>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Marsylia, Memphis & Buenos Aires, 20-26.02.2012

Status
Zamknięty.
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Szukajac niespodzianek...

Albano-wschodzaca gwiazda francuskiego tenisa moze pokusic sie o zwyciestwo ze swoim bardziej doswiadczonym rodakiem,
Llodra zapewne odczuwa w kosciach trudy wielogemowych pojedynkow...
Michael Llodra - Albano Olivetti typ: 2 kurs: 3,60
Michael Llodra - Albano Olivetti(0-1,5) typ: 2 kurs: 2,20
Michael Llodra - Albano Olivetti 1 set typ: 2 kurs: 2,90

Ponadto proponuje:

Wawrinka-Nishikori (mocno cieniuje stasio ostatnio) typ: 2 kurs: 1,93
Kubot-Benjamin typ: 1 kurs: 1,87
 
D 18

darkk7

Użytkownik
Michael Llodra - Albano Olivetti typ 1 1.25 bwin
Sadze ze Llodra powinien sobie poradzic tu bez problemow. Jak wiemy Fish nie prezentuje sie ostatnio dobrze, takze wygrana Olivetti nie byla jakąś mega sensacja. Tu mysle ze nawet mozna skusic sie na 2;0 dla LLodry,


Juan Martin Del Potro (ARG) - Richard Gasquet (FRA) Typ 1 kurs 1.39 bwin

Tu bedzie na pewno ciekawy mecz. Del Potro wczoraj meczyl sie troche z Nicolasem D. ale jak wiemy Davydenko prezentuje sie nadzwyczaj dobrze w tym roku, wiec gdyby nie skreczowal to ciekawe jak dalej potoczyl by sie mecz. Del potro jest w znakomitej formie w tym sezonie i wydaje mi sie ze nie powinien miec problemow ze srednio grajacym Ryszardem ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kurs na Llodre bardzo niski, a Olivetti posiada super serwis, który wczoraj pokonał Fisha i sądzę, że Oli może urwać seta doświadczonemu Michaelowi. Kurs mnie kusi by zagrać, a wiele się może zdarzyć. Bez szaleństwa w stawkach zagramy ;)

Olivetti(+1,5s) @ 2,16 - 2/10
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja bym dzis poszukal zwyciestwa Andreva po kursie 3.75... Rosjanin jest w znakomietej formie, wczoraj odprawil z kwitkiem Verdasco. Gre Almagro ktora widzialem, to mecz z Hanescu i okropnie tam meczyl... fakt faktem bylo to wieki temu a turniej w S. Paulo wygral jednak Starace zdolal mu urwac seta...znow o Win nie bylo latwo... potem mecz z Delbonisem, ktorego nie ogladalem, jednak widzialem na bet365, ze Almagro wygrywal do 30 do 40... Delbonis ugryzl sporo punktow. Andrev moim zdaniem ma rownie bogata game zagran jak Almagro do tego dojdzie bezapelacyjnie wysoka forma plus doswiadczenie...

Andrev 3.75 bet365

Oraz zgodze sie, ze Albano dzis moze poszalec...wczorajszy atomowy serw robil wrazenie... pozatym Llodra ma juz swoje lata...nie mowie, ze nie ma kondycji ale rozegral dwa bardzo dlugie spotkania... widownia dzis bedzie szalec co moze byc dodatkowym motorem dla mlodego Albano. Pozatym jak ogladam mecze Lliodry to co coraz czesciej mi sie udziela to tekst typu &quot; Nie no Panie to nie debel&quot;... ;)
Albano 3.6 bet365
pozdrawiam.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Ja bym dzis poszukal zwyciestwa Andreva po kursie 3.75... Rosjanin jest w znakomietej formie, wczoraj odprawil z kwitkiem Verdasco. Gre Almagro ktora widzialem, to mecz z Hanescu i okropnie tam meczyl... fakt faktem bylo to wieki temu a turniej w S. Paulo wygral jednak Starace zdolal mu urwac seta...znow o Win nie bylo latwo... potem mecz z Delbonisem, ktorego nie ogladalem, jednak widzialem na bet365, ze Almagro wygrywal do 30 do 40... Delbonis ugryzl sporo punktow. Andrev moim zdaniem ma rownie bogata game zagran jak Almagro do tego dojdzie bezapelacyjnie wysoka forma plus doswiadczenie...

Andrev 3.75 bet365
Czemu Igor jest w znakomitej formie? Bo pokonał Dasco, który w poprzednim turnieju w pierwszym meczu prawie dostał od Martiego, a w drugim meczu już przegrał w 2 setach z Ramosem. Żaden duży wyczyn.
W poprzednich turniejach Igor odpadał w 2 rundach - raz zmiażdżony przez Monaco, za drugim razem w 2 setach z Ramosem.
Almagro bez większych kłopotów wygrał ostatni turniej. Duże wrażenie zrobił na mnie szczególnie w meczu z Berlocqiem. Teraz można było się obawiać czy Hiszpan nie będzie zmęczony, ale przeszedł, zawsze ciężką po wygranym turnieju, 1 rundę z solidnym Starace, a 2iej już bardzo pewnie pokonał jeden z największych talentów Argentyńskiego tenisa.
To jest takie szukanie niespodzianki na siłę.

Smacznie wygląda Querrey dziś i Tipsarević
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Na mnie wieksze wrazenie robi wygrana Andreva z Verdasco niz Almagro z Starace... Stara moim zdaniem solidny byl ale pare sezonow temu... Bo obecnie patrzac przez pryzmat ostatnich wynikow to nic wielkiego mu nie wroze...a mimo to urwal seta Almagro... A Delbonis to jeszcze nie ten poziom a mimo to urywal duzo punktow Almagro...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dodajmy do tego jeszcze, że nie minął nawet 24 godziny, a Almagro zagra już swój drugi mecz.
Moim zdaniem Igor wcale nie stoi na straconej pozycji w meczu z Hiszpanem patrząc na jego ostatnie wybryki.
Do tego H2H korzystne 4:3 dla Igora, może i wyniki są dość stare to zawsze ich mecze były zacięte. Kurs też kusi do zagrania, najlepiej to chyba zagrać +1,5 set na Ruska.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
jak dla Ciebie Potro gra coraz lepiej, to nie wiem po co ja oglądam codziennie Super Tennis po parę godzin.



a wiesz ze w finale z Federerem i wczoraj z Łysym zdobył tak łącznie 4 punkty na dwa spotkania? A tak wali ile wlezie po autach, bo po prostu mu nie siedzi?

ktoś w HP powiedział, że poleca włączyć ten mecz bo ładnie grają.

Od razu odpisałem: mecz, gdzie jeden trzyma drugiego na krótkiej smyczy. Denko zdominował grę, zmiażdżył w każdym elemencie J&#39;Ma. Te 16 asów spowodowało, że nie przegrał tego sromotnie.

break w 2gim secie - 1 piłka która zmusiła Denkę do nieuniknionego błędu, a reszta to proste UE Ruska. Miał dosyć, miał kontuzje, co pokazała choćby akcja przy siatce.

w ogóle nie ma co nasuwać na temat meczów z Soedą i Igorem. Wysłał ich gdzie ich miejsce i teraz zaczyna się poważna gra.

Teraz coś, co typ na Latynosa poprze:

Zmiażdżył z głębi, zza końcowej i przy siatce Troickiego, Berdycha w Rotterdamie. Czyli rywala na troszkę słabszym poziomie od siebie i równego. Grał na luzie, mocno i bez spiny aż do finału z Fredem. Tam dupa spięta i dupa blada, tylko srebro.

Zmierzam do tego, że Gaske gra taki tenis iż nie ma prawa przejąć inicjatywy. Nie ma i tyle. Denko jest &quot;poetą&quot; na korcie, nie wiem czy Djokovic robi to lepiej? Chodzi o ustawianie gry pod siebie i rozciąganie rywala &quot;lewa, prawa - prawa, lewa&quot; i spokojne wykończenie. Suma sumarum Juan przejmie rytm przy swoim serwie i będzie miał więcej z gry przy podaniu Rysia.

Gaske ze swoim stylem i taką sobie siłą nie wygra dwóch setów z Argentyńczykiem. Może grać gem/gem, nawet zgarnąć seta, ale ma za mały wachlarz na niego.
W tenisie każdy może wygrać z każdym,Lacko może wygrać seta z Nadalem 6-0,Olivetti wygrać mecz z Fishem itp.Rozumiem,że wątpisz w Ryśka,ale pisanie,że nie wygra 2 setów to bzdura bo tu każdy wynik możliwy,tenis jest sportem z duża ilością niespodzianek
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie zrozumiałeś o co mi chodzi, a te przykłady to już w ogóle nie na temat.
W tym zdaniu jest zawarte dokładne przestudiowanie stylów gry obu, tego co mogą zaoferować, co mają najlepsze i gdzie są słabe punkty.
A Ty mi wyjeżdżasz z Lacko który rozwalił schorowanego jak psa Nadala :|
Dlaczego JM nie może ograć Federera? Bo jest pasywny i nie ma regularnego rozrzutu jak Nadal, stąd kilka gemów to na razie wszystko co może ugrać z Fredem. Czemu Berdych nie może ograć czołówki? Bo ma stałe zagrania których nigdy nie zmienia, to jest chyba jedyny tak solidny człowiek z topu który nie gra żadnego specyficznego tenisa. Za to bardzo prosty i bezbłędny w sensie własnych UE. Niestety na top3 to za mało.
Mam nadzieje ze teraz wiesz o co mi chodziło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Isner gra w stanach a tutaj osiąga tak na prawdę najlepsze wyniki w ostatnich latach. Melzer to solidny grajek, coś tam łapie w tym roku w swojej grze, jednak na takiego drwala jak Isner, który poza serwisem często potrafi zaatakować - może być już cięzko.
Co do Tipsarevica, to na pewno posiada więcej urozmaicenia niż wyjechany już nieco Chorwat, który tak na prawdę utrzymuje swoją gre głównie samym serwisem. Nic szczególnego. Taki Janko jeśli tylko na poważnie do tego podejdzie to w wymianach go po prostu wystrzela.

Isner + Tipsarevic @1,81
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Isner wczoraj z Youngiem pozatym, ze jak zawsze mocno serwowal to za wiele nie gral... Melzer to doswiadczony zawodnik i byc moze to wykorzysta...
Mowie, ze Isner nic nie gral, bo zawsze Isner kojarzyl sie tylko z serwem i nic pozatym... jednak ostatnio zaczal sie ruszac po korcie z naprawde dobrym skutkiem...jednakze wczoraj, bil sporo pilek w wymianach w tasme wiec moim zdaniem z Melzerem moze byc ciekawie... ????
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
John Isner vs Jurgen Melzer 1.47 Pinnacle
To już ćwierćfinał w Memphis. 13-sty na świecie, grający u siebie John Isner zagra z solidnym Austriakiem, 38 w rankingu Jurgenem Melzerem. Isner to jeden z najwyższych zawodników w rozgrywkach ATP, mierzy 206cm wzrostu. Znany jest z potężnego serwisu, wiele osób twierdzi, iż Isner posiada jeden z najlepszych serwisów na świecie (chociaż ja akurat tego zdania nie podzielam). Jednak nie jest to sama siła jak często w wykonaniu np Karlovicia. Isner poprawia cały czas swoją grę z głębi kortu. Nie popełnia już tak dużo nie wymuszonych błędów jak choćby dwa-trzy sezony temu. Nadal bardzo często return po jego serwisie oznacza punkt dla rywala. Jednak cały czas Isner się rozwija i można zauważyć poprawę w jego grze. Melzer posiada całkiem niezły return, jest zawodnikiem nie wygodnym, leworęcznym (tak z ciekawości sprawdziłem, Isner ma bilans 18-14 z mańkutami). Serwis dobry, aczkolwiek Isner powinien dać sobie rade z odbiorem. Bardzo dużo biega po korcie, solidnie gra oburęcznym backhandem, którym potrafi ładnie zakończyć wymianę. Forhandem krzywdy nie robi. Potrafi grać na szybkich nawierzchniach, ale wolniejsze bardziej pasują pod jego styl gry. Isner doszedł tutaj do finału przed dwoma laty. W poprzednich rudnach pokonał Mullera i Younga czyli zawodników o naprawde bardzo mocnym serwisie. Dla Melzera dojście do ćwierćfinału to sukces bo we wcześniejszych latach dwa razy kończył na drugiej rundzie. Austriak pokonał tutaj w pierwszej rundzie rewelację ubiegłego tygodnia - Istomina w trzech setach i wczoraj również w trzech Dodiga. H2H co ciekawe 1-0 dla Melzera, mecz rozegrany na tym turnieju 4 lata temu (Isner był wtedy słaby). Isnera stać na rozegranie bardzo dobrego meczu, pokonał nie tak dawno Federera na Clayu 3-1, mecz oglądałem, Amerykaninowi wychodzło wszystko. Tu wg mnie jest najpoważniejszym kandydatem do wygrania całego turnieju, może mu zagrozić jedynie chyba Raonic. Zdaję sobie sprawę z tego, że dzisiaj Isner może mieć ciężko i zapewne będzie miał, bo Melzer to dobry tenisista, który w wymianach dzisiaj może być lepszy. Myślę jednak, że Isner wymęczy zwycięstwo.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Isner wczoraj z Youngiem pozatym, ze jak zawsze mocno serwowal to za wiele nie gral... Melzer to doswiadczony zawodnik i byc moze to wykorzysta...
Mowie, ze Isner nic nie gral, bo zawsze Isner kojarzyl sie tylko z serwem i nic pozatym... jednak ostatnio zaczal sie ruszac po korcie z naprawde dobrym skutkiem...jednakze wczoraj, bil sporo pilek w wymianach w tasme wiec moim zdaniem z Melzerem moze byc ciekawie... ????
Dokladnie, po wczorajszym meczu nie postawilbym grosza na Isnera, tyle niewymuszonych bledow, co chwila siatka, aut, siatka, aut... Czesto zagrania na raz - albo wejdzie albo nie. Zobaczymy jak to bedzie dzisiaj...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Isner vs. Melzer
Już za niecałe 20 minut zapowiada się bardzo ciekawy mecz pomiędzy Johnem Isnerem a Jurgenem Melzerem. Faworytem tego spotkania jest Amerykanin, gra u siebie i przede wszystkim tylko w USA zdobywał jakieś osiągnięcia najczęściej. Wiemy, że serwis ma bardzo dobry, ale jak na ponad 2 metry wzrostu potrafi chwilę poprzebijać. Jego rywalem jest Austriak, Melzer, który ma za sobą w tym turnieju już 2 ciężkie mecze i może to odczuć. Melzer też posiada dobry serwis, dlatego sądzę, że urwie seta i będzie walczył, jednak chyba z nieudanym skutkiem.
Oto moje propozycje na ten mecz:
Isner @ 1,48
Melzer(+1,5s) @ 1,69
over 9,5g 1 set @ 1,56
Isner DW 2:1 @ 3,75
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Znając się trochę na tenisie już po pierwszych gemach widać, że Melzer to wygra. Od razu w pierwszym gemie przełamanie, będzie trzymał swój serwis i dociągnie pierwszego seta, a w drugim będzie podobnie.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Znając się trochę na tenisie już po pierwszych gemach widać, że Melzer to wygra. Od razu w pierwszym gemie przełamanie, będzie trzymał swój serwis i dociągnie pierwszego seta, a w drugim będzie podobnie.
Znając się na tenisie nie można oceniać meczu po początkowych paru gemach.
Skąd wiesz czy Melzer nie dozna jakieś zapaści, a Isner zacznie grać o dwie klasy lepiej?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
W drugim to Isner rozkręci serwis i nie będzie żadnego podobnie, więc jak możesz to siedź i oglądaj a nie piszesz brednie.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Bo oglądałem wiele meczy Jurgena i wiem , że jak dobrze wejdzie w mecz to trudno go pokonać. A Isnera wystarczy przełamać i już jest po nim.
 
Z 0

zuruckgekomenn

Użytkownik
Jutro Tsonga - Del Porto. Kursy w tym momencie po równo w bet365 1.83 do 1.83. Myślicie, że warto pograć Tsongę po takim kursie? Moim zdaniem to okazja, ale ciekawi mnie wasza opinia czy jest to popularne VALUE czy nie jest to popularne VALUE : )
Pozdrawiam czytelników tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom