>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Madryt Masters Series

Status
Zamknięty.
midel 189

midel

Użytkownik
na jutro Murray w 99% pewniak, ze wygra. Wczesniej juz go obstawialem, ze bedzie zwyciezca tego turnieju i w koncu jest w finale. Teraz pozostaje dopelnienie formalnosci.
Nie doceniajcie dalej Simona :jezora:
A tak wracając do meczu, to mimo, że życzę jak najlepiej Simonkowi to może mu nie wystarczyć sił, chociaż to jest geniusz, on nie ma nerwów ???? Przy piłce meczowej idąc do woleja odpuścił piłkę, sędzia uznał, że trafiła w linię, a Simon poprosił o challenge, może z pół milimetrowy out ????
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Nie doceniajcie dalej Simona :jezora:

A tak wracając do meczu, to mimo, że życzę jak najlepiej Simonkowi to może mu nie wystarczyć sił, chociaż to jest geniusz, on nie ma nerwów ???? Przy piłce meczowej idąc do woleja odpuścił piłkę, sędzia uznał, że trafiła w linię, a Simon poprosił o challenge, może z pół milimetrowy out ????

hahahaha, doooooobre to masz....on nie ma nerwów?????? w każdym meczu który oglądałem z jego udziałem wielokrotnie się denerwował, ma straszne huśtawki nastrojów...bywa spokojny by za chwilę wpadać w szał, kląć pod nosem i dyskutować z sędziami

PS. żeby nie było, że się czepiam meritum sprawy, to respect dla niego za ten turniej ale jako całość to nie przepadam za nim za bardzo, pozdro
 
midel 189

midel

Użytkownik
hahahaha, doooooobre to masz....on nie ma nerwów?????? w każdym meczu który oglądałem z jego udziałem wielokrotnie się denerwował, ma straszne huśtawki nastrojów...bywa spokojny by za chwilę wpadać w szał, kląć pod nosem i dyskutować z sędziami
PS. żeby nie było, że się czepiam meritum sprawy, to respect dla niego za ten turniej ale jako całość to nie przepadam za nim za bardzo, pozdro
To są moim zdaniem pozytywne emocje, zauważ, ile broni zawsze bp ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
nie ma sie co przejmowac, jedyne co wnosi miodzik do tego dzialu to czepianie sie poszczegolnych osob takze mozna jego opinie wlozyc miedzy bajki

Simon moze wygrac a rownie dobrze Murray moze oddac tylko kilak gemow, ten mecz nie da sie ocenic jednznacznie, Francuz mial wszystkie mecze trudne, bronil pilek meczowych, ten final jest dla niego wielkim sukcesem. Przypomne co pisalam po jego pierwszym meczu

&quot;... może tutaj jakiś wynik średnio-dobry zrobić. Nie wolno go lekcewazyć, mocny w obronie a kiedy ma kawałek wolnego miejsca to atakuje.&quot;

I caly czas tak to wyglada, szalenie madra gra, swietnie biega i broni, jest blad rywala to atak, stad te dobre wyniki, minimalna ilosc glupich bledow a to jest zmora wiekszosci graczy lacznie z Federerem. Psychika Szkota to wielka niewiadoma, albo mobilizacja niesamowita i kontrola gry, wtedy wygrana z 2 lub 3 setach, albo mysli, ze rywala ma slabszego niz w polfinale i ciwercfinale i, ze sobie spokojnie poradzi a wtedy moze nawet przegrac.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja spojrzę na ten finał w ten sposób. Zbliża się Masters. Andy ma w nim udział już zapewniony natomiast Simon cały czas walczy. Jak wygra ten turniej wskoczy na 7 miejsce i będzie miał zaledwie 8 pkt. straty do 6tego Roddicka. Dlatego Francuzowi bardziej zależy niż Murrayowi. Patrząc natomiast na umiejętności obydwu graczy to nie ulega wątpliwości, że lepszy jest Szkot. Szkot w Mastersie będzie się liczył natomiast moim zdaniem dzisiaj przegra. Przegra jednak po walce 1-2. No chyba, że tak jak napisała Roxy, zmobilizuje się i zniszczy Simona, a wtedy Francuzowi pozostanie walka o Masters w kolejnym turnieju. Dodam jeszcze, że wczoraj trochę zarobiłem na Simonie i dzisiaj też kursy na niego czy na dw 2-1 dla niego sa przesadzone dlatego warto lekko zagrać.
Aha oczywiście patriotycznie i konsekwentnie na nasz debelek, który widać wymiata w końcówce sezonu ???? kurs aż 3,5 w bet365, już za chwile zaczynają.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
nie ma sie co przejmowac, jedyne co wnosi miodzik do tego dzialu to czepianie sie poszczegolnych osob takze mozna jego opinie wlozyc miedzy bajki

Simon moze wygrac a rownie dobrze Murray moze oddac tylko kilak gemow, ten mecz nie da sie ocenic jednznacznie, Francuz mial wszystkie mecze trudne, bronil pilek meczowych, ten final jest dla niego wielkim sukcesem. Przypomne co pisalam po jego pierwszym meczu

&quot;... może tutaj jakiś wynik średnio-dobry zrobić. Nie wolno go lekcewazyć, mocny w obronie a kiedy ma kawałek wolnego miejsca to atakuje.&quot;

I caly czas tak to wyglada, szalenie madra gra, swietnie biega i broni, jest blad rywala to atak, stad te dobre wyniki, minimalna ilosc glupich bledow a to jest zmora wiekszosci graczy lacznie z Federerem. Psychika Szkota to wielka niewiadoma, albo mobilizacja niesamowita i kontrola gry, wtedy wygrana z 2 lub 3 setach, albo mysli, ze rywala ma slabszego niz w polfinale i ciwercfinale i, ze sobie spokojnie poradzi a wtedy moze nawet przegrac.

heh Roxanne Ty naprawdę musisz mieć jakieś kompleksy , skoro Ci nic powiedzieć nie można, a podobno jesteś za wyrażaniem swoich opinii...co do czepiania się to napisałem,że nie zgadzam się z tym że Simon jest spokojny i tyle dodałem też że szanuję go za grę w tym turnieju...żeby nie było że się czepiam

Nie chciałbym wracać do Twoich postów &quot;czepiających się&quot; innych userów kilka miesięcy wcześniej, bo nie o to tutaj chodzi. Ja wyrażam swoje zdanie, a jak ono jest odbierane przez innych to już nie moja sprawa, nadal chętnie będę tutaj zaglądał pozdrawiam i życzę nabrania trochę dystansu do życia, czasem to pomaga:spokodfhgfh:
 
midel 189

midel

Użytkownik
heh Roxanne Ty naprawdę musisz mieć jakieś kompleksy , skoro Ci nic powiedzieć nie można, a podobno jesteś za wyrażaniem swoich opinii...co do czepiania się to napisałem,że nie zgadzam się z tym że Simon jest spokojny i tyle dodałem też że szanuję go za grę w tym turnieju...żeby nie było że się czepiam
Nie chciałbym wracać do Twoich postów &quot;czepiających się&quot; innych userów kilka miesięcy wcześniej, bo nie o to tutaj chodzi. Ja wyrażam swoje zdanie, a jak ono jest odbierane przez innych to już nie moja sprawa, nadal chętnie będę tutaj zaglądał pozdrawiam i życzę nabrania trochę dystansu do życia, czasem to pomaga:spokodfhgfh:
To z kim się nie zgodziłeś, że Simon jest spokojny ? Bo ja tak wcale nie napisałem :jezora:
ps. sorki Roxanne za ot
 
M 0

michalkow1

Użytkownik
Ja nie mam takich wątpliwości. Dla mnie Szkot wygra i nawet pokusiłbym się o zagranie na 2:0.
Simon jest morderczym turnieju i po morderczym meczu z Nadalem. Ponad trzy godziny na korcie z Hiszpanem z którym trzeba było wybiegać każdy punkt. Duże brawa za pokonanie Hiszpana na własnej ziemi, ale prawda jest taka, że tam zadecydowało dosłownie parę piłek. I to zresztą nie tylko w tym meczu. Z Gineprim, Andreveem czy Karlovicem wcale nie nie było łatwiej i jakby odpadł w wcześniej wcale nie mógłby mieć do nikogo pretensji. Ba zarówno z Ginepri jak i Ivo byli dużo bliżej od Francuza kolejnej rundy,ale decydującym momencie siadali.
Andy pokonał tu świetnie grających Cilicia, Monfisa czy Federera, który grał naprawdę dobry turniej.
Od Cinci (nawet od Wimbledonu bo porażka z Nadalem to żaden wstyd) Szkot jest w morderczej formie (z wyjątkiem Pekinu, ale tam grał na pół gwizdka). To jego
szczyt formy.
Dodatkowo to dla Simona nie będzie wygodny przeciwnik. Dalej jestem zdania, że Francuz nie jest mistrzem mijania. Świetnie mijał z Ivo, ale Chorwat niezależnie od tego czy był w dobrej sytuacji do ataku czy nie biegł do siatki, dlatego nie było szczytem umiejętności miniecie Ivo. Np. Ginepri atakował bardzo inteligentnie w dużo lepszych sytuacjach i dobre minięcia Simona można policzyć na palcach jednej ręki. (tak swoją drogą pisanie, że Ivo to sam serwis to duża przesada. Chorwat ma bardzo dobrze technicznie opanowany wolej, (niezłe czucie piłki, duży zasięg ze względu na wzrost), a także całkiem przyzwoity forehand, to nie jest nic. Sam serwis to Isner, który między innymi dlatego, że bardzo późno zaczął grać w tenisa, jest technicznie jak kawał drewna, ale nie Ivo. )
Szkot ma bardzo duży repertuar zagrań od Simona i to on jest tutaj faworytem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom