>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Londyn & Halle 7.06-13.06.2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Falla, Melzer, Dancević @ 2.34 8/10 ⛔
Falla swoją ofensywą z linii końcowej, dobrym czytaniem gry jak i poruszaniem się na każdej nawierzchni jest dla mnie takim Ollie Rochusem z Ameryki Południowej który gryzie glebę i walczy o każdy punkt. Okun typowy szukacz okazji to zagra kwalifikacje do challengera, to kwalifikacje do ATP jeśli obsada w gąszczu drabinek będzie słaba i tak zawsze jakoś coś ugra się swoim sprytem i doświadczeniem ale nie sądzę by wytrzymał trudy spotkanie powoli, powoli dawkowane z coraz większym animuszem przez Fajje.
Melzer świetny występ na RG lecz osobiście zawsze widziałem go z najlepszymi wynikami na trawie lub w hali, na wjazd w turnieju ma Kudryavtseva oponenta który wymagającym nie jest nawet na poziomie słabych challengerów, nie mówiąc o Tretornach czy właśnie turniejach głównych który doświadczenie na tych turniejach ma znikome i nie sądzę by tutaj miał jedno lub dwa zagrania które będzie klinczował Melzera w tym spotkaniu.
Ostatnie spotkanie może cieszyć bo Dancević był bardzo długo niewidoczny w tym sezonie ale wrócił na jego ulubioną nawierzchnię czyli trawnik przeszedł kwalifikację jak burza i trafił na Dustina Browna który gra niby s&amp;v ma zabójczy serwis ale jednak nie na poziom ATP poza tym nie ma nic by chociaż przez jakiś czas trzymać wymianę z linii końcowej i zaatakować jak inni doświadczeni wolejiści i tego dowodem jest jego niepewność w ostatnich turniejach czy nie zapisanie się do kwalifikacji do Wimbledonu gdzie powinien z urzędu zapisać się ponieważ miałby tam szansę chociaż wygrać z jedną dwie rundy i zainkasować niezłą kasę jak i punkty, nie sądzę by głodny tenisa Kanadyjczyk będzie tutaj stroną słabszą i może ulec Jamajczykowi.
Hutchins/Kerr, Lopez/Nadal, Black/Raymond @ 3.21 8/10 ⛔
Hutchins skończył King&#39;s College w Wimbledonie gdzie trenował tenis właśnie na kortach trawiastych. Największe sukcesy jako młody deblista też święcił na trawniku wygrał w parze z Goodallem nad parą Rochus C./Wawrinka w &#39;06 r., następnie wygrał osiągnął finał w Nottingham długo dosyć szukał partnera deblowego po Goodallu, był Huss, Jamie Murray czy Butorac aż właśnie trafił na Jordana Kerra który też ma sukcesy na szczeblu głównym na trawie między innymi 5 tytułów z Newport nie jest to może para na Masters w Londynie lecz są zawodowym deblem który trzyma się w ścisłej czołówce i myśląc o Stoczu i Karolu Becku że coś tutaj będą mogli przeciwstawić dla mnie mija się z celem.
Druga para to Nadal/Lopez tak jak Federer/Allegro w cztery tygodnie na trawie za dużo się nie pogra trzeba korzystać z każdej okazji i Rafa wziął tutaj Lopeza by może pokusić się o parę rund jak i lekkie ogranie przed Wimby chociaż Szwajcarzy mieli dosyć dobrą parę Hiszpanie mają co innego totalną sklejkę Tipsarevića bez formy, a gościa bardzo lubię i chociaż najlepsze sukcesy to trawka i szybsze nawierzchnie nie sądzę by tutaj chciał złapać formę w deblu niż w singlu tak samo w przypadku Schuettlera który zawsze jest kąśliwy na papierze ale w praktyce już mało takich akcji ukazuję.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Sela-Muller
typ: 1-2
5.0
Bet365
Analiza:
Dziś w spotkaniu II rundy turnieju w londynie gilles muller z luksemburga zagra z dudim sela . Sela to raczej zawodnik nie posiadajacy zbyt oszalamiajacego serwisu . A to podanie przede wszystkim liczy sie na korcie trawiastym . Sela nie gra jakos bardzo agresywnie . Muller natomiast to zawodnik posiadajacy jeden z najlepszych serwisow obecnie w swiatowym tenisie . Serwuje z duza regularnoscia ponad 200 km/h . Jego ulubiona nawierzchnia jest wlasnie trawa i na niej osiaga najwieksze sukcesy . W I rundzie pewnie , w dwoch setach odprawil jedynego polaka w turnieju michala przysieznego . Sadze , ze rowniez powinien poradzic sobie z izraelczykiem .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Kazde turniej te same pytania, nie dosc, ze nie ten temat to jeszcze ciagle sie powtarza to samo, ile mozna. Jasne, ze PADA DESZCZ skoro nie graja, to chyba normalnie, jaki może być inny powod? Chyba atak talibów. Jesli nie graja to pada i kazde nastepne takie pytanie to bedzie kartka i ostrzezenie. Robicie, zupelnie niepotrzebnie, smietnic w temacie z analizami.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Troicki-Petzschner
typ: 2-1
4.50
Bet365
Analiza:
Jutro w spotkaniu II rundy turnieju w Halle Serb Victor Troicki zagra z Philiphem Petzschnerem . W I rundzie niemiec dosyc nie oczekiwanie wyeliminowal Cypryjczyka Baghdatisa i odrazu zrobil sie faworytem bukmacherow w spotkaniu z Troickim . A Troicki przeciez to bardzo dobry na tej nawierzchni kortow zawodnikow . Serb gra ofensywnie , bardzo dobrze serwuje , jest przystosowany do szybkich nawierzchni . Troicki bez najmniejszym problemow w pierwszej rundzie ogral Garcie Lopeza w dwoch partiach .
Niemiec natomiast to bardzo nierowny zawodnik . Dobitnie pokazuja to ostatnie wyniki Petzschnera . Zaliczyl on np. polfinal w monachium by odpasc w I rundzie RG ze slabym na tej nawierzchni Ballem . Wg . mnie lekkim faworytem tego pojedynku wydaje sie byc Serb i to on awansuje do kolejnej rundy ,.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Falla swoją ofensywą z linii końcowej, dobrym czytaniem gry jak i poruszaniem się na każdej nawierzchni jest dla mnie takim Ollie Rochusem z Ameryki Południowej który gryzie glebę i walczy o każdy punkt.
Dobre czytanie gry, praca stóp jak najbardziej, ale ofensywa - gdzie tam, a tym bardzie porównanie do Oli Rochusa. To typowy defensywny counter-puncher, bez groźnej broni w ataku, do jego atutów, oprócz wyżej wymiennych, trzeba dodać solidność i przede wszystkim groźny głęboki i kąśliwy return.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
A moze ktos sie wypowie o Dimitrovie? Oglądałem 2 sety jego meczu z Bogdanovicem i musze powiedziec ze to jest dosyć perspektywiczny zawodnik. Troche kulał jego 1st service szczegolnie wczoraj, niezły BH, ale z tego co widziałem to musi popracować nad gra przy siatce bo zdarzyło sie w trakcie spotkania kilka klopsów wlasnie pod siatką. Jestem ciekaw jak sobie poradzi w następnym meczu bo trzeba wziac pod uwagę, ze Bogdanovic to nie jest jakis wymagający rywal. Pozdrawiam.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Dimitrov na korcie do złudzenia przypomina mi Fedexa. Podobny sposób poruszania się, bardzo podobne zagrania. Widziałem Bułgara w meczu z Bogdanovicem i zagrał całkiem poprawnie, ale wielkiego postępu w porównaniu z zeszłorocznym występem w Londynie z Simonem nie odnotowałem.
Za to piorunujące wrażenie zrobił na mnie młody Belg Ruben Bemelmans. Analizując jego wyniki z poprzednich turniejów aż nie chce mi się wierzyć, że w tym sezonie grając sporo kwali i challi generalnie szło mu średnio. Dziś z Kohlem rozegrał świetne zawody, popisał się kilka razy zagraniami godnymi finału Wielkiego Szlema. Podejrzewam jednak, że musi być to dosyć niestabilny zawodnik, bo tak słabe wyniki z takim potencjałem, jaki dziś widziałem są niemal nierealne.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Sam Querrey - Robby Ginepri @ 2.77 ⛔
Kolejny raz buki faworyzują drewnianego Sama, który tradycyjnie nie potrafi grać nigdzie poza Stanami Zjednoczonymi. Trochę mnie to dziwi, zwłaszcza, że Robby a dużo szerszy repertuar zagrań przydatnych na trawie, a także wygrał wszystkie ich pojedynki bezpośrednie. Kurs bajeczny jak dla mnie na faworyta tego spotkania.
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Sam Querrey - Robby Ginepri @ 2.77
Kolejny raz buki faworyzują drewnianego Sama, który tradycyjnie nie potrafi grać nigdzie poza Stanami Zjednoczonymi. Trochę mnie to dziwi, zwłaszcza, że Robby a dużo szerszy repertuar zagrań przydatnych na trawie, a także wygrał wszystkie ich pojedynki bezpośrednie. Kurs bajeczny jak dla mnie na faworyta tego spotkania.
Robby nie ma szerszego repertuaru zagrań pod szybkie nawierzchnie - za mało agresji jest w jego grze, ale przeciwko zawodnikom w typie Querreya ma ogromny atut w postaci znakomitego returnu i jeśli jest w rytmie, to regularności z głębi pola.
@filmweb, obserwuje uważnie Rubena od kiedy pojawił się w świecie chall i wpływ na jego często dziwne wyniki, mają wahania formy i zarówno na przestrzeni sezonu, jak i meczu.
Poza tym jego gra jest stworzona na szybkie nawierzchnie, ze względu na płaskie strzały z obydwóch skrzydeł, czy mocno slajsowny serwis. Gdy jest w rytmie, to jego gra wygląda wyjątkowo płynnie. To jeden z moich ulubieńców na szybkich kortach.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Dimitrov - Lopez 2 ✅
Fish - Giraldo 1 ✅
kurs: 1,86 (betsafe) ✅

Młody Bułgar ma potencjał aby zajść wysoko. Niektóre jego zagrania to najwyższa klasa. Ale póki co na jedną znakomitą piłkę, przypadają dwie grane w aut albo w pół siatki. Do tego psychika nie jest jego najmocniejszą stroną. Feliciano powinien dzisiaj spokojnie wypunktować rywala.
Fish na trawie czuje się jak ryba w wodzie. Sezon oprócz wpadki w AO udany, jak przegrywał to tylko z zawodnikami lepszymi i to także nie bez walki. W pierwszej rundzie londyńskiego turnieju w swoim meczu posłał rywalowi 13 asów. Jeżeli tylko serwis będzie mu siedział, Giraldo nie powinien mieć wiele do powiedzenia. Kolumbijczyk w meczu z Korolevem kilkukrotnie łamany, co także podpowiada aby grać dzisiaj na Amerykanina.
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Psychika Lopeza jest na wysokim poziomie? ????
Dodając do tego jego problemy z plecami to typ po byku.
Nie ma to jak wymyślić sobie typ, a później dopisywać bez sensu argumenty.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lopez - Dimitrov @ 1.40 8/10 ✅ 6/2 6/4
Expekt
Wczoraj była po prostu miazga, no ale nie można się podpalać. Wczoraj Bogdanović pokpił sprawę miał nie raz Bułgara na widelcu lecz przegrał. Osobiście Bułgar jest przereklamowany to że stylem jest podobny do Federera to nie znaczy że będzie kiedyś w TOP10 ja nie sądzę by w najbliższych paru ładnych latach był w TOP150. Lalo nawierzchnia dla niego s&amp;v w jego wykonaniu jest nienaganny tylko po prostu jak każdy z taką grą cały sezon nie będzie wyników lecz jeśli ma łapać punkty to właśnie przez te cztery tygodnie na trawie i nawet nie wyobrażam sobie żeby przegrał z Bułgarem chociaż wczoraj wyniki nie jednego kładły na łopatki.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Wie ktoś czym jest spowodowany tak wysoki kurs na Cilicia w meczu z Mahut?
Mahut to druga setka rangingu, nie widzę z jego strony jakichś osiągnięć, a Cilic ostatnio reprezentował znakomitą formę.
Kurs 1,5 (Betfair) wydaje mi się co najmniej znakomity!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mahut uwielbia szybkie nawierzchnie, przede wszystkim właśnie trawę. Tu też prezentuje styl serv &amp; volley co w jego wykonaniu stoi na całkiem wysokim poziomie i okres który aktualnie mamy to dla niego jeden z lepszych w sezonie, jeśli chodzi o zdobywanie punktów. Cilic natomiast nie do końca pasuje na trawę, praca nóg nie jest idealna, a przy tych warunkach fizycznych to konieczne. Jest faworytem, ale bez przesady, kurs dobrze oszacowany. Do tego Mahut ograł go tu przed rokiem 7:6 7:6, moim zdaniem No Bet.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
W ogóle jest dużo spotkan które powinno mieć dla mnie oczywisty przebig a kursy sa zadziwiająco wysokie... Zdaje sobie sprawę, zmiana nawierzchni.
Np. Istomin v Brown @ 1.52
Z tego co się orientuję, Istomin jest graczem na trawę, widziałem jego mecz z 1 rundy i łatwo ograł przeciwnika!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Istomina jeszcze byłbym skłonny zagrać. Widziałem także pierwszy mecz i prezentował się przyzwoicie, mimo że jego rywal to tenisista z trzeciej setki rankingu. Uzbek posiada bardzo cenne na trawie atuty - mocny i dobrze ukierunkowany serwis i kończący forhend. Brown gra niby serv &amp; volley, ale ja nie nazwałbym tego wysokim poziomem, na pewno nie na trzecią rundę QC. Ograł tutaj mega chimerycznego Dancevica i na tym chyba powinien poprzestać.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Andreas Beck - Nicolas Kiefer @ 2.5 ✅
Bardziej doświadczony z Niemców z całą pewnością najlepsze lata ma poza sobą. To, że ograł Jużnego było wielką sensacją, natomiast należy rozpatrywać to w kwestii wpadki Rosjanina niż wielkiej gry Kiefera. Prawdą jest, że umiejętności ma nieprzeciętne, ale wiek i ciągłe kontuzje nie pozwalają mu osiągać choćby przyzwoitych rezultatów. Andi natomiast prezentuje dość równą formę, pozwalającą na awanse do 2-3 rund większych turniejów. Stawiam na młodość!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Mecz Kiefera się rozpoczął, ale ja bym bardziej skłaniał się ku starszemu tenisiście reprezentującemu barwy naszych zachodnich sąsiadów. Kiefer jest regularniejszy, serwis na porównywalnym poziomie, a do tego Nicolas często biega do siatki, gdzie jest naprawdę skuteczny.
Myślę, że wygrać powinien Querrey, który w tym sezonie gra całkiem nieźle, nie bierzmy pod uwagę jego wyników na cegle! Tam to zupełnie inny tenisista, tak jak Roddick. Ciekawie wygląda też debel Nadala @ 1.45 o tym pisał Hell. I typ ode mnie:
Marc Gicquel - Marcel Granollers 1 @ 1.75 ⛔ (totalna klapa)
Marcel na szybkich kortach bardzo często biega do siatki. Jednak wirtuozem tam nie jest, chociaż nie chce pisać że zachować się tam nie potrafi, bo tak nie jest. Serwis całkiem solidny, sporo ataków, głównie z forhendu. Brakuje mi w jego tenisie pomysłu, gra ciągle to samo i tu widzę szansę dla Francuza, który na korcie myśli. Całkiem nieźle serwuje, a do tego posiada bardzo kąśliwy return, grany bardzo często pod samą linię końcową. Sam raczej trzyma się końcowej skąd atakuje głównie forhendem, ale potrafi zachować się także pod siatką. H2H 1:0 dla Francuza, mecz odbył się pod koniec 2008 roku. Gicquel dojrzał &quot;na starość&quot;, dużo w tym roku nie grał, ale dziś powinien sobie poradzić z przeciętnym na trawie Hiszpanem.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Oglądał ktoś dzisiaj mecz Hewitta? O co chodziło z tym karkiem i medicalem? Później widziałem, że masował go trener w przerwie. Dzisiaj gra jeszcze debelka ale nie wiadomo nic, żeby odpuścił. Jutro prawdopodobnie miał jeszcze wolne i potem mecz z Beck/Kiefer
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Meffert D. (Ger) - Lacko L. (Svk)
Typ: 1
Kurs: 2,42
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie dobrze grającego ostatnio Meffeta z mającym beznadziejnie niska formę Słowakiem Lacko. Niemiec jest niżej w rankingu od swojego rywala ale w ostatnich tygodniach prezentuje znacznie wyzsza formę co potwierdził wygrywajac w pierwszej rudzndzie tego turnieju z Juanem Carlosem Ferrero w dwóch setach. Bedzie tym na pewno bardzo zbudowany. Lacko jest młody i utalentowany ale bardzo mało grał do tej pory na trawie turniejów i mysle ze nieco bardziej doswiadczony niemiec powinien z nim sobie poradzic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom