>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Marsylia, St.Petersburg 16.09-22.09.2013

Status
Zamknięty.
T 95

typychecmana

Użytkownik
Seppi 1.61 bet365
Rok temu finał, dzisiaj gra z Mahutem a ten z kolei to drewno. Seppi dobrze returnuje i sprawa zamknie się szybko w 2 setach polecam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Metz
???? Mahut N. - Seppi A.
Seppi A. -1 gem ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 3/10
Seppi gra na hali dość dobrze, poprzedni sezon w tym okresie bardzo udany. Finalista Metz, Moskwy, dwa dobre ubiegłoroczne wyniki z hal. Jakoś nie sądzę by Włoch w tym meczu musiał się sporo napocić, na US Open pokazał się z dobrej strony. O Francuzie nie ma co pisać, bo oprócz dobrych wyników na trawie w tym sezonie nie pokazał zupełnie nic. Francuz w tym sezonie bardzo mało gra, a jak już gra to startuje w jakiś Challengerach. Jego bilans z kwalifikacji i turniejów niższej rangi niż ATP to 3:9 nie licząc trawy.
Wynik: 6:4 6:4 ⛔
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, ATP St.Petersburg
19.09.2013 12:30
Fognini - Przysiężny
Typ: 2✅
Kurs: 3.85
Betfair
Dziś w Sankt Petersburgu dokończenie spotkań drugiej rundy. Jak wiadomo w Rosji na tak specyficznej nawierzchni dochodzi do wielu niespodzianek od lat i nie inaczej jest w tym roku. Dlatego ja na dziś wybrałem pojedynek najwyżej rozstawionego Włocha Fabio Fogniniego z Michałem Przysiężnym. Fabio w pierwszej rundzie pokonał Inglota 6:4 6:4, jednak rywal ten jest dość surowym singlistą i pomimo fatalnej formy udało się z nim uporać. Jednak dziś już tak łatwo nie będzie, Michał potrafił wygrać z Ramosem pomimo przegranej pierwszej partii, statystyki pokazują że dobrze czuł się w odbiorze, a własne podanie również funkcjonowało dobrze, 60% pierwszego podania w korcie, w drugim i trzecim secie wygrywał 3 z 4 piłek po nim. Wracając jednak do Fogniniego bo to głównie przeciwko niemu typ, Włoch jest ostatnio bardzo słabo dysponowany, w pojedynku ze Stepankiem w Cincinatti grał beznadziejnie, nie potrafił utrzymać własnego podania, popełniał masę błędów, gdyby nie słaba głowa Radka skończyłoby się 2:6 0:6 jednak Czech miał też fatalny drugi set i ostatecznie przegrał z nim tylko 4:6 w drugim secie, jednak gra obu była na bardzo niskim poziomie. Podobnie było z Ramem na US Open, tego spotkania nie widziałem, ale ugrane przez niego całe 5 gemów w trzech setach mówi samo za siebie. Dziś trafia znów na przyzwoitego rywala i to już może być za dużo dla Fabio w tej dyspozycji. Michał potrzebuje punktów, gdzie o nie łatwiej niż w takim turnieju jak ten.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Tenis, ATP St.Petersburg
19.09.2013 12:30
Fognini - Przysiężny
Typ: 2
Kurs: 3.85
Zastanawiam się nad betem w stronę Fogniniego, bo kurs 1.32 na &quot;czysty&quot; win wydaje mi się całkiem atrakcyjny, tylko...no właśnie...:
1. Fognini stracił genialną formę.
2. Nie oglądałem meczów 1 rundy i nie wiem jak obaj czują się na tej specyficznej nawierzchni(hard, indoor), gdyby to był clay nie wahałbym się, pomimo gorszej formy Włocha.
3. Zastanawia mnie również, jak Fognini podchodzi psychicznie do tego turnieju, być może nie traktuje go całkiem poważnie....
4. Kolejna zagadka - pokonanie Ramosa to już spory sukces Polaka, na pewno będzie zdeterminowany, by zagrać swój najlepszy tennis, ale jak odpowie na to jego psychika?
Dużo znaków zapytania, póki co planuję pooglądać i ew. włączyć się na LIVE.
Pozdrawiam i życzę sukcesów
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP


Fognini - Przysiężny 2 @ 3,25
Bet365


Fognini na hardzie to porażka, ana hali to już totalne NO WAY! Po pierwsze Włoch nie jest w formie no i po drugie ta nawierzchnia, która jest dla niego bardzo niekorzystna, gdyż jak dobrze wiemy innymi atutami dysponuje Włoch niż serwis i gra przy siatce...Natomiast dla Michała to dobra nawierzchnia, lubi Ołówek taką grę, a na pewno wzmocnił się psychicznie po niespodziance jaką była wygrana nad Ramosem. Michał moim zdaniem pójdzie za ciosem i pokona wyżej notowanego Włocha.


Kolego wyobraż sobie, iż Włoch był tutaj w zeszłym sezonie w finale. Wiec twoje opowiesci, że nie lubi nawierzchni, hali itp mozna włozyć miedzy bajki.

Wczoraj nie było steream do meczu Michała, ale podejrzewam, że coś sie stało z Ramosem od połowy 2 seta, bo zupełnie sie mecz odwrócił, no ale nie ogladalem nie wiem. Michał i 1/8 turnieju ATP? Nie wierze ???? Fognini da mu dzisiaj lekcje moim zdaniem. Wczoraj ograł Ramosa który jest bez formy, Fognini ma super sezon i na pewno chce tutaj obronić punkty.... Granie na Michała to tylko ze wzgledów patryjotyczych, innych argumentów chyba nie ma.
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Granie na Michała to tylko ze wzgledów patryjotyczych, innych argumentów chyba nie ma.
Bardzo trafnie to ująłeś - to jest mój fundamentalny argument, dla którego poważnie myślę o becie w kierunku Fogniniego. Drugi koronny filar to fakt, że - nie czarujmy się - przeciętni polscy sportowcy, jakim jest Przysiężny - mówiąc kolokwialnie &quot;spalają się&quot; w ważnych meczach (to nie mentalność niemiecka czy amerykańska, gdzie np. 17-letnia Amerykanka potrafiła pożegnać Samantę Stosur w USOpen). Myślę, że Michał już i tak jest bardzo ukontentowany zwycięstwem nad Ramosem.
PS. Chyba moja niepewność wynika z faktu, że wczoraj postawiłem na CFC w meczu z Bazyleą, a na papierze WSZYSTKO przemawiało za moim typem ???? &lt;nie będę wymieniał, bo to nie ten dział&gt;
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Lacko L. - Mayer F. ✅ łatwo i przyjemnie.
@ 1.36
Unibet !
Kolejny bardzo fajny meczyk się zapowiada, z udziałem Niemca, który w tym turnieju gra bardzo solidnie. Choć jeszcze wczoraj kurs był na niego niższy dziś polecam go pobrać do jakiegoś dubelka. Florian gra mądrze i z głową. Nie czuje się po nim żeby mecz w którym ma na swoją niekorzyść 3 do obrony BP żeby jakoś specjalnie to odczuwał i wychodzi w tym ogromną ręką. Dziś rywal całkiem w jego zasięgu i myślę że może tu potrwać ten mecz szybko na korzyść Mayera. Mimo to, że to kordy twarde to lepiej wygląda właśnie Niemiec. I dziś uważam, że wygra gładko ten mecz gdyż Lacko, nie jest jakiś wyborowym tenisistą na tych kortach mimo że kiedyś w Australian Open, zajechał aż tak daleko, że toczył bój z Tipsareviciem. Ale dziś to już co prawda nie co &#39;&#39;lżejszy&#39;&#39; turniej ale tak jak pisałem raczej wielkich szans na wygranie z Florianem on mieć nie będzie. W wymianach Mayer, biję przeciwnika o głowę i to będzie jego dzisiejszy klucz do zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majestro 3K

majestro

Użytkownik
???? Mahut N. - Seppi A.
Seppi A. -1 gem ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 3/10
Seppi gra na hali dość dobrze, poprzedni sezon w tym okresie bardzo udany. Finalista Metz, Moskwy, dwa dobre ubiegłoroczne wyniki z hal. Jakoś nie sądzę by Włoch w tym meczu musiał się sporo napocić, na US Open pokazał się z dobrej strony. O Francuzie nie ma co pisać, bo oprócz dobrych wyników na trawie w tym sezonie nie pokazał zupełnie nic. Francuz w tym sezonie bardzo mało gra, a jak już gra to startuje w jakiś Challengerach. Jego bilans z kwalifikacji i turniejów niższej rangi niż ATP to 3:9 nie licząc trawy.
Wynik:
Jedyne co powstrzymuje mnie od mega grubaśnego zagrania na Mahuta to fakt, że Seppi był tu w zeszłym roku w finale, a nie lubię grać przeciwko takim faktom. Seppi dobrze na hali? Jeśli Seppi gra dobrze na hali, to Mahut w takim razie jest mistrzem tej nawierzchni. Francuz gra na tej nawierzchni dużo dużo lepiej, więc twoje stwierdzenie, tylko wprowadza w błąd. Seppi na US Open z dobrej strony? To też jakiś żart. Gość gra w tym sezonie tragikomicznie. Mahut może też w tym sezonie gra dość marnie, ale wyniki na trawie na pewno go podbudowały, gra u siebie, na hali czuje się bardzo dobrze. Wszystkie atuty ma po swojej stronie.
Mahut @ 2.22 ✅ Mega easy promo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeśli Seppi gra dobrze na hali, to Mahut w takim razie jest mistrzem tej nawierzchni.
Fakty:
Andres Seppi od 2009 roku na hali:
ATP: 28-27
Niższe turnieje/kwalifikacje: 12-1
Nicolas Mahut od 2009 roku na hali:
ATP: 10-12
Niższe turnieje/kwalifikacje: 46-24
Po co przywołujesz statystyki Seppiego z 2 ostatnich sezonów
Chyba lepiej przywołać wyniki z najbliższych lat, niż wyniki z challengerów z przed ponad 5-10 lat i na tym budować swoją opinię. Zresztą po meczu się okaże kto miał rację ;). Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Fakty:
Andres Seppi od 2009 roku na hali:
ATP: 28-27
Niższe turnieje/kwalifikacje: 12-1
Nicolas Mahut od 2009 roku na hali:
ATP: 10-12
Niższe turnieje/kwalifikacje: 46-24
I o czym to nam ma powiedzieć? Po co przywołujesz statystyki Seppiego z 2 ostatnich sezonów, które miał najlepsze w karierze i tylko dziękie tamu nabił sobie bilans na hali i dziękie temu na dodatni bilans? W tym roku nie grał już tak jak z 2 ubiegłych sezonach.
Bilans w karierze:
Seppi 118/79
Mahut 193/112
Chyba lepiej przywołać wyniki z najbliższych lat, niż wyniki z challengerów z przed ponad 5-10 lat i na tym budować swoją opinię. Zresztą po meczu się okaże kto miał rację . Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Nie lepiej, bo u Seppiego 2 ostatnie lata zaburzają całą rzeczywistość. Nie chodzi o to w jakiej formie był zawodnik przez ostatnie 2 lata, tylko jak czuje się na danej nawierzchni. A w hali Mahut czuje się dużo dużo lepiej od Włocha.
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Pierdolamento

Co ma rosyjska publiczność do jego wcześniejszych wyników?
Na całym świecie widownia dopinguje swoich graczy i pisanie o jakiejś megaprzewadze
z tego tytułu Rosjanina jest co najmniej śmieszne.
Uważam, że w tej: http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-marsylia-st-petersburg-16-09-22-09-2013-a-96590.html#post3881145 wypowiedzi użytkownika GemSetMecz jest trochę racji. Przypominam sobie wiele meczów Euroleague, np. CSKA Moskwa, meczów piłki nożnej, siatkówki, gdzie atut własnej hali/kraju był niesamowicie istotny. Oczywiście porównywanie tennisa z innymi dyscyplinami jest przejaskrawieniem, czego mam świadomość, choćby ze względu na specyfikę dopingu.

Jednak coś w tym jest, że Rosjanie u siebie dostają lekkie handi, nie twierdzę, że hala, kraj ojczysty + publiczność będzie drugim zawodnikiem dla Tursunova - uważam natomiast, że warto wziąć ten aspekt pod uwagę.

Owocnych typów życzę i przepraszam, że póki co, tylko &quot;głośno myślę i gdybam&quot; ????
 
raaaul007 15

raaaul007

Użytkownik
Widzę że super z was znawcy
@Maciasku, napisz proszę tyle przemyślanych postów, co choćby Majestro, AKA SHAKAL, wonderkido czy GemSetMecz. Przepraszam, ale wszystkich Was, których wypowiedzi cenię nie jestem w stanie wymienić.

A przede wszystkim odpowiedz sobie na jedno fundamentalne pytanie: Jak uważasz, w jakim celu powstało to forum?
By sobie docinać?
By kłócić się czy lepszy jest Djoko czy Rafa, Real czy Barcelona? &lt;retorycznie&gt;

Do moderatora: proszę o wykasowanie tego postu w stosownym czasie, bo trochę niepotrzebnie wdałem się w tego typu &quot;polemikę&quot;.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
typ przeciw Fogniniemu po kursie 3.85 wszedł, ale to co koleś zrobił dziś to gruba przeginka!
jak pisałem od dawna gra piach i nie inaczej było dzisiaj, przegrywał 3:6 2:3 z przełamaniem na korzyść Michała, no i dało się wtedy zauważyć gołym okiem że nie ma opcji by dokończył mecz...
najpierw ściema że stopa boli, potem chwile pograł i przy 3:5 zaczął się kłócić z sędzią o jakąś piłkę przy serwisie, oczywiście to był pretekst by nie dokończyć spotkania, sędzia oczywiście dał mu ostrzeżenie, ten niby obrażony usiadł, wstał popełnił podwójny błąd i przy 3:6 3:5 *0:30 poddał mecz, tłumacząc Przysiężnemu, że z ten sędzia go oszukuje, tak można było z gestów zrozumieć.
prawda taka że nie miał zamiaru dokończyć tego spotkania, wymyślił sobie że na sędziego zwali ok, gdyby nie to zapewne stopa zaczęła by mocniej boleć...
powinien zostać za to ukarany przykładnie przez ATP.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Wczoraj nie było steream do meczu Michała, ale podejrzewam, że coś sie stało z Ramosem od połowy 2 seta, bo zupełnie sie mecz odwrócił, no ale nie ogladalem nie wiem. Michał i 1/8 turnieju ATP? Nie wierze ???? Fognini da mu dzisiaj lekcje moim zdaniem. Wczoraj ograł Ramosa który jest bez formy, Fognini ma super sezon i na pewno chce tutaj obronić punkty.... Granie na Michała to tylko ze wzgledów patryjotyczych, innych argumentów chyba nie ma.
przepraszam, że po meczu, ale pisałem w swojej analizie przed Twoim postem że Fog już od dawna w formie to nie jest i można zapomnieć o tym Fogu z pierwszej połowy roku. Chyba dawno nie widziałeś go na korcie pisząc takie brednie, nie mające niczego wspólnego ze stanem faktycznym.
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Lukas Lacko v Florian Mayer
(Handicap 2-drogowo - Wygrane gemy)
Florian Mayer -3.5
Kurs: 1.72

Lacko z Berrerem zagrali bardzo dziwny mecz.. trochę przypominał on WTA, masa przełamań. W 2 secie Lacko wygrał swoje tylko 1 podanie, przy 3 straconych. Jestem przyzwyczajony do tego, że podczas meczu w hali jest dużo gemów bo każdy solidnie utrzymuje swoje podanie. A tutaj na odwrót. Florian za to pięknie odprawił swojego przeciwnika, nie oddając ani jednego swojego podania, a do tego tylko 4 break pointy oddał. Także nie widzę najmniejszych szans dla Lacko w tym meczu.


Poszarzałe bo dodane po czasie
#2
Jurgen Zopp v Ernests Gulbis

(Handicap 2-drogowo - Wygrane gemy)
Ernests Gulbis -4.5
Kurs: 1.80


Co do Gulbisa, piękni wynik z Rosjaninem Elginem 6:0 6:1. Zopp ostatnio również w niezłej formie, ale skoro Kamke mógł go pokonać, to czemu nie Gulbis? Do tego, Zopp grał miesiąc temu z Elginem i skończyło to się kreczem Rosjanina, ale w meczu były 2 tie breaki. Także, można powiedzieć, że Elgin i Zopp są na podobnym pułapie, a więc mam nadzieję na kolejną demolkę ze strony Gulbisa.

#3
Marrero D./Verdasco F. v Baluda V./Kravchuk K.
Baluda V./Kravchuk K.
Kurs: 4.33


Tutaj widzę value po stronie Rosyjskiej. Chłopacy wygrali już jeden turniej, co prawda słabo obsadzony, ale zawsze coś. Dobrze sobie radzą na hali. Mają bardzo dobry bilans na hali. Do tego ktoś słusznie zwrócił uwagę, że rosjanie u siebie mają &quot;dodatkowe&quot; siły. Marrero i Verdasco przedstawiać nie trzeba, bardzo dobry zespół, jednakże ich ulubiona nawierzchnia jest clay i tutaj właśnie upatruję szansę dla pary rosyjskiej. Do tego Kravchuk ostatnio prezentuje zwyżkę formy.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
PS
Przemo300 może byś się tak wysilił i napisał własną analizę, bo kontrować i cytować każdy umie. Jak widać u Ciebie jednak nawet to nie wychodzi.
Dopóki zaglądam na to forum, będę tępił wszystkie przejawy głupoty.
Wielokrotnie userzy piszący &quot;analizy&quot; w tym dziele pierdolą farmazony, których nie da się czytać.
Tak jak chociażby przed meczem Ramosa z Przysiężnym czy Baghdatisa z Tursunovem.
Z dzisiejszych spotkań pewnie wygląda typ na Kohliego.
Niemiec potrafi i lubi grać na szybkich nawierzchniach.
Serwis, jednoręczny backhand, poruszanie się po korcie, wszystko to przemawia za Filipem.
Warlocq nie będzie miał wiele do powiedzenia w tym spotkaniu.

Kohlschreiber 1,28 ⛔

Kohlschreiber 2:0 Pinnacle 1,74 ⛔
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
przepraszam, że po meczu, ale pisałem w swojej analizie przed Twoim postem że Fog już od dawna w formie to nie jest i można zapomnieć o tym Fogu z pierwszej połowy roku. Chyba dawno nie widziałeś go na korcie pisząc takie brednie, nie mające niczego wspólnego ze stanem faktycznym.
Ach nie rożśmieszaj mnie. Trafiłes brawo, ale nie napinaj się. Gdyby Fog nie pajacował, nie wiem czy naprawde go bolało itp, ale normalnie by zniszczył rywala, ale dzisiaj miał dzien pajacowania i tyle, nie napinaj się bo nie masz powodu...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Panowie po meczach to każdy mądry. Przysiezny jest słaby i nic nie gra, jeśli Fognini gra na maxa to wiadomo, ze robi co chce z Ołówkiem. Kto pograł to pograł, weszło ok ale nie róbmy pomeczowej napinki. Nikt chyba nie wierzy w teorie, że Przysiezny nagle jest lepszy od Włocha. Dopiero co skompromitował się na Torwarze, a potem jeszcze olał kibiców wymyślając krecz a teraz już robi co chce z czołówką rankingu. Nie róbmy jaj. Widzu ma tutaj racje, Fabio odstawił kabaret i wygrał Przysiezny. Zapewne jutro Polaka juz nie bedzie w imprezie i skonczy sie sen o dobrym turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Gość nic nie gra od dwóch miesięcy, dostaje baty od Stepanka i Rama, gra katastrofalnie.
Tu z Inglotem, który w singla gra tyle co nic męczy się, a cały tenis Inglota to podanie i uboga lewa ręka.
A Ty Widzu twierdzisz że Fognini ma świetny sezon, znaczy że nie oglądasz spotkań, bo z prawdą nie ma to nic wspólnego, gość nic nie gra od dwóch miesięcy.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
A Ty Widzu twierdzisz że Fognini ma świetny sezon, znaczy że nie oglądasz spotkań, bo z prawdą nie ma to nic wspólnego, gość nic nie gra od dwóch miesięcy.
Co nie zmienia faktu, że to i tak jest najlepszy sezon Foga w karierze. Wygrana w Stuttgarcie i w Hamburgu (ATP 500) to dla Foga nie jest normalka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom