w czeskich Challengerach zalicza regres formy. Na mączce w tym sezonie 18/9.
Kompletnie nie rozumiem M@jstra, który napisał, że Struff jest pod kreską i wygrał tylko 2 spotkania z ostatnich 10. Przeglądam teraz statystyki i widzę, że na 10 meczy ostatnich, to przegrał tylko 3. I to z Kohlschreiberem, Verdasco i z dobrze grającym ostatnio Krajinovicem. Niemiec w tym sezonie sporo dobrych wyników. Finał w Bergamo, półfinał w Marsylii czy chociażby półfinał w Monachium. Wczoraj w Bundeslidze pokonał 2:0 Delbonisa, czyli też nie byle kogo. Na mączce w tym sezonie 20 wygranych i 7 porażek.
W h2h 1:1. W tym roku w Sydney wygrał Struff, jednak był to hard, natomiast rok temu na mączce wygrał Wesoły 2:1.
Mimo sympatii do Czecha, gram dzisiaj przeciwko niemu. Gra ostatnio wręcz fatalnie. Struff natomiast gra do końca, co pokazał w Gstaad z Verdasco przegrywając 2:1, po TB w 3 secie.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem M@jstra, który napisał, że Struff jest pod kreską i wygrał tylko 2 spotkania z ostatnich 10. Przeglądam teraz statystyki i widzę, że na 10 meczy ostatnich, to przegrał tylko 3. I to z Kohlschreiberem, Verdasco i z dobrze grającym ostatnio Krajinovicem. Niemiec w tym sezonie sporo dobrych wyników.
25.07.14 ⛔ Struff J-L. (Ger) Verdasco F. (Esp) 1 : 2
22.07.14 ✅GST Struff J-L. (Ger) Haider-Maurer A. (Aut) 1 : 0
14.07.14 ⛔HAM Krajinovic F. (Srb) Struff J-L. (Ger) 2 : 1
10.07.14 ⛔STU Kohlschreiber P. (Ger) Struff J-L. (Ger) 2 : 0
24.06.14 ⛔WIM Kubot L. (Pol) Struff J-L. (Ger) 3 : 0
21.06.14 ⛔BOO Haase R. (Ned) Struff J-L. (Ger) 2 : 1
18.06.14 ⛔SHE Struff J-L. (Ger) Pospisil V. (Can) 0 : 2
17.06.14 ✅SHE Rosol L. (Cze) Struff J-L. (Ger) 0 : 2
09.06.14 ⛔HAL Struff J-L. (Ger) Sousa J. (Por) 0 : 2
29.05.14 ⛔FRE Monfils G. (Fra) Struff J-L. (Ger) 3 : 0
chyba , że grał coś jeszcze
bilans 20/7 ? to Ty chyba tam wliczasz spotkania z Bundesligi ...
cały ten swój bilans na ziemi nabił w Niemczech , bo po za granicami swojego kraju to na mączce wygrał 2 mecze , w Paryżu z Olivettim no i z Haider-Maurerem po kreczu
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Grał 7 meczów Bundesligi i wszystkie wygrał, ale nie wiem na ile można się sugerować tymi rozgrywkami.
do kasacji
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ginepri - Falla 1 @ 2,10✅
Bet365


Jak dla Ginepri w Waszyngtonie pójdzie za ciosem. Robby złapał formę moim zdaniem, w Atlancie wygrana ze Stakhovskyim i jako jedyny urwał seta Isnerowi, późniejszemu triumfatorowi i ogółem był bliski jego pokonania. W kwalifikacjach wygrana nad Diezem i Grothem, dziś Falla, który na pewno jest mniej groźny od Australijczyka pokonanego w kwalach. Serwis na korzyść Amerykanina rzecz jasna, Falla 2 mecze na hardzie, wygrana z Ito, porażka z Tomiciem. Jak dla mnie spore value, 50/50 co najmniej moim zdaniem. Gdzie Amerykanie mają wygrywać jak nie u siebie. Po takim kursie grzech nie skorzystać ????

Sugita(+1,5s) - Young 1 @ 1,54✅
ComeOn


Podobna sytuacja, moim zdaniem też bukmacherzy zbyt faworyzują Younga. Ostatnio same porażki, oglądałem jego mecz z Selą, gdzie też grałem przeciw niemu i grał po prostu słabo. Sporo błędów, a Sugita po przejściu kwalifikacji i dobrych meczach w Lexington będzie chciał się zameldować w drugiej rundzie. Moim zdaniem Japończyk powinien wygrać ten mecz, lecz gram bezpiecznie tylko na seta.

Gonzalez - Tomić(-1,5s) 2 @ 1,60✅
Unibet


Tutaj zaś sytuacja odwrotna i myślę, że Tomić nie powinien mieć problemu z Gonzalezem. Bardzo dobry występ w Bogocie i widać, że młody jest w formie. Gonzalez w Bogocie wygrana z Donkoyem i De Bakkerem, jednak z tymi lepszymi typu Stepanek i Sock dostał już w dwóch setach. W takiej formie Bernard powinien gładko się znaleźć w drugiej rundzie i moim zdaniem będzie dla niego to trening przed cięższymi meczami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shaayq 167

shaayq

Użytkownik
Brown to pajac... heh, to co grał to głowa mała.. Z Fogninim mogą sobie piątkę przybić... ale do rzeczy bo Domino zaraz zaczyna:

Thiem 2:0 ⛔ 7-6, 3-6, 7-5

jak dla mnie dobry bet po 1,72. Ostatnie dwa mecze Thiem przegrał, teraz u siebie czas na win. Myślę, że Brazylijczyka powinien pojechać gładko. To jak dla mnie to poziom niżej, challengerowiec, z ostatnio niezłymi wynikami, ale jednak nazwiska też nie powalają.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Donaldson - Ram @ Ram 1.633 Pinnacle
wynik : 1-2 ✅


Starcie 17 letniego Donaldsona i 30 letniego Rama , młodszy z Amerykanów uważany jest za spory talent , ale jak na razie grywa szczególnie w USA , większość to mecze ITF a czasami jakiś challenger , choć z bardzo dobrym bilansem w tym roku 21/10.
Nie ma się co oszukiwać , że Ram na tę chwile to po prostu lepszy zawodnik , który większość swojej kariery spędził na twardych kortach gdzie reklamuje się bilansem 222/212 czyli kawał czasu ;)
W tamtym roku Ram odpadł tutaj w I rundzie z Malisse (1:2) Dziś ma idealną okazje do poprawienia tego wyniku. Mimo , że obaj przeszli tu kwalifikacje bez straty seta , to Faworytem wyraźnym jest dla mnie Ram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dergon 88

dergon

Użytkownik
@Gawronix, jak dla Ciebie Lacko jest kompletnym idiotą bez głowy to kim jest Peliwo? Przecież on gra jeszcze bardziej bezmyślnie, wejdzie/nie wejdzie, szczególnie ostatnio. Nie wiem czy oglądałeś jego występy w Granby, ale wygląda dramatycznie ostatnio. Z Juneauem spore kłopoty, w trzecim secie równie dobrze mogło pójść w drugą stronę, ale rywal poniżej przeciętnej, z Buchananem (również poziom pierwszych rund CH) nie istniał. Wcześniej przegrał w 1R Futuresa, ostatnio w kwalkach z Evanem Kingiem. Mnóstwo DFów, dyspozycja serwisowa strasznie słaba, w wymianach kompletnie bez cierpliwości budowania gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom