>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Londyn, Halle 10.06-16.06.2013

flejter 0

flejter

Użytkownik
No to teraz panowie ładnie daliście mi do myślenia na temat tych meczów, a już chciałem stawiać naprawdę grubą kasę na te moje 3 typy, i teraz nie wiem co mam zrobić... Mówicie ze Hewitt łatwo nie będzie miał a kolega pisze ze bedzie Easy po wymęczonym meczu...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
a oglądali Panowie mecz z Bedene? jeżeli Querrey zagra tak jak z Bedene to tutaj nie będzie co zbierać. Słoweniec mógł ten mecz wygrać, wystarczyło trochę zimnej krwi i spokoju w poszczególnych wymianach, wyeliminowanie GŁUPICH błędów i mielibyśmy go teraz w 2r. Querrey był ospały, do piłek ledwo co dochodził, w większości ratował się serwisem i to jest jego jedyny atut na jutrzejsze spotkanie. Dimitrov dzisiaj nie przełamał Lleytona ani razu i jak Hewitt będzie tak samo katował tymi ledwo odbijającymi się od ziemi slajsami Querreya to ten na swoich szczudłach totalnie nie da sobie z tym rady. Jeżeli Querrey nie odmieni diametralnie swojej gry to nie zrobi sztycha. Ja wchodzę w Kangura, wy róbcie co chcecie ;)
Tylko ciekawe, jakiego Hewitta dzisiaj zobaczymy - takiego, jak w meczu z Russelem czy takiego, jak w meczu z Dimitrovem? Wiele osób typowało Bułgara przeciwko Australijczykowi, ja też grałem Dimitrova. Jednym z argumentów była słaba gra Kangura w meczu pierwszej rundy. W drugiej zagrał dużo lepiej, to teraz większość typuje na niego. Lleyton już nie jest na tyle stabilnym tenisistą, aby grać na podobnym poziomie każdy kolejny mecz. Z drugiej strony Querrey, który w meczu z Bedene czasami wyglądał dokładnie tak jak napisałeś. Jednak Amerykanina kilka razy w tym meczu wyratował serwis i nie wolno zapominać o tym jego argumencie. Jak dla mnie mecz Hewitt-Querrey to 50/50, a że kursy są wyrównane, to nie widzę tutaj żadnego value.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Tylko ciekawe, jakiego Hewitta dzisiaj zobaczymy - takiego, jak w meczu z Russelem czy takiego, jak w meczu z Dimitrovem? Wiele osób typowało Bułgara przeciwko Australijczykowi, ja też grałem Dimitrova. Jednym z argumentów była słaba gra Kangura w meczu pierwszej rundy. W drugiej zagrał dużo lepiej, to teraz większość typuje na niego. Lleyton już nie jest na tyle stabilnym tenisistą, aby grać na podobnym poziomie każdy kolejny mecz. Z drugiej strony Querrey, który w meczu z Bedene czasami wyglądał dokładnie tak jak napisałeś. Jednak Amerykanina kilka razy w tym meczu wyratował serwis i nie wolno zapominać o tym jego argumencie. Jak dla mnie mecz Hewitt-Querrey to 50/50, a że kursy są wyrównane, to nie widzę tutaj żadnego value.
christopher48 z całym szacunkiem, ale jeżeli gra Hewitta w 1r wyglądała słabo to jak wyglądała gra Dimy ? Moim zdaniem równie słabo, wczoraj każdemu kto pytał o mecz Dima-Lleyton w HP pisałem, że po tak żałosnym kursie nie ma sensu w to wchodzić, tym bardziej, że Dima był już jedną nogą poza turniejem w meczu z Izraelczykiem Selą.
Jeżeli chodzi o dzisiejszy mecz Querrey-Hewitt, dla mnie osobiście faworytem jest Kangur, Sam w meczu z Bedene grał bardzo ospale, do nie których prostych piłek ledwo dobiegał (być może jeszcze nie przestawił się na tą nawierzchnię, albo był rozdrażniony tym, że mecz przerywali kilka razy), stosunkowo proste piłki psuł, w trudnych momentach ratował się serwisem. Wiadomo, że w dzisiejszym meczu serwis tu będzie duża przewaga Jankesa, jeżeli chodzi o wymiany i grę przy siatce to dla mnie zdecydowania Lleyton. Stawka rekreacyjna.

Mój typ: Hewitt, 1,78 , unibet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Po pierwsze to nie byłbym tak hura optymistycznie nastawiony na WIN Haasa w meczu z Gulbisem. Łotysz to nie jest chłopiec do bicia i na pewno jak piszesz &quot;spokojnie na Haasa&quot; nie będzie wg mnie ... Zerknij nawet na H2H a przekonasz się, że w każdym meczu była zacięta walka pomiędzy tymi zawodnikami, grali w tym roku nawet dwa razy - raz wygrał Haas, raz Gulbis - obydwa mecze 3 setówka... Więc spokojnie było ??? NA PEWNO NIE!
Po za tym, to że wygrał Haas rok temu ten turniej to nie znaczy, że musi wygrać go tym razem ????
Wg mnie tutaj jak już to jakiś over setowy lub gemowy, bo wygrać może zarówno jeden jak i drugi, a po takim kursie na Haasa to na pewno bym nie próbował - wole już na seta na Gulbisa po znacznie lepszym kursie.

Jeżeli chodzi drugi mecz to jak się pytasz kto to jest Aljaz Bedene to chyba nie ma o czym gadać... Bedene na pewno łatwy do ogrania nie jest, więc wcale się nie zdziwiłem jak Sam się musiał trochę pomęczyć... Z drugiej jednak strony jak Querrey będzie dobrze trzymał swoje podanie to będzie cieżko Hewittowi, jak nie baaaaaaaardzo ciężko. Przypominam, że rok temu Sam zanotował tutaj QF przegrywając dopiero z zwycięzcą Cilicem. Pokonał po drodze Benka, Istomina czy Dodida, więc łatwych rywali na trawie nie miał. Po za tym Sam bardzo dobrze czuje się na trawie, bilans ostatnich czterech lat mówi wszystko 27-11. Hewitt może mieć spory problem z przełamaniem serwisu Amerykanina, z w tie breaku może się wydarzyć wszytko, jednak ja jak już to skłaniałbym się do typu na SAMA, a na pewno już Hewitt nie jest zdecydowanym faworytem jak to uważasz...
???? Sam Querrey(+1.5 seta) - Lleyton Hewitt dla Mecz (1.38) WYNIK 75 po pierwszym secie :cool: ✅
???? Tommy Haas - Ernests Gulbis(+1.5 seta) dla Mecz (1.65) WYNIK ?
KURS: 2.28
Stawka: 80 | Do wygrania: 102.40 PLN
Expekt
W nawiązaniu do powyższego (o czym wczoraj pisałem) całkiem ciekawie wyglądają kursy na ugranie przynajmniej jednego seta przez Sama i Ernesta. Zarówno jeden jak i drugi posiadają bardzo dobry serwis, który będzie ciężko dziś przełamać, więc spora szansa, że przynajmniej jednego seta swoim przeciwnikom wyszarpią ???? Wcale się nie zdziwię jak wygrają i mecze, bo na pewno nie są na straconej pozycji.
Wspominacie, że Sam wyglądał wczoraj ospale w meczu z Bedene - nie wiem, nie oglądałem meczu, możliwe że tak było, ale jednak wygrał. Pierwsze mecze w turnieju dla niektórych zawodników są trudne, ale z każdym następnym jest łatwiej. Rok temu też sie Sam męczył w pierwszej rundzie z Rochusem, żeby później dojść do QF ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Halle 13.06 17:30
Haas - Gulbis
typ: -1.5 seta Haas
2,30
Pinnacle
Analiza
Dzis kolejne spotkania w turnieju ATP w Halle na kortach trawiastych, w dniu dzisiejszym zwyciezca turnieju sprzed roku - Tommy Haas spotka sie z Lotyszem, Ernestsem Gulbisem. Niemiec czuje sie na trawie bardzo dobrze, a szczegolnie w Halle. Potwierdza to wystep sprzed roku, gdzie stracil zaledwie seta, a w finale pokonal Federera. Ponadto Niemiec czuje sie w tym sezonie swietnie, przezywa druga mlodosc. W ostatnich tygodniach gra swietnie, był w cwiercfinale na kortach Rollanda Garrosa, na ziemi ktorej nie czuje sie zbyt dobrze. Gulbis w ostatnich tygodniach spisuje sie srednio, a porownujac z Niemcem przecietnie. Ponadto Lotysz na trawie nie czuje sie swietnie, zdecydowanie bardziej preferuje korty twarde. Forma, publicznosci, korty trawiaste, to wszystko przemawia za Haasem, ktory dzis powinien zameldowac sie w kolejnej rundzie.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
a już chciałem stawiać naprawdę grubą kasę na te moje 3 typy, i teraz nie wiem co mam zrobić... Mówicie ze Hewitt łatwo nie będzie miał a kolega pisze ze bedzie Easy po wymęczonym meczu...
Weź pod uwagę, że na forum piszą różni ludzie i sugerowanie się zdaniem większości albo wyrabianie sobie opinii pod wpływem czyjejś analizy nie jest zbyt rozsądne. Możesz chcieć postawić na zawodnika A w meczu z zawodnikiem B, bo jesteś przekonany do swojej intuicji, ale zobaczysz, że 2-3 forumowiczów wspiera zawodnika B, albo ktoś napisze niezmiennie zabawne &quot;ten mecz to no-bet&quot; - i co? Zmienisz typ? Postawisz na B? Zrezygnujesz z postawienia na A? Z takim podejściem niemożliwym byłoby trafianie zakładów przy wyższych kursach, bo zawsze ktoś skrytykuje, będzie sceptyczny albo znihilizuje typ bombardując argumentacją o &quot;no-becie&quot;... Na forum nie brakuje asekurantów, dla których od współczynnika ROI ważniejsza jest skuteczność typowania i wolą strategie aż do przesady ostrożne. Ale nie namawiam usilnie, bo wiem, że niektórym łatwiej jest przecierpieć przegrany zakład w tłumie innych przegrywających, więc wybór metodyki gry to sprawa wysoce indywidualna :cool:
Moje propozycje na szczęśliwy czwartek 13-go z największego miasta w Europie:
Kudla - Schepper 1 @ 2,33 (Pinnacle) ✅ w kolejnych komentarzach Kudla został sprowadzony do postaci pokroju Grzegorza Rasiaka z rakietą w ręce, ale jakoś nie przeszkodziło mu to w wygraniu meczu 6:1 6:3; cóż, jak ktoś woli kwieciście uzasadniane stawianie na kurs rzędu 1,6 niż 2,3 warte ryzyka to proszę bardzo...
Młody Amerykanin rodem z Ukrainy wygląda dla mnie bardziej przekonująco na trawie. Z Delbonisem i Pairem wykonał świetną robotę, niedostatki techniczne do nadrobienia ambicją. Bardziej doświadczony Schepper jest faworytem, ale widzę sporo szans dla jego rywala.
Becker - Dołgopolow 1 @ 2,00 (WilliamHill) ✅ 7:6 7:5
Panowie pograli już w cyklu ATP ponad 400 meczów, ale bezpośrednio ze sobą grali tylko 1 raz 2 lata temu w Melbourne. Podobnie jak para wyżej, BB w meczach z Tomiciem i Rosolem zagrał solidny tenis, Ukrainiec ze słabszymi rywalami nie wyróżniał się, więc skoro kurs na Niemca jest wyższy (w okolicach 2,0) to nie ma co się głowić nadmiernie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Kudla - Schepper 1 @ 2,33 (Pinnacle)
Młody Amerykanin rodem z Ukrainy wygląda dla mnie bardziej przekonująco na trawie. Z Delbonisem i Pairem wykonał świetną robotę, niedostatki techniczne do nadrobienia ambicją. Bardziej doświadczony Schepper jest faworytem, ale widzę sporo szans dla jego rywala.
Becker - Dołgopolow 1 @ 2,00 (WilliamHill)
Popieram tutaj typ na Kudle! Schepper nic specjalnego nie pokazuje, a Kudla wręcz przeciwnie, całkiem fajnie sobie radzi na tym turnieju. Zdecydowanie małe value!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tommy Haas v Ernests Gulbis
(Tie-break w meczu)
Typ: Tak @ 2.10 bet365 ✅ 7-6 6-4
Liczba Gemów
Typ: Over 22.5 @ 1.75 unibet ✅

Obaj tenisiści to dobrzy serwerzy, którzy potrafią ten atut wykorzystać. Gulbis we wczorajszym niewyraźnym meczu z Bagietą pokazał sporo banalnych błędów, ale też świetną formę na linii serwisowej. Łotysz dobrze trafiał pierwszym podaniem (62%), co było jego głównym napędem w tym meczu (82% punktów po pierwszym i 66% po drugim plus 9 asów). Co ważniejsze dla obu typów potrafił również skutecznie bronić się przed przełamaniem (tylko jedno oddanie na 7 breakpointów). Z kolei styl gry Haasa z dobrym serwem, sumiennym slajsem i dobrą grą przy siatce jest idealnie skrojony na zieloną murawę. W końcu do półfinału Wimbledonu (2009) nikogo przez przypadek nie wpuszczają, zwłaszcza w ostatnich latach dominacji top4. Kolejny już renesans formy Haasa może przynieść zaskakujące efekty. Otóż niewykluczone, że już niedługo Tommy może się stać najstarszym graczem w top10 rankingu ATP, co swoją drogą będzie zawstydzającym znakiem czasu dla młodszych rywali, biorąc pod uwagę, że Niemiec już może brać udział w turniejach weteranów. Forma niemieckiego weterana jest bez zarzutu w ostatnich tygodniach, dlatego słusznie jest faworytem tego meczu, ale nie sądzę, żeby był to dla niego spacerek. Zwłaszcza że ich bardzo wyrównany bilans bezpośredni aż roi się od zaciętych meczów z długimi setami, dość powiedzieć, że panowie za każdym razem dzielili się setami. Nie widzę powodu, żeby dzisiaj miało być inaczej, a co najmniej jeden przedłużony set, najlepiej zakończony dogrywką tiebreakową, powinien załatwić oba typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tak na szybkiego bo zaraz mecz. Typuje over gemowy w meczu Cilica z Lopezem. Obaj panowie wiadomo, jak serwis dopisze to bedziemy mieli TB, nie zdziwię się jak będą 3 sety. Jeśli Hiszpan zagra jak czasem lubi, czyli jak panienka to skończy się szybko 2-0 dla Chorwata. Jednak po wczorajszo-dzisiejszym meczu z Benneteau wydaje mi się, że będzie trzymał swój serwis.
Cilic - Lopez over 22,5 g. 1.72 Bet365 ✅
Poza tym polecam grać przeciwko Tsondze jeśli dziś awansuje. Francuz wygląda żenująco, snuje się po korcie stroi fochy, robi miny jakby grał tu za karę. Chyba po udanym RG poczuł się już wielką gwiazdą. Jak dla mnie odpada przy najbliższej okazji z wyższej klasy rywalem.
 
N 7

nrth

Użytkownik
Kudla - Schepper 2 @1,68 Pinnacle
Nie rozumiem zachwytów na Kudla. Schepper w zdecydowanej formie, w Nottingham osiągnał półfinał i ogólnie zaprezentował się z dobrej strony ładnie wchodząc w trawę gdzie jego bilans w tym sezonie wynosi 5/1. Kudla z kolei w Nottingham odpadł już w 1 rundzie z Selą. Tutaj w tym turnieju póki co dwa dobre mecze ale dzisiaj kończy przygodę. Ktoś może powiedzieć, że francuz może być np. zmęczony i odpuści ale gdyby tak miało być to wziął by wpisowe i poleciał juz w pierwszej rundzie. Buki widzą w nim faworyta i ja to popieram, nie szukając na siłe wysokich kursów. Mecz meczowi nie jest równy i to, że Kudla zagrał wczoraj dobry mecz to nie znaczy, że od razu turniej bierze. Francuz jest generalnie lepszy i dzisiaj to udowodni.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Kudla - Schepper 2 @1,68 Pinnacle
Nie rozumiem zachwytów na Kudla. Schepper w zdecydowanej formie, w Nottingham osiągnał półfinał i ogólnie zaprezentował się z dobrej strony ładnie wchodząc w trawę gdzie jego bilans w tym sezonie wynosi 5/1. Kudla z kolei w Nottingham odpadł już w 1 rundzie z Selą. Tutaj w tym turnieju póki co dwa dobre mecze ale dzisiaj kończy przygodę. Ktoś może powiedzieć, że francuz może być np. zmęczony i odpuści ale gdyby tak miało być to wziął by wpisowe i poleciał juz w pierwszej rundzie. Buki widzą w nim faworyta i ja to popieram, nie szukając na siłe wysokich kursów. Mecz meczowi nie jest równy i to, że Kudla zagrał wczoraj dobry mecz to nie znaczy, że od razu turniej bierze. Francuz jest generalnie lepszy i dzisiaj to udowodni.
Ręcę opadają... Schepper w zdecydowanej formie??? Bo pokonał na trawie Bopanne, Rama czy wcześniej w Chellengerze Smyczka czy Rhyne Williamsa ?? Na tym opierasz analizę ??? Proszę Cię, bez takich tekstów bo się pogrążasz... Akurat ja oglądałem mecz Beckera z Schepperem ostatnio i Niemiec pokazał mu jak się gra na trawie, więc na pewno Kenny w wielkiej formie nie jest, a już porównywanie znakomitego na trawie (albo przynajmniej solidnego) Dudiego Seli z grajkami powyżej woła o pomstę do nieba ???? Przegrana z Dudim na trawie to na pewno nie wstyd dla ten młodego zawodnika...
Booki widzą faworyta w Kennym, bo po prostu jest wyżej w ATP. Umiejętnościami wiele od siebie Ci zawodnicy nie odstają i wg nie będzie bardzo wyrównany mecz (podobnie przecież wyrównane są kursy).
Owszem Paire jest chimeryczny, ale ostatnio przecież grał super. Meczu Kudla-Paire nie oglądałem, bo nie było gdzie i nie miałem czasu, ale staty Kudli mówią wiele:
1st Serve Points Won 74% (26 of 35)
2nd Serve Points Won 76% (16 of 21)
Przy tak grającym Denisie Kenny będzie miał spory problem. Typowanie zwycięzcy moim zdaniem trudne, ale seta Kudla powinien ugrać. Do tego dokładam znakomitego na strawie Beckera - też na seta - bo po drugiej stronie siatki nieobliczalny Dolgo.
???? Dennis Kudla(+1.5 seta) - Kenny De Schepper dla Mecz (1.45) WYNIK 61 63 :cool: ✅
???? Benjamin Becker(+1.5 seta) - Alexandr Dolgopolov dla Mecz (1.38) WYNIK 76 75 ✅
KURS: 2.00
Stawka: 80 | Do wygrania: 80 PLN
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 12

sirarcher

Użytkownik
Tsonga vs Sijsling Over 22,5 1,90 Bet365 + + +
Polecam zagrać w tym kierunku, ponieważ Tsonga ma kłopoty z koncentracją, było to widać w meczu ze swoim rodakiem. Sijsling ma kapitalny pierwszy serwis, dobry backhand. Można nawet postawić na wygrana Sijsling&#39;a za małe pieniądze. Jednak ja nie będę ryzykował i stawiam na over gemowy. GL ALL.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 107

emile44

Użytkownik
Murray- Matosević poniżej 19,5 gema Bet365 1.90 6:2 6:2 ✅14 gemów , luźno weszło
Matosević znalazł się tu przypadkiem pokonał rzadko grającego w singlu Nielsena , dostał za darmo mecz od Llodry , a ostatnio gładko przegrał z Mannarino . A Murray pokazał kawał dobrego tenisa w meczu z Mahut i myślę , że tutaj nie chcąc zbytnio się przemęczać pokona Australijczyka szybko i bezproblemowo , przełamując go minimum 2-3 razy .
Pozdrawiam niewierzących w Kudlę i grających de Scheppera DW 2:0 Kudla po 3,70 wpadło .
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
???? Becker B. -Dolgopolov A. 1 @ 2.2 Pinnacle (7/6)(7/5) izzi✅✅✅
Kursy powinny być na odwrót jak dla mnie. Ukrainiec wiadomo młody talent, jednak grass to na pewno nie nawierzchnia która preferuje. Osiąga na niej najgorsze wyniki, w 1R pokonał także bardzo przeciętnego na trawie Giraldo. Dolgo jak i kilku innych młodych grajków z preferencjami na przyszłe TOP 10 ma problemy z koncentracja i &quot;głową&quot;, w czasie jednego meczu miewa różne humory które przekładają się na jego grę, dla tego rzadko na niego stawiam. Becker, starszy doświadczony zawodnik, gra na ulubionej nawierzchni, na które ma najlepsze wyniki. W Londynie gra po raz pierwszy, ale widać że dobrze się tutaj czuje, pokonał dwóch solidnych grajków którzy na grassie również czują się dobrze: doświadczonego Rosola, i australijski talent Tomica. Uważam, że doświadczenie i opanowanie weźmie górę w tym meczu i solidny Niemiec spokojnie upora się z młodym Ukraińcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 12

sirarcher

Użytkownik
Cilic vs Berdych 3,40 Bet365 PLUS +++
Spore Value w tym meczu. Cilic posiada dobry serwis, backhand i forehand. Uwielbia szybkie korty, pokazał klasę dzisiaj w meczu z Lopezem. Berdych dobry gracz, mocny serwis i backhand, lecz woli korty twarde. Lepiej uważać na Berdycha lubi sprawiać niespodzianki na kortach trawiastych.
Hewitt vs Del Potro 3,00 Bet365 - - - Del Potro - DREWNO ! ! !
Wiadomo Hewitt to weteran. Wszyscy typowali w meczu na zwycięstwo młodego utalentowanego Bułgara. No i własnie... Pomylili się. Hewitt w Londynie czuje się dobrze, jego najlepsza nawierzchnia to korty trawiaste. No i ostatni czas, aby coś osiągnąć na nich. Del Potro - mocny serwis, backhand, ale według mnie to &quot;drewno&quot;, które nie umie się poruszać po kortach trawiastych. - bez obrazy. Natomiast tak jak Berdych znakomicie czują się na kortach twardych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Marin Cilic - Tomas Berdych
powyżej 23,5 gemów
1,98 3/10 ✅
marathonbet
Nie no nawet 1,40 nie dali na Berdycha to gruba przesada, Cilic na trawie mocny, rok temu wygral Queens Club. Chyba nie przypadkowo bo sądząc po kursach to jakby Berdych grał z jakimś Hajkiem czy Przysiężnym. Panowie sobie wyserwują więszkośc gemów i powinno się skończyćw trzech setach lub coś w okolicy dwóch tie breaków. Grali ze sobą 5 razy, nigdy na trawie ale i tak mecze zacięte tym bardziej na grass powinna być zazarta walka.
Tomas Berdych - Marin Cilic 7-6 6-1 cegła
Tomas Berdych - Marin Cilic 3-6 6-4 6-1 hard
Marin Cilic - Tomas Berdych 6-3 6-4 hard
Tomas Berdych - Marin Cilic 7-6 3-6 6-4 hard
Tomas Berdych - Marin Cilic 6-3 6-3 4-6 4-6 6-3 cegła
Spdoziewam się zaciętego meczu, gdzie tu 1,39 na Czecha?! Nie pojmuje. Cilic ma słabą psyche i nie chce na niego grać ale nie sądze aby to był łatwy mecz dla Berdycha. Wcale w Londynie nie prezentuje się jakoś cudownie. Przynajmniej nie w meczu z De Bakkerem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Cilic vs Berdych 3,40 Bet365
Spore Value w tym meczu. Cilic posiada dobry serwis, backhand i forehand. Uwielbia szybkie korty, pokazał klasę dzisiaj w meczu z Lopezem. Berdych dobry gracz, mocny serwis i backhand, lecz woli korty twarde. Lepiej uważać na Berdycha lubi sprawiać niespodzianki na kortach trawiastych.
Hewitt vs Del Potro 3,00 Bet365
Wiadomo Hewitt to weteran. Wszyscy typowali w meczu na zwycięstwo młodego utalentowanego Bułgara. No i własnie... Pomylili się. Hewitt w Londynie czuje się dobrze, jego najlepsza nawierzchnia to korty trawiaste. No i ostatni czas, aby coś osiągnąć na nich. Del Potro - mocny serwis, backhand, ale według mnie to &quot;drewno&quot;, które nie umie się poruszać po kortach trawiastych. - bez obrazy. Natomiast tak jak Berdych znakomicie czują się na kortach twardych.
Litości !! DelPo to drewno !!?? Tu już przegiąłeś po całości ???? Chyba nie widziałeś, jak DelPo pokonał znakomitego Malisse tutaj... Rozumiem, że podniecasz się grą Hewitta ale jutro dostanie baty jak nic... Owszem Hewitt pokonał Bułgara, bo ten zagrał słabo, Querrey też poległ ale seta ugrał, DelPo to najwyższa półka i porównywanie takiego gracza do &quot;drewna&quot; na prawdę nie przystoi!! Jutro wg mnie Juan pokona gładko Hewitta. Wątpię, żeby Australijczyk zagrał kolejne spotkanie na dobrym poziomie. 1.50 jakie w tym momencie daje Pinnacle biorę z pocałowaniem ręki !!
Co do Cilica to on ma słabą psychę, zryty beret. Jak się pojawi szansa na WIN to &quot;osra się trzy razy&quot; przed wygraniem piłki a później w siatę ją pośle ???? Berdych też do mocnych psychicznie nie należy (chyba najsłabszy z TOP10 pod tym kątem) ale na Cilica jutro powinno wystarczyć. Dziś Lopez powinien już usunąć Cilica z turnieju i chyba sam nie wie jak tego nie dokonał ???? Jednak po takim kursie to nie ma sensu grać na Tomasa, chociaż może ??? Pomyślę jeszcze...
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Jutro po południu Haas Tommy gra z Monfils Gael i jak myślicie warto atakować Francuza? Kurs na niego to ponad 2,00, widziałem pierwszym jego mecz jak grał z Raonic Milos i Francuzowi w tym meczu praktycznie wszystko wychodziło, co prawda Haas jest wyżej w rankingu ale wydaje mi się, że Francuz w tej turniej wszedł z dużymi ambicjami i myślę, że warto będzie grać na niego po kursie 2,20.
14/06/13 14:45
Haas T. - Monfils G. 2
Kurs: 2,20
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Haas-Monfils 1 @1.45
Wszyscy czekaja tutaj na dobra sprawe na pojedynek Federer-Haas w polfinale. Obydwaj weterani zdecydowali sie nawet wystapic razem w deblu tutaj, ale para Federer/Haas polegla juz w 1 rundzie. Smialo mozna powiedziec, ze Federer, Haas i Kohlschreiber tworzyli historie tego turnieju w ostatniej dekadzie. Oczywiscie bylo jeszcze kilku graczy (jak Nicolas Kiefer czy Philip Petzschner), ale te trio z reguly osiagalo tutaj znakomite wyniki. Federer 5 triumfow, Haas dwa (w tym ubiegloroczny, gdy Tommy wygral w koncu turniej po wielu latach) oraz Kohli 1 raz. W tym roku tez wszystko bedzie pewnie krecic sie glownie wokol tej trojki. Haasowi taki styl grania bardzo pasuje. Monfils moze postawi dobre warunki, ale ofensywa Tommy&#39;ego bedzie gora moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom