>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel, Waszyngton 3.08.2015 - 9.08.2015

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Robin Haase +4,5 gema [1,60 Pinnacle]

Wartość pomarańczowego spadała i spada z każdym tygodniem, jednak w Kitzbuhel może coś drgnąć. To dwukrotny zwycięzca tego turnieju (11,12) i półfinalista rok później. Decyduje się tutaj na handicap dot. gemów, bo return Argentyńczyka jest prawdopodobnie jego najsłabszym atrybutem.

Martwi fakt, że Robin zostałby odesłany w godzinę z Monaco, gdyby temu nie odnowiła się kontuzja. Chociaż takie historie różnie się układały. Dzisiaj gorzej zagrać nie może, więc zobaczymy.

Federico jest mocno bijącym człowiekiem (siła razy ramie) i również zakochanym w mączce. Daleko mu jednak do wirtuoza, czy tenisisty nadmiernie korzystającego z rozumu i stąd nigdy nie wiadomo, czy będzie +25 w bilansie piłek, czy -25. To jego pierwsza impreza tutaj. Holendra chociażby ze względów historycznych lekko można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Groth-Troicki 2 @1.5

Standardowy typ.Troicki zbyt ustabilizowany gracz. Serb wypunktuje Grotha w waznych momentach moim zdaniem. Troicki stal sie bardziej wyrafinowanym graczem po dyskwalifikacji, ktora go dotknela, jest bardzo dobrym graczem i sadze, ze wykorzysta swoje szanse w tym meczu.
Dolgopolov-Karlovic 1 @1.75

Ukrainiec zagra lepiej, juz tu wygrywal. Karlovic dobrze gral, ale po tych swoich wojazach czegos tu zabraknie i stawiam jednak na Dolgopolova, ktory wczoraj ogral Smyczka az milo i nie dal Amerykaninowi nawet powachac break-pointa w calym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Tomic - Johnson ---- Tomic @ 1,78 Pinnacle ⛔
Początkowy wystawiony przez bukmacherów kurs poniżej 1,7 wydawał się odpowiedni na ten mecz, ale z tego względu, że urosło to pobieram te 1,78. Tomic niedawno wygrał turniej na hardzie w Bogocie, gdzie obronił punkty z 2014, teraz ma taki komfort, że w Waszyngtonie nic nie musi bronić. Johnson natomiast rok temu był w ćwierćfinale, więc on powinien być bardziej zmotywowany. Jednak Amerykanin kompletnie mnie nie przekonuje ostatnio. Na europejskich kortach trawiastych grał słabo, znacznie poniżej oczekiwań, a po przyjeździe na US Open Series też zawodzi. Najpierw jeszcze na trawie porażka z Ito w Newport, w Atlancie pokonał Lackę i przegrał z Berankisem, który reprezentuje poziom challenger. W Waszyngtonie znowu wygrał z Lacką. Może faktycznie Johnson teraz gra lepiej niż kilka tygodni temu i szykował się na ten turniej w Waszyngtonie, ale jakoś nie miał gdzie udowowdnić swojej lepszej gry. Pokonanie Lacki to żadna sztuka i Tomic na pewno też by tego dokonał. Tomic prezentuje podobny styl gry do Johnsona, z tym, że robi wszystko o jeden poziom lepiej. Powinien teoretycznie to spotkanie wygrać, ale nie do końca wiadomo jak z jego nastawieniem do tego turnieju, wydaje mi się jednak, że po 1,78 warto coś postawić na Australijczyka. Raz grali ze sobą w Halle w tym roku i wygrał Johnson. Liczę na rewanż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
S 378

songo

Użytkownik
ATP 250 Kitzbuhel

Montanes - Schwartzman 1,40 Pinaccle 8/10 ⛔ 6-1 ; 6-3

W pierwszej rundzie 22-letni Argentynczyk pewnie wygral z Ramosem. Teraz, w drugiej rundzie gra z innym Hiszpanem, 34-letnim Montanesem, ktory najlepsze tenisowe ma juz zdecydowanie za soba. Skoro Schwartzman ogral Ramosa, to tym bardziej powinien ograc dzisiejszego przeciwnika.

Montanes, w przeciwienstwie do Schwartzmana grywa glownie na poziomie challenger. Schwartzman notuje najlepszy sezon w swojej krotkiej karierze i grywa w glownym tourze.

H2H 1-0 dla Schwarzmana. Niedawno(12 kwietnia b.r.) grail w Monte Carlo. Skonczylo sie w dwoch setach 6-4; 6-4. Dzis moze byc podobnie. Ja nie widze w tym meczu niespodzianki.

ATP 500 WASZYNGTON

Dolgopolov - Karlovic 1,77 Pinaccle 6/10✅ 6-4 ; 7-6

H2H 2-1 dla Chorwarta. Ostatnio grail mega zaciety mecz na Wimbledonie, gdzie ostatecznie gora po 5 setach (13-11 w ostatnim) byl Karlovic. Ale jesli serwuje sie 53 asy to naprawde trzeba nalezec do scislej swiatowej czolowki, aby odeprzec taka sile ognia...

Ostatnio Dolgo, ktory skadinad lubi przejsc obok meczu (czytaj: handel, tankowanie, pomoc ubogim krewnym) odpuscil mniej prestizowy turniej w Atlancie, gdzie przegral z Soeda. Tutaj w pierwszej rundzie zmiotl z kortu Smyczka.

DR IVO zdecydowanie goruje nad dzisiejszym przeciwnikiem tenisowa dojrzaloscia. Wiek, doswiadczenie zyciowe robia swoje.

Ukrainiec z kolei jest lepiej wyszkolonym technicznie tenisista Jezel tylko uda mu sie zachowac zimna krew w najwazniejszych momentach spotkania to moze sie pokusic o wygrana nawet 2-0.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mam jedno zasadnicze pytanie do Ciebie, Roxanne. Czy Ty stawiasz realne pieniądze na swoje analizy?
Dziekuje za troske i zainteresowanie moim zyciem i losem. Jako osoba kulturalna musze odpowiedziec. Tam stawiam realne pieniadze ale tylko u polskich legalnych bukmacherow. Mam nadzieje, ze Ty tez bo jak nie to lamiesz prawo naszego cudownego kraju w ktorym prezydenten jest pan Duda. Niezwykle ciesze sie, ze poswieciles swoj cenny czas na intelektualna ocene mojej skromnej osoby.
Melzer - Almagro 3.60 1/10 pinn⛔
Nie potrafie sie przekonac do Almagro po powrocie, strasznie szarpana gra i mnostwo slabych meczow. Ciezko zrozumiec czemu Vesely nie skonczyl wygranego meczu. To juz nie moj problem. Melzer rozegral o dziwo dobry mecz z Gimeno Traverem, serwis siatka, ladnie to wygladalo i nie spodziewalam sie, ze kiedykolwiek postawie jeszcze na Jurgena. Mysle, ze tutaj warto, widac, ze mu zalezy, byl bardzo pobudzony po udanych akcjach w meczu z Hiszpanem. Kitzbuhel ma swoj klimat, nie kazdemu zalezy tu na grze, Jurgen stara sie zrobic maksa i to moze mu przyniesc sukces. Jak patrzylam na Almagro w starciu z Istominem w Bastad to naprawde Nico nic teraz takiego nie gra. Zreszta tutaj tez juz powinien byc poza impreza.
Ponadto Haider 5.24 1/10 pinn z Thiemem z dedykacja dla Kubusia.⛔
Novak 9.88 1/10 pinn z Fogiem zdecydowanie warto, wyzej koledzy opisali mecz. Potem cos dodam ze Stanow.⛔
---
Skad sie u was bierze taka nienawisc? pw wyzywacie, tu wyzywanie, zyczycie smierci mnie rodzinie bo jakis typ nie wszedl? ludzie co sie z wami dzieje to jest jakas masakra, mam nadzieje, ze modzi poczestowali was kartka.
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
ATP Washington
Tomic Bernard Johnson Steve

Pinnacle 2,07
7:6,4:6,2:6 ✅✅✅
Ja ten mecz widzę nieco inaczej anizeli kolega &quot; vasyl86&quot; . Gramy w USA,na twardej nawierzchni tam gdzie Amerykanin czuje się najlepiej, obydwoje naleza do zawodników którzy najlepeij graja na własnym podwórku . Owszem Steve broni pkt za SF 2015,ale bardziej mnie przekonuje mysl ze spasowalo mu tutaj granie anizeli to wywieralo presje do obrony PKT, bo to dla Mnie w tym przypadku zaden argument, obydwoje bazuje na swoich gemach serwisowych ,ale wydaje mi sie ze Jonhson gra bardziej agresywnie i to moze miec wplyw na decydujace pilki, kolega tez wspomnial o nastawieniu Tomica, no własnie,jakie ono jest tego nikt nie wie.a H2H 0:1 na trawie gdzie Tomic czuje sie najlepiej przekonuje mnie jeszcze bardziej do typowania na Amerykanca.
Bet dnia wg Mnie
można dorzucić debel Kubot/Begemann 1,35 6:7.1:6 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Karlovic - Dolgopolov 2.17 2/10 pinn⛔
Bardzo przyzwoicie wyglada gra Ivo Karlovica w ostatnich tygodniach, czego sie nie da powiedziec o Dolgopolovie. Rzym wtopa z Garcia Lopezem, Nicea z Gulbisem (duza sztuka), potem pierwsze rundy z Almagro i Kohlim, znow Garcia Lopez i wlasnie z Ivo na Wimbledonie. Po Szlemie w Londynie nadal jest cienizna. W Atlancie wrabal z Go Soeda 7-5 6-7 3-6 ciezko wiec uznac, ze jest forma. Dobry turniej w Ngham (chociaz koncowka z Querreyem mierna) czy wygrana z Jerzykiem w Davis Cup to troche malo. Karlovic od Halle wyglada niezle, wiadomo, ze to glownie trawa ale w Bogocie tez gral solidnie i raczej w starciu z Dolgo jest faworytem. Na hardzie jest 2-0 dla Ukrainca, ogolnie 2-1 mysle, ze dzis bedzie juz remis. Jesli Ivo doprowadzi do tb to bedzie w nim duzym faworytem wiec po ponad 2 kurs warto. Dolgo robi sam za duzo bledow a to sie w tb szybko msci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dennis Novak co prawda dzisiaj nie wszedł, ale pozostałe typy komplet 4/4 ✅. :cool:
Lopez F. - Hewitt L.
Hewitt L. +1,5 seta ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

H2H 1:4 z lat 2004-2014, ostatni mecz na trawie wygrał rok temu Lopez. Obaj mają grubo ponad 30 lat, znają się doskonale. Hewitt jest już tak stary, że gra tylko na wybranych turniejach. Tam powinien mieć dobrą formę, w pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów wygrał mecz.
Lopez moim zdaniem jest daleki od swojej formy z przed roku, teraz gra moim zdaniem średnio. Dopiero co grał w Europie, a już przyleciał do Stanów. Rok temu Lopez w Waszyngtonie pożegnał się już w 1 rundzie z Estrellą, a później w Kanadzie na Mastersie doszedł do półfinału. Nie zdziwię się jak będzie podobnie dzisiaj, że przegra, ale gram bezpieczniej tylko na seta po dość atrakcyjnym kursie.
Wynik: 4:6 7:5 6:3
Groth S. - Troicki V.
Groth S. +1,5 seta ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅

Groth w tym sezonie mi imponuje, chociaż jego forma to jeden wielki znak zapytania. To jednak co by o nim nie mówić, to w roku 2015 potrafił zagrać kilka genialnych spotkań. Ostatnio cały czas jest w grze - Bogota - Atlanta - Waszyngton i widać, że mu werwy do gry nie brakuje. Nawet jeżeli odnowi się kontuzja podczas meczu to moim zdaniem skreczuje i uzyskamy zwrot.
H2H 0:1 z 2015 roku na turnieju w Stuttgarcie gdzie Troicki był w genialnej formie. Teraz od czasu Wimbledonu nic nie grał, na Davis Cupie kompromitacja. Jego forma to jeden wielki znak zapytania, a ja nie lubię niepewności.
Wynik: 6:3 6:4
Berankis R. - Cuevas P.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 2,02 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

Czemu tak gram? Z jednego prostego powodu... W następnej rundzie będzie czekał prawdopodobnie Andy Murray. Po drugie wystawianie takich kursów po 1,20-1,30 na takich zawodników jak Kudla w pierwszej rundzie kończy się jak dobrze wiemy, Denisa już nie ma w turnieju. Berankis ostatnio jest w dobrej formie, ale nadal to jest zawodnik z pogranicza Challenger. Pablo z hardami ma niewiele wspólnego, ale doświadczenie robi swoje, seta może ugrać, a kto wie czy nie wygra całego meczu. Kurs jest dość kuszący.
Wynik: 6:3 6:3
Mayer L. - Rola B.
Rola B. +1,5 seta ::: 2,37 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Czytaj analizę wyżej, zrozumiesz o co mi chodzi. H2H 0:1 z tego roku na mączce w Rio. Rola w pierwszej rundzie pokonał Kudlę na którego kurs był 1,20 - śmiech na sali. Teraz Mayer i znowu mamy to samo. Facet nie grał nic od czasu Wimbledonu, a bukmacherzy faworyzują go niczym jakiegoś Gasqueta czy innego Wawrinkę. Wziął udział tylko w Davis Cupie i to dziwne, że zawodnik pokroju Mayera nie grał na żadnym turnieju mącznym w Europie np. Hamburgu którego wygrał bodajże rok temu pokonując w finale samego Ferrera. Jakieś problemy zdrowotne? Kolejny argument za Rolą jest taki, że w następnej rundzie czeka Kei Nishikori czyli możliwe odpuszczenie - zwał jak zwał.
Wynik: 7:6(2) (3)6:7 6:4
Tomic B. - Johnson S.
Johnson S. +2 gemy ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1.5/3 ✅

Pierwsza myśl to był typ na Tomica, ale po dłuższej analizie gram na Amerykanina który broni tutaj punktów za półfinał z przed roku, a jak wiemy Amerykanie u siebie grają o jakieś pół razy lepiej niż na innych kontynentach.
H2H 0:1 z nawierzchni trawiastej 2015 ATP Halle w Niemczech. Powiem Wam tyle, że po Tomicu to można wszystkiego się spodziewać, to jest kolejny wulkan emocji, młody chłopak o którym można by napisać nie jedną książkę. Występy w klubach, drogie samochody, kłótnie z ojcem, zatrzymania policji - niczym gwiazda rocka. Wygrał turniej w Bogocie, teraz jego motywacja zapewne delikatnie spadła. Tacy zawodnicy jak on nie utrzymują długo wysokiej dyspozycji.
Wynik: 7:6(7) 4:6 2:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Tomic B. - Johnson S. 1 @1.90 Marathon⛔
Ten kurs to mimo wszystko przesada. Tomic nie ma wcale jakiejś trudnej drabinki, żeby tutaj już odpuszczać, spokojnie może tutaj zrobić trochę punktów. Poza tym, Steve Johnson po całkiem niezłym początku przygasł i aktualnie gra naprawdę słabo. Na trawie słabo, ostatnio w Atlancie porażka z challengerowcem Berankisem. W tamtym roku owszem, osiągnął dobry wynik, ale jego obecna forma pozostawia wiele do życzenia. Tomic nie tak dawno zwyciężył w Bogocie. Trochę się męczył w tych meczach, ale tam jest też ciężki klimat do grania, co trzeba wziąć pod uwagę. Poza tym na twardych nawierzchniach lubi i umie grać. Jeśli Tomic wyjdzie zmotywowany, nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Amerykańca. Ma zdecydowanie szerszy wachlarz zagrań i większe umiejętności techniczne. Powinien wygrać.
Troicki + Matkowski/Zimonjic @2.36 Marathon⛔
Troicki odkąd wrócił po dyskwalifikacji gra coraz lepiej. Na trawie naprawdę dobre wyniki, na hardzie choćby wygrał turniej w Sydney. Jedyna taka większa wpadka to chyba porażka z Ramosem. Poza tym jeśli odpadał to z Berdyche, Tomiciem, Andersonem czy Nishikorim. Groth to jednak prawie tylko serwis. Drewniany w wymianach, jak nie skończy jej w paru uderzeniach to z reguły popełnia zaraz jakiś błąd. Troicki jest znacznie cierpliwszy i przede wszystkim nie tak drewniany jak Sam. Zresztą Sam kiepsko w tym roku, sporo porażek, w Bogocie ze Stepankiem to była parodia. Tutaj w 1 rundzie wygrał po mękach z Belluccim. Wątpię, by taki gracz był w stanie wygrać z Victorem.
Matkowski i Zimonjic należą do czołówki deblistów. Zaczęli grać razem od Indian Wells, gdzie osiągnęli półfinał. Później szybka porażka z parą Anderson/Chardy. Na cegle też dobre wyniki, półfinał i finał w mastersach i ćwierćfinał RG. Na trawie też całkiem fajnie im szło. Teraz wracają w końcu na hard i dostają parę, która grała razem ledwie 2 razy w Davis Cupie. Wątpię, by Hewitt i Groth byli bardzo wymagającymi rywalami dla serbsko-polskiej pary.
Dolgopolov A. - Karlovic I. TB set 1 @2.15 Marathon⛔
Wiadomo - jak Ivo będzie siedział serwis, to będzie go niesamowicie ciężko przełamać. Za to jemu będzie ciężko Dolgo przełamać, bo returnu najlepszego to on nie ma. TB w meczu prawie na pewno będzie, a w pierwszym secie też całkiem możliwe, że tak.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Berlocq/Almagro-Sa/Carreno-Busta 2-0
Sa/Carreno-Busta 2.04 MarathonBet
⛔Bardzo łatwy minus ????
Kolejny raz nie ogarniam zachowania buków, ale źle się z tym nie czuję. Mamy tutaj czterech ziemniaków z czego tylko jeden jest wyłącznie deblistą. Oczywiście jest to Sa i z pewnością prezentuje on najwyższe umiejętności w grze podwójnej. Czy jest to dziwne? Jasne, że nie. Przemawiają za nim lata doświadczeń i ogranie. Trzech pozostałych to ziemniaczani singliści, którzy próbują czasem swoich sił w deblu. O ile Berlocqowi wychodziło to nieźle, głównie w parze z Leo Mayerem, o tyle Nikoś, podobnie jak w singlu, nie może odnaleźć się na korcie i notuje mizerne wyniki. Co do Pablo, to pogrywa nieźle. Wiadomo, że większą uwagę przykłada do gry pojedynczej, ale w deblu coś tam potrafi pokazać. Nie zawsze widać to po wynikach na korcie, ale kilka ćwiartek, czy połówek Hiszpan osiągnął. Patrząc bardzo ogólnie można tych tenisistów sklasyfikować w kolejności Sa, Berlocq i na trzecim miejscu na równi dwóch pozostałych. Wiadomo, że debel to nie same umiejętności, ale w kwestii obu par ciężko mówić o większym zgraniu i zrozumieniu. Powinno to funkcjonować podobnie, więc nie jest to czynnik do rozpatrywania, jako argument za którąś ze stron. W kwestii umiejętności jest tak, jak wspomniałem wyżej, jednak dochodzi do tego forma, a z tą u Carlosa i Nikosia jest ostatnio blado. Carreno-Busta wprawdzie poleciał już tutaj z singla, jednak wcześniej notował rezultaty i to właśnie traktuję jako odnośnik. Jeśli chodzi o sam kort, to siatkę powinien zdominować Sa, który potrafi na prawdę efektownie przy niej zagrać. Myślę, że serwis rozłoży się po równo, chociaż Berlocq z Almagro potrafią mieć w tym elemencie przestoje. Podobnie imo będzie z wymianami, gdzie widzę wyrównany pojedynek. Podsumowując uważam, że obecność Sa po jednej ze stron siatki może tutaj zaważyć.
Przypominam jeszcze o wcześniejszym moim becie, który zaginął wśród starszych analiz:
Bopanna/Mergea-Dimitrov/Fish
Bopanna/Mergea 1.54 1xbet

O Bopannach już pisałem przy okazji pierwszej rundy, za bardzo nic się nie zmienia. Kto nie czytał może spokojnie przescrollować i to znajdzie. Co do meczu z parą Murray/Nestor, to Bopanny zaliczyli mocny przestój w pierwszej partii, ale dwie kolejne to już pełna ich dominacja i pewne zwycięstwo. Teraz czas na Grigora z Mardym, którzy udział w 2R zapewnili sobie ogrywając Skarpety. Jednak co w tym momencie znaczą Vasek z Jackiem? Nie za wiele, gdyż Kanadyjczyk z Jankesem zatracili gdzieś swoją formę, którą imponowali i powodowali, że wielu ekspertów widziało ich w ścisłej czołówce na przyszłe lata. Myślę jednak, ze to chwilowa zapaść, jednak nie zmienia to faktu, że to główna przyczyna ich porażki. Tutaj Bułgar z Amerykaninem już tak łatwo mieć nie będą. Rohan z Florinem pokazali, że dobra dyspozycja dalej się ich trzyma, a przy tym stanowią oni debel ze ścisłej czołówki touru. Tutaj dostają sklejkę singlisty z &quot;emerytem&quot;, więc ten kurs jest po prostu wyborny. Taka para w takim turnieju musi po prostu zebrać z kortu, co do nich należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
???? Kevin Anderson/Alexander Zverev (O 22.5) dla Mecz. WYNIK 62 36 46 ✅✅✅
KURS: 2,010
PinnacleSports

Po kilku dniach przerwy...
Zarówno jeden jak i drugi potrafi kapitalnie zagrać na serwisie i to jest główny wyznacznik tego typu. Młody Zverev ma spory potencjał. Oglądałem jego mecz z Robredo oraz z Nishioką. W meczu z Tommym ewidentnie Zverevowi zabrakło doświadczenia i ogrania z takimi starymi wyjadaczami, ale i tak seta ugrał a kilka zagrań miał bardzo udanych. W meczu z Japończykiem może i jakoś super nie grał, ale w trudnych momentach zwykle ratował się serwisem. Spory % wygranych piłek po pierwszym serwisie, 9 asów... nie wygląda to źle! Gorzej w grze z linii końcowej, bo tam sporo błędów popełniał. Bardzo podobnie jednak gra Anderson, wiadomo, dobry serwis, jebnięcie z forhandu, ale też sporo UE. W tym meczu długich wymian nie będzie i raczej wielu przełamań też nie będziemy oglądać - tie break bardzo realny. Po takim kursie wg mnie warto uderzyć w OVER gemowy.

==============================================================
???? Ricardas Berankis (-1.5 Sets) vs Pablo Cuevas (+1.5 Sets) dla Mecz (2.090) WYNIK 63 63 ⛔
???? Alexandr Dolgopolov (-1.5 Sets) vs Ivo Karlovic (+1.5 Sets) dla Mecz (1.456) WYNIK 64 76 ⛔
KURS: 3,043
PinnacleSports

Berankis aż takim faworytem z 30 rakietą świata? Owszem, Pablo może i specjalistą od hardu nie jest i raczej nigdy nie będzie, ale wg mnie kursy mocno przesadzone. W tym roku tylko 6 meczy jak do tej poty na nawierzchni twardej i dwie wygrane, ale to nie znaczy że jest on chłopcem do bicia, zwłaszcza przez Chellengerowca Berankisa. Owszem Ricardas ostatnio wyłapał całkiem fajną formę, ale w moim odczuciu 2:0 z Cuevasem nie wygra.
Do dubelka seta na Ivo, który jak gra każdy doskonale wie ???? As goni asa i asem pogania ???? Każde &quot;wachnięcie&quot; Dolgo zostanie bezlitośnie wykorzystanie, a że Dolgo tych pajacyków na korcie pokazuje niemało to szansa na seta dla Ivo wg mnie bardzo realna. Nie zdziwi mnie nawet WIN Chorwata, bo kto wie do Ukraińcowi uderzy do głowy? Oczywiście Dolgo potrafi kapitalnie returnować i na pewno przy słabej skuteczności Ivo przy pierwszym podaniu mogą być problemy, ale... swoje Dolgo też na pewno od siebie doda. Przy dobrym pierwszym podaniu Karlovica powinno być dobrze!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lajovic 3.25 2/10 bet365⛔
W zasadzie bedzie to samo konsekwentnie liczac na jakies ciekawe dogi. Almagro meczy sie sam ze soba i jesli tylko Dusan postawi twarde warunki to jest szansa na niespodzianke. Nico kompletnie mnie nie przekonuje. O Serbie dopiero co pisalam jak gral w Umagu wiec od tego czasu niewiele sie zmienilo i nie ma sensu powtarzac tego samego. Zdecydowanie stac Lajovica na wygrana, jest tu value.
Montanes 4.95 1/10 maraton⛔
Stawka jednak minimalna bo wiadomo, ze Dominik gra u siebie i jest tu w stanie wygrac chociaz ja pewnie bede probowac przeciwko. Haider mimo slabuutkiej gry byl bardzo blisko wygranej, skoro tak to wygladalo to nie ma watpliwosci, ze Monti ma szanse. Dzis Hiszpan mocno mnie zaskoczyl, bardzo pewna, fajna gra. 6-1 6-3 z glebi kortu duza solidnosc, fajnie wykorzystuje geometrie kortu. Zaraz bedzie hejt to jasne ale ja uwazam, ze przy takim kursie warto.
Mathieu 2.50 3/10 bet365✅
Ladnie tu Francuz jedzie, 6-2 6-2 z de Schepperem, 6-3 7-5 z Klizanem, kwale tez po 2-0 forma tutaj naprawde dobra. Dawno juz nikt zapewne nie widzial tak dobrze grajacego PHM. Delbonis mocno drewniany, naprawde nie wiem jak on ogarnal tego Haase, strasznie kulawa dziwna gra, duzo podnoszenia pilek, mocno defensywny tenis ale to wcale nie oznacza, ze Argentynczyk jest jakims mistrzem obrony. Wrecz przeciwnie wyglada to czesto topornie i jakos nie widze go robiacego sukces w Austrii. Powinien wyleciec juz teraz jak nie to w nastepnej rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Mathieu - Delbonis 2,45 Pinnacle ✅
Kolejny raz buki całkowicie bezzasadnie faworyzują w zdecydowany sposób Argentyńczyka, który ostatnimi czasy gra naprawdę bardzo przeciętnie. Francuz dobra, stabilna forma ostatnimi czasy, przegrał jedynie z Robredo, a Hiszpan był w turnieju w Bastad świetnie dysponowany. Jeżeli Paul-Henri nie ma jakiejś kontuzji, o której nie wiem, to powinien dzisiaj ograć Federico, bo pod względem sportowym wygląda lepiej od swojego rywala. Typ dnia według mnie i biorę ten kurs z pocałowaniem ręki ????
 
dx2 233,8K

dx2

Użytkownik
Gabashvili-Berankis 2 @1.85
Litwin ten sezon gra naprawde bardoz dobrze na miare oczekiwan i zaczlal powoli spelniac pokladane w nim nadzieje jak na byl numer 1 juniorskiego tenisa przystalo. Zankomity wystep na Wimbledonie, gdzie byl o wlos od pokonania Cilica i ta forma trzyma. Technicznie Litwin z Florydy na pewno sie wyroznia, zreszta wystraczy popatrzec jak wysoki w tym turnieju jest procent pilek wygranych z 2-ego podania. Gabashvili tez ten sezon bardzo dobry, wczoraj zwyciestwo nad Murrayem i w takich przypadkach zawsze rodzi sie pytanie czy Rosjanin taki dobry czy faworyt przed duetem Montreal-Cincinnati zagral srednio. Sadze, ze Gabashvili zagral dobrze, ale jak to czesto bywa po spektakularym zwyciestwie nad faworytem przychodzi porazka. Z ciekawosci warto dodac, ze obydwaj gracze znajduja sie na liscie kwalifkacji do Montrealu, tutaj zadnego odpuszczania nie bedzie, ale osobiscie bardziej widze w Montrealu Gabashvilego i typuje, ze solidnosc Berankisa z glebi kortu wygra ten mecz.
Gasquet-Sock 1 @1.4
Tutaj nieduzy kurs, ale uwazam, ze Gasquet moze odegrac znaczaca role w tym turnieju. Wczoraj niby 3 sety z bardzo odbrze grajacym Mullerem, ale Frnacuz sporo lepszy w meczu. Przegrany pierwszy set to chwila slabosci Gasqueta, statystyka jednak pobil Mullera na glowe i zdecydowanie lepszy byl Francuz. Zreszta 17 szans na przelamanie mowi wszystko, niby Gaqsuet wykorzysla tylko dwie, ale tutaj moze byc tylko lepiej dalej. Sock po zalamanym palcu wciaz jeszcze nie gra tego co umie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Typ przeciwko Radwańskiej Agnieszce!
Fognini F. - Kohlschreiber P.
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔
Powyżej 21,5 gemów ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

H2H 1:2 z lat 2012-2013. Mecz na papierze szykuje się niezwykle wyrównany i wątpię by którykolwiek z nich odpuścił tutaj jakąś piłkę. Fabio gra w tym czasie świetnie na mączce, osiągnął przecież finał w Hamburgu grając bardzo wyrównany mecz z Rafaelem Nadalem - to tylko dowodzi o klasie tego tenisisty.
&quot;Kolba&quot; również wydaje się mocny, ale tak szczerze to on ostatnio nie miał dobrych wyników. Co by o nim nie mówić to potrafi odpalić z formą w najmniej oczekiwanym momencie. Większe szanse daje Fabio, ale nie zdziwią mnie też tutaj 3 sety.
Wynik: (0)6:7 4:6 @Edit: Fabio w pierwszym secie prowadził 5:3, miał później kilka piłek setowych.
Thiem D. - Montanes A.
Powyżej 20 gemów ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/3 ▶
Montantes A. +1,5 seta ::: 2,08 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶


H2H 0:1 z 2013 roku dokładnie z przed 2 lat na tym samym turnieju - wynik 4:6 3:6. Od tego czasu Thiem zrobił niesamowite postępy, zresztą co tu pisać. Wygrał turniej w Umag, ostatnio w Gstaad i pewnie celuje tutaj też w Austrii. Zmęczenie robi swoje, wczoraj przegrał pierwszego seta z Haider-Maurerem 1:6. Tak szczerze był to bardzo zacięty mecz na styku, a Haider przegrał go mentalnie bo większość meczu prowadził, ale wypuścił to prowadzenie z rąk.
Monantes stary wyga, niby ma kiepskie wyniki, ale zawodnik tego pokroju potrafi wspiąć się na wyżyny umiejętności. On też ma niestabilną psychikę, dlatego po wygraniu seta może za bardzo się podpalić i później wyrzucać w aut, a Thiem to wielki motywator mentalny. Jak najbardziej możliwe 3 sety.
Wynik: 7:6(3) 3:2 @Edit: Już w pierwszym secie był brany medical-timeout.

Almagro N. - Lajovic D.
Powyżej 20 gemów ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔
Lajovic D. +1,5 seta ::: 1,86 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

Lajovic wygrał już dwa mecze z Youzhnym i Seppim, a tutaj wątpię żeby się poddał. Almagro ma swoje problemy, ma gorącą głowę, do tego wrócił w tym sezonie po długiej przerwie od tenisa i jego forma jest po prostu średnia. Stracił set z Vesleyem, do tego zagrał dwa tie-breaki. Później pokonał Jurgena Melzera który w pierwszym secie prowadził 1:5 i przegrał seta. Z Lajovicem powinno być jeszcze turniej. Możliwe 3 sety jak nic.
Wynik: 6:3 6:4
Delbonis F. - Mathieu P.
Mathieu P. +1,5 seta ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 2/3 ✅
Powyżej 21 gemów ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅


Delbonis trudno o nim cokolwiek powiedzieć. Niby lubi mączkę, ale daleki jest moim zdaniem od swojej optymalnej formy gdzie wygrywał turnieje. Pokonanie Robina Haase po 3 setach też nie budzi podziwu, bo Holender w ostatnim czasie był mocno pod formą.
Za to Mathieu Francuz jak już pisałem gra w ostatnich tygodniach świetnie i w tym meczu wcale nie jest bez szans. Najpierw finał w Challengerze, później 5 zwycięstw w Bastad i teraz znowu 4 pewne zwycięstwa bez straty seta. To musi budzić podziw.
Wynik: 3:6 6:0 3:6
 
vasyl86 2,1K

vasyl86

Użytkownik
Johnson - Dimitrov ---- Dimitrov @ 1,5 Pinnacle ⛔
Wczoraj Johnson pokonał Tomica w 3 setach, a czytałem, że Australijczyk przeszedł obok meczu i grał jak na treningu. Myślałem, że Tomic będzie bardziej ambitny i spróbuje poprawić wynik sprzed roku. Teraz rywalem Johnsona będzie Grigor Dimitrov, czyli utalentowany zawodnik z Bułgarii. Co do jego nastawienia to mam dużą większą pewność, że będzie się starał wygrać. Pokonał Pellę w 1 rundzie, ostatnio zmienił trenera i myślę, że powróci na wysokie miejsce w rankingu. Praca z Rasheedem nie układała mu się najlepiej i przejściowo pracuje z innym trenerem (chciał zatrudnić Lendla, ale ten odmówił). Bułgar jest lepiej wyszkolony technicznie, ma chęć do gry, a Johnson jak wcześniej pisałem nie gra wybitnie. Pokonanie Tomica grającego w ten sposób to nie jest wielki sukces. Johnson opiera grę w dużej mierze na serwisie, a gdy nie siedzi pierwsze podanie to robią się problemy. Do dziś pamiętam jego mecz z Brownem z Memphis 2015 gdzie przy drugim serwisie Amerykanina robiła się komedia. Niemiec wiele razy returnował 2 serwis Johnsona tak, że ten nie był w stanie nawet dobiec do piłki. Turniej w Waszyngtonie to dobra okazja by się odbudować dla kogoś takiego jak Dimitrov. Zmiana trenera podziała na niego mobilizująco i być może już wkrótce Bułgar wejdzie do top5 rankingu.
A tutaj trochę o wczorajszych &quot;wyczynach&quot; Tomica: http://www.theguardian.com/sport/2015/aug/06/self-defeating-bernard-tomic-tries-to-give-point-to-his-washington-open-rival
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Fabio Fognini wygra ATP Kitzbuhel @5,00 bet365

Uważam,że warto na parę dni zamrozić parę złotych na taki zakład. Fabio to bezapelacyjny TOP jeśli chodzi o grę na tej nawierzchni. Nie przekona mnie argument,że Fabio odpuści,bo zaraz leci za ocean. Tutaj ma ulubioną nawierzchnię i ogromną szansę na wygraną w całym turnieju,więc dopuszczanie było by głupotą. Uważam,że kluczowy będzie dzisiejszy mecz Kolba. Jeśli to wygra to nie widzę tu kandydata który mógłby Fabio zagrozić. W Hamburgu si nie udało,ale tam był Rafa. Tutaj obsada dużo słabsza.
Tak jak napisałem kluczowy mecz dzisiejszy. Kolba nierówny i nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Ograł gładko manekina w postaci Giraldo :p z Fogiem będzie trudniej. Dodatkowo Fog tutaj nie obciążony już zmaganiami deblowymi. Po pokonaniu Kolby Thiem/Montanes. Austriak już na pewno zmeczony. Z reszta nawet jakby było inaczej to na ziemi z Fogiem miałby mega ciężko. Montanes typowy ziemniak i forma jakby idzie w górę, więc to on może się zameldować w półfinale. Tutaj bym się nawet spodziewał trudniejsze przeprawy,niż z Thiemem.
Z drugiej strony drabinki nie widzę nikogo kto mógłby zagrozić. Almagro może,ale na pewno nie w obecnej dyspozycji. Delbo? Mathieu? Lajovic? Zdecydowanie półka niżej. Fog z pewnością zdaje sobie sprawe, że jest fajna okazja wygrać turniej. Widać było po meczu z Novakiem,że poważnie podchodzi do tematu. Jak najszybciej i bez zabaw odprawił młokosa. Jak dla mnie kurs warty spróbowania. Jeśli dziś wygra to będę naprawdę spokojny o powodzenie tego typu ;)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Fognini F. - Kohlschreiber P. 1 @2.20 Pinnacle
Może w końcu uda się coś trafić. Fog fajnie gra ostatnio, finał w Hamburgu gdzie stoczył zacięty mecz z Nadalem, nie wytrzymał jednak w kluczowych momentach i przegrał 0:2. Mimo tego gra ostatnio bardzo dobrze, backhand, forehand funkcjonują nieźle, gra przy siatce również na plus, skróty również potrafi zagrać niesamowite. Kolba niestety, ale w tym roku nie ma dobrej formy. W Kitzbuhel męczarnie w pierwszym meczu z Struffem. Później przyszła gładka wygrana z Giraldo, ale ten chyba sobie po prostu zakpił z kibiców, wygrywając &quot;aż&quot; 2 gemy. To aż nie przystoi takiemu zawodnikowi, nie oglądałem, ale wątpię, żeby to była nagle wspaniała gra Niemca. Dla odmiany Fabio zagrał w Dennisem Novakiem i wygrał bardzo pewnie, pozwalając rywalowi ugrać jedynie 3 gemy. Novak to jednak dopiero poziom futures/challenger, więc taki wynik mnie zbytnio nie dziwi. Gdyby Fog był faworytem na pewno bym na niego nie grał. Jednak jest dogiem, więc taki kurs pobiorę. Szanse jeśli nie rozkładają się na korzyść Fabio, to przynajmniej 50/50, a więc mamy value ????
Delbonis F. - Mathieu P. 2 @2.67 Marathon
Naprawdę fajnie zaczął ostatnio grać Paul. Ćwierćfinał w Bastad, tutaj gra od kwali i póki co bez straty seta. Delbonis z kolei to jest gracz, za którym nie przepadam. Tutaj póki co jednak całkiem nieźle, ograł Carreno w dwóch setach, Robina Haase w 3. Robin jednak od jakiegoś czasu gra coraz gorzej, więc nie zdziwiła mnie jego porażka. Mathieu jest po ograniu choćby De Scheppera czy zawsze groźnego Klizana. Wciąż mam w pamięci mecz Delbonisa sprzed dwóch tygodni, kiedy łamał się w 1 secie 4-krotnie z Dutrą da Silva. Albo jak przegrał set do 0 z Cuevasem. Słabo to w wykonaniu Delbo ostatnio wygląda, ja tu widzę spore szanse dla Francuza.
Od razu jeszcze co nieco na Waszyngton
Isner + Cilic @2.31 Marathon
John wygrał dopiero co turniej w Atlancie. Generalnie im starszy tym lepszy. Nie jest już taki drewniany, gra zdecydowanie lepiej w wymianach niż kiedyś. Gra z końcowej linii może się nawet podobać, o serwisie już nie ma co wspominać bo każdy wie jak jest. Vasek rok temu był tutaj w finale, ale w tym roku już raczej tego nie osiągnie. Forma pozostawia wiele do życzenia. Porażki z niżej notowanymi rywalami, słaba gra... To nie wystarczy na będącego w formie Johna.
Querrey gra z Ciliciem. Marin od powrotu po kontuzji gra coraz lepiej. O ile na początku grał jeszcze słabo, to teraz już osiąga coraz lepsze wyniki. Gry Sama nigdy przesadnie nie lubiłem, gość jest po prostu drewniany.
Gabashvili + Mergea/Bopanna @3.03 Marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
antiga63 81

antiga63

Użytkownik
Fabio Fognini, 2.20, Pinnacle.

Oprócz okazji do wygrania tego turnieju i bardzo dobrej dyspozycji, Fabio ma na ten moment wszystko by wypunktować Kohlschreibera. Niesamowita gra przy siatce, return, świetna defensywa, fantazja w ofensywie, wszystko to funkcjonuje na najwyższym poziomie. Niemiec jest mniej regularny i myślę, że Fognini będzie w stanie skutecznie zneutralizować ofensywę Niemca, którego nie widzę grającego skutecznie z kontry, tak z Fabio wygrac się nie da. Narzucanie tempa przez Fabio będzie tutaj kluczowe. Niemiec nie gra ostatnio swojego najlepszego tenisa. Szczerze mówiąc, to odwróciłbym kursy wystawione na to spotkanie. Tak jak kolega wcześniej, uważam, że Fognini wygra ten turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wiekszosc analiz dobra. Szczegolnie typy z Mathieu czy Fogninim. Powiem od siebie, ze nie warto stawiac dzis na Lajovica. Almagro zakonczy to w dwu setach tak jak wczoraj z Melzerem. Widac u Hiszpana, ze ma dosc porazek i jest zmotywowany w tym turnieju, bedzie chcial zajsc daleko. Lajovic nie ma argumentow. Wczoraj wygral z Seppim, bo ten sobie odpuscil ten turniej.
MAthieu wygral, ale jego gra w 2 secie i od stanu gdy prowadzil 5:0 tragediaaa. Almagro po pokonaniu dzis Lajovica, w polfinale trafia na Francuza. Almagro ma szanse na pierwszy final od dawien dawna, wiec szansy nie zmarnuje na pewno.
FRog cos zawodzi, Kolschreiber go punktuje. Jestem ciekaw czy Thiem zgarnie trzeci tytul pod rzad, czy tez Kolba go zatrzyma. Zapowiada sie ciekawie.
No. Almagro nie zawodzi idzie na szybkie 2:0 w setach. Jeszcze Thiem na over gemowy kusi, choc Dominic gra roznie i rownie dobrze moze w dwu krotkich setach odprawic Montanesa. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom