>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt, 06-13.05.2012

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kursów jeszcze nie ma, ale nawet lepiej tak typować.
Llodra vs Seppi 2
Szkoda trochę, że Seppi zaszedł tak daleko w Belgradzie, raczej wtopi 1-2 z Nalbą. Wiadomo, różnie to bywa po takich turniejach, jutro rano pewnie ewakuacja do Madrytu, mecz rozegra we wtorek. No ale tak czy siak, ostatnio całkiem nieźle pogrywa. Llodra na mączce wiadomo, leszczyk. Ostatnimi czasy w ogóle bez formy, h2h 3-0 Francuz ale wszystko na twardej. Zważywszy właśnie na h2h liczę, że wystawią na Włocha @1,5 i więcej, wtedy spokojnie trzeba pobrać.
Dolgopolov vs Andujar 1
Tutaj z kolei typ na Ukraińca. U niego ciężko ogarnąć jakąś stabilną dyspozycję, albo olewa turniej i idzie w tango albo walczy. Myślę, że przy okazji Mastersa zagra z zaangażowaniem. Andujar ten rok progres, dobre wyniki, dziś wtopa z Paire, może odczuje skutki podróży. Nawet jeśli byłby w optymalnej formie wyżej cenię sobie umiejętności Aleksa. Co do kursów, hm podobnie jak w przypadku Seppiego liczę na chociaż @1,5.
Karlovic vs Davydenko 2
Dobry meczyk ???? Obaj cieniują, Karlo już coraz bliżej końca. Denko znowu ostatnio miał inne sprawy na głowie niż tenis. No ale tak czysto sportowo zdecydowanie Niko, h2h 6-1. Za @1,3-@1,4 pewnie bym nie ruszał ale widzę, że Bwin wystawiło na razie @1,55 , wątpie że urośnie ale po takim kursie brałbym bo naprawdę Ivo miał w ostatnich spotkaniach problemy nawet z podaniem, w ogóle nie jest regularny.
 
youzhny 1

youzhny

Użytkownik
Santiago Giraldo v Daniel Munoz-De La Nava

Giraldo to zawodnik lepszy. Jest wyżej w rankingu. Na clayu obaj zawodnicy czują się dobrze. Natomiast to Giraldo ogrywał zawodników o wiele lepszych od Hiszpana. Zawodnik z Kolumbi posiada bardzo dobry serwis, Hiszpan dzisiaj nie powinien mieć okazji do przałamania przeciwnika. Natomiast Giraldo parę okazji zapewne będzie miał, bo i z gry jest o wiele lepszy. Giraldo jesli przegrywał ostatnio to z zawodnikami z najwyższej półki( Yozhny, Murray). Natomiast Hiszpan z zawodnikami słabszymi. Ostatnio obaj zawodnicy są w dobrej formie, ale dla mnie jest tylko jeden zwycieżca. Skorzystałeś, kliknij dzięki.

Santiago Giraldo @ 1.4
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Santiago Giraldo v Daniel Munoz-De La Nava Giraldo to zawodnik lepszy. Jest wyżej w rankingu. Na clayu obaj zawodnicy czują się dobrze. Natomiast to Giraldo ogrywał zawodników o wiele lepszych od Hiszpana. Zawodnik z Kolumbi posiada bardzo dobry serwis, Hiszpan dzisiaj nie powinien mieć okazji do przałamania przeciwnika. Natomiast Giraldo parę okazji zapewne będzie miał, bo i z gry jest o wiele lepszy. Giraldo jesli przegrywał ostatnio to z zawodnikami z najwyższej półki( Yozhny, Murray). Natomiast Hiszpan z zawodnikami słabszymi. Ostatnio obaj zawodnicy są w dobrej formie, ale dla mnie jest tylko jeden zwycieżca. Skorzystałeś, kliknij dzięki. Santiago Giraldo @ 1.4
Zobaczylem typ na Giraldo i myslalem ze ktos dolozy do tego madra analize i zauwazy wazny aspekt ale niestety dalej masa ludzi gra tenis po statystykach i rankingach... Doszukujesz sie tego ze lepszy jest Giraldo i inne banialuki. Dla mnie lepszym argumentem jest to ze dla Munoza bedzie to 8 mecz w ciagu 8 dni wiec lekki maraton ktoremu moze nie sprostac..
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie ma co kombinowac tylko pobierac jak wystawia kursy.. argument ten sam we wszystkich meczach czyli maratony zawodnikow i podroze miedzy krajami. Czy to z Belgradu , Estoril czy Monachium.
Kursow jeszcze nie ma ale jesli beda powyzej 1,7 na kazdego z zawodnikow to biore z pocalowaniem reki. Nie ma jeszcze rozpiski ale jesli ktorys mecz mialby sie odbyc jutro to gram, jesli we wtorek to trzeba to jeszcze przemyslec.
✅Granollers-Berlocq 2,00 pinnacle - tutaj mamy juz kurs jednak wstrzymalbym sie do jakiegos buka gdzie krecz=zwrot bo Brylok ostatnio mial jakies problemy.
⛔Montanes-Cilic 3,00
⛔Llodra-Seppi 2,75
Bellucci-Kaszkiet 2,25
Mayer-Del Potro 9,00
✅Monfils-Kohlschreiber 1,72

Beda kursy to poedytuje
 
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Zobaczylem typ na Giraldo i myslalem ze ktos dolozy do tego madra analize i zauwazy wazny aspekt ale niestety dalej masa ludzi gra tenis po statystykach i rankingach... Doszukujesz sie tego ze lepszy jest Giraldo i inne banialuki. Dla mnie lepszym argumentem jest to ze dla Munoza bedzie to 8 mecz w ciagu 8 dni wiec lekki maraton ktoremu moze nie sprostac..
Musisz wziac pod uwage ze Munoz gra u siebie. Po pierwsze nie jest to odpowiedni dział/topic do dyskusji na ten temat. Skoro jednak ktoś poruszył tutaj, dodam od siebie. Munoz we wczorajszym meczu kwalifikacyjnym zaprezentował się fenomenalnie. 23/23 pierwszego serwisu. Z drugiej strony brakiem kompetencji jest powoływanie się, na maratony nie wiedząc nic o przygotowaniu fizycznym zawodnika do nowego sezonu, wiedziałeś ze munoz wyleczył wkoncu problemy z płucami? Należy dodać, że munoz od kilku meczy duzo wiecej biega, co może byc efektem tego. Kursy podobnie wariują i lecą na łeb na szyje. Ja bez wachania gram dziś na Munoza @2.88
 
youzhny 1

youzhny

Użytkownik
Zobaczylem typ na Giraldo i myslalem ze ktos dolozy do tego madra analize i zauwazy wazny aspekt ale niestety dalej masa ludzi gra tenis po statystykach i rankingach... Doszukujesz sie tego ze lepszy jest Giraldo i inne banialuki. Dla mnie lepszym argumentem jest to ze dla Munoza bedzie to 8 mecz w ciagu 8 dni wiec lekki maraton ktoremu moze nie sprostac..
Nie gram po statystykach i rankingach tenisa. Tenisem interesuje sie od dawna i widzialem wiele razy Giraldo w akcji. Natomiast ty tylko patrzysz na to ze Hiszpan gra 8 mecz w ciagu 8 dni. Co wcale nie znaczy ze nie ma sil. Chociażby dla tego ze wszystkie konczyly sie wynikami 2-0. I patrzac na wyniki mecze trwały krotki czas.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Feliciano Lopez - Jurgen Melzer , kurs 1.57 (BET365)
Trochę mam małe obawy bo Lopez od tego roku trochę w kratkę gra te swoje mecze, raz solidnie i stabilnie z dobrym regularnym ofensywnym serwisem trudnym do złamania a bywa że męczy się na korcie, serwis nie trafia, szarpie się ze swoją grą i całość wygląda nieciekawie ale liczę że tutaj Lopez da z siebie wszystko i się przyłoży - Melzer umie grać skutecznie na clay-u też jest leworęczny więc myślę że będzie częściej odgrywać ten wyrzucający serwis Lopeza swoim forehandem, ich h2h też wiele mówi (Melzer nigdy nie był kimś z kim przyjemnie się grało Lopezowi a bilans jest 4-2 dla Melzera) .. jednak myślę że brak ogólnej dobrej formy austriaka od dłuższego czasu, brak dobrego ogrania turniejowego, jego podatność na dekoncentracje i gorąca głowa dadzą o sobie znać i pomogą Lopezowi wygrać to spotkanie pod warunkiem zagrania na min.70% swoich możliwości. O motywację i postawę raczej jestem spokojny bo to duży turniej, własna publiczność, spora kasa .. jest o co walczyć.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Troicki, V - Young, Donald 1,28✅
Youzhny, M - Marti, Javier 1,26✅

1,61

Na jutro proponuje taki dubel, z maksymalną stawką. Nie może być tutaj niespodzianki. Troicki podobnie jak jego rywal zdecydowanie woli korty szybsze, ale na cegle Serb poniżej pewnego poziomu nie spada. Amerykanin po świetnej końcówce zeszłego sezonu, ostatnie tygodnie ma po po prostu fatalne! Ma serie 5 porażek pod rząd, nie z tenisistami z pierwszych stron gazet- Paire, Mathieu, Goffin... Szybkie dwa sety dla Serba, ale wielkiej kariery w tym turnieju mu nie wróże.
Youzhny wreszcie w dobrej formie, widziałem go w tym tygodniu w Monachium i wygląda bardzo dobrze. Z Cilicem dobry mecz, spokojnie się zregenerował przed turniejem w Madrycie i może liczyć na dobry wynik, Hiszpan nie ma argumentów aby zagrozić grajkowi tej klasy. Tutaj dzika karta, na co dzień reprezentuje poziom challangerowy i to będzie jutro widoczne!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mikecandys 29

mikecandys

Użytkownik
Igor Andreev - Juan Carlos Ferrero 2 @2,18 ⛔
Bukmacher: pinnacle | Stawka: 4/10j

1 runda Mastersa w Madrycie. Wracający po kłopotach zdrowotnych Ferrero zmierzy się z Andreev&#39;em, który przebijał się przez kwalifikacje. Juan Carlos już w Barcelonie miał grać, ale ostatecznie postanowił wystartować dopiero w stolicy Hiszpanii. Moim zdaniem to bardzo rozsądna decyzja, zresztą Hiszpan zawsze znany był z tego, że startował w turniejach, do których był optymalnie przygotowany.
Forma Igora jest przeciętna, dobre mecze przeplata bardzo słabymi. W h2h 4-1 dla Ferrero (Andreev wygrał ich pierwsze spotkanie, w 2004r.), widocznie Hiszpan ma sposób na Rosjanina.
Mobilizacji Ferrero nie powinno zabraknąć, bo kiepski bilans tego sezonu (1/5) chwały nie przynosi. Czas coś wygrać, a okazja jest dobra ;)
 
ekaga 238

ekaga

Użytkownik
Ostatnio nic ciekawego nie wpadło mi w oko, jednak dzisiaj według mnie godne uwagi jest spotkanie Ukraińca Sergiya Stakhovskyego z reprezentantem USA Ryanem Harrisonem.
Stakhovsky w ostatnim czasie rozegrał kilka meczy na clayu (możemy zaliczyć do nich choćby nawet spotkania z Navarro oraz Rogerem-Vasselinem w kwalach do tego turnieju) i moim zdaniem to co miał wygrać, to wygrał, nawet gdy szanse według bukmacherów były rozłożone mniej więcej po równo Ukrainiec udowadniał, że potrafi takie spotkanie pewnie wygrać (Stebe, Donskoy, Vasselin). O jego dobrej dyspozycji w ostatnich tygodniach świadczy również ugranie seta z Berdychem (który mimo tego, iż ostatnio nie zachwyca jest moim zdaniem dużo lepszym tenisistą niż Ukrainiec) podczas Indiana Wells.
Ryan Harrison to młody gracz, który w tym roku osiągnął swój najwyższy ranking. Zawdzięcza to przede wszystkim dobrym turniejom w San Jose oraz Indiana Wells. Potrafił stawiać dzielny opór Federerowi ustępując seta dopiero po tie-breaku czy urwać seta z Simonem, jednak wszystko to miało miejsce na hardzie. Gdy przyszło grać na cegle zdecydowanie obniżył swoje loty pokonując jedynie Kunitsyna oraz będącego bez formy Bogomolova. Ewidentnie ta nawierzchnia mu nie leży czego dowodem jest porażka w dwóch setach tydzień temu w Belgradzie z Joao Suozą już w pierwszej rundzie. Zdecydowanie stawiam na tenisistę z Ukrainy.
???? Sergiy Stakhovsky vs. Ryan Harrison ▶ 1 @ 1,68
2/10
Pinnacle
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Mecz I rundy pomiędzy Ukraińcem a Amerykaninem. Ukrainiec o 6 lat starszy od swojego rywala kręci się koło 80 miejsca w rankingu, mimo dosyć niskiej pozycji jest na pewno zawodnikiem bardziej uniwersalnym od Ryan. Bardzo dobrze czuje się na clayu na hardzie też coś tam pogrywa, bez rewelacji co prawda, ale te parę rund zawsze przejdzie. Natomiast Amerykanin o ile wymiata na twardych kortach (szczególnie w swoim kraju) to już jeżeli przyjdzie grać na kortach ziemnych to staje się mówiąc krótko drewnem. Sergiy ostatnio nie prezentuje rewelacyjnej formy, bo tak należy powiedzieć o dwóch meczach w kwalifikacjach wygranych w 3 setach, za rywali miał Navarro i Rogera Vasselina, ale dzięki temu że grał w kwalach zna ten kort i myślę że od pierwszej piłki narzuci swój styl gry rywalowi. Harrison przegrał gładko w I rundzie turnieju w Belgradzie z mało znanym Souzą. Wcześniej grał w Houston na clayu odpadając w 3 meczu z Russelem, wcześniej pokonał Kunitsyna i Bogomolova więc zawodników zbliżonych poziomem do niego na clayu. Jako ostatni argument mogę podać że w turnieju w Monachium Ukrainiec zagrał znakomicie przeciwko Lopezowi przegrywając tylko 4:6, 6:7.
Stakhovskiy - Harrison 1 1,65 Tobet

popieram kolegę na górze, spóźniłem się minutę ze swoją analizą ????
 
M 0

marjasz

Użytkownik
Czy te korty w Madrycie to na pewno clay ? Wiem że w nazwie mają clay ale wydaje mi się że bliżej im do kortów twardych niż ziemnych. Dlatego też uważałbym z graniem na zawodników którym bardziej odpowiada typowy red clay. Sam Rafa krytycznie wypowiadał się o tej nawierzchni.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ostatnio nic ciekawego nie wpadło mi w oko, jednak dzisiaj według mnie godne uwagi jest spotkanie Ukraińca Sergiya Stakhovskyego z reprezentantem USA Ryanem Harrisonem.
Stakhovsky w ostatnim czasie rozegrał kilka meczy na clayu (możemy zaliczyć do nich choćby nawet spotkania z Navarro oraz Rogerem-Vasselinem w kwalach do tego turnieju) i moim zdaniem to co miał wygrać, to wygrał, nawet gdy szanse według bukmacherów były rozłożone mniej więcej po równo Ukrainiec udowadniał, że potrafi takie spotkanie pewnie wygrać (Stebe, Donskoy, Vasselin). O jego dobrej dyspozycji w ostatnich tygodniach świadczy również ugranie seta z Berdychem (który mimo tego, iż ostatnio nie zachwyca jest moim zdaniem dużo lepszym tenisistą niż Ukrainiec) podczas Indiana Wells.
Ryan Harrison to młody gracz, który w tym roku osiągnął swój najwyższy ranking. Zawdzięcza to przede wszystkim dobrym turniejom w San Jose oraz Indiana Wells. Potrafił stawiać dzielny opór Federerowi ustępując seta dopiero po tie-breaku czy urwać seta z Simonem, jednak wszystko to miało miejsce na hardzie. Gdy przyszło grać na cegle zdecydowanie obniżył swoje loty pokonując jedynie Kunitsyna oraz będącego bez formy Bogomolova. Ewidentnie ta nawierzchnia mu nie leży czego dowodem jest porażka w dwóch setach tydzień temu w Belgradzie z Joao Suozą już w pierwszej rundzie. Zdecydowanie stawiam na tenisistę z Ukrainy.
???? Sergiy Stakhovsky vs. Ryan Harrison ▶ 1 @ 1,68
2/10
Pinnacle
No niby wszystko prawda ale ... ale nie nastawiałbym się głównie na aspekt że Ryan &quot;nie lubi&quot; cegły ???? Wcale mu tak źle w tym roku na cegle nie szło - w pucharze Davisa powalczył z Tsongą, w Houston przegrał dopiero z fenomenalnym w tamtym turnieju Russelem. Ostatnio faktycznie wtopa z Souzą, ale Joao na clayu gra znakomicie (albo przynajmniej dobrze)...
Dla mnie typ bardzo trudny do wytypowania ewentualnego WINNERa bo Stakhovsky też z łatwością ostatnich meczy na clayu nie grał i w związku z tym myślę, że bezpieczniejszy i po lepszym kursie będzie typ na 3 setówkę. Moim zdaniem będzie FIGHT w tym meczu i na pewno Ryan łatwo się nie podda i powalczy. Ten clay nie jest znowu jakoś bardzo wolny, a serwis Ryan ma więcej niż dobry... Tu widzę plus na korzyść Amerykanina.
Moja propozycja zatem:
???? Sergiy Stakhovsky v Ryan Harrison (Liczba setów 2-drogowo) WYNIK ?
TYP: Powyżej 2.5
KURS: 2.25
Bet365
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Ponad to polecam tripelka:
???? Daniel Gimeno-Traver v Victor Hanescu dla Mecz. (1.599) WYNIK ?
???? Mikhail Youzhny v Javier Marti dla Mecz. (1.322) WYNIK ?
???? Nicolas Almagro v Santiago Giraldo dla Mecz. (1.294) WYNIK ?
KURS: 2.735
Stawka: 100 | Do wygrania: 173.43 PLN
PinnacleSports

Almagro??? ostatnie wyniki nie powalają na kolana ale czas w końcu się nieco odbudować, gdzie jak nie u siebie ??? Przeciwnika ma bardzo solidnego i na pewno Almagro nie będzie miał łatwo ale myślę, że powinien sobie spokojnie poradzić jak zagra na swoim poziomie...

Youzhny??? widziałem go ostatnio w meczu z Cilicem i grał bardzo, bardzo dobrze!!! w zasadzie powinien tamten mecz wygrać no ale Cilic nie odpuścił i nie dał się odłamać... Backhand po linii Ruska fenomenalny!!! Gonił Cilica niemiłosiernie!!! Motywacja jest, chęć walki jest, nie widzię nawet cienia sznas dla młodego Martiego...
Hanescu??? on zawsze na clayu jest bardzo groźny!!! Gimeno przebrnął przez kwalifikację tylko i wyłącznie, że trafił na graczy którzy są w jeszcze gorszej formie niż Gimeno ???? Clement słabiutko, Gil się pogubił ostatnio więc wykorzystał szansę Gimeno ale... ale z Hanescu już będzie mu bardzo trudno!! Hanescu w ostatnich turniejach na Clayu przegrywał z grajkami którzy albo mieli akurat super formę (Rosol w ostatnim turnieju czy Seppi w Monte-Carlo) albo są w top10 - Janko Tipsarevic. Dziś myślę, że powinnien sobie poradzić z bardzo słabym ostatnio Gimeno
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Na dziś Almagro 1,22 ???? i można dać ukrainca stachovsk&#39;ego za okolo 1,55 ;) chodź z nim to róznie bywa, ale raczej poradzi sobie z amerykańcem ktory gra dobrze, ale tylko na własnych smieciach ????
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Czy te korty w Madrycie to na pewno clay ? Wiem że w nazwie mają clay ale wydaje mi się że bliżej im do kortów twardych niż ziemnych. Dlatego też uważałbym z graniem na zawodników którym bardziej odpowiada typowy red clay. Sam Rafa krytycznie wypowiadał się o tej nawierzchni.
na clay zdecydowanie za szybki, ale ślizgać mozna spoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom