>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 05-12.05.2013

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nishikori - Melzer @ 1.42 ✅ 63 62
Kei osobisty cichy faworyt by on lub Stanislas w tym roku zameldowali się w Londynie na Mastersie nawet jako rezerwowy.
Azjata chociaż wyszkolony technicznie u Nicka Bollettieriego pod okiem Gilberta czy Bottiniego to jednak zachowaniem, stylem cały czas jest typowym graczem defensywnym który pracuję rzetelnie nad punktami, takim stylem pracy jest strasznie uniwersalny.
Jeśli Kei ma wreszcie gdzieś pograć pokazać się nie tylko już na 500tkach takich jak Tokio czy Memphis taka trochę szybsza wersja mączki w hali powinna mu przypasować.
Jurgen już raczej dogrywa jest tzn. journeymanem który kase zbieranie jedynie poprzez podróże po turniejach, zbieranie wpisowych no i czasami poprzez wygranie z kimś naprawdę słabszym.
Austriak lubi te korty ze swoim aktualnie ballbasherstwem i chip &amp; chargem może jeszcze kogoś by ograł niedoświadczonego i bez stylu, lecz jednak liczę tutaj że Nishikori będzie miał na tym turnieju deep run więc trzeba zacząć od zwycięstwa i jechać dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Gimeno-Traver v Feli Lopez 1 @1,81 Pinnacle ✅
Daniel ostatnio wyniki słabiutkie, choć zagrał pojedyncze dobre spotkania (z Berdychem czy ostatnio z Robredo). Solidny zawodnik, ziemniaczek. Lopez w tym roku mało gra, będzie to jego pierwszy mecz na mączce. Zmagał się w tym sezonie z kontuzją nadgarstka. Jako jeden z nielicznych Hiszpanów woli szybsze nawierzchnie, często gra akcje S&amp;V. Na ziemi traci swoje atuty, często gra slajsem który nie jest jakiś wybitny. Mam wrażenie , że w ostatnim czasie Feliciano częściej niż z rakietą widywany jest na różnorakich sesjach zdjęciowych itp. Razem z Verdasco to takie dwa gejuszki :razz: Co ciekawe Gimeno 2 ostatnie lata w Madrycie świetne występy. W 2011 doszedł do R16(ograł po świetnym meczu Gasqueta) i pechowo przegrał z Llodra. Rok temu z kolei urwał seta Djokoviciowi, pokazując się z naprawde dobrej strony. Ma potencjał, mam wrażenie, że bardziej spina się na lepsze turnieje. Tutaj wystąpi przed własną publicznością(podobnie zresztą jak Feli). Kurs naprawdę dobry, regularność powinna wystarczyć na chimerycznego rodaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Isner J. - Garcia-Lopez G. 2 2,45
Pinnacle


Dla mnie super value. Ja rozumiem, że mączka w Madrycie nie należy do najwolniejszych, ale proszę was - kurs na hiszpana na mączce przeciwko dwumetrowemu Johnowi, który w tym roku nawet na swoim twardym terenie spisywał się przeciętnie w granicach 2,5? Pobieram bez pytań i spokojnie mogę polecić. Isner to typowy zawodnik przewidziany na twardą, najlepiej szybką nawierzchnię gdzie można puścić kilkanaście asów i tutaj szukać przewagi. Garcia-Lopez typowy ziemniak, może nie jest to zawodnik najwyżej klasy ale ja szanse oceniam tutaj w skali 55-45 dla hiszpana.
Podbijam. Za Lopezem przemawia fakt, że gra u siebie, Hiszpan preferuje grę na mączce. Na plus dla niego jest też fakt, że Isner to kawał chłopa, a jak wiemy wysocy gracza mają problemy na tego typu nawierzchniach (np. Jarkko Nieminen vs. Juan Martin Del Potro, wygrał Fin w Monte Carlo). Do tego dochodzi wysokosc n.p.m. Madryt jest na tej samej wysokosci co Zakopane więc polecam zagrac.
ATP Masters Madrid (ESP) - Clay John Isner (USA) - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) @ 2.45 bwin
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Oglądam na PSE mecz Nishikoriego z Melzerem ( swoją drogą naprawde w przyszłości może sporo namieszać japończyk ) i komentator mówił że Jurek ma zapalenie ucha i bierze antybiotyki tym bardziej dziwi mnie spadający na niego kurs. Ja dzisiaj spróbuje zagrać na Querreya po kursie 2.10 na bet365.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Lopez 2.00 bet365⛔⛔⛔???? co to miało być? pierwszy set ładnie a potem gra na alibi ... tak się nie gra Lopez, widać nie przygotowywałeś się za dobrze leniu, zero ryzyka gra jak na treningu nic nie wykańczał czemu?
te wypady do siatki to było najgorsze co mógł zrobić a pchał się do niej...

Gimeno nigdy mnie nie przekonywał, zwykły przebijak jak dla mnie i tyle. Na poziomie atp nic nie osiągał. Lopez bez formy także, ale jest ogólnie lepszym tenisisto, ma więcej atrybutów p swojej stronie jak choćby zagrywka, a wiemy że tu w Madrycie to odgrywa ważną rolę. Do tego Lopez mieszka w Madrycie. Pytanie tylko co Lopez robił przez ostatni miesiąć? Trenował czy leniuchował? jak to pierwsze to naprawdę ma dużą szanse na zwycięstwo. Lopez tak jak i Verdasco to jeden z moich ulubionych tenistów i liczę że wygra. Ciężko dobrze wytypować bo tak jak pisałem obaj są pod formą ale kurs wyższy na Lopeza dlatego uważam ze warto spróbować.55/45 szans dla Lopeza.

Mecz już zaraz a więc szybko
Kubot Chardy 2.00 bet365✅✅✅ 7-6,6-4, tak jak pisałem kursik miodzio ????

Youzhny i Melo to żaden debel. A Łukasz z Chardym grywa już od jakiegoś czasu nawet osiągali fajne wyniki. Jeżeli zepną pośladki powinni dać radę. Łukasz w singlu jest bez formy ale debel to inna bajka.

no i pisałem to parę razy i jeszcze raz napisze Jerzyk , czuję że dziś będzie przełamanie złej passy✅✅✅
 
gju 134

gju

Użytkownik
Jak to w Madrycie, jest szybko jak na mączkę. Do tego warunki półhalowe, więc trzeba uważać z typami, ale można też przy odpowiedniej obserwacji sporo zarobić.

Raonic

Rao w dobrej formie i z dobrymi wynikami na mączce. Tutaj będzie mu jeszcze łatwiej. Dobry pierwszy serwis bardzo ciężko tutaj odebrać. Widać to chociażby po obecnym meczu Kevina Andersona. Na przeciwko Denko, który nie powala swoją obecną formą, a nawierzchnia nie jest jego ulubioną.

Dolgopolov

Dog w całkiem dobrej formie. W MC prawie wywalił DelPo, a w Monachium gładko rozprawił się z Stakhovskim i Tursunovem grającym jak nigdy na mączce. Rywalem Haase, który dawno już nie wygrał jakiegoś poważnego meczu poza Andujarem w Portugalii.

Isner

Isner przed MC wygrał turniej na ziemi w Houston. Grał naprawdę świetnie eliminując takich kozaków na mączce jak Almagro i Monaco. Agresywny, całkiem inteligentny tenis. Po takich turniejach, przy slabym losowaniu i odrobinie pecha można odlecieć szybko w następnym turnieju i tak stało się w MC. Tutaj jednak Isner przyjeżdża wypoczęty, a warunki będą mu odpowiadały podwójnie. GGL w końcu zaczął coś grać, ale nie sądzę, żeby to mogło zagrozić Isnerowi.

---------

Lopez

Bardziej ryzykowny typ, ale spore value. Lopez wraca po kontuzji i robi to na swoim terenie. Madryt z pewnością jak na mączkę to optymalne miejsce dla Hiszpana na powrót. Przeciwnikiem Gimeno, który bral już udział w 4 turniejach na mączce w tym sezonie, ale meczu żadnego nie wygrał. Warto spróbować. Panowie grali ze sobą raz w ostatnim czasie i 1,5 roku temu wygrał gładko Lopez (na mączce)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Jerzyk zaplenie ucha miał, dwa tygodnie temu. Komentator chciał błysnąc i podał tą informacje. Już jest dużżżo lepiej. Kursy spadają bo ludzie wiedzą w jakie formie jest Amerykanin i na co stać Jurka, który w tym sezonie jeszcze nie odpadlił.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Co do meczu Denko vs Raonic
Uważajcie na granie na Raonica bo ten mecz wcale nie jest taki pewny jak sie wydaje oglądałem Denko w meczu z Berdychem i można powiedzieć że 1 set w jego wykonaniu to majstersztyk oczywiście pepik wyrzucał piłki ale klika zagrań Rosjanina godne mistrza więc lepiej postać z boku chyba że poszukać coś w stronę Denko ;)
Nie wiem po co podajesz analizę meczu, w którym po raz kolejny &quot;stoisz z boku&quot; i nie typujesz ??? Komuś to ma w czymś pomóc ??? Pojedynczymi zagraniemi Denki bym się aż tak nie zachwycał, każdemu może wyjść ... Raonic to mega talent wg mnie i taki już &quot;dziadeczek&quot; prawie na emeryturze nie powinien mu w żadnym stopniu zagrozić. Raonic paradoksalnie na CLAY też grać potrafi, mimo że preferuje oczywiście HARD. Ostatnio jak przegrywał na CLAY to z Nadalem i Nieminenem, więc na pewno nie ma się czego wstydzić... Pokonał m.in Robredo będącego w gazie oraz groźnego Gulbisa. Moim zdaniem owszem może i Rusek tutaj powalczy, ale jak ugra seta to będzie maks co będzie w stanie zrobić. Ja już wczoraj zagrałem taki dubelek bo przypuszczałem że kursy spadną - i spadły znacznie do dziś:
???? Milos Raonic - Nikolay Davydenko dla Mecz.(1.40) WYNIK 75 76 ✅
???? Jerzy Janowicz - Sam Querrey dla Mecz.(1.80) WYNIK 63 64 ✅
KURS:
2.52
Stawka: 80 | Zysk: 121.60 PLN
Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Rozumiem że normalna dyskusja nie wchodzi w grę tylko same typy i analizy chłopie ogarnij się bo widać ze zazdrość Cię zżera. Mecz już się rozpoczął ale jak widać miałem rację bp na wstępie itd. Wyluzuj.
Jeżeli byś podał jakiś konkretny argument dlaczego chcesz stać z boku i nie podawać typu to ok, ale określenie &quot;1 set w jego wykonaniu (Davydenko) to majstersztyk oczywiście pepik wyrzucał piłki ale klika zagrań Rosjanina godne mistrza więc lepiej postać z boku&quot; wg mnie nic nie wnosi do tematu ...
Dla mnie to żaden argument (mam na myśli tych kilka zagrań Rosjanina) aby pozostać w boku, tymbadziej że jak piszesz Berdych popełniał błędy własne...
Po za tym nie wiem o jakiej zazdości piszesz ???? rozbawiłeś mnie ...
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Wiem że w tym dziale panuje jakiś dziwny zwyczaj usuwania postów tak jak by na forum prócz typów nie można było podyskutować no ale zdążyłem się już przyzwyczaić. Powiem Ci czemu to ma służyć... temu a żeby ludzie którzy wahają się czy zagrać na Raononica czy nie odpuścili ten mecz lub 2x zastanowili się czy jest sens stawiać na niego po takim kursie. Oczywiście nie twierdze że Denko to wygra ale po takim kursie no bet
TO PODAJ JAKIEŚ KONRETNE ARGUMENTY tak &quot;żeby ludzie którzy wahają się czy zagrać na Raononica czy nie odpuścili ten mecz lub 2x zastanowili się czy jest sens stawiać na niego po takim kursie&quot;. Wg mnie nie podałeś żadnego logicznego i sensownego argumentu dla którego ktoś tak jak Ty miałby odpuścić typ w jedną czy w drugą stronę...
Posty zatem takie jak powyżej będą i są usuwane, bo nie wnoszą nic do tematu - brak w nich konretnej analizy a temat przyrasta niepotrzebnie ... Rozumiesz o co mi chodzi ??? Temat powinien być rzeczowy, konrektny, a nie zawierać niepotrzebnych wymiany zdań - jak nasza...
Później usunę powyższe posty, a piszę tutaj aby wyjaśnić Fonfe w czym rzecz - prywatne wiadomości ma zablokowane.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Janowicz J. (Pol) - Querrey S. (Usa)
Moim zdaniem nie będzie tu pogromu ze strony Janowicza... oczywiście mączka nie jest ulubioną nawierzchnią Amerykanina ale i Janowicz za często na niej nie gości. Co do umiejętności... uważam że bardziej doświadczonym graczem jest Querrey, Janowicz dysponuje dobrym serwisem który nie zawsze funkcjonuje. Polak jest bardzo nerwowym graczem ???? mam na myśli to że pokazuje swoje emocje na korcie, swoje niezadowolenie i zlość bo zepsutym serwisie np. ???? za często zdecydowanie co może podbudować przeciwnika. Moim zdaniem spotkanie 50/50 zadecyduje dysopzycja dnia jak to zawsze bywa. I nie ma co się sugerować kursami, dziękuję.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madrid, godz 17:20
Janowicz J. - Querrey S
TYP: 2
KURS: 2,18
BUK: Pinnacle
Analiza:

Rzadko piszę analizy do meczy w tenisa ale jak widzicie czasem się nie ma wyboru bo w piłce przeglądałem oferty i nic ciekawego nie znalazłem a więc został mi tenis. Zobaczyłem mecz pomiędzy Janowiczem i Querrey kursy są bardzo interesujące dlatego też postanowiłem napisać do tych zawodników analizę.
Może najpierw napiszę coś o tym turnieju. Ten turniej rozgrywany jest w Hiszpanii a dokładniej w Madrycie. Nawierzchnia to czerwona mączka. Mecze są rozgrywane do 2 setów. Janowicz nie został rozstawiony natomiast jego przeciwnik również nie został w tym turnieju rozstawiony dlatego też już w pierwszej rundzie się zmierzą obaj zawodnicy.
Janowicz jest Polakiem i w rankingu znajduje się na 24 pozycji z dorobkiem 1389 punktów. Janowicz ostatnie 3 turnieje zakończył na pierwszej rundzie. A były to turnieje w Barcelonie, Monako i Miami. I nie grał z jakimiś zawodnikami znanymi a słabo się prezentował. Sporą liczbę błędów robił i dlatego przegrywał.
Natomiast jego rywal pochodzi z USA i w rankingu znajduje się na 18 pozycji z dorobkiem 1870 punktów. Ostatni turniej rozgrywał miesiąc temu w Indiana Wells i doszedł do 3 rundy gdzie odpadł z Djokoviczem. Więc wstydzić się nie miał czego.
Moim zdaniem faworytem może być Janowicz lecz ja nie skreślam Sama ponieważ jest to doświadczony gracz który potrafi grać i wygrać dlatego dzisiaj na niego postawię.​
 
tenisfan7 42

tenisfan7

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Sam Querrey 2,14 Unibet
Janowicz ponoć jeszcze ma zapalenie ucha i jest na antybiotykach. Spadają kursy na Querreya, niektóre buki nawet wycofują zakłady na ten mecz, czyli coś jest na rzeczy. Proponowałbym brać Sama, póki kurs jest jeszcze w miarę dobry.
 
D 22

di.canio

Użytkownik
E tam Erolyzer nie znasz się, dla mnie to jedna z lepszych analiz na forum ever. Dodałbym jeszcze tylko, ze obaj sa brunetami i że hobby Janowicza to muzyka i komputery natomiast Querrey interesuje się golfem, koszykówką i ping-pongiem. Jako że również wolę muzyke i komputery stawiam grubo na Jurka. Mimo, że również nie jestem brunetem. Buk: nieznamsiealesobiezagram.com stawka: 150 jednostek. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 14

bicbuka

Użytkownik
@up Mialem pewne watpliwosci co do tego spotkania, ale twoja rzeczowa i merytoryczna analiza przekonala mnie do gry na naszego rodaka Jezyka. Jeszcze gwoli formalnosci, zeby nie bylo oskarzen ze moj post nic nie wnosi i brak w nim argumentow, to dodam iz na niekorzysc Sama swiadczy rowniez fakt, ze mieszka on w Las Vegas, a jak wiadomo w tym miescie spotkac mozemy tez hardcorowego koxa, czyli niepokonanego na ringu MMA Roberta Burneike. ✅ pewne zwyciestwo 2-0, mam nadzieje ze ktos skorzystal
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Janowicz nie został rozstawiony natomiast jego przeciwnik również nie został w tym turnieju rozstawiony dlatego też już w pierwszej rundzie się zmierzą obaj zawodnicy.
Nie dlatego, że obaj są nierozstawieni to zagrają ze sobą tylko dlatego, że tak wyszło z losowania.
I nie grał z jakimiś zawodnikami znanymi a słabo się prezentował.
Kevin Anderson to nie jest jakiś byle jaki placek tylko solidny gracz. A Ramos to niezły ziemniak ;) Więc grał ze znanymi zawodnikami, ale wyraźnie z formą był pod kreską.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jerzy Janowicz - Sam Querrey brak Tie Breaka w meczu Marathonbet 1.8
Widać że obaj gracze rzadko grają na mączce są to gracze którym najbardziej odpowiada twarda nawierzchnia albo trawa ze względu na silny serwis, dlatego w tym meczu możemy spodziewać się licznych przełamań ze względu na wolniejszą nawierzchnię. Dla mnie zakład kto wygra jest no bet natomiast proponuje zagrać zakład na brak tie breaka w meczu. Marathonbet całkiem ładny kursy wystawił który wynosi 1,8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Andy Murray v Florian Mayer @8 Bet365 / +1,5 seta @3,4 Pinnacle
Czekałem wreszcie na jakiegoś konkretnego rywala dla Florka. Po słabym początku sezonu ostatnio wreszcie forma Niemca winduje. Co prawda wyniki nie są oszałamiające (2 razy po 2/1 z Matoseviciem, 2/1 z Kubotem) ale gra może się podobać. Na pewno ma on predyspozycje do skutecznej gry, zawodnik nieprzewidywalny, szalony. Znakiem rozpoznawczym można uznać dwuręczny backhand z wyskoku, bardzo efektowny. W takich spotkaniach grać potrafi, spina się na najlepszych. Andy często źle zaczyna turnieje, męczy się. Ostatni mecz to sromotna wtopa ze Stachem. Za mączką nigdy nie przepadał. W Madrycie także bez specjalnych wyników, 2 razy ćwierćfinał, raz R16 (ubiegły rok odpuścił). Kursow na razie nie widzę, ale liczę na value. Niemiec seta jest w stanie ugrać jak najbardziej, ale ja za stawkę 3/10 spróbuje także pograć na zwycięstwo. Jeśli tylko zagra na swoim optymalnym poziomie, nie będzie głupio psuł i przede wszystkim - będzie skoncentrowany w mojej opinii ma spore szanse. Panicz na ziemi jest spokojnie do ogrania. Z niecierpliwością czekam na kursy i jeśli ktoś zobaczył by w jakimś buku ofertę na to spotkanie prosiłbym o kontakt PW.
 
green_hornet 36

green_hornet

Użytkownik
Santiago Giraldo - Martin Klizan 2 1.6 Bwin ⛔ niespodziewalem sie tak slabej postawy klizana
Zdecydowałem się na grę w kierunku Klizana ponieważ dość dobrze radzi sobie ostatnio na kortach ziemnych w Barcelonie ograł Montanesa potem przegrał praktycznie wygrany mecz z Niemcem Kolschraiberem w Casablance zagrał ładny mecz z tamtejszym finalistą Andersonem. Giraldo jakoś ostatnio mnie nie przekonuję porażka z Korolevem w kwalifikacjach w Madrycie stoczył piekielny bój ze Stakhovskym który defakto mógł przegrać ( wychodził kilka razy z 040 15 40 w 3 secie ). Myślę ze Klizan go jutro spokojnie ogra a że kurs mi pasuje to gram w innych bukach pewnie idzie dostać więcej
Joao Souza - Benoit Paire 2 1.3 Bwin ✅
Paire bardzo dobrze prezentuję się w tym sezonie na kortach ziemnych czasem przytrafiają mu się wpadki ale w tak dużym turnieju na pewno motywacji i chęci do gry nie powinno zabraknąć i powinien pewnie poradzić sobie z Souzą którego powinno tu nie być Mathieu Wygrał 1 seta w kwalifikacjach 6 :1 w drugim pewnie prowadził i dziwnie przegrał w 3 już się posypał i na dodatek skreczował myślę że Paire jutro sobie z nim pewnie poradzi idealny kurs do dubla
 
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Andy Murray v Florian Mayer
Czekałem wreszcie na jakiegoś konkretnego rywala dla Florka. Po słabym początku sezonu ostatnio wreszcie forma Niemca winduje. Co prawda wyniki nie są oszałamiające (2 razy po 2/1 z Matoseviciem, 2/1 z Kubotem) ale gra może się podobać. Na pewno ma on predyspozycje do skutecznej gry, zawodnik nieprzewidywalny, szalony. Znakiem rozpoznawczym można uznać dwuręczny backhand z wyskoku, bardzo efektowny. W takich spotkaniach grać potrafi, spina się na najlepszych. Andy często źle zaczyna turnieje, męczy się. Ostatni mecz to sromotna wtopa ze Stachem. Za mączką nigdy nie przepadał. W Madrycie także bez specjalnych wyników, 2 razy ćwierćfinał, raz R16 (ubiegły rok odpuścił). Kursow na razie nie widzę, ale liczę na value. Niemiec seta jest w stanie ugrać jak najbardziej, ale ja za stawkę 3/10 spróbuje także pograć na zwycięstwo. Jeśli tylko zagra na swoim optymalnym poziomie, nie będzie głupio psuł i przede wszystkim - będzie skoncentrowany w mojej opinii ma spore szanse. Panicz na ziemi jest spokojnie do ogrania. Z niecierpliwością czekam na kursy i jeśli ktoś zobaczył by w jakimś buku ofertę na to spotkanie prosiłbym o kontakt PW.
Szkoda twoich złotówek na granie w kierunku Mayera heh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom