>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt (01.05.2022 - 08.05.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Lajovic vs Mannarino @ 2:0

Próbuję w kierunku Lajovicia, który mam nadzieję odniesie w koncu zwycięstwo i bedzie ono zdecydowane. Do tej pory te jego wyniki są ponizej oczekiwań a dość powiedział bym "dziwne" bo w jego ostatnich meczach zazwyczaj wchodził w nie dobrze wygrywając pierwszą partię, w drugim badz trzecim secie miał przełamanie a jednak te mecze kończyły sie porażkami. Stawiam ze w takim turnieju jak Madryt trzeba w koncu w ten mecz dobrze wejść i tym razem juz nie odpuścić. Mannarino na tej nawierzchni nie powinien sprawić niespodzianki i wyeliminować Serba.

Dallien vs Gaston @ Gaston +1,5 seta

Nie wiem z jakiego powodu Gaston kreczował w Monachium aczkolwiek mam nadzieję, ze problem nie był/jest poważny. Jak dla mnie te kursy są przesadzone i niespodzianka w tym meczu nie jest wykluczona bo Gaston potrafi pozytywnie zaskoczyć a w przeszłości zagrał trochę na męczce. Mam nadzieję ze postawi się co prawda solidnemu Boliwijczykowi i przynajmniej seta ogarnie, jesli nie cały mecz.

Nakashoma vs Paire @ Paire +1,5 seta

Podobna sytuacja co wyżej. Gdzieś tych niespodzianek trzeba szukać, bo faworyci wg buków nie zawsze wygrywają. Paire nie trzeba nikomu przedstawiać zarówno jego zalet jak.i.niestety też wad. Osobiście go uwielbiam bo dla mnie to taki troche Ronaldonho piłki nożnej i czasem pokaze triche "magi" na korcie. Gość ma.wszystko poza oczywiście stabilną głową ale mam nadzieję, że w takim turnieju wejdzie dobrze w mecz i w kluczowych piłkach i momentach utrzyma swoje emocje w ryzach. Bezpieczniej próbuję w przynajmniej jednego seta bo Nakashima i mączka? Mam nadzieję ze dziś NIE i zobaczę francuza w kolejnych meczach.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Djokovic -Monfils 2 @4.3 ⛔
Myślę, że warto spróbować.
Djoko bez wielkiej formy. Francuz też nie grał długo. H2H 19/1. Szykuje się ciekawe widowisko. Ostatnio Monfils zabrał nr 1 Ruskiemu na IW, więc może historia z wygraniem z nr 1 się powtórzy...
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Murray-Shapo 1 2,62

Dziwny kurs wg mnie.Shapo sezon ma slaby wg mnie, duzo porazek, które nie powinny miec miejsca a na clayu to mnie juz w ogole nie przekonuje.Owszem,maczka w Madrycie, szybsza niz zwykle ale Dennis jak sie zagotuje, to bedzie z nim slabo.Murray potrafi dosc cierpliwie drazyc punkt, wiadomo, nie ten pozio, co przed laty, ale wciaz jest grozny.Kurs przeszacowany wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +118
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
mistrzem dzisiejszego dnia został PABLO CARENO BUSTA w drugim secie chłop miał 4:2 i 40:0 3bp przy serwisie Boticia potem jeszcze 1 bp niestety nic z tym nie zrobił 5:4 serwuje Careno na mecz 40:15 2mp i Careno ten mecz przegrał zrobił to samo co rok wczesniej pamiętam z Delbonisem w 2 secie miał 5:2 i tez meczu nie wygrał bardzo dziwna sytuacja
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
mistrzem dzisiejszego dnia został PABLO CARENO BUSTA w drugim secie chłop miał 4:2 i 40:0 3bp przy serwisie Boticia potem jeszcze 1 bp niestety nic z tym nie zrobił 5:4 serwuje Careno na mecz 40:15 2mp i Careno ten mecz przegrał zrobił to samo co rok wczesniej pamiętam z Delbonisem w 2 secie miał 5:2 i tez meczu nie wygrał bardzo dziwna sytuacja
Przeciez w tym roku z Sinnerem 5:2 robi 57 w trzecim, majac po drodze meczowe.
I w ogole dosc czesto przegrywa jak prowadzi 1 :0.Radze omijac z daleka go
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Norrie-Isner
Typ:1
Kurs:1.7
Bukmacher-totolotek

Przeglądając typy spostrzegłem bardzo ciekawy kurs na dobrego Brytyjczyka z nigdy dobrze nie grającym na clayu big Johnem, drewno co prawda wygrało kilka meczy w Houston na ziemi ,tylko pomijając Garina z Chile nikt z nich nie preferuje mączki, w finale przegrał gładko również z zawodnikiem nie preferującym mączki-Opelką, kurs bardzo ładny do dubla, turniej rangi 1000 więc Norrie napewno nie odpuści i wygra ten mecz(na hardzie bym go absolutnie nie ruszał ale tu mamy mączke i korzystamy)
 
Otrzymane punkty reputacji: +353
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Isner to w Madrycie byl w poprzednich edycjach 3 razy w cwiercfinalach i ma tu swietny bilnas 14-8. Niby Isner juz wiekowy i nie ma przeslanek wiekszych do dobrej gry i Isner gra znowu debla z Hurkaczem jak w Miami, ale z tych duzych turniejow na cegle to jest ten najbardziej lubiany przez Isnera i nie mozna tak na to patrzec.
Nie typuje, ale dyskredytowanie Isnera tutaj jest nieuzasadnione, jezeli tyle razy zagral tu bardzo dobre turnieje.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Nadal-Goffin
Typ:1
Kurs:1.12

Typ do podbicia, Myślę że Hiszpan nie odpuści, mecze do 2 setów a przerwy do Rolanda ok 2tygodni tak więc fajny turniej do powiększenia dorobku (punktacji)

Dimitrov-Tsitsipas
Typ:2
Kurs:1.30
Buk:Totolotek

Również nie za wysoki kurs ale dość pewny, Grigor męczył się w Monte Carlo z Hurkaczem, w Barcelonie powtórka ze słabszymi tenisistami,proszę spotkania z Diego nie brać pod uwagę bo tamten zagrał dno a Grek jest w swojej stałej formie i napewno nie odpuści jak w/w Hiszpan, regularnością go przebije będą grać dużo z bekhendu i w koncu Bułgar nie wytrzyma

Auger-Sinner
Typ:2
Kurs: 1.6
Bukmacher:Totolotek

Tu następny ciekawy typ , Włoch powoli się rozkręca widziałem kilka genialnych zagrywek w meczu z Paulem, co prawda się męczył ale był to dziwny mecz, napewno doda mu "pary"bo był bliski przegranej, Auger wydaje mi się mocniejszy na hardzie , nie jest jakiś nadzwyczaj dobry w sensie obecnej formy, Sinner to wykorzysta
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja bym szedl bardziej w strone Goffina I Augera.Goffin potrafi grac ofensywnie, wybiegany I ten clay to nie taki clay jak zwykle.Nadal, wiadomo gigant ale ten kurs, zenada.Wolalbym isc w jakis wiekszy hc na Belga, po nawet 1,4 czy cos niz 1,1 na Rafe.

Auger uwazam, ze w koncu sie rozkreca.Dobry start tu, wiadomo Sinner Wyzsza Polka ale Wloch ostatnio mnie nie przekonuje a kurs na Kanadyjczyka niezly
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Djokovic - Hurkacz 2 @ 3.50
Djoko bez formy, zagrał tu jeden mecz z bardzo słabo grającym Monfilsem. Hubert zaskakuje w tym turnieju bardzo pozytywnie. Ograł 3 specjalistów od mączki i to nie tylko na suchym korcie. Po prostu wygląda bardzo dobrze. Liczę, że sprawi niespodziankę.
Auger-Alliassime - Zverev 1 @ 2 58
Felix się rozpędza i daje mu 70 procent szans na ogranie Niemca. Wczoraj rozjechał Sinnera tak jak Garina co nie dziwiło wcale. Zverev ograł w 1 secie kontuzjowanego Musettiego, a wcześniej się męczył z Cillicem. Zverev broni tytułu, ale przy tej konkurencji nie daje mu na to szans
AKO @ 9.03 ⛔
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Djokovic-Hurkacz

Djoko, jakby nie moze do konca zlapac formy, Hurkacz w tym roku zaskakuje, ale czy na tyle by ograc Nole? Osobiscie troche watpie.Ogladalem wczoraj Hurkacza z Lajovicem, w pierwszym secie i zeby nie serwis Hurkacza Serb, by wzial 1 seta a potem mogloby byc roznie ale obydwa grali ogolnie niezle.
Novak to wciaz Novak, choc z drugiej strony takie nazwiska motywuja do lepszej gry.Wg mnie jednak Djoko 2 1.

Nadal-Alcaraz

Mega ciekawe spotkanie.Wg h2h 2 0 Nadal, ale coraz bardziej mlodszy Hiszpan go podgryza.Bylo 20 potem 21 a teraz moze zwyciestwo Alcaraza?Wg mnie bardzo prawdopodobne.Widze to ogolnie tak, ze dzisiaj wygra a jutro przegra.Rafa mnie nie przekonuje, poczatek sezonu fantastyczny, w sumie obaj maja, ale wczoraj nawet z Goffin sporo sie nameczyl by wygrac.Alcaraz na pewno glodny tego zwyciestwa, wybiegany, serwis niezly I jak glowa bedzie trybic to, to wezmie.

Alcaraz 1,9
Rublev-Tsitsipas

Rusek w ogole do mnie nie trafia,obecnie chyba lekko pod forma a Tsitsipas gra swoje.Rublev bez bardzo dobrej formy wg mnie po prostu nie ma podjazdu, z optymalnie grajacym Grekiem.

Auger-Zverev 1 2,62

Tutaj tez bym szedl w strone Kanadyjczyka.Widac,ze Madryt mu sluzy,Zverev z Cilicem potrafil zrobic z 42 I bp 4 6, czym w ogole mnie nie przekonuje.Wiadomo, Zverev to Zverev ale ostatnio nawet Auger ma coraz wiecej do powiedzenia w bezppsrednich starciach, co dodatkowo zacheca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Djokovic-Hurkacz
Typ: powyżej 20,5
Kurs:1.60
Buk:totolotek

Jak już wielu wspomniało i pewnie myśli że pomimo walkoweru Andego i wypoczętego Nole nie będzie to łatwy mecz, 3 sety daje dużo lepszy kurs ale jednak może się zakończyć w jedną lub teorerycznie 2strony w dwóch setach, Polak w dobrej formie a że ta mączka nie jest taka wolna nabije sobie gemów napewno

Rublev-Tsitsipas
Typ: 2
Kurs:1.30

Tego akurat jestem bardzo pewny jak wczoraj z Dimą, Rusek nie na tej nawierzchni, Grek go zamęczy, będzie przebijał aż do pojawienia się niewymuszonych błędów Andreya, przy tym po drodze pojawią się też winnersy, nie ma opcji by wygrał tylko kontuzja Stefanosa go ratuje,kurs łączny 2.08, POLECAM i nie potrafie wytłumaczyć porażki Włocha, po prostu jest jednak nie w formie , Alcaraz jednak namiesza i to konkretnie,jeśli nie tu to na Rolandzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +207
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nadal 1,90
Nadal obronił wczoraj 4 piłki meczowe. 2 razy zagrał wtedy po drop shocie. Stalowe nerwy i podniesione morale po prawie przegranym meczu pomogą mu dzisiaj ze świetnym bla bla Akcarazem. Gdy się wygrywa przegrany mecz w tenisie często następny wygrywa się już pewnie. Ale zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Alcaraz 1,92

Jak wczoraj zobaczyłem kursy to na początek byłem zdziwiony bo jednak żeby Nadal był underdogiem na ziemi w ostatnich 15 latach to można policzyć na palcach jednej ręki. Dzisiaj kurs na Alcaraza trochę podskoczył i myślę że można go zagrać. Tak jak pisałem kurs na Nadala kusi bo wiadomo to król ziemi i najlepszy gracz wszechczasów na tej nawoerzchni ale pomyślmy. Nadal ma 36 lat. Wraca po 2 miesiącach bez gry. Alcaraz gra w ostatnich miesiącach śeietnie. Zdarzają mu się oczywiście przestoje ale więcej jest dobrej gry. Nadal zagrał wczoraj ponad 3h i to może się na nim dzisiaj odbić. Carlos też grał ponad 2h ale jednak on ma 19 lat. Regeneruje się szybko. Nadal też nigdy nie grał w Madrycie tak dobrze jak na pozostałych kortach ziemnych. Wygrał tu "tylko" 5 razy.
Podsumowując myślę że Alcaraz jest delikatnym faworytem dzisiaj a kursy 50-50 więc pobieram lekki bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nadal dziś zmotywowany spokojnie ogra Alcaraza. Stara dobra zasada: nie gra się przeciwko Nadalowi na mączce, szczególnie po tak marnym kursie 1.90.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nadal dziś zmotywowany spokojnie ogra Alcaraza. Stara dobra zasada: nie gra się przeciwko Nadalowi na mączce, szczególnie po tak marnym kursie 1.90.
Marny, nie marny.Lepiej mi powiedz, kiedy ostatnio bukmarzechy szacowali szanse Nadala, z kims na clayu na poziomie 50/50?Ja przejrzalem mecze do 15 roku, czyli z ponad 200 meczy temu I najwyzej bylo OK 1,7z Djoko. Nie mowie, ze Alcaraz to pewniak, ale kurs daje tez do myslenia.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Na cwiercfinal French Open 2015 Djokovic-Nadal, Djokovic byl wyraznym faworytem ze wzgledu na powrot Nadala po dluszej przerwie, a kursy na Serba rzedu mniej wiecej 1,35 jak sie doszukalem. Serb wygral wtedy 3-0.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na cwiercfinal French Open 2015 Djokovic-Nadal, Djokovic byl wyraznym faworytem ze wzgledu na powrot Nadala po dluszej przerwie, a kursy na Serba rzedu mniej wiecej 1,35 jak sie doszukalem. Serb wygral wtedy 3-0.
No wlasnie,po raz bylo to mega dawno, po dwa byly wyrazne przeslanki, ze Nadal bedzie miec ciezko.Bukmacherzy z dupy nie wystawiaja kursow, a zwlaszcza przy takich nazwiskach
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
No I stalo sie.Nadal ograny przez mlodziaka.Bardzo ciekawy bedzie Roland w tym roku.Watpie by Nadal zaraz odnalazl swoj rytm do RG,z drugiej jednak strony, w best of fives moze byc na korzysc Nadala.Patrzac jednak, z innej perspektywy, to przeciez Nadalowi utrzec nosa bedzie chcial Alcaraz, Tsitsipas, Djokovic jak zwykle oraz Medvedev, Rublev czy Zverev, ktorzy moga zagrazic Hiszpanowi.Obecnie bym stawial, ze Nadal nie wygra RG.

Swoja droga, po tym 6 1 w drugim secie, Alcaraz udowodnil, ze jego psychika jest w odpowiednim miejscu.Nie jeden by dostal podobnym stosunkiem I w decydujacej partii, zwlaszcza na maczce z Rafa, a tu prosze.

Co do jutra, to zdania I tak nie zmieniam.Uwazam,ze mimo wszystko Djokovic ogra Alcaraza.2,15 aktualnie na Serba do grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom