>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel & Waszyngton, 31.07-07.08.2011

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dasco &amp; Baghdatis @ 2.17 8/10 ⛔ 46 46, 36 67(4)
Hiszpan ostatnio coraz lepiej sobie poczyna, tym lepiej dla niego że USO Series dopiero się zaczyna.
Finał w Gstaad i półfinał w Hamburgu na mączce która aż tak mu nie pasuje to dobre wyniki czas na jakiś lepszy rezultat w Waszyngtonie na jego ulubionych kortach twardych, oczywiście ciągle w jego grze jest duzo pomyłek, błędów lecz w stolicy USA procent UE powinnien jednak spaść.
Schodząca gwiazda Czeskiego tenisa już od dłuższego czasu opadła w wynikach jak i stylu jakim prezentuje, tutaj trzyma się nieźle ale Dasco to będzie jednak za dużo jak na Czecha.
H2H 3-3 lecz ostatnie trzy pojedynki to run 3-0 dla Hiszpana, czas by na półmastersie wyjść na prowadzienie w bezpośrednim bilansie.
W drugim ćwierćfinale zobaczymy Baghdatisa który też drugiej części sezonu nie ma do pozazdroszczenia i tak samo jak dla Dasco wreszcie przyszło USO Series i coraz to lepsze turnieje na hc.
Cypryjczyk chociaż w LA długo nie zagościł i tutaj się meczy to najważniejsze że wygrywa swoje spotkania.
Young już nie wiem ile lat słyszymy o tym Afroamerykaninie że jest to czysty talent, może będzie z nim jak z Kuszczakiem aż pewnego dnia chłopak będzie miał już na karku 30 lat, a na arenie międzynarodowej zdobyte wielkie nic i ciągle będzie talentem, nawet przy slabszej formie Baghdatisa widać że Marcos męczy ale jednak wygrywa i tak widze dzisiejszy pojedynek z leworęcznym Donaldem.
@down
Dziwne bo jednak, gdzie nie poczytam w wywiadach których wiele nie ma, Dasco mówi że jednak hc to jego z ulbionych nawierzchni.
wywiad z &#39;09 chyba najlepiej prezycuje.
Maybe because I am from Madrid, and in Madrid, you know, when I was young, I was playing a lot in hard court. The tournaments in Madrid when I was 14, 15, 16, 17, I tell you, it was so, so fast - much faster than all these ones. Maybe because of that, for sure is one of the most important things, because I am feeling good in hard courts also, in faster courts, than clay.
Jak wiadomo jest z Madrytu, jako chłopiec uczył się na hc i twierdzi może przez to lepiej mu się gra na hc niż na clayu.
But, you know, then when I start to play futures and tournaments in Spain, it was all in clay. But, anyway, you know, when I was young, have like my idol, as I said, was Agassi. He was a hard court player. That help me also. You know, I was watching him and I was trying to play like him
Póżniej stwierdzenie że gra na mączce była, aczkolwiek jego idolem był oczywiście Agassi który radził sobie lepiej na hc niż na clayu i to mu pomogło w podpatrywaniu i próbie gry jak Amerykanin.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
ulubiona nawierzchnia Verdasco to CLAY, a nie hard, i to na clayu ma lepsze statystyki.
Typ dobry z dziadkiem powinien poradzić sobie bez problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Prawda. Ulubiona nawierzchnia Verdasco, jak przystało na Hiszpana to jest clay, ale nie zmienia to faktu, że na hardzie potrafi grać bardzo dobrze. Jeśli dzisiaj psychika go nie zawiedzie, wówczas powinien w 2 setach rozprawić się ze Stepankiem.
Vamos!!!
 
midel 189

midel

Użytkownik
ogladam mecz Verdasco powiem jedno żenada w 2 secie miał 3:0 i 2 bp a tereaz zrobiło sie 4:3 dla Stepanka kompletny amator????
2bp? Słabo liczysz, przy 3-0 było 40-0 dla Verdasco, później przy 3-2 też miał z 4-5 bp. Obaj zagrali fatalnie, szkoda, że Stepanek trafia w półfinale na kogoś z pary Bagieta-Young, bo oni również są nieobliczalni, a przy lepszych rywalach (z drugiej połówki) nie miałby szans.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Bagieta na luzie...? No wątpię, widziałem wczoraj Younga i prezentował się naprawdę dobrze, wszystko praktycznie wracało na drugą stronę, a Russell nie grał źle. Cypryjczyk nie jest w formie. Widać było u Younga zacięcie niesamowite.... Pokonał też Melzera.Na trybunach jakaś czarna laseczka i chyba mama zaciskająca kciuki.... Ja gram na Donalda. Kogo Bagieta pokonał? Belluciego co formę ma w lesie i Davarmana co gra kaszane i to ledwo Marcos wygrał....
Young-Baghdatis 1 3,00 6-3 7-6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Data, godzina: 06.08, godz. ok. 3.00
Spotkanie: Monfils - Tipsarevic
Typ: Monfils (-1,5 set) ✅
Kurs: 2,2
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
W ćwierćfinale turnieju ATP 500 rozgrywanego na twardych kortach w Waszyngtonie zmierzą się ze sobą 7. w rankingu Gael Monfils i 25. Janko Tipsarević. Wygląda na to, że Monfils pozbierał się psychicznie po problemach osobistych (choroba jego fizjoterapeuty, bardzo to przeżył). W Stanach gra już swój, bardzo efektywny i efektowny tennis. W tym turnieju nie stracił jeszcze seta, wygrał natomiast dwa TB. Gra pewnie, chociaż z pewną nonszalancją - co ma niestety w zwyczaju - w drugim secie prowadził z Tursunovem przewagą break&#39;a, doszło do tb, w którym wykorzystał dopiero bodajże 4 piłkę meczową. Janko podobnie jak Gael nie stracił seta, chociaż powinien. Dimitrov zagrał jednak katastrofalnie przez co Serb nie miał z nim problemów. W pojedynkach bezpośrednich jest 3-3, ale dwa ostatnie spotkania to pewne zwycięstwa Monfilsa - w ubiegłym sezonie: 3-1 na Us Open i 3-0 w pucharze Davisa (w tym sety do 1 i do 0). Janko jest bardzo nieregularny, jeżeli Monfils nie zacznie &quot;pajacować&quot; i będzie serwował na takim poziomie, do którego nas przyzwyczaił na tym turnieju to według mnie wygra w dwóch setach.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP 500 Washington
Spotkanie: Gael Monfils - Janko Tipsarevic
Typ: over 22,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kilkanaście minut po godzinie 3 czasu polskiego w Waszyngtonie rozpocznie się francusko-serbski pojedynek, a więc przypomnienie z finału Pucharu Davisa z zeszłego roku w którym triumfowali Serbowie, ale Francuz wtedy okazał się zdecydowanie lepszy niż Serb i rozprawił się z nim dość szybko 6:1 7:6 6:0. Dzisiaj jednak Monfils i Tipsarevic będą grali o awans do półfinału amerykańskiego turnieju i walczyć będą do dwóch wygranych setów. W H2H mamy remis po 3. Tipsarevic w tym turnieju bez żadnych problemów odprawił z kwitkiem Berrera i nadzieję bułgarskiego tenisa - Grigora Dimitrova, który jest naprawdę groźnym przeciwnikiem. Natomiast Monfils w obu poprzednich spotkaniach miał tie breaki grając ze Sweetingiem i rekonwalescentem Tursunovem. Dzisiaj spodziewam się kolejnego tie breaka i zaciętego trzysetowego pojedynku, w którym będę kibicował Serbowi!!! Jeszcze na koniec dodam, że w trzech ostatnich ich pojedynkach były cztery tie breaki.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Dzisiejszy finał w Kitzbuhel, w którym zmierzą się holender Haase i hiszpan Montanes.
Postawiłem przed półfinałem, że Haase wygra cały turniej i mam ładną sumkę do wyciągnięcia za ten mecz. Niestety żadnego zabezpieczenia na Montanesa zagrać nie mogę bo kursy oscylujące wokół 1.35 na to nie pozwalają.
Co do meczu. Haase gra tu życiówkę. Jak sam mówi clay to jego ulubiona nawierzchnia, co przy jego warunkach fizycznych jest swoistym paradoksem. W drodze do finału pokonał Lopeza, jednak wiadome jest jest, że Lopez to ignorant i zapewne pokpił sprawę. Statystyki w całym turnieju wyglądają dobrze. Haase ma bardzo dobrą skuteczność wygrywania piłek po pierwszym podaniu. Jest to jego pierwszy finał w Tourze, pytania brzmi czy poradzi sobie z presją.
Po drugiej stronie jeden z lepszych grajków na mączce - Monatnes. Oglądałem wczoraj jego mecz z Chelą, w którym pokazał, że wrócił do formy po niepowodzeniach w tym sezonie. Być może powodzenia te spowodowane były dolegliwościami zdrowotnymi, z którymi się zmaga od kilku mieszący. W Austrii również imponuje skutecznością wygrywanych pyłek po 1 podaniu. Z drugim jest znacznie gorzej.
Haase musi wnieść się na wyżyny swoich skills żeby powalczyć ze stabilnym Hiszpanem. trybuny będą na pewno z Haase ale czy to mu pomoże czy go spraliżje okaże się około godz. 14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lindstedt/Tecau - Haas/Stepanek @ 1.58 8/10 Hass/Stepanek wo.

Para Szwedzko-Rumuńska już chyba każdemu znana, aktualnie jest to piąta siła w deblu i wyrastają na porządną firmę w ostatnim czasie kiedy Frytki, Kubot, IndoPak czy Melzer/Petzschner mają chwiejną formę Robert i Horia spokojnie robią swoje i teraz mają szanse na awans do finału 500tki, a jestem pewien że Master w Londynie w tym sezonie spokojnie osiągną.

Haas jak i Stepanek już raz zdobyli tytuł w SJ &#39;09 są to stare dzieje można dodać tylko że wtedy Radek zdobył dublet w stanie California.

Zdania nie zmienie Stepanek to jest już schodząca gwiazda Czeskiego tenisa i są to chyba jego ostatnie podrygi w sezonie i na tym turnieju dzięki uprzejmości Petzschnera czy Dasco zarazem w singlu będzie to sprawdzian dla Younga co będzie potrafił zrobić z Czechem.

Wracając do debla Haas jeśli ma kończyć karierę jako deblista na głównych turniejach ze sklejki to radziłbym mu już wyrzucić rakiety do kosza, co do Radka dzisiaj jeszcze singiel, tuż za rogiem Masters w Kanadzie chyba jednak lepiej nie eksploatować siebie w tym turnieju na 100 % z tak czy tak bardzo wymagającą parą.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Gael Monfils - John Isner 2:1 6:4 6:3 7:6
Typ: powyżej 23,5 gema✅✅✅
Kurs: 1.85✅✅✅
Expekt

Monfils(193 cm) spotka się z ponad 2 -metrowym Isnerem. Obaj mają świetne warunki do gry na hardzie. Isner zalicza kolejny udany turniej w USA, po 2 finałach w Newport i Atlancie być może zagra w 3 z rzędu. Gael w Hamburgu udowodnił że sie juz pozbierał, przegrał z przyszłym zwycięscą turnieju Gilesem Simonem w ćwierćfinale. W Waszyngtonie jeszcze nie stracił seta. Bilans meczy bezpośrednich 3:2 dla Isnera. We wszystkich dotychczasowych pojedynkach między sobą rozgrywali co najmniej 3 sety. Dzisiaj liczę na podobny scenariusz i mam nadzieje że linia zostanie pokryta.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Wiem, że spotkanie się już rozpoczęło,ale wcześniej nie miałem okazji popisać. Jest 1-1 w pierwszym secie. Moim zdaniem Donald Young dzisiaj awansuje do finału. Spokojnie pokonał Baghdatisa mijając go wielokrotnie, uderzając pod końcową linię i trzymając piłkę w korcie. Kiedy trzeba grając mega cierpliwie... Moim zdaniem gra Stepanka nie jest w stanie zagrozić Donaldowi w osiągnięciu życiowego sukcesu.

Young- Stepanek 1 2,75⛔⛔⛔
jak się okazało jednak serwis Stepanka nie zawodził, a Young nie potrafił porządnie returnować....
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Data, godzina: 07.08, godz. ok. 1.00
Spotkanie: Monfils - Isner
Typ: Monfils ✅
Kurs: 1,8
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
W półfinale turnieju ATP 500 w Waszyngtonie spotkają się Gael Monfils i reprezentant gospodarzy John Isner. O Monfilsie pisałem we wczorajszej analizie. Nie chcę się powtarzać. Dodam tylko, że w meczu z Tipsareviciem zagrał jeszcze pewniej niż do tej pory na tym turnieju. Konsekwentnie na niego stawiam. Isner co prawda gra Us Series bardzo dobrze. Według mnie jednak Monfils nie pozwoli mu wejść do finału. Co prawda H2H na korzyść Isnera (3-2), ale to nic nie znaczy. John na pewno jest bardziej zmęczony - stracił sety z Troickim i Blakiem. Zwłaszcza z Blake&#39;iem miał mnóstwo problemów, można powiedzieć, że wygrał szczęśliwie. Liczę jednak na klasę Monfilsa. Będzie mało przełamań w tym meczu i wydaje mi się, że kilka genialnych returnów Francuza da mu zwycięstwo.
Tym razem Isner nie miał szczęścia w 3. secie ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Monfils - Stepanek ⛔
typ:1 kurs: 1,5 pinnacle
W tym turnieju gram konsekwentnie na Monfilsa. Pisałem o nim dwie analizy, dodam jeszcze, że pokonał najgroźniejszego zawodnika na tym turnieju - Isnera. Pokazał ogromną klasę, obronił (asem) piłkę meczową. Francuz gra bardzo dobry tenis na tym turnieju. Stepanka widziałem raz - z Verdasco. Był to najgorszy mecz jaki widziałem w tym tygodniu. Hiszpan był beznadziejny, często nie potrafił się do najprostszej piłki ustawić, ładował w out banalne piłki, drugiego seta przegrał na własne życzenie. Stepanek nic wielkiego nie zagrał. Spotkali się 3. tygodnie temu w Hamburgu, wygrał Gael 6-4 6-4. Wynik tego nie pokazuje, ale mecz był zdominowany przez niego i cały czas pod kontrolą. Stepanek swoim śmiesznie pchanym fh i średnim bh nie zrobi krzywdy Monfilsowi. Zapewne zacznie jak wariat gonić do siatki a to może być jak woda na młyn dla Gaela, który potrafi grać świetne passing shot&#39;y i loby (zdobył taką akcją chociażby piłkę meczową z Isnerem). Według mnie Monfils spokojnie wygra.
Dramat. Fatalny mecz Gaela. Returny beznadziejne, bh szkoda słów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom