>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Memphis, Buenos Aires, Rotterdam - 13.02-19.02.2017

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Miejsce: Memphis, USA
Data rozgrywania: 13.02.2017 - 19.02.2017
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $720,410
Oficjalna strona turnieju: http://memphisopen.com/
Lista Startowa: http://memphisopen.com/players/
Drabinka: http://memphisopen.com/draw/
Plan gier: http://memphisopen.com/schedules/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-memphis/

Miejsce: Rotterdam, Holandia
Data rozgrywania: 13.02.2017 - 19.02.2017
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,854,365
Oficjalna strona turnieju: https://www.abnamrowtt.nl/en
Lista Startowa: https://www.abnamrowtt.nl/en/players
Drabinka: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/results/single-draw
Plan gier: https://www.abnamrowtt.nl/en/schedule-and-scores/order-of-play
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/netherlands/atp-rotterdam/

Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 13.02.2017 - 19.02.2017
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Pula nagród: $624,340
Oficjalna strona turnieju: http://argentinaopenatp.com/atp/
Lista Startowa: http://argentinaopenatp.com/atp/es/listado-de-participantes?field_estilo_tid=4
Drabinka: http://argentinaopenatp.com/atp/draws
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/argentina/atp-buenos-aires/
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz!
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Lajovic-Giannessi 1 @1.55
Buenos Aires - typowy turniej na klasycznej cegle, taki jaki wlasnie potrzebny jest do ogladania, bym powiedzial. Lajovic ma duzo wieksze doswiadczenie z tych poludniowoamerykanskich turniejow. Grywa tam regularnie do dawna i potrafi wygrywac mecze w turniejah glownych. Tamta czesc sezonu Lajovic mial bardzo udana w tym okresie. W Buenos wygral dwa mecze i zaliczyl polfinal w Sao Paolo, wiec licze, ze nastawia sie na dobra gre. Potencjal i obeznanie z duzymi renomowanymi turniejami na pewno duze wieksze, gdyz Lajovic byl swego czasu w 4 rundzie French Open. Giannessi zaczal niezle grac w koncowce tamtego sezonu na cegle, pozniej utrzymywal dobra forme i zakwalifkowal sie do US Open, wygrywajac mecz w turnieju glownym, takze progres jest. Niemniej jednak, przy dobrej grze Lajovica, a takiej od Serba tutaj oczekuje, to wlasnie Lajovic powinien byc faworytem.
Robert-Delbonis 2 @1.25
Tutaj juz typ z turnieju glownego. Toz to wygrana Roberta bylaby chyba sensacja. Delbonis to obok del Potro obecnie najlepszy argentynski tenisista, ktory wygral Argentynczykom Puchar Davisa w tamtym sezonie. W ubieglym tygodniu Delbonis nie bral co prawda udzialu w meczu reprezentacji, ale ale zadnej informacji nt. kontuzji doszukac sie nie potrafie, wiec to podejrzewam swiadoma rezygnacja byla. Sadze, ze Argentynczyk skoncentruje sie przede wszystkim tym razem na wystepach w Buenos i Rio. Delbonis na cegle ogrywal juz tych zawodnikow scislej czolowki, wiec przed swoja publicznoscia porazka bylaby szokiem. Do kombinacji jak znalazl moim zdaniem.
 
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Wie ktos dlaczego Janowicz nie gra w Rotterdamie? Pisal na insta ze bedzie a nie widze go w drabince
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wie ktos dlaczego Janowicz nie gra w Rotterdamie? Pisal na insta ze bedzie a nie widze go w drabince
JJ miał zapewniony tylko udział w kwalifikacjach. Zrezygnował jednak z tego ze względu na słabe połączenie między Sofią, a Rotterdamem. Jerzyk skończył swój mecz z Dimitrovowem w czwartkowy wieczór, a już koło południa w sobotę musiałby grać w Holandii. Janowicz rezygnację z tych kwali tłumaczył tym, że nie miałby wystarczająco czasu, żeby chociaż chwilę odpocząć i być w pełni sił.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
14.02.2017, 16:00, Memphis, 1. round, indoors
Darcis S. - Albot R. @ 1.4 bwin ✅
Belg ostatnio w bardzo dobrej formie.W tym roku ograł już A.Zvereva,Kolshraibera,Schwartzmana,3R AO. Stat hard W/L (6/3) Indoors (2/1).W 2008 wygrał turniej w Memphis.
Albot to zawodnik z niższej półki i to jeszcze w wątpliwej formie.W tym sezonie tylko jeden wygrany mecz w Sofi z Lazarovem i to nie bez problemów.
Stat hard (0/3),indoors (1/1).
Rank 59-92
14.02.2017, 10:00, Rotterdam, 1. round, indoors
Cilic M.(-1.5)-Paire B.@ 1.75 sts ✅
Wszyscy znamy możliwości Cilica,jednak ten sezon rozpoczął bardzo słabo.Ledwo wygrał z JJ na AO i odpadł w kolejnej rundzie z Evansem.W Motpellier porażka z Brownem.Ogólnie w tym roku W/L 1/3.
Francuz wydaje się być w lepszej dyspozycji na początku sezonu.Półfinał Monpellier,3R AO.Liczę,że powalczy z Marinem
H2H 2-1. Rank 7-43
14.02.2017, 16:00, Memphis, 1. round, indoors
Kukushkin M. - Brown D. @ 1.7 sts odwołane/zwrot
Ja rozumiem,że Kazach zaliczył tu ćwierćfinał w zeszłym sezonie,ale ten sezon fatalny W/L (2/5) i to raczej poziom challenger.
Brown (4/4),ale przeciwnicy dużo lepsi niż Kazacha.Wydaje się obecnie bardziej ograny.Rank 93-84.No H2H
Zaznaczam,że kieruje się w tych typach przede wszystkim aktualną formą tenisistów.Jestem ciekaw waszej opinii.Zachęcam do komentowania.Pozdrawiam
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
14.02.2017, 16:00, Memphis, 1. round, indoors
Darcis S. - Albot R. @ 1.4 bwin
Belg ostatnio w bardzo dobrej formie.W tym roku ograł już A.Zvereva,Kolshraibera,Schwartzmana,3R AO. Stat hard W/L (6/3) Indoors (2/1).W 2008 wygrał turniej w Memphis.
Albot to zawodnik z niższej półki i to jeszcze w wątpliwej formie.W tym sezonie tylko jeden wygrany mecz w Sofi z Lazarovem i to nie bez problemów.
Stat hard (0/3),indoors (1/1).
Rank 59-92
14.02.2017, 10:00, Rotterdam, 1. round, indoors
Cilic M.(-1.5)-Paire B.@ 1.75 sts
Wszyscy znamy możliwości Cilica,jednak ten sezon rozpoczął bardzo słabo.Ledwo wygrał z JJ na AO i odpadł w kolejnej rundzie z Evansem.W Motpellier porażka z Brownem.Ogólnie w tym roku W/L 1/3.
Francuz wydaje się być w lepszej dyspozycji na początku sezonu.Półfinał Monpellier,3R AO.Liczę,że powalczy z Marinem
H2H 2-1. Rank 7-43
14.02.2017, 16:00, Memphis, 1. round, indoors
Kukushkin M. - Brown D. @ 1.7 sts
Ja rozumiem,że Kazach zaliczył tu ćwierćfinał w zeszłym sezonie,ale ten sezon fatalny W/L (2/5) i to raczej poziom challenger.
Brown (4/4),ale przeciwnicy dużo lepsi niż Kazacha.Wydaje się obecnie bardziej ograny.Rank 93-84.No H2H
Zaznaczam,że kieruje się w tych typach przede wszystkim aktualną formą tenisistów.Jestem ciekaw waszej opinii.Zachęcam do komentowania.Pozdrawiam
Ty żadną aktualną forma się nie kierujesz , bez względu co chcesz w ten sposób przekazać... To Ty się kierujesz jedynie wynikami z livescore i to wszystko.
Oglądałes ost mecze tych zawodników ? Czujesz ich nastawienie, bądź potrafisz to zrobić?
Bo w przypadku Paire vs Cilic to każdy z nich może spłynąć 0-2
Brown to typowe drewno z lekką dozą dynamiki, ostatnio skreczowal z powodu pleców (wielki grymas na japie)
Darcis za 1.40? Po co!
Typy podane bez celu, bo ani to zagrać razem, ani osobno. A z sts-u to podawaj kurs netto !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ty żadną aktualną forma się nie kierujesz , bez względu co chcesz w ten sposób przekazać... To Ty się kierujesz jedynie wynikami z livescore i to wszystko.
Oglądałes ost mecze tych zawodników ? Czujesz ich nastawienie, bądź potrafisz to zrobić?
Bo w przypadku Paire vs Cilic to każdy z nich może spłynąć 0-2
Brown to typowe drewno z lekką dozą dynamiki, ostatnio skreczowal z powodu pleców (wielki grymas na japie)
Darcis za 1.40 ? Po co !
Typy podane bez celu, bo oni to zagrać razem, ani osobno. A z sts-u to podawaj kurs netto !
1. nikt nie każe ci tego grać.
2.Głównym źródłem statystyk jest dla mnie http://www.tennisexplorer.com/ a nie livescore i nie mam może jakiegoś polotu w analizach,ale wydaje mi się,że są zawsze poparte argumentami,typy nie są z kosmosu a ich forma przekazu jest przejrzysta,każdy kto zna się na tenisie wyciągnie swoje wnioski
3. jeśli chcesz to przelicz sobie podatek,albo korzystaj z innego buka
4.Temat trochę siedział więc się udzieliłem bez jakiegoś wymiernego celu ;)
Zobaczymy jak będzie i dzięki za opinie
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Elias - Mayer ::: 1 ⛔
Pinnacle @1,854
Trochę się spóźniam z tym typem bo kursy już się ruszyły i według mnie w dobrą stronę. Elias jest dla mnie wyraźnym faworytem. Ja bym tę linię wystawił na poziomie 1,5. Portugalczyk jest regularniejszy i pokazał w zeszłym sezonie, że potrafi grać z dobrymi zawodnikami. Na koncie ma Cuevasa, Bustę, Sousę, a z niższej półki Lorenziego, Zeballosa, Daniela, Kickera (wszystko mączka). Mayer zanotował gorszy sezon, w 2017 jeszcze bez meczu. A Elias nawet na twardej w tym roku całkiem dobrze grał.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
W Buenos Aires może dziś padać, mecze mogą być przerywane, co niektórym zawodnikom nie odpowiada. Nie wiem czy jest sens mrozić kasę i tak dalej.
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Lopez vs Herbert
Herbert + 1.5 seta
1.50 Unibet
Feliciano nic tutaj nie broni a on jak nie ma mobilizacji to czesto gra na pol gwizdka, nie jest specjalista od hali bo ma w niej ujemny bilans meczowy. Dla Pierra hala to ulubiona nawierzchnia bo ma na niej najlepsze statystyki. Jest to turniej rangi 500, wiec prestizowy. Francuz jest juz obeznany z nawierzchnia bo gral tutaj dwa mecze w kwalach i moim zdaniem spokojnie ugra tutaj seta. Do tego typu dorzucam Berdycha, ktory wypadl poza 10 i broni tutaj punktow i nie odpusci na pewno. Kurs laczny 1.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Robin Haase ✅ + Ilya Marchenko ⛔ 1+1 @ 2.06 (Pinnacle) | 3/10j ⛔

Na początek nowego tygodnia proponuję z mojej strony pogranie ciekawego dubla. Pierwsze spotkanie jest z turnieju w Rotterdamie Robin Haase – Florian Mayer, natomiast drugi mecz to pojedynek Ilya Marchenko z Maxime Janvier z challengera w Cherbourg. Przejdźmy do konkretów.

-------------------------------------------------

Miałem okazję śledzić kwalifikacje do Rotterdamu z trybun. O nawierzchni mogę powiedzieć, że jest dość szybka, kozioł niski, dlatego myślę, że premiuje ona zawodników ofensywnych. Co prawda kwalifikacje nie były rozgrywane na korcie centralny, ale myślę, że tam mamy praktycznie identyczne podłoże.

W finałowej rundzie kwalifikacji oglądaliśmy zaledwie jednego Holendra, ale mogę zapewnić, że kort nr 1 był wypełniony po brzegi, dlatego sądzę, że na Robina Haase, również przyjdzie masa ludzi, którzy będą go dopingować. Zresztą Haase w Holandii jest bardzo popularny, jest to taki holenderski pupilek.

W ostatnich latach Holender nie był w stanie awansować wyżej, niż 1 runda. Właściwie, aby znaleźć dobry wynik z tych zawodów, trzeba by cofnąć się do roku 2008, kiedy to dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał z późniejszym triumfatorem Llodrą. Po drodze do tego ćwierćfinału pokonał m.in. Murray’a. W tym roku nadarza się okazja, aby ponownie awansować do 2 rundy, ponieważ jego dzisiejszy rywal Florian Mayer jest, jak najbardziej do pokonania.

Robin Haase od początku roku prezentuje solidną formę. Wszystkie spotkania, w których był faworytem – wygrał. Do tego był w stanie powalczyć z A. Zverevem w Australii, gdzie Niemiec prezentował bardzo wysoką dyspozycję. Na nawierzchni halowej Haase rozegrał już 1 turniej w tym sezonie, w zeszłym tygodniu grał w Sofii, odpadł w 2 rundzie po zaciętym spotkaniu z Troickim.

Jeśli chodzi o Floriana Mayera to Niemiec jeszcze bez zwycięstwa w tym roku. Od Australian Open nie rozegrał żadnego turnieju, do tego będzie to jego pierwsze spotkanie pod dachem w obecnym sezonie. Obserwowałem jego trening wczoraj, zdziwiło mnie troszkę, że nie trenował z żadnym zawodnikiem, jak robiła to reszta. Niemiec zaliczył lekki trening ze swoim trenerem, bez żadnego sparingpartnera.

Myślę, że wszystko przemawia tutaj za zwycięstwem Holendra. Zagra przed własną publicznością, prezentuje lepszą dyspozycję w tym sezonie, do tego pograł już w hali w tym roku. Mayer może mieć problemy z odnalezieniem rytmu gry, szczególnie, że nie będzie to spokojne spotkanie na bocznym korcie.

W bezpośrednich pojedynkach mamy bilans 2-1 dla Haase. Wszystkie mecze rozegrane na kortach ziemnych, to nie powinno mieć żadnego znaczenia, podaję tylko w celach informacyjnych.

------------------------------------------------

Analiza do meczu Marchenko -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f154/tydzien-7-tempe-cherbourg-142866.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Memphis (USA), twarda (w hali)
Godzina: 21:50
Spotkanie: Adrian Mannarino - Donald Young
Typ: 2
Kurs: 2,11
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jest to pierwsze spotkanie na tym turnieju dla obu tenisistów. Dla Donalda Younga jest to pierwszy turniej od kompletnie nieudanego Australian Open, gdzie odpadł w 2 rundzie z Kohlschreiberem przegrywając zdecydowanie 0-3 w setach. Mannarino z kolei w AO odpadł zaraz w 1 rundzie i kolejny turniej na nawierzchni twardej rozgrywany we francuskim Quimper wygrał tracąc tylko 1 seta w całym turnieju i to z Polakiem Janowiczem. Fakt, że na tym turnieju nie było godnego przeciwnika, no może poza Janowiczem ale Polak akurat ostatnio częściej przegrywa niż wygrywa. Już na kolejnym turnieju w stolicy Bułgari Sofi, Francuz odpadł nieoczekiwanie zaraz w pierwszym meczu z Gruzinem Basilashvilim przegrywając w setach 0-2. Teraz Francuz zmienia kontynent i występować będzie na turnieju w Memphis, gdzie obaj tenisiści spotkali się już w 2015 roku i wówczas górą był amerykański tenisista wygrywając w setach 2-0. Dziś również spodziewam się wygranej Younga. On po nieudanym AO spokojnie przygotowywał formę pod ten turniej i wierzę, że będzie tutaj w Memphis dobrze dysponowany. Mannarino wygrał turniej ale jak wspomniałem nie było tam godnego przeciwnika. Francuz jest strasznie nierównym graczem i wyżej cenię Younga. On zagra u siebie i myślę, że będzie dużo lepiej przygotowany do tego turnieju niż jego dzisiejszy rywal. Amerykanin na początku roku swoją grą nie zachwyca ale szlifował formę pod ten turniej odpuszczając inne i wierzę tutaj w niego.
✅ 1-2 (6-3 , 5-7 , 6-7)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 706

don1

Użytkownik
R.Haase-F.Mayer 2 @2,37 Bet365 2-0
Troszku mnie dziwi, że wszyscy idą w stronę zawodnika &quot;nieskazitelnie czystego&quot;. Jeśli chodzi o jego grę to serwis ją głównie ustala. Na pewno na tej płaszczyźnie będzie lepszy od Niemca. Ale poruszanie się po korcie tutaj jak i w grze z głębi kortu będzie, a raczej mam taką nadzieję to tu będzie dominował Niemiec. Niemiec mam nadzieję, że przyszykował niezłą formę. Bo póki co tego gra rozczarowywała mnie i nie tylko. Porażki z Zeballosem i Lorenzim ujmy nie dają ale i chwali również nie. Haase jednak jest to zawodnik zdecydowanie do przejścia. Haase nie licząc zwycięstwa z Ferrerem, który już trzeba powiedzieć będzie z sezonu na sezon słabszy nikogo nie ograł godnego uwagi. Liczę na przełamanie Mayer&#39;a. Powo
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Widzę na jutro bardzo ciekawy bet. Może kurs nie zachwyca, ale gram to w ciemno. Mianowicie Khachanov 1.63 Unibet. Oglądałem jego ostatnie mecze. Z Troickim stoczył piękna 5 setową batalię. Jest to młody zawodnik a posiada już naprawdę fajny forhend i bardzo silny serwis. Nie wierzę, żeby jutro nie dał rady Coriciowi, który jest w bardzo przeciętnej formie. Dla mnie jest to bet dnia.

-- nie wiem jak to skomentować
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rotterdam (Holandia), twarda (w hali)
Godzina: 12:30
Spotkanie: Klizan M. - Verdasco F.
Typ: handicap 1 +1.5 seta
Kurs: 1.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
W stronę Klizana idę głównie z tego powodu, że przed rokiem wygrał ten turniej, a więc będzie bronił sporo punktów w rankingu. Jesli nawet mialby odpaść, w początkowej fazie turnieju z verdasco, to liczę na walkę na calego i przynajmniej jednego seta wezmie. Klizan ostatnio formą nie błyszczał, natomiast w meczu z Kuznetsovem widać było, że zaczyna się ten jego lepszy okres sezonu. Verdasco też nic specjalnego, ostatnio gładka przegrana z młodym ruskiem. Mecz oglądałem, verdasco albo w siatke albo po autach. Typ uważam za must play.
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Rotterdam (Holandia), twarda (w hali)
Godzina: 15.02.2017 10:00
Spotkanie: Dimitrov G. - Zverev M.
Typ: 2 lub handi 2 + 1.5 seta lub handi +4 gemy w strone Mishy
Kurs: odpowiednio 3.50 1.85 1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ja to widzę tak: Dima nie bedzie w tym meczu zabijał się o wygrana z Misha. Rok temu tu nie grał, wiec punktów nie broni żadnych, dopiero co rozegrał wygrany turniej w Sofii, może odczuwać zmęczenie. (dużo meczy na ao, potem sofia), motywacja na turniej w holandii dość niska, a przeciwnik bardzo mocny. Zverev pokazał na ao, że jest wkońcu w dobrej formie i może walczyć z najlepszymi. Na hali gra dobrze, często serwis voley co jest mega niewygodne dla przeciwnika. A więc co, Dima zagra na pół gwizdka widząć opór ze strony niemca. Bedzie chciał wrócić do siebie odpoczać i przygotować sie Dubai i Turnieje w Stanach
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Dima nie bedzie w tym meczu zabijał się o wygrana z Misha.
Dima to pseudonim takiego rosyjskiego tenisisty Dmitri Tursunova.
Berlocq-Kovalik 1 @1.6
Berlocq swietny zawodnik, waleczny do bolu. Jeden z graczy, ktory sukcesy zaczal osoagac w okolicy 30-ego roku zycia. Ubiegly sezon pasmo urazow, wiec stracony. Teraz chyba sie rozkreca Argentynczyk, niezle zageral w meczu Davis Cupu z Wlochami, gdzie pokonal Lorenziego. No i przede wszystkim jestesmy w Buenos Aires, a tam Berlocq potrafil walczyc nawet z Nadalem. Charly ten mecz wygra chociazby samym zaangazowaniem, mam wrazenie. Nie wiem jak kursy beda sie ksztattowac, U jedengo buka bylo 1.6 m astracie, ale skresolony kurs. Nie wiem jak bedzie z czasem dzis, wiec taka moja propozycja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 164

piecosiem

Użytkownik
Dima to pseudonim takiego rosyjskiego tenisisty Dmitri Tursunova.

Berlocq-Kovalik 1

Berlocq swietny zawodnik, waleczny do bolu. Jeden z graczy, ktory sukcesy zaczal osoagac w okolicy 30-ego roku zycia. Ubiegly sezon pasmo urazow, wiec stracony. Teraz chyba sie rozkreca Argentynczyk, niezle zageral w meczu Davis Cupu z Wlochami, gdzie pokonal Lorenziego. No i przede wszystkim jestesmy w Buenos Aires, a tam Berlocq potrafil walczyc nawet z Nadalem. Charly ten mecz wygra chociazby samym zaangazowaniem, mam wrazenie. Nie wiem jak kursy beda sie ksztattowac, U jedengo buka bylo 1.6 m astracie, ale skresolony kurs. Nie wiem jak bedzie z czasem dzis, wiec taka moja propozycja.
piszesz z telefonu czy jeszcze weekend Cie trzyma?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Spotkanie: Robredo - Fognini
Nawierzchnia: Outdoor Clay
Kategoria: ATP World Tour 250
Typ: Robredo
Kurs: 3,25
Ten mecz nie daje mi już spać od wczoraj - z jednej strony powrót z zaświatów dla Tommy&#39;ego po kontuzji a z drugiej strony przesympatyczny i himeryczny Fabio... Włoch potrafi wygrać z każdym i z każdym przegrać :;/:
Dwóch techników (bo o siłowym tenisie tutaj nie ma mowy) na mącznej nawierzchni stworzy ciekawy spektakl - myślę że Tommy &quot;przetrzyma&quot; mentalnie Fabio - pozdrawiam wszystkich

✅ 2:0 (6:4, 6:3)
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
#1 F. Tiafoe - T. Smyczek
Pojedynek 2 Amerykanów. Tiafoe zajmuje 91, Smyczek 162 w rankingu. Obaj są &quot;specjalistami&quot; od gry na Hardzie. H2H 3:1 dla Tiafoe Gdzie ostatnio pokonał Smyczka w Styczniu w Australian Open w kwalifikacjach 2:1. Tiafoe jak narazie dobry początek sezonu, dotarcie do 2 rundy AO, porazka z Pospisilem (pozniejszym finalista) w challengerze w San Francisco. Smyczek natomiast w tym roku nie pokazał nic specjalnego. Tiafoe w tym momencie jest lepszym zawodnikiem od Smyczka zdecydownie i mysle ze dojdzie do nastepnej rundy bo dla tego typowego Challengerowca wystep w ATP to zawsze coś.
TYP: 1 @ 1.51
----------------------------------------------------------------------------------
#2 P. Polansky - M. Ebden
Kanadyjczyk zajmujący 125 pozycję, kontra Australijczyk na 490 miejscu. H2H 1:1 ale ostatni mecz w 2013 roku to nawet na to nie patrze. Ebden niegdyś zawodnik z wyższym rankingiem niż teraz, próboje odbudowac swoja forme co w tym roku wychodzi mu całkiem okej. Hard to ulubiona nawierzchnia rowniez Polanskiego. Poprzedni rok w challengerach na tej nawierzchni mial bardzo dobry, poczatek tego roku średni ale myśle ze zdoła pokonac dopiero odbuduwującego sie Australijczyka.
TYP: 1 @ 1.67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom